Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-24, 22:48   #2071
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
Tak piszecie o tym makijażu to pomyślałam, że dodam zdjęcia i może mi pomożecie Jak widać na zdjęciach mam straasznie blade usta, takie bez koloru i zastanawiałam się nad jakąś pomadką, ale kompletnie nie mam pomysłu jaki kolor byłby dla mnie dobry i czy w ogóle nie wyglądałabym w jakichś kolorowych ustach jak kretynka Co myślicie?
Masz śliczną świeżą buzię idealną do większości makijaży. Usta bym zostawiła jasne, ewentualnie jakieś delikatne błyszczyki, byle nie bezczelnie różowawe z brokatem. Na wielkie wyjścia zarezerwowałabym zdecydowaną czerwień.
Oczy - tu masz pole do popisu. Ja bym postawiła na kreski-jaskółki, by wyciągać zewnętrzny kącik oka ku górze. Robiłabym też smokey wyciągając cień i nadając oku bardziej migdałowy kształt. Kolory? Chyba większość oprócz bazarowych błękitów. Jakoś w nich Cię nie widzę
Ach, chciałabym mieć taką budowę oka.... Za to mam dwie wielkie poduchy pod brwią które skutecznie rujnują niemal każdy makijaż oka
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 23:38   #2072
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Yhm.... Nigdy nie próbowałam koralu, bałam się:P
Ja próbowałam i wiem, że mi nie pasuje Jedynie paznokcie mogę mieć koralowe. Usta w tym kolorze nie pasują do mojego typu urody (jestem zimą).
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 06:08   #2073
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
Tak piszecie o tym makijażu to pomyślałam, że dodam zdjęcia i może mi pomożecie Jak widać na zdjęciach mam straasznie blade usta, takie bez koloru i zastanawiałam się nad jakąś pomadką, ale kompletnie nie mam pomysłu jaki kolor byłby dla mnie dobry i czy w ogóle nie wyglądałabym w jakichś kolorowych ustach jak kretynka Co myślicie?
raczej delikatne blyszczyki, ciemne kolory Cie przytlocza, ale na pewno tez z koleji nie nude i bezowe takie ladne, swieze posrednie kolorki, brzoskwinie, roze, moze delikatnie malinowe, bez brokatu

Super kolor teczowki, taki czysty
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 07:24   #2074
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Essence ma jasny puder, ale sypki.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 10:06   #2075
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Jeśli można.... Ma ktoś pomysł na makijaż, jeśli się ma hebanowe włosy i ciemnobrązowe oczy?(i oczywiście jasną cerę) bo w brązach wyglądam na chorą a szarości mi się nieco przejadły...
może ja dorzucę swoje trzy grosze i napiszę, co pewnie nie będzie pasować Mocno rozbielone, pastelowe odcienie (możesz się ewentualnie pokusić o miętę/pistację, jakiś róż, też nie za słodki, i szereg beżów w odpowiedniej tonacji); ciepłych, dość jasnych kolorów jak pomarańcz, żółć, trawiasta zieleń (za to taka ciemna, butelkowa wygląda świetnie, o ile nie masz widocznych zaczerwienień na twarzy); beżów i brązów w zbyt ciepłej, pomarańczowej tonacji (z tego co kojarzę masz raczej chłodny odcień skóry?); no i mi przy brązowych oczach nie pasuje jednak niebieski, chyba ze dobrze ugryziony ciemny granat, mięta czy mocny turkus, ale to też w połączeniu z innym kolorem, np grafitem czy brązem. Ogólnie przy brązowych oczach i ciemnych włosach naprawdę masz spore pole do popisu
Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
Tak piszecie o tym makijażu to pomyślałam, że dodam zdjęcia i może mi pomożecie Jak widać na zdjęciach mam straasznie blade usta, takie bez koloru i zastanawiałam się nad jakąś pomadką, ale kompletnie nie mam pomysłu jaki kolor byłby dla mnie dobry i czy w ogóle nie wyglądałabym w jakichś kolorowych ustach jak kretynka Co myślicie?
brzoskwinia i koral i wydaje mi się, że jak czerwień to w ciepłym odcieniu (tylko ostrożnie, nie za ciepły jak nie masz idealnie białych zębów)

