Pytania i porady fryzjerskie - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-11-26, 13:08   #631
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: czy dam radê taki odrost rozja¶niæ bez rozja¶niacza?

Aa, w ten sposób. Wybacz, nie doczyta³am o tym bez amoniaku/z amoniakiem. Wtedy musisz mieæ oba produkty z, ¿eby odpowiednio wysz³o. Mówiê, ¿e widzê u Ciebie mniej wiêcej szósty poziom, w zwi±zku z czym przyda³by Ci siê siódmy, w zwi±zku z czym proponujê lekk± k±piel przed kolejn± koloryzacj±.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-27, 11:58   #632
luciasabogal
Zakorzenienie
 
Avatar luciasabogal
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 4 844
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Fryzjer poradzil podciecie koncowek goracymi nozyczkami na moje razdwajajace sie koncowki, ale mam watpliwosci co do tego zabiegu...

moze lepiej jakies zabiegi nawilzajaco wzmocniajace?
luciasabogal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-27, 12:12   #633
NILA243
Przyczajenie
 
Avatar NILA243
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

S³ysza³am, ¿e szampony przeciw³upie¿owe ¶ci±gaj± kolor. PannaJoannaMakeUp mówi³a na swoim kanale na yt w jednym z filmików, ¿e z br±zu wróci³a do blondu w³a¶nie przez szampon przeciw³upie¿owy: my³a g³owê, zostawia³a spieniony szampon na g³owie przez kilka minut i po jakim¶ czasie wróci³a do blondu
NILA243 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-27, 15:52   #634
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez NILA243 Poka¿ wiadomo¶æ
S³ysza³am, ¿e szampony przeciw³upie¿owe ¶ci±gaj± kolor. PannaJoannaMakeUp mówi³a na swoim kanale na yt w jednym z filmików, ¿e z br±zu wróci³a do blondu w³a¶nie przez szampon przeciw³upie¿owy: my³a g³owê, zostawia³a spieniony szampon na g³owie przez kilka minut i po jakim¶ czasie wróci³a do blondu
Nie ¶ci±gaj±, tylko trochê szybciej wyp³ukuj± farbê. ¯eby to by³o takie proste...

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez luciasabogal Poka¿ wiadomo¶æ
Fryzjer poradzil podciecie koncowek goracymi nozyczkami na moje razdwajajace sie koncowki, ale mam watpliwosci co do tego zabiegu...

moze lepiej jakies zabiegi nawilzajaco wzmocniajace?
wydaje mi siê, ¿e od¿ywienie i odbudowa bêd± lepsze ni¿ to podciêcie
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-28, 19:48   #635
agula8811
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Blond, br±z, br±z, blond...

hej mam pytanie. od kwietnia nie farbujê w³osów. zrobi³am to ostatnio farb± cating glos mro¼na czekolada, wcze¶niej farbowa³am w³osy na blond te¿ lorealem. teraz mam sprany kolor bardzo bliski mojemu naturanlemu. normalnie mam ciemny blond, ale on jest taki mysi. i nosi mnie ¿eby teraz troszkê rozja¶niæ w³osy. ale mam te odrosty i boje siê, ¿e odrosty za³api± a reszta nie, albo bêdzie za du¿a ró¿nica w kolorze. porad¼cie co robiæ.
agula8811 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-30, 14:45   #636
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Blond, br±z, br±z, blond...

czyli jakie masz teraz w³osy? chcesz je rozja¶niæ do jakiego¶ konkretnego koloru? nie bardzo rozumiem problem w Twojej wypowiedzi
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-30, 16:31   #637
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Blond, br±z, br±z, blond...

Cytat:
Napisane przez agula8811 Poka¿ wiadomo¶æ
hej mam pytanie. od kwietnia nie farbujê w³osów. zrobi³am to ostatnio farb± cating glos mro¼na czekolada, wcze¶niej farbowa³am w³osy na blond te¿ lorealem. teraz mam sprany kolor bardzo bliski mojemu naturanlemu. normalnie mam ciemny blond, ale on jest taki mysi. i nosi mnie ¿eby teraz troszkê rozja¶niæ w³osy. ale mam te odrosty i boje siê, ¿e odrosty za³api± a reszta nie, albo bêdzie za du¿a ró¿nica w kolorze. porad¼cie co robiæ.
Ró¿nica bêdzie bo rozja¶nialabys swoje naturalne i ni¿ej juz farbowane. Chyba ze stonowaæ potem jeszcze ca³o¶æ jak±s farbk±. a chcesz uzyc rozja¶niacza czy farby rozja¶niaj±cej?jaki kolor chcesz dokladnie uzyskac?


