fryzura i makijaz slubny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-30, 13:36   #1
mime
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7

fryzura i makijaz slubny


czy znacie jakas warta polecenia makijazystke i fryzjerke w zamosciu? czy warto przyjsc wczesniej na probe i na ile wczesniej rezerwuje sie wizyte?
mime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 20:28   #2
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: fryzura i makijaz slubny

warto przyjść na próbę.
Ja miałam taką próbę nieudaną i szukałam nowego fryzjera, stąd wiem, że lepiej się na nią zdecydować, żeby później się sobie podobać w 100%, a fryzura i makijaż były takie jak chcemy. Poza tym sprawdź przy okazji wytrzymałość makijażu na pocałunki gości itp, żeby wiedzieć co i kiedy poprawić. No i jak długo fryzura będzie Ci się nienagannie trzymała.
Czas rezerwacji zależy od czasu wesela, jeżeli w grę wchodzą najbardziej oblegane miesiące, jak czerwiec, sierpień, wrzesień, to lepiej rezerwuj czas już teraz, żeby mieć już spokojne sumienie, że fryzjerka powie Ci, że nie ma już wolnych terminów, bo to częsty problem.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 13:20   #3
pati1920
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 309
Dot.: fryzura i makijaz slubny

ja kilka dni temu rezerwowałam makijaż i fryzurę- próbną i 'normalną' na ślub w czerwcu. lepiej teraz zarezerwować niż później szukać terminu u 'byle kogo', bo ci sprawdzeni będą już zajęci.
__________________
Jesteśmy razem od 27.11.2004
Zaręczyliśmy się 9.11.2008
Nasz ślub 26.06.2010
pati1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 11:33   #4
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: fryzura i makijaz slubny

co do probnej fryzury to ja nie bede miala, ostatnio kolezanka opowiadala jak to jej znajoma miala 2 probne przy czym fryzura sluba rozleciala sie po tym jak goscie zlozyli zyczenia( czyli pod kosciolem) potem kolezanki poprawialy mlodej fryzure, tzn robily po swojemu bo za bardzo nie dalo sie uratowac tamtej, wiem ze to moze sporadyczny przypadek ale jakos nie ciagnie mnie do tego zeby zrobic sobie probna fryzure, wierze w to ze bedzie dobrze
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.