btw., zapisałam się na kurs wizażu
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 10:17   #2076
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Masz śliczną świeżą buzię idealną do większości makijaży. Usta bym zostawiła jasne, ewentualnie jakieś delikatne błyszczyki, byle nie bezczelnie różowawe z brokatem. Na wielkie wyjścia zarezerwowałabym zdecydowaną czerwień.
Oczy - tu masz pole do popisu. Ja bym postawiła na kreski-jaskółki, by wyciągać zewnętrzny kącik oka ku górze. Robiłabym też smokey wyciągając cień i nadając oku bardziej migdałowy kształt. Kolory? Chyba większość oprócz bazarowych błękitów. Jakoś w nich Cię nie widzę
Ach, chciałabym mieć taką budowę oka.... Za to mam dwie wielkie poduchy pod brwią które skutecznie rujnują niemal każdy makijaż oka
Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
raczej delikatne blyszczyki, ciemne kolory Cie przytlocza, ale na pewno tez z koleji nie nude i bezowe takie ladne, swieze posrednie kolorki, brzoskwinie, roze, moze delikatnie malinowe, bez brokatu

Super kolor teczowki, taki czysty
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość

brzoskwinia i koral i wydaje mi się, że jak czerwień to w ciepłym odcieniu (tylko ostrożnie, nie za ciepły jak nie masz idealnie białych zębów)
Ojej dziękuję bardzo Baaardzo mi pomogłyście
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 10:22   #2077
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
może ja dorzucę swoje trzy grosze i napiszę, co pewnie nie będzie pasować Mocno rozbielone, pastelowe odcienie (możesz się ewentualnie pokusić o miętę/pistację, jakiś róż, też nie za słodki, i szereg beżów w odpowiedniej tonacji); ciepłych, dość jasnych kolorów jak pomarańcz, żółć, trawiasta zieleń (za to taka ciemna, butelkowa wygląda świetnie, o ile nie masz widocznych zaczerwienień na twarzy); beżów i brązów w zbyt ciepłej, pomarańczowej tonacji (z tego co kojarzę masz raczej chłodny odcień skóry?); no i mi przy brązowych oczach nie pasuje jednak niebieski, chyba ze dobrze ugryziony ciemny granat, mięta czy mocny turkus, ale to też w połączeniu z innym kolorem, np grafitem czy brązem. Ogólnie przy brązowych oczach i ciemnych włosach naprawdę masz spore pole do popisu

brzoskwinia i koral i wydaje mi się, że jak czerwień to w ciepłym odcieniu (tylko ostrożnie, nie za ciepły jak nie masz idealnie białych zębów)

btw., zapisałam się na kurs wizażu
Dzięki za propozycje
I zazdroszczę kursu, ja nie mam możliwości
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 10:42   #2078
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja muszę do września dojść do ładu z cerą Wtedy będę mogła sobie kombinować z makijażami Wydaje mi się, że jak ktoś nie ma idealnej cery to raczej nie powinien malować oczu ani ust bo nie wygląda to ładnie

I też zazdroszczę kursu

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

O i mam takie pytanko odnośnie błyszczyków, pomadek. Jakie polecacie? Zależy mi na tym żeby były takie nasycone kolorem i właśnie bez żadnych drobinek. Zawsze spotykałam się z takimi, co w ogóle nie odzwierciedlają na ustach koloru
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 11:06   #2079
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
Ja muszę do września dojść do ładu z cerą Wtedy będę mogła sobie kombinować z makijażami Wydaje mi się, że jak ktoś nie ma idealnej cery to raczej
chyba że umie ją idealnie zaszpachlować

ten kurs to dorwałam Groupon, ponad połowę taniej mnie wyszło niesamowicie się cieszę
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 12:00   #2080
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Jestem sfrustrowana. Moja cera jest straszna, coś ją zapycha ale nie wiem co. I nie wiem jak dojść z nią do ładu
W dodatku jakiś czas temu kupiłam sobie korektor pod oczy Nico Baggio, który cholernie włazi mi w zmarszczki co wygląda ohydnie pomocy
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 12:06   #2081
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Jestem sfrustrowana. Moja cera jest straszna, coś ją zapycha ale nie wiem co. I nie wiem jak dojść z nią do ładu
W dodatku jakiś czas temu kupiłam sobie korektor pod oczy Nico Baggio, który cholernie włazi mi w zmarszczki co wygląda ohydnie pomocy
Nie martw się moja też strasznie wygląda Myślałam, żeby może odwiedzić kosmetyczkę i zrobić jakiś fajny zabieg Na razie postaram się ją maksymalnie nawilżyć i pozbyć się krostek

O i tak sobie myślę, może wiecie jakim mogę być typem urody? Myślę, że latem ale nie jestem pewna..

