Breast Active -większy biust?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-06, 14:16   #1
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265

Breast Active -większy biust??


Zwracam sie do pana dr a zarazem do was z pytaniem o wiekszy biust. Czy wymieniony wyzej środek naprawde jest skuteczny czy to raczej efekt placebo?
Widziałam juz na wizazu pełno postów o tej tematyce jednak nie uzyskałam konkretnej odpowiedzi Wiem iz hormony moge ale nie muszą powiekszyć biust bo nie wszytkie kobiety zareagują tak samo na tabletki anty.
Czy jesli zazywane sa tabletki anty nie dające efektu tycia a tym samm wiekszego biustu i zazycie Breast czy innych podobnych tabletek nie spowoduje jakiś efektow ubocznych typu ostabienie działąnia tab anty?
I jeszcze jedno pytanie odnośnie składu tych tab. Ponoć bo tak jest napisane na str tego produktu zawiera on SAME naturalne składniki a wiem iz naturalnym skladnikiem nie nastapi ingerencja w produkcji tkanki tłuszczowej czy tez pobudzenie gruczołow sutkowych wiec czy owe tabletki zawierają fitohormony??

Z góry dziekuje za odpwiedz
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 18:17   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Breast Active -większy biust??

nic oprocz operacji nie powiekszy trwale biustu.a wszelkie specyfiki to tylko naciaganie zakompleksionych kobiet gotowych ryzykowac wlasnym zdrowiem dla wiekszych cyckow,wbrew temu co sie sadzi ziola tez moga byc szkodliwe.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 20:42   #3
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Breast Active -większy biust??

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
nic oprocz operacji nie powiekszy trwale biustu.a wszelkie specyfiki to tylko naciaganie zakompleksionych kobiet gotowych ryzykowac wlasnym zdrowiem dla wiekszych cyckow,wbrew temu co sie sadzi ziola tez moga byc szkodliwe.

dokładnie
takie tabletki to tylko świetny sposób na zbicie kasy...
zainwestuj w dobrze dobrany biustonosz a od razu "urosną"...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 10:29   #4
normalna25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Breast Active -większy biust??

napastliwy spam.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-03-16 o 14:47
normalna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 10:49   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Breast Active -większy biust??

Cytat:
Napisane przez normalna25 Pokaż wiadomość
napastliwy spam

wyczuwam ze masz jakis interes w tych tabletkach to raz
dwa stosujesz preparat od 3 dni
trzy ,domyslam sie ze do konca zycia bedziesz przyjmowala preparat ?
oblicz czy za taka kase nie mialabys juz kosztow operacji
sprawdzalas skutki uboczne ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-03-16 o 14:47
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 14:33   #6
sleeve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3
Red face Dot.: Breast Active -większy biust??

Taaa mnie tez sie wydaje ze NORMALNA25 to chyba kase przez internet zarazbia poprzez reklame heheh:P

Tak czy siak, zdecydowalam sie na kupno Breast Actives narazie czekam na przesylke. wierze 50% ze bedzie dzialac, nie che sie nastawiac na nie wiadomo co a potem sie przykrze rozczarowac..
zastanawialam sie czy ktos robil zdjecia przed i po.,...widzialam kilka na internecie ale nie chce mi sie w to wierzyc. moze macie jakies?

Pozdrawiam Wszystkie
sleeve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 18:41   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Breast Active -większy biust??

Cytat:
Napisane przez sleeve Pokaż wiadomość
Taaa mnie tez sie wydaje ze NORMALNA25 to chyba kase przez internet zarazbia poprzez reklame heheh:P

Tak czy siak, zdecydowalam sie na kupno Breast Actives narazie czekam na przesylke. wierze 50% ze bedzie dzialac, nie che sie nastawiac na nie wiadomo co a potem sie przykrze rozczarowac..
zastanawialam sie czy ktos robil zdjecia przed i po.,...widzialam kilka na internecie ale nie chce mi sie w to wierzyc. moze macie jakies?

Pozdrawiam Wszystkie
nowy nick ??
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 08:43   #8
sleeve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3
Thumbs down Dot.: Breast Active -większy biust??

Hej.
Ze co,ze ja to Normalna25 ??
hahah dzieki.

Wczoraj sie zarejestrowalam myslac ze to fajny pomysl, teraz zaluje.

