Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-19, 10:23   #1441
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
a co Ci ta pani dermatolog powiedziała, czemu Ci tak wolno włosy rosną?
ja sie teraz ciesze ze mi w ogóle rosnął ! mi przez pol roku w ogole nie drgnęły nawet o milimetr i jak tu cokolwiek zapuścić wiec po pol roku poszłam no bo fakt, wtedy jeszcze minimalnie sie kruszyły bo wtedy jeszcze prostowałam i myslałam ze to od tego ale kiedys tak patrze w lusterko i nie mam odrostu w ogóle czyli, ze nie rosnał a nie ze sie wykruszają i dlatego stoją w moiejscu... no i poszłam, popatrzyła na moją głowę i powiedziała, ze nie mam zadnego noworosnącego włosa co w sumie bylo faktem tylko dopiero ona mi to uświadomiła, 0 babyhair ja tak w ogóle to mam anemie od kilku lat z której nie moge sie skutecznie wyleczyć choć przyznam, ze jest od roku o wiele lepiej no i kazała mi odstawic wszytskie tabletki zeby mi watroba odpoczeła (bo to moze byc od niej) i brac przez 2-3 miesiace tylko i wyłacznie tabletki dla kobiet w ciązy bo maja wiecej zelaza i kwasu foliowego niz tabletki po prostu z zelazem. Tabletek anty oczywiscie nie odstawiłam no i jadłam te tabletki dla ciężarnych i jak widać po moim odroście włoski ruszyły choć na długości dalej tego nie widzę więc nie wiem co jest ze mną nie tak ale juz nie prostuje wiec sie tak nie łamią i w ogóle byłam u fryzjerki, ściełam 1cm i konce są dalej w cudownym stanie odnosze wrazenie, ze ten 1cm co mi ścieła dokładnie 4 lipca już jest spowrotem bo znowu czuje włosy na karku w tym samym miejscu,m wiec mam nadzieje, ze bedzie już dobrze

ufff ale sie rozpisalam


Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
Witam wszystkie kobitki Dawno się nie udzielałam, ale cały czas pilnie śledzę wątek i jestem nadal z Wami, mimo tego, że już od pół roku mam swoje włoski. Dziś mija równy roczek jak się nie farbuję. Dla mnie to bardzo duży sukces, że udało mi się tak długo wytrwać. Widzę, że Wam też świetnie idzie i mam nadzieję, że dalej tak będzie i wszystkie niedługo będziemy cieszyć się z naturalek w nowym wątku. Mocno trzymam za Was kciuki.
Gratuluję ! jako, że dzisiaj mija rocznica no to musimy to jakoś uczcić !



__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 13:38   #1442
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
no własnie jeszcze zobaczymy kto tu bedzie kogo wysłuchiwał ale szczerze mowiac to mam nadzieje, ze wszytskie wytrwamy i będziemy sie cieszyc pięknymi naturalnymi włosami co prawda ja juz bede mega zwykła bo nie nosze tipsów, nie chodzę na solarium (no dobra raz na rok chodze) nie prostują włosów, do tego dojdzie brak farby i będe wyglądała jak jakaś gimnazjalistka choc w sumie nie... gimnazjelistki sa teraz lepiej wyrobione niz ja
ej, to co ja z moim aparacikiem mam powiedzieć? pewnie wyglądam na jakieś 13 lat

