Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-07, 07:29   #4171
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Mam pytanko dotyczące zamówień.
Czy zestaw pędzli z cieniem za 9$ podlega tej zniżce 25%? Wie może ktoś?
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 10:53   #4172
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Mam pytanko dotyczące zamówień.
Czy zestaw pędzli z cieniem za 9$ podlega tej zniżce 25%? Wie może ktoś?
Czy chodzi ci o zamowienie z amerykanskiej strony EDM? Z tego co wiem odkad mamy polskich dystrybutorow, amerykanskie EDM nie wysyla do Polski.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 15:51   #4173
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Czy chodzi ci o zamowienie z amerykanskiej strony EDM? Z tego co wiem odkad mamy polskich dystrybutorow, amerykanskie EDM nie wysyla do Polski.
jedna z organizatorek jest za granicą i wyśle do Polski

mam pytanie: czy korektory o nazwie pearl beige i pearl mint (czy coś w ten deseń), to w ogóle kiedykolwiek istniały? Swego czasu zamówiłam na allu takie właśnie odcienie, a teraz nie mogę nigdzie znaleźć...
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 16:24   #4174
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Pearl Beige nadal jest w sprzedaży ale "awansował" do miana pudru rozświetlającego. Mint jest dostępny w wersji podstawowej, matowej ale kiedys rzeczywiście był też perłowy
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 16:44   #4175
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Pearl Beige nadal jest w sprzedaży ale "awansował" do miana pudru rozświetlającego. Mint jest dostępny w wersji podstawowej, matowej ale kiedys rzeczywiście był też perłowy
a to niespodzianka
dzięki
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 10:46   #4176
Mikulinka17
Rozeznanie
 
Avatar Mikulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hej dziewczyny, miałabym prośbe, czy mogłybyście mi doradzić jaki poziom/odcień pasowałby dla mnie? Próbowałam już wiele minerałków, zawsze sądziłam, że jestem neutralem ale chyba jednak nie, bo wydawałam się taka szara, może w EDM trafiłabym w końcu z kolorem, to jednak nie jest taka prosta sprawa...
Wkleiłam zdjęcia, zrobiłam je przy oknie w świetle dziennym i bez makijażu ( co widać/ sporo zaczerwienień i niedoskonałości).

Chciałabym zamówić próbki do testów, ale nie mam pojęcia jakie, oświecicie mnie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8081206.jpg (44,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8081210.jpg (42,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8081211.jpg (30,4 KB, 26 załadowań)
__________________
Wymienię perfumy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269655
Mikulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 11:10   #4177
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

A ja po kolejnym zamówieniu Tym razem zamówiłam same próbki: podkładów Sandy Fair i Fair Medium bo cały czas Fair jakoś mi nie pasuje. Do tego bronzer Everyday Bronzer, rozświetlacz Champagne i róże: Come what may, Pink ribbon, Walkee talkee. Zaczynam testowanie
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 10:41   #4178
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
jedna z organizatorek jest za granicą i wyśle do Polski

mam pytanie: czy korektory o nazwie pearl beige i pearl mint (czy coś w ten deseń), to w ogóle kiedykolwiek istniały? Swego czasu zamówiłam na allu takie właśnie odcienie, a teraz nie mogę nigdzie znaleźć...
No właśnie
Tylko nie wiem jak z tym zestawem pędzelków
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 11:40   #4179
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Na tej stronie jest promocja na cienie i dodatkowo darmowa wysyłka: http://everydaycosmetics.pl/
Czy któraś z Was miała cień Wallaby ? Podpowiedzcie proszę czy nie jest za bardzo brązowy, bo poszukuję czegoś idącego bardziej w fiolet.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
A ja po kolejnym zamówieniu Tym razem zamówiłam same próbki: podkładów Sandy Fair i Fair Medium bo cały czas Fair jakoś mi nie pasuje. Do tego bronzer Everyday Bronzer, rozświetlacz Champagne i róże: Come what may, Pink ribbon, Walkee talkee. Zaczynam testowanie
Ciekawa jestem Twojej opinii o Chamapgne. Przymierzam się do zakupu.
Ja natomiast dostałam przesyłkę z Multi-Intensive Concealer/Eye primer- dalej cienie mi się rolują . Mże powinnam go używać już bez żadnej innej warstwy . Kupiłam też próbkę podkładu Golden medium: jest ok jak na lato. Natomiast Medium tan jest zdecydowanie za ciemne. Trzeba bedzie rozjaśnić.
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 12:40   #4180
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Na tej stronie jest promocja na cienie i dodatkowo darmowa wysyłka: http://everydaycosmetics.pl/
Czy któraś z Was miała cień Wallaby ? Podpowiedzcie proszę czy nie jest za bardzo brązowy, bo poszukuję czegoś idącego bardziej w fiolet.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------


