Nivea dobry na zimę?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-17, 21:01   #1
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295

Nivea dobry na zimę??


Dziewczyny!! Czy można używać kremu Nivea jako kremu ochronnego na zimę?? Bo coś mi się wydaje, że kiedyś czytałam, że jest to niewskazane. Ale mnie nie stać na inne a Nivea akurat mam pod reką. Mam na mysli temperatury do minus 5 stopni Celsjusza.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-18, 18:50   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Nivea dobry na zimę??

A ja ogladalam w zeszla zime program w TV na temat kremow na zime pamietam ze byl tam krem od Siseido, czy jak sie pisze ta firme i jeszcze trzy inne drogie kreym a czwa´rty krem to byl Nivea ten niebieski. Dermatolog zmierzyl dziewczyna nawilzenie i natluszczenie skory, mialy uzywac kremikow przez iles tygodni(oczywiscie kazda miala jeden do testow). Wynik byl taki ze przy jakims kremie z tych drozszych nawilzenie i natluszczenie u dziewczyny zmalalo, a musze dodac ze zadna nie miala prowidlowy<ch wynikow kazdej cos brakowalo w mniejszcm czy wiekszym stopniu. Najlepsze wyniki mial krem Nivea. Uzywala go dziewczyna ktora miala najgorzej nawilzona i natluszczona skore. Po tych paru tygoniach nawilzenie i natluszczenie wzroslo bardzo duzo, ze dziewczyna miala prawie wyniki jak przy zdrowej normalnej skorze.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-18, 18:54   #3
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Nivea dobry na zimę??

urwalo mi czesc wypowiedzi, wiec dopisuje

zadne z dziewczyn nie miala prowidlowo nawilzonej i natluszczonej skory twarzy. Najlepiej sprawdzil sie krem Nivea, ktory byl testowany przez dziewczyne z najgorzej nawilzona i natluszczona skora. Po tych kilku tygodniach jak wrocila ta dziewczyna na testy do dermatologa , to sie okazalo ze skore ma nawilzona i natluszczona prawie tak jak u zdrowej normalnej skory. Wyniki nie bylo duzo nizsze. Nie musze pisac jak skomentowal to dermatolog
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.