Sonda publiczna Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Pokaż wyniki sondy: Podoba Ci się nowe KWC?
Tak 6 1,52%
Nie 385 97,47%
Nie mam zdania 4 1,01%
Głosujący: 395. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-24, 16:58   #61
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
I oczekują spisywania błędów nowego KWC myślałam, że to oni się tym zajmują - tak samo jak zadecydowali o nowym kształcie serwisu.

Zamknięcie nam poprzedniego wątku też było dobre zupełnie jakby nie było możliwości dalej "narzekać" w innym
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 18:32   #62
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mylengrave, z pw Rochelle do mnie wynikało, że jedno ostrzeżenie było za zachowanie Werki wobec Ciebie, drugie wobec mnie.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 19:40   #63
fairytale
Raczkowanie
 
Avatar fairytale
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 488
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Ech,

Grono i Nasza Klasa też święciły swego czasu tryumfy, a zabiło ich w głównej mierze nieliczenie się z użytkownikami oraz konkurencyjne portale, które przejęły tych niezadowolonych.

Nie chciałabym, aby tak skończyło KWC.

Jak się bliżej zastanowić, KWC to taka niewinna dziewica przywiązana na arenie pośród lwów. Wyobrażacie sobie te prezentacje w PP, podczas których przedstawiany jest potencjał rynkowy tego portalu?

- źródło informacji o produktach dostępne za darmo i dla każdego
- powiązanie emocjonalne konsumentek z portalem
- wysoki poziom zaufania, gdyż oparty na zasadzie peer2peer
- największa baza, najwięcej odsłon, najwięcej użytkowniczek
- zaangażowanie wolontariackie - portal właściwie 'prowadzi się sam" (bo z wyrósł jeszcze w złotej erze internetu, gdy ludzie dzielili się wiedzą i doświadczeniem z samej frajdy z dzielenia się)

I właśnie ten potencjał może cały portal zgubić, bo tam gdzie jest kasa, pojawia się pokusa, aby tej kasy było jeszcze więcej. Tak jak Grono, które było świetnym medium społecznościowym (lepszym od fejsbuka, bo wyposażonym w fora), ale które zaczęto w którymś momencie ulepszać, aby było bardziej kasogenne. Liczba użytkowników zaczęła spadać, pojawił się FB i było pozamiatane.
fairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 00:52   #64
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Nigdy nie zabierałam głosu w takich sprawach, ale tym razem specjalnie wyszukałam ten wątek by się wypowiedzieć - ciesze się, że nie tylko ja mam takie zdanie o nowym kwc Jestem na tym forum prawie 10 lat, i też nie mogę uwierzyć jak można było zrobić coś takiego z najlepszego portalu o kosmetykach w internecie ! Jakby wcześniej reklamy nas nie zalewały z każdego kąta.. ale już pal licho reklamy, z tego nowego kwc po prostu nie da się korzystać, i też tak strasznie brakuje mi opcji najlepszych produktów
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 20:16   #65
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Dalej nie możecie dodać opinii kosmetykom? Coraz bardziej jestem na to wściekła
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 21:10   #66
Mixiakova
Mixum fixum
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 338
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Nowe KWC: dobre czy nie? Nie, nie i jeszcze raz nie.
Tragiczne kolory, zero rozdzielenia poszczególnych sekcji na stronce, tragiczne wyszukiwanie - wolałam pokazaną całą listę kategorii, a nie rozwijalną. A jak już weszłam w daną kategorię, to beznadziejne rozciągnięcie wszerz. Czcionka - szara (serio?) ciekawe co "stwórca" miał na myśli dając taki kolor, przecież to się zlewa z resztą tej całej białej stronki.
Jeszcze tak przygnębiającej kolorystyki portalu zajmującego się kosmetykami nie widziałam. KWC przestało dla mnie istnieć.
Mixiakova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 08:43   #67
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

jest bardzo nieczytelne, korzystanie powinno być łatwe, intuicyjne a jest katorgą

kolorystyka strony załobna, brak jakiegokolwiek rozdzielenia poszczególnych tekstów, fatalne wyszukiwanie - masakra! nachalne reklamy, pasek ceneo

