Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-09, 10:17   #4921
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

taa, oczywiscie błyszcza sie od tego tłuszczu ze skalpu

na razie jestem dobrze nastawiona,a potem zobacze, niczego nie wykluczam. To nie jest decyzja na całe zycie
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:17   #4922
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny byłam ostatnią klientką już zamykały
no ale już wiem że NIE MA tam ich
A mówiłam że ktoraś podpier****... ja też tak miałam kilka razy, że jak cos zostawilam to poszlo! A to cienie, lakier do paznokci... raz portfel

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
zajrzałam na ten wątek o zapuszczaniu naturalek i kurcze, te fotki odrostów są noo masakryczne !
nie wyobrażam sobie chodzić z połową głowy w naturalnym kolorze a reszta jasny blond...yyy czułabym się strasznie zaniedbana i pewnie za każdym spojrzeniem w lustro by mi się humor pogarszał
jakbym miała zapuszczać naturalne, to podobnie jak Wy bym zafarbowała na zbliżony kolor i tyle. Wyglądało by to przynajmniej estetycznie.

Agatko, zgadzam się-naturalny włos mniej lśni no i kolor jest taki nudny, jak to Caskada ujeła. Ja mam swój naturalny taki mysi blond wiec to już w ogóle. Jedyne naturalne kolory włosów to mi się podobają np taki mocny brąz, czekoladowy
Tylko że niewiele osób ma taki czekoladowy brąz wiekszość Polek to niestety ale mysi blond...

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a ja właśnie lubię kupione ptasie mleczko w czekoladzie Wedlowskie a takie domowe jem pierwszy raz, też pychotka, ale bez czekolady, tylko takie o jak w załączniku słodkie strasznie, nawet ja nie dałam rady zjeść na raz

hehe, nie nie jest kucharzem ale lubi poeksperymentować

no tak 20 kotów x cztery łapki to trochę wycierania mieliście

jeeeju, moja ciocia ma np. "psa" yorka... straszny jest. Tak go rozpieściła, że teraz pies nie może zostać sam w domu nawet na chwilę, bo mu smutno i się obraża na tyle, że chodzi wszędzie i robi kupę, sika na wszystko i niszczy okropny pies. Teraz hormony mu szaleją, bo bzykać mu się chce to w ogóle mu odpiernicza, a wujek wiadomo, męska solidarność, nie chce go wykastrować

przesyłam w załączniku

ładnie wyszło już teraz widać


jak ja wracałam to tak samo... pomalowałam na kolor zbliżony do naturalnego (avek) i jak schodził to praktycznie różnicy nie było, ale długo nie wytrzymałam bez jasnego blondu

a bo my mamy taką maszynę specjalną i ona robi dosłownie wszystko za nas wrzuca się tylko to co trzeba, a ona robi
Ale pychota! Ślicznie wygląda...

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No Mysia sie 2 posty wyzej wpisała

Ja bym chciała naturalne - ja akurat moje lubie, dobrze mi w tym kolorze na pewno Ale ja sie szybko nudze Takze ten pomysl szybko mi wyleciałz głowy :P
Jakbym miała zapuszczac to bym zapusciła z 2 cm a potem farbnela reszte na zblizony kolor Ale nie mam nic do osób które chodza z odrostem, podziwiam je bo to naprawde spora odwaga.
No ale moje odrosty nie błyszcza ani troche Błyszcza jak je zafarbuje O teraz np swieca na zolto

Eh dzisiaj podeszłam do lustra to juz nie pomyslałam ze jestem blondynką tylko "o matko jaka pomarańcza" No i sa te ciemniejsze pasma... te rozjasnione srebrny pył myśle ze pokryłby spokojnie, ale tych ciemniejszych nie ma mowy...
Myslicie że moge jakos powyciagac te pasma które sie nie rozjaśniły i je rozjasnic
Możesz a nawet powinnaś kup rozjaśniacz i poproś mamę. Najlepiej jakbyscie w folie je zawijaly żeby innych pasemek nie mazać i nie niszczyć. I farbujcie pewnie caly dół i część gory- nie ma innej rady. a potem farba. Z rozjasniaczem na tych pasmach siedź minimum 30 minut- 40 minut. W zaleznosci jak szybko kolor puści.


