Być Ambasadorką Garnier .. Zapraszam :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zostań ambasadorką Garnier

Notka

Zostań ambasadorką Garnier Jedyna, niepowtarzalna okazja aby zostać ambasadorką Garnier. Weź udział w naszej akcji i wygraj wspaniałe nagrody.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-02-11, 15:04   #1
AmericanGirl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańńńńsk . Paradise City
Wiadomości: 1 209

Być Ambasadorką Garnier .. Zapraszam :)


Witam w moim wątku .

Jestem kosmetoholiczką i uwielbiam testować kosmetyki . Używałam niezliczonej ilości kosmetyków i mam nadzieję , że moje doświadczenia i spostrzeżenia pomogą Wam choć trochę przy wyborze odpowiednich kosmetyków Zapraszam do dyskusji

Jaką mam cerę ? Mieszaną ze skłonnościami do przesuszania się . Niedoskonałości pojawiają się w okresie menstruacyjnym , wzmożonego stresu {np. podczas sesji } , ogólnego przemęczenia i kiedy przesadzę z niezdrowym jedzeniem { typu: zupki chińskie , dania w 5 min.. } . Poza tym lubię być opalona , więc gdy nie ma naturalnego słońca korzystam z solarium , co dodatkowo wysusza skórę . Zimą szczególnie dbam o cerę ponieważ mroźne powietrze wpływa niekorzystnie i bardziej niż zwykle moja skóra zmaga się z krostami , pryszczami , niedoskonałościami ..

A więc :

Rano , zaraz po przebudzeniu myję twarz Głęboko Oczyszczającym Żelem Do Mycia Twarzy Nivea Visage . Malutkie drobinki pobudzają skórę , jest świeża , jędrna i zdrowa , a co najważniejsze nie wysusza , niee napina skóry! Później smaruję się kremem Ziaja - Naturalny Krem Oliwkowy . Jest moim ulubionym kremem i stosuję go już ładnych pare lat . Jego gęsta konsystencja pozbawia uczucia ściągniętej skóry i maksymalnie nawilża . Efekt widać nawet po kilku godzinach , np jak chcę po ok 2 godzinach nałożyć podkład , moja skóra jest miękka i gładka i podkład nakłada się idealnie . Niestety , stosuję go tylko rano i wieczorem , ponieważ jest tłusty i skóra strasznie się po nim świeci . Do tej pory nie znalazłam lepiej nawilżającego kremu , a naprawde próbowałam już wielu Polecam również balsam Ziaja Oliwkowy .






W ciągu dnia stosuję krem Uroda Activ 90 - półtłusty . Kupiłam go przypadkiem i okazało się , że jest świetny . Polecam go ponieważ świetnie się wchłania , a twarz po nim nie świeci się ,mimo , że krem jest półtłusty .


Ponieważ mam suchą skórę , wolę unikać mydeł do mycia twarzy . Dlatego stosuję głównie żele . Żeby mieć jakieś urozmaicenie stosuję zamiennie 2 . Pierwszy , Garnier Podstawa Pielęgnacji - Żel Oczyszczający . Nie napina skóry , nie wysusza . Nadaje blasku i skóra wydaje się taka ożywiona . Drugim żelem jest Żel Łagodzący Nivea Visage . Ma gęstą konsystencję , ma się wrażenie , że myjemy się jakimś mleczkiem , cudownie nawilża . Idealny po opalaniu , łagodzi i skóra przestaje być napięta . Jestem raczej zwolenniczką takich żeli , właśnie o "mleczkowej" konsystencji , z reguły te wodniste mają nieprzyjemy zapach i podrażniają .







2-3 razy w tygodniu stosuję peeling . Uwielbiam złuszczający peeling Garnier'a Podstawa Pielęgnacji . W przeciwieństwie do innych peelingów nie jest zbyt delikatny . Wkurza mnie to , że jak kupuję peeling do twarzy , to drobinki są tak małe , że ledwo je czuć . Jeśli kupuję peeling to znaczy , że chciałabym pozbyć się martwego naskórka więc potrzeba czegoś lepszego . ten peeling właśnie taki jest! Długo szukałam aż w końcu znalazłam . Idealnie pozbędziesz się starego naskórka . Skóra jest świeża , promienieje zdrowiem a przede wszystkim nie jest napięta . Jednak osoby o wyjątkowo wrażliwej skórze powinny skorzystać z tych delikatniejszych peelingów .




