Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek! - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-15, 11:54   #1591
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

U mnie bez sloneczka ale temperatura niestety 35plus. Zdechnac mozna, bo jak jest slonce to przynajmniej lakiery ladnie blyszcza
A taka przedburzowa parna pogoda to meczarnia
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 12:19   #1592
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Mój telefon zeżarł wszystko Wyglądają tylko dlatego dobrze, iż kładłam na nie tą baze hybrydową która sprawia, że paznokcie są twarde. Inaczej w tamtej pracy już dawno wszystkie byłyby rozdwojone i połamane Bo po tygodniu w zwykłym lakierze oba kciuki miałam rozdwojone Ale teraz już nic im nie grozi poza szafką kucheną czy czymś tego typu

takie zabezpieczenie to dobra sprawa jeżeli pomaga to dobrze, że tak je wzmacniasz


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Chyba boją się konkurencji, która nie robi z jakości fot kupy

dokładnie



nigdy nie potrafię zrozumieć, jak ktoś może widzieć tam taki sam kolor
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 13:19   #1593
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
takie zabezpieczenie to dobra sprawa jeżeli pomaga to dobrze, że tak je wzmacniasz

nigdy nie potrafię zrozumieć, jak ktoś może widzieć tam taki sam kolor
Wtedy pomogło po ściągnięciu tak z godzinie niebezpiecznie się wyginały i płytka była dość elastyczna już się bałam, że tak zostanie i będę musiała nałożyć hybrydę. No ale później po tej godzinie doszły do siebie skróciłam je trochę i (odpukać) są równie twarde jak z tą bazą
Też nie potrafię tego zrozumieć jak jestem z P. na zakupach i oglądam np różowy lakier i on mówi no przecież masz już różowy. On nie pojmuje że ja akurat takiego to nie mam, a potrzebuję
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 13:20   #1594
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo na pierwsze dziecko przyjdzie czas, jak się znacznie ochłodzi, teraz bardzo się bąbli boję

no jeszcze maluszek z niego, chociaż i tak podrósł od swoich pierwszych dni na wsi daje się głaskać, ale tylko jak babcia ma go na rękach, jak np. leży pod ławką i wyciągasz rękę w celu głaskania to ucieka ale go rozumiem, tyle ludzi próbowało go złapać, więc teraz musi się nauczyć, że ręka jest dobra i ręka Cię karmi i głaszcze, będziemy nad tym pracować
jak się ochłodzi, to ja zacznę neonami malować, bo teraz po jednym dniu mam milion bąbli i odpryski </3

oo, co raz lepiej sobie radzi jeszcze trochę i zapomni o przykrościach

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
To ja też prawie golasy wstawię, trochę zmieniłam kształt, wyszczupliłam boki i złagodziłam czubek.
Teraz widzę że środkowego z lewej strony muszę podpiłować, no i wskazówkę wyszczuplić jednak takie rzeczy wychodzą na zdjęciach
jakie golaski ładne

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
O, dzięki Z kształtu faktycznie już od jakiegoś czasu jestem zadowolona, nawet po skracaniu nie jest źle. Chyba mam dobrą passę

Moja pierwszą reakcją, jak zobaczyłam, że światło w korytarzu jest zgaszone, było rozglądanie się za drogą ucieczki Ale kurde nie było
tak trzymać

masakracja

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_6559502 6836b4;52404642]Witam

Zgłaszam się z prośbą o małą poradę. Wstawiam w załączniku moje paznokcie. Chciałabym skrócić je i spróbować nadać im taki kształt https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...8e06113abf.jpg . Chodzi mi po prostu o takie łagodne kwadraty nie wystające zbytnio po za opuszek (jednak trochę dłuższe niż na tym zdjęciu z internetu). Jednak zastanawiam się czy jest sens, czy nie będzie to wyglądać komicznie (chyba mam krótkie płytki, która zaczynają się niezbyt daleko od opuszka). Czy lepiej może skrócić je do krótkich "jajeczek"? [przyznam , że wolałabym kwadraty]. Co myślicie? Z góry dziękuję za wszelkie porady

PS. Chciałam jeszcze podziękować, za to, że kiedyś ok. 2 lata temu, gdy wstawiłam tu zdjęcie swoich paznokci i nie widziałam tego jakie są TRAGICZNE (może dlatego, że ciągle je malowałam i nie zwracałam uwagi na kształt) dostałam od was kopa i ogarnęłam się (po tak długim czasie, ale lepiej późno niż wcale ).