Dziewczyny byłam z Lolką w Biedro na zakupach. Oczywiscie zrobiłam falki W Biedro wyrywali mnie jacys robotnicy- calą ekipą
Zwiałam im.
Kasjerki za mną aż oczy wywalały
A jak wracałam to zaczepiła mnie sąsiadka z gory zapytała czy odrost to mój naturalny- w sensie c12 bo taki piękny, naturalny kolor.
Powiedziałam że nie że to tylko farba, a niżej mialam rozjasniacz.
Zachwycała sie dobre 5 minut- wiecie jakie to było miłe!
A potem jeszcze spytala czy mam trwalą zrobioną? Ale sie ludzie nabierają!
Wstawiam wam fotkę z dzisiaj na żel z rossmanna.

falki 9.2.2011 004.jpg
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:22   #4923
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
KOTKA przeważnie mylą się na swoją korzyć nie klienta a jak już to rzadko niestety ale dobra stało się cóż moja wina bo zostawiłam jestem rozkojarzona a przecież nie każdy jest uczciwy najbardziej to mi szkoda że tam był też labret a znalazłam tylko u tego jednego jubilera takie malutkiego jak chciałam chciałam, prawie niewidocznego
no ja mialam tak ze 2 razy że na moją korzyść sie pomylili, a tak to zawsze na swoją sie mylą mendy
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:23   #4924
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny byłam ostatnią klientką już zamykały
no ale już wiem że NIE MA tam ich
no to ladnie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
czesc laleczki

żyję i mam sie dobrze

ale faktycznie bardziej udzielam się gdzie indziej.

Zapuszczam póki co naturalki i.. dobrze mi z tym odrost nie rzuca się w oczy. Naturalki maja mega połysk. Zafarbowac zawsze zdaze. Teraz zapuszczam swoje, zobacze ile wytrzymam.

Tak mało osób nosi naturalne, ze akurat naturalny kolor moze sie w tym wypadku wyrózniac

No wiec, nie wchodze tu, co by się za bardzo nie kusic U mnie zaraz miną 2 miesiace bez koloryzacji
podziwiam


Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
narazie masz maly odrost i nie widac az tak i dlatego dobrze sie czujesz z nim ale jak bedzie do ucha to chyba nie wytrzymasz i zafarbujeszja juz przez to przechodzilam i jak mialam kiedys do ucha odrost zafarbowalam na ciemno bo normalnie czulam sie jak spod mostu niestety w ciemnych duzo nie pochodzilam bo znow zamarzyl mi sie blyszczacy blond nie zrezygnuje z niego bo ma same plusy a przy odpowiedniej pielegnacji wlosy nie sa zniszczone
wlosy naturalne to raczej powszechne zjawisko na ulicy a tu u mnie za granica to normalnie chyba nikt nie farbuje sie na mojej ulicy to chyba ja jedna mam blondreszta to naturalki ...
Powiem Wam, ze jak skończyłam z farbowaniem na ten "jasny brąz" to chyba z 4 miesiące chodziłam z odrostem- chciałam wrócić do naturalnych . Jak już odrost był na tyle duży, ze rzucał sie w oczy to nosiłam ciągle związane włosy a do tego opaskę. Wtedy nie był aż tak widoczny Na pewno było widać różnicę między moim średnim blondem a jasnym brązem, ale nie aż tak I tak dziwię się sobie, że tak dłuugo wytrzymałam. No ale przyszedł czas kiedy postanowiłam, że chcę być blondynką i poszłam na dekoloryzację
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:25   #4925
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

bunny swietne falki takie delikatne takie jak shakira miala w 1 teledysku "whenever whereve" uwielbiam jej wlosy

ja juz czesciej chodze w zwiazanych bo nie trawie odrostu dobrze ze malo wychodze z domu do ludzi ale jeszcze kilka dni i znow bedzie power

