Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-24, 06:10   #4021
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40459556]----------------------------------------------
Bylam pierwszy raz w Hebe. Bardzo mila obsluga. Pan ochroniarz powital mnie haslem "witamy w Hebe". Kupilam szminke, w ktorej wygladam przerazajaco niestety, pedzel do bronzera Eco Tools za 35 zl i wysuszacz lakieru Sally Hansen, bo z tym "(You will never be) Good to Go" Essie zajoba idzie dostac.[/QUOTE]

Jeszcze ci powinien powiedzieć "do widzenia" mają taką politykę, ale mi się to nie podoba, jak dla mnie sztucznie i groteskowo to wygląda takie "pokłony" w zwykłej drogerii.
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 08:21   #4022
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Jeszcze ci powinien powiedzieć "do widzenia" mają taką politykę, ale mi się to nie podoba, jak dla mnie sztucznie i groteskowo to wygląda takie "pokłony" w zwykłej drogerii.
sztucznie niesztucznie, ja wole jak mi bija poklony niz jak niemili są
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 08:38   #4023
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 114
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Która z perfumerii prowadzi markę Roberto Verino?
__________________
Książki 2024: 6

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 09:33   #4024
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

sms Marionnaud:

' Promocja tylko dla Klubowiczow! Do 28 kwietnia -23% rabatu na caly asortyment. Szczegoly w perfumeriach, zapraszamy! Kod promocji: 80468 '

__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 09:44   #4025
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

wlasnie mialam pisac
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 09:49   #4026
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
sztucznie niesztucznie, ja wole jak mi bija poklony niz jak niemili są

a ja lubie jak mnie ignorują swięty spokoj lubie
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 09:50   #4027
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
sztucznie niesztucznie, ja wole jak mi bija poklony niz jak niemili są
No właśnie jak byłam tam ostatnio to najpierw bili pokłony a jak pojawił się problem z bonem/ kartą to byli mega niemili. Na infolinii tez nic nie mozna zalatwić, bo siedział jakiś gościu niczym sie nie przejmujący, a na pewno nie klientem. Łaski mi nie robią, jest mega konkurencja, która co prawda nie wita tak spektakularnie, ale jak coś to potrafi się zachować na poziomie
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 10:05   #4028
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Wklejam smsa z Mario
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3741.jpg (32,2 KB, 28 załadowań)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 10:07   #4029
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Dziewczęta, czy któraś z Was może polecić jakąś metodę radzenia sobie ze stresem? Mam nadzieję, że niewiele z Was ma takie przypadłości, nie życzę nikomu no ale może któraś z Was stosowała / uczyła się ?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 10:10   #4030
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziewczęta, czy któraś z Was może polecić jakąś metodę radzenia sobie ze stresem? Mam nadzieję, że niewiele z Was ma takie przypadłości, nie życzę nikomu no ale może któraś z Was stosowała / uczyła się ?
Ale metoda chyba zależy od przyczyny stresu?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 10:41   #4031
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

też dostałam SMS z Mario jestem przeszczęśliwa bo akurat miał DW Estee Lauder kupić
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 10:42   #4032
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Dziewczyny, które zdecydowały się na podkład Armani Lasting Silk w kolorze 5,5 - możecie napisać jak ten kolor ma się do średnio jasnej karnacji i czy nie ciemnieje na twarzy?
Wiem, że ten temat był już tu obszernie wałkowany, ale jeszcze się trochę waham nad tym odcieniem. Chodzi mi o to czy on na twarzy nie jest ciemniejszy niż np. Dior Nude 20, Parure Extreme 02 czy Estee Lauder DW Light 1.0?

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-04-24 o 11:18
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 11:04   #4033
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziewczęta, czy któraś z Was może polecić jakąś metodę radzenia sobie ze stresem? Mam nadzieję, że niewiele z Was ma takie przypadłości, nie życzę nikomu no ale może któraś z Was stosowała / uczyła się ?

Moze tu cos znajdziesz:
http://www.projektsukces.pl/books/stres-ebook.pdf
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 11:17   #4034
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Po przetestowaniu wszystkiego chyba, co na stanie posiada S. i D.wracam z podkulonym ogonem do Revlona. Tylko ta szpachla pozwala mi na wyjście między ludzi
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 11:31   #4035
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
mam, mam bronzer Armaniusza

faktycznie na opakowaniu jest napisane Bronze Mania, choć Pani w D zarzekała się, ze takiego nie mają

śliczny chłodny, mniej błyszczący niż na swatchach, delikatny połysk na policzkach, więc capnęłam

dzięki Hola Ola
bardzo sie ciesze że Ci odpowiada jeszcze mi sie nigdy nie zdarzyło kupić tego typu produkt ponownie a armaniusz kupiłam bo jest
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40459556]Jeszcze nie dotarly. Ani do S., ani do D.
Tradycyjnie nikt nawet nie wiedzial o co mi chodzi. Pani Chanelowej w kwietniu juz w Dominikanskiej nie bedzie, wiec nawet nie ma kogo zapytac.

