Rozmowa kwalifikacyjna - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-01, 11:15   #991
olina_
Raczkowanie
 
Avatar olina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 348
Dot.: Straż miejska - rozmowa kwalifikacyjna

że aplikanta to wiadomo, ale jaki referat? chociaż jak sprawnościowy to terenowy, czyli tam gdzie bym nie chciała pracować. Jak studiujesz dziennie to jak chcesz pracować o_O
olina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 14:15   #992
Justyna0208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: Straż miejska - rozmowa kwalifikacyjna

A no fakt, wydział terenowy dlaczego nie chciałabyś tu pracować? a jak się dostanę to przeniosę się na indywidualny tok studiów, więc luzik
Justyna0208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 15:24   #993
olina_
Raczkowanie
 
Avatar olina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 348
Dot.: Straż miejska - rozmowa kwalifikacyjna

A chyba że tak, bo dyspozycyjność trzeba mieć dużą. Ze sprawnością fizyczną u mnie średnio i po prostu nie chcę pracować w terenie Startowałam na dyżurkę i w zadaniach było, że czasem trzeba na terenowym robić, to bym jakoś przeżyła, ale cały czas bym nie chciała
Może jeszcze kiedyś będą poszukiwać u mnie, minął rok i 2 razy był nabór ale do terenowego więc nie składałam papierów.
olina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 16:24   #994
kobietka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 71
Dot.: kelnerka - tydzień okres próbny

IDZ sprobowac zawsze mozna a jak bedzie zle to zwijka i chodu naprawde zawsze sie czegos nauczysz i bedziesz madrzejsza na przyszlosc

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

jaidz i zobacz czy da Ci umowe jak nie to nie pracuj
kobietka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 17:39   #995
KamilaEwa
Raczkowanie
 
Avatar KamilaEwa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 458
Rozmowa z dyrektorem o pracę w szkole

Hej Dziewczyny!
Mam do was pytanie, szczególnie do nauczycielek angielskiego, w sierpniu porozwoziłam CV do szkół i dzisiaj zadzwonił do mnie Pan Dyrektor, żebym jutro przyszła do niego na godz.9 z podaniem.
W związku z tym mam pytanie, co mam umieścić w tym podaniu?

W tym roku ukończyłam dopiero licencjat, teraz będę studiować zaocznie, także nie mam doświadczenia w zawodzie nauczyciela, bardzo się stresuję tą rozmową, bo wiadomo jak oni patrzą na osoby bez doświadczenia. Może jakieś rady/wskazówki?
__________________
Pielęgnacja włosów
Fitness

I’ve loved and I’ve lost .






Edytowane przez KamilaEwa
Czas edycji: 2012-10-01 o 17:51
KamilaEwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 21:00   #996
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: kelnerka - tydzień okres próbny

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36825174]Ja bym sobie darowala. To, co oferuja to nie okres probny. Praca na okres probny to normalna umowa, ktora musi spelniac pewne cechy np pracodawca Ci musi zaplacic.

To co oni oferuja w opisywanym przez Ciebie przypadku to mix wolontariatu i wyzysku.[/QUOTE]

Mowy nie ma! Nigdy nie zgodziłabym się na takie coś! Gdybym usłyszała taką propozycję od razu poprosiłabym o umowę o pracę na okres próbny 1 tygodnia. Jeśli pracodawca nie chce ci jej dać to jest oszustem. Szkoda twojego czasu i pieniędzy na dojazdy.
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 12:19   #997
ankkka5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Kelnerka w MOUN BLANC

Witam wszystkich !
Chciałabym się dowiedzieć czy któraś z Was pracuje lub pracowała w pijalni czekolady Mount Blanc? Jeżeli takowa osoba jest mam kilka pytań i byłabym baardzo wdzięczna za odopwiedź, ponieważ zostałam zaproszona na szkolenie i chciałabym wiedzieć czego moge się spodziewać :
1. jak odbywa isę szkolenie
2. czy praca (weekendowa) jets ciężka? jako kelnerki..
3. jaka panuje atmosfera? wiem ze to zależy od miejsca ale chętnie się dowiem
4. czy na jednej zmianie (np. 8-17) jest tylko jedna kelnera, która będzie musiała wziąć zamówienie, skasować i podać ?
Bardzo dziękuje za odpowiedzi !
ankkka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 10:22   #998
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Hej jutro mam rozmowe o prace w salonie telefonii komorkowej jako konsultant do obslugi klientow biznesowych. Była ktoraś z Was na rozmowie w salonie ? Zadaja jakies niestandardowe pytania, bo przypuszczam , ze prosze mi sprzedac jakas oferte albo telefon to standard
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 12:04   #999
quamar
Raczkowanie
 
