Essence cz. V - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-19, 17:14   #2521
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. V

Em, nie wiem czemu wyśmiewasz bo ja też uważam że to naciągacze,oczywiście nikt mnie nie zmusza do kupna u nich ale uważam to co najmniej za żenujące!!
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 17:46   #2522
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Essence cz. V

Fajne są te pasiaki dla blondynek? Kurczę, byłam dziś w Douglasie i jednak z niego zrezygnowałam... mam tylko zielony lakier Show Your Feet - In the Jungle.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 17:49   #2523
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Fajne są te pasiaki dla blondynek? Kurczę, byłam dziś w Douglasie i jednak z niego zrezygnowałam... mam tylko zielony lakier Show Your Feet - In the Jungle.
Ja mam tego pasiaka i jestem zadowolona najbardziej rozwala mnie zapach
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 17:52   #2524
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Essence cz. V

Dziewczyny od dłuższego czasu poszukuję bez wiekszego skutku rozświetlacza AOH. Wiem, wiem - wycofany A może któreś z Was widziała go jeszcze gdzieś, albo chciałaby odsprzedać, lub wymienić? Prosiłabym o kontakt na priv.
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 18:29   #2525
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. V

Po prostu nie rozumiem waszego oburzenia. W sieciówkach z ciuchami też są takie marże i co, ktoś się oburza? Jak chcecie mieć róż po "zwykłej" cenie (choć kto was zapewni, że Natura też nie ma kilkukrotnego przebicia? ), to nie szukajcie na allegro.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 18:37   #2526
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Essence cz. V

a ja zrobilam nalot dziś do natury w Solvayu i sie zawiodłam. nie ma nic ! wszystko przebrane całkowicie!
Jakies resztki lakierów, a tak to limitki zero, uszy nie ma, albo po jednej sztuce i pare podkłądów. lipa.
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 18:48   #2527
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Po prostu nie rozumiem waszego oburzenia. W sieciówkach z ciuchami też są takie marże i co, ktoś się oburza? Jak chcecie mieć róż po "zwykłej" cenie (choć kto was zapewni, że Natura też nie ma kilkukrotnego przebicia? ), to nie szukajcie na allegro.
Wiesz, nie wiem jak Ty, ale ja kupując na allegro zamiast w sklepie, zazwyczaj robię to z dwóch prostych przyczyn, albo na allegro jest taniej niż w sklepie mimo dodania kosztów wysyłki, albo dlatego że nie mam dostępu do np jakiegoś sklepu w których jest ta rzecz dostępna. Zazwyczaj jednak z powodu pierwszego, gdzie np kolorówka sprowadzana z USA tudzież UK gdzie jest np tańsza niż w PL, bo spora ilość kosmetyków uważana u nas za średnio półkową, w USA jest sprzedawana za bezcen albo sprzedają produkty po cenach ciut wyższych prosto od hurtownika (tzw sprzedaż bez pośredników) np. A taki "marketing" zawyżania ceny różu, który kosztował 13 złotych w cenie regularnej a bardzo możliwe że jeszcze taniej jeśli kupiony na wyprzedaży, i sprzedawania go za 50 zł w cenie kup teraz, uważam za czyste naciąganie, ja rozumiem, chęć zarobku etc, ale są granice to już zwyczajna pazerność, i nie przekonasz mnie ze jest inaczej.
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 18:49   #2528
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ishi, spodziewałam się innej odpowiedzi
no..ja też. A tam u Ciebie są może te stempelki do ozdabiania paznokci ? Pamiętasz co jest do zdobienia paznokci z drugiej szafy ?

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
Ishi, ja dzisiaj tez zrobiłam nalot na Natury i Katony w Gliwicach i nic nie znalazłam oprócz przeciągu w tych szafach a w Forum coś jest? bo tam już mi sił i nerwów brakło?
w Naturze na Zwycięstwa babka nie wiedziała nic kiedy/jak/gdzie i co ale powiedziała, że akurat dzisiaj dostali dostawę tylko nie mają jej jeszcze wypakowanej-one tak za każdym razem mówią, słyszę to za każdym razem jak się pytam kiedy coś nowego będzie

Gosiu-gdzie te Końskie?
Ja Cie chyba dzisiaj widziałam na Pl.Inwalidów, byłaś ubrana na czarno ? Teraz kukam w avek i tak mi się kojarzy
W Forum nie byłam jeszcze...tez się nie chce denerwować.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 19:32   #2529
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Essence cz. V

Jak się w środę pytałam o dostawę Essence w Wola Parku to pani bez problemu mi powiedziała, że na dniach powinna być I potwierdziła nazwę limitki - teraz będzie We Saw It First - WSIF. I dopóki będę w stolicy to będę właśnie w Wola Parku kupować bo natury w Centrum są katastrofalne - szafy często puste. W wola parku ostały się z Eclipse ostatnie lakiery - czerwony i czarny, są też po jednym cieniu). A dodam, że tamten douglas jest fajny, bo często jest tam to co w ZT czy Arkadii nie ma.
Na all nie kupuję z prostej przyczyny - nie mam zaufania do tego typu sprzedaży

