Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-27, 16:12   #751
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Umówiłam sie na zabieg za tydzień w poniedziałek mam nadzieję, ze nie ucieknę
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 20:50   #752
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
w ogóle to depilowałam, ale od miesiąc przed zabiegiem przestałam, wiem że to mało ale naprawdę trudno wytrzymać i czekać dłużej po pierwszym zabiegu prawdę mówiąc nie widzę efektów ale zauważalne to mają być chyba po trzecim a poza tym mam 30% zniżki na zabiegi, trafiłam na taką fajną promocję więc ewentualna większa ilość zabiegów nie będzie aż tak boleć
Po każdym kolejnym zabiegu powinno być lepiej. Spalony laserem włosek wydaje się odrastać ale w rzeczywistości po prostu przesuwa się do góry aż do wypadnięcia. Po trzecim zabiegu rzeczywiście widać znaczną poprawę. Tu trzeba niestety i pełnego portfela i cierpliwości. Fajnie z tą promocją, od razu inaczej człowiek się czuje.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 20:54   #753
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez tygrysek 1986 Pokaż wiadomość
tak śie zastanawiam co tu zrobic...jestem z lublina i jestem bardzo owłosiona...z jednego dołka jak ja to nazywam wyrasta mi czsami nawet po 4/5włosków.narazie nie mam pieniędzy na zabiegi laserem ale w moim przypadku to chyba koniecznośc?! co o tym myślicie i gdzie w lublinie zrobią mi to w przystępnej cenie no i przedewszystkim profesjonalnie?POZDRAWIAM
Laser na pewno duzo ci da ale równolegle zbadaj poziom hormonów, bo być może trzeba będzie połączyć kurację z laserem. Oczywiście niekoniecznie, ale lepiej się upewnić, żeby nie wydać pieniędzy na darmo. Poszukaj też może raczej lekarza dermatologa pracującego na laserze niż kosmetyczki.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 14:56   #754
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ashmira Pokaż wiadomość
Umówiłam sie na zabieg za tydzień w poniedziałek mam nadzieję, ze nie ucieknę
ashmira spokojnie, prawdą jest że zabieg wcale nie jest bezbolesny ale ból przy epilacji jest podobny jak przy depilacji czuje sie takie ukłucia w dwóch punktach, w pierwszej chwili nieprzyjemne, w następnej do zniesienia ja mam drugą epilację za miesiąc i na pewno nie będę się bała jak za pierwszym razem także spokojnie, a co będziesz sobie robić?
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 17:19   #755
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Elmirka dzięki narazie szyję i baczki i nie boję się bólu tylko tego, że na szyji skóra jest taka delikatna i, że moga mi zostać blizny - tak jak jednej wizazance na kolanach..
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 17:35   #756
kasia525
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6
GG do kasia525
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a więc ja mam pytanie, jak to wygląda od strony technicznej... chodzi mi o usunięcie włosków tak od baków i schodzą one ku brodzie, czy najpierw trzeba to ogolic?? i jak już mnie potraktuje tym laserem to z tego co zrozumiałam nie wszystkie włosy ulegają zniszczeniu, a więc te które nie poddały się mocy lasera będą odrastać mi normalnie?? i wtedy co? jeśli nie można używać wosku to mam to ogolić maszynką?? przecież wtedy będą to muaiała robić codziennie, a co za tym idzie będę mieć brodę jak u faceta. prosze mi to wyłumaczyć. zamierzam skorzystac z lightsheer'a pozdrawiam
kasia525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 19:44   #757
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez kasia525 Pokaż wiadomość
a więc ja mam pytanie, jak to wygląda od strony technicznej... chodzi mi o usunięcie włosków tak od baków i schodzą one ku brodzie, czy najpierw trzeba to ogolic?? i jak już mnie potraktuje tym laserem to z tego co zrozumiałam nie wszystkie włosy ulegają zniszczeniu, a więc te które nie poddały się mocy lasera będą odrastać mi normalnie?? i wtedy co? jeśli nie można używać wosku to mam to ogolić maszynką?? przecież wtedy będą to muaiała robić codziennie, a co za tym idzie będę mieć brodę jak u faceta. prosze mi to wyłumaczyć. zamierzam skorzystac z lightsheer'a pozdrawiam
Nie zamartwiaj się. Oczywiście nie wolno włosów wyrywać, między zabiegami można tylko golić ale stopniowo zmniejsza się dyskomfort, bo włosków jest po każdym zabiegu mniej. Te które aktualnie rosną laser niszczy. Nie przerażaj się jak nastepnego dnia po zabiegu wyczujesz szczecinkę - to zniszczone włosy będą przez kilka dni wysuwały się z mieszków aż wypadną. Miedzy zabiegami odrastają następne i przeprowadzone w odpowiednim czasie zabiegi niszczą je sukcesywnie. Tuż przed laserem włosy sa golone, żeby się nie paliły i nie parzyły skóry. Niestety pozostaje męczenie się jakiś czas z goleniem, to jedyny sposób na ten czas. Depilatora do twarzy np. z Sally Hansen nie radzę używać, dowiedziałam się od lekarki, że intensywnie używane mogą drażnić skrórę i spowodowac wzrost meszku "obronnego". Warto przecierpieć ten czas.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 19:48   #758
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ashmira Pokaż wiadomość
Elmirka dzięki narazie szyję i baczki i nie boję się bólu tylko tego, że na szyji skóra jest taka delikatna i, że moga mi zostać blizny - tak jak jednej wizazance na kolanach..
Nie zostaną ci blizny, nie martw się. Choć skóra jest tu delikatna, to laser nie działa tak głęboko, a ponadto w tych miejscach włosy są znacznie słabsze niż na kolanach i rosną dość płytko. Szybko je zwalczysz. Ne rozumiem, czemu twojej koleżace zostały blizenki, może miała jakies komplikacje? Na kolanach włosy są upierdliwe i twarde, chyba rosną bardzo głęboko, bo także zdołałam się dowiedzieć, że zniszczenie nakolanowych ozdobników wymaga wiele pracy.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 11:21   #759
judith20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 73
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Sama już nie wiem, jak doszło do tego, że klika nic nie znaczących włosków na szyi stało się gigantycznym problemem Mam ciągle podrażnioną skórę i straciłam już chyba całe dni z pęsetą w ręku ) przymierzam się do lasera pod wpływem kosmetyczki. Chciałabym wcześniej zrobić badania hormonalne, ale... Lekarz pierwszego kontaktu nie dał mi skierowania do endokrynologa, tylko wysłał do ginekologa. Stwierdził, że on może zdecydować, czy potrzebna jest taka konsultacja Zaraz się zabiorę za szukanie w wątkach jakiegoś doktora od hormonów.. Może być i prywatnie bylebym nie musiała wysłuchać, że przejmuję się pierdo*ami, bo niestety nie jest to pierdółka. Pokarało tymi włosami naprawdę....
judith20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 16:04   #760
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Judith wiem co czujesz, bo mam ten sam problem. Najpierw kilka włosów na szyji, które po kilku latach depilacji zrobiły się gorsze niz na poczatku. do tego wieczne blizny i podraznienia na szyji
Ale jestem już po pierwszym laserze, trochę bolało, ale myślę, że było warto! Moja skóra podobno świetnie zareagowała na laser, po niecałym dniu zeszło zaczerwienie. Teraz czekam, aż te spalone włoski wyjdą - kilka już zauważyłam malutkie czarne kropki, które da się usunąć wacikiem za 6 tygodni następny zabieg, ale jestem pełna nadzieji..
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 16:52   #761
skrytka
Raczkowanie
 