kitkulka same gwiazdki mi wyskoczyly i nie znam nadal tej nazwy ..faker co jest?
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-02-09 o 10:27
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:26   #4926
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny byłam z Lolką w Biedro na zakupach. Oczywiscie zrobiłam falki W Biedro wyrywali mnie jacys robotnicy- calą ekipą
Zwiałam im.
Kasjerki za mną aż oczy wywalały
A jak wracałam to zaczepiła mnie sąsiadka z gory zapytała czy odrost to mój naturalny- w sensie c12 bo taki piękny, naturalny kolor.
Powiedziałam że nie że to tylko farba, a niżej mialam rozjasniacz.
Zachwycała sie dobre 5 minut- wiecie jakie to było miłe!
A potem jeszcze spytala czy mam trwalą zrobioną? Ale sie ludzie nabierają!
Wstawiam wam fotkę z dzisiaj na żel z rossmanna.
no robotnicy tak mają że jak jakaś ładna laseczka idzie a szczególnie blondyna to zaraz jakieś teksty, też tak mam a włosy po tym żeliku super jeszcze ładniejszy skręt
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:29   #4927
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny byłam z Lolką w Biedro na zakupach. Oczywiscie zrobiłam falki W Biedro wyrywali mnie jacys robotnicy- calą ekipą
Zwiałam im.
Kasjerki za mną aż oczy wywalały
A jak wracałam to zaczepiła mnie sąsiadka z gory zapytała czy odrost to mój naturalny- w sensie c12 bo taki piękny, naturalny kolor.
Powiedziałam że nie że to tylko farba, a niżej mialam rozjasniacz.
Zachwycała sie dobre 5 minut- wiecie jakie to było miłe!
A potem jeszcze spytala czy mam trwalą zrobioną? Ale sie ludzie nabierają!
Wstawiam wam fotkę z dzisiaj na żel z rossmanna.
Załącznik 3731664
ale ładnie wyglądają a jeszcze blond przy takim kolorze ubrania to w ogóle rzuca się w oczy
a co do komplementów to kurde... usłyszeć od faceta jest fajnie, ale jak już kobieta skomplementuje drugą kobietę to jest jeszcze fajniej

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kitkulka same gwiazdki mi wyskoczyly i nie znam nadal tej nazwy ..faker co jest?
ale bez sensu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 10:30   #4928
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;24961047]Dziewczynki moje drogie, mam do Was 2 pytania - mam nadzieję że uda mi się przestrzelić przez offtop

Pierwsza rzecz to przez ponad 2 miesiące używałam osławionej już maski Biowax z L'biotica do włosów zniszczonych i o dziwo strasznie wypadały mi włosy w tym czasie. Kładłam to na karb zimy, czapek itp. ale maska się skończyła, już drugi tydzień jej nie używam i włosy coraz mniej wypadają. Podczas jej używania strasznie mi leciały włosy - podczas mycia wyciągałam cały kłąb z umywalki, a teraz coraz mniej. Możliwe to że ten Biowax mnie tak załatwił?

I drugie pytanko, a właściwie prośba o poradę. Siostra chciałaby spróbować czegoś z profesjonalnych farbek - marzy jej się taka marchewka typowa. Wg wzornika kolorów podstawowych majirel oceniłam jej odrościk na 7. Resztę włosów miała cały czas farbowane jedną farbą - Garnier 100% color, taką jak w załączniku odcień 743. Teraz już kolor jest sprany i zupełnie nie przypomina tego z opakowania, jest ciemniejszy. Czy byłaby szansa, żeby złapało jej np. majirel 7.40 taki jak w załączniku? Jeśli tak, to na jakiej wodzie 6% czy 9%? Wiem, że najlepiej byłoby wstawić fotki, ale ja jestem w innym mieście a siostra w innym, a obiecałam jej że zapytam Was o radę [/QUOTE]
Udalo ci sie przestrzelić przez off top!
A tak serio- my zawsze odpowiadamy jeżeli tylko mamy kompletne info albo zdjecia
To bardzo możliwe że włosy ci wypadaja od waxa- cos ostatnio wiele osób na niego narzeka- ze wlosy wypadają, żołkną, że uczula skórę lepiej nie używaj dopóki nie przestana wypadać.
Siostra niech spokojnie robi majirelem, z wodą 6%- podciagnie jej włosy o ton w górę i kolor będzie miał śliczny blask. 9% to jej rozjasni i zmyje sie do żoltego- bez sensu.
dałaś kompletny opis to foto jest zbędne.
Powodzenia!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:30   #4929
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczyny to napiszcie nazwę urządzenia ze spacjami