Ciekawa jestem Twojej opinii o Chamapgne. Przymierzam się do zakupu.
Ja natomiast dostałam przesyłkę z Multi-Intensive Concealer/Eye primer- dalej cienie mi się rolują . Mże powinnam go używać już bez żadnej innej warstwy . Kupiłam też próbkę podkładu Golden medium: jest ok jak na lato. Natomiast Medium tan jest zdecydowanie za ciemne. Trzeba bedzie rozjaśnić.
Pozwole sobie wypowiedziec sie na temat rozswietlacza Chmpagne, poniewaz jest to moj ukochany rozswietlacz. Nadaje skorze lekko rozowy kolor, ze srebrna poswiata. Niektore kobiety twierdza, ze na dzien jest zbyt intensywny, ale moim zdaniem nalozony w niewielkiej ilosci i porzadnie roztarty prezentuje sie wspaniale.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 12:53   #4181
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Pozwole sobie wypowiedziec sie na temat rozswietlacza Chmpagne, poniewaz jest to moj ukochany rozswietlacz. Nadaje skorze lekko rozowy kolor, ze srebrna poswiata. Niektore kobiety twierdza, ze na dzien jest zbyt intensywny, ale moim zdaniem nalozony w niewielkiej ilosci i porzadnie roztarty prezentuje sie wspaniale.
Kusisz... Zamawiałam m.in. próbkę tego rozświetlacza razem z innymi, ale niestety kobitka z Allegro się pomyliła i tę próbkę właśnie pominęła , więc chyba zamówię u ich polskiego dystrybutora, tylko tam nie ma 1-gramowych probek niestety.
A przy okazji, wyczytałam tu gdzieś na wizażu, że polscy dystrybutorzy EDM mają wysokie ceny. Czy faktycznie zamawiając wspólnie, nawet wliczając przesyłkę zagraniczną i wysyłkę po Polsce wychodzi taniej ??
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 13:54   #4182
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Kusisz... Zamawiałam m.in. próbkę tego rozświetlacza razem z innymi, ale niestety kobitka z Allegro się pomyliła i tę próbkę właśnie pominęła , więc chyba zamówię u ich polskiego dystrybutora, tylko tam nie ma 1-gramowych probek niestety.
A przy okazji, wyczytałam tu gdzieś na wizażu, że polscy dystrybutorzy EDM mają wysokie ceny. Czy faktycznie zamawiając wspólnie, nawet wliczając przesyłkę zagraniczną i wysyłkę po Polsce wychodzi taniej ??
Ja od siebie mogę dodać, że jest cuuudowny Użyłam go tylko dwa razy ale zakochałam się w efekcie wilgotnej tafli bez chamskich drobinek jaki się nim uzyskuje
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 19:19   #4183
Wikiess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hej dziewczyny