Avatar skrytka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: prowincja :)
Wiadomości: 127
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ashmira ja też jestem po pierwszym zabiegu na twarzy, ale na drugi pani kazała zapisać się za 2-3 miesiące, a ty masz za 6 tygodni
Jakiś czas temu wertując Wizaż przed zabiegiem doczytałam że czas przerwy między zabiegami jest ważny i wpływa na jego skuteczność i tez podawany byl raczej w tygodniach ( 6-7) niż w miesiącach.

Zastanawia mnie ten przykaz pani kosmetyczki? Jak to jest i kto ma rację w tym przypadku?
skrytka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-13, 14:11   #762
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

od mojego pierwszego zabiegu minęły trzy tygodnie i powiem szczerze jestem pod wrażeniem efektów włosków jest o połowę mniej, myślę że bez większych problemów pozbędę się ich na stałe następny zabieg za tydzień, nie mogę się doczekać kiedy będę po wszystkich zabiegach
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 09:19   #763
judith20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 73
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ashmira Pokaż wiadomość
Judith wiem co czujesz, bo mam ten sam problem. Najpierw kilka włosów na szyji, które po kilku latach depilacji zrobiły się gorsze niz na poczatku. do tego wieczne blizny i podraznienia na szyji
Ale jestem już po pierwszym laserze, trochę bolało, ale myślę, że było warto! Moja skóra podobno świetnie zareagowała na laser, po niecałym dniu zeszło zaczerwienie. Teraz czekam, aż te spalone włoski wyjdą - kilka już zauważyłam malutkie czarne kropki, które da się usunąć wacikiem za 6 tygodni następny zabieg, ale jestem pełna nadzieji..
Tak, to jest normalna rozpacz , byłam niedawno na kawitacji i jak kosmetyczka zobaczyła moje podrażnienia to namówiła mnie na laser. Idę w styczniu do gina poproszę o badania hormonalne (mam nadzieję, że nie zrobi problemu) i jak wszystko dobrze pójdzie to najwyżej rozbiję bank i robię Na szczęście mam jasną skórę a włosy ciemne, pęseta na bank w większości przypadków nie wyrywa z cebulką