Avatar quamar
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 111
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Możliwe pytania maudy:
- proszę sprzedać mi długopis
- o wiedze technologiczną
- może jak sobie wyobrazasz obsługę takich klientów, czy już miałaś do czynienia w b2b
- test kompetencji / behawioralny
- moga byc pytania o rozwój rynku, jakiej branży co bys zaproponowała itp
acha i pytania typu: jaki jest twoj największy sukces i porazka, jak radzisz sobie z problemami, twoje wady i zalety,

Ja za godz ide na rozmowę do t-mobile. praca w charakterze specjalista ds. sprzedaży
__________________

Edytowane przez quamar
Czas edycji: 2012-11-20 o 12:06
quamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 12:13   #1000
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

dziekuje bardzo
oczywiscie zycze mega powodzenia na rtozmowe i daj znac jak bylo
kiedys jak bylam na rozmowie kfalifikacyjnej do Mark & Spenser spytali sie mnie do czego mozna ryz dlugo ziarnisty wykorzystac . Powiedzialam im ze jak ma sie jakas super lupe albo jakis mikrospok i zdolnosci manualne mozna rzezbyc w ziarenkach ryzu i stac sie potem mega bogatym
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 13:26   #1001
quamar
Raczkowanie
 
Avatar quamar
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 111
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Dzięki. Jestem juz po. Fajnie było bo:
-do pracy miałabym dosłownie 30 sekund piechota (naprzeciwko)
-nie pytał mnie właściciel o żadne głupoty, tylko o poprzednia prace
-powiedział, że mam największe szanse na pracę bo mam kwalifikacje
Może coś z tego wyjdzie, zobaczymy. Ja Tobie tez zycze powodzenia i nie stresuj się rozmową, bo nie ma sensu.
__________________
quamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 15:52   #1002
aneecia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 26
konsultant T-mobile rozmowa kwalifikacyjna

Hej dziewczyny
niedlugo mam rozmowe kwalifikacyjna w T-mobile na stanowisko konsultanta. Może któraś z Was już przechodziła przez to i orientuje się o co może zapytać taki potencjalny pracodawca, jak się przygotować do takiej rozmowy.Nie ukrywam że bardzo zależy mi na tej pracy, takze pomóżcie
aneecia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 13:43   #1003
Kendra66
Rozeznanie
 
Avatar Kendra66
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 868
Dot.: Re: Rozmowy kwalifikacyjne...

Cytat:
Napisane przez inez76? Pokaż wiadomość
Ja nie toleruje jesli osoba rekrutujaca nie traktuje rozmowy powaznie ... Zdazylo sie mi pare razy ze odczulam braku zapoznania sie z moim cv i listem motywacyjnym. Padaly dziwne pytania typu "Pani nie byla Przedstawicielem Handlowym" a w mym cv jak byk jest napisane ze pracowalam na tym stanowisku ...
Jak dla mnie to brak szacunku dla osoby ktora zlozyla swoja kandydature.
ta, albo po dłuższej chwili milczenia po przywitaniu "a pani cv swoje nam podesłała?" (heloł! to jak inaczej skontaktowaliby się z mną, by zaprosić na rozmowę?)
i co mnie też razi (co w sumie guzik mnie obchodzi-ich papier) "notatki"(bardziej esy-floresy) na tyle mojego cv-siedząc naprzeciwko mnie czyta z podniesionej kartki to widać i sam dokument, który wygląda jakby krowie z paszczy wyjęty...
Kendra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 12:34   #1004
Maja87878
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Rozmowa o prace po godzinie siedemnstaej

