Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerwcowe - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Na kolejny tytuł nowego wątku wybieram:
Brzuszki wielkie, nogi spuchnięte a mamy MAJOWO-CZERWCOWE ciągle uśmiechnięte 9 15,52%
Wózki odlotowe, wypraweczki nowe. Szczęśliwe mamusie majowo-czerwcowe. 5 8,62%
Wiosenne promyki słońca chwytamy a wkrótce dzieciaczki witamy! Mamusie maj-czerwiec 2011 13 22,41%
Czkawka, fikołek, trzy kopniaki - mamy majowo-czerwcowe i ich dzieciaki! 31 53,45%
Głosujący: 58. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-17, 10:44   #4981
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

moria44; ale ja tez jakichs extra chapci nie kupuje do szpitala biorę japonki w których śmigam w domku nie bedę szalała z zakupami szpitalowymi.
dobrze, ze kupiłaś wczesniej no i ta cena

24kasia86; popatrz na stronie szpitala dobrze, moj w zakladce pytania odpowiedzi ma wszystko krok po kroku co trzeba ze sobą miec. Pogoda średnio nastrają do spacerów, więc moze posiedz w domku z nami

Aliczka88; ale ambitna zupka Tego jeszcze nie robiłam

migotka03
; fajowy wózeczek
Wcale dużo nie przytyłas! dzidziuś rosnie i stąd 2kg na plusie a poza tym co to jest moja Droga +10


andziot, współczuje z tym weselem, żeby to jeszcze na miejscu było a jak Ci sie stawia macica (Tzn odpukac wiem, ze teraz nie, ale niech będzie powtórka w okolicach wesela to co? )
Podjęłaś już jakąś decyzje ?
Bardzo Ci dziękuję rozległe informacje o moim słodkiem kłopocie

Eweska , to bardzo miły dzionek Cię czeka Sama przyjemność
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:48   #4982
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Cytat:
Napisane przez migotka03 Pokaż wiadomość
Andziot Daisy, Zosiaaa, MoniaK, Moria, Gusiagatko dziękuję

Wstawiam zdjęcie wózka, to jest 2w1 czyli gondola i spacerówka, ale nie chciało mi się już go rozbierać. Ma moskitierę, folię przeciwdeszczową, przekładaną rączkę, torbę, koła piankowe i łatwo go wciągnąc do nas na górę. Jestem zadowolona, zresztą jak na używany, w takim dobrym stanie i za takie pieniądze to nie ma co wybrzydzać, ważne ze jest.



Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Ale się baby rozpisały normalnie :P

Właśnie umówiłam się z babką która ma 8 miesięczne bliźniaki i jutro przyjedzie z 4 worami ciuszków do wybrania, ceny od 1zł do 3 zł za sztukę, więc wydaje mi się że nie dużo, ciekawe jakie ciuszki tam ma, będę wybierać
Miałam już nic nie kupować bo kasy za dużo nie ma, ale wydaje mi się że to okazja, więc coś tam wezmę, ale będziemy w stałym kontakcie i co jakiś czas jak będzie mi się coś podobało będę od niej brała :P Takie maluszki nie zdążą zniszczyć rzeczy :P
Pewnie, że okazja. Sama bym chętnie skorzystała
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:55   #4983
Weredka
Zadomowienie
 
Avatar Weredka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 003
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
a nam kazali do 20.03 sie zdecydowac czyli niedługo już a jak ja mam przewidziec jak bedzie za miesiac skoro wesele 24.04
W takim wypadku ja bym chyba nie ryzykowała. Bo miesiąc to dużo czasu... I ta odległość... A Twoje zdrowie i dzidziusia najważniejsze!
Ja mam wszystko pod nosem, więc mogę nawet torbę spakować i prosto z imprezy na porodówkę ( to będzie 36 tydzień)
To by dopiero akcja była
Weredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:03   #4984
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

ale mam dzisiaj samopoczucie do d..py

głowa mnie 3 dzien boli
pada deszcz

ale wieczorem kumpela wpada, poplotkujemy, to bedzie mi lepiej
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:09   #4985
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

No ciasto na pizzuchę sobie rośnie, pieczarki się duszą
A ja zasiadłam z herbatką, nogi wyciągnęłam i siedzę

Zobaczymy co tam dziewczyna przywiezie, będzie w czym wybierać

Jak mi się dziś nic nie chce, a jeszcze wieczorkiem trening
W sobotę jadę chyba do szwagra bo dzis ma imieniny, a jutro jeszcze jakiś prezent muszę kupić
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:10   #4986
ania2631
Wtajemniczenie
 