Skrytka może po prostu powinnaś skonsultować się z inna kosmetyczką?
judith20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 13:04   #764
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Skrytka może po prostu powinnaś skonsultować się z inna kosmetyczką?[/quote]
Też tak myślę.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 13:35   #765
ramena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 37
GG do ramena
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mam pytanie za rok mam slub i planuje pozbyć sie zbednego owłaosnienia. Juz jestem prawie zdecydowana na laser, szukam tylko dobrego gabinetu na slasku .Prosze o porade. Widziałam ten temat juz kilka razy ale brak odpowiedzi a nie chce isc w ciemno.Prosze o info
ramena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 20:11   #766
skrytka
Raczkowanie
 
Avatar skrytka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: prowincja :)
Wiadomości: 127
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Tak chyba będę musiała zrobić, skonsultuję, tylko komu teraz wierzyć

A tak jako ciekawostkę powiem że chodziłam też z tymi moimi włoskami na zachwalaną tu i ówdzie elektrolizę, parę raz i co?...
nic, zadnych efektów, teraz sprawdzę laser
skrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 17:12   #767
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Skrytka, tak następny zabieg mam po 6 tygodniach i wydaje mi się, że to właściwy termin
Pytanie do dziewczyn, które są po depilacji: wiem, że te zniszczone włosy powinny wypaść do 2-3 tygodni. Tylko,że najwięcej miałam ich po kilku dniach, a teraz to tak sporadycznie. Na baczkach nie rośnie nic nowego, ani nic zniszczonego nie wychodzi. a na brodzie z jednej strony nic, a z drugiej wyrastaja już te drugie "zdrowe" włosy. Czy to normalne? Czy toby znaczyło, ze tylko nieliczne włoski zostały zniszczone? A moze ja po prostu nie zauwazam jak wypadają??
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 17:34   #768
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ashmira Pokaż wiadomość
Skrytka, tak następny zabieg mam po 6 tygodniach i wydaje mi się, że to właściwy termin
Pytanie do dziewczyn, które są po depilacji: wiem, że te zniszczone włosy powinny wypaść do 2-3 tygodni. Tylko,że najwięcej miałam ich po kilku dniach, a teraz to tak sporadycznie. Na baczkach nie rośnie nic nowego, ani nic zniszczonego nie wychodzi. a na brodzie z jednej strony nic, a z drugiej wyrastaja już te drugie "zdrowe" włosy. Czy to normalne? Czy toby znaczyło, ze tylko nieliczne włoski zostały zniszczone? A moze ja po prostu nie zauwazam jak wypadają??
To jest całkowicie normalne. Włosy nie rosną wszystkie naraz. Jedne są w fazie spoczynku i te laser wyłapie dopiero jakiś czas jak się obudzą. Inne, to już zobaczyłaś, własnie zaczynaja rosnąć. Laser może zniszczyć tylko część włosów w czasie jednego zabiegu - te które akurat są w fazie wzrostu.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 20:25   #769
rastman
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

mi włosy nie odrosły po 4 miesiącach, a mam mocne, ciemne owłosienie. wydepilowałem sobie ręce pierwszy raz. podobno maksymalnie cztery razy i nie odrastają nigdy, ja sobie depilowałem w depilacja laserowa warszawa
rastman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 23:27   #770
mrufka8
Raczkowanie
 
Avatar mrufka8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A ja znalazłam laser do depilacji...przenośny...d omowy... o tych samych parametrach co te w salonach kosmetycznych...za 900 zł !!! Różnica polega na tym, że te w salonach oferują cała paletę zabiegów kosmetycznych (cena wacha się od 3000zł w górę) a ten jest wyłacznie do depilacji laserowej (900zł)...Znalazłam komentarze pozytywne i negatywne, choć z postów wynikało, że negatywne są spowodowane złym używaniem lasera albo wystawieniem go po jednym użyciu lasera. Zbieram kasę i mam zamiar go kupić Wilę wydać 900zł niż kilka tysięcy