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
Witam wszystkie kobitki Dawno się nie udzielałam, ale cały czas pilnie śledzę wątek i jestem nadal z Wami, mimo tego, że już od pół roku mam swoje włoski. Dziś mija równy roczek jak się nie farbuję. Dla mnie to bardzo duży sukces, że udało mi się tak długo wytrwać. Widzę, że Wam też świetnie idzie i mam nadzieję, że dalej tak będzie i wszystkie niedługo będziemy cieszyć się z naturalek w nowym wątku. Mocno trzymam za Was kciuki.
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
ja sie teraz ciesze ze mi w ogóle rosnął ! mi przez pol roku w ogole nie drgnęły nawet o milimetr i jak tu cokolwiek zapuścić wiec po pol roku poszłam no bo fakt, wtedy jeszcze minimalnie sie kruszyły bo wtedy jeszcze prostowałam i myslałam ze to od tego ale kiedys tak patrze w lusterko i nie mam odrostu w ogóle czyli, ze nie rosnał a nie ze sie wykruszają i dlatego stoją w moiejscu... no i poszłam, popatrzyła na moją głowę i powiedziała, ze nie mam zadnego noworosnącego włosa co w sumie bylo faktem tylko dopiero ona mi to uświadomiła, 0 babyhair ja tak w ogóle to mam anemie od kilku lat z której nie moge sie skutecznie wyleczyć choć przyznam, ze jest od roku o wiele lepiej no i kazała mi odstawic wszytskie tabletki zeby mi watroba odpoczeła (bo to moze byc od niej) i brac przez 2-3 miesiace tylko i wyłacznie tabletki dla kobiet w ciązy bo maja wiecej zelaza i kwasu foliowego niz tabletki po prostu z zelazem. Tabletek anty oczywiscie nie odstawiłam no i jadłam te tabletki dla ciężarnych i jak widać po moim odroście włoski ruszyły choć na długości dalej tego nie widzę więc nie wiem co jest ze mną nie tak ale juz nie prostuje wiec sie tak nie łamią i w ogóle byłam u fryzjerki, ściełam 1cm i konce są dalej w cudownym stanie odnosze wrazenie, ze ten 1cm co mi ścieła dokładnie 4 lipca już jest spowrotem bo znowu czuje włosy na karku w tym samym miejscu,m wiec mam nadzieje, ze bedzie już dobrze

ufff ale sie rozpisalam
Łeee mi z kolei po odstawieniu tabletek anty, przez kilka miesięcy/ strasznie włosy wypadały Nigdy więcej..dobrze, że pomogły ci te ciążowe

Jak pozbędziemy się farbowanych to możemy założyć wątek o zapuszczaniu naturalnych

Czy tylko ja tu nie mam chłopaka?
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 13:51   #1443
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Łeee mi z kolei po odstawieniu tabletek anty, przez kilka miesięcy/ strasznie włosy wypadały Nigdy więcej..dobrze, że pomogły ci te ciążowe

Jak pozbędziemy się farbowanych to możemy założyć wątek o zapuszczaniu naturalnych

Czy tylko ja tu nie mam chłopaka?
Nawet mnie nie strasz cóż... wniosek z tego taki, ze odstawie dopiero jak będę planowała ciąże a tak to choćby nie wiem co to będę brac dalej

co to wątku o zapuszcaniu naturalek to jestem jak najbardziej za ale jeszcze sobie na ten wątek poczekamy sporo czasu a przynajmniej ja nie tak szybko do niego dołączę

a co do chłopaka to nie wiem ale ciesz sie wolnością puki możesz !
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 14:36   #1444
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
Witam wszystkie kobitki Dawno się nie udzielałam, ale cały czas pilnie śledzę wątek i jestem nadal z Wami, mimo tego, że już od pół roku mam swoje włoski. Dziś mija równy roczek jak się nie farbuję. Dla mnie to bardzo duży sukces, że udało mi się tak długo wytrwać. Widzę, że Wam też świetnie idzie i mam nadzieję, że dalej tak będzie i wszystkie niedługo będziemy cieszyć się z naturalek w nowym wątku. Mocno trzymam za Was kciuki.
Gratulacje! Pokaż je nam, pokaż, pokaż!
Roczek to już coś

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
oj no kochane no ja was nie zostawię ^_^
konsekwentnie opierniczam was za myśli farbozwańcze (nie ma to jak sobie wymyślić słowo) ;p

ja obecnie walczę o długie włosy :P
i w ogóle codziennie was czytam ;p
Też czasami pisząc tutaj wymyślam jakieś słowa
To mamy wspólny cel, bo oprócz zapuszczania naturalnych to jeszcze bardziej obecnie zależy mi na długości bo czułam się źle w i nadal jeszcze nie jest okey w tych co mam, ale urosły sporo i rosną szybko więc mam nadzieję osiągnę cel nr 1 - do zapięcia stanika
Cieszymy się że jesteś z nami to teraz zapuszczaj te swoje całe naturalki!