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2010-08-19 o 19:37
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 19:59   #2530
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Essence cz. V

skusiłam się wreszcie na ten żel/krem z serii pure skin na noc. kupiłam też pędzel, ale jest mięciutki!
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 20:22   #2531
anulusekk
Raczkowanie
 
Avatar anulusekk
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Jak się w środę pytałam o dostawę Essence w Wola Parku to pani bez problemu mi powiedziała, że na dniach powinna być I potwierdziła nazwę limitki - teraz będzie We Saw It First - WSIF. I dopóki będę w stolicy to będę właśnie w Wola Parku kupować bo natury w Centrum są katastrofalne - szafy często puste. W wola parku ostały się z Eclipse ostatnie lakiery - czerwony i czarny, są też po jednym cieniu). A dodam, że tamten douglas jest fajny, bo często jest tam to co w ZT czy Arkadii nie ma.
Na all nie kupuję z prostej przyczyny - nie mam zaufania do tego typu sprzedaży
Liczyłam na ITW ale z We Saw It First też mam kilka życzeń
- róż
- wszystkie lakiery
- matt top coat

I jestem ciekawa tych maskar do brwi
anulusekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 20:28   #2532
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. V

Uważam, tak jak bluesunshine, ale nie ma sensu rozprawiać w koło o tym że ktoś chce się nachapać! :P
Z WSIF wezmę top coat'a matowego i może któryś z róży
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 20:33   #2533
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 444
Dot.: Essence cz. V

Z Eclipse nie kupiłam nic, ale na WSIF czekam błyszczyki(mam nadzieję, że będą chociaż trochę kryjące), puder rozświetlający, róż, lakiery i matt top coat
__________________
GrassIsGreener jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 20:34   #2534
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Uważam, tak jak bluesunshine, ale nie ma sensu rozprawiać w koło o tym że ktoś chce się nachapać! :P
Z WSIF wezmę top coat'a matowego i może któryś z róży
Ja też zapoluję na różyk
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 20:35   #2535
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy mogłaby któraś z was mi kupić ten róż CaH? na allegro chciałam kupić, ale ceny powalają, no 5 dych za róż.. masakra. Oczywiście zwrócę koszty wysyłki etc.. nie wiem co mi odbiło na ten róż, ale tak go wszystkie chwalą, że brr.. ten wątek jest bardzo, baaaaardzo zły
Cytat:
Napisane przez niczka Pokaż wiadomość
Ja też poszukuję tego różu, niestety w mojej okolicy nigdzie go nie ma. Także nie chcę płacić naciągaczom z Allegro. Jeśli któraś z Was może go kupić także dla mnie, napiszcie proszę.
Szkoda, że nie napisałyście tu z półtora tyg temu - wtedy kupowałam Wizażankom róże cah, bo był spory zapas w Gdańsku. Ale teraz już wszystkie wyszły .

Kupiłam małą paletkę cieni (z pocket), fajny, poręczny pędzelek oprócz tego wzięłam błyszczyk z cah, ten różowo-fioletowy, bez drobinek, podobnie się zachowuje, co różowy z sol. Nie trzyma się za długo, ale jest taki słodki . Nie zmienia za mocno koloru ust, ot, miły gadżet.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 20:45   #2536
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. V

Kaszo a po ile u Ciebie były róże z cah? Bo chyba tylko natura SexiChic miałą aż taką ich obniżkę
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 20:48   #2537
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. V

Gdzie można zobaczyć limitowankę ITW?


Cieszę się z WSIT.
Podoba mi się róż,matt coat i shimmer.Na pewno coś kupię.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 20:50   #2538
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Essence cz. V

W łodzi wciąż pustki ,druga szafa stoi i straszy,ale kupiłam jeden lakier i jeden z zimowej limitowanki w koszyczku z przecenami
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 20:51   #2539
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. V

wygoogluj sobię
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 20:57   #2540
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
wygoogluj sobię
Googlowałam ale nie znam pełnej nazwy,a pod skrótem nic nie ma.

Edit.Dobra,już znalazłam,faktycznie super limitowanka-mam nadzieję,że wejdzie po WSIF.

Edytowane przez marryme21
Czas edycji: 2010-08-19 o 21:04
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 21:01   #2541
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie napisałyście tu z półtora tyg temu - wtedy kupowałam Wizażankom róże cah, bo był spory zapas w Gdańsku. Ale teraz już wszystkie wyszły .
Ano szkoda że wcześniej nie zwróciłam uwagi, bo teraz mnie nagle natchnęło na róż jakiś, i po opiniach w KWC tu trafiłam właśnie.. ale dziękuję za chęci PS. kupiłaś w końcu któregoś garniera naturalnego? w sensie szamponu, bo pamiętam że na rossmanowskim wątku pytałaś o opinie, mnie ni stąd nie zowąd nagle ten z awokado zaczął obciążać..

