Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-09, 20:06   #2401
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
To ja jeszcze z takim pytankiem: powiedzcie mi czy powinnam już podciąć włosy?? wklejam zdj... ostatnio byłam w marcu a to w sumie pół roku temu... już by chyba wypadało prawda? czy ciachnąć je tak idealnie na prosto?? potrzebuję obiektywnej opinii
ja bym nie podcinala a jak juz to na okraglo (sama bym chciala na okraglo ale Tz nie umie tak sciac a do fryza nie pojde bo sie boje)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 20:20   #2402
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Dzięki to może chociaż 1cm dla formalności

ale podciąć je tak całkiem na prosto?? kolor jest w rzeczywistości odrobinę jaśniejszy.
ja to lubię mieć równe włosy,ale zrób tak jak Ci się podoba ja uważam,że warto jest co jakiś czas podciąć końce ale Twoja decyzja
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 21:29   #2403
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Dzięki za opinie Dziewczyny, zetnę ze 2cm na prosto, a na półokrągło jak troszkę mi urosną włosy (moja fryzjerka doskonale obcina długie włosy) a przede wszystkim trochę zagęszczą bo sporo włosów mi leci od dłuższego czasu...
ps - gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam do obejrzenia moich małych fitnesowych sukcesów na wizażowym blogu
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 23:29   #2404
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
To ja jeszcze z takim pytankiem: powiedzcie mi czy powinnam już podciąć włosy?? wklejam zdj... ostatnio byłam w marcu a to w sumie pół roku temu... już by chyba wypadało prawda? czy ciachnąć je tak idealnie na prosto?? potrzebuję obiektywnej opinii
Super masz wlosy, nie obcinaj jesli nie musisz
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 00:11   #2405
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
na trzecim zdjęciu wygląda zupełnie inaczej
w słońcu piękny
Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
super ten kolor przeważnie na drugim zdjęciu mi się podoba
metaxa wiem, że inaczej, w ogóle na każdym zdjęciu wygląda inaczej dlatego wstawiłam wszystkie 3 a kolor mój w rzeczywistości to jest taki pomieszany, wszystkie 3 zdjęcia po troszeczku go opisują

agata gdybym miała taki kolor jak na 2 zdjęciu to już nie zamieniłabym go na żaden inny tzn gdyby był taki niezależnie od światła ale może teraz po farbowaniu 6.7 kallosa powinien wyjść podobny
Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Dzięki za opinie Dziewczyny, zetnę ze 2cm na prosto, a na półokrągło jak troszkę mi urosną włosy (moja fryzjerka doskonale obcina długie włosy) a przede wszystkim trochę zagęszczą bo sporo włosów mi leci od dłuższego czasu...
ps - gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam do obejrzenia moich małych fitnesowych sukcesów na wizażowym blogu
ja widziałam już wcześniej te Twoje osiągnięcia
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 07:26   #2406
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Dzięki za opinie Dziewczyny, zetnę ze 2cm na prosto, a na półokrągło jak troszkę mi urosną włosy (moja fryzjerka doskonale obcina długie włosy) a przede wszystkim trochę zagęszczą bo sporo włosów mi leci od dłuższego czasu...
ps - gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam do obejrzenia moich małych fitnesowych sukcesów na wizażowym blogu
widzialam Twoje osiagniecia i sie zdolowalam, ze mi brak zapalu masz piekny brzuszek
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 09:02   #2407
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Dzięki to może chociaż 1cm dla formalności
Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
ale podciąć je tak całkiem na prosto?? kolor jest w rzeczywistości odrobinę jaśniejszy.
tylko zeby nie był to 1 cm fryzjerski

