Jak mogę się zmienić ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-02, 16:03   #1
ala1505
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 249

Jak mogę się zmienić ?


Cześć
Nie podobają mi się mój wygląd chciałabym go zmienić.Na pewno fryzurę może kolor włosów też .
Nie wiem też jak umalować się zawsze używam tylko tuszu i błyszczyka mam problem z cieniami do oczu , bo gdy używam ich to szybko schodzą i to mnie wkurza
Chciałabym wyglądać trochę poważniej bo jak na swój wiek to wyglądam bardzo młodo i jestem niska mam 1.50

Proszę o pomoc jaką mogę zrobić sobie fryzurkę i jak ma się malować?


1 i 2 zdj. aktualne
3 zdj - jak miałam krótkie włosy
4 i 5 zdj. - jak miałam czarne włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 255 - Kopia.jpg (40,0 KB, 277 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 155 - Kopia - Kopia.jpg (56,8 KB, 218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1260755 - Kopia.jpg (32,8 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2582 - Kopia.jpg (48,1 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2627 - Kopia (3).jpg (73,6 KB, 300 załadowań)
ala1505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 16:56   #2
xvxaniaxvx
Raczkowanie
 
Avatar xvxaniaxvx
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: Jak mogę się zmienić ?

Jeżeli bym miała patrzeć obiektywnie, to broń boże nie farbuj sie kolejny raz na czarno, bardzo nie korzystnie według mnie wyglądasz, nie potrzebnie wyostrza Ci to rysy twarzy. Wyreguluj brwi. Zauważyłam, że nosisz ubrania z bardzo stonowaną kolorystyką co tłumi Twoją twarz, może coś z kolorem kobieto! Coś niebieskiego co podkreśli kolor oczu może (kwestia upodobań). Co zmienić? Zacznij się uśmiechać do zdjęć! < nie to nie jest w formie ironi.
Jeżeli cienie się nie trzymają to zainwestuj w baze pod cienie, jednak po to są by przedłużyć trwałość cienia.

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Niestety nie mogę się zedytować więc dodaje jeszcze jeden post. Jeżeli chcesz bawić się w makijaż to miło by było jakbyś kochana określiła co lubisz, konkretniej chodzi mi czy dobrze byś się czuła w mocnym makijażu czy jednak najlepiej byś się czuła w czymś delikatnym. Nie znamy Twojego charakteru więc nie znamy upodobań
xvxaniaxvx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 16:58   #3
malgos93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 891
Dot.: Jak mogę się zmienić ?

Dobrze Ci w grzywce na 4 zdjęciu. Nie farbuj włosów na czarno.. Zacznij używać kolorów.. Może kup sobie kolorową kredkę do oczu albo eyeliner.
malgos93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 18:17   #4
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Jak mogę się zmienić ?

Usmiechaj sie czesciej, na zdjeciach wygladasz jak zła i naburmuszona (bez urazy oczywiscie).

Unikaj zbyt ciemnych odcieni włosów.
Moze bym poleciła nawet rozjaśnienie ich , wtedy Twoja twarz bedzie bardziej widoczna.
Oczywiscie tez regulacja brwii i podkreslenie ich.

Grzywka na bok plus krótkie włosy, definitywnie nadadzą Tobie charakteru. (zdj 4,) Lub proste bez grzywki (zdj 5)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Maggie-Q-brown-hair.jpg (46,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Medium_Length_Curly_Light_Brown_Hairstyle_14880.jpg (14,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pop C Light Brown.jpg (17,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2827352_f260.jpg (16,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bob-hairstyles-thick-hair.jpg (36,5 KB, 8 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 18:25   #5
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Jak mogę się zmienić ?

A ile masz lat? Bo faktycznie wyglądasz młodo, dałabym Ci 14 No i jeśli masz z 14-16 to nie chciałybyśmy chyba Ci narzucać nie wiadomo jakiej zmiany, prawda?
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 18:35   #6
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Jak mogę się zmienić ?

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
A ile masz lat? Bo faktycznie wyglądasz młodo, dałabym Ci 14 No i jeśli masz z 14-16 to nie chciałybyśmy chyba Ci narzucać nie wiadomo jakiej zmiany, prawda?

Moim zdaniem juz powinna pomyslec o zmianie, nawet jesli ma dopiero te 15 (powiedzmy ) lat.
Wedlug mnie zmiana powinna sie zaczac jesli jej chcemy i potrzebujemy niezaleznie od wieku.
Ja zaluje do dzisiaj, że tak pozno sie za siebie wzielam i nie zaczelam bedąc małolatą.