Blond bunny super falki
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:31   #4930
agulek001
Przyczajenie
 
Avatar agulek001
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 10
Lightbulb Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

hej wam...mam zapytanie...jeżeli rozjaśniam włosy na całej długości a nastepnie farbuje to jak zlikwiduje odrost po pewnym czasie....czy znowu bede musiała rozjaśniać i farbować?? dodam że mam braz włosy (bynajmiej kiedys takie były) teraz raczej szare...czy znacie jakis inny sposob by zniwelowac odrost??
agulek001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:31   #4931
HelgaKowalska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Mam pytanie.
Mój odcień naturalny to ciemny blond. Od roku używam farb Loreala w tonacji złocistej, wczoraj coś mnie podkusiło i kupiłam kolor HOLLYWOOD BARDZO JASNY BLOND, ale zauważyłam że jest niezalecany dla ciemnego blondu. Jakie mogą być skutki takiego farbowania?
HelgaKowalska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 10:32   #4932
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no robotnicy tak mają że jak jakaś ładna laseczka idzie a szczególnie blondyna to zaraz jakieś teksty, też tak mam a włosy po tym żeliku super jeszcze ładniejszy skręt
Jak w zeszłym roku zostałam blondynką to po wyjściu od fryzjera idąc prze miasto zaczepił mnie chłopak z pytaniem, czy nie dałabym się zaprosić na kawę. Pierwszy raz w życiu coś mi się takiego zdarzyło! A ja w ogóle szłam taka w szoku z tą blond głową, bo mi się wydawało, że wszyscy przechodnie na mnie patrzą i wiedzą, że właśnie wyszłam od fryzjera
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:35   #4933
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny to napiszcie nazwę urządzenia ze spacjami
jeszcze mnie zbanują
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:39   #4934
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Udalo ci sie przestrzelić przez off top!
A tak serio- my zawsze odpowiadamy jeżeli tylko mamy kompletne info albo zdjecia
To bardzo możliwe że włosy ci wypadaja od waxa- cos ostatnio wiele osób na niego narzeka- ze wlosy wypadają, żołkną, że uczula skórę lepiej nie używaj dopóki nie przestana wypadać.
Siostra niech spokojnie robi majirelem, z wodą 6%- podciagnie jej włosy o ton w górę i kolor będzie miał śliczny blask. 9% to jej rozjasni i zmyje sie do żoltego- bez sensu.
dałaś kompletny opis to foto jest zbędne.
Powodzenia!
Hehe dziękuję Bunny za odpowiedź, na Ciebie zawsze można liczyć
Właśnie miałam ochotę wypróbować jeszcze tego waxa z proteinami mlecznymi, ale w obecnym stanie rzeczy zrezygnuję, bo przykro aż było patrzeć na te moje włosy w umywalce. Teraz mam w zamiarze wypróbować zakwaszającą maskę po farbowaniu Leo i Sleek Stapiz Volume lub colour non-stop, bo miałam kiedyś tego zwykłego sleeka i bardzo mi odpowiadał. Miałam po nim fajne włoski pomimo, że miała ta maska trochę silikonu.
Dziękuję Ci za pomoc w sprawie siostry, ja też będę chciała w najbliższym czasie pofarbować czymś profesjolanym, więc jeszcze pozwolę się raz zapytać Cię o poradę, ale to już jak będę miała aparat żeby zrobić fotki tych moich kłaczków
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:40   #4935
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no ja mialam tak ze 2 razy że na moją korzyść sie pomylili, a tak to zawsze na swoją sie mylą mendy
Dlatego ja zawsze staję z koszykiem z boku i sprawdzam rachunek niedaleko kasy zeby zwrócic uwage- ja znów mam tak że mi nabijają wielokrotność tego co kupilam I poza tym liczę w pamieci mniej wiecej ile powinnam zaplacic.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny swietne falki takie delikatne takie jak shakira miala w 1 teledysku "whenever whereve" uwielbiam jej wlosy

