Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-20, 21:20   #721
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2011-04-20 o 21:22
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 21:29   #722
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A dla mnie ten micel jest buuu okropnyJa tyle zachwytów o nim przeczytałam,że jak była promocja to sie skusilam na dwie butle po 500ml i do tej pory męcze jeszcze końcówke 2(na szczęście)butli.
To pierwszy płyn,który tragicznie podrażnia mi oczy i zawsze przy demakijażu lecą mi łzy.

Skończy się to kupię tego nowego AA eko.
To widze ze nie tylko mi nie podpasowala oslawiona na wizazu Bioderma.Kupilam ten micel bedac w Polsce no i normalnie masakra,niewydajny,sciaga l twarz,totalnie nie dla wrazliwcow z sucha skora.Ja wogole mam zle doswiadczenia z micelami-wole oleje


Swietne zbiory dziewczyny
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 21:50   #723
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Ja farbuję u fryzjera farbą INOA - to od L'Oreal bez amoniaku, bezzapachowa oparta na olejkach. Nie niszczy tak włosów.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 22:03   #724
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ale ja farbowalam od 'zawsze' i mam kilka kolorow na wlosach pza tym moje naturalne rosna juz takie 'mysie' na czubku glowy mam moje mysie.. potem sa jakies czerwone ?? :/ miedziane, kasztanowe, koncwki sa ciemniejsze no cyrk po prostu
hehe ja co prawda nie farbuje ale moje wlosy zwlaszcza z jednej strony wywijaja mi sie na rozne strony swiata do tego jak maialam dluzsze to ze srodka glowy rosl mi taki pofalowany kosmyk - cuda sie dzieja

zawsze jak ide do mojej fryzjerki to mowi ze pamieta ze moje wlosy to rozne cuda wyrabiaja
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 22:25   #725
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Heeej, ja wracam dziś z moimi ostatnimi zakupami (a miał być szlaban na zakupy dopóki nie przylecę do Polski ).

Mam pewne wątpliwości co do pasty i co do odżywki do paznokci, ale wklejam bo wyglądają nieźle. Poza produktami z BU reszta kupiona w eko sklepie. Wybaczcie jesli coś już było, ale nie jestem w 100% pewna, więc na wszelki wypadek wklejam. Alvera zawieta Glycerym Stearate, ale nic poza tym co by mnie w jakikolwiek sposób zmartwiło. Crystal ma być w 100% naturalny. Odżywka do paznokci też wydaje się ciekawa, ale zawiera Tocopheryl Acetate, a ja nie wiem co to jest. Dezodorantu z Alvery dopiero zaczęłam używać, ale już jestem bardzo zadowolona.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04980a.jpg (129,2 KB, 88 załadowań)

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2011-04-20 o 22:28
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 22:47   #726
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie, ja nie mogę tak często zagladac do tego watku, przez Was mój portfel kurczy się jak oszalaly
Wiem, o czym mówisz Mój portfel przez ten wątek też przeżywa "kuracje odchudzającą"

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja kupiłam tylko krem na noc ginkgo i microsrebro,bo u nas już pustki.A Pani nic mi nie potrafiła powiedzieć na temat tej serii,nie wiedziała czy wycofują serię czy zmieniaja opakowania.
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, sprawa z Natuderm Botanics wygląda tak:
-wycofują swoje kosmetyki z Drogerii Natura i w ogóle z Polski
- jeśli by się zebrało parę chętnych osób, to może jeszcze można by było coś zamówić od dystrybutora, bo jeszcze jakieś kosmetyki ma
- jeśli jesteście na coś chętne, to ja mogę zapytać w jakiej cenie oni by to mieli itp. szczegóły
Tak coś właśnie czułam.. no już niewiele zostało z natuderm botanics, takie pojedyncze rzeczy.. hm, chyba będę musiała zaglądnąć do jeszcze jednej Natury, może tam coś wypatrzę. Ciekawe w jakich cenach dystrybutor mógłby sprzedać kosmetyki..
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 12:42   #727
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Witajcie, czy u was też nie ma wczorajszych wypowiedzi w wątkach? Poza tym widzę, że grafika ta co byla wcześniej wrócila

Wklejam nowe nabytki:

