Za jasne brwi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-15, 20:12   #1
goldi89
Raczkowanie
 
Avatar goldi89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Honolul ;]
Wiadomości: 185

Za jasne brwi?


Moje brwi są bardzo słabo wyraźne. Ledwo widać gdzie się kończą. Na pewno nie dlatego, że są za cienkie, tylko są za jasne . Jak przyciemniałam je kredką do brwi brązową to wyglądałam jak manekin . o jakąś radę co mogę z nimi zrobić, żeby nie były za ciemne ( wkleiłabym zdjęcia, ale nie za bardzo mam czym-aparat beznadziejny, a telefon, który robił zdjęcia wyraźniejsze od aparatu się zepsuł ), ale też, żeby było widać, że mam ładne brwi. Bo kurde molek kształy mają ładny, a kolor totalnie beznadziejny . Nie wiem, może miałam jakąś kiepską kredkę? Doradźcie coś



Od razu dziękuję za wszelkie rady
goldi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 20:22   #2
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: Za jasne brwi?

Z tego co piszesz mozna sobie tylko wyobrazić kolorek Twoich brwi ...szkoda że nie ma fotki Jedyną radą na przyciemnienie ich jest zrobienie henny u kosmetyczki, najlepiej brązowej albo jakiegoś kolorku pośredniego Na początku pewnie będziesz czuła się dziwnie, ale to kwestia przyzwyczajenia
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 21:28   #3
dora_angel
Zadomowienie
 
Avatar dora_angel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice nizinne pełne lasow
Wiadomości: 1 335
GG do dora_angel
Dot.: Za jasne brwi?

Skąd ja znam ten problem jest to szczegolnie widoczne przy moich prawie czarnych wlosach ( farbowanych ofkurs dlatego podkreslam je delikatnie czarną kredką pionowymi kreseczkami a pozniej rozczesuje specjalną szczoteczką do brwi . Staram sie zeby byly tylko delikatnie podkreslone bo gdy za mocno je pomaluje czuje sie dokladnie tak samo jak ty ( jak manekin Wiem że są rowniez specjalne żele ale nigdy ich nei testowalam .
__________________
"Masz rozum, ukryj go!
Więcej zdziałasz cienką nóżką niż rozumem!"
Bonjour France 04.05.2011r.
Zaręczeni 19.12.2011r.
Małżonkowie 29.12.2012
dora_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 21:44   #4
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Za jasne brwi?

Miałam ten sam problem, jednak znalazłam rozwiązanie Z natury mam jaśniusieńkie brwi, a po lecie wyglądają niemal jak siwe i prawie w ogóle ich nie widać. Zaczęłam więc eksperymentować samodzielnie z henną. Nie będę owijać w bawełnę i powiem wprost, że pierwsze moje doświadczenia z tym specyfikiem były koszmarne, ale to tylko z powodu braku wiedzy Pomyślałam sobie, że jak nałożę na 10 minut hennę, którą trzeba trzymać 20 minut, będzie akurat. Okazało się, że bardzo mocno chwiciło i miałam poważny problem z usunięciem kruczoczarnego koloru Metodą prób i błędów wypracowałam sobie następujący sposób: kupuję brązową hennę (kosztuje jakieś 1,50 i starcza na 3 razy, więc koszty są zadne ) nakładam ją i trzymam tyle, ile zajmuje mi dojście do łazienki i zmycie jej Powtarzam taki zabieg mniej więcej co tydzień i jestem bardzo zadowolona z efektów. Jeśli boisz się samodzielnych eksperymentów, może warto skorzystać z usług kosmetyczki. Ja jestem zbyt leniwa i nie bardzo mam czas, żeby co chwilę biegać na robienie brwi
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 08:20   #5
acaderek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Grójec
Wiadomości: 218
Wink Dot.: Za jasne brwi?

Ja również polecam hennę. Robię ją w ten sposób. Po wyrwaniu zbędnych włosków (regulację robię sama) na okolice brwi nakładam krem, a na brewki hennę (czarną ponieważ mam czarne, farbowane włosy). Gdy henna zaschnie na brwiach, zmywam ją. Podczas robienia makijażu delikatnie przeczesuje brwi pędzelkiem, na który wcześniej nabieram odrobinkę czarnej kredki do brwi. Po takim zabiegu moje brwi wyglądają bardzo naturalnie. Jeśli masz jaśniutkie brwi polecam brązową hennę i brązową kredkę.
__________________
anika*
acaderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 08:23   #6
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: Za jasne brwi?

acaderek- najpierw wykonuje sie zawsze henne dopiero pozniej regulacje brwi
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 09:14   #7
acaderek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Grójec
Wiadomości: 218
Dot.: Za jasne brwi?

