Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-08, 10:25   #2101
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

CIENIOWANIE I DEGAŻOWANIE fffuujjj długo z tego schodzę, musiałam ścinać, ech...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 10:35   #2102
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
CIENIOWANIE I DEGAŻOWANIE fffuujjj długo z tego schodzę, musiałam ścinać, ech...
Mi wystarczyło podcięcie tych warstw i już nie mam takiego problemu Niestety fale lepiej układają się jak ma się warstwy
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 10:50   #2103
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Mi wystarczyło podcięcie tych warstw i już nie mam takiego problemu Niestety fale lepiej układają się jak ma się warstwy
no fale to się zgadzam, ja mam proste jak druty
nie moge na razie ściąć degażowanych, bo będe miała krótkie boki, a i tak brzydko to wygląda, ech.... zapuszczanie...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 11:23   #2104
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kariar8 Pokaż wiadomość
Idąc za sugestią jednej z Pań, chcąc się trochę zintegrować z Wami chcę przedstawić krótką historię moich włosów
Zdjęcia odkopane z archiwum różnej jakości.
1. maj 2010 naturalne w całości nieskalane żadną farbą:P naprawdę zdrowe myte jedynie szamponem
2. styczeń 2011 pierwsze próby z farbą (te jeszcze udane wówczas gdy byłam jeszcze zadowolona z równomiernego koloru i braku rudości, włosy w całkiem niezłym stanie)
3. sierpień 2011 w lipcu 2011 po eksperymentach z farbą stałam się czarna co o zgrozo wyglądało fatalnie. Na zdjęciu włosy po dekoloryzacji w 4 kolorach tęczy w stanie wołającym o pomstę do nieba:P jaki człowiek jest głupi
4. styczeń 2012 włosy w dzień po farbowaniu. Nie dajcie się zwieść naszpikowane sylikonami i jak to zaraz po nałożeniu farby bywa błyszczące włosy w tragicznym stanie.....
5. lipiec 2012 na zdjęciu widoczna moja wypłukana rudość na grzywce.... tragedia
6. sierpień 2012 obecny stan włosów przed obcięciem jakość zdjęcia pozostawia wiele do życzenia ale może coś zobaczycie.

Może troszkę ku przestrodze jak można się skrzywdzić

Ale ten naturalny kolor miałaś przecudowny

Nie mam dzisiaj na nic siły. Usypiałam wczoraj z bólem głowy i zamiast usnąc o 23, to przeciągnęło się to do 1 I obudziłam się znowu z bólem głowy. Wzięłam tabsa, ale nie wiem czy mi pomoże
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 11:25   #2105
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Mi wystarczyło podcięcie tych warstw i już nie mam takiego problemu Niestety fale lepiej układają się jak ma się warstwy
Witajcie , przepraszam iż tak wchodzę między tak ożywioną dyskusję , ale potrzebuje waszej pomocy. Otóż chcę przejść na naturalne włosy , ostatnio jestem po hennowaniu , gdzie niestety henna nie przysłużyła mi się i fale i loki które miałam , rozprostowały mi się.

Ale zmierzam do pytania takiego, piszecie o odpowiednim obcięciu - cięciu włosów.
Jak wytłumaczyć dokładnie fryzjerce , że chcę cięcie typowo pod włosy kręcone, tak żeby loki ładniej się kręciły- czyli warstwowo. Moim zdaniem ostatnie cięcie niestety nie przypomina warstwowego cieniowania , jedynie tylko tyle, że miała całkowity zakaz użycia degażówek . Miałam fryzjęrkę która znała moje włosy i wiedziała jak je ścinać, ale wyjechała za granicę i teraz jestem w poszukiwaniu odpowiedniej , albo wytłumaczenie odpowiednio techniki jaką chce być obcinana. Mimo że włos kręcony - każdy jest inny i ma inny sposób układania.
Podpowiedzcie mi proszę, no i oczywiście wracam do naturalek , tylko jak to zrobie z rudości na -brąz
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 12:19   #2106
Asprit
Raczkowanie
 
