wielka kumulacja rmf fm - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-15, 17:33   #1
Agrh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 721

wielka kumulacja rmf fm


wielki pic na wodę. naciągacze? babka wygrała 140.000zł co za to zrobi spłaci dług , który wynosi 140.000 tys ... ustawione?
Agrh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 17:53   #2
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: wielka kumulacja rmf fm

Zawsze zastanawiałam się, jak to jest z tymi wygranymi w radiu, sama tyle razy wysyłałam smsy i nigdy do mnie nie zadzwonili, tylko kupę kasy na to wydalam, ale już zmądrzałam...
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 17:57   #3
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: wielka kumulacja rmf fm

Nie zdziwiłabym się Moja mama od tygodnia gra i w końcu się wkurzyła i przestała
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 18:05   #4
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: wielka kumulacja rmf fm

nie wiem jak z tym konkursem ale bodajże 3 lata temu wygrałam w jednym konkursie rmf. Konkurs był na stronie internetowej, głowna wygrana Sylwester w Paryżu, nagrody pocieszenia - 4 niespodzianki. Wycieczki nie wygrałam ale Giftcard z Reserved na 200 zł tak
Rozwiązanie było w piątek wieczorem, ja o tym zapomniałam i nie miałam tel przy sobie, potem sprawdzam a tu nieodebrane połączenie z numeru radia
ale zadzwonili w poniedziałek

nooo to wniosłam do tematu
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 18:22   #5
karolka170
Raczkowanie
 
Avatar karolka170
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 104
Dot.: wielka kumulacja rmf fm

Nie,nie pic na wodę Jakoś w lato była kumulacja 180 tysięcy do wygrania,i wygrał chłopak z mojego miasta, a nie jest ono aż tak duże 45 tys.mieszkańców
__________________
Tatusiu[*]
karolka170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 18:39   #6
olamazda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: wielka kumulacja rmf fm

no ,ale ze dług za duży??? heheheh
__________________
życie jest pikne
olamazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 19:52   #7
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: wielka kumulacja rmf fm

Przeciętny człowiek nie ma szans wygrać nic w takich konkursach, radzę poczytać trochę o zawodowych graczach i ich firmach W wielkiej loterii mercedesów (chyba w Erze to było?) bodajże jeden samochód na sto nie trafił do zawodowych graczy. Resztę zgarnęło kilka osób, każda po kilkanaście.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 20:00   #8
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: wielka kumulacja rmf fm

Nie takie zbiegi okoliczności się zdarzają. Poza tym tydzień czy miesiąc grania nie wystarczy żeby na pewno zostać szczęśliwcem. Nie wiem co prawda z doświadczenia jak to wygląda z tymi radiowymi loteriami sms-owymi, w każdym razie moja kuzynka kiedyś często brała udział w różnych gazetowych i radiowych konkursach, wygrała trochę drobniejszych rzeczy, ale była też na wycieczce w Londynie (wtedy to było naprawdę "coś") czyli przynajmniej niektórzy nie wypisują fikcyjnych list zwycięzców.
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 20:23   #9
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: wielka kumulacja rmf fm

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
Przeciętny człowiek nie ma szans wygrać nic w takich konkursach, radzę poczytać trochę o zawodowych graczach i ich firmach W wielkiej loterii mercedesów (chyba w Erze to było?) bodajże jeden samochód na sto nie trafił do zawodowych graczy. Resztę zgarnęło kilka osób, każda po kilkanaście.