Cheers mate!!
sleeve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 09:25   #9
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Breast Active -większy biust??

Cytat:
Napisane przez sleeve Pokaż wiadomość
Hej.
Ze co,ze ja to Normalna25 ??
hahah dzieki.

Wczoraj sie zarejestrowalam myslac ze to fajny pomysl, teraz zaluje.

Cheers mate!!
chyba nie dziwne sa moje podejrzenia ? zbieg okolicznosci tym bardziej ze udzielasz sie tylko tutaj i latwo cie przestraszyc
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 08:10   #10
sleeve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3
Dot.: Breast Active -większy biust??

wez sie odczep, osoby takie jak ty powinny byc z tad wyrzucane!!!! mnie sie nie da latwo przestraszyc poprosty rzygac mi sie chce jak czytam takie teksty jak twoj!! wez zrob cos dla swiata i wyloguj sie z tad albo pisz na temat, a swoje poglady kto kim jest wez sobie wloz gleboko wiesz gdzie.

P.S a pozatym to po co mam 'udzielac' sie gdzies indziej, jesli tylko ten temat mnie interesuje...z takim rozumem to napewno bylo ci ciezko mature zdac!!!!


Ciao!!

Edytowane przez sleeve
Czas edycji: 2009-03-18 o 08:16
sleeve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 09:24   #11
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Breast Active -większy biust??

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
nowy nick ??
Nie.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 09:55   #12
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Breast Active -większy biust??

Cytat:
Napisane przez sleeve Pokaż wiadomość
wez sie odczep, osoby takie jak ty powinny byc z tad wyrzucane!!!! mnie sie nie da latwo przestraszyc poprosty rzygac mi sie chce jak czytam takie teksty jak twoj!! wez zrob cos dla swiata i wyloguj sie z tad albo pisz na temat, a swoje poglady kto kim jest wez sobie wloz gleboko wiesz gdzie.

P.S a pozatym to po co mam 'udzielac' sie gdzies indziej, jesli tylko ten temat mnie interesuje...z takim rozumem to napewno bylo ci ciezko mature zdac!!!!


Ciao!!
tos sie wykazała" intelignecjom " ,gratuluje szczegolnie szerokich zainteresowań
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 16:12   #13
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Breast Active -większy biust??

Cytat:
Napisane przez sleeve Pokaż wiadomość
wez sie odczep, osoby takie jak ty powinny byc z tad wyrzucane!!!! mnie sie nie da latwo przestraszyc poprosty rzygac mi sie chce jak czytam takie teksty jak twoj!! wez zrob cos dla swiata i wyloguj sie z tad albo pisz na temat, a swoje poglady kto kim jest wez sobie wloz gleboko wiesz gdzie.

P.S a pozatym to po co mam 'udzielac' sie gdzies indziej, jesli tylko ten temat mnie interesuje...z takim rozumem to napewno bylo ci ciezko mature zdac!!!!


Ciao!!
padłam po prostu xD dziewczyny, widzicie ze coraz wiecej obrazalskich sie tu pojawia? zaczyna mnie to przerazac
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 12:03   #14
PorannaRosa25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Breast Active -większy biust??

Witajcie

To ja normalna25 tylko pod innym nikiem, nie wiem czemu nie mogłam się zalogować!
No nic,

więc tak jakbym zarabiała na tym kase, to nie siedziałabym i nie marnowała czasu wolnego na takich forach jak te, tylko wylegiwałabym się na wyspach kanaryjskich naprzykład.

Oszalałyscie czy co? to ż epodałam dane gdzie kupiłam i za ile to tylko po to bo chciałam wam pomóc.To ze pojechałam troche po tych którzy zle sie o tym wypowiadają to tylko dlatego bo nie chciałam zostac obrzucana błotem jaka to ja nie jestem głupia ze sie nabrałam. juz tyle razy czytałam posty na temat tego breast coś tam i rózne opinie były, ale zazwyczaj to były opinie osób które tego nigdy nie stosowały, a ja postanowiłąm kupic....a te dobre to tych które włąsnie jadły te tabletki
teraz tak, nie ufam jakos nie wiem czy dobrze zrobiłam...kremy do biustu które stosuje, nie maja zapachu zadnego, są geste i takie jakies lepkie, piersi po tym są gładkie, tabletki cuchną ziołami, no ale cóz poki co biore je i smaruje tym kremem i czekam do 13 maja, bo tego dnia miną dwa miesiace, w okresie którym powinny pokazac sie rezultaty.
Acha, nic mi nie jest, nic sie nie zmieniło póki co, przemiana materi w porządku, jem tak samo czuje sie dobrze,nic mi nie dolega.