Avatar Asprit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 354
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Udzielam się rzadko ale akurat mam dylemat i potrzebuję waszej pomocy Dzielnie zapuszczam naturalki, ani przez chwilę nie korci mnie farbowanie odrostów ale... im bardziej spłukuje się farba tym gorzej to wygląda I stąd moje pytanie, ryzykować utratę tego cennego centymetra odrostu i malować farbowańce czy zacisnąć zęby i zostawić jak jest ? Wrzucam zdjęcia, bardzo trudno mi złapać rzeczywisty kolor odrostu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (38,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (24,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (16,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (20,9 KB, 15 załadowań)
__________________
ostatnie farbowanie : 6.10.2011
http://crystalline0.blogspot.com/
Asprit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 12:48   #2107
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
Witajcie , przepraszam iż tak wchodzę między tak ożywioną dyskusję , ale potrzebuje waszej pomocy. Otóż chcę przejść na naturalne włosy , ostatnio jestem po hennowaniu , gdzie niestety henna nie przysłużyła mi się i fale i loki które miałam , rozprostowały mi się.

Ale zmierzam do pytania takiego, piszecie o odpowiednim obcięciu - cięciu włosów.
Jak wytłumaczyć dokładnie fryzjerce , że chcę cięcie typowo pod włosy kręcone, tak żeby loki ładniej się kręciły- czyli warstwowo. Moim zdaniem ostatnie cięcie niestety nie przypomina warstwowego cieniowania , jedynie tylko tyle, że miała całkowity zakaz użycia degażówek . Miałam fryzjęrkę która znała moje włosy i wiedziała jak je ścinać, ale wyjechała za granicę i teraz jestem w poszukiwaniu odpowiedniej , albo wytłumaczenie odpowiednio techniki jaką chce być obcinana. Mimo że włos kręcony - każdy jest inny i ma inny sposób układania.
Podpowiedzcie mi proszę, no i oczywiście wracam do naturalek , tylko jak to zrobie z rudości na -brąz
Może to Ci pomoże?
http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...toda-krok.html
Cytat:
Napisane przez Asprit Pokaż wiadomość
Udzielam się rzadko ale akurat mam dylemat i potrzebuję waszej pomocy Dzielnie zapuszczam naturalki, ani przez chwilę nie korci mnie farbowanie odrostów ale... im bardziej spłukuje się farba tym gorzej to wygląda I stąd moje pytanie, ryzykować utratę tego cennego centymetra odrostu i malować farbowańce czy zacisnąć zęby i zostawić jak jest ? Wrzucam zdjęcia, bardzo trudno mi złapać rzeczywisty kolor odrostu
Jak masz się źle czuć to pofarbuj, chyba, że czujesz się źle chwile i na chwilę a potem jesteś w stanie to zaakceptować. Ja uważam, że najważniejsze to czuć się dobrze, a co najmniej akceptować to jak się wygląda, bo jak masz zapuszczać i codziennie myśleć "o kurde, jak ja wyglądam " to już lepiej 1 cm poświęcić. Takie jest moje zdanie. Ale jednocześnie bym poszła do dobrego fryzjera, by farba nie zrobiła znowu takiego nr i za pół roku nie było tego samego
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 13:02   #2108
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

[QUOTE=Muffka_;35745772]A jak dlugi masz odrost? Jesli mniej niz 5 to moze byc ciezko...Ja za pierwszym razem jak byl jeszcze maly to farbowalam pasmowo, nie wiem jak to wytlumaczyc hmm takie grubsze pasemka jakby
QUOTE]

Wiesz co,zmieniłam przedziałek na drugą stronę.Dzięki temu te jaśniejsze pasma się ukryły i włosy są równego koloru.Nie widać nic odrostów Teraz to już tylko czekać na swoje
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 13:03   #2109
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Asprit Pokaż wiadomość
Udzielam się rzadko ale akurat mam dylemat i potrzebuję waszej pomocy Dzielnie zapuszczam naturalki, ani przez chwilę nie korci mnie farbowanie odrostów ale... im bardziej spłukuje się farba tym gorzej to wygląda I stąd moje pytanie, ryzykować utratę tego cennego centymetra odrostu i malować farbowańce czy zacisnąć zęby i zostawić jak jest ? Wrzucam zdjęcia, bardzo trudno mi złapać rzeczywisty kolor odrostu
Twoje włoski nie prezentują się źle.

