Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-28, 18:03   #3841
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

do zmywania makijazu oczu zdecydowanie wole plyny dwufazowe
np. Bi facil Lancome
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 18:06   #3842
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

jakby co, to w superfarm oba te kremy, ktore podalam sa teraz po 12 zl

ja juz przywyklam do tego, ze kremy z filtrem sa tluste
Nie mam SP w poblizu ale obejde wszystkie apteki jutro, a jak nie znajde to zamowie w nablizszej bez problemu.
To nawet dobrze, ze ten krem jest wyraznie tlusty, dla mojej Mame bedzie w sam raz, jej sie najgorszy smalec wchlania do matu
Jak dla mnie to filtry sa najwiekszym objawieniem dzieki Wizazowi (na drugim miejscu Tru ), osobiscie nie jestem juz ortodoksem, jakby nie bylo filtrowanie jest meczace ale Mame nie ma wyjscia - dostaje krem do reki i musi zuzyc, nie ma zmiluj Po tych kilku latach widac kolosalna roznice - pomijajac fakt, ze wyraznie zbladla, dzieki filtrom calkowicie wyeleminowany zostal problem naczynek - cera wyraznie sie ujednolicila, nie robia sie jej juz rumience (w ogole!), starsze pajaczki zbladly (obkurczyly sie chyba) i nie powstaly zadne nowe, zmarszczek tez jej wolniej przybywa - szok. Psioczyc na filtry mozna, fakt ale dzialac dzialaja, musze przyznac
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 18:16   #3843
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

No ja zaczęłam się filtrowac dopiero około wakacji, tez dzięki wizazowi
i wlasnie takie mam w związku z nim nadzieje
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 18:17   #3844
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24024892]Dziewczyny, te pylki z Allegro to na bank podroba. Kiedys juz intetresowalam sie tym pylkiem i obejrzalam ciekawy filmik na yt. Tego pylku az tak tanio kupic sie nie da, zwlaszcza, ze czlowiek, ktory to sprzedaje tez chce zarobic,
-------------------------------------
Wczoraj odebralam przesylke z Asosa. Szampon, ktorego zapomnieli do paczki wlozyc wyslali kurierem. To sie nazywa obsluga klienta . Szampon testowalam wczoraj. Bardzo mi sie spodobal.
-----------------------------------
Dostalam wlasnie solniczke i ten olejek Joico z Feel Unique. Przetestowalabym nasza "sol", ale nie wiem czy na suchym szamponie da efekt .
-------------------------------------
Illiosku, gratuluje konika.
--------------------------------------

Odpisal mi wczoraj ten sklep z Allegro, ktory tak "leje" na klientow (maila wyslalam w czwartek a odpisali wczoraj okolo 17). Napisali, ze zamowienie wciaz w realizacji. Pieniadze maja na koncie juz tydzien! W swojej stronie "o mnie" pisali, ze wysylala do dwoch dni od wplyniecia kasy, wiec powinni wyslac w zeszla srode! Najbardziej mnie rozdraznilo to, ze jakim "wybitny specjalista do spraw obslugi klienta" mial czelnosc napisac mi, ze telefon byl zajety. Wychodzi wiec na to, ze dla mnie "pipczacy" sygnal zajetosci to to samo co zwykly sygnal, gdy ktos telefonu nie odbiera . Nie znam sie wiec i nie umiem dzwonic .[/QUOTE]ja dostalam swoja pake z ASOSa sukienke i torebke torebeczka urocza sukienka tez, ale jeszcze nie mierzylam jej

to fajnie....widzisz james ile ty sie jeszcze musisz nauczyc! pewnie na poczte dotrzec nie moga!
Niestety ja mam podobnie- wylicytowalam na all marynarke z H&M i zaplacilam za nia od razu przez Place z Allegro- chyba 16 grudnia. Wszystkie rzeczy doszly do mnie przed swietami- a kupowalam jakos 17 i 18 jeszcze. Pisze wiec do faceta kiedy wyslal- odpisal, ze z tego co kojarzy to w srode (22) i paczka najpozniej bedzie u mnie w piatek (24). Niestety paczki nie ma do tej pory
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 18:27   #3845
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

