Jak usunąć zapach potu z ubrań?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-19, 07:28   #1
LadyInBlack2
Rozeznanie
 
Avatar LadyInBlack2
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 573
Question

Jak usunąć zapach potu z ubrań??


Błagam o jakieś dobre, sprawdzone i skuteczne sposoby na usunięcie przykrego zapachu potu z ubrań.

Pożyczyłam przyjaciółce bluzkę na imprezę, oddała oczywiście wypraną ale problem w tym, że nie zniknął zapach jej potu!! Wyprałam bluzkę raz jeszcze, wypłukałam w silanie ale zapach nie schodzi!! Co mam robić? Ja się mało pocę a jak się już spocę to bezwonnie, nie przywykłam to takiego zapachu a założyłam dziś te bluzkę i cały czas ten zapach mnie otacza, aż mi głupio w pracy bo mam wrażenie, że śmierdzę

Czy komuś udało się usunąć skuteczne taki przykry zapach?

__________________
(...) I look and feel this way because I drank, and I smoked, I lived, and I loved, danced, sang, wept, and screwed my way through a pretty damn good life. Getting old ain't bad. Getting old thats earned!
-The Guardian, 2006-

LadyInBlack2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 07:31   #2
Barbie Killer
Raczkowanie
 
Avatar Barbie Killer
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 388
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

Powiedz koleżance, to powinien być jej problem.
__________________
Barbie Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 07:41   #3
Ona.
Raczkowanie
 
Avatar Ona.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 319
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

Może namocz na noc w proszku do prania, a później na kilka godzin w płynie do płukania?
Prałaś ręcznie czy w pralce?
Ona. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 07:46   #4
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

ona dobrze radzi

ja miałam tak kiedyś z szalikiem,dałam koleżance na wyjeżdzie w górach i za zadne skarby nie mogłam doprać tego zapachu w pralce,tak więc zamoczyłam na noc w zlewie w proszku,rano przepłukałam wodą o do południa moczyłam w płynie do płukania,potem raz jeszcze wrzyciłam do prania i żadnego zapachu już nie było.
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 08:28   #5
LadyInBlack2
Rozeznanie
 
Avatar LadyInBlack2
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 573
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

prałam ręcznie i w pralce w 40 stopniach. To jest czarny materiał- taka płócienna bawełna.
Mydliłam pod pachami i nic. Próbowałam szukać po necie informacji jak to usunąć, ktoś radził płukanie w amoniaku przed praniem, ale nie wiem w jakich proporcjach i czy amoniak nie ma właściwości wybielających boję się, żeby nie sprać koloru.. Słyszałam też o occie ale tu ten sam problem co z amoniakiem.
__________________
(...) I look and feel this way because I drank, and I smoked, I lived, and I loved, danced, sang, wept, and screwed my way through a pretty damn good life. Getting old ain't bad. Getting old thats earned!
-The Guardian, 2006-

LadyInBlack2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 09:11   #6
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

octu się nie bój - dodaje się go do płukania tkanin, które lubią puszczac kolor, wiec on na pewno nie wypłukuje koloru, wręcz odwrotnie...
o amoniaku nic nie wiem, ale nie stosowałabym
__________________
Dziecko jest jak miłość, która stała się widzialna...

_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 09:13   #7
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

Cytat:
Napisane przez LadyInBlack2 Pokaż wiadomość
prałam ręcznie i w pralce w 40 stopniach. To jest czarny materiał- taka płócienna bawełna.
Mydliłam pod pachami i nic. Próbowałam szukać po necie informacji jak to usunąć, ktoś radził płukanie w amoniaku przed praniem, ale nie wiem w jakich proporcjach i czy amoniak nie ma właściwości wybielających boję się, żeby nie sprać koloru.. Słyszałam też o occie ale tu ten sam problem co z amoniakiem.
no właśnie o occie też slyszałam,podobno usuwa nieprzyjemny zapach,ale trzeba go dobrze rozwodnić i nie trzymać długo bluzki w nim.

ja w occie mocze nowe spodniejeansowe przed 1 praniem żeby nie puszczały koloru,więc ocet napewno nie wybiela,może spróbuj rozwodnić ocet i pomocz w nim bluzke
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 09:35   #8
Ona.
Raczkowanie
 
Avatar Ona.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 319
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

A później bluzka nie będzie śmierdziała octem? Może spróbuj najpierw z tym proszkiem, a jak nie pomoże to z octem
Ona. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 10:02   #9
LadyInBlack2
Rozeznanie
 
Avatar LadyInBlack2
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 573
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

sam proszek nic nie dał , spróbuję z octem a potem wypiorę raz jeszcze i pomoczę dłużej w płynie do płukania. Mam nadzieję, że to coś da..