Dla przypomnienia, kiedyś wyglądały tak: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...etrics=gemius. (miałam inne konto, do którego nie mam już dostępu)
A dzięki wam zmieniły się na takie https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...etrics=gemius.


pozdrawiam serdecznie [/QUOTE]

hej przeszłaś znakomitą zmianę próbuj z takimi kwadratami, bo wtedy zobaczysz, czy Ci pasują czy nie

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie mogę się zdecydować, doradźcie!
Orly Galaxy Girl czy High on Hope?
GG jest taka niebezpieczna - przez krwawą bazę chyba, a HoH taaaaki nostalgiczny Jestem rozdarta

Sorry za brak zdjęć, ale zaraz i tak wyczaszkuje
GG, dobrze że tego Orlika wzięłaś

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję:
przeboskie

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie wrzutka, połączenie które nosiłam tak długo, że aż samo poodpadało na serdakach miały być mini kwiatki kropeczkowe, ale przez upały zwątpiłam i obyło się bez
genialne połączenie pasteli szkoda, że kwiatki nie pykły, ale w taką pogodę to nic się nie chce, więc zrozumiałe

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja też mam wrzutkę, tylko mniej powalającą
Jade Mystic Gold - noszę twardo do dziś, od soboty albo niedzieli
mam sprzeczne uczucia co do lakieru jest brzydki i zarazem piękny

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Znów nie chcą się dodać zdjęcia do posta. Dodaję w załączniku i zapraszam na bloga, nic innego nie zrobię
jak dla mnie bomba

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Moje wypociony w te upały , cieniowanie neonem lovely i CC Mrs Robinson no ale wiadomo jak ciężko to na zdjęciu było uchwycić. Na żywo jest intensywnie


Co prawda kolorystycznie manicure z sukienką na wesele nie ma nic wspólnego ale po tym nudziakowym horrorze musiałam zaszaleć z kolorem Btw macie może jakieś sprawdzone upięcia na wesela przy takich upałach wszelkie loki i rozpuszczone włosy odpadają a do tej pory tylko tego typu fryzury wybierałam
jak pięknie troszkę ten gradient widać, ale na żywo musi wymiatać

Śniegowa, cudowne masz golaski
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 15:08   #1595
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam... polerowanie jest takie hipnotyzujące Kiedyś, jeszcze za gówniarza, zrobiłam sobie niezłą krzywdę takim polerowaniem - przepiłowana płytka aż bolało Ale co tam, przecież musiały błyszczeć
Może jednak coś na nie połóż, by utwardzić?

Nie mogłam wziąć obydwu, bo przez kogoś musiałam posiąść jeszcze Sunglasses at night
Miałam na myśli malowanie w sensie kolorów. Dzisiaj dałam warstwę utwardzacza bo po kilku dniach noszenia gołych paznokci boki zaczęły się coraz bardziej odklejać, a nie chciałam wcześniej malować czymkolwiek, bo były dość mocno wysuszone. W sumie to polerowanie wyszło mi w pewnym sensie na dobre, bo pozbyłam się tych wierzchnich suchych warstw paznokcia.
Jak dziś nałożyłam warstwę tego utwardzacza i się zwinęły, to aż się zdziwiłam jak bardzo się zwęziły. I zawsze mi jakoś nieswojo z taką wypolerowaną plytkę, może to dziwne ale... wolę taką z bruzdami, już się przyzwyczaiłam do nich.

O, ciekawe przez kogo.

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Czytałam gdzieś że dużo blogerek swat☠☠☠☠e tylko tą "lepszą" rękę.
Chyba większość "większych" blogerek tak robi. W sumie to nic dziwnego, jak mają mnóstwo lakierów do zeswatchowania to inaczej by się nie wyrobiły z terminami.

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Miałam nadzieje, że po przebudzeniu ujrze jakąś chmurke bądź powieje wiatr ale nieeee nadal afrykańskie upały. Zanim dotrzemy na tą sale weselną to się pogotujemy
W takiej np. Kenii czy RPA jest aktualnie chłodniej niż w Europie.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nigdy nie potrafię zrozumieć, jak ktoś może widzieć tam taki sam kolor
Ja też. :/


Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Wtedy pomogło po ściągnięciu tak z godzinie niebezpiecznie się wyginały i płytka była dość elastyczna już się bałam, że tak zostanie i będę musiała nałożyć hybrydę. No ale później po tej godzinie doszły do siebie skróciłam je trochę i (odpukać) są równie twarde jak z tą bazą
Też nie potrafię tego zrozumieć jak jestem z P. na zakupach i oglądam np różowy lakier i on mówi no przecież masz już różowy. On nie pojmuje że ja akurat takiego to nie mam, a potrzebuję
Mówisz o Hardzie? Bo właśnie ostatnio myślałam czy go sobie nie sprawić... ale zaczęłam się zastanawiać czy to nie osłabi paznokci. W tym sensie że skoro są dobrze zabezpieczone, to organizm nie musi w nie inwestować i rosną słabsze.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 15:15   #1596
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Wtedy pomogło po ściągnięciu tak z godzinie niebezpiecznie się wyginały i płytka była dość elastyczna już się bałam, że tak zostanie i będę musiała nałożyć hybrydę. No ale później po tej godzinie doszły do siebie skróciłam je trochę i (odpukać) są równie twarde jak z tą bazą
Też nie potrafię tego zrozumieć jak jestem z P. na zakupach i oglądam np różowy lakier i on mówi no przecież masz już różowy. On nie pojmuje że ja akurat takiego to nie mam, a potrzebuję

ja bym w razie czego jeszcze je pozabezpieczała Hardem tak dla pewności, żeby potem nie było płaczu
faceci nie umio w kolory