All swoja droga, poczta swoja, na jedne rzeczy sie czeka (bo swieta), a inne jakby nigdy nic przychodza ekspresem. Zamowilam w zeszla srode wieczorem (22.12) spodnice z all i w Wigilie rano juz ja mialam w rekach - szok.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 18:27   #3846
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

znacie jakies kremy dobre na rozstepy?
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 18:29   #3847
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
All swoja droga, poczta swoja, na jedne rzeczy sie czeka (bo swieta), a inne jakby nigdy nic przychodza ekspresem. Zamowilam w zeszla srode wieczorem (22.12) spodnice z all i w Wigilie rano juz ja mialam w rekach - szok.
no wlasnie dlatego jeszcze czekam jak paczka dojdzie to sprawdze date wysylki i bede wiedziala
nie lubie jak ktos mnie w konia robi....
mam nadzieje, ze to wina poczty a nie poznej wysylki...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 18:38   #3848
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
znacie jakies kremy dobre na rozstepy?
mustela
http://www.ceneo.pl/428237

najtaniej za 72 zł
http://aptekajakmarzenie.pl/mustela-...y-p-12211.html
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 18:56   #3849
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

dobra....
torebka z asosa cudna! mieciutka taka a ta niby skorka nie jest brazowa tylko taka jakby braz z wisnia

sukienka ma dobry material- kolor tez niezly, ale niestety nie nadaje sie dla mnie rozmywa mnie ten kolor i fason podkresla talie- zle sie z tym czuje bo i bez tego mam duza- a teraz wygladam jakbym miala takie mega boczki! takze chyba ja odesle....

no i teraz...co sobie kupie za kase za nia???
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 18:57   #3850
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Melduję, że na HQHair jest promo -30% z kodem SALETIME
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 19:02   #3851
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Dziewczyny ale porażka z tym pyłkiem!!!!!
Dobrze że czuwacie, ja kliknęłam wczoraj, tak sobie dedukowałam, że ktoś pisał że ten pyłek to jakaś nowość więc nie może być podróbek, no ale rzeczywiście są te dwa rodzaje opakowań i już sama nie wiem co oryginał a co podróbka.

No ale nie chcę mieć rzeczy z Allegro nad która się bede zastanawiać codziennie czy jest oryginalna napisałam do sprzedawcy że rezygnuję z zakupu, od razu odpisał, że nie ma problemu. Z jednej strony ok- pełen profesjonalizm, no ale z drugiej strony napisałam ( grzecznie!) że mam obawy że produkt nie jest oryginalny itp, tak więc oczekiwało by się że ktoś kto sprzedaje oryginały śmiertelnie by się oburzył, a tu nic

No i teraz dumam czy brać ten pyłek z Feelunique, bo tak właściwie to mi chodzi tylko o podniesienie włosów na czubku, bo mam taką trochę płaską głowę, objętości mam dosyć, no ale że on niby matuje włosy to tego nie rozumiem, przecież raczej wszyscy nabłyszają teraz włosy nie chciałabym skończyć z błyszczącymi pasmami i matowym czubkiem głowy
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 19:16   #3852
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale porażka z tym pyłkiem!!!!!
Dobrze że czuwacie, ja kliknęłam wczoraj, tak sobie dedukowałam, że ktoś pisał że ten pyłek to jakaś nowość więc nie może być podróbek, no ale rzeczywiście są te dwa rodzaje opakowań i już sama nie wiem co oryginał a co podróbka.

No ale nie chcę mieć rzeczy z Allegro nad która się bede zastanawiać codziennie czy jest oryginalna napisałam do sprzedawcy że rezygnuję z zakupu, od razu odpisał, że nie ma problemu. Z jednej strony ok- pełen profesjonalizm, no ale z drugiej strony napisałam ( grzecznie!) że mam obawy że produkt nie jest oryginalny itp, tak więc oczekiwało by się że ktoś kto sprzedaje oryginały śmiertelnie by się oburzył, a tu nic

No i teraz dumam czy brać ten pyłek z Feelunique, bo tak właściwie to mi chodzi tylko o podniesienie włosów na czubku, bo mam taką trochę płaską głowę, objętości mam dosyć, no ale że on niby matuje włosy to tego nie rozumiem, przecież raczej wszyscy nabłyszają teraz włosy nie chciałabym skończyć z błyszczącymi pasmami i matowym czubkiem głowy
Miałam kiedyś taki pyłek ale z firmy Indola . Tzn moja mama miała ale jej kilka razy podkradłam. Moim zdaniem te pyłki są raczej do krótkich włosów i przy takich krótkich rozczochranych fryzurkach matowe włosy wyglądają ok. (Oczywiście mimo, że uważam, że on jest bardziej do krótkich to też kliknęłam chociaż mam bardzo długie żeby się nie wychylać )