dzięki
__________________
(...) I look and feel this way because I drank, and I smoked, I lived, and I loved, danced, sang, wept, and screwed my way through a pretty damn good life. Getting old ain't bad. Getting old thats earned!
-The Guardian, 2006-

LadyInBlack2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 10:05   #10
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

Cytat:
Napisane przez Ona. Pokaż wiadomość
A później bluzka nie będzie śmierdziała octem? Może spróbuj najpierw z tym proszkiem, a jak nie pomoże to z octem
jak sie ładnie wypłucze to nie
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 10:09   #11
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

coś głupiego mi się pomyślało... ale może spróbuj ją... hm... wywietrzyć? dziwna sprawa dlaczego ten smrodek się nie spiera. nie wiem co prawda jak Ty ją suszysz ale może bluzeczka "kiśnie" sobie w łazience, może suszenie na balkonie by pomogło?
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 11:18   #12
Ona.
Raczkowanie
 
Avatar Ona.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 319
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

Pani od przyrody zawsze mówiła, że wietrzenie ubrań ma odwrotny skutek, bo bakterie rozkładają się i śmierdzi jeszcze bardziej Ile w tym prawdy- nie wiem
Ona. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 11:24   #13
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

Cytat:
Napisane przez Ona. Pokaż wiadomość
Pani od przyrody zawsze mówiła, że wietrzenie ubrań ma odwrotny skutek, bo bakterie rozkładają się i śmierdzi jeszcze bardziej Ile w tym prawdy- nie wiem
hihi... ale wywietrzyć w wietrzną pogodę zaraz po upraniu? masło maślane. wiem tylko że ja uwielbiam jak moje ubranka pachną wiatrem
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 11:30   #14
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

wyplukaj w occie tylko ...winnym np jablkowycm;D ma mniej "smierdzacy" zapach ;D ale napewno uzunie pokolezankowy smrodek i szybko wietrzeje;D mi z wlosow wywietrzal szybko jak plukalam nim wmosy po farbowaniach ja bym 1 (octu):2 (wody) proporcje stosowala powinno pomoc;D
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 11:34   #15
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

Cytat:
Napisane przez LadyInBlack2 Pokaż wiadomość
Błagam o jakieś dobre, sprawdzone i skuteczne sposoby na usunięcie przykrego zapachu potu z ubrań.

Pożyczyłam przyjaciółce bluzkę na imprezę, oddała oczywiście wypraną ale problem w tym, że nie zniknął zapach jej potu!! Wyprałam bluzkę raz jeszcze, wypłukałam w silanie ale zapach nie schodzi!! Co mam robić? Ja się mało pocę a jak się już spocę to bezwonnie, nie przywykłam to takiego zapachu a założyłam dziś te bluzkę i cały czas ten zapach mnie otacza, aż mi głupio w pracy bo mam wrażenie, że śmierdzę

Czy komuś udało się usunąć skuteczne taki przykry zapach?

O fuujjjj I ubrałaś się w to śmierdzielstwo ???!
Oddaj koleżance tę bluzkę i poproś żeby Ci odkupiła nową skorą tę zniszczyła. Szok

Skoro smród nie znika po praniu to chyba nic już go nie ruszy. Masakra.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 12:19   #16
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

Oddaj do pralni chemicznej. Ja miałam taką przykrą przygodę z sukienką, którą tez komuś pożyczyłam. Po pralni chemicznej smrodek zniknął. Ale ubrań już nie pożyczam, niech sobie kurde kupują a nie moje niszczą...
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 12:52   #17
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
O fuujjjj I ubrałaś się w to śmierdzielstwo ???!
Oddaj koleżance tę bluzkę i poproś żeby Ci odkupiła nową skorą tę zniszczyła. Szok

Skoro smród nie znika po praniu to chyba nic już go nie ruszy. Masakra.
Dokładnie... ja bym nie założyła bluzki cuchnącej czyimś potem...
Jeśli zapach nie zniknie, to oddaj koleżance bluzkę z poleceniem, żeby sama się swoim potem zajęła.
Kurczę no, tyle antyperspirantów... zresztą, że też koleżanka miała czelność bluzkę w takim stanie w ogóle oddawać. ;>
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 13:09   #18
xxmoonlightxx
Raczkowanie
 
Avatar xxmoonlightxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 354
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

Dziewczyny sorry - może kolezanka ma problem z potem, tylko,że się do niego już "przyzwyczaila" tzn jej mózg nie odbiera tego zapachu... a nie tylko fuuuujjjjj, no bo jak tak mozna.... więcej ZROZUMIENIA...Lady-ja bym delikatnie pogadała z tą laską...
__________________
Mój...