Olej kokosowy bylam zmuszona kupić mojemu synkowi, który się wręcz zakochal w nim, w konsystencji i zapachu. Polecam tej firmy, gdyż jest tani i przepięknie pachnie, mam caly litr. Moglam wybierać między wiaderkiem z uchwytem, a sloikiem szklanym na stronie producenta, wybralam wiaderko ze względu na to, że jest lżejsze i nie stluklo się w przesylce, poza tym przyda się mojemu dziecku, gdy go już opróźnimy, np do piaskownicy. Wiem, że to malo ekologiczne, ale usprawiedliwiam się, bo mamy w domu pelno sloików, które nazbieraly się od tak po prostu i nie wyrzucamy ich, przydadzą się na przetwory

Olej z orzechów wloskich:
Niska zawartośc kwasu oleinowego sprawia, że jest to jeden z najmniej zapychajacych olejów świata. Mam problem, gdyż po otwarciu butelki ( jeszcze nie otworzylam) olej ten zachowuje świeżość jedynie przez miesiąc, trochę dlużej po zmieszaniu pól na pól z innym bardziej stabilnym olejem. W butli jest aż 250 ml, jeżeli ktoś bylby zainteresowany odlewką 50-100ml, to pisać na PW. Jako próbkę gratis mogę dolączyć trochę kokosowego i shea
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020515.jpg (64,7 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020512.jpg (106,1 KB, 50 załadowań)
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-22, 13:10   #728
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

jejku, co tu sie dzieje, wszystko znika mój wczorajszy wpis znikł, wiec zapytam raz jeszcze: a pytanko mam do Korah Czytałam w wątku, ze używasz micela AA ECO i ze kremy są według Ciebie ok, a powiedz proszę, czy patrzyłaś może na ten koncentrat detoks, czy jest wart zachodu?
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 13:15   #729
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Olej z orzechów wloskich:
Niska zawartośc kwasu oleinowego sprawia, że jest to jeden z najmniej zapychajacych olejów świata. Mam problem, gdyż po otwarciu butelki ( jeszcze nie otworzylam) olej ten zachowuje świeżość jedynie przez miesiąc, trochę dlużej po zmieszaniu pól na pól z innym bardziej stabilnym olejem. W butli jest aż 250 ml, jeżeli ktoś bylby zainteresowany odlewką 50-100ml, to pisać na PW. Jako próbkę gratis mogę dolączyć trochę kokosowego i shea
Serio, tak krótko? Co jest na butelce dokładnie napisane? - że przez miesiąc i w lodówce?
Zamiast mieszać z innym olejem (co raczej ma wg mnie mały sens, gdyż przyjmuje sie że produkt ma taki okres trwałości jaki ma najmniej trwały składnik), lepiej dodać czystej witaminy E w ilości 1%
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 13:21   #730
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Tak dokladnie jest napisane, po otwarciu zużyć w ciągu jednego miesiaca. Przechowywac w chlodnym miejscu bez dostępu światla. Dzięki za radę, tak wlasnie zrobię
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 13:34   #731
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Czesc Dziewczyny Wklejam mój malutki zbiorek. Na zdjęciu zabrakło kilku rzeczy (zostały w mieszkaniu studenckim) takich jak hydrolat neroli, hydrolat aloesowy, olej z czarnuszki, olej konopny, szampon z Babydream, szampon i żel Alterry oraz mydło glicerynowe Jericho.
No i co my tu mamy (od prawej):
- tonik z 10% kwasem migdałowym
- olejek z drzewa herbacianego
- olej jojoba
- macerat brzozowy
- lip smackers
- dezodorant Alterry
- mleczko oczyszczające z Natuderm
- krem oczyszczający z Natuderm
- Lotion Babydream
- Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem (BU)
- hydrolat oczarowy
- masło shea (z kolorówki)
- puder perłowy (BU)
- samodzielnie zrobiony puder
- dwa samodzielnie zrobione korektory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (76,2 KB, 134 załadowań)
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-22, 13:39   #732
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
jejku, co tu sie dzieje, wszystko znika mój wczorajszy wpis znikł, wiec zapytam raz jeszcze: a pytanko mam do Korah Czytałam w wątku, ze używasz micela AA ECO i ze kremy są według Ciebie ok, a powiedz proszę, czy patrzyłaś może na ten koncentrat detoks, czy jest wart zachodu?


