Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-03, 15:26   #1651
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
a ja mam prośbę o pomoc... kliknęłam tego groupona na iperfumy 19zł a 100zł... i mam problem, bo nie popatrzyłam, ze to .eu jest a ne te czeskie ipefrumy...
pomożecie mi spożytkować ten kupon na ładnych perfumach tam?
albo jedne za (najlepiej, bo żeby skorzystać z kuponu muszę wydać) 250zł albo np dwie różne buteleczki bym wzięła... tylko tak przeglądam i w sumie nie wiem co...

podobają mi się m.n YSL parisienne, Moschino I love love, Emanuel Ungaro green, te my burberry co kupiłam ostatnio, Nero assoluto Cavalli też nawet mi się podoba, Lalique (?) z lancome bodajże...
czyli raczej takie bardziej świeże chyba te zapachy... coś może doradzicie?
Jaka to konkretnie strona?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 15:38   #1652
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jaka to konkretnie strona?
http://www.i-perfumy.eu/
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 15:40   #1653
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Wiem, dlatego zacytowałam ofertę sendit- tam każdy może wysłać przesyłkę za 8,49zł, małe sklepiki również


Wiem to wszystko, ale koperta bąbelkowa na allego to 20-30 groszy, nie wiem po ile kartony stoją. Paczki pocztowe mają po 9,5zł i 11zł więc nie doliczają do nich kosztów pakowania.

Tak się trochę najeżyłam bo wolę jak sklep ma chociaż jedną formę taniej wysyłki, wtedy mogę kupować regularnie, a nie czaić sie na darmową dostawę. Jak nie paczkomaty to mogliby chociaż mini paczkę w ruchu wprowadzić (3,99zł+vat paczka do 1kg - oferta dla firm). Mogą wystawić sobie na allegro i korzystać z oferty poleconych inpost za 3,94zł i paczkomatów za 7,99zł. Inpost ma też oferte poleconych e-commerce : 4,99zł+vat do 1kg. W dobie internetu, jak się pokombinuje to nawet mały sklep może coś taniego zaoferować, zwłaszcza że nie sprzedają kosiarek, ani worków z cementem tylko malusie, lekkie kosmetyki.
Ale oczywiście życzę wszystkim polskim przedsiębiorcom jak najlepiej i mam nadzieję, że uda im się wypromować sklep, zwłaszcza z takim wsparciem na wątku
Ja też tak uważam, ze niektóre sklepy przesadzają z kosztami wysyłki Przykładowo chciałam zamówić tylko serum o pojemności 10ml, które kosztuje 44zł, a najtańsza forma przesyłki to 12zł No i dzięki tak wysokim kosztom za przesyłkę w ogóle zrezygnowałam z zakupu, bo nie uważam, aby wysyłka tak malutkiej buteleczki to był koszt aż 12zł.
__________________

Edytowane przez _Kornelia_
Czas edycji: 2015-10-03 o 15:42
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 15:49   #1654
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
No byłoby to fajne, już bym nawet wolała dać 1zł za wysyłkę do paczkomatu przy promocji niż darmo pocztą z takimi akcjami. Swoją drogą to nasze babcie i inne babcie i dziadkowie przyzwyczaili ich do dawania napiwków, moi zawsze dają 5taka przy odbieraniu emerytur, nie śmiem im mówić, z jakiej racji :
Moja babcia też tak robi. Kiedyś zamówiłam na jej adres paczkę, to też pytała czy ma coś dać kurierowi

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dobra wiadomość!

Pani Joasia okazała się osobą bardzo komunikatywną i logicznie myślącą i opcja przesyłki do paczkomatów Inpost już jest aktywna w sklepie
PSZCZELA DOLINKA

Jest pod wrażeniem, bo np. do BOK w Clinique czy Sephora pisałam wiele razy o udostępnienie opcji wysyłki do paczkomatów, a oni mnie zupełnie zignorowali, choć zostawiam tam o wiele większe kwoty.
Dzięki Hexanna za polecenie tego ekologicznego producenta
Clinique i Sephora to korporacje Będą zawsze odpowiadać na maile zgodnie z formatkami, procedurami, BOKi istnieją wg mnie w celu udzielenia ładnie brzmiącej i satysfakcjonującej odpowiedzi. Pod tym względem mniejsze sklepy na pewno są mniejsze. Do tego, jeśli jesteś stałą klientką w którymś z tego typu sklepów, jesteś też inaczej, bardziej "familijnie" traktowana. Tak przynajmniej wynika z mojego doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
a ja mam prośbę o pomoc... kliknęłam tego groupona na iperfumy 19zł a 100zł... i mam problem, bo nie popatrzyłam, ze to .eu jest a ne te czeskie ipefrumy...
pomożecie mi spożytkować ten kupon na ładnych perfumach tam?
albo jedne za (najlepiej, bo żeby skorzystać z kuponu muszę wydać) 250zł albo np dwie różne buteleczki bym wzięła... tylko tak przeglądam i w sumie nie wiem co...
Pamiętaj, że masz zawsze 2 tygodnie na odstąpienie od umowy Jeśli jednak zmieniłaś zdanie, to piszesz do groupona, że odstępujesz od zawartej poza siedzibą przedsiębiorstwa umowy kupna-sprzedaży. Muszą uznać.
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 16:00   #1655
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
OOOOOOOOOOOOOOOOooooooooo ooo kierwa jakie ceny . 50 ml Euphorii EDT za ponad 200 zł
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 16:22   #1656
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Dobra kupiłam marker w ma trasie

Ale miałby się kupon zmarnować?