SZUKAM PILNIE ZATYCZKI DO MODEMU HUAWEI E 122 . SPRAWA ŻYCIA I ŚMIERCI !!!
xxmoonlightxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 13:09   #19
LadyInBlack2
Rozeznanie
 
Avatar LadyInBlack2
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 573
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

Cytat:
Napisane przez Avv Pokaż wiadomość
Dokładnie... ja bym nie założyła bluzki cuchnącej czyimś potem...
Jeśli zapach nie zniknie, to oddaj koleżance bluzkę z poleceniem, żeby sama się swoim potem zajęła.
Kurczę no, tyle antyperspirantów... zresztą, że też koleżanka miała czelność bluzkę w takim stanie w ogóle oddawać. ;>
zanim założyłam ją rano to jej nie obwąchałam, jakoś nie mam w zwyczaju obwąchiwać swoich świeżo wypranych ubrań a że przykry zapaszek uwydatnił się jak tylko zetknął się z ciepła skórą to jużnic na to nie poradzę myślisz, że czuję się w niej komfortowo? boje się przy kimś po głowie podrapać, byle tylko rąk nie podnosić go góry

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Oddaj do pralni chemicznej. Ja miałam taką przykrą przygodę z sukienką, którą tez komuś pożyczyłam. Po pralni chemicznej smrodek zniknął. Ale ubrań już nie pożyczam, niech sobie kurde kupują a nie moje niszczą...
ja już też obiecałam sobie, że przenigdy nie pożyczę komuś ubrań

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
wyplukaj w occie tylko ...winnym np jablkowycm;D ma mniej "smierdzacy" zapach ;D ale napewno uzunie pokolezankowy smrodek i szybko wietrzeje;D mi z wlosow wywietrzal szybko jak plukalam nim wmosy po farbowaniach ja bym 1 (octu):2 (wody) proporcje stosowala powinno pomoc;D
dzięki za proporcje, wypróbuję na pewno

[1=41606c31298bccbf4cae52b 7859efbfee487d7f9;1379639 5]coś głupiego mi się pomyślało... ale może spróbuj ją... hm... wywietrzyć? dziwna sprawa dlaczego ten smrodek się nie spiera. nie wiem co prawda jak Ty ją suszysz ale może bluzeczka "kiśnie" sobie w łazience, może suszenie na balkonie by pomogło?[/QUOTE]

kochana, ja praktycznie cały rok suszę pranie na balkonie a juz zwłaszcza latem tylko zimą i baaardzo późną jesienią dosuszam pranie na suszarce w mieszkaniu więc na pewno nic nie skisło, cała bluzka pachnie moim ulubionym płynem do płukania, tylko pachy daja czadu
__________________
(...) I look and feel this way because I drank, and I smoked, I lived, and I loved, danced, sang, wept, and screwed my way through a pretty damn good life. Getting old ain't bad. Getting old thats earned!
-The Guardian, 2006-

LadyInBlack2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 13:18   #20
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

Cytat:
Napisane przez LadyInBlack2 Pokaż wiadomość
...

kochana, ja praktycznie cały rok suszę pranie na balkonie a juz zwłaszcza latem tylko zimą i baaardzo późną jesienią dosuszam pranie na suszarce w mieszkaniu więc na pewno nic nie skisło, cała bluzka pachnie moim ulubionym płynem do płukania, tylko pachy daja czadu
przykro mi... w takim razie też polecam pralnię chemiczną... wiem że nie z takimi rzeczami umieją tam sobie poradzić...
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 14:09   #21
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

Cytat:
Napisane przez xxmoonlightxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny sorry - może kolezanka ma problem z potem, tylko,że się do niego już "przyzwyczaila" tzn jej mózg nie odbiera tego zapachu... a nie tylko fuuuujjjjj, no bo jak tak mozna.... więcej ZROZUMIENIA...Lady-ja bym delikatnie pogadała z tą laską...
To trzeba koleżance powiedzieć, że ma taki problem.
I absolutnie podtrzymuję swoje fuuujjj

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-08-19 o 14:37
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 14:23   #22
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

Cytat:
Napisane przez xxmoonlightxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny sorry - może kolezanka ma problem z potem, tylko,że się do niego już "przyzwyczaila" tzn jej mózg nie odbiera tego zapachu... a nie tylko fuuuujjjjj, no bo jak tak mozna.... więcej ZROZUMIENIA...Lady-ja bym delikatnie pogadała z tą laską...
To trzeba jej to powiedzieć, a nie - koleżanka jest usprawiedliwiona i może oddawać cuchnące ubrania, bo się jej nos rzekomo `przyzwyczaił`. ;>
Cytat:
Napisane przez LadyInBlack2 Pokaż wiadomość
zanim założyłam ją rano to jej nie obwąchałam, jakoś nie mam w zwyczaju obwąchiwać swoich świeżo wypranych ubrań a że przykry zapaszek uwydatnił się jak tylko zetknął się z ciepła skórą to jużnic na to nie poradzę myślisz, że czuję się w niej komfortowo? boje się przy kimś po głowie podrapać, byle tylko rąk nie podnosić go góry
Chyba, że tak... eh.