Rok temu radziłam się tutaj w doborze odcienia podkładu i teraz postanowiłam pójść dalej w kwesti mineralnego makojażu i zacząć używać ròżu do podkreślenia swoich policzków Mam złotawy kolor włosów, niebieskie oczy i szukam jakiegoś ładnego różu. Testowałam koleżanki słynny z bourjois ale wyglądałam w tym odcieniu jakbym była zziajana po przebiegnięciu kilku km xD Teraz testowałam soft touch i nick nack- oba mi się bardz podobają ale moja skóra z natury jest trochę zaróżowiona- rozszerzone naczynka na policzkach i wolałabym jakiś odcień z bfzoskwiniowymi nutami dla ożywienia twarzy Troszke poszperałam i zastanawiam się nad email me, weekend getaway czy all smiles...czy możecie mi doradzić jakiś ładny brzoskwiniowy róż który nie wpadałby w pomarańcz czy cegiełke? Coś do codziennego makijażu? Będę wdzięczna za pomoc i przepraszam za taki esej
Wikiess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 21:06   #4184
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Wikiess Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Rok temu radziłam się tutaj w doborze odcienia podkładu i teraz postanowiłam pójść dalej w kwesti mineralnego makojażu i zacząć używać ròżu do podkreślenia swoich policzków Mam złotawy kolor włosów, niebieskie oczy i szukam jakiegoś ładnego różu. Testowałam koleżanki słynny z bourjois ale wyglądałam w tym odcieniu jakbym była zziajana po przebiegnięciu kilku km xD Teraz testowałam soft touch i nick nack- oba mi się bardz podobają ale moja skóra z natury jest trochę zaróżowiona- rozszerzone naczynka na policzkach i wolałabym jakiś odcień z bfzoskwiniowymi nutami dla ożywienia twarzy Troszke poszperałam i zastanawiam się nad email me, weekend getaway czy all smiles...czy możecie mi doradzić jakiś ładny brzoskwiniowy róż który nie wpadałby w pomarańcz czy cegiełke? Coś do codziennego makijażu? Będę wdzięczna za pomoc i przepraszam za taki esej
Testowalam prawie wszystkie roze EDM i jezeli szukasz ladnego brzoskwiniowego odciania to polecam dwa: Snuggle i All Smiles. Chociaz All Smiles to juz brzoskwinia przechodzaca w rozowy.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 22:11   #4185
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

wg mnie snuggle jest mało brzoskwiniowy
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 00:08   #4186
Wikiess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Sprawdziłam w google snuggle i on jest z serii tych połyskujących, ja szukam czegoś matowego, różu na codzień, lubie bardzo naturalny wygląd
Wikiess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 07:25   #4187
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Testowalam prawie wszystkie roze EDM i jezeli szukasz ladnego brzoskwiniowego odciania to polecam dwa: Snuggle i All Smiles. Chociaz All Smiles to juz brzoskwinia przechodzaca w rozowy.
To i ja skorzystam przy okazji, bo właśnie takiego różu szukam i miałam wątpliwość, który zamówić ?
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 09:35   #4188
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Generalnie uzwazam, ze inne firmy mineralne maja lepsze roze niz EDM, np. Lily Lolo albo Lucy Minerals.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 11:42   #4189
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Generalnie uzwazam, ze inne firmy mineralne maja lepsze roze niz EDM, np. Lily Lolo albo Lucy Minerals.
Za późno ! Kupione
Na razie moją przygodę z minerałami zaczęłam od EDM, ale widzę, że inne firmy mają lepsze opinie. Trzeba będzie przetestować.

