Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-29, 17:44   #3361
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
no, to daję
dzięki tym zdjęciom uświadomiłam sobie jak marnie ze mną

1-perfumy
2-błyszczyki
3-pielęgnacja buzi
4-maseczki
5-balsamy
6-pod prysznicem
Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
i jeszcze

7-stópki i łapki
8-pielęgnacja włosów
9-to o czym zapomniałam w poszczegolnych kategoriach

THE END

zdołowalam sie.. musze isc do rossmana uzupełnic zapasy
całkiem fajny zbiorek

jak spisuje się ten balsam do ciała Isany (z zieloną nakrętką)? i jak oceniasz szampon i balsam Seboradin?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 18:06   #3362
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Navi co możesz powiedzieć o peelingu enzymatycznym floslek oraz o maseczce to skóry z rozszerzonym inaczynkami perfecty?
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 19:06   #3363
Maemi
Raczkowanie
 
Avatar Maemi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 111
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Droga A - gratuluję nabytków Jak sie spisuje peeling enzymatyczny?

Navi - fajna kolekcja, podczepiam się pod pytanie o peeling Flos Lek

Wrzucam moją ostatnią listopadową aktualizację, same niezbędniki, jestem z siebie dumna
Plus elementy kosmetyczne zestawów - tu dla odmiany było nieco gorzej...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg listopad4.jpg (50,7 KB, 234 załadowań)
__________________
"Poirot uważał, że rozpoczynanie dnia pracy przed godziną dziesiątą, byłoby rzeczą niegodną profesjonalisty."
Maemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 20:29   #3364
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Maemi Pokaż wiadomość
Droga A - gratuluję nabytków Jak sie spisuje peeling enzymatyczny?
Używałam na razie tylko raz. Ale po tym razie jestem zadowolona.
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 08:36   #3365
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
całkiem fajny zbiorek

jak spisuje się ten balsam do ciała Isany (z zieloną nakrętką)? i jak oceniasz szampon i balsam Seboradin?
dziękuję
a wiec z balsamu Isany jestem srednio zadowolona, bo jest troszkę za tłusty i troszkę za gęsty. skusiła mnie oczywiscie cena
ale ogolnie dosc szybko sie wchłania, tylko ciezkawo sie rozprowadza.
ogolnie jak ma sie czas i cierpliwosc to jest ok,bardzo ladnie pachnie porzadnie nawilża

szampon i balsam seboradin uzywam od ok. miesiaca, wlosy bardzo mi sie przetluszczaly i widze nieznaczna roznice, ale na pewno uzywam za krotko zeby ocenic. powracam do niego zdecydowanie, mam juz drugą butelkę i licze na cd efektow
poza tym ladnie pachną, odzywka cudownie działa na wlosy (latwo sie rozczesują). poza tym wlosy sa mieciutkie i lsniące

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Navi co możesz powiedzieć o peelingu enzymatycznym floslek oraz o maseczce to skóry z rozszerzonym inaczynkami perfecty?
peeling enzymatyczny ... to jest dla mnie najbardziej tajemniczy produkt ze wszystkich bo niby dziala, ale dzialania nie widac.. uzylam go dopiero ze 2 razy i moge powiedziec tyle samo co o jego poprzednikach (np dax cosmetics): nie mam pojecia jak dziala ale ogolnie ładnie pachnie i jest drobniutki-jak to peeling enzymatyczny

maseczka perfecy bardzo przyjemna, mam wrazenie ze naczynka sa troszke mniej widoczne, aczkolwiek uzywam tylu specyfikow na nie, ze ciezko mi powiedziec ktory z nich moze sobie przypisac miano sprawcy takiego stanu rzeczy
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 12:19   #3366
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ja juz dawno nic nie wklejalam,to dzis wkleje i pochwale sie co kupilam w Listopadzie

Przepraszam za jakosc zdjec(juz sie niemoge doczekac nowego aparatu...)