Metamorfoza tez zabiera duzo czasu i energii by byc zadowolonym z jej efektów i ciagnie sie latami razem z dorastaniem. To jest czesc zmiany z dziecka w kobiete.

Autorko. Polecam przeglądać modowe blogi i sklepy online by szukac wlasnego stylu. Patrzec co jest modne i wybierac to co Tobie odpowiada i wprowadzac to. Oczywiscie nie idąc za każdym trendem.
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 19:37   #7
ala1505
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 249
Dot.: Jak mogę się zmienić ?

Cytat:
Napisane przez xvxaniaxvx Pokaż wiadomość
Jeżeli bym miała patrzeć obiektywnie, to broń boże nie farbuj sie kolejny raz na czarno, bardzo nie korzystnie według mnie wyglądasz, nie potrzebnie wyostrza Ci to rysy twarzy. Wyreguluj brwi. Zauważyłam, że nosisz ubrania z bardzo stonowaną kolorystyką co tłumi Twoją twarz, może coś z kolorem kobieto! Coś niebieskiego co podkreśli kolor oczu może (kwestia upodobań). Co zmienić? Zacznij się uśmiechać do zdjęć! < nie to nie jest w formie ironi.
Jeżeli cienie się nie trzymają to zainwestuj w baze pod cienie, jednak po to są by przedłużyć trwałość cienia.

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Niestety nie mogę się zedytować więc dodaje jeszcze jeden post. Jeżeli chcesz bawić się w makijaż to miło by było jakbyś kochana określiła co lubisz, konkretniej chodzi mi czy dobrze byś się czuła w mocnym makijażu czy jednak najlepiej byś się czuła w czymś delikatnym. Nie znamy Twojego charakteru więc nie znamy upodobań

Właśnie też zauważyłam , że nosze za bardzo stonowane ubrania i zaczęłam kupować ubrania w żywszych kolorach bo zazwyczaj ubierałam się w ciemne kolory jakieś takie ponure
Jeśli chodzi o makijaż to myślę , że dobrze czułabym się zarówno w delikatnym makijażu jak i trochę ostrzejszym
Dziękuje za dobrą poradę

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Usmiechaj sie czesciej, na zdjeciach wygladasz jak zła i naburmuszona (bez urazy oczywiscie).

Unikaj zbyt ciemnych odcieni włosów.
Moze bym poleciła nawet rozjaśnienie ich , wtedy Twoja twarz bedzie bardziej widoczna.
Oczywiscie tez regulacja brwii i podkreslenie ich.

Grzywka na bok plus krótkie włosy, definitywnie nadadzą Tobie charakteru. (zdj 4,) Lub proste bez grzywki (zdj 5)

Myślałam o tym , żeby zmienić kiedyś kolor włosów na blond
ale nie wiem czy by mi pasował

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
A ile masz lat? Bo faktycznie wyglądasz młodo, dałabym Ci 14 No i jeśli masz z 14-16 to nie chciałybyśmy chyba Ci narzucać nie wiadomo jakiej zmiany, prawda?

oj to sporo mnie odmłodziłaś mam 19 lat
ala1505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 19:39   #8
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Jak mogę się zmienić ?

To musze stwierdzic ze mlodo wygladasz, bardzo duzy plus. Po za tym zachecam Ciebie do radykalnej zmiany i to juz
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 20:04   #9
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Jak mogę się zmienić ?

Serce mi się kraje jak ktoś piszesz, że chcesz pofarbować włosy na blond

Proszę Cię, nie rób tego! Ja naturalnie mam włosy identycznego koloru jak ty. Kiedyś wpadłam na pomysł, zeby je na blond przefarbować. Teraz pomimo usilnych starań trudno mi zafarbować włosy na kolor naturalny, czyli taki, jak ty masz

Idź do kosmtyczki i wyreguluj brwi- niby nic, ale od razu będziesz ładnie wyglądać Ubieraj się bardziej kolorowo

Jeżeli cienie ci znikają z powieki, to używaj bazy pod cienie- załatwi sprawę
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 20:39   #10
freewolna6
Raczkowanie
 
Avatar freewolna6
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 252
Dot.: Jak mogę się zmienić ?