Idę doprawić obiad i czekam na TŻ, a tymczasem uciekam by dać się pochłonąć kolejnym odcinkom Przyjaciele
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 14:47   #1445
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Nawet mnie nie strasz cóż... wniosek z tego taki, ze odstawie dopiero jak będę planowała ciąże a tak to choćby nie wiem co to będę brac dalej

co to wątku o zapuszcaniu naturalek to jestem jak najbardziej za ale jeszcze sobie na ten wątek poczekamy sporo czasu a przynajmniej ja nie tak szybko do niego dołączę

a co do chłopaka to nie wiem ale ciesz sie wolnością puki możesz !
Ja też nie... i cieszę się cieszę
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 15:53   #1446
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Chyba się do Was przyłączę bo mam już dość tego farbowania, obawiania się czy włosy mi wyjdą w połowie czy całe
Dajmy im żyć
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 17:04   #1447
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
ja sie teraz ciesze ze mi w ogóle rosnął ! mi przez pol roku w ogole nie drgnęły nawet o milimetr i jak tu cokolwiek zapuścić wiec po pol roku poszłam no bo fakt, wtedy jeszcze minimalnie sie kruszyły bo wtedy jeszcze prostowałam i myslałam ze to od tego ale kiedys tak patrze w lusterko i nie mam odrostu w ogóle czyli, ze nie rosnał a nie ze sie wykruszają i dlatego stoją w moiejscu... no i poszłam, popatrzyła na moją głowę i powiedziała, ze nie mam zadnego noworosnącego włosa co w sumie bylo faktem tylko dopiero ona mi to uświadomiła, 0 babyhair ja tak w ogóle to mam anemie od kilku lat z której nie moge sie skutecznie wyleczyć choć przyznam, ze jest od roku o wiele lepiej no i kazała mi odstawic wszytskie tabletki zeby mi watroba odpoczeła (bo to moze byc od niej) i brac przez 2-3 miesiace tylko i wyłacznie tabletki dla kobiet w ciązy bo maja wiecej zelaza i kwasu foliowego niz tabletki po prostu z zelazem. Tabletek anty oczywiscie nie odstawiłam no i jadłam te tabletki dla ciężarnych i jak widać po moim odroście włoski ruszyły choć na długości dalej tego nie widzę więc nie wiem co jest ze mną nie tak ale juz nie prostuje wiec sie tak nie łamią i w ogóle byłam u fryzjerki, ściełam 1cm i konce są dalej w cudownym stanie odnosze wrazenie, ze ten 1cm co mi ścieła dokładnie 4 lipca już jest spowrotem bo znowu czuje włosy na karku w tym samym miejscu,m wiec mam nadzieje, ze bedzie już dobrze

ufff ale sie rozpisalam
jedno szczęście, że Ci te włosy ruszly a długo bierzesz już te tabletki ciążowe i jeśli mogę zapytać to jakie?
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 17:10   #1448
_kasiaczek
Raczkowanie
 
Avatar _kasiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 120
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Witajcie
otóż i ja próbuję wrócić do naturalnego koloru, przez kilka lat rozjaśniałam włosy (pasemka) najpierw były to średnie blondy potem bardzo jasne.
Świeżo po zrobieniu pasemek włoski wyglądały bardzo ładnie, ale z racji tego że włosy rosną mi bardzo szybko po 3 tygodniach miałam już paskudne odrosty.
Od jakiegoś czasu strasznie wypadają mi włosy, zaczęłam się leczyć, teraz jest trochę lepiej, ale niewątpliwie rozjaśnianie przyczyniło się do wypadania włosów i dramatycznego ich zniszczenia.
Ostatni raz rozjaśniałam w kwietniu, teraz juz mam spory odrost, parę razy stosowałam szamponetki z joanny naturalny blond ale to przyciemnienie na 2 mycia a potem schodzi.
Nie wiem jak zatuszowac te paskudne odrosty, może macie jakieś pomysły? może szampon średni blond z garniera na 24 mycia?
Wydaje mi się że lepiej mi w złotych ciepłych odcieniach, a moje włosy mają raczej zimny popielaty odcień.
Marzę o kolorze starego złota, może jakiś szampon?wklejam kolorek który mi sie strasznie podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (10,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (12,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23227.jpg (50,2 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez _kasiaczek
Czas edycji: 2011-07-19 o 18:09
_kasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 18:08   #1449
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez _kasiaczek Pokaż wiadomość
Witajcie
otóż i ja próbuję wrócić do naturalnego koloru, przez kilka lat rozjaśniałam włosy (pasemka) najpierw były to średnie blondy potem bardzo jasne.
Świeżo po zrobieniu pasemek włoski wyglądały bardzo ładnie, ale z racji tego że włosy rosną mi bardzo szybko po 3 tygodniach miałam już paskudne odrosty.
Od jakiegoś czasu strasznie wypadają mi włosy, zaczęłam się leczyć, teraz jest trochę lepiej, ale niewątpliwie rozjaśnianie przyczyniło się do wypadania włosów i dramatycznego ich zniszczenia.
Ostatni raz rozjaśniałam w kwietniu, teraz juz mam spory odrost, parę razy stosowałam szamponetki z joanny naturalny blond ale to przyciemnienie na 2 mycia a potem schodzi.
Nie wiem jak zatuszowac te paskudne odrosty, może macie jakieś pomysły? może szampon średni blond z garniera na 24 mycia?
Wydaje mi się że lepiej mi w złotych ciepłych odcieniach, a moje włosy mają raczej zimny popielaty odcień.
Marzę o kolorze starego złota, może jakiś szampon?