----------------------------------------------
Bylam pierwszy raz w Hebe. Bardzo mila obsluga. Pan ochroniarz powital mnie haslem "witamy w Hebe". Kupilam szminke, w ktorej wygladam przerazajaco niestety, pedzel do bronzera Eco Tools za 35 zl i wysuszacz lakieru Sally Hansen, bo z tym "(You will never be) Good to Go" Essie zajoba idzie dostac.[/QUOTE]

mój tez szaleje, poprzednie kupowałąm w D obecny w superfarm... lakier schodzi płatami po 2-3 dniach
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki
To czekam


W sumie postanowiłam się skusić na podkład armaniusza Lasting Silk. W miarę odpowiada mi Diorowy Nude 020 (w zimie trochę za ciemny, ale dobry na teraz), więc obstawiam, że LS nr 5,5 będzie dobry . Poczytałam, poogladałam Twoje fotki i mam nadzieję, że nic nie pomieszałam z kolorami i dobrze wybrałam .
No i zachciało mi się armaniuszowego brązera, ale tu już winna Hola Ola
mam próbke tego podkładu- w weekend test w moim D zakłądają paszport Armaniego, po 5 zakupionych produktach błyszczyk pelnowymiarowy gratis

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
taaa, no ten nieszczęsny givenchy też był chwalony i co? i
chociaż może lepiej bym zrobiła jakbym wtedy wzięła chanelka niż tego dziada


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziewczęta, czy któraś z Was może polecić jakąś metodę radzenia sobie ze stresem? Mam nadzieję, że niewiele z Was ma takie przypadłości, nie życzę nikomu no ale może któraś z Was stosowała / uczyła się ?
Milko mam nadzieje ze to przejściowe...

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które zdecydowały się na podkład Armani Lasting Silk w kolorze 5,5 - możecie napisać jak ten kolor ma się do średnio jasnej karnacji i czy nie ciemnieje na twarzy?
Wiem, że ten temat był już tu obszernie wałkowany, ale jeszcze się trochę waham nad tym odcieniem. Chodzi mi o to czy on na twarzy nie jest ciemniejszy niż np. Dior Nude 20, Parure Extreme 02 czy Estee Lauder DW Light 1.0?
Olu jesli poczekasz do jutra dam znac z kolorem bo o ile mnie pamięc nie myli to mam taki kolor w próbce w domu ale tak na 90%, mam tez wymienione przez Ciebie podkłady, sprawdze
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 11:37   #4036
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Widziałyście? Zenek wprowadził jakąś promocję dzienną:
http://pl.strawberrynet.com/DailySpecials.aspx

i limit zakupów....oj dzieje sie na Truskawce
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 14:19   #4037
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziewczęta, czy któraś z Was może polecić jakąś metodę radzenia sobie ze stresem? Mam nadzieję, że niewiele z Was ma takie przypadłości, nie życzę nikomu no ale może któraś z Was stosowała / uczyła się ?
Ogólnie trzeba (warto) znaleźć dobry sposób na odstresowanie, czyli relaks.

Poleca się aktywność fizyczną (aerobik, bieganie czy joga, albo masaż), hobby lub pielegnowanie przyjaźni. Z tym ostatnim się zgodzę; w moim życiu się sprawdza - w stresujacych sytuacjach najbardziej pomaga mi pogadanie z siostrą czy przyjaciółką
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 14:41   #4038
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
bardzo sie ciesze że Ci odpowiada jeszcze mi sie nigdy nie zdarzyło kupić tego typu produkt ponownie a armaniusz kupiłam bo jest


mój tez szaleje, poprzednie kupowałąm w D obecny w superfarm... lakier schodzi płatami po 2-3 dniach


mam próbke tego podkładu- w weekend test w moim D zakłądają paszport Armaniego, po 5 zakupionych produktach błyszczyk pelnowymiarowy gratis






Milko mam nadzieje ze to przejściowe...

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------



Olu jesli poczekasz do jutra dam znac z kolorem bo o ile mnie pamięc nie myli to mam taki kolor w próbce w domu ale tak na 90%, mam tez wymienione przez Ciebie podkłady, sprawdze
Super, z góry dziękuję .
W sumie tak kojarzę, że kiedyś właśnie próbkę 5,5 dostałam do przetestowania, ale z tych testów nic już nie pamiętam, bo to bardzo dawno było . Podkład Dior Nude 20 pod kątem odcienia mi odpowiada, ale miałam też Parure Extreme 02, który niby jest zbliżony kolorystycznie, ale na twarzy ciemniał mi okrutnie i to na marchewkowo . I tego w zasadzie obawiam się przy armaniuszu. Z drugiej jednak strony korektor pod oczy z Armaniego wydaje się ciemniejszy w opakowaniu i przy nakładaniu, ale w momencie rozsmarowywania, w kontakcie ze skórą, jaśnieje. Może podobnie będzie z podkładem .