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Dzięki za opinie Dziewczyny, zetnę ze 2cm na prosto, a na półokrągło jak troszkę mi urosną włosy (moja fryzjerka doskonale obcina długie włosy) a przede wszystkim trochę zagęszczą bo sporo włosów mi leci od dłuższego czasu...
ps - gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam do obejrzenia moich małych fitnesowych sukcesów na wizażowym blogu
gratuluję
talia osy jak się patrzy
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 09:14   #2408
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
metaxa wiem, że inaczej, w ogóle na każdym zdjęciu wygląda inaczej dlatego wstawiłam wszystkie 3 a kolor mój w rzeczywistości to jest taki pomieszany, wszystkie 3 zdjęcia po troszeczku go opisują

agata gdybym miała taki kolor jak na 2 zdjęciu to już nie zamieniłabym go na żaden inny tzn gdyby był taki niezależnie od światła ale może teraz po farbowaniu 6.7 kallosa powinien wyjść podobny


ja widziałam już wcześniej te Twoje osiągnięcia
a co oznacza ta 7 po przecinku, co to za kolor????

osiągnięcia były wcześniej po miesiącu a teraz są po dwóch
i ćwiczę dalej !!
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
widzialam Twoje osiagniecia i sie zdolowalam, ze mi brak zapalu masz piekny brzuszek
no coś Ty!!! moje skromne osiągnięcia powinny Cię raczej zmotywować Na początku trzeba się zmusić tak 1-2 tygodnie, potem to już wchodzi w krew, i dzień bez ćwiczeń jest taki... wybrakowany
A wogóle to .... przytyłam! no może to nie jest do końca dobre określenie ale przybrałam na wadze ok. 1,5kg czyli wróciłam do wagi "sprzed", ale obwody zmalały i nadal maleją czyli to mięśnie
Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
[B]

tylko zeby nie był to 1 cm fryzjerski

gratuluję
talia osy jak się patrzy

Moja fryzjerka na szczęście wie co to jest centymetr, ale chyba w domu załatwię to podcięcie jednak, skoro ma być tylko na prosto to mama da radę , nożyczki fryzjerskie mam...

Aaaaaa jeszczę się pochwalę - wyjeżdżam za tydzień na spóźnione "wakacje" - będę się wspinać na Jurze

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2012-09-10 o 09:15
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 09:18   #2409
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

QUOTE=MorganLeFay;3642894 8]a co oznacza ta 7 po przecinku, co to za kolor???

osiągnięcia były wcześniej po miesiącu a teraz są po dwóch
i ćwiczę dalej !!

no coś Ty!!! moje skromne osiągnięcia powinny Cię raczej zmotywować Na początku trzeba się zmusić tak 1-2 tygodnie, potem to już wchodzi w krew, i dzień bez ćwiczeń jest taki... wybrakowany
A wogóle to .... przytyłam! no może to nie jest do końca dobre określenie ale przybrałam na wadze ok. 1,5kg czyli wróciłam do wagi "sprzed", ale obwody zmalały i nadal maleją czyli to mięśnie


Moja fryzjerka na szczęście wie co to jest centymetr, ale chyba w domu załatwię to podcięcie jednak, skoro ma być tylko na prosto to mama da radę , nożyczki fryzjerskie mam...[/QUOTE]

dobrze ze masz sprawdzoną fryzjerkę
nie każdy wie ile to 1 centymetr
naczytałam się o tym gdzieś na wizazu

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
a co oznacza ta 7 po przecinku, co to za kolor????

osiągnięcia były wcześniej po miesiącu a teraz są po dwóch
i ćwiczę dalej !!

no coś Ty!!! moje skromne osiągnięcia powinny Cię raczej zmotywować Na początku trzeba się zmusić tak 1-2 tygodnie, potem to już wchodzi w krew, i dzień bez ćwiczeń jest taki... wybrakowany
A wogóle to .... przytyłam! no może to nie jest do końca dobre określenie ale przybrałam na wadze ok. 1,5kg czyli wróciłam do wagi "sprzed", ale obwody zmalały i nadal maleją czyli to mięśnie


Moja fryzjerka na szczęście wie co to jest centymetr, ale chyba w domu załatwię to podcięcie jednak, skoro ma być tylko na prosto to mama da radę , nożyczki fryzjerskie mam...