hej
ja Ci z tymi kolorami nie doradzę, żeby wyszło jak stare złoto, bo się nie znam
ale witam serdecznie i gratuluje decyzji i chęci powrotu do naturalnego koloru
my raczej już nic nie robimy z tym, że odrost i reszta włosów ma inny kolor, większość z nas raczej zostawia to tak jak jest
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 18:32   #1450
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
jedno szczęście, że Ci te włosy ruszly a długo bierzesz już te tabletki ciążowe i jeśli mogę zapytać to jakie?
o kurcze nie pamietam od kiedy ale teraz znowu przestalam je brac i biore suplement na wlosy, skore i paznokcie, z tamtych musialam zrezygnować na jakis czas na bo za duzo by tego bylo, jak mi sie znudzi ten suplement to bede dalej brac Falvit te tabletki dla kobiet w ciazy to wlasnie jest Falvit moja ciężarna koleżanka bierze jakies inne dla ciezarnych i sklady maja takie same wiec jakis sobie chciala zafundowac wiekszą dawkę zelaza i kwasu foliowego niz w normalnych witaminach to kup sobie cokolwiek dla ciezarnych
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 18:34   #1451
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cola_Ola witamy

_kasiaczek
witamy witamy co do koloru nie doradzę, bo też sie nie znam, zawsze jakies ciemne kolory robilam sobie, ciezko mi powiedziec co moze dac na wlosach taki kolor starego zlota

moniczka_90 dobrze ze ci ruszyly po tych tabletkach teraz juz musi byc tylko coraz lepiej


ostatnio stwierdziłam, że podoba mi sie to całe ombre hair
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 18:37   #1452
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
o kurcze nie pamietam od kiedy ale teraz znowu przestalam je brac i biore suplement na wlosy, skore i paznokcie, z tamtych musialam zrezygnować na jakis czas na bo za duzo by tego bylo, jak mi sie znudzi ten suplement to bede dalej brac Falvit te tabletki dla kobiet w ciazy to wlasnie jest Falvit moja ciężarna koleżanka bierze jakies inne dla ciezarnych i sklady maja takie same wiec jakis sobie chciala zafundowac wiekszą dawkę zelaza i kwasu foliowego niz w normalnych witaminach to kup sobie cokolwiek dla ciezarnych

falvit znam fajnie, że Ci pomogło
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 18:47   #1453
_kasiaczek
Raczkowanie
 
Avatar _kasiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 120
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

oj wiem wiem że lepiej już takie swoje zostawić, ale chyba kryzys przechodzę jak widzę ten odrost jeszcze taki ciemny
dobrze że przynajmniej mi szybko rosną, myślę że za jakieś pół roku to już tylko kitka będzie taka jasna
tylko jak to przetrzymać;/

Edytowane przez _kasiaczek
Czas edycji: 2011-07-19 o 18:48
_kasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 18:52   #1454
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez _kasiaczek Pokaż wiadomość
oj wiem wiem że lepiej już takie swoje zostawić, ale chyba kryzys przechodzę jak widzę ten odrost jeszcze taki ciemny
dobrze że przynajmniej mi szybko rosną, myślę że za jakieś pół roku to już tylko kitka będzie taka jasna
tylko jak to przetrzymać;/

odrot wydaje Ci się ciemny bo kontrastuje z tymi jasnymi włsoami

jak przeczekać? zajmij się czymś innym, nie wiem pielęgnacją paznokci czy coś, żeby odwrócić swoją uwagę od włosów
my też mamy kryzysy ale jakos trzeba dać radę, szkoda byłoby się poddać

dziewczyny, czy któraś zna się na olejowaniu włosów bo na olejowym mi nie odpisują a ja mam kilka banalnych pytań
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 18:57   #1455
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

bayka ja to raczej świezak jestem jesli chodzi o olejowanie, tylko kokosowego uzywalam i uzywam w sumie nadal, muszę sie zainteresować bardziej tym tematem