Witam,

Mam pewien problem, miesiąc temu zaczęłam staż, ma on trwać 6 miesięcy, wiem już, że nie chcę zostać w tej firmie, nie mogę jednak teraz zrezygnować ze stażu ponieważ nie pozwala mi na to moja sytuacja finansowa ( staż jest płatny), chciałabym jednak w międzyczasie szukać jakiejś innej pracy i odejść ze stażu jeśli ją znajdę. Problem w tym , że pracuje od 8 -16.30, nikt nie chce się ze mną umawiać na rozmowy kwalifikacyjne po godzinie siedemnastej.. słyszę zawsze w odpowiedzi coś na zasadzie "przykro mi ale pracujemy do szesnastej". Nie ma nawet szans na to bym się zwolniła wcześniej któregoś dnia ze stażu, może któraś z Was forumowiczek miała podobny problem... macie jakieś pomysły co robić w tej sytuacji ?
Maja87878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 13:52   #1005
zieloneoliwki
Raczkowanie
 
Avatar zieloneoliwki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 250
Dot.: Rozmowa o prace po godzinie siedemnstaej

Tak, byłam w podobnej sytuacji, kiedy byłam na stażu i coś o tym wiem. Faktycznie ciężko, pozostaje wtedy tylko albo wziąć dzień wolny, jeśli oczywiście o rozmowie wiesz wcześniej, albo zatelefonować rano do firmy, że się źle czujesz, iść do lekarza i zalatwić zwolnienie na ten jeden dzień
Chyba że masz kierownictwo w porządku, to szczerze powiedz, że potrzebujesz wyjść wcześniej pół godziny-godzinę i że odrobisz to innego dnia np.

a tak apropo- masz staż z up? I pracujesz od 8 do 16.30?
Wydaje mi się że powinno być to 8 godzin
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56

od 25.12.2013 Szczęśliwa Narzeczona!
zieloneoliwki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 17:43   #1006
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 074
Dot.: Rozmowa o prace po godzinie siedemnstaej

Niestety trzeba kombinować. Jeśli nie ma z tym problemu to po prostu wyjdź wcześniej pod pretekstem sprawy rodzinnej a jeśli się nie da to symuluj chorobę. Nagły atak bólu brzucha czy głowy. Wiem że to nieetyczne, ale czasami inaczej się nie da.
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 23:18   #1007
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Rozmowa o prace po godzinie siedemnstaej

Cytat:
Napisane przez zieloneoliwki Pokaż wiadomość
Tak, byłam w podobnej sytuacji, kiedy byłam na stażu i coś o tym wiem. Faktycznie ciężko, pozostaje wtedy tylko albo wziąć dzień wolny, jeśli oczywiście o rozmowie wiesz wcześniej, albo zatelefonować rano do firmy, że się źle czujesz, iść do lekarza i zalatwić zwolnienie na ten jeden dzień
Chyba że masz kierownictwo w porządku, to szczerze powiedz, że potrzebujesz wyjść wcześniej pół godziny-godzinę i że odrobisz to innego dnia np.

a tak apropo- masz staż z up? I pracujesz od 8 do 16.30?
Wydaje mi się że powinno być to 8 godzin
Dokładnie, na stażu, żeby mieć wolne trzeba czasem pokombinować, chyba, że masz super szefostwo, wtedy można to obejść. Ja akurat miałam to szczęście, że nie pracowałam 8h/dziennie, zawsze mogłam się dogadać i wyjść.

A rozmowy ws. pracy zazwyczaj w dużych firmach odbywają się popołudniami, ale tak to wszystko wcześniej.

I w kwestii stażu, to słuszna uwaga, powinien trwać 8h/dzień, 40h/tydzień.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 19:23   #1008
Somebodhi
Raczkowanie
 
Avatar Somebodhi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 73
Dot.: Rozmowa o prace po godzinie siedemnstaej

jeśli to staż z PUP, złóż wniosek o udzielenie wolnego dnia i już. nie musisz podawac powodu.

Art. 53 ust. 7 ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy
"Na wniosek bezrobotnego odbywającego staż lub przygotowanie zawodowe w miejscu pracy, pracodawca jest obowiązany do udzielenia dni wolnych
w wymiarze 2 dni za każde 30 dni odbywania stażu
lub przygotowania zawodowego w miejscu pracy. Za dni wolne przysługuje stypendium."
Somebodhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 10:16   #1009
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: Rozmowa o prace po godzinie siedemnstaej

Cytat:
Napisane przez Somebodhi Pokaż wiadomość
jeśli to staż z PUP, złóż wniosek o udzielenie wolnego dnia i już. nie musisz podawac powodu.