Acha tam jeszcze gdzies jakas wzmianka była i pytanie czy bede stosowac to całe zycie...nie, nie bede, a czemu?
Bo mój naturalny rozmiar to 75C tylko ze zwiędły mi troszke i chce je przywrócic do takeigo rozmiaru jak były, jak mi sie to uda, nie bedzie trudno utrzymac je w takim stanie, pod warubkiem ze bede o nie odpowiednio dbac,

dobra laski, bez osadzania mnei tutaj, ze jakies interesy krece, pisze szczerze jak jest, co kupiłam, co sie dzieje, jak to wyglada i jaki bedzie efekt...

no pozdrawiam.
PorannaRosa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 09:47   #15
Cleadi
Przyczajenie
 
Avatar Cleadi
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Breast Active -większy biust??

Hej!
Ja stosowałam Breast Active bez większych rezultatów i postanowiłam wzmocnić jego działanie czyli zaczełam brać po dużo większe dawnki tych ziół dziennie, które w nich są (kozieradka, saw palmetto i wild yam) do tego pije napar z kopru włoskiego - smaruje kremem pupy i efekty są nie powiem dotego nie można zapomnieć o oleju lnianym i wiesiołku - działają budulcowo (bardzo zdrowe kwasy nienasycone omega 3 i 6) oraz o masażach. Trzeba też pić dużo wody - to wszystko systematycznie.
Żeby był jakiś efekt trzeba działać kompleksowo. Piersi są pełniejsze - mam ok 4 cm więcej w obwodzie - moja kuracja trwa już 3 miesiące i zamierzam ją kontynłować jeszcze ok 2. Miałam 70 pod biustem i 76 w biuście - A. Zioła te które się bierze wpływają owszem na gospodarkę hormonalną - regulują ją - pozatym działają korzystnie na skórę, włosy, przeciwstarzeniu i przeciwrakowo. Polecam doszkolenie się w tej kwestii - niedowiarkom brakuje wiedzy poprostu.
Pozdrawiam Ania 27
Cleadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 11:02   #16
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Breast Active -większy biust??

Cytat:
Napisane przez Cleadi Pokaż wiadomość
Hej!
Ja stosowałam Breast Active bez większych rezultatów i postanowiłam wzmocnić jego działanie czyli zaczełam brać po dużo większe dawnki tych ziół dziennie, które w nich są (kozieradka, saw palmetto i wild yam) do tego pije napar z kopru włoskiego - smaruje kremem pupy i efekty są nie powiem dotego nie można zapomnieć o oleju lnianym i wiesiołku - działają budulcowo (bardzo zdrowe kwasy nienasycone omega 3 i 6) oraz o masażach. Trzeba też pić dużo wody - to wszystko systematycznie.
Żeby był jakiś efekt trzeba działać kompleksowo. Piersi są pełniejsze - mam ok 4 cm więcej w obwodzie - moja kuracja trwa już 3 miesiące i zamierzam ją kontynłować jeszcze ok 2. Miałam 70 pod biustem i 76 w biuście - A. Zioła te które się bierze wpływają owszem na gospodarkę hormonalną - regulują ją - pozatym działają korzystnie na skórę, włosy, przeciwstarzeniu i przeciwrakowo. Polecam doszkolenie się w tej kwestii - niedowiarkom brakuje wiedzy poprostu.
Pozdrawiam Ania 27

niedowiarkom nie brakuje wiedzy ale tak silnego naiwniactwa .przperaszam wiary .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 11:12   #17
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Breast Active -większy biust??

Cytat:
Napisane przez PorannaRosa25 Pokaż wiadomość
Witajcie

To ja normalna25 tylko pod innym nikiem, nie wiem czemu nie mogłam się zalogować!
No nic.
Dostałaś bana stałego za złamanie regulaminu - kolny również są banowane.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 15:25   #18
Cleadi
Przyczajenie
 
Avatar Cleadi
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Breast Active -większy biust??