Jak się posypie włosy tym proszkiem to robią się takie jakby klejące i plastyczne. Nie bardzo mi to odpowiadało i dlatego sypałam tylko na grzywkę.
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 19:28   #3853
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Dzięki za odpowiedzi dot. odcienia DW

Co do kremów na rozstępy - przez całą ciążę stosuję Clarenę Anti-Stretch Sorbet, ale on raczej pomaga zapobiegać. Jest chyba niezły, bo jeszcze nie mam rozstępów (3 tyg. do terminu). Clarena ma też coś takiego http://alejka.pl/clarena-modeling-bo...py-500-ml.html na już istniejące rozstępy, ale nie używałam, więc nie wiem, czy działa.

Mam dziś jeszcze jedno pytanie Czy na Brigitte's Boutique są 100% oryginały? Pamiętam, że stamtąd kupowałyście - można mieć pewność, że się nie kupuje podróby?
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 19:41   #3854
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no i teraz...co sobie kupie za kase za nia???
Pyłek?

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Melduję, że na HQHair jest promo -30% z kodem SALETIME
http://www.hqhair.com/men/schwarzkop...350AF7DC1.web2
Jest też pyłek, ale ten z przekreconymi literkami

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś taki pyłek ale z firmy Indola . Tzn moja mama miała ale jej kilka razy podkradłam. Moim zdaniem te pyłki są raczej do krótkich włosów i przy takich krótkich rozczochranych fryzurkach matowe włosy wyglądają ok. (Oczywiście mimo, że uważam, że on jest bardziej do krótkich to też kliknęłam chociaż mam bardzo długie żeby się nie wychylać )

Jak się posypie włosy tym proszkiem to robią się takie jakby klejące i plastyczne. Nie bardzo mi to odpowiadało i dlatego sypałam tylko na grzywkę.
no właśnie ja też bym chciała kliknąc w imię solidarności, i zobaczyć co to za cudo takie

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Dzię
Mam dziś jeszcze jedno pytanie Czy na Brigitte's Boutique są 100% oryginały? Pamiętam, że stamtąd kupowałyście - można mieć pewność, że się nie kupuje podróby?
Ja zamawiałam tam kilka razy i nie miałam podejrzeń, że dostałam podróby
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 19:41   #3855
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

mustela to odpada, cala ciaze sie smarowalam
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 19:46   #3856
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
mustela to odpada, cala ciaze sie smarowalam
to jeszcze ten polecam - warty swojej ceny wszedzie jest nr 1
http://www.drogeriainternetowa.com.p...etch-mark.html

i ten Galenic
http://www.aptekaslonik.pl/prod_info...62ca8c01b890f4

a jak sprawa z Allegro?
wyjaśnilo się coś?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2010-12-28 o 19:52
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 19:47   #3857
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Dziewczyny piszecie jak szalone

Wczoraj tylko zerknęłam na nowe promocje noworoczne, mam upatrzone kompakty Lancome Photogenic ale czekam na nowe TOP20 i najwyżej zamówię wszytko razem jak mi cos jeszcze w oko wpadnie.

Ktoś wcześniej chwalił płyn micelarny Bourjois, ten fioletowy. Ja się przyłączam do zachwytów, faktycznie fajnie zmywa i nie wysusza. Mam już z 3 opakowanie i do tego jeszcze dokupiłam zel oczyszczający ten zielono- morski - też jest fajny, dobrze usuwa makijaż i super świezo pachnie
Wczesniej miałam Biodermę ale po pierwszym opakowaniu zaczęła przesuszać
Ten micel Lancome mnie zainteresał ale ponad 70 zł to dla mnie trochę drogo za płyn.

Dostałam wczoraj pyłek Osis+ z feela, dzisiaj użyłam i po pierwszy razie nie jestem zachwycona
Niestety matowi co przy ciemnych włosach widać szczególnie, trochę skleja i robi skorupę na włosach
Fakt że się spieszyłam i nasypałam tego na włosy na odwal więc absolutnie nie skreślam tego pyłku, poużywam trochę i wtedy ocenię czy to to jest coś warte

Irsin na rozstępy ja polecam serum Eveline takie jasno fioletowe i do tego dodaję parę kropel olejku TAMANU lub ARGANOWEGO z Biochemii Urody .

