Fryzura, a kształt twarzy - wątek zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-20, 19:29   #181
Justa74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 28
Fryzura korygująca kształt nosa

Nie znalazłam nic na ten temat, a jest on dla mnie ważny. Wiem, że grzywki zmniejszają nos, tylko jest tyle rodzajów grzywek i tu pojawia sie problem - którą wybrać, żeby skrócić oprycznie trochę za długi nos? Jak sądzicie, czy takie dłuższe grzyweczki będą pasowały?

6442_cavall35515.jpg

th_c5a_Jessica_Simpson__American_ELLE_August_2005_08.jpg

A może macie jakieś zdjęcia fryzur, które tuszują optycznie kształt nosa?
Z góry dzięki za odpowiedź
Justa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 20:53   #182
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Fryzura korygująca kształt nosa

Moim zdaniem fryzurki z wysoko upiętym kucykiem odwracają uwage od zbyt dlugiego noska, bo optycznie "wydłuzają" głowę
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 21:57   #183
Bea2
Raczkowanie
 
Avatar Bea2
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 182
Smile Dot.: Fryzura korygująca kształt nosa

Jest to ciekawy temat. Sama mam taki problem.

Czytałam, że włosy powinny być puszyste na czubku głowy, ogólnie wszystkie przylizane fryzury odpadają. Najlepsze fale lub artystyczny nieład.

Niestety wydaje mi się, że dobór fryzury zależy przede wszystkim od kształtu twarzy a potem bierze się pod uwagę charakterystyczne cechy.
Bo przecież jeśli ktoś ma pociągłą twarz z dużym nosem to wysoki kok czy kucyk odpada.

Dobrze jest też skorygować nos odpowiednim makijażem.

Fryzurki które załączyłaś powninny być dobre, szczególnie ta druga.
Bea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 22:16   #184
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Fryzura korygująca kształt nosa

Dołaczam kilka fotek pań z dłuzszym noskiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ha1_Hanna_Sleszynska_716215.jpg (9,1 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg penelope cruz.jpg (34,2 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg penelope-cruz24.jpg (17,5 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg penelope-cruz-picture-1.jpg (46,6 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z4059441X.jpg (27,3 KB, 74 załadowań)
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 10:02   #185
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Fryzura korygująca kształt nosa

Żadnych przedziałków na środku głowy, żadnych prostych grzywek ani tym bardziej przydługich (im dłuższa, tym bardziej podkreśla nos) włosy puszyste, najlepiej nieco pocieniowane. Wiem z własnego doświadczenia.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 14:44   #186
slodkie_dziecko
Raczkowanie
 
Avatar slodkie_dziecko
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Z fotela;)
Wiadomości: 148
Dot.: Fryzura korygująca kształt nosa

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Żadnych przedziałków na środku głowy, żadnych prostych grzywek ani tym bardziej przydługich (im dłuższa, tym bardziej podkreśla nos) włosy puszyste, najlepiej nieco pocieniowane. Wiem z własnego doświadczenia.
Otóż to.
__________________
Największą chlubą nie jest to aby się nie potknąć, ale to aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi.
slodkie_dziecko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 14:52   #187
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Fryzura korygująca kształt nosa

To samo chcialam napisac. Mam pare gazet i tam pisza prosta grzywka, do brwi, albo lekko je zakrywajaca i miesista, czyli gruba, puszysta. Pare wlosow na krzyz to za malo, musi byc miesista grzywka. Moze byc postrzepiona, ale zawsze gruba i puszysta.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-23, 08:51   #188
Justa74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzura korygująca kształt nosa

wielkie dzięki za podpowiedzi. Widzę, że nie mam po co się męczyć i zapuszczać grzywkę (zawsze miałam krótką). Teraz pozostało znaleźć tą najlepszą fryzurę. Czy myślicie, że fryzurka Katarzyny SKrzyneckiej byłaby odpowiednia?

katarzyna_skrzynecka_0.jpg

skrzynka.jpg
Justa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 09:47   #189
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Fryzura korygująca kształt nosa

Ale warto zapuszczać grzywkę, bo przy dużym nosku najlepiej nie mieć jej wcale... jakakolwiek grzywka, ale zwłaszcza przydługa prosta go uwydatnia
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 10:15   #190
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Fryzura korygująca kształt nosa