Nie wiem czy wy w ogóle macie pojęcie o fitohormonach? na takich ziołach powinny bazować takie specyfiki na biust - tylko w ten sposób można powiększyć lekko piersi - tych co działają estrogennie.
Nikt nie zaprzeczy, że to ten hormon jest odpowiedzialny za wzrost piersi u młodych dziewczyn, a są zioła działające estrogennie np. kozieradka. Są zioła które degradują terstosteron hamujący rozwój piersi - palma sabałowa. To nie jest kwestia wiary czy niewiary tylko biologi.
Swoich piersi nie powiększyłam siłą woli.

Pozdrawiam i radze wpisać w google kozieradka czy saw palmetto i się przekonać, że to ma sens
Cleadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 17:03   #19
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Breast Active -większy biust??

Cytat:
Napisane przez Cleadi Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wy w ogóle macie pojęcie o fitohormonach? na takich ziołach powinny bazować takie specyfiki na biust - tylko w ten sposób można powiększyć lekko piersi - tych co działają estrogennie.
Nikt nie zaprzeczy, że to ten hormon jest odpowiedzialny za wzrost piersi u młodych dziewczyn, a są zioła działające estrogennie np. kozieradka. Są zioła które degradują terstosteron hamujący rozwój piersi - palma sabałowa. To nie jest kwestia wiary czy niewiary tylko biologi.
Swoich piersi nie powiększyłam siłą woli.

Pozdrawiam i radze wpisać w google kozieradka czy saw palmetto i się przekonać, że to ma sens
no i co dalej ? jak dlugo zamierzasz brac ziola ?
pomijam koszty .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 09:00   #20
Cleadi
Przyczajenie
 
Avatar Cleadi
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Breast Active -większy biust??

Piję i łykam zestaw ziół, od końca lutego i zamierzam jeszcze z miesiąc przynajmniej, efekt nie jest tak spektakularny jak silikony, ale zauważalny. Do tego masaże i ćwiczenia jeszcze są niezbędne.
Cleadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 13:32   #21
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Breast Active -większy biust??

Cytat:
Napisane przez Cleadi Pokaż wiadomość
Piję i łykam zestaw ziół, od końca lutego i zamierzam jeszcze z miesiąc przynajmniej, efekt nie jest tak spektakularny jak silikony, ale zauważalny. Do tego masaże i ćwiczenia jeszcze są niezbędne.
ale nie jest to trwała zmiana

odpowiednimi cwiczeniami mozna popraawic ksztalt ,wielkosc biustu do tego dobrze dobrany stanik i efekt taki sam ale bez picia czegos nie okreslonego.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 21:41   #22
kingusia26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
ściema jest i tyle...

Witam Was dziewczyny! Pragnę podzielić się wiedzą na temat breast active, które stosowalam( 3 opakowania) przez 3 miesiące. Niestety, tak jak wiele z was nabralam się na obiecywane rezultaty i tylko wtopilam kase... Naprawdę, nie ludzcie się, że cokolwiek sie zmieni w waszym rozmiarze czy chociaż wyglądzie piersi. NIE DAJCIE SIE NABRAĆ TAK JAK JA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kingusia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 22:49   #23
natalkab6
Raczkowanie
 
Avatar natalkab6
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 40
Dot.: Breast Active -większy biust??

Dziewczyny, a jak to jest z tym niby zwrotem pieniędzy?
__________________
"Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna." (S. Loren)
natalkab6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 15:56   #24
PorannaRosa25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Breast Active -większy biust??

Cytat:
Napisane przez fifcia Pokaż wiadomość
Zwracam sie do pana dr a zarazem do was z pytaniem o wiekszy biust. Czy wymieniony wyzej środek naprawde jest skuteczny czy to raczej efekt placebo?
Widziałam juz na wizazu pełno postów o tej tematyce jednak nie uzyskałam konkretnej odpowiedzi Wiem iz hormony moge ale nie muszą powiekszyć biust bo nie wszytkie kobiety zareagują tak samo na tabletki anty.
Czy jesli zazywane sa tabletki anty nie dające efektu tycia a tym samm wiekszego biustu i zazycie Breast czy innych podobnych tabletek nie spowoduje jakiś efektow ubocznych typu ostabienie działąnia tab anty?
I jeszcze jedno pytanie odnośnie składu tych tab. Ponoć bo tak jest napisane na str tego produktu zawiera on SAME naturalne składniki a wiem iz naturalnym skladnikiem nie nastapi ingerencja w produkcji tkanki tłuszczowej czy tez pobudzenie gruczołow sutkowych wiec czy owe tabletki zawierają fitohormony??