Edytowane przez gatilla
Czas edycji: 2011-08-11 o 11:44
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 12:10   #4190
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Za późno ! Kupione
Na razie moją przygodę z minerałami zaczęłam od EDM, ale widzę, że inne firmy mają lepsze opinie. Trzeba będzie przetestować.
Ja po przetestowaniu kilkunastu firm mineralnych doszlam do wniosku, ze kazda ma jakas perelke w swojej ofercie i z kazdej mam jakis kosmetyk, ktory wyjatkowo lubie. Z oferty EDM sa to glownie cienie, rozswietlacze i szminka. Podklady i pudry nie podeszly mi za bardzo, a roze lubie, aczkolwiek sa lepsze.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 13:26   #4191
Wikiess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Chcę się również zdecydować na EDM ze względu na przystępną dla mnie cenę, niestety Lily Lolo ma droższe róże i mnieszy wybór odcieni...
Wikiess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 13:26   #4192
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Ja po przetestowaniu kilkunastu firm mineralnych doszlam do wniosku, ze kazda ma jakas perelke w swojej ofercie i z kazdej mam jakis kosmetyk, ktory wyjatkowo lubie. Z oferty EDM sa to glownie cienie, rozswietlacze i szminka. Podklady i pudry nie podeszly mi za bardzo, a roze lubie, aczkolwiek sa lepsze.
A używałaś eyelinerów ?
I nie wiem czy to nie głupie pyatnie , ale czy cieni można używać na mokro ? Na sucho nawet te najciemniejsze wydają mi się nie dość ciemne, a poza tym sypią się i potem mam sino pod oczami Chyba, że robię coś nie tak
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 13:28   #4193
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Oczywiście że można, ja właściwie tylko tak używam
A co konkretnie robisz jak używasz na mokro?
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 13:33   #4194
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Katrina93 Pokaż wiadomość
Oczywiście że można, ja właściwie tylko tak używam
A co konkretnie robisz jak używasz na mokro?
No właśnie jeszcze nie używałam na mokro i dlatego się pytam czy można
A skoro piszesz, że mozna to musze sprobować. Rozumiem, że pędzelek jest taki sam a nie jakiś specjalny ?
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 14:29   #4195
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
No właśnie jeszcze nie używałam na mokro i dlatego się pytam czy można
A skoro piszesz, że mozna to musze sprobować. Rozumiem, że pędzelek jest taki sam a nie jakiś specjalny ?
Ja czasami uzywam cieni mineralnych na mokro. Nie potrzeba do tego zadnych specjalnych pedzelkow. Po prostu trzeba lekko zmoczyc pedzelek i takim zwilzonym nalozyc cien. Mozna tez wymieszac cienie mineralne z plynem Duraline dostepnym w Inglocie. Ja akurat rzadko korzystam z tej motody, bo jestem w pelni usatysfakcjonowana efektem cieni nakladanych na sucho, ale dzieki Duraline cienie sa duzo bardziej intensywne i trwale.
A propos osypywania sie cieni - ja zawsze najpierw robie makijaz oczu, a pozniej cala reszta Dzieki temu moge zmyc tonikiem albo mleczkiem cienie ktore sie osypaly podczas nakladania. Mam nadzieje ze troche pomoglam
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 14:57   #4196
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Ja czasami uzywam cieni mineralnych na mokro. Nie potrzeba do tego zadnych specjalnych pedzelkow. Po prostu trzeba lekko zmoczyc pedzelek i takim zwilzonym nalozyc cien. Mozna tez wymieszac cienie mineralne z plynem Duraline dostepnym w Inglocie. Ja akurat rzadko korzystam z tej motody, bo jestem w pelni usatysfakcjonowana efektem cieni nakladanych na sucho, ale dzieki Duraline cienie sa duzo bardziej intensywne i trwale.
A propos osypywania sie cieni - ja zawsze najpierw robie makijaz oczu, a pozniej cala reszta Dzieki temu moge zmyc tonikiem albo mleczkiem cienie ktore sie osypaly podczas nakladania. Mam nadzieje ze troche pomoglam
Dzięki !!! Twoje rady są bardzo cenne !
Faktycznie oczy można robic na początku ! Czemu na to nie wpadłam ??
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 15:11   #4197
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Pewnie dlatego, że na wszystkich filmikach makijażowych, instrukcjach itd. zaczyna się od kładzenia podkładu i pudru na twarz.

Sama też najpierw maluję oczy, a potem resztę.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 08:38   #4198
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Pewnie dlatego, że na wszystkich filmikach makijażowych, instrukcjach itd. zaczyna się od kładzenia podkładu i pudru na twarz.

Sama też najpierw maluję oczy, a potem resztę.
Pewnie tak !! Dziś przetestowałam nową metodę i jest ok

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
A przy okazji, wyczytałam tu gdzieś na wizażu, że polscy dystrybutorzy EDM mają wysokie ceny. Czy faktycznie zamawiając wspólnie, nawet wliczając przesyłkę zagraniczną i wysyłkę po Polsce wychodzi taniej ??
Jeszcze raz podnoszę, może ktoś odpowie ?
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 09:10   #4199
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

zamawiając wspólnie wychodzi taniej ale EDM do Polski nie wysyła już - zamówienia z innych firm się i tak bardziej opłacają
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 09:34   #4200
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;28712047]zamawiając wspólnie wychodzi taniej ale EDM do Polski nie wysyła już - zamówienia z innych firm się i tak bardziej opłacają [/QUOTE]
Wiem, że nie wysyłaja, ale jedna z organizatorek jest za granicą i przysyła paczki ze zbiorowymi zakupami, stąd moje pytanie.
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.