Ja czytałam że to było tak z loterią orange gdzie do wygrania od kilku lat są BMW
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 20:33   #10
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: wielka kumulacja rmf fm

w trakcie remontu pokoju słuchałam rmf fm i radia zet, tak namawiali, że wysyłałam Ale nic nie wygrałam, straciłam tylko pieniądze.
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 10:25   #11
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: wielka kumulacja rmf fm

ja wysyłałam do radia zet, ale przestałam, szkoda mi pieniędzy
a teraz co chwilę przysyłają jakieś smsy, że mój numer może wygrać i takie tam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 11:30   #12
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: wielka kumulacja rmf fm

Da sie wygrac, moj znajomy w jednej z kumulacji wygral 90 tys. zł. Jak to zorbil, ile smsów wyslal nie wiem wiem, ze wygral
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 12:37   #13
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: wielka kumulacja rmf fm

Mój brat cioteczny pracuje w jednej z wymienionych już na wątku firm i mówi, że podpisuje się pod każdym słowem napisanym tutaj (btw link mam od niego):

http://www.libertarianizm.net/thread-505.html
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 17:35   #14
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: wielka kumulacja rmf fm

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Mój brat cioteczny pracuje w jednej z wymienionych już na wątku firm i mówi, że podpisuje się pod każdym słowem napisanym tutaj (btw link mam od niego):

http://www.libertarianizm.net/thread-505.html
Szok! nie miałam bladego pojęcia, że coś takiego istnieje.
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 17:41   #15
ancooora
Wtajemniczenie
 
Avatar ancooora
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Paris <3
Wiadomości: 2 700
Dot.: wielka kumulacja rmf fm

Znajomy wygrał w RMF FM 60 tysięcy.
ancooora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 09:35   #16
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: wielka kumulacja rmf fm

facet z sąsiedniej miejscowości wygrał telewizor, inny 100 tyś
ale ja nic nie wygrałam
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 23:08   #17
knizka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 18
Dot.: wielka kumulacja rmf fm

Od czasu do czasu słałam smsa, ale dziś mi ama mowiła, że znajoma koleżanki z pracy grala 30 tysięcy, to przy odbiorze nagrody musiala okazac kwit z 3 miesięcy za abonament radiowo - telewizyjny. Nie miała go oczywiście. Nie wiem jednak jak zakończyła sie ta sprawa
knizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 06:48   #18
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: wielka kumulacja rmf fm

Cytat:
Napisane przez knizka Pokaż wiadomość
Od czasu do czasu słałam smsa, ale dziś mi ama mowiła, że znajoma koleżanki z pracy grala 30 tysięcy, to przy odbiorze nagrody musiala okazac kwit z 3 miesięcy za abonament radiowo - telewizyjny. Nie miała go oczywiście. Nie wiem jednak jak zakończyła sie ta sprawa
a jeśli ja sucham radia przez internet?
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 12:43   #19
Joko123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 41
Dot.: wielka kumulacja rmf fm

Ja mam wątpliwości odnośnie sztucznych kumulacji. Mam wrażenie, że są tworzone na siłę, bo wiadomo - więcej osób wyśle smsa, gdy można wygrać 150 tys. niż 20 tys. Czytałam, że rozmowa ze zwycięzcą jest nagrywana, nie odbywa się na żywo. Kiedyś wysłałam smsa z numeru, którego rzadko używam i nikt go nie zna. Telefon zadzwonił, numer był zastrzeżony, ja powiedziałam grzecznie hasło i... ktoś się rozłączył. Może w taki sposób są tworzone kumulacje? Dzwoni się do oporu, aż ktoś zapomni powiedzieć hasła? Oczywiście są to tylko domysły, ale straciłam zaufanie w uczniwość tej zabawy.
Joko123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 12:15   #20
nolialevin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: wielka kumulacja rmf fm

jakis czas temu zeby nie naciagac rachunku na tel ktory jest na mame kupilam sobie karte pre paid i przez 3 miesiace wysylalam regularnie smsy... czasami jak dostawalam smsa ze za kazdego smsa o tresci PREMIA dostane 70-100 losow wysylalam tych smsow wiecej... ktoregos dnia gdy wyslalam kilka smsow okolo godziny 16 dzwoni telefon zastrzezony... numeru tel nikt nie znal nawet ja bo mialam go tylko do pisania smsow do RMF-u... oczywiscie tel odebralam haslem slysze w sluchawce jakies rozmowy i kobieta mowi do kogos "tak" i nagle do mnie ze jest ankieterem i chce przeprowadzic ankiete mysle ze oni tak wydzwaniaja do ludzi i jesli ktos odbierze haslem sciemniaja ze to ankieterzy albo tak jak inni pisali poprostu sie rozlaczaja a jak powie "halo" itp mowia ze to RMF... po akcji z zastrzezonym telefonem zwatpilam w uczciwosc tej gry
nolialevin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 12:36   #21
sokola555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: wielka kumulacja rmf fm