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
jak się ochłodzi, to ja zacznę neonami malować, bo teraz po jednym dniu mam milion bąbli i odpryski </3

oo, co raz lepiej sobie radzi jeszcze trochę i zapomni o przykrościach


genialne połączenie pasteli szkoda, że kwiatki nie pykły, ale w taką pogodę to nic się nie chce, więc zrozumiałe

mam to samo... chodzi za mną ochota na różowego neona Lovely, ale jak sobie pomyślę, że mnie wybąbli bardziej niż przy zwykłym lakierze to mi witki opadają

zaaklimatyzował się


dziękuuuję


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Ja też. :/

no ja w sumie jestem zbulwersowana, bo w tym teście http://www.xrite.com/online-color-test-challenge mój wynik wyniósł 0, nie popełniłam żadnego błędu muszę to jakiemuś facetowi podesłać
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 15:48   #1597
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Moje wypociony w te upały , cieniowanie neonem lovely i CC Mrs Robinson no ale wiadomo jak ciężko to na zdjęciu było uchwycić. Na żywo jest intensywnie



Co prawda kolorystycznie manicure z sukienką na wesele nie ma nic wspólnego ale po tym nudziakowym horrorze musiałam zaszaleć z kolorem Btw macie może jakieś sprawdzone upięcia na wesela przy takich upałach wszelkie loki i rozpuszczone włosy odpadają a do tej pory tylko tego typu fryzury wybierałam
nie w moim stylu, ale bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
No cóż, za głupotę się płaci. Na szczęście nie są na tyle cienkie żeby boleć czy jakoś mocno wyginać, chociaż tyle. Gdyby nie to że używam polerki jak pilnika już po piłowaniu, to bym ją wyrzuciła żeby nie kusiła.
to dobrze ja też polerki używam to złagodzenia brzegów po piłowaniu, ale płytkę też czasem "przelecę"....

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dokładnie
Faktycznie jakiegoś szału nie ma, ale chciejstwa zaspokoiłam
no moje chciejstwa, czyli FX już posiadam

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość



nigdy nie potrafię zrozumieć, jak ktoś może widzieć tam taki sam kolor
oh, ja też!

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-15, 17:18   #1598
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zdecydowałam się na pastelowe galaxy, w sumie chyba nie wyszło tragicznie, a tak się bałam
A w załączniku obiecane podpiłowane golasy, ale żółto jakoś wyszły.

Bardzo ładne!
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Już wyrażałam swój zachwyt na insta. Cudne mani.
Dziękuje
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Moje wypociony w te upały , cieniowanie neonem lovely i CC Mrs Robinson no ale wiadomo jak ciężko to na zdjęciu było uchwycić. Na żywo jest intensywnie
Bardzo mi się podoba
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nigdy nie potrafię zrozumieć, jak ktoś może widzieć tam taki sam kolor
Ja również


Pada i burza jest

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

I ☠☠☠☠ już po burzy
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 17:47   #1599
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość


wszystko jasne
Haha
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
pięknie
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
A od kilku dniu mam ochotę na czerwień na paznokciach, ale jakoś nie miałam pomysłu na mani. Twoje przepiękne
Dziękuję
No to szalej, kombinuj U mnie wyszło spontanicznie
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52411538]
Rewelacyjne!!

[/QUOTE]
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zdecydowałam się na pastelowe galaxy, w sumie chyba nie wyszło tragicznie, a tak się bałam
A w załączniku obiecane podpiłowane golasy, ale żółto jakoś wyszły.

Świetnie wyszło! Tak delikatnie

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Widziałamna insta cudowne
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Czaję

Dzięki
Śmierdzi jak nieszczęście (ma formaldehyd, ale ja nie mam pokrzywki XD czy kiedyś się dowiem na co jestem uczulona? ), ale nie robi problemów przy aplikacji, dwie normalnie warstwy wystarczyły do krycia To znaczy, nie jest to krycie jakie zapewnia CC WaH, na zdjęciach widać, że końcówki nie prześwitują, ale pod światło się odznaczają, wiesz o co cho
Jest piękny, więc to że capi można mu wybaczyć

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość



nigdy nie potrafię zrozumieć, jak ktoś może widzieć tam taki sam kolor
Haha, ja tak samo nigdy nie zrozumiem xD

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

K*rwa mać, ale duchota... już nie wytrzymuję tego ciepła :/

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52423893]
Pada i burza jest

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

I ☠☠☠☠ już po burzy [/QUOTE]


Chociaż... u mnie było to samo
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 20:13   #1600
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Bry

