Paznokcie po tipsach - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-15, 14:52   #31
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Paznokcie po tipsach

Aby paznokcie były w ienaruszonym stanie po zdjęciu żelu/akrylu, nalezy zastosowac sie do kilku prostych zasad:
-załozyc u PROFESJONALISTKI
-uzupełniac u PROFESJONALISTKI
-usunąc u PROFESJONALISTKI
Nie zachowanie którejś z tych zasad może zaowocowac mniej, bądź bardziej zniszczonymi paznokciami

Ja nosiłam żel/akryl przez jakieś 7 lat. Zazwyczaj raz w miesiący (raz na dwa miesiące- gdy chiało mi sie robic uzupełnienie) zdejmowałam i zakłądałam nowe.
Paznokcie mam piekne i zdrowe ( w tej chwili nie mam przedłuzonych), że klientki mi mówia, że to jest dla nich ideał naturalnych paznokci...
Można? można
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 15:26   #32
ivi77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 383
Dot.: Paznokcie po tipsach

Albertyna w 100% się z Tobą zgadzam. Już będzie rok jak skończyłam swój kurs, przez ten okres pazurki nosiłam cały czas i robiłam sobie regularnie co miesiąc odnowę. Właśnie dzisiaj zdjęłam masę całkowicie żeby między innymi zobaczyć jak po roku wyglądają moje pazurki. I co? Są w idealnym stanie. To nie żel/akryl niszczy paznokcie tylko jego nieumiejętne zdejmowanie bądź nakładanie.

Edytowane przez ivi77
Czas edycji: 2009-12-15 o 15:28
ivi77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 20:47   #33
kala289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Świdnik/Biłgoraj
Wiadomości: 178
Dot.: Paznokcie po tipsach

znam salon (sama do niego kiedyś chodziłam) gdzie profesjonalne zdjęcie paznokci polega na zerwaniu ich cążkami. i panie twierdzą że nie ma innej metody, a jak coś w trakcie "zabiegu" boli to tłumaczą że to nie ból tylko takie głupie uczucie.... skoro w salonach tak potrafią zrobić to nie ma się co dziwić klientkom
kala289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 20:56   #34
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Paznokcie po tipsach

A ból to niby nie uczucie? Ciekawe tłumaczenie... Jak przepiłuję klientce skórkę i pójdzie krew, to mam powiedzieć, że ma halucynacje? No bez jaj!
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 08:19   #35
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: Paznokcie po tipsach

Ostatnio była u mnie klientka której już parę razy ZAKŁADAŁAM pazury. I mi mówi że jednak jej naturalne nie są w tak idealnym stanie jak jej obiecywałam, bo się łamią i rozdwajają.
To ja się jej pytam gdzie ściągała - ona na to: że w salonie - ja na to: w jaki sposób - ona na to: że pani podważała jej jakimś patykiem i po kawałku odrywała ... no to ja nie miałam więcej pytań tylko ręce załamałam :/ ehhh
__________________
MOJE PAZURKOWE COSIE


SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 20:36   #36
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Paznokcie po tipsach

Oczywiście, że można mnożyć tysiące coraz bardziej makabrycznych opowieści co to stylistka w salonie zrobiła z paznokciami.
Można, ale po co?

Pójście do salonu nie gwarantuje nam trafienie na profesjonalistke, bo wiele salonów zatrudnia dziewczyny bez żadnego dyplomu.
Tak samo, jezeli dziewczyna dojeżdża do klientki, bądź pracuje w domu- moze być super profesjonalistka, ale z róznych względów niechceć pracować w salonie, może tez być "samoukiem".
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 13:16   #37
Daga626
Raczkowanie
 
Avatar Daga626
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z nikąd
Wiadomości: 210
GG do Daga626 Wyślij wiadomość przez MSN do Daga626
Dot.: Paznokcie po tipsach

Niekoniecznie trzeba od razu gonić do salonu i wydawać pieniądze. Ja ostatnio robiłam sobie sama akryl na tipsie, a że raz mi nie do końca wyszło, to użyłam acetonu i bez problemu się pozbyłam i tipsa i masy akrylowej.
Bardzo polecam płyn do zdejmowania tipsów i akrylu z firmy AllePaznokcie, ja go kupiłam za 7 złotych. wystarczy potrzymać pazury w tym przez jakieś 10 minut, albo trochę więcej i po kłopocie, wszystko ładnie schodzi.
Pozdrawiam.
__________________
13.02.2010.