nic nie da żadne staranie, jeśli nie zaczniesz się uśmiechać.
napisz nam, ile masz lat , wyglądasz na jakieś 16

masz ziemisty kolor skóry. dodaj trochę koloru. np. róż na policzkach. machnij oko eyelinerem i tuszem. twarz już będzie wyglądała inaczej i przede wszystkim - nienachalnie.

co do ubioru - popatrz- co noszą koleżanki , może któraś z nich wg Ciebie ubiera się fajnie i idź z nią na zakupy . pooglądaj też blogi i portale o modzie. wybierz coś dla siebie. ubierz się - nie przebierz !

i oczywiście pokaż, co zrobiłaś
__________________
Zapraszam do odwiedzenia bloga urodowego ...
http://freewolnosc.blogspot.com

oraz do polubienia mnie na FB
Facebook Freewolnosc :https://www.facebook.com/Freewolnosc
freewolna6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 07:35   #11
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Jak mogę się zmienić ?

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Moim zdaniem juz powinna pomyslec o zmianie, nawet jesli ma dopiero te 15 (powiedzmy ) lat.
Wedlug mnie zmiana powinna sie zaczac jesli jej chcemy i potrzebujemy niezaleznie od wieku.
Ja zaluje do dzisiaj, że tak pozno sie za siebie wzielam i nie zaczelam bedąc małolatą.
powiedziałam "nie wiadomo jakiej" bo przecież nie każemy jej chodzić w szpilkach po gimnazjum, malować paznokci do gimnazjum i malować się niewiadomo jak w gimnazjum

Ale to już nie ważne, bo mamy 19 lat i możemy szaleć!
Po pierwsze - wybij sobie ten blond z głowy, wiem co mówię, sama próbowałam mając takie ciemne włosy i tylko sobie krzywdę zrobiłam może poszalej trochę z czerwoną farbą, na ciemnych włosach będą takie ciemno bordowe no i oczywiście makijaż, zauważyłam, że masz opadające powieki, na takie oczy są specjalne metody malowania oczy, zachęcam do obejrzenia: http://www.youtube.com/watch?v=3hckofOL8CY albo poszukania czegoś innego w internecie
No i regulacja brwi i od razu będzie ładniej
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 11:07   #12
yellow_shoes
Raczkowanie
 
Avatar yellow_shoes
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 48
Dot.: Jak mogę się zmienić ?

blond to faktycznie zły pomysł.. ale przydałoby się wydobycie koloru.. Bo aktualny jest dość taki szary, matowy, bez polotu.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

A i jeszcze zadbaj o jakiś dobry podkład.. Żeby rozjaśnił Ci cerę.. oczywiście tutaj niestety często odbywa się wszystko drogą prób i błędów :P Radziłabym też zaopatrzenie się w jakiś róż do policzków i tak jak pisały wcześniej dziewczyny regulacja brwi. A podkreślić je można potem lekko matowym cieniem. Widziałabym Cię też w bezbarwnym błyszczyku. Ale to rzecz gustu raczej..

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

A co do cieni to możliwie, że nie trzymają Ci się ponieważ masz tzw. 'opadające' powieki..
__________________
i'm happy
yellow_shoes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 15:01   #13
Maddie93
Przyczajenie
 
Avatar Maddie93
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kielce/zg
Wiadomości: 13
Dot.: Jak mogę się zmienić ?

o blondzie nie myśl bo szkoda włosów ja chciałam o zrobiłam pasemka rozjaśniaczem i są mega zniszczone niestety postaw na brązy zbliżone do koloru naturalnych włosów aby nadać koloru głębi. może jakiś kasztan? a co do makijażu to na wieczór widziałabym Cię w smoky eyes a na codzień postaw na maskarę i kolorowe kredki jeżeli cienie się nie trzymają
Maddie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 15:59   #14
freewolna6
Raczkowanie
 
Avatar freewolna6
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 252
Dot.: Jak mogę się zmienić ?

wydaje mi się, że bardziej my jesteśmy zainteresowane, niż autorka ;p
__________________
Zapraszam do odwiedzenia bloga urodowego ...
http://freewolnosc.blogspot.com

oraz do polubienia mnie na FB
Facebook Freewolnosc :https://www.facebook.com/Freewolnosc
freewolna6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 17:50   #15
ala1505
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 249
Dot.: Jak mogę się zmienić ?