Prawdę mówiąc korzystając z 10% rabatu w internetowym Douglasie kliknęłam już ten podkład i brązer też (Twoja zasługa, bo tak zachwalasz, że nie mogłam się nie skusić ), ale poczekam z opłaceniem zamówienia do Twojej opinii .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 15:01   #4039
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Ola, LS nie ciemnieje.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 16:03   #4040
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które zdecydowały się na podkład Armani Lasting Silk w kolorze 5,5 - możecie napisać jak ten kolor ma się do średnio jasnej karnacji i czy nie ciemnieje na twarzy?
Wiem, że ten temat był już tu obszernie wałkowany, ale jeszcze się trochę waham nad tym odcieniem. Chodzi mi o to czy on na twarzy nie jest ciemniejszy niż np. Dior Nude 20, Parure Extreme 02 czy Estee Lauder DW Light 1.0?
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Super, z góry dziękuję .
W sumie tak kojarzę, że kiedyś właśnie próbkę 5,5 dostałam do przetestowania, ale z tych testów nic już nie pamiętam, bo to bardzo dawno było . Podkład Dior Nude 20 pod kątem odcienia mi odpowiada, ale miałam też Parure Extreme 02, który niby jest zbliżony kolorystycznie, ale na twarzy ciemniał mi okrutnie i to na marchewkowo . I tego w zasadzie obawiam się przy armaniuszu. Z drugiej jednak strony korektor pod oczy z Armaniego wydaje się ciemniejszy w opakowaniu i przy nakładaniu, ale w momencie rozsmarowywania, w kontakcie ze skórą, jaśnieje. Może podobnie będzie z podkładem .

Prawdę mówiąc korzystając z 10% rabatu w internetowym Douglasie kliknęłam już ten podkład i brązer też (Twoja zasługa, bo tak zachwalasz, że nie mogłam się nie skusić ), ale poczekam z opłaceniem zamówienia do Twojej opinii .
Mam 5,5 i jest przepięknym jasnym odcieniem. Coś w stylu EL DW Desert Beige 12. Wpada w zółty, nie ciemnieje.
U mnie jest mniej trwały niż DW
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 16:08   #4041
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40471386]Ola, LS nie ciemnieje.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Mam 5,5 i jest przepięknym jasnym odcieniem. Coś w stylu EL DW Desert Beige 12. Wpada w zółty, nie ciemnieje.
U mnie jest mniej trwały niż DW
Dzięki Dziewczyny
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 16:17   #4042
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ale metoda chyba zależy od przyczyny stresu?
Pewnie tak, ale im mam więcej lat, tym rośnie pula obowiązków i odpowiedzialności za innych ludzi. Psychoterapia na razie odpada, a i wydaje mi się, że nie mam aż tak wielkiej potrzeby, by po nią teraz sięgać.
Przyczyn stresu niestety jest masa. Życie

Pineska podała przykład fajnych technik

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
O, dzięki wielkie Pinesko! O coś takiego mi chodziło - o techniki Tylko zapomniałam jak to dokładnie nazwać.

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Milko mam nadzieje ze to przejściowe...


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ogólnie trzeba (warto) znaleźć dobry sposób na odstresowanie, czyli relaks.

Poleca się aktywność fizyczną (aerobik, bieganie czy joga, albo masaż), hobby lub pielegnowanie przyjaźni. Z tym ostatnim się zgodzę; w moim życiu się sprawdza - w stresujacych sytuacjach najbardziej pomaga mi pogadanie z siostrą czy przyjaciółką
Pogawędki, masaż lub lekki sport (bo ja nie mogę uprawiać tego ekstremalnego, a myślę, że by mi pomógł) są fajne, ale u mnie to się sprawdza przy opcjach lajtowych stresów. Takich krótkotrwałych.
Te Pineskowe techniki radzenia sobie ze stresem wydaja mi się być bardzo ciekawe.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 16:36   #4043
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Głowa do góry Milko
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 17:18   #4044
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
sms Marionnaud:

' Promocja tylko dla Klubowiczow! Do 28 kwietnia -23% rabatu na caly asortyment. Szczegoly w perfumeriach, zapraszamy! Kod promocji: 80468 '

Ciekawam kiedy Łódź doczeka się Marionnaud. No, ale skoro już niedługo będzie MAC to pewnie Marionnaud też kiedyś zawita .