Ja nigdy nikomu ubrań nie pożyczałam i nie zamierzam, to moje i tyle. ;>
To chyba syndrom jedynaka. ;p
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 14:38   #23
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

Cytat:
Napisane przez Avv Pokaż wiadomość
Ja nigdy nikomu ubrań nie pożyczałam i nie zamierzam, to moje i tyle. ;>
To chyba syndrom jedynaka. ;p
Ja mam rodzeństwo i też nigdy tego nie robię. W sensie nie pożyczam ubrań innym ani od innych. Ale ja mam naprawdę niski próg "fuuujjjj"
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 14:50   #24
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

Cytat:
Napisane przez Avv Pokaż wiadomość
To trzeba jej to powiedzieć, a nie - koleżanka jest usprawiedliwiona i może oddawać cuchnące ubrania, bo się jej nos rzekomo `przyzwyczaił`. ;>

Chyba, że tak... eh.

Ja nigdy nikomu ubrań nie pożyczałam i nie zamierzam, to moje i tyle. ;>
To chyba syndrom jedynaka. ;p
Ja mam siostrę i jakoś sobie nie podbieramy ubrań Inny gust i rozmiary (ja 36-38, ona 42-44). Ale nawet siostrze bym ubrań nie pożyczyła, tak jak sine, mam niski próg fuujjj.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 15:06   #25
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Ale nawet siostrze bym ubrań nie pożyczyła, tak jak sine, mam niski próg fuujjj.
No właśnie
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 18:02   #26
Constanca
Raczkowanie
 
Avatar Constanca
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 311
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

Najlepiej następnym razem nie pożyczać tej koleżance ciuchów...Zresztą ja nigdy nikomu nie pożyczam swoich ubrań. Nie przepadam za tym.
__________________
Constanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 18:25   #27
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja mam rodzeństwo i też nigdy tego nie robię. W sensie nie pożyczam ubrań innym ani od innych. Ale ja mam naprawdę niski próg "fuuujjjj"
Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Ja mam siostrę i jakoś sobie nie podbieramy ubrań Inny gust i rozmiary (ja 36-38, ona 42-44). Ale nawet siostrze bym ubrań nie pożyczyła, tak jak sine, mam niski próg fuujjj.
U mnie chodzi zarówno o `fuuujj`, jak i o to, że lubię, gdy moje rzeczy mam w zasięgu ręki. Nie lubię mieć świadomości, że moje rzeczy są gdzieś daleko ode mnie i nie wiem, co się z nimi dzieje. A to już syndrom jedynaka. (;
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 21:01   #28
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

To jak Ty pierzesz, że nadal ten zapach się utrzymuje?!
Namocz bluzkę i zostaw na cały dzień. Przepierz pod pachami, potem tak samo zrób w płynie do płukania.

Albo masz obsesję albo nie umiesz porządnie wyprać ubrania.
wersja krytyczna: bluzka jest już zniszczona potem tamtej dziewczyny, dziwi mnie tylko że nie wspominasz o zaciekach albo jakichś sladach?
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 21:08   #29
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

Cytat:
Napisane przez Avv Pokaż wiadomość
U mnie chodzi zarówno o `fuuujj`, jak i o to, że lubię, gdy moje rzeczy mam w zasięgu ręki. Nie lubię mieć świadomości, że moje rzeczy są gdzieś daleko ode mnie i nie wiem, co się z nimi dzieje. A to już syndrom jedynaka. (;
Jaki syndrom jedynaka? Ja mam dokładnie to samo
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 22:44   #30
kora777
Raczkowanie
 
Avatar kora777
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 274
Dot.: Jak usunąć zapach potu z ubrań??

już od dawna udowodniono że obcy zapach (nieatrakcyjnych seksualnie osób) nam śmierdzi. dziewczyna nie musi zaniedbywać higieny, nasza bluzka 'pachniała' by dla niej tak samo paskudnie

wyprała i oddała, zupełnie nieświadoma - nikt nie robi takich rzeczy złośliwie swojej koleżance. gdyby się nie myła tydzień, to lady nie pozyczyłaby jej tej bluzki, znając ją. nie przesadzajcie ze świętym oburzeniem - niech się zgłoszą te, co nigdy się nie spociły na imprezie
__________________
Wszystko ma swój czas,
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
.
kora777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-06 09:27:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.