dla mnie KWC już nie ma

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2016-03-26 o 08:46
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-26, 09:25   #68
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Jak widać jest jedna grupa, której nie wadzą niedoróbki i dziury nowego KWC. Nic nie przeszkodzi testerkom w spamowaniu reckami żelu za parę zeta. Ambasadorowanie, psia jego mać Przyszłość KWC.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-03-26 o 17:09
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 11:31   #69
201605091004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 736
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Glosowałem na nie. Podpisuję się pod słowami poprzedniczek. Nowy KWC budzi niechęć, bo jego obsługa jest trudna i pochłania czas.
Nie odnajduję np. najnowszych recenzji perfum.
Dotychczasowy "system" chwalenia ciekawych i przydatnych tekstów był po prostu bardzo dobry. Dziś - jak rozumiem - każdy złośliwiec, frustrat czy malkontent będzie mógł niszczyć cudze zaangażowanie, wrażliwość i pracę. Słowem: generować złe emocje.

Edytowane przez 201605091004
Czas edycji: 2016-03-26 o 11:32
201605091004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 13:03   #70
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

To przykre, co dzieje się obecnie z wizażem.

Kiedyś spędzałam tutaj mnóstwo czasu, bo KWC było genialnym źródłem wiedzy o kosmetykach. Tutaj nauczyłam się patrzeć na składy, przestałam kupować kompulsywnie, "bo ładne opakowanie, bo pani w tv mówiła, że dobre", a zaczęłam kupować w oparciu o merytoryczne opinie wizazanek. Wchodziłam na KWC po kilka razy dziennie - i żeby poczytać, i żeby napisać coś od siebie.

Teraz KWC praktycznie dla mnie nie istnieje - od czasu zmiany szaty graficznej nie jestem w stanie poświęcić nawet minuty na ten serwis. Chaos, wszystko jest nieczytelne, aż oczy bolą. Myślałam, że może to kwestia telefonu, ale dzisiaj sprawdziłam KWC na komputerze i naprawdę, z fajnego, przejrzystego, mega użytecznego portalu zrobił się BWC - Bubel Wszech Czasów. Po co ulepszać coś, czego siła tkwiła właśnie w prostocie? Kolejny strzał w kolano, niestety.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 13:10   #71
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Żeby zarobić więcej kasy
A że przez to się traci użytkowników (w każdym razie tych myślących)- i co z tego? Kupi się innych, aby handel szedł.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-26, 13:57   #72
201605091004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 736
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Kupi się innych, aby handel szedł.
201605091004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 14:48   #73
Ennyo
Raczkowanie
 
Avatar Ennyo
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 110
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Głosowałam na nie. Uważam, że pod względem estetycznym nowe kwc jest do przyjęcia - u mnie fonty są czytelne, choć w niektórych miejscach niepotrzebnie zastosowano wersję light. Reklamę widzę ceneo, ale mam adblocka i ghostery, więc podejrzewam, że reklam jest więcej. Podstawową wadą serwisu jest brak działania - kategorie produktów nie rozwijają się, wyszukiwarka nie działa, portal jest nieczytelny i nie da się z niego korzystać. Teraz tzw. "dobre zmiany" są na topie, mam nadzieję, że odbiją się one czkawką zarówno obecnym politykom, jak i prowodyrom owych zmian na Wizażu. Bojkotuję KWC w obecnej formie i zamierzam korzystać tylko z forum.
Ennyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 18:05   #74
KatarzynaD
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaD
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 315
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Nowe KWC ma tylko jeden malutki minus - Nie daje się z niego korzystać...
KatarzynaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 18:18   #75
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez KatarzynaD Pokaż wiadomość
Nowe KWC ma tylko jeden malutki minus - Nie daje się z niego korzystać...
dokladnie tak
nie da się, serio się nie da, mimo chęci, stare KWC wróc
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 18:50   #76
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Nowe KWC jest straszne...ciężko się poruszać...mało czytelne...nie jestem w stanie i nie chcę tego używać ...generalnie wizaż jest coraz gorszy...o milionie głupkowatych reklam nawet nie wspomnę...
becca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 19:02   #77
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Głosowałam na NIE. Nowe KWC to porażka. Dziewczyny za darmo już wypunktowały powyżej co im nie pasuje to nie będę się powtarzała .
Co do sytuacji na zamkniętym wątku pozwólcie, że zacytuję: "Pycha kroczy przed upadkiem. A za upadkiem kroczy śmieszność".Z przykrością będę patrzyła na dogorywającego trupa KWC, ale jak widać tak musi być.
Ze swojej strony powiem tylko, że moje koleżanki, które nie mają kont na forum, ale zawsze korzystały z KWC zanim coś kupiły dowiedzą się ze szczegółami jak ten katalog teraz funkcjonuje .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 19:15   #78
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Gdy kilka dni temu zobaczyłam nową odsłonę KWC, nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Nie jestem w stanie wypowiedzieć się na temat nowych funkcjonalności (bądź ich braku), bo nowy wygląd KWC sprawił, że po paru chwilach bezruchu wywołanego szokiem, po prostu zamknęłam stronę.

