proszę o poradę-włosy ogólnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-28, 16:13   #1
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 109

proszę o poradę-włosy ogólnie


Witam Otóż,chciałabym prosić o poradę odnośnie koloru włosów, naturalne mam taki jasny blond, ale niestety brwi i rzęsy również mam jasne, tak samo jak i karnację,regularnie maluję rzęsy i brwi henną, bo inaczej nie widać,że w ogóle mam oczy ;/Pomijając to,że włosów nigdy nie miałam dużo , zawsze mi wypadały,wielokrotnie byłam u dermatologa,miałam robione TSH,LH, nawet testoteron..wszystkie badania w normie,jednak włosy mi wypadają w dużych ilościach. Teraz trochę WAX mi pomógł, ale fakt faktem,że gdyby nie to,że się kręcą to wyglądałabym jakbym miała być zaraz łysa. Strasznie się pierzą,a używam kilku odżywek,piję skrzypokrzywę od paru miesięcy,brałam Belisse, Dermenę...ehh na nic to wszystko Ale nie tylko o tym chciałam mówic..od wielu osób słyszę,że jestem niewyraźna,za jasna..taka bez wyrazu. Głownie przez włosy - są za jasne to takiej karnacji i wyglądam jak śmierć na chorągwi. Czy ktoś obeznany mógłby polecić mi jakiś ciekawy kolor (miałam rudy,ale jakiś brzydki odcień i nie podobał mi się), w którym mogłabym lepiej wyglądać? W razie potrzeby mogę wrzucić zdjęcie. Z góry dziękuję i pozdrawiam cieplutko
iska149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 17:09   #2
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: proszę o poradę-włosy ogólnie

Cytat:
Napisane przez iska149 Pokaż wiadomość
Witam Otóż,chciałabym prosić o poradę odnośnie koloru włosów, naturalne mam taki jasny blond, ale niestety brwi i rzęsy również mam jasne, tak samo jak i karnację,regularnie maluję rzęsy i brwi henną, bo inaczej nie widać,że w ogóle mam oczy ;/Pomijając to,że włosów nigdy nie miałam dużo , zawsze mi wypadały,wielokrotnie byłam u dermatologa,miałam robione TSH,LH, nawet testoteron..wszystkie badania w normie,jednak włosy mi wypadają w dużych ilościach. Teraz trochę WAX mi pomógł, ale fakt faktem,że gdyby nie to,że się kręcą to wyglądałabym jakbym miała być zaraz łysa. Strasznie się pierzą,a używam kilku odżywek,piję skrzypokrzywę od paru miesięcy,brałam Belisse, Dermenę...ehh na nic to wszystko Ale nie tylko o tym chciałam mówic..od wielu osób słyszę,że jestem niewyraźna,za jasna..taka bez wyrazu. Głownie przez włosy - są za jasne to takiej karnacji i wyglądam jak śmierć na chorągwi. Czy ktoś obeznany mógłby polecić mi jakiś ciekawy kolor (miałam rudy,ale jakiś brzydki odcień i nie podobał mi się), w którym mogłabym lepiej wyglądać? W razie potrzeby mogę wrzucić zdjęcie. Z góry dziękuję i pozdrawiam cieplutko

wrzuć zdjęcie

ale ja uważam, że jak się ma jasny blond, to powinno się go nie farbować, bo jest ładny sam w sobie
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 17:15   #3
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: proszę o poradę-włosy ogólnie

Jesli masz jasne wlosy, takie na pozimie 8, nie drecz ich przyciemnianiem, bo optycznie zmniejszycsz ich objetosc. Beda jak rzadkie ciemne piora. Lepiej sobie je skroc, ladnie i delikatnie pocieniuj, a zamiast ciezkich i ciemnych kolorow, poloz pastel (wszelkie blondy szampanskie, perly, cendrowe blondy itd z poziomu 10, na wodzie 3 ew. 6proc.). jezeli kondycja wlosow Ci nie pozwala na sielniejsza wode, ogranicz sie do wody 3 proc przy farbie ton w ton. Po prostu ozyw to, co masz - blond z Twojego poziomu wzbogacony o jakis pigment zlota czy platyny (np.8.1 bardziej popielate czy 8.16 wpadajace w lekki popielaty fiolet - tylko niuans)- zaleznie od zamiaru i typu urody. Delikatne zmiany mozna preprowadzac tonerem na wodzie 2-3 proc, a trwale koloryzacje na wodzie 6-9 proc.