Aaaaaa jeszczę się pochwalę - wyjeżdżam za tydzień na spóźnione "wakacje" - będę się wspinać na Jurze

takiej to dobrze
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 09:35   #2410
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Morgan chyba dzis zaczne skalpel! ok 21 jak synus pojdzie spac. Tym bardziej ze mamy tzn mialysmy w biodrach tyle samo i talii. a najbardziej zalezy mi na zgubieniu boczkow bo reszta mi sie podoba. Brzuch mam plaski dosyc
chociaz na same boczki to by mi hula hoop wystarczylo. przemysle do wieczora
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 10:08   #2411
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez acotam Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie jaką farbą wyjdzie mi kolor chłodny/zimny braz jednak nie za ciemny taki podobny jak na zdjeciach. I z jakiej firmy najlepiej? Chce zrobic taka farba aby na prawde długo wytrzymal mi ten kolor na wlosach jaka najlepsza??
Drogeryjną to żadną. Musisz w profesjonalnych szukać.

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
aktualizacja koloru 7.74 kallos po miesiącu

1 zdjęcie: w słońcu
2 zdjęcie: przy oknie, bez flesza
3 zdjęcie: w pokoju bez słońca
Co zdjęcie inny kolor. Skąd ja to znam Który najbliższy temu co ty widzisz?

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Hej jeżeli kogoś by interesowało Henna khadi ciemny brąz,trzymana 2 godzin,zdjęcie robione przed chwilą po utlenieniu się koloru
Czarno ci wyszło, mi nic nie łapało

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Bardzo ładny kolor Jak nie opanuję mojego wypadania to może też spróbuję tej henny....
Ty to lepiej uważaj mój uczulasku bo żebyś nie skończyła jak ja.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja tez jestem po hennowaniu wlosy zmyje w poniedzialek rano to sie pochwale
poki co widze, ze super chwycilo mi odrost (1,5cm mialam). Dalam duzo wiecej odzywki wiec wcale nie mam przesuszonych wlosow.
Czekam czekam!

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Nie ogarniam tej waszej henny Strasznie skomplikowana sprawa Zamiast hop siup i na łepetynkę to trzeba mieszać, kombinować, trzymać się proporcji. Ale z drugiej strony jak oglądam zdjecia na blogu Idalii to chyba warto.
Henna jest męcząca. A o włosy trzeba dbać moja mamuśka ma farbowane wyłącznie chemią i od kiedy kupiłam jej lepsze kosmetyki a nie co popadnie do dbania o włosy, to ma tak miękkie i błyszczące co ja po hennie. Ostatnie 3 farbowania tylko Schwarzkopf Natural & Easy. Zaraz postaram się fotę jej włosów wstawić bo robiłam telefonem.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
kupiłabym tą hennę ale po przygodzie z orzechami boję się alergii
Dziewczynki kochane może któraś z Was mogłaby mi przesłać taką odrobinkę żeby zrobić próbę uczuleniową? oczywiście oddam za przesyłkę

nom a i profeską będzie dość trudno, dużo farb niestety lubi się wymyć na rudo. Chociaż ja bym chętnie spróbowała popielu z Cece bo moja natura trzyma się bardzo ładnie
Na helfy.pl można za 2zł kupić próbkę.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
To ja jeszcze z takim pytankiem: powiedzcie mi czy powinnam już podciąć włosy?? wklejam zdj... ostatnio byłam w marcu a to w sumie pół roku temu... już by chyba wypadało prawda? czy ciachnąć je tak idealnie na prosto?? potrzebuję obiektywnej opinii
Nie podcinaj jak widzisz, że są zdrowe. A jak już to tylko 1-2cm. Na zdjęciu nie widzę powodów do jakiegokolwiek ścinania.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 10:17   #2412
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Zdjęcie robione fonem więc jakość taka sobie. Na żywo włosy błyszczały tak, że oślepiało. Widać tez jak mama ostatnio farbuje na jaśniejsze kolory i są resztki jeszcze bardzo ciemnych kolorów Włosy stan mega! Myte tylko Syossem zielonym do farbowanych (ten bez silikonów i innych), odżywki nie pamiętam. Jakaś chyba Garnier czy coś. Ogólnie włosy ma miękkie i takie błyszczące i długie Farbowane ostatnio tylko Schwarzkopf Natural & Easy.
Postaram się jeszcze zrobić fotkę w rozpuszczonych ale to w weekend.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mama.jpg (32,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mamsa.jpg (48,6 KB, 32 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-09-10 o 10:19
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 10:35   #2413
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
a co oznacza ta 7 po przecinku, co to za kolor????