Ja myślałam o farbie, bo mój obecny sprany brąz jest rudawy, a ten odcień niezbyt mi pasuje i wyglądam nieciekawie. Chciałabym uzyskać ciemny blond podobny do mojego naturalnego. Kasia Tusk ma taki kolor - klik

Jednak powątpiewam, czy przyjąłby się na moich zrudziałych kłakach.

A oto moje potworki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (27,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy5.jpg (102,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy3.jpg (35,1 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez AmaiMomo
Czas edycji: 2012-08-08 o 13:31
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 14:27   #2110
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Twoje włoski nie prezentują się źle.

Ja myślałam o farbie, bo mój obecny sprany brąz jest rudawy, a ten odcień niezbyt mi pasuje i wyglądam nieciekawie. Chciałabym uzyskać ciemny blond podobny do mojego naturalnego. Kasia Tusk ma taki kolor - klik

Jednak powątpiewam, czy przyjąłby się na moich zrudziałych kłakach.

A oto moje potworki.
Kolor nie jest taki zły... Ale widać, że kłaczki są zmęczone i przesuszone Prostujesz?
Kolor też mi się wydaje, że taki nie chwyci -poza tym rudy refleks zawsze wyłazi poczekaj jeszcze, może złagodnieje, puści jeszcze...
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 14:29   #2111
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Chyba wlosy az tak zniszczone nie sa, podobne jak moje z tym rudawym hmm
Coraz bardziej mnie korci by uzyc szamponetki.
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 14:48   #2112
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Kolor nie jest taki zły... Ale widać, że kłaczki są zmęczone i przesuszone Prostujesz?
Kolor też mi się wydaje, że taki nie chwyci -poza tym rudy refleks zawsze wyłazi poczekaj jeszcze, może złagodnieje, puści jeszcze...
Nie prostuję, nie suszę.

Z natury mam proste włosy...nie wiem czemu tak się wywijają. Fakt - miałam ostro pocieniowane, ale nie tymi zębatymi nożyczkami tylko normalnymi.

Może szampony Alterry mi nie służą? Co prawda nie mają SLS, ale jest Sodium Coco Sulfate...

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Chyba wlosy az tak zniszczone nie sa, podobne jak moje z tym rudawym hmm
Coraz bardziej mnie korci by uzyc szamponetki.
No ten rudawy połysk mnie drażni.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 15:03   #2113
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Nie prostuję, nie suszę.

Z natury mam proste włosy...nie wiem czemu tak się wywijają. Fakt - miałam ostro pocieniowane, ale nie tymi zębatymi nożyczkami tylko normalnymi.

Może szampony Alterry mi nie służą? Co prawda nie mają SLS, ale jest Sodium Coco Sulfate...
No pewnie przez to cieniowanie w takim razie no i spróbuj może zmienić pielęgnację.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 15:15   #2114
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kariar8 Pokaż wiadomość
spiritusmovens widzisz jaki człowiek jest głupi:P nie jest źle wiem kontrast nie jest duży. Btw od października spotykamy się na jednej uczelni
gratulacje właśnie miałam się pytać hehe i tak się pewnie nie poznamy, ale co tam

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
jeju, nigdy nie miałam se i już mieć nie będę, bo firma przestała istnieć i Sony brzmi o wiele lepiej samodzielnie

a który kolorek? Oj będziesz zadowolona
ano, ale sony też są fajne, mam chrapkę na takiego jednego jak mój umrze śmiercią naturalną, na razie cały czas go kocham

a wzięłam różowo-czarny był jeszcze złoty na tej aukcji, ale jakoś lubię klasykę a złoty mi się podobał, ale pewnie szybko by mi się znudził.