ja juz czesciej chodze w zwiazanych bo nie trawie odrostu dobrze ze malo wychodze z domu do ludzi ale jeszcze kilka dni i znow bedzie power

kitkulka same gwiazdki mi wyskoczyly i nie znam nadal tej nazwy ..faker co jest?
Caskada jak juz ty moje klaki porównujesz do szakiry to znaczy że jest naprawdę dobrze- nawet nie wiesz jaka mi radość sprawiłaś- bo ja do końca wciąż nie wiem czy to ma tak wyglądać? dziś reanimowałam i podpięlam klamrami na godzinkę wilgotne i gotowe
Bardzo dumna jestem z moich blondasów.
A powiedz jak reanimujesz to bardzo moczysz wlosy? Bo ja zawsze na nie psikam i psikam aż prawie ciekną i wtedy mysle- cholera przesadzilam! A znów jak psiknę np. z 6x to mysle że są za suche i sie rozlecą i zel ich nie utrzyma...
Jak nie mozecie wyslac nazwy tego cuda to niech kitkulka na watku w klubie napisze- tam można na pewno.
I fotki tego sprzętu poprosimy- ewentualnie fotkę pudelka- to będzie widac nazwę

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no robotnicy tak mają że jak jakaś ładna laseczka idzie a szczególnie blondyna to zaraz jakieś teksty, też tak mam a włosy po tym żeliku super jeszcze ładniejszy skręt
dziękuję ale robotnicy sa nieraz dołujący bo straszną siare robią i dodatkowo wzbudzają zazdrosć innych kobiet w otoczeniu

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale ładnie wyglądają a jeszcze blond przy takim kolorze ubrania to w ogóle rzuca się w oczy
a co do komplementów to kurde... usłyszeć od faceta jest fajnie, ale jak już kobieta skomplementuje drugą kobietę to jest jeszcze fajniej

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------


ale bez sensu
Nie nie, ja byłam ubrana na czarno- czarna kurtka foto jest w mojej zielonej koszulce do sprzątania
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:40   #4936
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jeszcze mnie zbanują
ale to w pw, np b l o n d y n y
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:45   #4937
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

Możesz a nawet powinnaś kup rozjaśniacz i poproś mamę. Najlepiej jakbyscie w folie je zawijaly żeby innych pasemek nie mazać i nie niszczyć. I farbujcie pewnie caly dół i część gory- nie ma innej rady. a potem farba. Z rozjasniaczem na tych pasmach siedź minimum 30 minut- 40 minut. W zaleznosci jak szybko kolor puści.


Dziewczyny byłam z Lolką w Biedro na zakupach. Oczywiscie zrobiłam falki W Biedro wyrywali mnie jacys robotnicy- calą ekipą
Zwiałam im.
Kasjerki za mną aż oczy wywalały
A jak wracałam to zaczepiła mnie sąsiadka z gory zapytała czy odrost to mój naturalny- w sensie c12 bo taki piękny, naturalny kolor.
Powiedziałam że nie że to tylko farba, a niżej mialam rozjasniacz.
Zachwycała sie dobre 5 minut- wiecie jakie to było miłe!
A potem jeszcze spytala czy mam trwalą zrobioną? Ale sie ludzie nabierają!
Wstawiam wam fotkę z dzisiaj na żel z rossmanna.