osiągnięcia były wcześniej po miesiącu a teraz są po dwóch
i ćwiczę dalej !!
7, to zazwyczaj metaliczny kolor, albo brąz, akurat w kallosie to brąz bo na palecie jest w brązach

zobaczymy mam też nadzieję, że za ciemno nie wyjdzie ale powinien sie trochę spłukać wszystko w swoim czasie, narazie nie farbuję, bo nie mam na to ochoty a wyobraźcie sobie, że farbka stoi już ponad tydzień a mnie nawet nie korci

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Co zdjęcie inny kolor. Skąd ja to znam Który najbliższy temu co ty widzisz?
hm... powiem tak, ogólnie najbardziej zbliżony jest kolor z drugiego zdjęcia, ALE włosy nie są tak jednolite, są bardziej brązowe (tak jak na zdjęciu nr 3) i maja bardzo dużo złota ze zdjęcia nr 1 więc pomieszanie z poplątaniem tyle zdjęć co ja wczoraj im zrobiłam to masakra, na żadnym nie uchwyciło tego co trzeba... będę próbować dalej i jak się uda to wkleję
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 10:48   #2414
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość

hm... powiem tak, ogólnie najbardziej zbliżony jest kolor z drugiego zdjęcia, ALE włosy nie są tak jednolite, są bardziej brązowe (tak jak na zdjęciu nr 3) i maja bardzo dużo złota ze zdjęcia nr 1 więc pomieszanie z poplątaniem tyle zdjęć co ja wczoraj im zrobiłam to masakra, na żadnym nie uchwyciło tego co trzeba... będę próbować dalej i jak się uda to wkleję
To tak jak ja. Można powiedzieć, że cała klisza wypstrykana a może tylko jedna fota najbardziej podobna bo idealna nie jest. Kolor masz taki fajnie słoneczny, że o jesiennej chandrze możesz zapomnieć
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 10:57   #2415
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
To tak jak ja. Można powiedzieć, że cała klisza wypstrykana a może tylko jedna fota najbardziej podobna bo idealna nie jest. Kolor masz taki fajnie słoneczny, że o jesiennej chandrze możesz zapomnieć
powiem Ci, że mój obecny kolor włosów pomimo dużej ilości złota poprawia mi humor ldatego też chyba nie mam chęci jeszcze narazie farbować, dopóki nie widać strasznego odrostu a jak mówię później zamierzam farbować ton ciemniejszą farbką ale ogólnie jestem baaardzo zadowolona z kallosa świetna i tania farba allwaves nie dorasta mu do pięt
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 11:19   #2416
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
powiem Ci, że mój obecny kolor włosów pomimo dużej ilości złota poprawia mi humor ldatego też chyba nie mam chęci jeszcze narazie farbować, dopóki nie widać strasznego odrostu a jak mówię później zamierzam farbować ton ciemniejszą farbką ale ogólnie jestem baaardzo zadowolona z kallosa świetna i tania farba allwaves nie dorasta mu do pięt
To super, że tobie pasuje ta farba i kolor. Ja chemię, hennę i inne odstawiam na dłuższy czas. Tak myślę Podejrzewam, że wytrzymam do grudnia przed świętami. Chyba.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 11:23   #2417
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
To super, że tobie pasuje ta farba i kolor. Ja chemię, hennę i inne odstawiam na dłuższy czas. Tak myślę Podejrzewam, że wytrzymam do grudnia przed świętami. Chyba.
a to dzieki Tobie, pewnie nie wpadłabym na tą farbę gdybyś nie zachorowała na paletę a teraz mam kilka kolorków do przetestowania z niej było 7.74, będzie 6.7 a potem jeśli to nadal nie będzie to - to skusze się może na czekoladki z poziomu 6 i 7 albo powrócę do 7.74... zobaczymy po najbliższym farbowaniu
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 11:29   #2418
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
a to dzieki Tobie, pewnie nie wpadłabym na tą farbę gdybyś nie zachorowała na paletę a teraz mam kilka kolorków do przetestowania z niej było 7.74, będzie 6.7 a potem jeśli to nadal nie będzie to - to skusze się może na czekoladki z poziomu 6 i 7 albo powrócę do 7.74... zobaczymy po najbliższym farbowaniu
Oj długo chorowałam na te wszystkie odcienie ale wtedy henna mi zawróciła w głowie. Teraz mam właściwie naturalny kolor bo henna zawsze mi się wymywała. Dziwny ciemny blond, który w słońcu strasznie rudzieje. Ale ok, dużo osób mi mówi, że bardzo naturalnie wyglądam. A ja już mam sporo naturalnych tyle, że nie odróżniają się od reszty nic a nic. Ale niech myślą, że farbowane Nawet Londa wymyła mi się jak nigdy przedtem żadna farba.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 11:43   #2419
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
To super, że tobie pasuje ta farba i kolor. Ja chemię, hennę i inne odstawiam na dłuższy czas. Tak myślę Podejrzewam, że wytrzymam do grudnia przed świętami. Chyba.
moze jednak wrocisz do naturalkow? ja bym chetnie wrocila ale jak pomysle, ze musialabym sciac tyyyleeee cm farbowancow to mi szkoda. I tak ubolewam, ze przez eksperymenty z rozjasnianiem stracilam ponad 10cm wlosow
a ostatnio bardzo podobaja mi sie naturalne wlosy u innych Dziewczyn.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 12:05   #2420
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
moze jednak wrocisz do naturalkow? ja bym chetnie wrocila ale jak pomysle, ze musialabym sciac tyyyleeee cm farbowancow to mi szkoda. I tak ubolewam, ze przez eksperymenty z rozjasnianiem stracilam ponad 10cm wlosow
a ostatnio bardzo podobaja mi sie naturalne wlosy u innych Dziewczyn.
Ja po rudym schodziłam w odcienie podobne do moich naturalnych. Dlatego teraz rosną i nie widać różnicy. A swoją drogą naturalne u innych dziewczyn są śliczne i dlatego tak bardzo na brak farbowania nie narzekam. Może moje tez takie ładne się okażą?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 12:16   #2421
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Drogeryjną to żadną. Musisz w profesjonalnych szukać.