Z Brigette's Botique ja robiłam już 7 zamówień, kupiłam głównie Juicy Tubesy, kredki do oczu, Lancome, puder EL, szminkę MACa. Wszystko oryginały na 1000%. Przesyłki nierejestrowane zawsze dochodza do mnie w równe 7 dni


Na rozstępy podobno rewelacyjny jest StriVectin ale cenę to on ma kosmiczną z tego co kojarzę.

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2010-12-28 o 19:54 Powód: dopisek
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 19:57   #3858
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

[QUOTE]
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ktoś wcześniej chwalił płyn micelarny Bourjois, ten fioletowy. Ja się przyłączam do zachwytów, faktycznie fajnie zmywa i nie wysusza. Mam już z 3 opakowanie i do tego jeszcze dokupiłam zel oczyszczający ten zielono- morski - też jest fajny, dobrze usuwa makijaż i super świezo pachnie
Wczesniej miałam Biodermę ale po pierwszym opakowaniu zaczęła przesuszać
Ten micel Lancome mnie zainteresał ale ponad 70 zł to dla mnie trochę drogo za płyn.
Święte słowa, płyn Bourjois jest boski i można kupić siedem flaszek za cenę jednej butelki Lancoma

[QUOTE]
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj pyłek Osis+ z feela, dzisiaj użyłam i po pierwszy razie nie jestem zachwycona
Niestety matowi co przy ciemnych włosach widać szczególnie, trochę skleja i robi skorupę na włosach
Fakt że się spieszyłam i nasypałam tego na włosy na odwal więc absolutnie nie skreślam tego pyłku, poużywam trochę i wtedy ocenię czy to to jest coś warte
to może dam sobie spokój z tym pyłkiem bo ja się teraz nabłyszczam
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:02   #3859
magixxx
Zadomowienie
 
Avatar magixxx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 058
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Mam dziś jeszcze jedno pytanie Czy na Brigitte's Boutique są 100% oryginały? Pamiętam, że stamtąd kupowałyście - można mieć pewność, że się nie kupuje podróby?


Zamawiałam kilka razy i zawsze były oryginały
magixxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 20:07   #3860
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Melduję, że na HQHair jest promo -30% z kodem SALETIME
kod nie dziala.

Mustela jest dobra zeby p/wdzialac rozstepom ale na istniejace nie jest.

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi dot. odcienia DW

Co do kremów na rozstępy - przez całą ciążę stosuję Clarenę Anti-Stretch Sorbet, ale on raczej pomaga zapobiegać. Jest chyba niezły, bo jeszcze nie mam rozstępów (3 tyg. do terminu). Clarena ma też coś takiego http://alejka.pl/clarena-modeling-bo...py-500-ml.html na już istniejące rozstępy, ale nie używałam, więc nie wiem, czy działa.

Mam dziś jeszcze jedno pytanie Czy na Brigitte's Boutique są 100% oryginały? Pamiętam, że stamtąd kupowałyście - można mieć pewność, że się nie kupuje podróby?
ja smarowalam sie Mustela ale baaaardzo nieregularnie i na brzuchu nic nie mam.. za to mam na przedniej powierzchni ud gdzie sie zupelnie nie spodziewalam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:10   #3861
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
kod nie dziala.
Wrzuciłam na próbę do koszyka podkład narsa i działa.
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:12   #3862
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

eeee nie chce pylku! przegladnelam juz chyba wszystkie mozliwe strony no i nie ma zywcem co kupic!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:15   #3863
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
eeee nie chce pylku! przegladnelam juz chyba wszystkie mozliwe strony no i nie ma zywcem co kupic!
kup wodę perfumowaną E Lauder - edycja limitowana lato 2010
http://pl.strawberrynet.com/perfume/...113216/#DETAIL

