InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-03, 16:08   #361
izamie
Leniwy ninja
 
Avatar izamie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Krzeszowice
Wiadomości: 15
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Czy osoby oznaczone jako "inactive user" otrzymują powiadomienia, że ktoś do nich napisał na konto, które kiedyś tam mieli?
izamie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 19:17   #362
Japoneczka55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Witam.

Chciałam się podzielić moim doświadczeniem z Interpalls.
Podobają mi się Azjaci. Poznałam tam Chińczyka. Rozmawiałam z nim przez pół roku i wszystko wydawało się w porządku. Jestem po rozwodzie i miałam nadzieję, że poznam tam jakiegoś Azjatę. A bardzo mi się oni podobają. Początkowo rozmowa układała się dobrze, prawił mi komplementy itp. ( chociaż jak na Chińczyka to trochę za dużo ich było ).
Kiedy dowiedział się, że jestem po rozwodzie, niby się nie przejął i dalej ze mną korespondował. Nie byłam nachalna i czekałam przeważnie jak on coś napisze. W pewnym momencie zaproponowałam mu rozmowę na konkretną godzinę, bo chciałam z nim dłużej porozmawiać. I zaczęły się schody. Zaczął się dziwnie wykręcać. Kiedy wchodziłam na Interpals to ignorował moje wiadomości albo coraz rzadziej odpisywał. Zorientowałam się że takie komplementy nie tylko kierował w moją stronę. Po 5 miesiącach rozmowy zauważyłam że jednej dziewczynie napisał przy zdjęciu: " zakochałem się w twoich włosach, jesteś piękna, możemy się spotkać? ". Jak widać nie wszyscy są tam uczciwi i dlatego radze zachować ostrożność. Nigdy nie wiemy kogo mamy po drugiej stronie w wirtualnym świecie. Obecnie z nikim już tam nie rozmawiam. Ja się zawiodłam.
Japoneczka55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 14:21   #363
Horatio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 82
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Hmmm z pewnością nie wszyscy uczciwi. Wydaje mi się, że w takich serwisach raczej mało kto traktuje poważnie rozmówców. Owszem pogadać można jak nie ma z kim. Lecz szukać uczciwego partnera to moim zdaniem zupełnie nie ta droga.
Z góry uprzedzam zarzuty, że nie wiem, skąd mogę mieć takie zdanie. Otóż jest to tylko i wyłącznie moja być może bardzo subiektywna opinia. Gdybym szukał kobiety, tej jedynej to obstawiam, że jak bym w takim serwisie znalazł to był by to traf jak ślepej kurze ziarnko.
Horatio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-12, 20:48   #364
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Cześć, odświeżam wątek, macie jakieś nowe doświadczenia z osobami stamtąd?
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-12 21:48:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.