Ten "wynalazek" jest książkową ilustracją przerostu formy nad treścią. Ilość miejsca, na której wcześniej mieścił sie opis produktu z 2 recenzjami, teraz z trudem wystarcza na nazwę i zdjęcie. Z tego nie da się korzystać; ani aktywnie (recenzując), ani biernie (czytając recenzję). W zasadzie KWC przestał dla mnie istnieć. Strasznie to smutne, bo przez lata czułam się tu jak u siebie.

Wyróżnianie najaktywniejszych recenzentek jest jednoznacznym symptomem tego, że KWC z jakości przestawia się na ilość, kompletnie zaprzepaszczając zasadniczą wartość tego forum, budowaną przez lata.

edit.: właśnie zauważyłam panele ceneo przy produktach. Jestem zdegustowana, choć w sumie nie zaskoczona. Natomiast w tym kontekście oraz wobec zatrzęsienia reklam wyskakujących zza każdego węgła na stronach Wizażu zgadzam się z dziewczynami piszącymi o wykorzystywaniu darmowej pracy moderatorek - w sumie trudno mi znaleźć właściwe określenie na taki proceder.
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml

Edytowane przez allie
Czas edycji: 2016-03-26 o 19:34
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 11:39   #79
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez allie Pokaż wiadomość
Gdy kilka dni temu zobaczyłam nową odsłonę KWC, nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Nie jestem w stanie wypowiedzieć się na temat nowych funkcjonalności (bądź ich braku), bo nowy wygląd KWC sprawił, że po paru chwilach bezruchu wywołanego szokiem, po prostu zamknęłam stronę.
Za pierwszym razem zrobiłam to samo. Za drugim podjęłam wyzwanie, ale po prostu nie ogarniam teraz KWC. Mało tego, nie mam ochoty tego ogarniać, jest paskudnie, byle jak zrobione a ktoś wziął za to duży hajs.


A tak przy okazji: wiecie jak usunąć swoje recenzje, jest w ogóle taka możliwość?


Dotarłam do zamkniętego wątku i to co się wyprawia pięknie podsumowała jedna z Wizażanek


Napisane przez margot45
rozbawił mnie tytuł tej wyskakującej reklamy: wizażanki widzą więcej

no widzą, widzą - tylko co z tego?
__________________

Edytowane przez miss kitsch
Czas edycji: 2016-03-27 o 11:57
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-27, 13:45   #80
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

To jest jakaś tradża. Nie mogę nic konkretnego znaleźć, non stop wysuwa mi się wielka reklama KWC, między produktami również reklamy, chciałam dodać produkt- nie dało się za Chiny ludowe, ja się z tego wypisuję, żegnaj kochane KWC
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 13:47   #81
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Za pierwszym razem zrobiłam to samo. Za drugim podjęłam wyzwanie, ale po prostu nie ogarniam teraz KWC. Mało tego, nie mam ochoty tego ogarniać, jest paskudnie, byle jak zrobione a ktoś wziął za to duży hajs.