Koncentrat jest fajny, ale wysoko w skladzie ma trigliceryd, więc jest dość cieżki, raczej dla suchej skóry.


jp9, super zbiór
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 13:54   #733
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Przywrócono stary wygląd forum, ale przez to wszystkie posty i prywatne wiadomości z wczoraj zostały utracone A ja wymiankę dogadywałam akurat wczoraj

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny Wklejam mój malutki zbiorek. Na zdjęciu zabrakło kilku rzeczy (zostały w mieszkaniu studenckim) takich jak hydrolat neroli, hydrolat aloesowy, olej z czarnuszki, olej konopny, szampon z Babydream, szampon i żel Alterry oraz mydło glicerynowe Jericho.
No i co my tu mamy (od prawej):
- tonik z 10% kwasem migdałowym
- olejek z drzewa herbacianego
- olej jojoba
- macerat brzozowy
- lip smackers
- dezodorant Alterry
- mleczko oczyszczające z Natuderm
- krem oczyszczający z Natuderm
- Lotion Babydream
- Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem (BU)
- hydrolat oczarowy
- masło shea (z kolorówki)
- puder perłowy (BU)
- samodzielnie zrobiony puder
- dwa samodzielnie zrobione korektory
Cudne masz te rzeczy Czy mogłabyś napisać kilka słów o
-toniku z kwasem migdałowym 10%
-macerat brzozowy (do czego się tego używa? )

Znalazłam u mnie w mieście (mieszkam tu dopiero pół roku) sklep zielarski, całkiem ładnie zaopatrzony - mają serie ekologiczne Flos-Lek i Ava w niezłych cenach (niższych niż na stronie producenta!) i poza tym dużo różnych ciekawych rzeczy
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 14:25   #734
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Może któraś z was wie czy kolorówka dr. hauschki jest dostępna w sephorach? A jeśli nie to gdzie?

Edytowane przez lulaluna
Czas edycji: 2011-04-22 o 14:27
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 14:33   #735
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Może któraś z was wie czy kolorówka dr. hauschki jest dostępna w sephorach? A jeśli nie to gdzie?
W tych samych miejscach co pielęgnacja, czyli aptekach i sklepach ekologicznych
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 14:35   #736
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Może któraś z was wie czy kolorówka dr. hauschki jest dostępna w sephorach? A jeśli nie to gdzie?
W sephorach na pewno nie, ale w tzw. dobrych aptekach, czyli takich, które mają dobre zaopatrzenie (zwykle jest tam drożej, na DOZ na pewno nie ma hauschki). Mogę polecić w miarę tanią aptekę internetową: nazywa się apteka eskulap z Krakowa (wpisz w google). Ceny tańsze niż w stacjonarnych aptekach i jest całkiem spory wybór hauschki.

linusiaczek, jp91 - świetne zbiory

Wklejam przy okazji moje nowe zakupy. Czarny Elf - to już moje 3 serum z wit. C. Chyba je zgloszę do KWC, bo nie znalazłam lepszego
1. Alterra mleczko do demakijażu oczu (od razu uprzedzam: beznadziejne!)
2. Flos lek krem pod oczy, szyję i dekolt
3. Lip Smacker waniliowy
4. Nu Fountain serum z wit. C
5. Olejek z drzewa herbacianego
6. Crystal Essence dezodorant
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zbior naturalny3.jpg (40,8 KB, 140 załadowań)
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 14:39   #737
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Przywrócono stary wygląd forum, ale przez to wszystkie posty i prywatne wiadomości z wczoraj zostały utracone A ja wymiankę dogadywałam akurat wczoraj


Cudne masz te rzeczy Czy mogłabyś napisać kilka słów o
-toniku z kwasem migdałowym 10%
-macerat brzozowy (do czego się tego używa? )

Znalazłam u mnie w mieście (mieszkam tu dopiero pół roku) sklep zielarski, całkiem ładnie zaopatrzony - mają serie ekologiczne Flos-Lek i Ava w niezłych cenach (niższych niż na stronie producenta!) i poza tym dużo różnych ciekawych rzeczy
Maceratu używam dość rzadko, ale jest bardzo fajny, nawilża i odżywia cerę. Lubię go i ładnie pachnie Możesz o nim poczytać tu: http://mazidla.com/component/virtuem...category_id=15
Tonik robię z kwasu kupionego na mazidłach. Zawsze przygotowuje małe porcje, żeby zużyć je max do 2 tygodni. Mieszam wodę destylowaną (13,1 ml) i kwas migdałowy (1,82 ml). Sprawdzam papierkami wskaznikowymi, aż PH będzie w okolicach 4, reguluję sodą Tonik ładnie oczyszcza skórę, lekko złuszcza, gdy go stosuję nie pojawiają mi się nowe krostki, zaskórników jest mniej, a wielkie gule, które też czasami mam znikają o wiele szybciej posmarowane tonikiem Polecam go
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 14:40   #738
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
1. Alterra mleczko do demakijażu oczu (od razu uprzedzam: beznadziejne!)
Też Cię szczypie w oczy?
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 14:49   #739
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Hey i Sicilia dzięki! Czytałam ostatnio w jednej gazecie że jest dostępny w sephorach, choć nigdy go tam nie widziałam, ale też dawno nie byłam. Ponieważ interesują mnie pudry i róże to chciałabym je zobaczyć na żywo, przyznam też że boję się zamawiać kosmetyki "w kamieniu" przez net, mam obawy że się rozwalą. Może macie jakieś doświadczenia w tej sprawie?