Co zdjęcie inny kolor. Skąd ja to znam Który najbliższy temu co ty widzisz?



Czarno ci wyszło, mi nic nie łapało



Ty to lepiej uważaj mój uczulasku bo żebyś nie skończyła jak ja.



Czekam czekam!



Henna jest męcząca. A o włosy trzeba dbać moja mamuśka ma farbowane wyłącznie chemią i od kiedy kupiłam jej lepsze kosmetyki a nie co popadnie do dbania o włosy, to ma tak miękkie i błyszczące co ja po hennie. Ostatnie 3 farbowania tylko Schwarzkopf Natural & Easy. Zaraz postaram się fotę jej włosów wstawić bo robiłam telefonem.



Na helfy.pl można za 2zł kupić próbkę.



Nie podcinaj jak widzisz, że są zdrowe. A jak już to tylko 1-2cm. Na zdjęciu nie widzę powodów do jakiegokolwiek ścinania.
nie wyszło czarno,tylko ciemno czekoladowo wiem,że na zdjęciu wygląda czarno ale to przez to,że robiłam telefonem zdjęcie i nie mogłam złapać prawdziwego koloru,czarno dopiero chcę żeby było dlatego następnym razem biorę Indygo
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 13:30   #2422
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

a ja farbowałam Garnierem- jasny brąz...bałam się tej nowej Palette- poczekam,aż ktoś wypróbuje przede mną
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 15:06   #2423
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
a ja farbowałam Garnierem- jasny brąz...bałam się tej nowej Palette- poczekam,aż ktoś wypróbuje przede mną
i jak??gadaj
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 15:57   #2424
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość


dobrze ze masz sprawdzoną fryzjerkę
nie każdy wie ile to 1 centymetr
naczytałam się o tym gdzieś na wizazu

-

takiej to dobrze
Dobrze mi dobrze, zgadza się, kiedyś w końcu trzeba zacząć rozwijać swoje pasje - lepiej późno niż wcale