A tak przy okazji: wiecie jak usunąć swoje recenzje, jest w ogóle taka możliwość?
Też mi taki pomysł przyszedł do głowy, ale podobnie jak nie wolno usuwać treści postów, tak samo i recenzji. Można edytować treść, tak aby była nieregulaminowa i uprawniała do usunięcia recki czyli jakieś wulgaryzmy, nieterminowe używanie, dyskusje z innymi recenzentkami. Kupa roboty a potem donos na siebie w stosownym wątku Nie opłaca się.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 14:39   #82
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Też mi taki pomysł przyszedł do głowy, ale podobnie jak nie wolno usuwać treści postów, tak samo i recenzji. Można edytować treść, tak aby była nieregulaminowa i uprawniała do usunięcia recki czyli jakieś wulgaryzmy, nieterminowe używanie, dyskusje z innymi recenzentkami. Kupa roboty a potem donos na siebie w stosownym wątku Nie opłaca się.
Edytowałam i zostawiłam bez żadnej treści, przegródki pousuwałam.
Zgłaszać sama siebie nie będę, może ktoś to zrobi i zostaną usunięte.

Naprawdę z tą zmianą strzelili sobie w kolano. Sposób w jaki zostałyście potraktowane Wy - wizażowe wolontariuszki - woła o pomstę do nieba. Rozumiem, że te wielkie podziękowania w pierwszym poście zablokowanego wątku to tylko gładkie słówka na pokaz.

Szkoda, naprawdę szkoda.
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 14:46   #83
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Patrzę na tę sondę, czytam wypowiedzi Wizażanek i wiecie co? Zobaczcie, jak użytkowniczki, dzięki którym KWC istnieje, są traktowane. Ktoś stąd publicznie zrobił sobie z gęby cholewę, nawet nie skomentował zarzutów o kłamstwo, tylko jakby nic powstaje nowy wątek, żeby zgłaszać błędy. Nikomu się nie podoba, ale nic to. W życiu nie widziałam takiego lekceważenia, ani na żywo ani w internetach. Mam nadzieję, że polecą na łeb, na szyję, bo to zachowanie jest więcej niż bezczelne.
I uwaga! - zaproszenie na rozmowy do Warszawy o miejscu, który istnieje dzięki internetowi. Śmiech na sali.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 15:53   #84
sylwiahh
Raczkowanie
 
Avatar sylwiahh
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 111
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Nie mogę znaleźć kategorii "kremy do cery dojrzałej - powyżej 25 lat" Czy ktoś wie gdzie podziały się kategorie?

A odpowiadając na pytanie "Nowe KWC: dobre czy nie" - zupełnie mi nie odpowiada:
- nic nie mogę znaleźć w KWC,
- nie wiem jak sortować skoro nie widać podziału na szczegółowe kategorie
- szukając najlepszego kremu dla mojej dojrzałej cery...ciągle wpadam na wazelinę i masło kakaowe...
- wyszukanie jakiejkolwiek informacji zabiera strasznie dużo czasu, bo panuje ogólny chaos

Moja rada... powrót do starego KWC i uruchomienie nowego KWC jako alternatywnej wersji testowej. Nowe KWC jest tak niedopracowane, że żeby odnaleźć poszukiwane informacje o kosmetykach trzeba skorzystać z konkurencyjnych stron internetowych. Jestem przywiązana do Wizażu, to wspaniałe miejsce spotkań i kopalnia wiedzy...nie chciałabym szukać innych stron z opiniami o kosmetykach.
sylwiahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 17:15   #85
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

AKTUALIZACJA - USUWANIE RECENZJI
Pisałam w poprzednim wątku, że nie można i nikt mnie nie poprawił, więc trwałam w błędzie, ale przejrzałam wczoraj regulamin i nie ma zapisu przeciwko usuwaniu własnych recenzji. nie pamiętam, żeby istniała wcześniej taka opcja, ale teraz jest i działa aż miło. Rochelle pisała (chyba w pierwszym poście?), że w przyszłości będzie to można robić z poziomu profilu.
Nowa, przemigrowana lista moich recenzji pokazuje wszystkie dodane pozycje, łącznie z tymi, które zostały kiedyś usunięte i o których zdążyłam już dawno zapomnieć. Usunięte przeze mnie wczoraj też nie znikają z profilu (dynamika leży i kwiczy, licznik też na razie stoi).
Nie żebym namawiała albo zniechęcała
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 18:11   #86
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

jestem na "nie" jesli chodzi o nowe KWC, ale korzystam biernie.