A teraz coś co uwielbiam najbardziej : Mleczko do Demakijażu AA . Nigdy , przenigdy nie znalazłam niczego lepszego! Po pierwsze jest bezzapachowy , bez żadnych uczulających substancji , ma gęstą konsystencję i nie leje się jak woda , usówa caly makijaż i nie trzeba trzeć oczu , żeby tusz w końcu puścił . Pierwszy raz nie piekły mnie oczy po użyciu mleczka do demakijażu , oczy nie są zaczerwienione . Poprostu ideał







ps . gdyby jakieś zdjęcie się nie wyświetlało proszę mówić
__________________
get rich or die tryin'

Edytowane przez AmericanGirl
Czas edycji: 2009-02-15 o 11:58
AmericanGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 15:05   #2
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: Być Ambasadorką Garnier .. Zapraszam :)

uwielbiam ten peeling garniera xD
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 15:26   #3
agami87
Zadomowienie
 
Avatar agami87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 567
GG do agami87
Dot.: Być Ambasadorką Garnier .. Zapraszam :)

krem oliwkowy ziaji
moje cudo !!!
przy suchej cerze bomba, choć faktycznie twarz sie świeci, ale używam doraźnie, gdy nie muszę "bosko " wyglądać
niedługo pojedzie ze mną na narty, mam nadzieję, żę zda swój egzamin...
__________________
agami87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 12:55   #4
AmericanGirl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańńńńsk . Paradise City
Wiadomości: 1 209
Dot.: Być Ambasadorką Garnier .. Zapraszam :)

Zapraszam na ciąg dalszy



Jeśli znudziło się wam ciągłe używanie mydła , żeli .. do mycia twarzy - dla urozmaicenia polecam wspaniałe chusteczki Loreal Pure Zone . Idealne do cery ze zmianami trądzikowymi . Nawilżamy chusteczkę i myjemy buźkę ;] Chusteczka jest miękka , a pojawiająca się piana świetnie oczyszcza skórę . Moim zdaniem wysusza niedoskonałości , więc koniecznie po umyciu należy nawilżyć skórę jakimś kremem , ponieważ może być lekko sucha . Oczywiście nie polecam do ciągłego stosowania tylko w wypadkach kiedy na naszej skórze pojawią się jakieś krosty, pryszcze , którym przyda się dodatkowa pielęgnacja . Chusteczki są świetne jeśli chodzi o pozbycie się niedoskonałości .





A teraz coś tylko na wypadek pojawienia się nieproszonego tądziku lub innych zmian . Po żmudnych poszukiwaniach maści na pryszcze , która zadziałała by bardziej niż kosmetyki dostępne w drogeii - znalazłam idealną maść Acne-Derm Unia . Cena przystępna , bo ok 15 zł . I działa natyczmiastowo! U mnie głównie zmiany pojawiają się na czole , więc tam stosuję maść . Nakładam ją wieczorem a rano budzę się z wysuszonymi pryszczami! na prawdę . Maść działa błyskawicznie . Dokładnie wysusza . Już po nałożeniu czuć , że skóra jest naciągnięta . Nie jest to przyjemne uczucie , ale przynajmniej czuć , że maść działa . Przy większych zmianach 2-3 razy zastosować a wszystko zostanie wysuszone . Pozostaje zastosować peeling , najlepiej przedstawiony przeze mnie , ponieważ jest gruboziarnisty , natłuścić i po problemie .



Czas na maseczki Pierwszym moim typem jest maseczka Rozgrzewająca Garnier . Nakładam i czuję jak działa . Uwielbiam kosmetyki , których działanie jest odczuwalne od razu . Czuć jak maseczka działa na Twoją skórę i maksymalnie oczyszcza . Szczególnie polecam dla skóry z rozszerzonymi porami , która często potrzebuje oczyszczania . Nakładam maseczkę i delikatnie masuję - czuć jak się powoli rozgrzewa . Skóra później nie błyszczy się , jest oczyszczona i znacznie piękniejsza . Maseczka jest przeznaczona na 2 stosowania a cena to jedyne 5 zł ! Generalnie stosuję raz w tygodniu więc 5 zł na 2 tygodnie to naprawde świetna cena za piękną skórę

A teraz coś dla osób ze skórą wrażliwą, alergiczną , a nawet ze zmianami atopowymi lub łuszczycowymi . Iwostin maseczka nawilżająco-odżywcza . nakładamy maseczkę na twarz na ok 15 min - nie zmywamy . Zawiera dużo witamin co korzystnie wpływa na efekt jaki pozostawia maseczka . Przede wszystkim po zastosowaniu skóra staje się miękka i elastyczna , nie daje wrażenia napiętej, naciągniętej skóry . Idealna do stosowanie w okresie kiedy pogoda jest nie korzystkka : zimne powietrze , wiatr - wychodząc na taką pogodę skóra musi być nawilżona i własnie ta maseczka tak działa . Lepszy efekt niż zwykły krem nawilżający ponieważ zapewnia długotrwałe nawilżenie i zabezpieczenie skóry , a krem trzeba stosować co jakiś czas . Dodatkowo jeśli , będziemy stosować ją regularnie zobaczymy niesamowity efekt! Skóra jest gładka , miękka , odżywiona - sprawia wrażenie zdrowej i jeśli wcześniej wyglądała na szarą i zmęczoną to możecie być pewni ,że juz taka nie będzie . Polecam również jeśli mamy podrażnioną skórę - ukoi Stosuję ok 2 razy w tygodniu - szczególnie zimą .