za jedyne 89 zł az 50 ml
normalnie jest za 211 na Truskawie a w sklepach innych 250
a zapach cudny
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:19   #3864
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Wrzuciłam na próbę do koszyka podkład narsa i działa.
a czemu mi nie dziala ?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:20   #3865
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Mam dziś jeszcze jedno pytanie Czy na Brigitte's Boutique są 100% oryginały? Pamiętam, że stamtąd kupowałyście - można mieć pewność, że się nie kupuje podróby?
A tu też jest darmowa przesyłka?
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:20   #3866
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja dostalam swoja pake z ASOSa sukienke i torebke torebeczka urocza sukienka tez, ale jeszcze nie mierzylam jej

to fajnie....widzisz james ile ty sie jeszcze musisz nauczyc! pewnie na poczte dotrzec nie moga!
No, musze sie wiele nauczyc od "miszczow" komunikacji z klientami najwidoczniej .
btw: pokaz sie w sukience nam

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale porażka z tym pyłkiem!!!!!
Dobrze że czuwacie, ja kliknęłam wczoraj, tak sobie dedukowałam, że ktoś pisał że ten pyłek to jakaś nowość więc nie może być podróbek, no ale rzeczywiście są te dwa rodzaje opakowań i już sama nie wiem co oryginał a co podróbka.

No ale nie chcę mieć rzeczy z Allegro nad która się bede zastanawiać codziennie czy jest oryginalna napisałam do sprzedawcy że rezygnuję z zakupu, od razu odpisał, że nie ma problemu. Z jednej strony ok- pełen profesjonalizm, no ale z drugiej strony napisałam ( grzecznie!) że mam obawy że produkt nie jest oryginalny itp, tak więc oczekiwało by się że ktoś kto sprzedaje oryginały śmiertelnie by się oburzył, a tu nic

No i teraz dumam czy brać ten pyłek z Feelunique, bo tak właściwie to mi chodzi tylko o podniesienie włosów na czubku, bo mam taką trochę płaską głowę, objętości mam dosyć, no ale że on niby matuje włosy to tego nie rozumiem, przecież raczej wszyscy nabłyszają teraz włosy nie chciałabym skończyć z błyszczącymi pasmami i matowym czubkiem głowy
W jednym z filmikow na yt laska kupila tanio pylek na e-bayu. Dostala zwykly talk .

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
kod nie dziala.

Mustela jest dobra zeby p/wdzialac rozstepom ale na istniejace nie jest
Na glownej stronie napisano na jakie produkty dziala kod. Na pielegnacje niestety nie dziala .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-12-28 o 20:39
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:22   #3867
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

OMG - na Brigitte's wrzuciłam kilka rzeczy do koszyka, a koszt wysyłki mi się pokazał 30 dolarów
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:27   #3868
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
kup wodę perfumowaną E Lauder - edycja limitowana lato 2010
http://pl.strawberrynet.com/perfume/...113216/#DETAIL

za jedyne 89 zł az 50 ml
normalnie jest za 211 na Truskawie a w sklepach innych 250
a zapach cudny
o i to jest pomysl! tylko musze o nich poczytac bo ja taka fanka kwiatuszkow nie jestem
lubie amor amor tentation, ysl elle!!! , hugo boss femme ostatnio tez mi sie spodobalo od nowa i tommy girl to cos podobnego moze?

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24034526]No, musze sie wiele nauczyc od "miszczow komunikacj z klientow najwidoczniej .
btw: pokaz sie w sukience nam

W jednym z filmikow na yt laska kupila tanio pylet na e-bayua. Dostala zwykly talk .[/QUOTE]
to miala dziewczyna przygode:P


heh no trzeba najlepiej notowac to co mowia bo taki ogrom wiedzy bedzie, ze mozna jeszcze zapomniec polowy a to wielka szkoda by byla

heh dzisiaj sie juz nie pokaze bo rodzice w domu i glupio mi tak sobie fotki pikac ale serio nie za ciekawie....mam tamta czarna- ciut za mala jest w biuscie, ale tak super wyglada, ze zal mi bylo ja odsylac a wiesz jak to jest-jak czlowiek cos ubierze to zazwyczaj czuje to "cos" a tutaj bylo raczej takie "UuuUUU"
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:34   #3869
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

strivectin kolo 300 zlotych czy wiecej?
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:38   #3870
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

nie klikalam ani pielegnCJI ani outletu bo wiedzialam ze na to nie dziala ale nie dzialalo mi na wszystko - wrzucalam NARSa i nic
teraz dziala.. ale nie kupuje
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.