Sicilia grzecznie proszę o relację w sprawie kremu flos lek. Oglądałam go ostatnio i bardzo mnie kusił. Najbardziej interesuje mnie czy jest tłusty czy lekki i oczywiście jak u niego z nawilżaniem.

Oj i teraz zauważyłam to serum z wit c. Dobre jest? I gdzie takie można nabyć? Szukam jakiegoś serum z wit c, ale wszystkie które przeglądałam mają kiepskie opinie. A tego nigdy nie widziałam.

Edytowane przez lulaluna
Czas edycji: 2011-04-22 o 14:54
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-22, 15:07   #740
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
W sephorach na pewno nie, ale w tzw. dobrych aptekach, czyli takich, które mają dobre zaopatrzenie (zwykle jest tam drożej, na DOZ na pewno nie ma hauschki). Mogę polecić w miarę tanią aptekę internetową: nazywa się apteka eskulap z Krakowa (wpisz w google). Ceny tańsze niż w stacjonarnych aptekach i jest całkiem spory wybór hauschki.

linusiaczek, jp91 - świetne zbiory

Wklejam przy okazji moje nowe zakupy. Czarny Elf - to już moje 3 serum z wit. C. Chyba je zgloszę do KWC, bo nie znalazłam lepszego
1. Alterra mleczko do demakijażu oczu (od razu uprzedzam: beznadziejne!)
2. Flos lek krem pod oczy, szyję i dekolt
3. Lip Smacker waniliowy
4. Nu Fountain serum z wit. C
5. Olejek z drzewa herbacianego
6. Crystal Essence dezodorant
A jak dezodorant się sprawuje? bo alterra to raczej kiepska... i też jestem ciekawa tego serum
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 15:18   #741
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Też Cię szczypie w oczy?
Szczypie w oczy, rozmazuje make-up po twarzy Całe szczęście, że to miniaturka, bo nie zniosłabym dużego opakowania.

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Sicilia grzecznie proszę o relację w sprawie kremu flos lek. Oglądałam go ostatnio i bardzo mnie kusił. Najbardziej interesuje mnie czy jest tłusty czy lekki i oczywiście jak u niego z nawilżaniem.
Oj i teraz zauważyłam to serum z wit c. Dobre jest? I gdzie takie można nabyć? Szukam jakiegoś serum z wit c, ale wszystkie które przeglądałam mają kiepskie opinie. A tego nigdy nie widziałam.
Krem flos lek jest lekki (w ogóle nie jest tlusty) i szybko się wchłania. Nie szczypie pod oczami, na szyi i dekolcie też wchłania się bardzo szybko. Ma bardzo delikatny, wręcz neutralny zapach. Raczej nawilża niż napina.
Serum z wit. C jest boskie, ma najlepszy skład jaki widziałam w takich produktach. Poleciła mi to je Czarny Elf. Zamawiam na amazon.com. Z wysyłką zapłaciłam 79 zł (19,99$ plus wysyłka do Polski 7$). Przysłali w ciągu 1,5 tygodnia od zamówienia.