Avatar ania2631
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Morze
Wiadomości: 2 645
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
31 tydzien - 116cm najwiecej to chyba moje boczki maja
Paulizia -ja mam 116 na wysokości pępka i obrzydliwe boczki chodz zawsze je miałam....Nie martw się ty masz 31 tydz,a mi idzie dopiero 28 t
__________________
ania2631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:10   #4987
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

zaczym zaczelam grzebac w necie o szpitalu, maz mnie poprosil zeby mu poszukala ile kosztuja bilety na KSW w atlas arena łódź za tydzien w sobote...to sie pytam na co mu to a on czy bysmy sie nie wybrali

wyobrazacie sobie mnie w 8miesiacu, wsrod tlumu rozwścieczonych ludzi ogladajacych walke bokserska???????????????? ?? bo ja nie. Tż chyba sie przykro zrobilo, ze nie chce isc


ddaaiissyy zaraz zaczne szukac, moglaby u mnie tez byc taka zakladka bym nie musiala isc do szpitala pytac osobiscie buuuuu

andziotku ja bym nie jechala na wesele, za daleko po prostu...tym bardziej ze sama wiesz jak juz sie czujesz. Ja bylam na weselu w 3miesiacu i nic sie nie wybawilam nie wyobrazam sobie isc teraz.....
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 11:14   #4988
ania2631
Wtajemniczenie
 
Avatar ania2631
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Morze
Wiadomości: 2 645
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Skończyłam! Się nadłubałam, że ho hooo... ale mam satysfakcję wiem, ze to nic specjalnego, ale takie MOJE
Ojejku jakie śliczne....Masz talent kobito
__________________
ania2631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:15   #4989
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Ej my zaraz 5000 postów przekroczymy, gdzie Moria ???
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:18   #4990
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Ej my zaraz 5000 postów przekroczymy, gdzie Moria ???
Siedzi - Czuwa
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:21   #4991
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Siedzi - Czuwa
Hahaha no właśnie widzę że czuwa
Moria zawsze na posterunku
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 11:21   #4992
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

uf uf padam na twarz taaakiiie sprzatanko wiosenne! zabieram sie zaraz za obiad a popoludniu podobnie jak eweska bede siedziec z wyciagnietymi nogami

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
śliczna dostałaś smsa ode mnie?


mi lekarz tez na 100% nie powiedzial ze dziewczynka i choc mam zdjecie usg to kazdy komu je pokazuje ( a maja dzieci itp) mowi ze cos nie teges z tym zdjeciem
ale ja tak samo jak ty jestem juz nastawiona na corcie i tak ma byc. Gdyby sie urodził nagle chlopczyk byłabym w szoku i to wielkim.



dziewczyny zastanawiam sie czy isc dzisiaj do szpitala (mam go 5min. drogi na pieszo od domu) zapytac sie co trzeba wziać ze soba, jakie ciuszki, jakie dokumenty itp a moze lepiej tam zadzwonic????????????? bo ja sie strasznie stresuje ze nikt nie znajdzie czasu na rozmowe ze mna i mnie splawia, a wtedy zlape dola.....
w sumie na Twoim miejscu bym sie przeszla, ja tez sie stresuje, ale mam b.daleko do szpitala i czekam az maz bedzie ktorego ranka jechal w tamte okolice to sie zabiore a tymczasem zaczne prac i pakowac to co uwazam za stosowane...ale i tak ponoc wczesniej trzeba isc na wizyte do anestezjologa jesli jest sie zainteresowanym znieczuleniem, wiec wtedy "napadne" na jakas polozna

Cytat:
Napisane przez migotka03 Pokaż wiadomość
Andziot Daisy, Zosiaaa, MoniaK, Moria, Gusiagatko dziękuję

Daisy przytyłam 2kg w te trzy tygodnie, myślałam że to sporo, ale skoro dzidzia urosła kilogram to chyba nie jest źle. W sumie mam juz 10 kg na +