SugaMama1988 ten róż wydaje się być jakiś taki.. jasny? wydaje mi się że może być trochę "blady" ale może na delikatny look będzie w sam raz
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 21:09   #2542
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez GrassIsGreener Pokaż wiadomość
Z Eclipse nie kupiłam nic, ale na WSIF czekam błyszczyki(mam nadzieję, że będą chociaż trochę kryjące), puder rozświetlający, róż, lakiery i matt top coat
Ja mam w planach dokładnie to samo
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 21:26   #2543
anulusekk
Raczkowanie
 
Avatar anulusekk
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Essence cz. V

Zmieniam moją dobrą opinię na temat zielonego MA. Używałam go przez niecałe 2 tygodnie i był świetny. Jednak z dnia na dzień zaczął robić się coraz bardziej suchy i ciężko mi się nim teraz maluje. Po paru godzinach noszenia osypuje się takimi dużymi grudkami (w niedawne upały sprawdzał się świetnie!) Nie wiem co się z nim stało Poużywam go jeszcze trochę i zobaczę, ale coś czuję, że wrócę do różowego MA
anulusekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 21:34   #2544
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. V

Hmmm, to dziwne bo on teoretycznie różni się od klasycznego MA tylko szczotką jak znam życie,a MA ma u mnie mega żywotność kilka do kilkunastu mięsiecy w niezmienionej formie
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 21:35   #2545
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
no..ja też. A tam u Ciebie są może te stempelki do ozdabiania paznokci ? Pamiętasz co jest do zdobienia paznokci z drugiej szafy ?
Było wszyściutko, co tylko dusza zapragnie
Jakieś życzenia?
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 21:42   #2546
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Kaszo a po ile u Ciebie były róże z cah? Bo chyba tylko natura SexiChic miałą aż taką ich obniżkę
U mnie teraz były po 12,99.

Ale nie pamiętam, czy przypadkiem zaraz po wyjściu limitki cah nie kupiłam swojego ciut taniej. Dawno to byłol
Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
Ano szkoda że wcześniej nie zwróciłam uwagi, bo teraz mnie nagle natchnęło na róż jakiś, i po opiniach w KWC tu trafiłam właśnie.. ale dziękuję za chęci PS. kupiłaś w końcu któregoś garniera naturalnego? w sensie szamponu, bo pamiętam że na rossmanowskim wątku pytałaś o opinie, mnie ni stąd nie zowąd nagle ten z awokado zaczął obciążać..
Kupiłam do farbowańców i bardzo mi się spodobał, razem z odżywką zużyłam już po jednym opakowaniu, właśnie kupiłam drugie. Co do obciążania - co któreś użycie stosuję Barwę Ziołową, więc wszystko ładnie schodzi
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 21:52   #2547
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość

Kupiłam do farbowańców i bardzo mi się spodobał, razem z odżywką zużyłam już po jednym opakowaniu, właśnie kupiłam drugie. Co do obciążania - co któreś użycie stosuję Barwę Ziołową, więc wszystko ładnie schodzi
Mi nawet to nie pomaga, po umyciu jakoś takie "oblepione" są, a bez odżywki się puszą okrutnie, wiec poszedl w odstawkę w końcu i wróciłam pokornie do mypy i babydreama..


goooosienka jak bym tam sama wpadła to bym chyba prędko nie wyszła, a jeśli już to z nieźle nadszarpniętym portfelem znając mnie i moje zachcianki..:P mam tylko nadzieję na ten róż i pędzelek bo bez krążka jakoś może przeżyję

dziewczyny, a ma któraś porównanie colossal'a do Multi action'a może?
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 21:53   #2548
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. V

Bo u jednej z wizażanek były po 5.99 zł na przecenie, że też u mnie takich przecen brak! :|
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 22:02   #2549
anulusekk
Raczkowanie
 
Avatar anulusekk
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Hmmm, to dziwne bo on teoretycznie różni się od klasycznego MA tylko szczotką jak znam życie,a MA ma u mnie mega żywotność kilka do kilkunastu mięsiecy w niezmienionej formie
Ja już miałam dwa opakowania różowego MA i też mogłam je dłuuuugo używać, a nawet im dłużej go miałam tym lepiej działał na moich rzęsach
A zielony praktycznie z dnia na dzień zmienił konsystencję Teraz myślę, że może taka nagła zmiana pogody (temperatury) tak na niego podziałała
anulusekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 22:14   #2550
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
dziewczyny, a ma któraś porównanie colossal'a do Multi action'a może?
U mnie Colossal dużo bardziej wydłuża i lepiej rozdziela rzęsy niż MA. Chociaż MA używam od niedawna, więc może jak trochę zmieni konsystencję (odrobinę wyschnie w opakowaniu), to będzie mi się lepiej nim operowało, bo na razie jest bardzo mokry. Albo jeszcze muszę z nim poćwiczyć i go rozpracować. Na razie żałuję, że zdradziłam Colossala.

Edytowane przez pierniczek_
Czas edycji: 2010-08-19 o 22:17
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.