teraz ja mam pytanko schodze z czerni i pozbywam siê odcienia rudo¶ci. góra ³adna poziom 9 gdzie¶, ostatnie farbowanie alfaparfem odcieniami chlodniejszymi 9 i 10. po dwóch myciach niestety rudo¶æ znów wylaz³a ¿eby jako¶ to wyrównaæ pomysla³am ¿eby na³o¿yæ cos z poziomu7/8 (mysle konkretnie o wella color touch) ¿eby ciut przyciemnic góre i wyrównaæ z do³em. patrz±c na paletê my¶le ¿e 8.0 by³by za jasny na moje koñce i sk³aniam siê ku 7.0. chcia³abym ja jednak po³±czyæ z 7.07. odcieñ 07 to podobno zieleñ. jak ten odcieñ mo¿e siê zachowaæ na z³otawo jasno rudawych w³osach? co z odcieniem 71? moge prosiæ o pomoc?:pros i:
dodam, ¿e chcia³abym sch³odziæ ten rudawy odcieñ, wiem ¿e przyciemni mi napewno.

Edytowane przez epikoo
Czas edycji: 2013-11-30 o 16:45
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 16:39   #638
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Blond, br±z, br±z, blond...

Pomó¿cie mi. By³am u fryzjera robiæ pasemka wcze¶niej robi³am deko. W³osy wysz³y tam gdzie odrost jasny blond czyli jakies 10cm a reszta ruda. Doradcze co zrobiæ by uzyskaæ jednolity kolor. D±¿ê do jasnego blondu
Karolajna1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-30, 20:02   #639
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Blond, br±z, br±z, blond...

Pisa³a¶ wczoraj bodaj¿e w którym¶ w±tku, ¿e teraz czekasz z fryzjerk± a¿ w³oski trochê odpoczn± i robicie farbê

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
Ró¿nica bêdzie bo rozja¶nialabys swoje naturalne i ni¿ej juz farbowane. Chyba ze stonowaæ potem jeszcze ca³o¶æ jak±s farbk±. a chcesz uzyc rozja¶niacza czy farby rozja¶niaj±cej?jaki kolor chcesz dokladnie uzyskac?


teraz ja mam pytanko schodze z czerni i pozbywam siê odcienia rudo¶ci. góra ³adna poziom 9 gdzie¶, ostatnie farbowanie alfaparfem odcieniami chlodniejszymi 9 i 10. po dwóch myciach niestety rudo¶æ znów wylaz³a ¿eby jako¶ to wyrównaæ pomysla³am ¿eby na³o¿yæ cos z poziomu7/8 (mysle konkretnie o wella color touch) ¿eby ciut przyciemnic góre i wyrównaæ z do³em. patrz±c na paletê my¶le ¿e 8.0 by³by za jasny na moje koñce i sk³aniam siê ku 7.0. chcia³abym ja jednak po³±czyæ z 7.07. odcieñ 07 to podobno zieleñ. jak ten odcieñ mo¿e siê zachowaæ na z³otawo jasno rudawych w³osach? co z odcieniem 71? moge prosiæ o pomoc?:pros i:
dodam, ¿e chcia³abym sch³odziæ ten rudawy odcieñ, wiem ¿e przyciemni mi napewno.
ojoj, na z³ocie obawia³abym siê trochê zieleni. je¶li chcesz mieszankê to wziê³abym raczej co¶ z koñcówk± 34 albo ew. 31 plus naturê. poziom 7 czêsto wychodzi sporo ciemniej, wiêc skróci³abym czas albo sk³oni³a siê ku ósemce.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-30, 20:17   #640
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

SCENE, jestes wszêdzie dziekuje, bo chcia³abym juz zamówiæ i tak czekam na jakikolwiek pomys³ a 34 czyli z³oty a 4 to nie miedz czasem? to nie pog³ebi moich cudnych rudo¶ci?

w³a¶nie sie jeszcze zastanawiam czy wole ciemniej i czekac az sie sp³ucze czy szybko po¿egnac sie z kolorkiem bo sie sp³ucze co do poziomu 7

Edytowane przez epikoo
Czas edycji: 2013-11-30 o 20:19
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-30, 20:34   #641
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
SCENE, jestes wszêdzie dziekuje, bo chcia³abym juz zamówiæ i tak czekam na jakikolwiek pomys³ a 34 czyli z³oty a 4 to nie miedz czasem? to nie pog³ebi moich cudnych rudo¶ci?