Zaraz zalando oblukam;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 16:35   #1657
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

A ja właśnie sobie kupiłam taką sukieneczkę na poprawę nastroju
Dziewczyny, a te mydełka z pszczelej doliny to pachną rzeczywiście? jak np. jaśminowe pachnie jaśminem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 638794857610cee8ab710f377cc63903.jpg (86,4 KB, 74 załadowań)

Edytowane przez Lidia1984
Czas edycji: 2015-10-03 o 16:39
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-03, 16:46   #1658
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
A ja właśnie sobie kupiłam taką sukieneczkę na poprawę nastroju
Dziewczyny, a te mydełka z pszczelej doliny to pachną rzeczywiście? jak np. jaśminowe pachnie jaśminem?
Skąd ta sukienka?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 16:53   #1659
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Dobra kupiłam marker w ma trasie
Ale miałby się kupon zmarnować?
Zaraz zalando oblukam;-)
Ja skusiłam się na przeceniony worek na kapcie z kotkiem i misiem.
http://www.matras.pl/worek-na-obuwie-kot-i-mis,p,236014

Mają też inne z uszkami np. żyrafkę:
http://www.matras.pl/worek-na-obuwie-zyrafa,p,234180
Z odbiorem osobistym oczywiście. Ciekawe kiedy znajdę czas, żeby go odebrać.


Dostałam sporo innych ekuponów w PB i kupiłam jeszcze z +1000PB etui na telefon z darmową dostawą do paczkomatów. Przejrzyjcie swoje kupony, może też coś fajnego znajdziecie.

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
A ja właśnie sobie kupiłam taką sukieneczkę na poprawę nastroju
Dziewczyny, a te mydełka z pszczelej doliny to pachną rzeczywiście? jak np. jaśminowe pachnie jaśminem?
Fajna. Nie mam odwagi nosić takiej bieli. Gruba nie jestem, niby małe 36, ale mam wrażenie, że taka sukienka zrobiłaby ze mnie parówkę.

Jaśminowego jeszcze nie mam. Ale brzoskwiniowe mydełko leży przy poduszce i z nim śpię. Taka ze mnie krejzolka.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-10-03 o 17:19
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 17:13   #1660
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Nie mam u siebie Matrasa, ale zamówiłam do kiosku Ruchu Gramatykę angielską i Zakochani Marsjanie i Wenusjanki
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 17:16   #1661
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Skąd ta sukienka?
Z tej stronki http://sugarfree.pl/ wszedł rabat 20%
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-03, 17:18   #1662
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Nie mam u siebie Matrasa, ale zamówiłam do kiosku Ruchu Gramatykę angielską i Zakochani Marsjanie i Wenusjanki
Brzmi kosmicznie romantycznie
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 17:20   #1663
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Brzmi kosmicznie romantycznie
to fakt
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 17:24   #1664
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

U mnie +1000 u D. teraz szukam czegos do kupienie, a potem wertowanie watku w poszukiwaniu kodow.

Znacie zapachy Forster&Johnsen?
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 17:25   #1665
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez 11misiu11 Pokaż wiadomość
Jeżeli macie jakieś miniaturki perfum na sprzedaż to piszcie na priv, chętnie jakieś przygarnę
Kupiłam w Aparcie nausznicę i kolczyki za wygrany bon.
__________________


Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2015-10-03 o 17:28
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 17:33   #1666
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
U mnie +1000 u D. teraz szukam czegos do kupienie, a potem wertowanie watku w poszukiwaniu kodow.

Znacie zapachy Forster&Johnsen?
Ja mam +1000 do D., S., Zalando - szok jaki urodzaj Ważne 24 dni
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 17:45   #1667
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ja mam +1000 do D., S., Zalando - szok jaki urodzaj Ważne 24 dni
Kobieto, to ja poza wymienionymi mam jeszcze groupon, promod, matras, ole ole, tchibo, wittchen, rtv euro agd i bon prix. Wybór jak nigdy.

Szkoda, że ciekawych kodów do D. brak
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 17:51   #1668
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Kobieto, to ja poza wymienionymi mam jeszcze groupon, promod, matras, ole ole, tchibo, wittchen, rtv euro agd i bon prix. Wybór jak nigdy.