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
łeeeeeee, ja myślałam, że chodzi o GR jestem przegrzana od upaaałóów... ale kolekcja RT do pozazdroszczenia


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję
OMG

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie wrzutka, połączenie które nosiłam tak długo, że aż samo poodpadało na serdakach miały być mini kwiatki kropeczkowe, ale przez upały zwątpiłam i obyło się bez
Śliczności

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja też mam wrzutkę, tylko mniej powalającą
Jade Mystic Gold - noszę twardo do dziś, od soboty albo niedzieli
Alllleeeee hooollooo

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zdecydowałam się na pastelowe galaxy, w sumie chyba nie wyszło tragicznie, a tak się bałam
A w załączniku obiecane podpiłowane golasy, ale żółto jakoś wyszły.
Śliczne golasy i świetne mani

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
No, jeszcze postanowiłam spolerować zażółcenie od tego CA (bo dopiero teraz, jak płytka odrosła do połowy, naprawdę je było widać)... nie pomyślałam tylko że przecież ja nie mam żadnego umiaru w polerowaniu paznokci i jak zacznę to nie spocznę dopóki nie są całkiem gładkie. I tym sposobem pozbyłam się połowy grubości mojej i tak cienkiej płytki. Ja i te moje wspaniałe pomysły. Mogę się teraz pożegnać z malowaniem na jakieś 2 tygodnie.

Pasuje Ci.
O fak


Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Moje wypociony w te upały , cieniowanie neonem lovely i CC Mrs Robinson no ale wiadomo jak ciężko to na zdjęciu było uchwycić. Na żywo jest intensywnie
Nie widzę cieniowania ale maniutek super

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Ja też. :/
Yyyyyyy co jej/jemu wystaje z dekoltu

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52423893]
Pada i burza jest
I ☠☠☠☠ już po burzy [/QUOTE]
to samo u mnie
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 21:37   #1601
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52423893]

Pada i burza jest

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

I ☠☠☠☠ już po burzy [/QUOTE]

haha, *ebłam

u mnie też była, ale ciągnęła się długo, chociaż deszczu nie spadło proporcjonalnie do błysków grzmotów i wiatru... Ale ochłodziło się do 19st.



Mam lakier z Lidla
Na blogu też jest

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 09509_untitled.jpg (393,1 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09505_untitled.jpg (360,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09504_untitled.jpg (358,6 KB, 23 załadowań)
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-15, 22:54   #1602
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52423893]Pada i burza jest

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

I ☠☠☠☠ już po burzy [/QUOTE]


rozbawiło mnie to


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Śliczności

dziękuję


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam lakier z Lidla
Na blogu też jest

fajny, ale szkoda, że tak zbąblił
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 07:53   #1603
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
O ja.. czasem ludzka bezczelność mnie zadziwia.

Czasem przyłapuję się na tym, że skoro dla mnie jest coś nie do pomyślenia to wychodzę z założenia że nikt by tak nie zrobił


Kocham ten lakier To chyba mój ulubiony neon
Pamiętam że spodziewałam się koszmarnej formuły ale nie jest tak źle
W tej akcji z laską podszywającą się pod Orlicę, najbardziej przeraziło mnie to, że to jakaś gówniara była Jakieś 13-15 lat... skąd im takie rzeczy do łbów przychodzą, złodziejstwo od najmłodszych lat

OMG, znajdę Cię i obrabuję Gdzie kupiłaś, pamiętasz?
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Aaa wiem o co Ci chodzi, widziałam coś w tym stylu na internetach Żeby na moich takie cuda robiły sie same Ja mam włosy lekkie falowane więc wszelkie podpięcia powinny się trzymać. Co dziwne podante włosy szybko prostują wszelkie zrobione loki
I co z fryzjerką wymyśliłyście?
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
mam sprzeczne uczucia co do lakieru jest brzydki i zarazem piękny
Bo ten lakier to kicz w czystej postaci Złote zęby, plastikowe kolczyki, rudobrązowa opalenizna
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
O, ciekawe przez kogo.
Nie jest to zagadka stulecia
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Alllleeeee hooollooo

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam lakier z Lidla
Na blogu też jest
Niebardzo mi on, ale pazurki piękne jak zwykle
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 10:12   #1604
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
jak pięknie troszkę ten gradient widać, ale na żywo musi wymiatać
Tak na żywo połączenie daje po oczach

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
W takiej np. Kenii czy RPA jest aktualnie chłodniej niż w Europie.