w³a¶nie sie jeszcze zastanawiam czy wole ciemniej i czekac az sie sp³ucze czy szybko po¿egnac sie z kolorkiem bo sie sp³ucze co do poziomu 7
ja po prostu wszêdzie czuwam, haha .
zacytujê z atrtyku³u:
"* popiele, czyli "1" po przecinku
ch³odzenie rudego, czyli "34" po przecinku
ch³odzenie ciep³ego be¿u , czyli "13" po przecinku

* be¿e zimne, czyli "13" po przecinku
ch³odzenie z³otych, czyli z "3" po przecinku

Ale na³o¿enie popielatej farby na z³ot± - wyp³ukan±, mo¿e daæ zieleñ.
czyli po farbowaniu w³osów ,3 nie nak³adamy ,1 by och³odziæ, ale ,13."

bo z tego co zrozumia³am, masz na w³osach równie¿ z³otawe tony? popatrz mo¿e wtedy na 8.13 albo 7.13
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 20:53   #642
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
ja po prostu wszêdzie czuwam, haha .
zacytujê z atrtyku³u:
"* popiele, czyli "1" po przecinku
ch³odzenie rudego, czyli "34" po przecinku
ch³odzenie ciep³ego be¿u , czyli "13" po przecinku

* be¿e zimne, czyli "13" po przecinku
ch³odzenie z³otych, czyli z "3" po przecinku

Ale na³o¿enie popielatej farby na z³ot± - wyp³ukan±, mo¿e daæ zieleñ.
czyli po farbowaniu w³osów ,3 nie nak³adamy ,1 by och³odziæ, ale ,13."

bo z tego co zrozumia³am, masz na w³osach równie¿ z³otawe tony? popatrz mo¿e wtedy na 8.13 albo 7.13

nie wiem jakie nr mia³am k³adzione bo to u fryzjera. k³ad³a farbe zeby "sch³odziæ" wiec wnioskuje ze by³o tam 13 lub 1. i skoro to by³o ostatnio k³adzione to ryzyko glona nadal aktualne?
a tak wogóle to moge Cie jeszcze o co¶ zapytaæ Scene? bo bardziej do¶wiadczona raczej ni¿ ja. czy na te moje w³osiêta, lepiej po³o¿yæ color touch czy farbe trwa³a? ja sk³aniam siê do color touch w sumie nie wiem za bardzo czemu, boje sie ze farba wyjdzie mi bardzo ciemno a CT szybciej jak co sie wyp³ucze.. oj sama nie wiem juz co z nimi zrobiæ...nie wychodzi mi cos ten blond:-(

Edytowane przez epikoo
Czas edycji: 2013-11-30 o 21:22
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-30, 22:30   #643
Paaaualinaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Ratunku! Szamponetka Joanna Multi Effect Color Polpielaty Blond 02
Czy to normalne ¿e ww. szamponetka jest taka ciemna niemal czarna w opakowaniu? Mam j± teraz na w³osach bojê siê ¿eby mi jaki¶ ciemny kolor nie wyszed³.
Paaaualinaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-01, 10:44   #644
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Paaaualinaaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ratunku! Szamponetka Joanna Multi Effect Color Polpielaty Blond 02
Czy to normalne ¿e ww. szamponetka jest taka ciemna niemal czarna w opakowaniu? Mam j± teraz na w³osach bojê siê ¿eby mi jaki¶ ciemny kolor nie wyszed³.
Uzyskalas juz odpowiedz
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-01, 19:48   #645
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
nie wiem jakie nr mia³am k³adzione bo to u fryzjera. k³ad³a farbe zeby "sch³odziæ" wiec wnioskuje ze by³o tam 13 lub 1. i skoro to by³o ostatnio k³adzione to ryzyko glona nadal aktualne?
a tak wogóle to moge Cie jeszcze o co¶ zapytaæ Scene? bo bardziej do¶wiadczona raczej ni¿ ja. czy na te moje w³osiêta, lepiej po³o¿yæ color touch czy farbe trwa³a? ja sk³aniam siê do color touch w sumie nie wiem za bardzo czemu, boje sie ze farba wyjdzie mi bardzo ciemno a CT szybciej jak co sie wyp³ucze.. oj sama nie wiem juz co z nimi zrobiæ...nie wychodzi mi cos ten blond:-(
spokojnie, cierpliwo¶ci niestety nie ma tak, jak mój kolega kiedy¶ my¶la³, ¿e jak na³o¿ê na czarne w³osy blond farbê to od razu wyjdzie. haha, farbowane czarne oczywi¶cie.