Pytałam się dzisiaj mojej fryzjerki o keratynę na włosy, koszt - 850zł !!! Chyba zamówię Encanto na allegro...
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Morgan chyba dzis zaczne skalpel! ok 21 jak synus pojdzie spac. Tym bardziej ze mamy tzn mialysmy w biodrach tyle samo i talii. a najbardziej zalezy mi na zgubieniu boczkow bo reszta mi sie podoba. Brzuch mam plaski dosyc
chociaz na same boczki to by mi hula hoop wystarczylo. przemysle do wieczora
Zaczynaj zaczynaj będę trzymać kciuki
Boczki i brzuch się naprawdę ładnie rzeźbią od skalpela, ja właśnie pierwsze efekty zobaczyłam jeśli chodzi o boczki
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Na helfy.pl można za 2zł kupić próbkę.

Nie podcinaj jak widzisz, że są zdrowe. A jak już to tylko 1-2cm. Na zdjęciu nie widzę powodów do jakiegokolwiek ścinania.
Weszłam na stronę i widzę że próbki są niedostępne aktualnie.
Ciachnę się 1-2 cm w przyszłym tygodniu ale na razie zupełnie na prosto bo wypadło mi tyle włosów ostatnio że nie ma co cieniować...
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
To super, że tobie pasuje ta farba i kolor. Ja chemię, hennę i inne odstawiam na dłuższy czas. Tak myślę Podejrzewam, że wytrzymam do grudnia przed świętami. Chyba.
a jak tam z Twoim powrotem do naturalek ?
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
moze jednak wrocisz do naturalkow? ja bym chetnie wrocila ale jak pomysle, ze musialabym sciac tyyyleeee cm farbowancow to mi szkoda. I tak ubolewam, ze przez eksperymenty z rozjasnianiem stracilam ponad 10cm wlosow
a ostatnio bardzo podobaja mi sie naturalne wlosy u innych Dziewczyn.
jeśli Cie to pocieszy to ja przez rozjaśnianie straciłam prawie 20cm
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:27   #2425
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość

a jak tam z Twoim powrotem do naturalek ?
Cały czas sobie rosną. Ja tam nic na razie nie farbuję.
Nic mi się nie odróżnia i to jest super.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:59   #2426
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

a ja chyba sprobuje zrobic sobie maske z siemienia lnianego. Na blogach same ochy i achy na jej temat. Moze warto poeksperymentowac:brzydal :

Morgan bylam na poczcie w sprawie moich henn ale okazalo sie, ze zwolnil sie listonosz i nie maja od tygodnia nikogo do roznoszenia listow wiec wszystkie przesylki im zalegaja a nikt nie ma czasu poszukac moich paczek. Wiec nie wiem kiedy dostane
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 18:32   #2427
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Cały czas sobie rosną. Ja tam nic na razie nie farbuję.
Nic mi się nie odróżnia i to jest super.
Najważniejsze że nie masz siwych
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a ja chyba sprobuje zrobic sobie maske z siemienia lnianego. Na blogach same ochy i achy na jej temat. Moze warto poeksperymentowac:brzydal :
Morgan bylam na poczcie w sprawie moich henn ale okazalo sie, ze zwolnil sie listonosz i nie maja od tygodnia nikogo do roznoszenia listow wiec wszystkie przesylki im zalegaja a nikt nie ma czasu poszukac moich paczek. Wiec nie wiem kiedy dostane
A ta maska z siemienia nie jest przypadkiem dla kręconowłosych??
Dużo jest też ostatnio na temat laminowania żelatyną.
Dziwne że Ci tej paczki na poczcie nie dali Ale z Pocztą P. tak jest, łaskę robią ze wszystkim.
Z próbką henny mi się nie spieszy, ale chciałabym wypróbować gdyby się okazało że mnie nie uczula. Chętnie bym się farbowała zwykłą farbą ale nie wiem co z tym wypadaniem. Na razie biorę lek że tak powiem w skrócie - antystresowy... Zobaczymy czy to coś pomoże na wypadanie. Moja fryzjerka mówi że teraz jest taka pora roku że wypada więcej włosów, jej też... Mi wypadają od dłuższego czasu ale teraz bj się to nasiliło więc może coś w tym jest?
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 18:41   #2428
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Najważniejsze że nie masz siwych