Mówisz o Hardzie? Bo właśnie ostatnio myślałam czy go sobie nie sprawić... ale zaczęłam się zastanawiać czy to nie osłabi paznokci. W tym sensie że skoro są dobrze zabezpieczone, to organizm nie musi w nie inwestować i rosną słabsze.
U mnie w końcu dziś chłodno, aż muszę rajstop poszukać bo bez to już dziś nie da rady Wczoraj w kościele myślałam, że się rozpłyne
Tak o hardzie ciężko mi powiedzieć, jak wpłynie na Twoją płytkę. U mnie niby szkody nie zrobiło. Niektórzy hybrydy ubóstwiają i uważają za złoty środek do pięknych i długich paznokci. A u niektórych hybryda powoduje osłabienie płytki, staje się cienka często rozdwajająca, u jeszcze innych wywołuje uczulenia z pęcherzami wokół paznokcia czy nawet odklejaniem się płytki.. Raz na grupie na fb dziewczyna dodała zdjęcie palca pęcherz na pęcherzu wypełniony wodą i ani tego ściągnąć acetonem teraz bo jak Także jeśli nie masz generalnie problemu z paznokciami to chyba lepiej pozostać przy odżywce, sama teraz wróciłam do odżywki

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja bym w razie czego jeszcze je pozabezpieczała Hardem tak dla pewności, żeby potem nie było płaczu
faceci nie umio w kolory
Wiesz co, boję się że jak cały czas będę im kłaść tego harda to się przyzwyczają i później będą już takie giętkie kluchy Bo tak jak pisałam wyżej paznokcie na prawde przeróżnie reagują na hybrydy Jeszcze jak zaczęły się pojawiać coraz częściej uczulenia i odklejanie płytki stałam się przewrażliwiona

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
nie w moim stylu, ale bardzo ładne
Dziękuję

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52423893]
Bardzo mi się podoba
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Nie widzę cieniowania ale maniutek super
Muszę się chyba znów zacząć robić zdjęcia aparatem może temu się uda wychwycić kolory

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
I co z fryzjerką wymyśliłyście?
Oczywiście miałam tysiąc pięćset pomysłów dwa jakieś zdjęcia z internetów a w końcu stworzyła coś innego. Z prawej strony zrobiła mi dobieranego tak do połowy głowy. Od lewej strony jakoś tak pozawijała i poukładała pasma, które zostały że wyszedł jakby taki podłużny koczek. Grzywke mi podtapirowała i podpieła do koczka (nie mogę mieć całkiem ulizanych włosów, wyglądam wtedy okropnie) Ogólnie byłam zadowolona fryzura trzymała się do dzisiejszego mycia Jak dostane jakieś zdjęcia kiedyś z wesela to pokażę, gdyż w domu nie miałam czasu zrobić
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 11:47   #1605
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

fajny, ale szkoda, że tak zbąblił
heh, no zbąblił dosłownie wszędzie - na każdym paznokciu

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Niebardzo mi on, ale pazurki piękne jak zwykle
spoko

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 12:19   #1606
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no ja w sumie jestem zbulwersowana, bo w tym teście http://www.xrite.com/online-color-test-challenge mój wynik wyniósł 0, nie popełniłam żadnego błędu muszę to jakiemuś facetowi podesłać
Próbowałam kiedyś zrobić ten test ale to takie nudne że nie dałam rady skończyć.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Yyyyyyy co jej/jemu wystaje z dekoltu
Wygląda mi to na pomiętą koszulkę, chociaż przeważnie używa skarpetek.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam lakier z Lidla
Na blogu też jest
Bardzo nie mój kolor.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie jest to zagadka stulecia
Na pewno nikt z tego wątku.

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
U mnie w końcu dziś chłodno, aż muszę rajstop poszukać bo bez to już dziś nie da rady Wczoraj w kościele myślałam, że się rozpłyne
Tak o hardzie ciężko mi powiedzieć, jak wpłynie na Twoją płytkę. U mnie niby szkody nie zrobiło. Niektórzy hybrydy ubóstwiają i uważają za złoty środek do pięknych i długich paznokci. A u niektórych hybryda powoduje osłabienie płytki, staje się cienka często rozdwajająca, u jeszcze innych wywołuje uczulenia z pęcherzami wokół paznokcia czy nawet odklejaniem się płytki.. Raz na grupie na fb dziewczyna dodała zdjęcie palca pęcherz na pęcherzu wypełniony wodą i ani tego ściągnąć acetonem teraz bo jak Także jeśli nie masz generalnie problemu z paznokciami to chyba lepiej pozostać przy odżywce, sama teraz wróciłam do odżywki
Chyba jednak zostanę przy odżywce.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 13:18   #1607
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;52404642]
PS. Chciałam jeszcze podziękować, za to, że kiedyś ok. 2 lata temu, gdy wstawiłam tu zdjęcie swoich paznokci i nie widziałam tego jakie są TRAGICZNE (może dlatego, że ciągle je malowałam i nie zwracałam uwagi na kształt) dostałam od was kopa i ogarnęłam się (po tak długim czasie, ale lepiej późno niż wcale ).
[/QUOTE]
super zmiana, gratuluję
ja bym chyba je skróciła trochę i zostawiła owalne
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję:
ekstra, vintage
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie wrzutka, połączenie które nosiłam tak długo, że aż samo poodpadało na serdakach miały być mini kwiatki kropeczkowe, ale przez upały zwątpiłam i obyło się bez
śliczne słodziaki pudrowe
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja też mam wrzutkę, tylko mniej powalającą
Jade Mystic Gold - noszę twardo do dziś, od soboty albo niedzieli
łooo ale daje
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zdecydowałam się na pastelowe galaxy, w sumie chyba nie wyszło tragicznie, a tak się bałam
A w załączniku obiecane podpiłowane golasy, ale żółto jakoś wyszły.
ładne
gwiazdki rzeczywiście sporawe, ale skoro to przez lakier to nie mam uwag
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
No, jeszcze postanowiłam spolerować zażółcenie od tego CA (bo dopiero teraz, jak płytka odrosła do połowy, naprawdę je było widać)... nie pomyślałam tylko że przecież ja nie mam żadnego umiaru w polerowaniu paznokci i jak zacznę to nie spocznę dopóki nie są całkiem gładkie. I tym sposobem pozbyłam się połowy grubości mojej i tak cienkiej płytki. Ja i te moje wspaniałe pomysły. Mogę się teraz pożegnać z malowaniem na jakieś 2 tygodnie.