Nazywa się Rio Laser Hair removal...w googlach znajdziecie
__________________
Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
Albert Einstein
mrufka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 17:39   #771
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

sluchajcie, znalazlam w Lodzi w salonie takie cos:
Trwałe usuwanie owłosienia IPL. Światło pulsacyjne

powoduje niszczenie cebulek włosa. Im ciemniejszy i grubszy włos, tym lepsze i szybsze efekty. IPL nie działa na jasne, cienkie oraz siwe włosy. W początkowej fazie terapii zabiegi należy powtarzać co 1 miesiąc. Więcej o usuwaniu owłosienia IPL

* Wąsiki – 250 zł. / zabieg
* Pachy – 300 zł. / zabieg
* Ręce całe – 500 zł. / zabieg
* Przedramiona – 350-400 zł. / zabieg
* Bikini – 350 – 400 zł. / zabieg
* Pośladki – 350 zł. / zabieg
* Całe nogi – 1000 zł. / zabieg
* Uda – 600 zł. / zabieg
* Łydki – 450 zł. / zabieg
* Broda – 350 zł. / zabieg
* Szyja – 300 zł. / zabieg
* Plecy – 800 zł. / zabieg
* Klatka piersiowa – 700 zł. / zabieg
czy to normalne ceny?

Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 13:51   #772
cirilla22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam wszystkich serdecznie!W końcu doczekaliśmy się na pierwszy w
Wielkopolsce laser aleksandrytowy do usuwania owłosienia na stałe!!Dla tych
którzy nie są w temacie chciałabym wytłumaczyć pokrótce jaka jest różnica
pomiędzy laserami diodowymi których jest pełno na rynku a laserami
aleksandrytowymi których w Polsce liczba nie przekracza 10!!Lasery
alesandrytowe o długości fali 755nm mają aż 85% pochłanialności przez melaninę
natomiast diodowe tylko 45% oznacza to że zabiegi są bardziej skuteczne a co
za tym idzie wystarczą tylko 3-4 zab aby pozbyć się niechcianego owłosienia,
natomiast w przypadku diodowych 6-7. zabiegi nie są bolesne!!specjalne systemy
chłodzące niwelują nieprzyjemne odczucia do minimum.Laser ten także usuwa
włoski jasne z którymi nie radzi sobie laser diodowy czy IPL.Więc jeżeli
chcielibyście wykonać sobie taki zabieg zwracajcie uwagę na typ laseru bo poco
przepłacać.jeżeli ktoś byłby zainteresowany to ja polecam gabinet ASPAZJA w
poznaniu w którym ja wykonywałam sobie zabieg i jestem bardzo mile zaskoczona
ponieważ włosów już po 1 zab wyrosło ok 30% mniej!!!pozdrawiam
cirilla22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 17:21   #773
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja juz sie prawie zdecydowalam na depilacje laserową ale mam jedna wątpliwosc.
byłam u endo w sprawie zbędnego owłosienia (na twarzy, na brzuchu), które mi dokucza. Pooglądał mnie tu i ówdzie i stwierdzil ze nie widzi problemu. nie wysłał mnie na żadne badania hormonalne ani nic. Byłam u niego 2 razy z tym problemem i dwa razy mnie zbył. Nie wiem czy wierzyc jego badaniu "na oko". Martwie sie że jesli mam zaburzenia hormonalne to laser nie zadziała
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 21:28   #774
Amouage
Raczkowanie
 
Avatar Amouage
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stolnica
Wiadomości: 54
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cześć,
rozważam IPL i u mojej zwykłej kosmetyczki w gabinecie ceny są podobne jak koleżnka przytaczała wyżej....ale u mojej kosmetyczki płaci się raz, a usuwa się do skutku...