Załącznik 3731664
No jakos bedziemy musialy sobie poradzić. Góre mam mega jasną, co prawda one sie nie rozjaśniły jakoś dużo bo miałam po a10 juz bardzo jasne, ale zrobily sie takie zoltawe. No i nizej mam ciemniejsze, potem znowu jasniejsze (tak mialam przed kąpielą - nie wiem czemu, albo fryzjerka przy pierwszym rozjasnieniu cos skopała albo tam mam bardziej wzarta farbe? nie wiem). Ładuje właśnie baterie od aparatu wiec wkleje zdjecie jak to wyglada tak za pol godzinki

Hehe falki to ty masz boskie wiec sie nie dziw ze tak sie zachwycają A takie bardzo jasne blondynki zwracaja uwage I to jak! A jeszcze jak to nie jest kupa siana na głowie to juz wogóle
Szkoda ze ja mam za ciemne brwi do takiego koloru Ale moze to i dobrze bo wlosy by mi chyba odpadły
[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;24961791]Jak w zeszłym roku zostałam blondynką to po wyjściu od fryzjera idąc prze miasto zaczepił mnie chłopak z pytaniem, czy nie dałabym się zaprosić na kawę. Pierwszy raz w życiu coś mi się takiego zdarzyło! A ja w ogóle szłam taka w szoku z tą blond głową, bo mi się wydawało, że wszyscy przechodnie na mnie patrzą i wiedzą, że właśnie wyszłam od fryzjera[/QUOTE]

Hahaha no niezle, co blond robi z ludzmi

Ja jak sie spotkałam z tym co wam wczoraj pisałam jakos po tym drugim farbowaniu to tak patrzy patrzy. A ja mysle no kurde o co chodzi co brudna jestem czy jak. I sie pytam:
"no co?!"
"nie nic..."
"no to co sie patrzysz?"
a ten na to "no bo... blondyyynaaa"
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:45   #4938
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Infatuated super wyszło świetny ten Twój kolorek

Agatka ja jestem za Twoją nazwaą,bardzo mi się podoba

NeverGoodEnough18 wolalabys zolte niz siwe? No coz ja wolalabym siwe,bo umyjesz 3 razy wlosy i sie zmyje,a z zoltym nic nie zrobisz. Teraz tak mowisz,ze rozjasniacz super, zobaczymy czy pozniej nie bedziesz prosic o pomoc,bo wlosy Ci sie wykruszyly. Dziewczyny tutaj jak mialy ciemne naturalki, to kombinowaly 2 farbami,zeby tylko nie dawac rozjasniacza.

Czekoladowoo haha moje tez jakos tak swiecą na zolto-rudo

Bunny widzisz,a tak nie bylas przekonana do falek
jest super i inni to widzą,a te wszystkie co sie glupio patrza - po prostu Ci zazdroszczą
i to zdjęcie falek chyba najbardziej mi sie podoba z tych,ktore wstawialas

Kitkulka co to za nazwa jakas tajemnica
napisz tak k.i.t.k.u.l.k.a. albo k i t k u l k a heh pczywiscie nazwe tego cuda
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:46   #4939
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

BUNNY miałaś rację, chociaż ja sobie też wielkich nadzieji nie robiłam bo wiadomo jak ktoś coś znajdzie uważa że jego
KOTKA no niestety tak już jest
BUAHHOT pięknie już tż mnie objechał o czym myślę to mu powiedziałam że jestem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 10:47   #4940
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie nie, ja byłam ubrana na czarno- czarna kurtka foto jest w mojej zielonej koszulce do sprzątania
ahaaaaa ale widzisz, nawet w koszulce do sprzątania można wyglądać pięknie
a połączenie czarny+blond też jest super
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ale to w pw, np b l o n d y n y
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

Kitkulka co to za nazwa jakas tajemnica
napisz tak k.i.t.k.u.l.k.a. albo k i t k u l k a heh pczywiscie nazwe tego cuda
no widzicie taką tajemnicę z tego robią, napiszę Wam na pw
caskadzie już napisałam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:48   #4941
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Bunny a włoski śliczne marzy mi się taka fryzurka ale nie wiem czy uzykam taki efekt żeby je tak powywijać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1204146389.jpg (37,0 KB, 22 załadowań)
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:48   #4942
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dobra ja juz znam nazwe tej maszyny

bunny
reanimuje zawsze moczac woda nie ociekaja ale sa wilgotne ale nie mokre a wogole to mocze dlonie i rozcieram zel w takich mokrych dloniach i na wlosy tak jest lepiej bo zel robi sie rzadszy i lepiej go rozprowadzic
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:49   #4943
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

o tak KITKULKA masz rację połączenie czerni z blondem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:50   #4944
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Infatuated super wyszło świetny ten Twój kolorek