Super.
ja też zawsze przegnę, czy to z polerowanie, czy ze skórkami

dziękuję
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Moje wypociony w te upały , cieniowanie neonem lovely i CC Mrs Robinson no ale wiadomo jak ciężko to na zdjęciu było uchwycić. Na żywo jest intensywnie
śliczne

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nigdy nie potrafię zrozumieć, jak ktoś może widzieć tam taki sam kolor

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
faceci nie umio w kolory

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam lakier z Lidla
Na blogu też jest
kolor mi się podoba, ale wykończenie nie za bardzo
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 14:47   #1608
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość


Chociaż... u mnie było to samo
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
to samo u mnie
Nie śmiejcie się ze mnie ! Nie no,myślałam że będzie jakaś wichura,a tu popadało parę minut i tyle.
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
haha, *ebłam

u mnie też była, ale ciągnęła się długo, chociaż deszczu nie spadło proporcjonalnie do błysków grzmotów i wiatru... Ale ochłodziło się do 19st.



Mam lakier z Lidla
Na blogu też jest


Kurcze,no brzydki nie jest,ale nie w moim guście.Pazurkami się zachwycam
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
rozbawiło mnie to



Mani i mam i ☠☠☠☠owe zdjęcia
Misska pięknie się błyszczy w słońcu,dodałam stemple ale mam problem jeszcze z odpowiednim wycelowaniem tak żeby na każdym paznokciu było taki sam wzorek
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 15:26   #1609
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość



nigdy nie potrafię zrozumieć, jak ktoś może widzieć tam taki sam kolor
dobre

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
faceci nie umio w kolory


A bo większość facetów zna tylko 3 kolory: fajny, czarny i "pedalski"... Że tak pozwolę sobie zacytować stary żart.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
haha, *ebłam

u mnie też była, ale ciągnęła się długo, chociaż deszczu nie spadło proporcjonalnie do błysków grzmotów i wiatru... Ale ochłodziło się do 19st.



Mam lakier z Lidla
Na blogu też jest
Wygląda bardzo szykownie. A na trzecim zdjęciu bąbli nie widać.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52431012]Nie śmiejcie się ze mnie ! Nie no,myślałam że będzie jakaś wichura,a tu popadało parę minut i tyle.



Kurcze,no brzydki nie jest,ale nie w moim guście.Pazurkami się zachwycam




Mani i mam i ☠☠☠☠owe zdjęcia
Misska pięknie się błyszczy w słońcu,dodałam stemple ale mam problem jeszcze z odpowiednim wycelowaniem tak żeby na każdym paznokciu było taki sam wzorek
[/QUOTE]


Bardzo mi się podoba Błysk błysk błysk





A ja spiłowałam znacznie wystające boki - skorzystałam z rady - wygląda to lepiej. Zobaczymy za kilka tygodni czy tunel mi się widocznie spłaszczy jak będę je "squowalować"
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-16, 16:21   #1610
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Hej
Dawno mnie nie było tutaj wieki też nie malowałam paznokci praca mi to uniemożliwiała. Teraz trochę je odhodowałam i nawet byłam zadowolona a dziś poszedł mi wskazujący i musiałam skrócić wszystkie
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Spotkała mnie bardzo nieprzyjemna niespodzianka wczoraj. Użytkowniczka Instagram kaczkuu umieściła moje zdjęcia na swoim koncie i zgłosiła je na konkurs Sephory: Pazurki w wielkim mieście. Dzieki czujności Dziewczyn obserwujących mojego bloga, zaglądających na facebook szybko dowiedziałam się o naruszeniu moich praw autorskich. Powiadomiłam już Organizatora, który bezzwłocznie zdyskwalifikował Uczestniczkę. Sama nie mam konta na Insta, więc do słuchu Dziewczynie nie przemówię. Wiele osób pisało komentarze, które Właścicielka konta usuwała. Z tego co wiem blokuje też niektóre osoby, których komentarze jej nie odpowiadają..
Dziękuje Wam serdecznie Dziewczyny za czujności i podjęcie reakcji!
Ludzie to są naprawdę od razu Ci napisałam komentarz na blogu bo stwierdziłam, że jak podpis ucięty to pewnie sobie ktoś Twoje zdjęcie przygarną