Ja wyrywam zbędne włoski, potem rysuję kreskę henną, a po zmyciu usuwam te które ewentualnie nie pasują do linii brwi. Ja robię tak bo jest mi wygodnie. Ty możesz robić inaczej.
__________________
anika*
acaderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-16, 10:29   #8
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Za jasne brwi?

Cytat:
Napisane przez acaderek
Ja wyrywam zbędne włoski, potem rysuję kreskę henną, a po zmyciu usuwam te które ewentualnie nie pasują do linii brwi. Ja robię tak bo jest mi wygodnie. Ty możesz robić inaczej.
Nie chodzi tutaj o to ,że tak sobie ktoś powiedział i tak ma być,że najpierw to ,potem tamto i koniec.Poprostu najlepiej zrobić najpierw henne,a później regulację,bo czasem się zdarza,że henna dotrze do podrażnionej skóry i jeszcze bardziej ją uszkodzi,poza tym mogą powstać ciemne niezbyt fajne plamki w porach gdzie zostały wyrwane włoski.

Goldi89 może spróbuj używać cienia np. brązowego czy szarego(nie wiem jaki masz odcień włosów).Nie wyjdzie taki mocny efekt ,a będzie widoczny.Bo kredką faktycznie nie zawsze wychodzi jak chcemy. pozdro
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 13:29   #9
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Za jasne brwi?

Na KWC dziewczyny zachwalają kredkę do brwi Rimmel. Zobacz tu: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4636
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 18:47   #10
goldi89
Raczkowanie
 
Avatar goldi89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Honolul ;]
Wiadomości: 185
Dot.: Za jasne brwi?

Bardzo, bardzo, bardzooo dziękuję za rady chyba skuszę się na brązową hennę, ale w domku zrobię, przynajmniej nie będę miała ochoty zamordować kosmetyczki jak coś nie wyjdzie włosy mam koloru brązowego (o ile dobrze pamiętam średni brąz palette, troszkę już wyblaknięty ). Brewki mam nadzieję, że za ciemne mi nie wyjdą , najwyżej potraktuje je wodą utlenioną



goldi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 21:24   #11
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Za jasne brwi?

.
__________________


Edytowane przez bąbelek_82
Czas edycji: 2015-11-17 o 12:21
bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-16, 21:30   #12
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Za jasne brwi?

sprobuj zrobic sobie henne w zelu,ja zakupilam taka w kolorze szarym za jakies 7 zl,fajna z patyczkiem do nakladanie i bardzo wydajna starczy na jakies 10-15 razy,do kupienia juz chyba w kazdej drogerii
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 14:01   #13
acaderek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Grójec
Wiadomości: 218
Question Dot.: Za jasne brwi?

Trzeba umieć rnakładać hennę. Jeśli marze się cały łuk brwiowy, nawet miejsca gdzie wcześniej wyrywało się brewki to oczywiste że henna może dostać się tam gdzi nie potrzeba i zostaną plamki. Zresztą miałyśmy pomóc wizażance i podsunąć jej kilka pomysłów, a nie kwestionować to jakie inna ma sposoby na przyciemnienie brwi. Przynajmniej tak mi się wydaje
__________________
anika*
acaderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 14:30   #14
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Za jasne brwi?

Aby brwi przyciemnić i aby nadal pozostawały one naturalne, należy wykonać hennę. Hennę wykonuje kosmetyczka, a kosztuje taki zabieg zaledwie kilka złotych. Przy samodzielnych eksperymentach, początkującym, efekt może wyjść tragiczny
Jako, że wątek nt. henny brwi - przenoszę na kosmetyczkę.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 22:37   #15
owieczka21
Raczkowanie
 
Avatar owieczka21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 140
Dot.: Za jasne brwi?

mam ten sam problemjestem jasną blondynką a moich brwi nigdy nie było widac hihihi wyglą dałam komicznieale mam na to sposób hennaale nie brązowa nigdy więcej one z jasniutkich grwi dziwnie sie zmywają ja miałam jakies rudeja uzywam grafitowej tak to strzał w 10polecam
owieczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 12:29   #16
słoneczko1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 35
Dot.: Za jasne brwi?

najlepszym sposobem nadania koloru brwiom jest henna brwi, ktora urzymuje sie ok.3 tyg.kolor brwi jest uzalezniony ok kilku cech.najprosciej mowiac, jesli jestes:
1 blondynka - uzycie henny brazowej
2.brunetka badz szatynka - czarna lub grafitowo - czarna
3.ruda - czarna badz mocno brazowa
słoneczko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 18:41   #17
ewelina976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 45
GG do ewelina976
Dot.: Za jasne brwi?

Witam . Proponuje Ci udac sie do kosmetyczki, ktora nalozy Ci henne stosowna do twego wygladu. Sadze, ze najwlasciwsza bedzie henna zelowa . Pozdrawiam
ewelina976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.