Zamęczę was tymi pytaniami

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
chyba że umie ją idealnie zaszpachlować

Czasami jak oglądam różne filimiki na youtube to nie wierzę jakie cuda można zdziałać makijażem
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 12:08   #2082
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ehe, weź i się nie martw, wszelkimi sposobami staram się robić na gładką Śnieżkę, i im bardziej się staram, tym bardziej gęba się buntuje...:P Smaruję się olejem kokosowym na noc ale jakoś nie widzę efektów
Bardzo możliwe, że jesteś latem
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 12:16   #2083
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

też myślę że jesteś latem sama też nim jestem(znaczy to moje zdanie na ten temat ^^)
Ingran myślę,że bardzo prawdopodobne,że olej kokosowy Cię zapycha,no i coraz więcej podkładu/pudru/korektora też może to powodować ... więc może spróbuj odstawić kokosa,jeżeli masz to coś innego użyj np. olej z czarnuszki, lub tamanu.
a jak nie musisz nigdzie wychodzić i spędzasz dzień w domu to nie maluj się,w zamian użyj np. czegoś punktowo
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 12:22   #2084
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Nie maluję się, używam jedynie kremu z filtrem. To co zamiast kokosa na nawilżenie? W domu mam klasyczny Dove, Penaten, oliwkową Ziaję i Rajd ogórkowy.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 12:32   #2085
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
też myślę że jesteś latem sama też nim jestem(znaczy to moje zdanie na ten temat ^^)
Ingran myślę,że bardzo prawdopodobne,że olej kokosowy Cię zapycha,no i coraz więcej podkładu/pudru/korektora też może to powodować ... więc może spróbuj odstawić kokosa,jeżeli masz to coś innego użyj np. olej z czarnuszki, lub tamanu.
a jak nie musisz nigdzie wychodzić i spędzasz dzień w domu to nie maluj się,w zamian użyj np. czegoś punktowo
mnie olej z tamanu też zapycha w sumie to zaczynam wierzyć, że kogoś mogła zapchać oliwa z oliwek, choć teoretycznie tak sie dziać nie powinno. Ponoć taman nie zapycha, ja go muszę mieszać z innymi olejkami, w proporcji powiedzmy 1:4, inaczej zapcha. Podobnie mam z rycynowym, niby nie zapycha a wręcz wysusza krostki, a jak używam do brwi kilka dni pod rząd pojawiają mi się pryszcze między włoskami
Ale też jestem za odstawieniem kokosa. Może też filtr Cię zapycha?
Jak masz cerę skłonną do zapychania to większość klasycznych kremów 9jak Dove, Nivea) mogą spowodować wysyp (gliceryna, parafina i inne "dobrodziejstwa")
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 13:07   #2086
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

O matko, to czyli nic nie będzie dobre? bez filtra ja sobie życia nie wyobrażam...

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Petrolatum lub Paraffinum Liquidum ma każdy krem chyba...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 13:26   #2087
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
O matko, to czyli nic nie będzie dobre? bez filtra ja sobie życia nie wyobrażam...