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
c510, ale kochałam go

gratuluję zakupu i życzę miłego użytkowania Tobie i włoskom
no mam nadzieję, że będzie miłe
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 15:55   #2115
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

spirit-> no to oby Ci służył. Ja swojego panterkowego cały czas kocham
Ja teraz czekam aż koleś dostanie mojego sgsa i jak tylko trafi w jego ręce i nie zgłosi żadnej obiekcji to od razu zamawiam lumię
Tylko moi znajomi dostaną szału, bo niedawno zmieniałam numer, bo mi się sim popsuł, a teraz znowu będę musiała zmienić, bo lumia ma wejście na microsim
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-08-08 o 15:56
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 15:58   #2116
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
No pewnie przez to cieniowanie w takim razie no i spróbuj może zmienić pielęgnację.
Kupię sobie olej lniany i kusi mnie strasznie różowy jedwab Isany: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ur.html&next=1.

Do tego chyba kupię sobie jakąś odżywkę bez spłukiwania i zmienię szampon, ale nie mam na razie żadnych faworytów.

Aaa i zamierzam wymienić grzebień na szczotkę z naturalnego włosia.

Edytowane przez AmaiMomo
Czas edycji: 2012-08-08 o 16:00
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 16:06   #2117
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Kupię sobie olej lniany i kusi mnie strasznie różowy jedwab Isany: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ur.html&next=1.

Do tego chyba kupię sobie jakąś odżywkę bez spłukiwania i zmienię szampon, ale nie mam na razie żadnych faworytów.

Aaa i zamierzam wymienić grzebień na szczotkę z naturalnego włosia.
O, jaką ma wysoką ocenę! Spróbuj
A teraz nie używasz nić b/s? Ja bez odżywek takich bym nie mogła żyć nakładam tego sporo, ale moje włosy je lubią Mam i serum Radicala, jedwab CHI, serum w sprayu Gliss Kur Wonder, krem do rąk BeBeauty z Biedry zielony i jeszcze Nivea Flexible Curls (któremu akurat grozi wygnanie, bo mam z nim problem ).

Ja odkąd mam TT wyrzuciłam wszystkie szczotki i grzebienie, nauczyłam się robić przedziałek pazurkiem

A ten wątek przeglądałaś:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579214
Może jakieś pielęgnacyjne rady tu znajdziesz, bo to wątek prostowłosych
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 16:12   #2118
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
O, jaką ma wysoką ocenę! Spróbuj
A teraz nie używasz nić b/s? Ja bez odżywek takich bym nie mogła żyć nakładam tego sporo, ale moje włosy je lubią Mam i serum Radicala, jedwab CHI, serum w sprayu Gliss Kur Wonder, krem do rąk BeBeauty z Biedry zielony i jeszcze Nivea Flexible Curls (któremu akurat grozi wygnanie, bo mam z nim problem ).

Ja odkąd mam TT wyrzuciłam wszystkie szczotki i grzebienie, nauczyłam się robić przedziałek pazurkiem

A ten wątek przeglądałaś:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579214
Może jakieś pielęgnacyjne rady tu znajdziesz, bo to wątek prostowłosych
Do tej pory nie potrzebowałam takich odżywek, bo włosom wystarczyły maski i odżywki, ale nadszedł najwyższy czas, aby zabrać się za coś więcej.

O szczocie TT też myślałam. Lepsza jest od takiej z włosia?

Dzięki wielkie za link.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 16:32   #2119
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
jeszcze Nivea Flexible Curls (któremu akurat grozi wygnanie, bo mam z nim problem ).
czuję się winna, że Ci go poleciłam ale u mnie się sprawdza
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 16:38   #2120
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Do tej pory nie potrzebowałam takich odżywek, bo włosom wystarczyły maski i odżywki, ale nadszedł najwyższy czas, aby zabrać się za coś więcej.

O szczocie TT też myślałam. Lepsza jest od takiej z włosia?

Dzięki wielkie za link.
No chyba, słońce, wiatr -włosy potrzebują ochrony

Myślę, że lepszy TT. Nie ulizuje tak włosów i jest o stokroć łatwiejszy w czyszczeniu. Miałam włosie i nigdy więcej do niego nie wrócę
Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
czuję się winna, że Ci go poleciłam ale u mnie się sprawdza
No przestań, czytałam opinie na KWC itd. Sama się na niego nakręciłam jeszcze daję mu szansę -mieszam z innymi b/s -ale jak się nie przysłuży to ją oddam w dobre ręce
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 16:53   #2121
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

heja
dawno mnie tu nie było, bo byłam na wsi, ale już wrociłam, właściwie to już w piątek ale dopiero dziś usiadłam do kompa
oczywiście nadal hoduję włosy, nawet wrzuciłam post na bloga o wlosach a co!
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 17:02   #2122
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