_kasiaczek wiesz, od tego wlasnie jest ten wątek - jak masz kryzys mozesz sie wyzalic, wymarudzić itp, tak się tutaj na wzajem wspieramy
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 19:03   #1456
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
bayka ja to raczej świezak jestem jesli chodzi o olejowanie, tylko kokosowego uzywalam i uzywam w sumie nadal, muszę sie zainteresować bardziej tym tematem

_kasiaczek wiesz, od tego wlasnie jest ten wątek - jak masz kryzys mozesz sie wyzalic, wymarudzić itp, tak się tutaj na wzajem wspieramy

no mi o kokosowy m,in też chodzi, widziałam dziś w sklepie, ale mają tylko rafinowany, więc nie wiem czy jest sens kupować, czy taki wogóle coś da???
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 19:28   #1457
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Ja preferuje krótkie włosy bo jak zapuszczam to wypadają i jest pięć włosów na krzyż - to bez sensu. Więc mam włosy za brodę. Od jakiegoś roku farbowałam na czerń. Ostatnio zrobiłam sobie pasemka, żeby rozjaśniać włosy i żeby wrócić do swego kolorku i już nic nie kombinuje, nie farbuje. Odżywki, prostownica raz na tydzień tylko i lux


Rady jakieś?
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 19:36   #1458
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
no mi o kokosowy m,in też chodzi, widziałam dziś w sklepie, ale mają tylko rafinowany, więc nie wiem czy jest sens kupować, czy taki wogóle coś da???
no własnie nie jestem pewna jak to z tym rafinowanym ja mam taki kupiony w sklepie internetowym ecospa, a wczesniej mialam z biochemi urody
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 19:37   #1459
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

ja cały czas się trzymam z niefarbowaniem i zauważyłam, że moje włosy z miesiąca na miesiąc rosną coraz szybciej co mnie bardzo cieszy

dziś kupiłam sobie szampon z jooanny do blond , farbowałam się na ciemnobrązowy/czarny i liczę, że szampon zlikwiduje rudość włosów ...

do mojego ślubu zostało tylko ( a może aż ) 9 miesięcy ... czas leci baardzo szybko, także mimo wszystko ja liczę, że kolor mi na tyle wyblaknie, że ta róznica nie będzie tak widoczna i nie będe musiała przed ślubem obcinać wszystkich farbowańców ( uwielbiam swoje długie włosy , aktualnie mam do zapięcia stanika i tak z 10 cm dłuższe chcę mieć na ślubie )
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 19:50   #1460
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
ja cały czas się trzymam z niefarbowaniem i zauważyłam, że moje włosy z miesiąca na miesiąc rosną coraz szybciej co mnie bardzo cieszy

dziś kupiłam sobie szampon z jooanny do blond , farbowałam się na ciemnobrązowy/czarny i liczę, że szampon zlikwiduje rudość włosów ...

do mojego ślubu zostało tylko ( a może aż ) 9 miesięcy ... czas leci baardzo szybko, także mimo wszystko ja liczę, że kolor mi na tyle wyblaknie, że ta róznica nie będzie tak widoczna i nie będe musiała przed ślubem obcinać wszystkich farbowańców ( uwielbiam swoje długie włosy , aktualnie mam do zapięcia stanika i tak z 10 cm dłuższe chcę mieć na ślubie )
trzymam kciuki zeby sie udalo i żebys nie musiała nic robic z kolorem na slub, jesli jednak moge cos podpowiedzieć to do blondów sa fioletowe szampony i one niwelują zółć, do rudych włosów sa szampony niebieskie
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 19:56   #1461
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
trzymam kciuki zeby sie udalo i żebys nie musiała nic robic z kolorem na slub, jesli jednak moge cos podpowiedzieć to do blondów sa fioletowe szampony i one niwelują zółć, do rudych włosów sa szampony niebieskie

niebieskie??? to nic dziwnego, że ta fioletowa płukanka mi nie pomogła, muszę sobie załatwić niebieską
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 19:58   #1462
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
trzymam kciuki zeby sie udalo i żebys nie musiała nic robic z kolorem na slub, jesli jednak moge cos podpowiedzieć to do blondów sa fioletowe szampony i one niwelują zółć, do rudych włosów sa szampony niebieskie
a jakieś konkretne nazwy tych niebieskich?? mój jest fioletowy ultra color system ... na razie będzie musiał wystarczyć
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 20:02   #1463
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