Justa wlasnie taka fryzure mam w jednej z gazet z fryzurami, grzywka ulozona na prosto i naprawde skraca nosek.
Z Agatin-K sie nie zgodze, bo moja szwagierka ma chudy dlugi nos i zdecydowanie lepiej jej z grzywka, do tego ma tez pociagla twarz, wiec efekt przychudawej i dlugiej twarzy jak u szczura murowany, a z grzywka buza robi sie pelniejsza i nos lepiej wyglada.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 10:48   #191
Justa74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzura korygująca kształt nosa

Dziewczyny, a co powiecie na to, która fryzura lepsza:

33346_1.jpg

19176_4.jpg
Justa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-23, 10:55   #192
evika155
Raczkowanie
 
Avatar evika155
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 33
Dot.: Fryzura korygująca kształt nosa

Oczywiście że ta z grzywką fryzurka lepsza dla jej nosa...
Ja mam dość spory nos, tzn. nie jest on az taki zeby sie mocno wyroznial.. ale nie jest dlugi lecz poprostu troche wiekszy... Mam grzywke.. i bez niej jakbym miala rozpuszczone wlosy jest jeszcze gorzej... Ale przy mojej dosc okrągłej buzi musze mieć troche napuszone wlosy na czubku glowy... Przylizane choc bardzo bym chciala nie ma mowy.. Jest tragedia
evika155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 10:56   #193
evika155
Raczkowanie
 
Avatar evika155
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 33
Dot.: Fryzura korygująca kształt nosa

Ale też swoją drogą co do szczupłego i dluzszego nosa.. To mam jedna kolezanke... Jak nie ma grzywki... to pierwsze co widac ten jej nos... z grzywką jest dość jakoś łagodniej...
evika155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 11:06   #194
femme111
Raczkowanie
 
Avatar femme111
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 188
Dot.: Fryzura korygująca kształt nosa

nareszcie taki temat powiem szczerze,ze ja też mam trochę długi nos , wysoki czoło i czuje sie znacznie lepiej bez grzywki, ewentualnie jakies niewielkie kosmyki przy twarzy - to wszystko. mam wrazenie,ze przy wysokim czole ogół lica sprawia,ze nos wydaje sie mniejszy albo po prostu proporcjonalny .A najpiej mi - przedziałek na boku i włosy upięte do góry Prawdą jest ze profil i tak nie bedzie lepiej wyglądał..


Spójrzcie na Umę Thruman
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 73_376899361_uma2_H151932_L.jpg (35,3 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1957_1693_Thurman-Uma-hair-02-400-lo.jpg (41,3 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2754292931.jpg (50,5 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Uma_Thurman_78th_Oscars--large-msg-114162252978-2.jpg (58,3 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Uma_thurman_My_Supe_267990x.jpg (96,8 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg umathurman_narrowweb__300x402,0.jpg (29,4 KB, 66 załadowań)

Edytowane przez femme111
Czas edycji: 2007-07-23 o 11:39
femme111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 12:40   #195
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Fryzura korygująca kształt nosa

Nie no, jesli ktos ma taki nos jak Uma Thruman to sobie moze pozwolic na fryzure bez grzywki. Jej nos wcale nie jest taki duzy. ja mam na mysli caly czas nos ktory nie jest proporcjonalny do twarzy, ktory sie od niej wyroznia. Sarah Conor tez ma duzy nos, ale do tej twarzy pasuje, ladnie jej z grzywka , jak i bez, chodz z grzywka ciut lepiej, ale nie jest to az taka roznica.
U mojej szwagirki niby tez jest ok, szczupla pociagla twarz i taki sam nos, ale jak ostatnio obciala sobie grzywke to odrazu proporcje twarzy sie zmienily. Buzia optycznie sie skrocila a i nos jakos nie podkresla tego ze ma szczurowata twarz(bez grzywki bardzo mi szczura przypomina). Moje szwagierka lubi fryzury bez grzywki i mysle, ze pewnie ja znow zapusci. Jak nosila wlosy bez grzywki to ladnie jej bylo we wlosach upietych. Przedzialek po boku i wlosy przylizane na bok i jakis fikusmy kok(taka fryzure miala na wlasnym slubie) . W rozpuszczonych zdecydowanie jej lepiej z grzywka. Nawet jak niedbale robi kitke na codzien to tez z grzywka jej lepiej, bo ona wtedy nie siedzi przed lustrem i nie uklada misternie wlosow, co przy grzywce wyglada lepiej. Jak ktos ma taki nos jak aktorka wyzej to sie przejmowqac nie musi, to nie jest duzy nos.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 14:42   #196
Justa74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzura korygująca kształt nosa