Art. 53 ust. 7 ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy
"Na wniosek bezrobotnego odbywającego staż lub przygotowanie zawodowe w miejscu pracy, pracodawca jest obowiązany do udzielenia dni wolnych
w wymiarze 2 dni za każde 30 dni odbywania stażu
lub przygotowania zawodowego w miejscu pracy. Za dni wolne przysługuje stypendium."
Własnie chciałam o tym napisać, ale bez tych artykułów - brawo za fachowa pomoc
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-06, 11:08   #1010
zieloneoliwki
Raczkowanie
 
Avatar zieloneoliwki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 250
Dot.: Rozmowa o prace po godzinie siedemnstaej

Cytat:
Napisane przez Somebodhi Pokaż wiadomość
jeśli to staż z PUP, złóż wniosek o udzielenie wolnego dnia i już. nie musisz podawac powodu.

Art. 53 ust. 7 ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy
"Na wniosek bezrobotnego odbywającego staż lub przygotowanie zawodowe w miejscu pracy, pracodawca jest obowiązany do udzielenia dni wolnych
w wymiarze 2 dni za każde 30 dni odbywania stażu
lub przygotowania zawodowego w miejscu pracy. Za dni wolne przysługuje stypendium."
a co w przypadku kiedy pracodawca dzwoni w poniedziałek o godzinie 18 i chce się umówić na rozmowę dnia następnego, we wtorek o 10?
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56

od 25.12.2013 Szczęśliwa Narzeczona!
zieloneoliwki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 15:35   #1011
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Rozmowa o prace po godzinie siedemnstaej

Cytat:
Napisane przez Bezmleczka Pokaż wiadomość
Własnie chciałam o tym napisać, ale bez tych artykułów - brawo za fachowa pomoc
Każdy stażysta powinien wiedzieć, jakie ma prawa, także wiedzieć, gdzie się odnieść, co w ustawie i rozporządzeniu jest napisane.

Cytat:
Napisane przez zieloneoliwki Pokaż wiadomość
a co w przypadku kiedy pracodawca dzwoni w poniedziałek o godzinie 18 i chce się umówić na rozmowę dnia następnego, we wtorek o 10?
Wtedy jest mały problem, bo z dnia na dzień tak niezręcznie stawiać kogoś przed faktem, że następnego dnia nie będzie się w pracy
Chociaż, tak jak pisałam- najważniejsze to dogadać się z pracodawcą, u którego odbywa się staż. Czasu jest niewiele, ale można zapytać, czy nie dałoby rady wyjść na kilka h, a odrobić to następnego dnia, czy wziąć sobie wolne w ten dzień. Innego sensownego wyjścia z tej sytuacji prócz próby dogadania się nie ma...
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 23:43   #1012
Somebodhi
Raczkowanie
 
Avatar Somebodhi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 73
Dot.: Rozmowa o prace po godzinie siedemnstaej

Cytat:
Napisane przez zieloneoliwki Pokaż wiadomość
a co w przypadku kiedy pracodawca dzwoni w poniedziałek o godzinie 18 i chce się umówić na rozmowę dnia następnego, we wtorek o 10?
ja bym poszła rano do pracy, zaniosła wniosek o dzień wolny i poszła na rozmowę.
Somebodhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 14:53   #1013
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Napiszę coś od siebie
Ostatnio składałam CV na stanowisko pracownika biurowego w kacelarii.
Dostałam między innymi takie pytania:

Jakie mam oczekiwania finansowe?
Gdy odp, że mogę zacząć od pensji minimalnej krajowej to kobieta mi powiedziała, że na początek to by była praca na zlecenie. Odparłam, ze zlecenie również mi pasuje...

A tak na serio:nigdy nie wiem jaką kwotę wymienić...Powiem za mało to pomyślą, że sie nie doceniam...A za dużo też nie dobrze...

Czy szukam czegoś na stałe czy czasowo?
No wiadomo, ze każdy chcialby coś stałego ale wiadomo, że na bezrybiu i rak ryba...