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Petrolatum lub Paraffinum Liquidum ma każdy krem chyba...
nie każdy filtr musi zapchać tak tylko zasugerowałam, bo niewiele jest takich które są teoretycznie niekomedogenne.
Parafiny ani wazeliny nie ma Humektan (ale jego nawilżanie nie jest mocne), z tej serii miałam kiedyś Aqualan L, ale to było dawno (chyba w 6 klasie podstawówki, to były dopiero początki trądziku), wtedy mnie nie zapychał. Cetaphil MD ma glicerynę, ale nie ma parafiny ani wazeliny (mi robił masakrę z naczynkami)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:07   #2088
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja jako nawilżaczy używam takich prostych naturalnych kremików alterry. Nie robią cuda, ale nie mają niczego co mogłoby zapychać i szybko się wchłaniają Mi to wystarcza bo pod nie kładę serum samoróbkę

Tylko właśnie mam problem z filtrem, bo chyba nie jest za dobry składowo.. Ale na razie nie szukam niczego innego bo tak by mnie kusiło, żeby kupić, a muszę tamten wykończyć

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Sprawdziłam swój filtr i jest napisane, że nie jest komedogenny Tylko, że to jest filtr mineralny. W sumie jak teraz patrzę, to chyba jest dosyć w porządku, tylko że jest bardzo gęsty i mocno bieli, więc chyba tak czy tak poszukam innego
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:54   #2089
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

jeżeli chodzi o filtr to polecam Aknicare 30 lub Biodermę AKN 30 ,obydwa nie zapychają,nie bielą,nie robią błysku na twarzy
jeżeli chodzi o nawilżanie to właśnie albo oleje + żel hialuronowy albo humektan albo to
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...o-alergii.html
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 15:45   #2090
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Żel hialuronowy mam ale solo się go raczej nie stosuje...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 17:39   #2091
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Nie maluję się, używam jedynie kremu z filtrem. To co zamiast kokosa na nawilżenie? W domu mam klasyczny Dove, Penaten, oliwkową Ziaję i Rajd ogórkowy.
mi bardzo służy do szybkiej regeneracji buzi i likwidacji wszelkich suchych wiórków na twarz alantoina! dodam że rewelacyjnie sie u mnie sprawdza na wszelkiego rodzaju przebarwienia pozapalne-te czerwone ślady po krostkach może być alantavit, alantan. Na suche skórki i przebarwienia jest super. Do tego te maści sa tanie. Warto wypróbować

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
mnie olej z tamanu też zapycha w sumie to zaczynam wierzyć, że kogoś mogła zapchać oliwa z oliwek, choć teoretycznie tak sie dziać nie powinno. Ponoć taman nie zapycha, ja go muszę mieszać z innymi olejkami, w proporcji powiedzmy 1:4, inaczej zapcha. Podobnie mam z rycynowym, niby nie zapycha a wręcz wysusza krostki, a jak używam do brwi kilka dni pod rząd pojawiają mi się pryszcze między włoskami
Ale też jestem za odstawieniem kokosa. Może też filtr Cię zapycha?
Jak masz cerę skłonną do zapychania to większość klasycznych kremów 9jak Dove, Nivea) mogą spowodować wysyp (gliceryna, parafina i inne "dobrodziejstwa")
ja też nie wierzyłam że może zapchać w końcu sama natura. Kilka dni z rzędu używałam-nie żadnej podróbki, prawdziwej, z pierwszego tłoczenia po 2,3,4 użyciu bolesne podskórne guzy i jestem pewna że narobiła to właśnie oliwa z oliwek bo nic nowego nie używałam wtedy i miałam ładną buzię
a olej kokosowy również mnie zapchał i to koncertowo. Smarowałam nim nie tylko twarz ale i ciało. Krostki po nim wyskoczyły mi nawet na nogach
co do oleju rycynowego, zastosowany 2 razy na nos jakby zmiejszył zaskórniki. Stosowany dłużej(kilka dni pod rząd) na całą buzię już przesuszył i efekt odwrotny od zamierzonego. Z kolei na brwiach zrobił mi to samo co Tobie

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2012-07-25 o 17:41
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 18:39   #2092
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
O i tak sobie myślę, może wiecie jakim mogę być typem urody? Myślę, że latem ale nie jestem pewna..

Zamęczę was tymi pytaniami [COLOR="Silver"]
Odnosze wrażenie że wiosna. Nie znam sie na tym, ale żeby sama siebie zidentyfikować troche poczytałam. Light spring albo clear spring, chyba że zdjęcia ociepliły wszystko.