Pazurki z wczoraj, takie ładne były
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11373960_724275194345875_430587333_n.jpg (32,7 KB, 47 załadowań)
__________________

Edytowane przez karolcia198506
Czas edycji: 2015-08-16 o 16:23
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 16:49   #1611
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Próbowałam kiedyś zrobić ten test ale to takie nudne że nie dałam rady skończyć.



Bardzo nie mój kolor.

high five, poległam z nudów

wiem


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
kolor mi się podoba, ale wykończenie nie za bardzo
rozumiem

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52431012]

Kurcze,no brzydki nie jest,ale nie w moim guście.Pazurkami się zachwycam


Mani i mam i ☠☠☠☠owe zdjęcia
Misska pięknie się błyszczy w słońcu,dodałam stemple ale mam problem jeszcze z odpowiednim wycelowaniem tak żeby na każdym paznokciu było taki sam wzorek
[/QUOTE]

rozumiem, dzięki

ale cudnie to co, że wzroki inne

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Wygląda bardzo szykownie. A na trzecim zdjęciu bąbli nie widać.



A ja spiłowałam znacznie wystające boki - skorzystałam z rady - wygląda to lepiej. Zobaczymy za kilka tygodni czy tunel mi się widocznie spłaszczy jak będę je "squowalować"
nosiłam go tylko dzień przez te bąble

ooo, ciekawe, jak pójdzie

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Hej
Dawno mnie nie było tutaj wieki też nie malowałam paznokci praca mi to uniemożliwiała. Teraz trochę je odhodowałam i nawet byłam zadowolona a dziś poszedł mi wskazujący i musiałam skrócić wszystkie



Pazurki z wczoraj, takie ładne były
Hej

ale piękne mani szkoda, że poszedł :/



__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 16:55   #1612
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Wiesz co, boję się że jak cały czas będę im kłaść tego harda to się przyzwyczają i później będą już takie giętkie kluchy Bo tak jak pisałam wyżej paznokcie na prawde przeróżnie reagują na hybrydy Jeszcze jak zaczęły się pojawiać coraz częściej uczulenia i odklejanie płytki stałam się przewrażliwiona

no fakt, ściąganie tego później na pewno w jakiś sposób paznokieć osłabia... jak teraz są w dobrej formie to może z samą odżywką dadzą radę


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
heh, no zbąblił dosłownie wszędzie - na każdym paznokciu

uroki upałów


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Próbowałam kiedyś zrobić ten test ale to takie nudne że nie dałam rady skończyć.

jak go robiłam za pierwszym razem przed snem to przy 2 pasku zwątpiłam i poszłam spać


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
śliczne słodziaki pudrowe




[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52431012]Mani i mam i ☠☠☠☠owe zdjęcia
Misska pięknie się błyszczy w słońcu,dodałam stemple ale mam problem jeszcze z odpowiednim wycelowaniem tak żeby na każdym paznokciu było taki sam wzorek [/QUOTE]


ładnie wyszło a to, że wzorek nie jest taki sam w niczym mi nie przeszkadza + sama jeszcze nie doszłam w tym do takiej precyzji kiedyś nam się uda!


Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
A bo większość facetów zna tylko 3 kolory: fajny, czarny i "pedalski"... Że tak pozwolę sobie zacytować stary żart.

i jest jeszcze ☠☠☠☠owy


Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Pazurki z wczoraj, takie ładne były

śliczne połączenie kolorów na tym nowym TT jest bajeczne po prostu!
szkoda, że pazurki poleciały
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 18:12   #1613
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

OMG, znajdę Cię i obrabuję Gdzie kupiłaś, pamiętasz?
Na manii.pl.
Jeżeli nie ma na składzie to bardzo jestem zdziwiona

W zeszłe wakacje kupiłam z Polish for Tans kolory Flip Flop i Shades. Tak mi się spodobały że później w trakcie promocji 50% dorzuciłam do zamówienia Bikini i Beach Bag.