No przestań, czytałam opinie na KWC itd. Sama się na niego nakręciłam jeszcze daję mu szansę -mieszam z innymi b/s -ale jak się nie przysłuży to ją oddam w dobre ręce
uff ulżyło mi no popróbuj jeszcze, a jak nie to widocznie nie dla Ciebie takie specyfiki
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 17:03   #2123
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Gdzieś na Wizażu wyczytałam, że jakiś olejek Babydream zawiera rumianek i może nieco rozjaśnić ciemny blond, ale nie mogę znaleźć tego posta. Wiecie może o który olejek chodzi?

I jeszcze a propos oleju: właśnie nałożyłam oliwę z oliwek na moje suchotniki.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 17:26   #2124
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Wiesz co,zmieniłam przedziałek na drugą stronę.Dzięki temu te jaśniejsze pasma się ukryły i włosy są równego koloru.Nie widać nic odrostów Teraz to już tylko czekać na swoje
No to super W takim razie powodzenia w zapuszczaniu
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 17:42   #2125
Kariar8
Raczkowanie
 
Avatar Kariar8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 35
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

spiritusmovens, kat123, ludwila dziękuje za miłe słowa
espoir91 Casting Creme Glos 613 Mroźna mokka, który był ładny przez tydzień (przy codziennym myciu głowy), a później jakaś ruda porażka:P
AmaiMomo Mam podobny problem z włosami. Też mają miejscami taki kolor, ale liczę na to że się trochę spierze jeszcze
__________________
Ostatnie farbowanie: 06.01.2012

"Jeszcze raz mógłbym zmienić kształt
rozpiąć skrzydła i frunąć nie zważając na strach
jeszcze raz, przecież sposób znam
tylko nie mam już siły
tylko nie wiem jak"
Kariar8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 18:24   #2126
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

ale naprodukowałyscie lece nadrobić.

kupilam olej winogronowy

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

marika39 - też mam kręcone i przyznam Ci, że ciężko znaleźć fryzjera, który zna się na kręconych. na szczęście moja miejscowa fryzjerka mnie dobrze obcina. po prostu tnę się na prosto (nie żadne U ani nic) i cieniuje zwykłymi nożyczkami poprzez takie unoszenie pasm do góry i loki są wyeksponowane ładnie

AmaiMomo - bierz się za porządne odzywianie i odstaw prostownice, bo widac, ze wlosy mocno suche i potrzebuja nwilzenia.

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja bez odżywek takich bym nie mogła żyć nakładam tego sporo, ale moje włosy je lubią
dokładnie
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Gdzieś na Wizażu wyczytałam, że jakiś olejek Babydream zawiera rumianek i może nieco rozjaśnić ciemny blond, ale nie mogę znaleźć tego posta. Wiecie może o który olejek chodzi?
pisałam ci o tym kilka postów wcześniej...
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 18:35   #2127
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

TwojaKokaina nie używam prostownicy. Nawet z suszarki nie korzystam.

Ja nie wiem czy one są tak suche, czy tak zmasakrowane cieniowaniem (albo jedno i drugie na raz).
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 19:19   #2128
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

na moim blogu we włosowym kwc są te olejki
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 21:08   #2129
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
uff ulżyło mi no popróbuj jeszcze, a jak nie to widocznie nie dla Ciebie takie specyfiki
powalczę z nią, ale nie wiem co z tego wyjdzie na kręconowłosym wątku dziewczyny pisały, że on może o tej porze roku puszyć (przez aloes w składzie chyba)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 21:46   #2130
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
powalczę z nią, ale nie wiem co z tego wyjdzie na kręconowłosym wątku dziewczyny pisały, że on może o tej porze roku puszyć (przez aloes w składzie chyba)
taak? no mi też trochę ostatnio puszy, ale bez tej odżywki moje włosy wyglądają jeszcze gorzej, w ogóle ostatnio nie chcą się układać
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.