Agatka ja jestem za Twoją nazwaą,bardzo mi się podoba

NeverGoodEnough18 wolalabys zolte niz siwe? No coz ja wolalabym siwe,bo umyjesz 3 razy wlosy i sie zmyje,a z zoltym nic nie zrobisz. Teraz tak mowisz,ze rozjasniacz super, zobaczymy czy pozniej nie bedziesz prosic o pomoc,bo wlosy Ci sie wykruszyly. Dziewczyny tutaj jak mialy ciemne naturalki, to kombinowaly 2 farbami,zeby tylko nie dawac rozjasniacza.

Czekoladowoo haha moje tez jakos tak swiecą na zolto-rudo

Bunny widzisz,a tak nie bylas przekonana do falek
jest super i inni to widzą,a te wszystkie co sie glupio patrza - po prostu Ci zazdroszczą
i to zdjęcie falek chyba najbardziej mi sie podoba z tych,ktore wstawialas

Kitkulka co to za nazwa jakas tajemnica
napisz tak k.i.t.k.u.l.k.a. albo k i t k u l k a heh pczywiscie nazwe tego cuda
Ja sie smieje że ojciec jakieś żarówki pozmieniał i dlatego tak swieca A najlepsze jest to ze musze tak przejechac przez miasto

A rozjasniacz to fakt - daje po tyłku, zwłaszcza jak sie ciagle robi. Ja dzisiaj klade ostatni raz i chocby nie wiem co wyszlo to nie bede kładła wiecej. Wole miec moze nie taki kolor o jakim marzyłam, niz stracic połowe włosów.

A ja np wiecie dlaczego sie szarości w Londzie i tym Srebrnym Pyle nie boje? Bo ja mam wrazenie że mi bedzie dobrze w takich nawet szarych kolorkach. Ja mam zimny typ urody, włosy z natury to zimą mam np takie że one mają szaro-zieloną poświate - powaga Dlatego sie nie boje bo szarosc to w sumie taka moja natura
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:50   #4945
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny to napiszcie nazwę urządzenia ze spacjami

Blond bunny super falki
dziękuję kochana!

Cytat:
Napisane przez agulek001 Pokaż wiadomość
hej wam...mam zapytanie...jeżeli rozjaśniam włosy na całej długości a nastepnie farbuje to jak zlikwiduje odrost po pewnym czasie....czy znowu bede musiała rozjaśniać i farbować?? dodam że mam braz włosy (bynajmiej kiedys takie były) teraz raczej szare...czy znacie jakis inny sposob by zniwelowac odrost??
nie dajesz zdjeć i sama nie jestes pewna co masz na głowie
To skad my mozemy to wiedzieć?
Jeżeli użyjesz rozjaśniacza a potem farby to odrosty co miesiąc też będziesz musiała robić najpierw rozjasniaczem, potem farbą bo inaczej odrost sie odetnie kolorem i będzie biskup lub tzw. skunks.
Nie wiem jakie masz włosy i jaki kolor bys chciała- ale możliwe ze sama farba by wystarczyła.
Rozjaśniacz to zuo

Cytat:
Napisane przez HelgaKowalska Pokaż wiadomość
Mam pytanie.
Mój odcień naturalny to ciemny blond. Od roku używam farb Loreala w tonacji złocistej, wczoraj coś mnie podkusiło i kupiłam kolor HOLLYWOOD BARDZO JASNY BLOND, ale zauważyłam że jest niezalecany dla ciemnego blondu. Jakie mogą być skutki takiego farbowania?
Kolor będzie ciemniejszy o ton niz taki jak pokazuja na opakowaniu ale nic strasznego sie nie stanie. Odrost może być rudawy jeśli masz czerwony pigment w dużej ilości w naturalnych wlosach...