Cytat:
Napisane przez freewolna6 Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że bardziej my jesteśmy zainteresowane, niż autorka ;p

przepraszam ale nie miałam czasu odpisywać

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Serce mi się kraje jak ktoś piszesz, że chcesz pofarbować włosy na blond

Proszę Cię, nie rób tego! Ja naturalnie mam włosy identycznego koloru jak ty. Kiedyś wpadłam na pomysł, zeby je na blond przefarbować. Teraz pomimo usilnych starań trudno mi zafarbować włosy na kolor naturalny, czyli taki, jak ty masz

Idź do kosmtyczki i wyreguluj brwi- niby nic, ale od razu będziesz ładnie wyglądać Ubieraj się bardziej kolorowo

Jeżeli cienie ci znikają z powieki, to używaj bazy pod cienie- załatwi sprawę

nom raczej malować włosów na blond nie będę niedawno zmieniłam kolor włosów na czekoladowy brąz jeśli chodzi o brwi to oczywiście sama też umie sobie regulować wiec dzisiaj to na pewno zrobię

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Serce mi się kraje jak ktoś piszesz, że chcesz pofarbować włosy na blond

Proszę Cię, nie rób tego! Ja naturalnie mam włosy identycznego koloru jak ty. Kiedyś wpadłam na pomysł, zeby je na blond przefarbować. Teraz pomimo usilnych starań trudno mi zafarbować włosy na kolor naturalny, czyli taki, jak ty masz

Idź do kosmtyczki i wyreguluj brwi- niby nic, ale od razu będziesz ładnie wyglądać Ubieraj się bardziej kolorowo

Jeżeli cienie ci znikają z powieki, to używaj bazy pod cienie- załatwi sprawę

nom raczej malować włosów na blond nie będę niedawno zmieniłam kolor włosów na czekoladowy brąz jeśli chodzi o brwi to oczywiście sama też umiem sobie regulować wiec dzisiaj na pewno to zrobię

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Serce mi się kraje jak ktoś piszesz, że chcesz pofarbować włosy na blond

Proszę Cię, nie rób tego! Ja naturalnie mam włosy identycznego koloru jak ty. Kiedyś wpadłam na pomysł, zeby je na blond przefarbować. Teraz pomimo usilnych starań trudno mi zafarbować włosy na kolor naturalny, czyli taki, jak ty masz

Idź do kosmtyczki i wyreguluj brwi- niby nic, ale od razu będziesz ładnie wyglądać Ubieraj się bardziej kolorowo

Jeżeli cienie ci znikają z powieki, to używaj bazy pod cienie- załatwi sprawę

nom raczej malować włosów na blond nie będę niedawno zmieniłam kolor włosów na czekoladowy brąz jeśli chodzi o brwi to oczywiście sama też umiem sobie regulować wiec dzisiaj na pewno to zrobię

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ala1505 Pokaż wiadomość
przepraszam ale nie miałam czasu odpisywać


---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------




nom raczej malować włosów na blond nie będę niedawno zmieniłam kolor włosów na czekoladowy brąz jeśli chodzi o brwi to oczywiście sama też umiem sobie regulować wiec dzisiaj na pewno to zrobię

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------



---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
powiedziałam "nie wiadomo jakiej" bo przecież nie każemy jej chodzić w szpilkach po gimnazjum, malować paznokci do gimnazjum i malować się niewiadomo jak w gimnazjum

Ale to już nie ważne, bo mamy 19 lat i możemy szaleć!
Po pierwsze - wybij sobie ten blond z głowy, wiem co mówię, sama próbowałam mając takie ciemne włosy i tylko sobie krzywdę zrobiłam może poszalej trochę z czerwoną farbą, na ciemnych włosach będą takie ciemno bordowe no i oczywiście makijaż, zauważyłam, że masz opadające powieki, na takie oczy są specjalne metody malowania oczy, zachęcam do obejrzenia: http://www.youtube.com/watch?v=3hckofOL8CY albo poszukania czegoś innego w internecie
No i regulacja brwi i od razu będzie ładniej

przerobiłam swoje włosy w programie graficznym i o to efekt http://beforeandafter.pl/9698561/
ala1505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 11:10   #16
freewolna6
Raczkowanie
 
Avatar freewolna6
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 252
Dot.: Jak mogę się zmienić ?