je¶li masz na w³osach jakiekolwiek bardzo mocne z³ote/¿ó³te tony to je¶li po³o¿y³aby¶ popiel (tylko 1 po kropce), ryzykujesz zieleni±.

colour touch jest z pewno¶ci± l¿ejsze i delikatniejsze- tak samo wyjdzie wiêc kolor. my¶lê jednak, i¿ mo¿esz spróbowaæ w³a¶nie od niej zacz±æ- zazwyczaj je¶li biorê co¶ nowego, w szczególno¶ci kolor, zaczynam równie¿ od ¶rodka pó³trwa³ego.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-01, 22:40   #646
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
spokojnie, cierpliwo¶ci niestety nie ma tak, jak mój kolega kiedy¶ my¶la³, ¿e jak na³o¿ê na czarne w³osy blond farbê to od razu wyjdzie. haha, farbowane czarne oczywi¶cie.

je¶li masz na w³osach jakiekolwiek bardzo mocne z³ote/¿ó³te tony to je¶li po³o¿y³aby¶ popiel (tylko 1 po kropce), ryzykujesz zieleni±.

colour touch jest z pewno¶ci± l¿ejsze i delikatniejsze- tak samo wyjdzie wiêc kolor. my¶lê jednak, i¿ mo¿esz spróbowaæ w³a¶nie od niej zacz±æ- zazwyczaj je¶li biorê co¶ nowego, w szczególno¶ci kolor, zaczynam równie¿ od ¶rodka pó³trwa³ego.
dzieki Scene wieczrobie sama natura. jeszcze nie wiem czy 7.0 czy 8.0, moze wymieszam, zobacze po próbie pasemkowej chyba i wezme color touch. ciekawi mnie tyle zamieszania o te numerki. dzieki raz jeszcze
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-03, 11:46   #647
krysia0908
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 1
Exclamation rozjasnianie wlosow

Dzien dobry - pare lat temu wlosy mi sie znacznie przerzedzily wiec zaczelam rozjasniac farbami ziolowymi bez amoniaku.
Od roku uzywam BIOKAP (w aptece). Jestem z tej farby zadowolona ale poniewaz malo rozjasnia, zakupilam w sklepie internetowym farbe do wlosow CHI IONIC Permanent Shine Hair Color Nr 10B (bardzo jasny bezowy blond). Chce sama w domu nalozyc te farbe, ale sadze ze musi byc do niej jakis aktywator (w opakowaniu jest tylko tubka z farba, a instrukcja jak dla mnie nie bardzo czytelna).
Prosze o bardzo szybka odpowiedz co mam dokupic i gdzie?????
Z gory dziekuje.
krysia0908 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-04, 23:22   #648
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
dzieki Scene wieczrobie sama natura. jeszcze nie wiem czy 7.0 czy 8.0, moze wymieszam, zobacze po próbie pasemkowej chyba i wezme color touch. ciekawi mnie tyle zamieszania o te numerki. dzieki raz jeszcze
nie ma sprawy, Kochana
opowiadaj co tam zdzia³a³a¶ z w³oskami dobrego, bo mnie trzy dni nie by³o i mam ty³y

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez krysia0908 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzien dobry - pare lat temu wlosy mi sie znacznie przerzedzily wiec zaczelam rozjasniac farbami ziolowymi bez amoniaku.
Od roku uzywam BIOKAP (w aptece). Jestem z tej farby zadowolona ale poniewaz malo rozjasnia, zakupilam w sklepie internetowym farbe do wlosow CHI IONIC Permanent Shine Hair Color Nr 10B (bardzo jasny bezowy blond). Chce sama w domu nalozyc te farbe, ale sadze ze musi byc do niej jakis aktywator (w opakowaniu jest tylko tubka z farba, a instrukcja jak dla mnie nie bardzo czytelna).
Prosze o bardzo szybka odpowiedz co mam dokupic i gdzie?????
Z gory dziekuje.
Tutaj to cze¶æ, bo my tu 'na Ty' wszystkie.
Do farby generalnie poza ni± sam± musi byæ jeszcze oxydant, zwany dalej emulsj± aktywuj±c±. Skoro pokusi³a¶ siê o poziom 10, oxydant musisz mieæ 9% najlepiej. Musisz go mieæ tyle, ile farby. Do dostania w sklepach, hurtowniach fryzjerskich i oczywi¶cie przez Internet.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-04, 23:28   #649
uncover
Raczkowanie
 