Wstawiam zdjęcie wózka, to jest 2w1 czyli gondola i spacerówka, ale nie chciało mi się już go rozbierać. Ma moskitierę, folię przeciwdeszczową, przekładaną rączkę, torbę, koła piankowe i łatwo go wciągnąc do nas na górę. Jestem zadowolona, zresztą jak na używany, w takim dobrym stanie i za takie pieniądze to nie ma co wybrzydzać, ważne ze jest.
sliczna furka
a zauwazylam na fotce, ze masz skosny dach, w sensie mieszkacie na poddaszu czy takie jest poprostu mieszkanie? ja jestem zakochana w takich spadzistych dachach, u mnie jest lekko pod skos, ale nie duzo

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
No ciasto na pizzuchę sobie rośnie, pieczarki się duszą
A ja zasiadłam z herbatką, nogi wyciągnęłam i siedzę

Zobaczymy co tam dziewczyna przywiezie, będzie w czym wybierać

Jak mi się dziś nic nie chce, a jeszcze wieczorkiem trening
W sobotę jadę chyba do szwagra bo dzis ma imieniny, a jutro jeszcze jakiś prezent muszę kupić
poprosze o kawalek pizzoszki
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:24   #4993
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Z tego co widzę nowy wątek już czeka
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:25   #4994
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

andziotka ja bym na Twoim miejscu nie jechała. Nie chciałoby mi się szykować i stroić na imprezę, na której wiadomo, do białego rana nie poszalejesz. Poza tym ja bym się chyba do pasa upluła na widok czerwonego wina na stole Przez całą ciążę tak mnie ciągnie, nie zniosłabym tak bliskiej odległości
Moi rodzice ostatnio dali nam buteleczkę wina własnej roboty ale nie mogło stać w domu więc TŻ sam całą butelczynkę musiał wypić, biedaczek
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:26   #4995
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
zaczym zaczelam grzebac w necie o szpitalu, maz mnie poprosil zeby mu poszukala ile kosztuja bilety na KSW w atlas arena łódź za tydzien w sobote...to sie pytam na co mu to a on czy bysmy sie nie wybrali

wyobrazacie sobie mnie w 8miesiacu, wsrod tlumu rozwścieczonych ludzi ogladajacych walke bokserska???????????????? ?? bo ja nie. Tż chyba sie przykro zrobilo, ze nie chce isc


ddaaiissyy zaraz zaczne szukac, moglaby u mnie tez byc taka zakladka bym nie musiala isc do szpitala pytac osobiscie buuuuu

andziotku ja bym nie jechala na wesele, za daleko po prostu...tym bardziej ze sama wiesz jak juz sie czujesz. Ja bylam na weselu w 3miesiacu i nic sie nie wybawilam nie wyobrazam sobie isc teraz.....
hehehe
no czemu, idz :P
j ledwo do knajpy daje sie namowic, bo zanim wstane zza stolika to oczywiscie wszyscy mierza moj brzuch
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:27   #4996
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Z tego co widzę nowy wątek już czeka
Czeka czeka na 5000'tysięczny post
A ja zdjęcia fury szykuję, wkleję pewnie już na nowym
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:28   #4997
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

moria ale pol kieliszka czerwonego dobrego wina nie zaszkodzi, wrecz jest wskazane...
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:30   #4998
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
moria ale pol kieliszka czerwonego dobrego wina nie zaszkodzi, wrecz jest wskazane...
Ja podobnie jak matall jestem absolutną przeciwniczką picia alko w ciąży Mojej dwukilogramowej córci nie dam posmakować nawet połowy lampki, nieźle by się nabomblowała

Za to po porodzie.... Laktator już czeka, odciąganko i wieczorek z winkiem "bedzie"!
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:33   #4999
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Siedzi - Czuwa
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 11:33   #5000
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Serdecznie zapraszam do kolejnej, ósmej części naszego cudownego wątku

Nowy Wątek


Gratulujemy mary zwycięskiego tytułu
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:35   #5001
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
w sumie na Twoim miejscu bym sie przeszla, ja tez sie stresuje, ale mam b.daleko do szpitala i czekam az maz bedzie ktorego ranka jechal w tamte okolice to sie zabiore a tymczasem zaczne prac i pakowac to co uwazam za stosowane...ale i tak ponoc wczesniej trzeba isc na wizyte do anestezjologa jesli jest sie zainteresowanym znieczuleniem, wiec wtedy "napadne" na jakas polozna
grzebie w necie na temat szpitala ale tam nic nie ma ciekawego a opinie na forum takie ze lepiej nie czytac
chce zeby Tż ze mną poszedł, muszę z nim pogadać o tym dzisiaj, jak sie jeden dzien zwolni wczesniej z pracy to nic sie nie stanie chyba.
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.