No właśnie o profil chodzi, ponieważ każda z nas najlepeij widzi siebie z przodu, większość zdjęć fryzur jest robiona od przodu, a przecież inni nas oglądają też z profilu. Ja mam o tyle problem, że od przodu nie widać nieproporcjonalności, natomiast z profilu układ czoła i nosa powoduje, że wydaje mi się, że jest nieproporcjonalnie duży. Na dodatek mam niskie czoło i (chyba) owalną twarz, raz czytam, że do niskiego czoła nie pasują grzywki, innym razem, że właśnie pasują. Osobiście całe życie miałam grzywkę (raz nawet dość krótką i skośną) i nawet nie wiem, jakbym wyglądała bez niej. Nie mogę sobie dobrać fryzury, w której czułabym się najlepiej, stąd było moje pytanie. Ale wydaje mi się, że chyba nie porwę się na zapuszczanie grzywki, natomiast coraz bardziej skłaniam się właśnie do fryzury podobnej do tej, którą ma Kasia Skrzynecka.
Pozdrawiam i czekam na dalsze rady, może ktoś natknie się na strony z fryzurami, które można obejrzeć z profilu?
Justa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 21:54   #197
natallie921
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzura korygująca kształt nosa

moje wlosy nie potrafia sie ulozyc. moje wlosy sa potwornie puszyste lekko pofalowane i strasznie geste. mam sciete tak do ramion i nie mam grzywki...
moj nos jest taki jak u prosiaka.... zadarty i ma duze dziurki... starsznie zle czuje sie w moich wlosach prosze mi pomoc bo normalnie sie ogole...
jakas porade dac lub cos innego prosze tylko o pomoc...
natallie921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 16:33   #198
rudenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 197
Dot.: Fryzura korygująca kształt nosa

Nataliiie nie chcę cię martwić, ale takiego kształtu nosa to się chyba nie da skorygować fryzurą, bo te dziurki to są chyba widoczne z przodu? Ale tak generalnie to mi się wydaję, że w przypadku problemów z nosem to puszyste, kręcone włosy sprawdzają się najlepiej, bo stanowią przeciwwagę dla nosa i przyciągają uwagę odwracając ją tym samym od noska.
Ja mam inny problem, bo mam nos z garbkiem a włosy proste i rzadkie przylegające do głowy, więc z profilu jest tragicznie. Miałam raz trwałą ale nie wyglądałam w niej naturalnie i ogólnie do mnie jakoś nie pasowała. Zastanawiam się jaki rodzaj grzywki(koniecznie- bo mam wysokie, szerokie czoło i pociągłą twarz) i rodzaj ścięcia pasowałyby do sporego nosa z garbkiem. Prosze o radę
rudenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 10:55   #199
agabied
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzura A Kształt Twarzy :)

Ja też bym chciała dowiedzieć się jaka fryzura by mi pasowała. Niestety nie mogę umieścić mojego zdjęcia bo chwilowo żadnego nie mam, ale spróbuję chociaż trochę przybliżyć mój wygląd. Mam drobną, szczupłą twarz prawdopodobnie w kształcię rombu. Mam też niskie czoło . Obecnie mam proste włosy, najkrotsze sięgające trochę za ramiona, dłuższe do łopatek, nie mam grzywki. Moje włosy dosyć ciężko się układa (ułożona fryzura długo nie wytrzymuje), są dosyć gęste, brązowe (orzech?). Mam gęste krzaczaste i ciemne brwi, dosyć małe oczy i jestem niewysoka (i szczupła). Na fryzurce bardzo mi zależy gdyż wyjeżdżam niedługo do Belgii a tam fryzjer jest bardzo kosztowny. Dlatego prosiłabym o szybką odpowiedź... Chciałabym w przybliżeniu wiedzieć jaka fryzura by mi pasowała i czy (i jaką) mogłabym mieć grzywkę. Bardzo proszę o zdjęcia takich fryzur.

To jest troche nie aktualne zdjęcie (sprzed 2 lat), ale lepsze to niż nic :P http://www.jpg.pl/inc/pop_img.php?453361,21637,526982

Edytowane przez agabied
Czas edycji: 2007-07-30 o 11:42
agabied jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-30, 11:16   #200
anncca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzura A Kształt Twarzy :)

ja chciałabym zrobić sobie grzywkę...tylko nie wiem czy prostą czy na bok...bardziej chciałabym prostą,ale chyba lepiej by mi było na bok...co poradzisz???
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/viewer.php?id=41616380.jpg
anncca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 11:34   #201
majkusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzura A Kształt Twarzy :)

no ładnie Ci na bok w grzywce ...
ratunku ludzie !!!!!!!! POMOCY !!!! NIE UMIEM znalesc dla siebie dobrej fryzurki gdyrz nawet nie wiem w jakim kształcie jest moja twarz....doradzcie w jakiej fryzurce bedzie mi dobrze oki ?? jakiej grzywce ...jakiej długosci....musze wam powiedziec ze niezabardzo moge miec pocieniowane włoski gdyrz mam popalone od prostowania i gdy mam pocieniowane to robi mi sie szopa....a i w jakim uczesani bede dobrze wygladac??