Szkoda, że ciekawych kodów do D. brak
Tą resztę też mam
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 17:55   #1669
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Jakby ktoś potrzebował, to do Promod jest teraz kod FRENCH, -20% za zakup 2 rzeczy.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-03, 18:16   #1670
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Jakby ktoś potrzebował, to do Promod jest teraz kod FRENCH, -20% za zakup 2 rzeczy.
Tyle, że nie wchodzi na przecenione
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 18:20   #1671
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Hmm, a brałyście coś z Intymnej lub Kontri kiedyś? Bo tak patrzę i patrzę i w sumie fajne te boobsonosze mają Teraz nie mam hajsungu na kupno dużej ilości rzeczy, no ale przy następnych rabatach bym z chęcią coś stamtąd capnęła. Jak dotąd tylko 1 pocketa Schmitta zakupiłam, no ale jutro idę po galeriach połazić Nie chcę jeść chleba bez niczego albo tylko cukru
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 18:21   #1672
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Tyle, że nie wchodzi na przecenione
Tam zakupy już zrobiłam. Kupiłam skórzaną kurtkę i sweterek
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 18:29   #1673
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Tam zakupy już zrobiłam. Kupiłam skórzaną kurtkę i sweterek
A mi się wydaje drogo i w Zaladno, Answear i w Promodzie w tej chwili.
Szukałam ładnego portfela, no i po prostu nic ciekawego nie mają, a ceny jak z kosmosu. Wolę buszować w outletach bez tych wszystkich kuponów.
Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Hmm, a brałyście coś z Intymnej lub Kontri kiedyś? Bo tak patrzę i patrzę i w sumie fajne te boobsonosze mają Teraz nie mam hajsungu na kupno dużej ilości rzeczy, no ale przy następnych rabatach bym z chęcią coś stamtąd capnęła. Jak dotąd tylko 1 pocketa Schmitta zakupiłam, no ale jutro idę po galeriach połazić Nie chcę jeść chleba bez niczego albo tylko cukru
Warto poczekać do grudnia na świąteczne promocje. Albo jeszcze lepiej do styczniowo-lutowych wyprzedaży. Kupowałam w Intymna, ale bez większych zachwytów. Może dlatego że szukam obwodów pod biustem poniżej 65cm, a z tym ciężko.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-10-03 o 18:34
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 18:54   #1674
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Hmm, a brałyście coś z Intymnej lub Kontri kiedyś? Bo tak patrzę i patrzę i w sumie fajne te boobsonosze mają
Ja regularnie kupuję na Kontri i jestem bardzo zadowolona. Mam 70 E i zawsze coś ciekawego znajdę w przystępnej cenie.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 19:10   #1675
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Też regularnie kupuję w kontri, mają fajne promocje i często darmową dostawę od 50zł, a co jakiś czas kod 20zł od 100zł który działa na przecenione zatem relacja jakości do ceny jest rewelacyjna.
I fajnie, że są opinie przy produktach, którymi można się sugerować dobierając rozmiar.

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2015-10-03 o 19:12
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 19:19   #1676
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Też regularnie kupuję w kontri, mają fajne promocje i często darmową dostawę od 50zł, a co jakiś czas kod 20zł od 100zł który działa na przecenione zatem relacja jakości do ceny jest rewelacyjna.
I fajnie, że są opinie przy produktach, którymi można się sugerować dobierając rozmiar.
Kupowałam w kontri na wyprzedaży i ceny są ok a z jakością różnie
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 19:58   #1677
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Dobry wieczorek

wykorzystałam kupon na +1000 punków paybackowych w Martasie - kupiłam książkę za 4,5zł i odbiorę w księgarni wiec za darmo przesyłka
takie deale to ja lubię
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 20:13   #1678
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Kupowałam w kontri na wyprzedaży i ceny są ok a z jakością różnie
A są jakieś konkretne marki/ rzeczy których nie polecasz?
ja kupuję prawie zawsze bieliznę Gaia i nigdy nie byłam niezadowolona- jakoś boję się eksperymentów odkąd trafiłam na firmę która mi całkowicie odpowiada .
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 20:31   #1679
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Nie wiem, czy pamiętacie tę, która odeszła z tego forum, a która nadal wykupuje Sephorowe boxy w ilości hurtowej. Widzę, że biznes się rozwija - kamuflaż, zmiana loginu i lokalizacja Internet.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-10-03 o 20:34
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 20:38   #1680
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Wiem, że o tej godzinie w piatek już Dobry Procent procentuje ale przyszła moja paczucha z S. z miniaturami Too Faced i jestem zachwycona
Otwieram karton a tam duże pudełko z zamówieniem, a w środku małe pudełko z gratisami bronzer ślicznie pachnie czekoladą, a jakie opakowanie cudne! Błyszczyk jest wyciskany z aplikatorem z puszkiem

Musiałam zrobić Wam focie A przez ten zapach czekoladki mam ochotę jednak na paletkę czekoladową
No i skusilaś mnie... Ten wątek to zło!
Ma któraś z Was paletę do brwi z Too faced?
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-16 11:39:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.