Cytat:
Napisane przez Joko123 Pokaż wiadomość
Ja mam wątpliwości odnośnie sztucznych kumulacji. Mam wrażenie, że są tworzone na siłę, bo wiadomo - więcej osób wyśle smsa, gdy można wygrać 150 tys. niż 20 tys. Czytałam, że rozmowa ze zwycięzcą jest nagrywana, nie odbywa się na żywo. Kiedyś wysłałam smsa z numeru, którego rzadko używam i nikt go nie zna. Telefon zadzwonił, numer był zastrzeżony, ja powiedziałam grzecznie hasło i... ktoś się rozłączył. Może w taki sposób są tworzone kumulacje? Dzwoni się do oporu, aż ktoś zapomni powiedzieć hasła? Oczywiście są to tylko domysły, ale straciłam zaufanie w uczniwość tej zabawy.

niedawno miałam podobną sytuacje. Wysłałam sms-a i tego samego dnia dwa razy dzwonił do mnie nr prywatny. Za pierwszym razem nie odebrałam bo nie dobiegłam. Telefon dzwonił bardzo krótko. Jakąś godzinke później znów dzwonił. Gdy odebrałam telefon hasłem, ktoś się rozłączył. Nie wiem czy to zbieg okoliczności bo był to mój nr którego używam na codzień. Początkowo myślałam ze ktoś sobie robi ze mnie jaja ale czytając ten post widzę, że może nie do końca. Sama nie wiem co tym myśleć. Wydaje mi się ze oni sprawdzają czujność zanim tak naprawdę zadzwonią
sokola555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 13:06   #22
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: wielka kumulacja rmf fm

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Mój brat cioteczny pracuje w jednej z wymienionych już na wątku firm i mówi, że podpisuje się pod każdym słowem napisanym tutaj (btw link mam od niego):

http://www.libertarianizm.net/thread-505.html
Bardzo ciekawy artykuł.

Słyszałam wcześniej o tej akcji w Erze, że kilka osób wygrało te mercedesy.

Skoro on nie wygrał, to co trzeba było zrobić, aby zdobyć mercedesa? Era tego nie ujawnia. My dowiedzieliśmy się tego od tych, którzy wygrali. – To była najbardziej brutalna gra na brudne chwyty i licytowanie się na gotówkę utopioną w SMS-ach. Zwykły człowiek nie miał czego szukać w tym konkursie. Już w pierwszym tygodniu, aby się znaleźć w finałowej siódemce, należało za- inwestować ponad 20 tys. zł – mówi Barbara N. z Jaworzna, która zawodowo w SMS-owe kwizy gra już od pięciu lat. Walcząc o mercedesy, wyłożyła w sumie 200 tys. zł. Wygrała trzy auta i jedno na spółkę z innym graczem. Sprzedając samochody poniżej ich ceny salonowej, np. za 100 tys. zł, odzyska zainwestowane pieniądze ze sporym zyskiem, ale mimo to zadowolona nie jest. – Liczyłam na pięć, a nawet siedem aut – wyznaje.

Nie wierzę już w takie konkursy.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 13:19   #23
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: wielka kumulacja rmf fm

Osobiście znam chłopaka, który wygrał w RMF FM 110000 zł (pod odliczeniu podatku etc. dostał oczywiście mniej). Jednak on wydał na SMS-y chyba z 200-300 zł - mnóstwo tego wysłał.