Coś dla osób z nierównym kolorytem skóry , piegami . Krem Pharmaceris Intensywnie Wybielający . Po okresie wakacyjnym , kiedy opalenizna już prawie zeszła na twarzy można zauważyć plamki , nierównomierne opalenie , co nie wygląda zbyt estetycznie . Dodatkowo pojawiają się piegi , których wcześniej nie bylo . Zeby się tego wszystkeigo pozbyć polecam ten krem . Nie jest on najtańszy ale naprawde działa , a że nie bedziemy go stosować zbyt często - wystarcza na barrdzo długo . Wyrównuje koloryt , piegi stają się mniej widoczne! , przyśpiesza złuszczenie naskórka . A i nie wysusza skóry! Ogólnie polecam kosmetyki tej firmy .







A to krem do twarzy i ciała - Evosalic , firmy Evaux . Szczegolnie dobry dla osób ze zmianami atopowymi i łuszczycowymi . Jeśli masz skórę suchą lub czujesz , że jest strasznie wysuszona , podrażniona , pojawia się suchy , łuszczący naskórek - zastosuj ten krem . Stosuję tylko w nagłych przypadkach , kiedy już zaden krem nie działa . Jest kremem leczniczym - nie takim zwykłym nawilżającym . Działa błyskawicznie , szczególnie w miejscach bardzo suchych widać oszałamiający efekt . Natychmiastowa ulga no i przede wszystkim skóra jest miękka i dogłębnie nawilżona .





No i to by było na tyle . Chętnie odpowiem na wszystkie pytania


Od siebie dodam jeszcze , że polecam kosmetyki firm , które są dostępne przeważnie w aptekach tj Pharmaceris , Iwostin , La Roche Posai . Nieco droższe niż przeciętne kosmetyki , ale ich działanie jest o wiele bardziej odczuwalne , a same kosmetyki są bardzo wydajne . Dla osób wrażliwych nie polecam kosmetyków barwionych czy perfumowanych - znacznie większe prawdopodobieństwo uczulenia czy podrażnienia skóry . Dla takich osób polecam kosmetyki AA Cosmetics . Przetestowałam multum kosmetyków właśnie tej firmy jak i kosmetyków firm wymienionych powyżej - nie tylko do pielęgnacji twarzy . W razie jakiś pytań służe radą .
__________________
get rich or die tryin'

Edytowane przez AmericanGirl
Czas edycji: 2009-02-15 o 13:07
AmericanGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 14:21   #5
AmericanGirl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańńńńsk . Paradise City
Wiadomości: 1 209
Dot.: Być Ambasadorką Garnier .. Zapraszam :)

Sposób na opuchnięte oczy . Wypróbowałam dwa i oba sprawdziły się . Kiedyś miałam problem , bo zawsze po przebudzeniu miałam opuchnięte powieki i worki pod oczami . Teraz jakoś już takich problemów nie mam ale dla tych , którzy ciągle się z tym problemem zmagają polecam :

I . zimna łyżka przed snem wkładamy do zamrazalnika 2 łyżki stołowe . Rano kiedy mamy opuchnięte powieki , wyjmujemy łyżki z lodówki i przykładamy do oczu na pare minutek . Początkowo może być nieprzyjemnie ale idzie się przyzwyczaić . Opuchlizna powinna zejść .

II . herbatka . 2 saszetki herbaty , najlepiej jakiejś ziołowej kładziemy na powieki na kilka minut . Saszetki nie powinny być wyjęte prosto z kubka i nie mogą być zbyt mokre .


Sposób na podkrążone oczy . Jest to sposób dla osób o ciemniejszej karnacji , bo u osób bladych raczej to nie przejdzie Bierzemy najlepiej brązową szminkę , nakładamy troche na palec i delikatnie nakładamy na nasze sińce . Nie nakładać zbyt dużo szminki , i nakładać równomiernie . Nalepiej w kilku punktach niewielką ilość a następnie delikatnie rozprowadzić . Skóra przed nałożeniem powinna być nawilżona , by szminka dobrze się rozprowadziła . Należy pamiętać by nalożyc szminkę tak by była nie widoczna . Po chwili nałożyc podkład i since stają się mniej widoczne . Aby efekt był lepszy najlepsze są szminki ktore są miękkie i nawilżają . U mnie się to sprawdzało
__________________
get rich or die tryin'
AmericanGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Zostań ambasadorką Garnier


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.