Dziewczyny, nie myslałyscie, zeby dac cynka do wątku poza technicznym, np. na plotkowym? Jestem zniesmaczona zachowaniem prezentowanym przez osoby "z góry" na poprzednim wątku i teraz, a także zamknięciem go i olewaniem sugestii i pytan osób, które w ramach wolontariatu pracowały przy kwc. Uważam, że fajnie by było, gdyby więcej osób to zobaczylo, bo na techniczne mało kto zagląda. Zwłaszcza, ze w wątku na plotkowym obiecywano nam "nowy regulamin forum", który ma "brać pod uawgę dobro użytkowników" i w związku z wydarzeniami na kwc zaczynam sie go obawiać.
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 18:17   #87
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
jestem na "nie" jesli chodzi o nowe KWC, ale korzystam biernie.

Dziewczyny, nie myslałyscie, zeby dac cynka do wątku poza technicznym, np. na plotkowym? Jestem zniesmaczona zachowaniem prezentowanym przez osoby "z góry" na poprzednim wątku i teraz, a także zamknięciem go i olewaniem sugestii i pytan osób, które w ramach wolontariatu pracowały przy kwc. Uważam, że fajnie by było, gdyby więcej osób to zobaczylo, bo na techniczne mało kto zagląda. Zwłaszcza, ze w wątku na plotkowym obiecywano nam "nowy regulamin forum", który ma "brać pod uawgę dobro użytkowników" i w związku z wydarzeniami na kwc zaczynam sie go obawiać.
Ja się na Plotkowym nie udzielam i trochę słabo by wyglądało, gdybym nagle zaczęła (zresztą już to gdzieś tu pisałam), ale ... nie mam nic przeciwko, gdyby taki wątas opiniujący nowe KWC powstał (choć z góry uprzedzam, że tzw. Góra może mieć to za złe ), lub którekolwiek wizażanki wstawily sobie do podpisu tę ankietę i wątek (jedna to zrobiła i chyba są wyniki ), tytuł może wybrać sama, byleby było wiadomo o co chodzi
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2016-03-27 o 18:20
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 18:20   #88
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Ja się na Plotkowym nie udzielam i trochę słabo by wyglądało, gdybym nagle zaczęła (zresztą już to gdzieś tu pisałam), ale ... nie mam nic przeciwko, gdyby taki wątas opiniujący nowe KWC powstał (choć z góry uprzedzam, że tzw. Góra może mieć to za złe ), lub którekolwiek wizażanki wstawily sobie do podpisu tę ankietę (jedna to zrobiła i chyba są wyniki ).
jest wątek o goliznie i poziomie artykułów na wizazu (i ogólnym narzekaniu na różne rzeczy dotyczące wizazu) gdzie jest deklarowana taka dobra wola redacji, że oesu - myslałam o nim
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 18:25   #89
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
jest wątek o goliznie i poziomie artykułów na wizazu (i ogólnym narzekaniu na różne rzeczy dotyczące wizazu) gdzie jest deklarowana taka dobra wola redacji, że oesu - myslałam o nim

no w sumie mógłby chyba pasować (widziałam tylko początek, kiedyś tam)
ale jak pisałam - ja nie będę teraz nagle się tam udzielać, ogólnie słabo się udzielam na wizażu aktualnie i nie sądzę aby mialo się to najbliższym czasie zmienić, z rozmaitych przyczyn zresztą

ale będę kibicować wszystkim, którzy będą dawać wyraz opinii wizażanek, było nie było twórczyń zawartości i ruch na KWC (bo nawet te które nigdy nie recenzowały ani nie dodawały produktów a korzystały z info, są współtwórczyniami KWC - tworzyły ruch na stronie)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 18:58   #90
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

ja wkleilam link do sady na plotkowym w watku
gdzie sie udzielam
widze ,ze Dziewczyny wyrazily swoje zdanie
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-13 12:27:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.