Niestety w Shades pękła szyjka i musiałam wyrzucić
Zółty i zielony są mistrzowskie

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Hej
Dawno mnie nie było tutaj wieki też nie malowałam paznokci praca mi to uniemożliwiała. Teraz trochę je odhodowałam i nawet byłam zadowolona a dziś poszedł mi wskazujący i musiałam skrócić wszystkie

Ludzie to są naprawdę od razu Ci napisałam komentarz na blogu bo stwierdziłam, że jak podpis ucięty to pewnie sobie ktoś Twoje zdjęcie przygarną

Pazurki z wczoraj, takie ładne były
Niesamowicie wyglądają takie krótsze, bardzo mi się podoba
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 18:27   #1614
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Na manii.pl.
Jeżeli nie ma na składzie to bardzo jestem zdziwiona

nie ma na Maani, sprawdzałam już i cała Polish for Tans wymieciona
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 18:31   #1615
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie ma na Maani, sprawdzałam już i cała Polish for Tans wymieciona
Wydaje mi sie ze predzej czy pozniej bedzie restock
Ew sprawdzilabym ebay.
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 18:56   #1616
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość


super golasy wyglądają i galaxy fajnie wyszło

Dziękuję
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Moje wypociony w te upały , cieniowanie neonem lovely i CC Mrs Robinson no ale wiadomo jak ciężko to na zdjęciu było uchwycić. Na żywo jest intensywnie
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość


jakie golaski ładne


jak dla mnie bomba

Dziękuję x2
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52423893]

Bardzo mi się podoba

[/QUOTE]
Miło mi, dziękuję
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Dziękuję
No to szalej, kombinuj U mnie wyszło spontanicznie


Muszę kupić czerwień, bo mi zgęstniała i coś wymyślę
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość


Śliczne golasy i świetne mani
Dziękuję bardzo
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość



Mam lakier z Lidla
Na blogu też jest
Ładny
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

ładne
gwiazdki rzeczywiście sporawe, ale skoro to przez lakier to nie mam uwag

Dziękuję
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52431012]
Mani i mam i ☠☠☠☠owe zdjęcia
Misska pięknie się błyszczy w słońcu,dodałam stemple ale mam problem jeszcze z odpowiednim wycelowaniem tak żeby na każdym paznokciu było taki sam wzorek
[/QUOTE]
Piękne mani
Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Hej



Pazurki z wczoraj, takie ładne były
Hej

Śliczne, szkoda że były
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 19:27   #1617
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Hej

ale piękne mani szkoda, że poszedł :/
Dziękuję pocieszam się tym, że przynajmniej nie poszły na zero, to tydzień i może odrosną
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
śliczne połączenie kolorów na tym nowym TT jest bajeczne po prostu!
szkoda, że pazurki poleciały
Wzorek inspirowany właśnie TT
__________________

Edytowane przez karolcia198506
Czas edycji: 2015-08-16 o 20:20
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 19:44   #1618
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

hej golasów nie wstawiam jednak, bo zapomniałam i już pomalowałam za to wstawiam mani z naklejkami wodnymi nie jestem mistrzynią w malowaniu, w ogóle to pierwszy raz mi się udało pomalować bez zalania skórek. Co sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (23,4 KB, 51 załadowań)
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 19:58   #1619
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja też zawsze przegnę, czy to z polerowanie, czy ze skórkami
Z wycinaniem skórek? Ja jakbym wycinała to, że tak zacytuję Miał, wycięłabym je po same łokcie.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52431012]Mani i mam i ☠☠☠☠owe zdjęcia
Misska pięknie się błyszczy w słońcu,dodałam stemple ale mam problem jeszcze z odpowiednim wycelowaniem tak żeby na każdym paznokciu było taki sam wzorek [/QUOTE]
Jaka ładna ta miska. Nietypowa.

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Pazurki z wczoraj, takie ładne były
Przeurocze. Szkoda ich. Ten nowy TT też cudny, nawet nie wiedziałam że mają taki śliczny model. Chociaż ja jestem wierna mojej wersji z barankem Shaunem.


Stwierdziłam dziś że zrobię frankena którego planowałam od kilku dni, a że dziś nic mi nie wychodzi, to wyszło kompletnie co innego i się wkurzyłam. W pierwszym momencie pomyślałam "pomaluję paznokcie na pocieszenie", a po chwili zrobiło mi się jeszcze gorzej. To już chyba naprawdę uzależnienie, nie dość że potrafię wydać ostatnie pieniądze na lakiery, to bez pomalowanych paznokci czuję się taka... niepełna.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 20:11   #1620
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość

Ładny


Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Dziękuję pocieszam cie tym ze przynajmniej nie poszły na zero, to tydzień i może odrosną
to dobrze

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_6559502 6836b4;52433932]hej golasów nie wstawiam jednak, bo zapomniałam i już pomalowałam za to wstawiam mani z naklejkami wodnymi nie jestem mistrzynią w malowaniu, w ogóle to pierwszy raz mi się udało pomalować bez zalania skórek. Co sądzicie?[/QUOTE]

bardzo ładne mani pazurki też ładnie wyglądają


Ja też mam mani, bardzo w moim stylu na blogu dużo zdjęć. I przy okazji Coralicious, który też nosiłam.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 09528_untitled.jpg (373,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09529_untitled.jpg (400,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09522_untitled.jpg (315,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09511_untitled.jpg (390,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09514_untitled.jpg (327,5 KB, 18 załadowań)
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 07:32:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.