skoro na zółć jest fioletowa, na rudosci niebieska..... to idąc tym tropem ja powinnam chyba zielonej poszukać bo ja mam takie czerwone refleksy na końcach, rudawych też trochę, ale to mniej sie odznacza na moich wlosach
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 20:09   #1464
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
skoro na zółć jest fioletowa, na rudosci niebieska..... to idąc tym tropem ja powinnam chyba zielonej poszukać bo ja mam takie czerwone refleksy na końcach, rudawych też trochę, ale to mniej sie odznacza na moich wlosach

zielone też istnieją??
ja miałam tą zwykłą płukankę z apteki fioletową, ale teraz muszę niebieską sobie ściągnąć, fioletowa nie pomogła nic a nic
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 20:13   #1465
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
zielone też istnieją??
ja miałam tą zwykłą płukankę z apteki fioletową, ale teraz muszę niebieską sobie ściągnąć, fioletowa nie pomogła nic a nic
no własnie chyba nie ma zielonych
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 20:14   #1466
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Chyba są jeszcze srebrne co...? Czy jakoś tak? Czy sobie zmysliłam?
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 20:14   #1467
scandalistka
Zadomowienie
 
Avatar scandalistka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: sercem w Bieszczadach
Wiadomości: 1 066
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Puk puk, można?
Ja nie farbuję od ponad roku. Wydawało mi się, że nie jest źle, ale teraz jak zobaczyłam zdjęcie swoich włosów sprzed chwili to zwątpiłam... Jest znaczna różnica kolorów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00037_edit_3.jpg (59,0 KB, 109 załadowań)
__________________

scandalistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 20:23   #1468
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez scandalistka Pokaż wiadomość
Puk puk, można?
Ja nie farbuję od ponad roku. Wydawało mi się, że nie jest źle, ale teraz jak zobaczyłam zdjęcie swoich włosów sprzed chwili to zwątpiłam... Jest znaczna różnica kolorów.

różnica troszkę jest, ale co z tego skoro włoy takie piękne? ładnie to wygląda
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 20:25   #1469
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

http://www.sklepjoanna.pl/products/3...eska-130g.aspx tutaj znalazłam niebieską ale dziwne bo jest napisane, że jest tez do rozjasnianych włosów ale na prawde uwiezcie mi na słowo, ze fiolety są do blondów a niebieskie do rudych, reke dam sobie za to uciąc bo to sa podstawy z fryzjerstwa

choc w sumie jak kiedys miałam pasemka blond to zwykłym niebieskim atramentem fajny kolor wychodził wiec niebieski tez jest dobry do blondów no nie wiem pokombinujcie, wpisałam na allegro "płukanka" i wyskoczyły i fioletowe i niebieskie wiec poszukajcie czegos dla siebie i zobaczcie co daje wam lepszy efekt pamiętajcie, ze są tez szampony i odzywki sklepowe lub profesjonalne do różnych kolorów włosów i one wzmacniają kolor sama myśle zeby sobie kupić odzywkę do brązów i może mój rudawy ciemny blond by sie troszke fajnie przyciemnił
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 20:30   #1470
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
http://www.sklepjoanna.pl/products/3...eska-130g.aspx tutaj znalazłam niebieską ale dziwne bo jest napisane, że jest tez do rozjasnianych włosów ale na prawde uwiezcie mi na słowo, ze fiolety są do blondów a niebieskie do rudych, reke dam sobie za to uciąc bo to sa podstawy z fryzjerstwa

choc w sumie jak kiedys miałam pasemka blond to zwykłym niebieskim atramentem fajny kolor wychodził wiec niebieski tez jest dobry do blondów no nie wiem pokombinujcie, wpisałam na allegro "płukanka" i wyskoczyły i fioletowe i niebieskie wiec poszukajcie czegos dla siebie i zobaczcie co daje wam lepszy efekt pamiętajcie, ze są tez szampony i odzywki sklepowe lub profesjonalne do różnych kolorów włosów i one wzmacniają kolor sama myśle zeby sobie kupić odzywkę do brązów i może mój rudawy ciemny blond by sie troszke fajnie przyciemnił

ja Ci tam wierzę zresztą ja też wszystko na allegro sprawdzam
fioletowa nie pomogła, będę próbować z niebieską
a co odżywka do brązów robi?
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.