http://www.photoblog.pl/alexinqa/archiwum/miesiac/20075
ja jestem ta w czerwonej bluzce i czarnym bolerkiem dzieki za odpowiedzi i pomoc a na zdjeciu z 18.05.2007 roku
majkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 11:37   #202
majkusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzura A Kształt Twarzy :)

a lepszą fote moge wysłać na maila wielkie dzieki i doradzcie czy zapuscic czy co mam zrobic z tymi włoskami
majkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 14:52   #203
Justa74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzura korygująca kształt nosa

może cos takiego?


aImage19.jpg Image11.jpg
Justa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 17:22   #204
rudenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 197
Dot.: Fryzura korygująca kształt nosa

Dzięki za zdjęcia.Justa a ta pierwsza fryzura to jest może bob, mi się ostatnio marzy coś takiego (równy kontur włosów, bez zbytniego cieniowania)tylko z rzadszą grzywką, bo w takiej gęstej moja twarz wygląda ponuro.
rudenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 22:36   #205
Malinka:)
Przyczajenie
 
Avatar Malinka:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzura korygująca kształt nosa

Mi się wydaje że mało ma grzywka do noska ale uwżam że długie noski mają swój urok
Malinka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 09:01   #206
Justa74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzura korygująca kształt nosa

Oj Malinka miła jesteś , ale gdybyś była posiadaczką takiego nieproporcjonalnego nosa, chyba byś zmieniła zdanie.
Justa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 13:02   #207
Malinka:)
Przyczajenie
 
Avatar Malinka:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzura korygująca kształt nosa

nio nie wiem nie wiem... ja mam całkiem inny nosek czyli taki troszkę zadarty wkurza mnie on... chyba już bym wolała taki troszkę dłuższy....takie są fajne... zobacz na przykłan penelope cruz... taką karierę zrobiła i wszyscy ją za piękność uważają a ma nosek długi
Malinka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 17:25   #208
Justa74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzura korygująca kształt nosa

Wracam do tematu po urlopie, jestem bliska wizyty u fryzjera i oczywiście odwiedzam strony z fryzurkami. No i wpadła mi w oko jedna, tylko muszą mi do niej jeszcze podrosnąć włosy, ale doradźcie dobre kobiety - czy takie cieniowanie nie uwydatni profilu nosa?
Oto moja wymarzona fryzurka


fryzury_poldlugie_(83).jpg img%20(191).jpg
Justa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 20:59   #209
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Fryzura korygująca kształt nosa

Ja jakoś nie jestem przekonana do tej grzywki. Sama mam spory nos, dość wydatny, przy szczupłej, owalnej twarzy i w grzywce wyglądam idiotycznie. Grzywka skraca mi czoło i z boku wychodzi taki dziwny spad, który tylko mój nos uwydatnia. Może to jakiś specjalny kształt czoła trzeba mieć albo trochę postawioną tą grzywkę, bo taka leżąca na czole to raczej sprawy nie ratuje.

Mnie osobiście najlepiej jest z przedziałkiem z boku i grzywką rozsuniętą na boki, ale tak by nie leżała ciężko wokół twarzy tylko lekko się unosiła. Oczywiście koniecznie okrągła fryzurka, poszerzająca twarz.

Zamieszczone fryzurki z pierwszego posta (zwłaszcza ta wyżej) i Kasi Skrzyneckiej cudne. Obie chyba są dobrym rozwiązaniem, bo poszerzają górę głowy.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 22:21   #210
pinksnickers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 342
Dot.: Fryzura korygująca kształt nosa

Jestem za grzywką i to puszystą!!! Też mam wydatny nos i z włosami ulizanymi do tyłu wyglądam okropnie! Grzywka to wszystko poprostu równoważy i zawsze ją mam czasem krótszą czasem dłuższą czasem asymetryczną a czasem delikanie zaczesaną na bok, ale musi być ZAWSZE!!! kiedyś marzyła mi sie taka fryzura z podniesionymi włosami na gorze głowy w stylu Gwen Stefani, ale niestety to nie dla mnie jakem ja DłUGONOSA.
pinksnickers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-16 16:36:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.