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Dezodorant crystal essence jest bardzo dobry, jak na naturalny, tzn. nie blokuje całkowicie potu, ale nie czuć żadnego zapachu, więc jestem zadowolona.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 15:25   #742
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dzięki Sicilia! To serum ma 30ml? Właśnie oglądam je na amazonie, faktycznie ma dobre opinie. Czy 20% to nie jest za dużo na początek? Używasz na dzień czy na noc?
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 15:27   #743
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
W sephorach na pewno nie, ale w tzw. dobrych aptekach, czyli takich, które mają dobre zaopatrzenie (zwykle jest tam drożej, na DOZ na pewno nie ma hauschki). Mogę polecić w miarę tanią aptekę internetową: nazywa się apteka eskulap z Krakowa (wpisz w google). Ceny tańsze niż w stacjonarnych aptekach i jest całkiem spory wybór hauschki.

linusiaczek, jp91 - świetne zbiory

Wklejam przy okazji moje nowe zakupy. Czarny Elf - to już moje 3 serum z wit. C. Chyba je zgloszę do KWC, bo nie znalazłam lepszego
1. Alterra mleczko do demakijażu oczu (od razu uprzedzam: beznadziejne!)
2. Flos lek krem pod oczy, szyję i dekolt
3. Lip Smacker waniliowy
4. Nu Fountain serum z wit. C
5. Olejek z drzewa herbacianego
6. Crystal Essence dezodorant
Gdzie można dostać ten dezodorant Crystal Essence?
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 15:30   #744
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziękuję Sicilia
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 15:40   #745
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Kochane, przepraszam za prywatę, ale może jest tutaj jakaś minerałoholiczka Poszukuję do przetestowania małej ilości różu mineralnego Lily Lolo w odcieniu Candy Girl lub Doll Face
Gdyby któraś z Was go miała i mogła mi odsypać, to ja bym odkupiła albo wysłała coś od siebie z mojego wątku wymianowego lub spod lady
Bardzo proszę o PW, jeśli ktoś ma i mógłby mi przesłać
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 16:12   #746
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Dzięki Sicilia! To serum ma 30ml? Właśnie oglądam je na amazonie, faktycznie ma dobre opinie. Czy 20% to nie jest za dużo na początek? Używasz na dzień czy na noc?
Używam tylko na dzień pod filtr na twarz, szyję i dekolt. Faktycznie jest to dośc duza buteleczka, więc nie oszczędzam, zwłaszcza że trzeba je dość szybko zużyć (max 3 miesiące, zanim serum zmieni barwę na bursztynową z przezroczystej i zmieni zapach na nieciekawy - poprzednie zużyłam w niecałe 2 miesiące i nie zmieniło w tym czasie ani barwy ani zapachu). Możesz spróbować mniejsze stężenie na początek 10% (wersja sensitive). Myślę, że to zależy od wieku, kondycji skóry. Nie stosuję natomiast tego serum cały czas, robię sobie przerwy, bo nadmiar wit. C nie jest za dobry.

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Gdzie można dostać ten dezodorant Crystal Essence?
W niektórych Rossmanach. W Warszawie jest w Marriocie (tam kupiłam), podobno także w Reducie i w Jankach.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 16:27   #747
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

/// o rany! umiescilam post nie na tym watku co trzeba!!

Edytowane przez ckin2u
Czas edycji: 2011-04-22 o 16:44 Powód: POMYLKA! nie ten watek
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 16:38   #748
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Używam tylko na dzień pod filtr na twarz, szyję i dekolt. Faktycznie jest to dośc duza buteleczka, więc nie oszczędzam, zwłaszcza że trzeba je dość szybko zużyć (max 3 miesiące, zanim serum zmieni barwę na bursztynową z przezroczystej i zmieni zapach na nieciekawy - poprzednie zużyłam w niecałe 2 miesiące i nie zmieniło w tym czasie ani barwy ani zapachu). Możesz spróbować mniejsze stężenie na początek 10% (wersja sensitive). Myślę, że to zależy od wieku, kondycji skóry. Nie stosuję natomiast tego serum cały czas, robię sobie przerwy, bo nadmiar wit. C nie jest za dobry.
Dzięki wielkie! Muszę się zastanowić które serum wybrać. A mogę wiedzieć jakiego filtra używasz?
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 16:45   #749
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Korah a Tobie jak sie sprawuje to mleczko do demakijazu? ja uzywam tylko do oczek i uwazam ze nie jest zle
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 16:50   #750
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie! Muszę się zastanowić które serum wybrać. A mogę wiedzieć jakiego filtra używasz?
Ja też się dowiem,bo nadal używam niestety avenea nie mam pojęcia jaki kupić

Dzisiaj testowałam podkład lavera i mimo,że byłam sceptycznie nastawiona to powiem wam,że zostałam mile zaskoczona.
Buzia ładnie w nim wygląda,kolor też mam ok.Kupię pełnowymiarowe opakowanie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.