Iamsolucky Alantan oh yea, polecam krem na noc jako 'maske do ust' takie mięciutkie potem są
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 19:00   #2093
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ehe, weź i się nie martw, wszelkimi sposobami staram się robić na gładką Śnieżkę, i im bardziej się staram, tym bardziej gęba się buntuje...:P Smaruję się olejem kokosowym na noc ale jakoś nie widzę efektów
Bardzo możliwe, że jesteś latem
Odstaw kokosa! To olej wnikający, bardzo, bardzo zapychający.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 19:37   #2094
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
Tak piszecie o tym makijażu to pomyślałam, że dodam zdjęcia i może mi pomożecie Jak widać na zdjęciach mam straasznie blade usta, takie bez koloru i zastanawiałam się nad jakąś pomadką, ale kompletnie nie mam pomysłu jaki kolor byłby dla mnie dobry i czy w ogóle nie wyglądałabym w jakichś kolorowych ustach jak kretynka Co myślicie?
Typ - lato. Myślę, że powinnaś wyglądać dobrze w większości kolorów, efekt zalezy raczej od sposobu wykonania makijażu.
Co do pomadki, dobry kolor dla lata to taki zgaszony ciemniejszy róż, wpadający lekko w fiolet. Parę razy udało mi się kupić taką pomadkę (m.in.z Avonu), jest bardzo podobna do mojego naturalnego koloru ust (akurat mam raczej ciemne) ale na każdym lecie, które próbowało wygląda super naturalnie. taka pomadka w naturalnym, ale intensywnym kolorze to prawdziwy skarb Co mi przypomina, że powinnam poszukać takiej nowej.
A usta masz pełne, więc możesz spokojnie używać nawet bardzo ciemnych kolorów.

Masz piękne oczy, ale kreska niedobra. Ruchoma część górnej powieki (do załamania) jest u ciebie węższa w zewnętrznej części, a szersza w wewnętrznej - co w niczym nie przeszkadza. Ale kiedy robisz czarną kreskę tylko w zewnętrznej części, zwiększasz optycznie tę różnicę.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 19:43   #2095
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

jestem po całodziennym testowaniu Meow (Lukrecja jeszcze raz) na pierwszy ogień Siamese 1 -i jestem w szoku bo okazał się troszeczkę za ciemny(a ekstremalnie blada naprawdę nie jestem)-może to przez tonację, nie wiem jakim cudem ale na mojej skórze był żółty ale sam efekt i trwałość-cudowna efekt jak dla mnie ładniejszy niż EDM(choć i te były spoko) bengalczyk z kolei wydaje się strasznie jasny ale zobaczymy. Minerały są nieprzewidywalne Najprawdopodobniej się skuszę na pełny wymiar. Żeby tylko kolor trafić
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 19:55   #2096
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Odstaw kokosa! To olej wnikający, bardzo, bardzo zapychający.
No żesz.... a na włosy?

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
jestem po całodziennym testowaniu Meow (Lukrecja jeszcze raz) na pierwszy ogień Siamese 1 -i jestem w szoku bo okazał się troszeczkę za ciemny(a ekstremalnie blada naprawdę nie jestem)-może to przez tonację, nie wiem jakim cudem ale na mojej skórze był żółty ale sam efekt i trwałość-cudowna efekt jak dla mnie ładniejszy niż EDM(choć i te były spoko) bengalczyk z kolei wydaje się strasznie jasny ale zobaczymy. Minerały są nieprzewidywalne Najprawdopodobniej się skuszę na pełny wymiar. Żeby tylko kolor trafić
Jak wypali, to dzięki miłej Wizażance() będę miała kilka próbek podkładów Meow, już się zaczynam jarać bo nie mam pojęcia, w jakiej tonacji mam skórę po Lily Lolo zraziłam się do minerałów ale znów chcę podjąć wyzwanie...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 19:57   #2097
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
jestem po całodziennym testowaniu Meow (Lukrecja jeszcze raz) na pierwszy ogień Siamese 1 -i jestem w szoku bo okazał się troszeczkę za ciemny(a ekstremalnie blada naprawdę nie jestem)-może to przez tonację, nie wiem jakim cudem ale na mojej skórze był żółty ale sam efekt i trwałość-cudowna efekt jak dla mnie ładniejszy niż EDM(choć i te były spoko) bengalczyk z kolei wydaje się strasznie jasny ale zobaczymy. Minerały są nieprzewidywalne Najprawdopodobniej się skuszę na pełny wymiar. Żeby tylko kolor trafić
Ten Siamese to właśnie dziwny kolor. Miałam najjaśniejszy w palecie (chyba 0) i coś z nim było nie tak. Niby bardzo jasny a jednak źle wyglądał na mojej skórze, jakby ją przyciemniał... Oddałam więc dla mamy... Od poniedziałku zaś stosuję minerały Lumiere i póki co jestem bardzo bardzo zadowolona.