A ta maska z siemienia nie jest przypadkiem dla kręconowłosych??
Dużo jest też ostatnio na temat laminowania żelatyną.
Dziwne że Ci tej paczki na poczcie nie dali Ale z Pocztą P. tak jest, łaskę robią ze wszystkim.
Z próbką henny mi się nie spieszy, ale chciałabym wypróbować gdyby się okazało że mnie nie uczula. Chętnie bym się farbowała zwykłą farbą ale nie wiem co z tym wypadaniem. Na razie biorę lek że tak powiem w skrócie - antystresowy... Zobaczymy czy to coś pomoże na wypadanie. Moja fryzjerka mówi że teraz jest taka pora roku że wypada więcej włosów, jej też... Mi wypadają od dłuższego czasu ale teraz bj się to nasiliło więc może coś w tym jest?
mnie jakos laminowanie nie przekonuje. Siemie lniane jest do wlosow kreconych ale takze do suchych, lamiacych sie, zniszczonych. Jakos za tydzien sprobuje, poki co niech henna sie spokojnie laczy z wlosem
a co do poczty to neistety...
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 19:48   #2429
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Najważniejsze że nie masz siwych

A ta maska z siemienia nie jest przypadkiem dla kręconowłosych??
Dużo jest też ostatnio na temat laminowania żelatyną.
Dziwne że Ci tej paczki na poczcie nie dali Ale z Pocztą P. tak jest, łaskę robią ze wszystkim.
Z próbką henny mi się nie spieszy, ale chciałabym wypróbować gdyby się okazało że mnie nie uczula. Chętnie bym się farbowała zwykłą farbą ale nie wiem co z tym wypadaniem. Na razie biorę lek że tak powiem w skrócie - antystresowy... Zobaczymy czy to coś pomoże na wypadanie. Moja fryzjerka mówi że teraz jest taka pora roku że wypada więcej włosów, jej też... Mi wypadają od dłuższego czasu ale teraz bj się to nasiliło więc może coś w tym jest?

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a ja chyba sprobuje zrobic sobie maske z siemienia lnianego. Na blogach same ochy i achy na jej temat. Moze warto poeksperymentowac:brzydal :
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
mnie jakos laminowanie nie przekonuje. Siemie lniane jest do wlosow kreconych ale takze do suchych, lamiacych sie, zniszczonych. Jakos za tydzien sprobuje, poki co niech henna sie spokojnie laczy z wlosem
a co do poczty to neistety...
Siemię lniane jest cudowne bez względu jakie mamy włosy. Poza tym warto je przecież spożywać w każdej postaci (olej, ziarna itp) Do tego może służyć do płukanki na wypadające włosy, maski na twarz i w ogóle jest uniwersalne. Spożywanie go poprawia nam organizm od środka (jak wątroba, jelita chociażby). Ja mam w domu torebkę ziaren. Będę próbować go w formie żelu na włosy Olej lniany polecam każdemu do sałatek i smażenia i pieczenia. Zamiast kłaść go na włosy zjadłam go
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-09-10 o 19:49
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 20:49   #2430
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Siemię lniane jest cudowne bez względu jakie mamy włosy. Poza tym warto je przecież spożywać w każdej postaci (olej, ziarna itp) Do tego może służyć do płukanki na wypadające włosy, maski na twarz i w ogóle jest uniwersalne. Spożywanie go poprawia nam organizm od środka (jak wątroba, jelita chociażby). Ja mam w domu torebkę ziaren. Będę próbować go w formie żelu na włosy Olej lniany polecam każdemu do sałatek i smażenia i pieczenia. Zamiast kłaść go na włosy zjadłam go
jak dla mnie strasznie smierdzial wiec bym go nie zjadla ostatnio uzywam oleju kukurydzianego. oliwa z oliwek dla mnie tez strasznie smierdzi

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Morgan zrobilam skalpel!!! co prawda nie zrobilam wszystkich powtorzen i niektore cwiczenia pominelam (poglebiania) ale z czasem jak zostanie mi motywacja to opanuje wszystko.
Killera tylko obejrzalam i same ogladanie mnie zmeczylo
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.