[QUOTE=ala1505;37404783]przepraszam ale nie miałam czasu odpisywać [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

hehe spoko :P . po prostu czekam na jakieś Twoje reakcje co do naszych podpowiedzi
__________________
Zapraszam do odwiedzenia bloga urodowego ...
http://freewolnosc.blogspot.com

oraz do polubienia mnie na FB
Facebook Freewolnosc :https://www.facebook.com/Freewolnosc
freewolna6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 13:41   #17
ala1505
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 249
Dot.: Jak mogę się zmienić ?

Mój dzisiejszy makijaż
Jak myślicie może być ? czy niezbyt udany?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 089.jpg (44,9 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 095.jpg (45,6 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 109 - Kopia.jpg (45,6 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 117.jpg (50,0 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 118.jpg (53,9 KB, 81 załadowań)
ala1505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 14:37   #18
Maddie93
Przyczajenie
 
Avatar Maddie93
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kielce/zg
Wiadomości: 13
Dot.: Jak mogę się zmienić ?

makijaż całkiem przyjemny ale do makijażu dziennego używaj cieni matowych i oczywiście stawiaj na kolorowe cienie np brzoskwiniowe czy beżowe, szare tak nie bardzo
a z brwiami chyba troszkę przesadziłaś myślę że powinny byc dłuższe od wewnątrz, polecam metodę ołówkową ja się nauczyłam na niej regulować brwi i teraz robię je siostrom, koleżankom.
pozdrawiam
Maddie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 18:41   #19
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Jak mogę się zmienić ?

Czarne - zdecydowanie nigdy w zyciu !

Zmiany nie zawsze polegaja na obcieciu polowy wlosow, bardzo czesto sęk tkwi w dobrym cieciu dobranym do rodzaju wlosow, faktury oraz od tego co klientka pozniej bedzie potrafila z nimi zrobic.

Ja bym nie obcinala duzo poniewaz ta dlugosc jaka wyhodowalas dodaje Ci seksapilu.

http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/c8c66...602011b05da085 Taka koloryzacja zdecydowanie doda Ci powagi, kobiecosci i seksapilu.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Czarne - zdecydowanie nigdy w zyciu !

Zmiany nie zawsze polegaja na obcieciu polowy wlosow, bardzo czesto sęk tkwi w dobrym cieciu dobranym do rodzaju wlosow, faktury oraz od tego co klientka pozniej bedzie potrafila z nimi zrobic.

Ja bym nie obcinala duzo poniewaz ta dlugosc jaka wyhodowalas dodaje Ci seksapilu.

http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/c8c66...602011b05da085 Taka koloryzacja zdecydowanie doda Ci powagi, kobiecosci i seksapilu.

Aaaa i jeszcze jedno, kosmetyczka nie jestem ale wizualnie totalnie zle przeprowadzona regulacja brwi poniewaz poszerza Ci nos. Zapuszcz wloski i udaj sie na tak jak ze banalny zabieg do profesjonalisow. zaplacisz pewnie ok 20 zł ale bedzie to wykonane jak byc powinno !
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 19:46   #20
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Jak mogę się zmienić ?

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość




Aaaa i jeszcze jedno, kosmetyczka nie jestem ale wizualnie totalnie zle przeprowadzona regulacja brwi poniewaz poszerza Ci nos. Zapuszcz wloski i udaj sie na tak jak ze banalny zabieg do profesjonalisow. zaplacisz pewnie ok 20 zł ale bedzie to wykonane jak byc powinno !
zgadzam się- za bardzo wyregulowałaś koło nosa.
Zrobiłam zdjęcie swojej brwi i raczej w tą stronę powinnaś pójść- więcej włosków przy nosie.

Używaj matowych cieni, i zmień błyszczyk- najlepiej na taki w odcieniu transparentnej wiśni, np taki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moto_0064.jpg (7,8 KB, 52 załadowań)
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 20:35   #21
ala1505
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 249
Dot.: Jak mogę się zmienić ?

No tak z brwiami to za bardzo zaszalałam ;/ pociesza mnie fakt , że na pewno odrosną ;p

Moje włosy nie są czarne , może na zdjęciu tak wyglądają a w rzeczywistości są teraz koloru ciemny brąz .

Jeśli chodzi o nos to niestety zawsze był duży

Dziękuje za rady dziewczyny
ala1505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 20:43   #22
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Jak mogę się zmienić ?

Ciemny braz tez jest kolorem za ciemnym. Nie siegaj po kolory ciemniejsze niz poziom 5, 6. Ciemniejsze sa po prostu nie korzystne.
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.