Avatar uncover
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witajcie, chcia³abym prosiæ o radê. Obecnie mój kolor to z³ocisty ¶redni blond, chcia³abym jednak wróciæ do natury, czyli zafarbowaæ w³osy na kolor zbli¿ony do odrostu i daæ im rosn±æ. Problem polega na tym, ¿e obecnie ka¿da farba zmywa siê w szybkim tempie. Zdj. 1- kolor naturalny w ¶wietle s³onecznym, zdj. 2- naturalny z lamp± b³yskow±, zdj. 3- odrost, zdj. 4- obecny w ¶wietle naturalnym, zdj. 5- obecny z lamp± b³yskow±. Porad¼cie, czym pofarbowaæ, ¿eby przyciemniæ i zneutralizowaæ ten z³oty odcieñ na w³osach. Dorad¼cie mi proszê co¶ z farb profesjonalnych, ale ³atwo dostêpnych. Z góry dziêkujê.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG20110816_002.jpg (141,4 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 405631_257025137699528_1185645140_n.jpg (11,2 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0179.jpg (150,0 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0255.jpg (74,3 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0012.jpg (67,7 KB, 9 za³adowañ)

Edytowane przez uncover
Czas edycji: 2013-12-04 o 23:29
uncover jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-05, 13:15   #650
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez uncover Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie, chcia³abym prosiæ o radê. Obecnie mój kolor to z³ocisty ¶redni blond, chcia³abym jednak wróciæ do natury, czyli zafarbowaæ w³osy na kolor zbli¿ony do odrostu i daæ im rosn±æ. Problem polega na tym, ¿e obecnie ka¿da farba zmywa siê w szybkim tempie. Zdj. 1- kolor naturalny w ¶wietle s³onecznym, zdj. 2- naturalny z lamp± b³yskow±, zdj. 3- odrost, zdj. 4- obecny w ¶wietle naturalnym, zdj. 5- obecny z lamp± b³yskow±. Porad¼cie, czym pofarbowaæ, ¿eby przyciemniæ i zneutralizowaæ ten z³oty odcieñ na w³osach. Dorad¼cie mi proszê co¶ z farb profesjonalnych, ale ³atwo dostêpnych. Z góry dziêkujê.
Zaopatrzy³abym siê we fioletow± p³ukankê, która zabija z³oto a potem, je¶li szukasz koloru z pierwszego zdjêcia, po³o¿y³abym naturê, czyli farbê (tutaj) z numerem 7.0
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-05, 14:05   #651
uncover
Raczkowanie
 
Avatar uncover
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Zaopatrzy³abym siê we fioletow± p³ukankê, która zabija z³oto a potem, je¶li szukasz koloru z pierwszego zdjêcia, po³o¿y³abym naturê, czyli farbê (tutaj) z numerem 7.0
Bardzo dziêkujê za odpowied¼ A co z farb± z fioletowym barwnikiem, np. 7.23 Majirel lub 7.21 Alfaparf? Czy opcja z p³ukank± jest jednak mniej ryzykowna?
uncover jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-05, 14:29   #652
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Wydaje mi siê, ¿e mniej, pop³uczesz trochê w³oski w czym¶, co nie szkodzi, i mo¿esz naturê k³a¶æ
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-08, 12:17   #653
Haniura
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam,

mam naturalny jasny kolor w³osów, ale od 10 lat farbujê je na ciemny br±z. Jakie¶ 4 miesi±ce temu postanowi³am poddaæ siê dekoloryzacji, ¿eby zbli¿yæ siê do naturalnego koloru. Mia³am dwa zabiegi w dobrym salonie i w³osy w dobrym stanie doprowadzi³am do koloru jasnego br±zu. Niestety, postanowi³am zaufaæ kole¿ance fryzjerce i zamiast rozja¶niæ mi w³osy od blondu, to przyciemni³a je do br±zu, a koñcówki s± w³a¶ciwie czarne... Jestem za³amana.. Ona by³a w szoku, twierdzi, ¿e to wina farby (stosowa³a farbê z artego N7)Co teraz?- odczekaæ i zacz±æ wszystko od pocz±tku, a mo¿e skoro mia³am ju¿ rozja¶niane, to jedna wizyta u fryzjera pomo¿e?? Mam ochotê zrobiæ to drastycznie raz a porz±dnie... Proszê o radê
Haniura jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-08, 14:05   #654
kcc100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Haniura Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,