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;24961791]Jak w zeszłym roku zostałam blondynką to po wyjściu od fryzjera idąc prze miasto zaczepił mnie chłopak z pytaniem, czy nie dałabym się zaprosić na kawę. Pierwszy raz w życiu coś mi się takiego zdarzyło! A ja w ogóle szłam taka w szoku z tą blond głową, bo mi się wydawało, że wszyscy przechodnie na mnie patrzą i wiedzą, że właśnie wyszłam od fryzjera[/QUOTE]
Bo na blondynki zawsze sie na ulicy patrzą do tego można przywyknąć, potem tak juz to nie dziwi.
Ale z tym chlopakiem super sprawa- utwierdził cie w przekonaniu ze dobrze wyglądasz

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;24961994]Hehe dziękuję Bunny za odpowiedź, na Ciebie zawsze można liczyć
Właśnie miałam ochotę wypróbować jeszcze tego waxa z proteinami mlecznymi, ale w obecnym stanie rzeczy zrezygnuję, bo przykro aż było patrzeć na te moje włosy w umywalce. Teraz mam w zamiarze wypróbować zakwaszającą maskę po farbowaniu Leo i Sleek Stapiz Volume lub colour non-stop, bo miałam kiedyś tego zwykłego sleeka i bardzo mi odpowiadał. Miałam po nim fajne włoski pomimo, że miała ta maska trochę silikonu.
Dziękuję Ci za pomoc w sprawie siostry, ja też będę chciała w najbliższym czasie pofarbować czymś profesjolanym, więc jeszcze pozwolę się raz zapytać Cię o poradę, ale to już jak będę miała aparat żeby zrobić fotki tych moich kłaczków[/QUOTE]
Leo i stapiz maja niezle maski- ale regeneracji sie nie spodziewaj- ochronia i ulatwia czesanie i tyle w sumie. Weż te do koloru-sa lepsze.
I jak sie zdecydujesz- na pewno poradzę
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:51   #4946
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny a włoski śliczne marzy mi się taka fryzurka ale nie wiem czy uzykam taki efekt żeby je tak powywijać
Na długich włoskach to prostownicą sie spokojnie tak powywijają Tylko bys musiala miec prostownice która gładko po włoskach sunie bo moja np sie nie nadaje bo szarpie włosy przy kręceniu.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:52   #4947
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

czekoladowoo tez mam ciemne grubsze brwi i co ? mam blond a czasem to nawet jeszcze je przyciemniam kredka czarna zeby nadac glebi
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:53   #4948
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

no widzicie taką tajemnicę z tego robią, napiszę Wam na pw
caskadzie już napisałam
ja tez juz mam
a na to urzadzonko moja mama sie naplila wczesniej,ale troche drogie jest
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny a włoski śliczne marzy mi się taka fryzurka ale nie wiem czy uzykam taki efekt żeby je tak powywijać
mi sie tez takie powywijane podobają
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:54   #4949
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czekoladowoo tez mam ciemne grubsze brwi i co ? mam blond a czasem to nawet jeszcze je przyciemniam kredka czarna zeby nadac glebi
No właśnie ja mam cos dziwnego. Jak widze dziewczyne o ładnym odcieniu blondu i ciemnych brwiach to kurcze no normalne, ładnie wygląda. A jak patrze na siebie to jak jakas durnota
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:55   #4950
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja sie smieje że ojciec jakieś żarówki pozmieniał i dlatego tak swieca A najlepsze jest to ze musze tak przejechac przez miasto

A rozjasniacz to fakt - daje po tyłku, zwłaszcza jak sie ciagle robi. Ja dzisiaj klade ostatni raz i chocby nie wiem co wyszlo to nie bede kładła wiecej. Wole miec moze nie taki kolor o jakim marzyłam, niz stracic połowe włosów.

A ja np wiecie dlaczego sie szarości w Londzie i tym Srebrnym Pyle nie boje? Bo ja mam wrazenie że mi bedzie dobrze w takich nawet szarych kolorkach. Ja mam zimny typ urody, włosy z natury to zimą mam np takie że one mają szaro-zieloną poświate - powaga Dlatego sie nie boje bo szarosc to w sumie taka moja natura
heh,a Ty zaraz dostaniesz
mialy byc foty
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.