53-52-51-50-49-48
od 26.02.2010
Daga626 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 12:16   #38
delightful_girl
Zadomowienie
 
Avatar delightful_girl
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 886
Dot.: Paznokcie po tipsach

Cytat:
Napisane przez SMAKUSIA Pokaż wiadomość
Ostatnio była u mnie klientka której już parę razy ZAKŁADAŁAM pazury. I mi mówi że jednak jej naturalne nie są w tak idealnym stanie jak jej obiecywałam, bo się łamią i rozdwajają.
To ja się jej pytam gdzie ściągała - ona na to: że w salonie - ja na to: w jaki sposób - ona na to: że pani podważała jej jakimś patykiem i po kawałku odrywała ... no to ja nie miałam więcej pytań tylko ręce załamałam :/ ehhh
O jej, to co to za salon w którym w ten sposób zdejmuje się paznokcie...
Aż mnie ciarki przeszły jak to przeczytałam ja sobie w życiu nie pozwoliłabym na takie zdejmowanie paznokci.
__________________

Powstrzymaj Zabijanie Psów!


Stop Pseudohodowcom!



"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same".

— Phil Bosmans

delightful_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 14:42   #39
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Paznokcie po tipsach

Wpadłam na taki pomysł przeglądają ten wątek: będę mówić klientkom, że zdjęcie masy kosztuje 1 zł za każdy dzień noszenia. Z reguły przychodzą na "uzupełnienie" po prawie dwóch miesiącach. Może to ich skłoni do znalezienia czasu na częstsze wizyty. ;p
A propos... Bierzecie kasę za zdjęcie masy, jeśli od nowa wykonujecie stylizację po dwóch miesiącach noszenia?
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 13:30   #40
alalajna
Raczkowanie
 
Avatar alalajna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 94
Dot.: Paznokcie po tipsach

hej, słuchajcie a jeśli nosi się takie tipsy, kupione w sklepie, co się na klej przykleja, to jak się je powinno zdejmować? Jak założyłam, to po jakimś tygodniu same zaczęły mi po prostu odpadać(chociaż zostawały resztki zaschniętego lakieru), ale czytając ten wątek zrozumiałam, że pewnie nawet takie tipsy na jakiś klej powinno się jakoś specjalnie ściągać
__________________
Odkryję moje drugie Ja
alalajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 18:47   #41
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Paznokcie po tipsach

Cytat:
Napisane przez nattaliah Pokaż wiadomość
A propos... Bierzecie kasę za zdjęcie masy, jeśli od nowa wykonujecie stylizację po dwóch miesiącach noszenia?

ja nie biorę, bo za miękka jestem - choć wiem, że powinnam
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 07:54   #42
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Paznokcie po tipsach

Cytat:
Napisane przez nattaliah Pokaż wiadomość
A propos... Bierzecie kasę za zdjęcie masy, jeśli od nowa wykonujecie stylizację po dwóch miesiącach noszenia?
Ja biorę wtedy symbolicznie. Jednak trzeba uwzględnić, że klientka i tak trochę będzie musiała zapłacić za założenie nowych, a poza tym duża kwota za zdjęcie przed założeniem powoduje, że w głowach klientek zaczynają się rodzić pomysły o przyoszczędzeniu i zerwaniu pazurków przemocą samemu. A ja wolę pracować na zdrowych paznokciach, a nie na żałosnych zgliszczach, z którymi nie wiadomo co zrobić.
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 08:45   #43
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Paznokcie po tipsach