Z góry dziekuje za odpwiedz


Kochana moja, musisz wiedzeic jedno, ja kupilam te tabletki i kremy tez, i uzywalam ..i okazalo sie ze to lipa totalna lipa, naciaganie i nic wiecej, wczesniej wypisywalam same superlatywy o tym produkcie, ale tylko ze strony jego reklamy, kosztow, gdzie kupilam itd, ze za granica taniej itd..i co..NAPRAWDE NIE WARTO, nic mi nie pomoglo, wydalam tylko niepotrzebnie kase, nie badz glupia i nie daj sie takim specyfikom, lepiej zacznij zbierac na silikony, pozdrawiam serdecznie
PorannaRosa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 14:22   #25
Eliza Guardi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: Breast Active -większy biust??

Skład Breast Actives:

Vitamin E (as d-Alpha Tocopheryl Succinate) = WITAMINA E
Fenugreek (Trigonella foenum-graecum) = KOZIERADKA
Fennel (Foeniculum vulgare) = KOPER WŁOSKI
Dong Quai (Angelica chinesis) = DZIĘGIEL CHIŃSKI
Blessed Thistle (Cnicus benedictus) = DRAPACZ LEKARSKI – OSET
Dandelion (Taraxacum officinales) = MNISZEK
Kelp (Ascophylum nodosum) = GLON BRUNATNY
Watercress (Nasturtium officinale) = RUKIEW WODNA
L-Tyrosine = TYROZYNA
Calcium Carbonate = WĘGLAN WAPNIA
Dibasic Calcium Phosphate = WODOROFOSFORAN WAPNIA
Tribasic Calcium Phosphate = FOSFORAN WAPNIA
Microcrystalline Cellulose = CELULOZA MIKROKRYSTALICZNA
Croscarmellose Sodium = Kroskarmeloza sodowa
Stearic Acid = Kwas stearynowy
Magnesium Stearate stearynian magnezu
Silicon Dioxide = dwutlenek krzemu
Modified Cellulose
Maltodextrin = Maltodekstryna
Hydroxypropyl Methylcellulose = Hypromeloza
Hydroxypropyl Cellulose = hydroksypropyloceluloza

Panie dobrze zbudowane powinny raczej unikać kozieradki bo wzmacnia apetyt.

Jeżeli chodzi o fitoestrogeny to można je znaleźć w warzywach strączkowych (szczególnie soi) oraz w produktach, których głównym lub jedynym składnikiem jest fasola.
Eliza Guardi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 22:04   #26
antares85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Breast Active -większy biust??

sprzedam 2 zestawy Breast actives!
zawsze miałam kompleks małego biustu, kiedy "odkryłam" możliwosc jego naturalnego powiększenia, od razu kupiłam 4 opakowania- 3 + 1 gratis. codziennie brałam po 2 tabletki i smarowałam kremem (dokałdnie tak jak w instrukcji)- i tak przez dwa miesiące. i czekałam aż mój biust urośnie..niestety zawiodłam się na całej linii, mój biust nawet nie drgnął, jaki mały był taki jest nadal. może to jest jedna wielka ściema, a może ja jestem wyjątkiem i na mnie nie działa.. ale jeśli któraś z was sama się chce przekonać, to proszę o kontakt na mojego maila, bardzo chętnie odsprzedam pozostałe 2 zestawy
antares85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 19:33   #27
Atama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Breast Active -większy biust??

Witajcie,
radzę się nie sugerować opiniami na stronie VitaLab gdzie są oferowane te specyfiki, ponieważ administrator umieszcza tam tylko i wyłączeni pozytywne opinie na ten temat. W opiniach napisałam co myślę o tych magicznych tabletkach (używałam przez 4 miesiące i nic) i chyba moja wypowiedź się komuś bardzo nie spodobała, bo do tej pory nie widać jej na stronie.
Atama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.