Dobre strzyzenie to podstawa , a jak dodasz makijaz: troche neutralnego lub brzoskwiniowego rozu, jakas neutralna pomadke zgodna z kolorem ust, tusz na rzesy niekoniecznie czarny (czarny tusz bardzo poteguje wszelkiie niedoskonalosci makijazu i fryzury, a przy jasnej karnacji i wlosach - rzadko wyglada dobrze, najczesciej ciezko i dramatycznie). Mi, blodnynce farbowanej, obecnie sluzy brazowy i sliwkowo-czarny. Mala roznica, ale efekt lzejszy .

Makijazem mozesz zmodyfikowac swoja 'myszkowatosc'. Malo ktora z nas wyglada fantastycznie tuz po przebudzeniu .

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-10-28 o 17:16
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 17:51   #4
angela2602
Raczkowanie
 
Avatar angela2602
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 395
Dot.: proszę o poradę-włosy ogólnie

miałam podobny problem jak ty z wypadającymi włosami.
wszystkie badania w normie, a leciały garściami i w sumie nadal nie jest tak jakbym chciała, ale już i tak duża poprawa.
łykam żelazo, cynk i Humavit + wcierka seboradinu i wychodzę na prostą

najpierw zajęłabym się problemem wypadania, a potem coś w sobie zmieniała.

nieważne co mówią inny, jak ty się czujesz w takim kolorze włosów ? może wystarczy jakieś odważniejsze, nowoczesne cięcie + dodanie objętości chociażby suszeniem z głową w dół. od razu będzie widać zmianę
__________________
]
angela2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 21:34   #5
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 109
Dot.: proszę o poradę-włosy ogólnie

Hej,bardzo dziękuję za Wszystkie odpowiedzi. Co do malowania,ja nigdy nie malowałam sama i te numerki nic mi nie mówią ,raz tylko u fryzjera i sama nie pomaluję, bo raz,że nie umiem,a dwa,że się boję,wolę,gdy ktoś zrobi to po swojemu i ma koncepcję. Fakt,najpierw zajmę się problemem wypadania Ale nie zetnę,bo ścinałam wielokrotnie nawet bardzo krótko i zawsze żałowałam..bo uwielbiam włosy do pasa, choć mi nigdy takie nie urosły,zawsze było to marzenie.Mi się podobają takie kolory jak tutaj są,wybieralam blade Może któryś z tych:
http://www39.zippyshare.com/v/65622591/file.html
http://www35.zippyshare.com/v/57431632/file.html
http://www43.zippyshare.com/v/36698464/file.html
http://www35.zippyshare.com/v/11936328/file.html
http://www36.zippyshare.com/v/21366649/file.html
http://www10.zippyshare.com/v/77049742/file.html
Z góry dziękuję za podpowiedź Pozdrawiam
iska149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 21:45   #6
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: proszę o poradę-włosy ogólnie

Piekne te czerwienie. Na co sie zdecydujesz, Twoj wybor
Jednak wez pod uwage fakt, ze przy cienkich lub rzadszych wlosach o rownej dlugosci (wiele naturalnych blondynek takie ma) bardziej podkresla sie ich mala objetosc. Poza tym, trzeba czesto odswiezac kolor, bo plowieja jak diabli. Czerwony pigment we wlosach jest malutki, przez co latwo i szybko ucieka z wnetrza. Czasteczki pigmentu zoltego sa wielkie i dlatego latwiej utrzymac wszelkie farbowane cieple brazy na glowie .

Trzymaj sie, lykaj witaminki, wcieraj olej rycynowy w cebulki, odstaw szampony z SLS, rob wcierki z olejkow i podcinaj koncowki Bedzie dobrze, a na pewno lepiej
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 16:30   #7
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 109
Dot.: proszę o poradę-włosy ogólnie

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź i pozdrawiam
iska149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 10:03   #8
rozanyfikus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 8
Dot.: proszę o poradę-włosy ogólnie

Cytat:
Napisane przez angela2602 Pokaż wiadomość
łykam żelazo, cynk i Humavit + wcierka seboradinu i wychodzę na prostą
Hej, który Humavit? Skrzyp i Pokrzywę?
Właśnie mam w planach brać jakieś suplementy, bo zniszczyłam sobie włosy rozjaśnianiem ;/ Wychodziłam z rudego na blond.
Stosuje maseczki, odżywki, ale właśnie myślałam żeby się wspomóc Humavitem. Parę osób już mi to polecało, ale co ten Skrzyp i Pokrzywa?
rozanyfikus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.