Verdina dobrze napisała - niejednej wpadnie do głowy, żeby zerwać pazurki lub obgryść niż płacić za zdjęcie
Co do ceny to powinna sie równać cenie, którą bierzemy za założenie. W końcu klientka pojawiła się ponownie Lepszym sposobem jest wzięcie za dopełnienie ciut mniej, gdy przyjdzie z odrostem 3-4 tygodniowym - to może być skuteczniejszy sposób.
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 10:04   #44
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Paznokcie po tipsach

Alalajna, piszemy tu o paznokciach przedłużanych żelem, czy akrylem, a nie o sztucznych paznokciach.

Co do 2 miesiecznego odrostu. Jezeli klience po 2 miesiacach paznokcie nadal dobrze sie trzymaja, nie ma zapowietrzen, i wystarczy odnowa- płąci za odonwe (miewamy takie ). Jeżeli natomiast paznokcie są w stanie opłakanym i trzeba je usunąc- płaci jak za usuniecie i nowy set.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 10:18   #45
nelvana
Raczkowanie
 
Avatar nelvana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 218
Dot.: Paznokcie po tipsach

Cytat:
Napisane przez alalajna Pokaż wiadomość
hej, słuchajcie a jeśli nosi się takie tipsy, kupione w sklepie, co się na klej przykleja, to jak się je powinno zdejmować? Jak założyłam, to po jakimś tygodniu same zaczęły mi po prostu odpadać(chociaż zostawały resztki zaschniętego lakieru), ale czytając ten wątek zrozumiałam, że pewnie nawet takie tipsy na jakiś klej powinno się jakoś specjalnie ściągać
wiesz z rególy takie przyklejone gotowe tipsy to inna sprawa po 1.mają w zestawie słabszy klej 2.nie trzymają się aż 3-4 tyg. ponieważ już po paru dniach zaczyna się on wypłukiwać spod tipsa (np.myjąc dłonie czy kąpiąc się itp.)a jeszcze jak jest niezbyt prosto przyklejony to w ogóle gwarancja 1-3 dni .Takie paznokcie z reguły same odpadną a jeżeli komuś wpadnie do głowy przykleić te tipsy na super glu żeby dłużej ponosić to wtedy proponuję aceton
__________________
http://lunanails.bloog.pl


<a href="http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100821310719.html" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl</a>
nelvana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 08:44   #46
alalajna
Raczkowanie
 
Avatar alalajna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 94
Dot.: Paznokcie po tipsach

nelvana wielkie dzięki, czyli rozumiem że nic strasznego jak same odpadną, tzn wiem, że i tak na pewno niszczą paznokcie, no ale niestety moje się nie nadają żeby je wystawić na światło dzienne.... a o super glu to nawet bym nie pomyślała
__________________
Odkryję moje drugie Ja
alalajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 09:12   #47
nelvana
Raczkowanie
 
Avatar nelvana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 218
Dot.: Paznokcie po tipsach

nie nic się z nimi nie stanie złego nie będą w takiej złej kondycji jak zerwane tipsy ale te przedłużone akrylem bądz żelem tutaj po prostu puści klej
__________________
http://lunanails.bloog.pl


<a href="http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100821310719.html" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl</a>
nelvana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 09:06   #48
alalajna
Raczkowanie
 
Avatar alalajna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 94
Dot.: Paznokcie po tipsach

no to super, przynajmniej w takim razie może moje trochę podrosną pod tymi tipsami, bo niestety głupi nawyk obrgryzania mi pozostał z dzieciństwa
__________________
Odkryję moje drugie Ja
alalajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 09:57   #49
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Paznokcie po tipsach

alalajka przedłużenie paznokci to dobry sposób na oduczenie się obgryzania...
w połączeniu z silną wolą oczywiście
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.