Czy decyzje podejmuje spontanicznie czy wszystko przemyslam?
Ha!! I co byście tu powiedziały?
Ja z reguły jestem rozsądna...nim coś zrobię dwa razy pomyslę o konsekwencjach wyboru...ale czy wg Was taką odp chciałby usłyszeć pracodawca?

Z kolei w innym miejscu (też stanowisko w administracji ale prywatna firma) pytano mnie np o:
5 moich zalet
Co robiłam w czasie gdy nie pracowałam (a minął rok)
Ile CV wysłalam
Jak wyglądał dzień pracy w moim poprzednim miejscu
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 17:29   #1014
_Maitresse_
Raczkowanie
 
Avatar _Maitresse_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 36
Rozmowa kwalifikacyjna Trendy Hair Fashion

Hej, mam jutro rozmowę na stanowisko recepcjonistki w salonie Trendy Hair Fashion. Czy może mi ktoś podpowiedzieć jakich mam się spodziewać pytań i jak najlepiej na nie odpowiedzieć? Z góry dzięki.
_Maitresse_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 12:43   #1015
zaklopotanaona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3
Lightbulb kelnerka w klubie gogo

Witajcie...
za pare dni mam rozmowe kwalifikacyjną w klubie go-go na stanowisku kelnerki. Powiedzcie mi co mnie może czekac i co muszę wiedzieć...
zaklopotanaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 13:10   #1016
sensiblee
Zadomowienie
 
Avatar sensiblee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 724
Dot.: kelnerka w klubie gogo

Moja koleżanka ostatnio miała taką rozmowę, oczywiście w ogłoszeniu nie było nic o tym, że ma to być kelnerka w kubie gogo jak się później okazało.

Ale pytali ją jakby zaproponowała drinka jakiemuś mężczyźnie itp . Więc przygotuj się na takie pytania :P
__________________
Studentka Psychologii
sensiblee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 18:21   #1017
dooolec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 18
Dot.: kelnerka w klubie gogo

ja bylam na rozmowie w takim klubie, ale zrezygnowalam bo praca od 20 do przynajmnoiej 5 rano a faktycznie to do zamknięcia nawet do 10. pytali jak wyobrazam sobie taką prace, jak zachęce do zakupu drinka, jakie widze zagrozenia w tej pracy, chodzilo o pijanych klientów i jak sie zachowam jak mnie jakis bedzie zaczepial, ile chce zarabiac w sumie tyle
dooolec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 13:14   #1018
kinkam26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 96
rozmowa o pracę

witam,
właśnie skończyłam studia na kierunku fizjoterapia, za tydz mam rozmowę o pracę... jakich pytań mogę się spodziewać... ?
to moja 3 rozmowa będzie, z czego na jednej zapytano mnie co wogóle robię na rozmowie o pracę w rejstracji w przychodni z wykształceniem fizjoterapeuty... - no coż wiadomo jak teraz jest więc postanowiłam złożyć podanie, .. jednak gość chyba nie wie jaka jest w obecnym czasie sytuacja na rynku i chwyciłam się wszystkiego..
druga rozmowa obyła się bez pytań typu cechy charakteru bądź dlacczego chcesz tu pracować... bo to miejsce gdzie miałam praktyki, jednak w obecnym momencie nie ma co liczyć na pracę... bo wszystkie miejsca zajęte...
czy może mi ktoś podpowiedzieć jakich pytań mogę sie spodziewać..
__________________
...

Edytowane przez kinkam26
Czas edycji: 2013-06-10 o 13:16
kinkam26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 18:18   #1019
ada9122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 156
Rozmowa kwalifikacyjna w 4F

Hej jutro mam rozmowę w sklepie sportowym 4F ktoś wie jak przebiega tam proces rekrutacji jak się przygotować. Może wiecie jak wygląda tam płaca.
ada9122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 20:21   #1020
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna w 4F

Cytat:
Napisane przez ada9122 Pokaż wiadomość
Hej jutro mam rozmowę w sklepie sportowym 4F ktoś wie jak przebiega tam proces rekrutacji jak się przygotować. Może wiecie jak wygląda tam płaca.
O jakie miasto chodzi?
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-28 20:03:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.