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
No żesz.... a na włosy?
Na włosy jak najbardziej. Chyba że masz włosy o wysokie porowatości - wtedy kokos może je jeszcze bardziej puszyć.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 19:59   #2098
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Kupiłam sobie puder Stay Mate z Rimmela, odcień 001 Transparent. Mam wrażenie, że jest ciut za ciemny Ale twarz mi się jeszcze opali mimo blokerów, na wakacje może być Mama mi powiedziała, że puder ryżowy to ona ma - Clinique i drogi że szok ;p Może przerzuci się na tego bambusa którego tak zachwalacie
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 20:19   #2099
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Typ - lato. Myślę, że powinnaś wyglądać dobrze w większości kolorów, efekt zalezy raczej od sposobu wykonania makijażu.
Co do pomadki, dobry kolor dla lata to taki zgaszony ciemniejszy róż, wpadający lekko w fiolet. Parę razy udało mi się kupić taką pomadkę (m.in.z Avonu), jest bardzo podobna do mojego naturalnego koloru ust (akurat mam raczej ciemne) ale na każdym lecie, które próbowało wygląda super naturalnie. taka pomadka w naturalnym, ale intensywnym kolorze to prawdziwy skarb Co mi przypomina, że powinnam poszukać takiej nowej.
A usta masz pełne, więc możesz spokojnie używać nawet bardzo ciemnych kolorów.

Masz piękne oczy, ale kreska niedobra. Ruchoma część górnej powieki (do załamania) jest u ciebie węższa w zewnętrznej części, a szersza w wewnętrznej - co w niczym nie przeszkadza. Ale kiedy robisz czarną kreskę tylko w zewnętrznej części, zwiększasz optycznie tę różnicę.
Dziękuję ci bardzo Szczególnie za tą informację o kresce. Jak teraz patrzę to masz rzeczywiście rację A ja głupia robiłam zawsze takie kreski, żeby optycznie oddalić od siebie oczy
I mam takie pytanie. Jeśli chodzi o kreski, tusz do rzęs, albo np smokey eye to lepsze będą ciemne brązy czy czerń?

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

No i ja właśnie też poluję na takie pomadki ale nic nie można znaleźć. Z niższej półki to już w ogóle totalnie nie ma wyboru Kiedyś zamówiłam sobie 3 pomadki z oriflame (które oczywiście w katalogu wyglądały super), na ustach w ogóle nie było ich widać
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 20:34   #2100
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
Dziękuję ci bardzo Szczególnie za tą informację o kresce. Jak teraz patrzę to masz rzeczywiście rację A ja głupia robiłam zawsze takie kreski, żeby optycznie oddalić od siebie oczy
I mam takie pytanie. Jeśli chodzi o kreski, tusz do rzęs, albo np smokey eye to lepsze będą ciemne brązy czy czerń?

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

No i ja właśnie też poluję na takie pomadki ale nic nie można znaleźć. Z niższej półki to już w ogóle totalnie nie ma wyboru Kiedyś zamówiłam sobie 3 pomadki z oriflame (które oczywiście w katalogu wyglądały super), na ustach w ogóle nie było ich widać
lepiej nie zamawiać w ciemno pomadek spory wybór kolorów jest z Catrice, Kobo, Miss Sporty ma niektóre mocno napigmentowane i pachną melonem ja to muszę zawsze obmacać wszystko co sie da b
czarny smokey będzie zbyt ostry dla twojej delikatnej urody mi się ze zdjęcia wydaje czy jesteś raczej ciepłym typem?


patrzę tak na próbniki kolorów, czy u Was na monitorze bengal i chausie też wpada w taki szarawy wrzos? a angora to wściekła żółć?
http://meowcosmetics.com/Foundation.htm
im więcej na to wszystko patrzę tym mniej wiem jaką mam tonację
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.