Z tym że. Ja mam trochę dziwną skórę...W sensie biało-porcelanową z piegami ale tylko miejscami. Nawet jak się próbuje oplać (od paru lat już to olałam i nie probuje) to nawet czerwona jestem miejscami nie mówiąc że nie brązowieję wogóle. Ale do meritum. po ciąży 16 lat woskowania i depilatora w łeb wzięło i włosy mam ciemne ale czy to wystarczy? Czy IPL sobie poradzi? No i co ważniejsze czy mnie nie poparzy? W salonie z laserem diodowym dermatolog mnie pogonił, ale to było przed dzidziusiem więc włosy miałam słabsze. Poradźcie coś
__________________
jesteś tym co jesz, Twój pies i kot też...
Amouage jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 22:09   #775
misia202021
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Czesc, ja z depilacji IPL nie byłam zadowolona 80 procent włos,ów mi odrosło choć mam czarne grube włosy. Wtedy koleżanka mi powiedziała ze miala depilacje laserem diodowym wiec po sprawdzeniu różnych gabinetow wybrałam w krakowie salon dermed ale juz po pierwszym zabiegu byłam mega rozczarowana, kosmetyczka byla niedokladna i miala gdzieś czy mnie to bololo czy nie ( a okolice bikini sa mega wrażliwe jak same wiecie) wiec stwirdzilam ze poszukam dalej i trafilam do salonu estetica na sławkowskiej tam to depilacja to bajka, laski byly mile i pomimo ze troche bolalo to mialam juz inne nastawienie. zabieg byl bardzo dobrze wykonany ( nie tak ak w dermedzie pominiete kwadraty) juz jestem po 3 zabiegu i zostaly mi pojedyncze wloski , moze sie udam na 4 zabieg bo maja 50% znizki wiec nie jest zle . szczeze polecam
misia202021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 20:09   #776
skrytka
Raczkowanie
 
Avatar skrytka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: prowincja :)
Wiadomości: 127
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

misia202021 a pamiętasz jak nazywała się pani która cię tak obsłużyła w DerMedzie? Bo ja tam zamierzam trochę pieniędzy zostatwić, więc w razie czego będę się pilnować czy mnie ktoś w konia nie robi

Edytowane przez skrytka
Czas edycji: 2009-01-05 o 20:12
skrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 23:23   #777
Amouage
Raczkowanie
 
Avatar Amouage
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stolnica
Wiadomości: 54
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A gdzie są dokładne wiadomości o IPL dla kogom i jak działa? Bo mi ta babka tłumaczyła że niby właśnie mnie miałoby te mocniejsze włosy spalić...To rzeczywiście "Pali" daje taki efekt? No i czy jakieś podrażnienia na skórze większe były?
__________________
jesteś tym co jesz, Twój pies i kot też...
Amouage jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 19:05   #778
catarinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Kasicka85 Pokaż wiadomość
WOW! jestem w szoku bo ja jestem tydzień po drugim zabiegu IPL i nie mam juz ok. 70 - 80% włosków. Ja jestem baaaaardzo zadowolona już nie mogę się doczekać trzeciego zabiegu, bo pewnie po nim nie będę miała już wogóle w tym miejscu tych niechcianych włosków. Kurcze a sam moment skubania się...hmmm wczoraj to robiłam ale mam nadzieję, że jeszcze ich trochę wyskubę...w końcu te co mają wypaść wypadają tak po 1-2 tyg. od zabiegu...

Cytat:
Napisane przez Kasicka85 Pokaż wiadomość
hmm..no oczywiście są jeszcze takie, które odrosły i nie chcą wyjść..ale ja już po pierwszym zabiegu miałam duuuużo mniej włosków
być może to kwestia tego, że u każdego inaczej to przebiega, a może dlatego, że miałam robione te zabiegi jednym z dwóch najnowocześniejszych IPL-i dostępnych na rynku polskim
poniżej podaję link do strony, na której jest opisany IPL, którym miałam robione te zabiegi
http://www.btlnet.pl/catalogue/medyc...nnolight--ipl/
KAsicka85 - przeczytaj najpierw swoje wczesniejsze komenty a potem sie wypowiadaj, sama napisałas ze u każdego inaczej przebiega usuwanie włosów a teraz sie mądrujesz. Echhhh.....
catarinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 19:19   #779
misia202021
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witaj skrytka
Wiesz co nie pamietam jej imienia ale miala takie ciemne wlosy do ramion. życze powodzenia i udanych zabiegow, daj znaka ja bylo pozdrawiam
misia202021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 20:48   #780
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Amouage Pokaż wiadomość
A gdzie są dokładne wiadomości o IPL dla kogom i jak działa? Bo mi ta babka tłumaczyła że niby właśnie mnie miałoby te mocniejsze włosy spalić...To rzeczywiście "Pali" daje taki efekt? No i czy jakieś podrażnienia na skórze większe były?
To prawda, laser pali włosy ale wewnątrz skóry nie na niej. Dokładniej - pali mieszki włosowe z macierzą. Na skórze rumień trwa krótko. Mozna oczywiście dorobić się obrażeń ale tylko wtedy, gdy nie przestrzega się zaleceń, np. zakazu opalania. Bo normalnie to laser naprawde jest bezpieczny.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.