PS. Oni dzwonią nie w czasie antenowym (tzn. nie na żywo się to odbywa), ale chwilę wcześniej. Po chwili dopiero jest to puszczane na antenie. Czyli w momencie, w którym pan w radiu mówi, że teraz będzie dzwonił już jest po ptokach.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2011-09-27 o 13:22
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 14:26   #24
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: wielka kumulacja rmf fm

Pamiętam niedawny konkurs Braun.
Do wygrania było osiem depilatorów. Dwie osoby spośród wygranych to użytkownicy nie spod igły (ze sporą liczbą postów na forum). Sześć pozostałych zwycięzców posiadało świeżo stworzone konta.


Źródło: https://wizaz.pl/akcje/braun/bloom/contest.php

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Delikatnie dotykając tematu.
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 13:07   #25
lachim01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: wielka kumulacja rmf fm

Miałem identyczną sytuacje. Z numeru, którego nie używam wysłałem smsa na kumulacje rmf fm. Miałem próbę połączenia z numeru prywatnego, około 4 sekundowe dzwonienie (jednocześnie w radiu rmf fm leciały reklamy). Drugi raz tego samego dnia próba połączenia z numeru o kierunku 0-22, na który oddzwoniłem i okazało się ,że pomyłka. Wydaje się to wielką ściemą. Na numer na który nie miałem połączenia przez 2 miesiące, raptownie dwa telefony. Myślę, że rozmowy nie są nagrywane na żywo i wcześniejszymi telefonami sprawdzają czujność uczestników.
lachim01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 14:05   #26
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: wielka kumulacja rmf fm

Cytat:
Napisane przez lachim01 Pokaż wiadomość
Miałem identyczną sytuacje. Z numeru, którego nie używam wysłałem smsa na kumulacje rmf fm. Miałem próbę połączenia z numeru prywatnego, około 4 sekundowe dzwonienie (jednocześnie w radiu rmf fm leciały reklamy). Drugi raz tego samego dnia próba połączenia z numeru o kierunku 0-22, na który oddzwoniłem i okazało się ,że pomyłka. Wydaje się to wielką ściemą. Na numer na który nie miałem połączenia przez 2 miesiące, raptownie dwa telefony. Myślę, że rozmowy nie są nagrywane na żywo i wcześniejszymi telefonami sprawdzają czujność uczestników.
ciekawe
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 14:23   #27
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: wielka kumulacja rmf fm

Cytat:
Napisane przez nolialevin Pokaż wiadomość
jakis czas temu zeby nie naciagac rachunku na tel ktory jest na mame kupilam sobie karte pre paid i przez 3 miesiace wysylalam regularnie smsy... czasami jak dostawalam smsa ze za kazdego smsa o tresci PREMIA dostane 70-100 losow wysylalam tych smsow wiecej... ktoregos dnia gdy wyslalam kilka smsow okolo godziny 16 dzwoni telefon zastrzezony... numeru tel nikt nie znal nawet ja bo mialam go tylko do pisania smsow do RMF-u... oczywiscie tel odebralam haslem slysze w sluchawce jakies rozmowy i kobieta mowi do kogos "tak" i nagle do mnie ze jest ankieterem i chce przeprowadzic ankiete mysle ze oni tak wydzwaniaja do ludzi i jesli ktos odbierze haslem sciemniaja ze to ankieterzy albo tak jak inni pisali poprostu sie rozlaczaja a jak powie "halo" itp mowia ze to RMF... po akcji z zastrzezonym telefonem zwatpilam w uczciwosc tej gry
Może radio sprzedaję bazę numerów telefonów firmom przeprowadzającym ankiety? Ja kiedyś wysłałam sms-a w konkursie w lokalnym radiu, gdzie można było wygrać meble kuchenne. Mebli nie wygrałam , ale firma meblowa do mnie zadzwoniła, że skoro nie wygrałam to moze chce je kupić? Numer tel miała z radia
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.