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Po przetestowaniu wszystkiego chyba, co na stanie posiada S. i D.wracam z podkulonym ogonem do Revlona. Tylko ta szpachla pozwala mi na wyjście między ludzi
Ja też mam sporo do ukrycia i jak na razie to chyba najlepiej działał podkład z Inglota YSM cena +/- 30zł także nic tylko brać .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 18:55   #4045
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość

Ja też mam sporo do ukrycia i jak na razie to chyba najlepiej działał podkład z Inglota YSM cena +/- 30zł także nic tylko brać .
A to mnie zaciekawiłaś tym Inglotem
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 19:14   #4046
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Mam 5,5 i jest przepięknym jasnym odcieniem. Coś w stylu EL DW Desert Beige 12. Wpada w zółty, nie ciemnieje.
U mnie jest mniej trwały niż DW
Mniej trwały??? Kurcze koniecznie muszę poprosić o próbkę. Teraz testuje Diorskin Forever 010, bo na evenencie Dior Backstage Stories, główny makijażysta Diora, taki mi pobrał kolor, aż się zdziwiłam, że najjaśniejszy ...i czy ja wiem, podkreśla mi suche skórki.


Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ciekawam kiedy Łódź doczeka się Marionnaud. No, ale skoro już niedługo będzie MAC to pewnie Marionnaud też kiedyś zawita .


Ja też mam sporo do ukrycia i jak na razie to chyba najlepiej działał podkład z Inglota YSM cena +/- 30zł także nic tylko brać .
Do Łodzi zawita MAC, świetna wiadomość
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2013-04-24 o 19:16
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 19:37   #4047
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Mniej trwały??? Kurcze koniecznie muszę poprosić o próbkę. Teraz testuje Diorskin Forever 010, bo na evenencie Dior Backstage Stories, główny makijażysta Diora, taki mi pobrał kolor, aż się zdziwiłam, że najjaśniejszy ...i czy ja wiem, podkreśla mi suche skórki.




Do Łodzi zawita MAC, świetna wiadomość
Świecie mi się ryjek po LS (gdzie przy DW tego nie ma). Nie kryje tak blizn jak DW. Jest po prostu lżejszy. Lekko spływa z czoła.
Bardzo ładnie wygląda na buzi a kolor 5,5 jest dla mnie idealny.
Niemniej sądzę, że jest to bardzo przyzwoity produkt lepszy od jakiś lancomów i diorów.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 19:39   #4048
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Mniej trwały??? Kurcze koniecznie muszę poprosić o próbkę. Teraz testuje Diorskin Forever 010, bo na evenencie Dior Backstage Stories, główny makijażysta Diora, taki mi pobrał kolor, aż się zdziwiłam, że najjaśniejszy ...i czy ja wiem, podkreśla mi suche skórki.


Do Łodzi zawita MAC, świetna wiadomość
W Douglasie w Galerii ma być stanowisko . Już się nie mogę doczekać. Listę must have zrobiłam.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 19:53   #4049
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Świecie mi się ryjek po LS (gdzie przy DW tego nie ma). Nie kryje tak blizn jak DW. Jest po prostu lżejszy. Lekko spływa z czoła.
Bardzo ładnie wygląda na buzi a kolor 5,5 jest dla mnie idealny.
Niemniej sądzę, że jest to bardzo przyzwoity produkt lepszy od jakiś lancomów i diorów.
Dzięki



Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
W Douglasie w Galerii ma być stanowisko . Już się nie mogę doczekać. Listę must have zrobiłam.
Już myślałam, że w Manu Mam nadzieję, że ceny będą jak w salonie w Warszawie.
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 21:46   #4050
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Pewnie tak, ale im mam więcej lat, tym rośnie pula obowiązków i odpowiedzialności za innych ludzi. Psychoterapia na razie odpada, a i wydaje mi się, że nie mam aż tak wielkiej potrzeby, by po nią teraz sięgać.
Przyczyn stresu niestety jest masa. Życie

Pineska podała przykład fajnych technik


O, dzięki wielkie Pinesko! O coś takiego mi chodziło - o techniki Tylko zapomniałam jak to dokładnie nazwać.





Pogawędki, masaż lub lekki sport (bo ja nie mogę uprawiać tego ekstremalnego, a myślę, że by mi pomógł) są fajne, ale u mnie to się sprawdza przy opcjach lajtowych stresów. Takich krótkotrwałych.
Te Pineskowe techniki radzenia sobie ze stresem wydaja mi się być bardzo ciekawe.
A ja z wiekiem nabieram dystansu do życia i coraz mniej rzeczy mnie stresuje. Oczywiście dużo zależy jak się akurat w życiu układa, jak się wszystko wali to żadne techniki/ metody nie pomogą
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.