mam naturalny jasny kolor w³osów, ale od 10 lat farbujê je na ciemny br±z. Jakie¶ 4 miesi±ce temu postanowi³am poddaæ siê dekoloryzacji, ¿eby zbli¿yæ siê do naturalnego koloru. Mia³am dwa zabiegi w dobrym salonie i w³osy w dobrym stanie doprowadzi³am do koloru jasnego br±zu. Niestety, postanowi³am zaufaæ kole¿ance fryzjerce i zamiast rozja¶niæ mi w³osy od blondu, to przyciemni³a je do br±zu, a koñcówki s± w³a¶ciwie czarne... Jestem za³amana.. Ona by³a w szoku, twierdzi, ¿e to wina farby (stosowa³a farbê z artego N7)Co teraz?- odczekaæ i zacz±æ wszystko od pocz±tku, a mo¿e skoro mia³am ju¿ rozja¶niane, to jedna wizyta u fryzjera pomo¿e?? Mam ochotê zrobiæ to drastycznie raz a porz±dnie... Proszê o radê
Z jakiej firmy byla ta farba? Bardzo dziwne ze 7 N przyjê³a taki ciemny odcieñ ..
Wszystko zalezy od stanu twoich wlosow .. jesli masz delikatne to kolejne rozjasnianie moze zniszczyc ich strukture jednak jezeli sa w dobrym stanie to rozjasnilabym calosc jeszcze raz

Edytowane przez kcc100
Czas edycji: 2013-12-08 o 14:17
kcc100 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-08, 14:19   #655
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 300
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

proszê o radê...jak pozbyæ siê szaro¶ci z w³osów ? Jak± farb±? Ponad miesi±c siê trzyma, wiêc mycie tutaj nic nie da...
pikari jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-08, 14:28   #656
kcc100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Na jakim poziomie masz blond?
kcc100 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-08, 14:47   #657
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 300
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez kcc100 Poka¿ wiadomo¶æ
Na jakim poziomie masz blond?
po wellatonie 12/1 po³o¿y³am farbê z poziomu 9.0, a teraz 10.0
pikari jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-08, 14:55   #658
Haniura
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez kcc100 Poka¿ wiadomo¶æ
Z jakiej firmy byla ta farba? Bardzo dziwne ze 7 N przyjê³a taki ciemny odcieñ ..
Wszystko zalezy od stanu twoich wlosow .. jesli masz delikatne to kolejne rozjasnianie moze zniszczyc ich strukture jednak jezeli sa w dobrym stanie to rozjasnilabym calosc jeszcze raz
Ta farba by³a z artego. No w³a¶nie moja kole¿anka fryzjerka bardzo siê zdziwila- mowi³a, ¿e bêdzie reklamowaæ farbê. Ale 400zl. wydanych na porzednie rozja¶niania nikt mi nie zwróci. Moje w³osy s± w bardzo dobrym stanie na szczêscie, wiêc my¶lê, ¿e jeszcze w tym tygodniu umówiê na na wizytê i mo¿e u¿yjemy trochê mocniejszych ¶rodków, ¿eby efekt by³ mocniejszy. A to mo¿liwe, ¿e poprzednie rozja¶niania mog± sprawiæ, ¿e teraz w³osy ³atwiej z³apia koloro i ¿e bed± ja¶niejsze ni¿ przy w³osach nigdy nie rozja¶nianych?

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez pikari Poka¿ wiadomo¶æ
proszê o radê...jak pozbyæ siê szaro¶ci z w³osów ? Jak± farb±? Ponad miesi±c siê trzyma, wiêc mycie tutaj nic nie da...
zazdroszczê Ci blondu- nawet szarego
Haniura jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-08, 17:09   #659
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez pikari Poka¿ wiadomo¶æ
proszê o radê...jak pozbyæ siê szaro¶ci z w³osów ? Jak± farb±? Ponad miesi±c siê trzyma, wiêc mycie tutaj nic nie da...
http://myblondehair.blogspot.com/201...n-z-wosow.html - polecam metodê "po trzecie"
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-08, 18:46   #660
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 300
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê, ale my¶la³am bardziej o kolejnej farbie. W±tpiê, ¿e pomo¿e rumianek itd. skoro codzienne mycie w³osów nie da³o rady.
pikari jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.