1.Maseczka IWOSTIN nawilzajaco-odzywcza
2.Woda termalna Iwostin
3.Maseczka NUXE oczyszczajaca z glinka.
4.Szampon KLORANE z wyciagiem z mirtu do wlosow z lupiezem tlustym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3679.JPG (36,1 KB, 146 załadowań)
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 12:27   #3367
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Ja juz dawno nic nie wklejalam,to dzis wkleje i pochwale sie co kupilam w Listopadzie

Przepraszam za jakosc zdjec(juz sie niemoge doczekac nowego aparatu...)

1.Maseczka IWOSTIN nawilzajaco-odzywcza
2.Woda termalna Iwostin
3.Maseczka NUXE oczyszczajaca z glinka.
4.Szampon KLORANE z wyciagiem z mirtu do wlosow z lupiezem tlustym.
fajne zakupy.

jak się sprawuje maseczka nuxe?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-30, 12:35   #3368
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Ja juz dawno nic nie wklejalam,to dzis wkleje i pochwale sie co kupilam w Listopadzie

Przepraszam za jakosc zdjec(juz sie niemoge doczekac nowego aparatu...)

1.Maseczka IWOSTIN nawilzajaco-odzywcza
2.Woda termalna Iwostin
3.Maseczka NUXE oczyszczajaca z glinka.
4.Szampon KLORANE z wyciagiem z mirtu do wlosow z lupiezem tlustym.
fajne zakupki
jak sie spisuje maseczka nuxe? Jestes zadowolona z wody iwostin? masz moze porównanie z woda LPR?
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 12:41   #3369
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
fajne zakupy.

jak się sprawuje maseczka?
Napisalas "maseczka" ,a sa dwie wiec napisze od razu o obydwu
Maseczka NUXE to KWC!!! przynajmniej dla mnie Po jej uzyciu niemoge sie nadziwic kiedy ostatnio mialam tak mila w dotyku buzie!? - moze jak bylam dzieckiem? Super oczyszcza,kiedy mam wrazenie zmeczonej, "zapchanej" cery, ona potrafi sobie z tym skutecznie poradzic Najchetniej stosowalabym ja codziennie!!! Ale stosuje raz w tygodniu(w porywach 2,kiedy niemoge sie pohamowac) ,na opakowaniu pisze zeby nakladac ja w duzych ilosciach,ale ja nakladam jej srednia ilosc,ale nawet niewiele wystarczy zebym byla zadowolona Najlepsza maseczka oczyszczajaca jaka mialam.

Natomiast Iwostin, jest srednia. Zadna rewelacja wedlug mnie,juz ta Nuxe lepiej nawilza,wygladza,odzywia niz "niby" nawilzajaco-odzywcza iwostinu... Wiecej jej nie kupie bo praktycznie nie widze roznicy po jej zastosowaniu, i jeszcze do tego zapycha... wogole ostatnio kosmetyki iwostinu mnie zapychaja a kiedys tak sie nie dzialo... moze zmienili jakis skladnik?


buzichocho woda Iwostinu jest taka sobie,nie mam porownania z LRP ale z Avene i A. jest sto razy lepsza.... iwostin przesusza,praktycznie nie czuje wcale odswiezenia po jej uzyciu,skora nie jest lekko zmiekczona jak to bylo po A. Przetestuje jeszcze Vichy,(lub LRP)bo sa tansza od Avenki,ale jak sie nie spisza to wracam do A.
Jednym slowem,po uzyciu Iwostinowej wody mam wrazenie jakbym przemyla twarz zwykla woda z kranu, a po avence czulam roznice miedzy woda z kranu a woda termalna
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 13:20   #3370
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Meri99 a gdzie dostałaś tą cudną maseczkę nuxe W normalniej aptece czy kupowałaś przez internet? Bo ja byłam w kilku aptekach i nigdzie nie było produktów nuxe

czy to jest ta maseczka oczyszczająco- rozjaśniająca?
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 13:31   #3371
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

ale kusisz ta nuxe!!! Można zapytać ile płaciłas???kupowałas w w aptece? Ja widziałam je jeszcze na A.( sa troche tansze )..jeszcze jak mozesz to napisz czy jest wydajna
dziekuje za opinie o wodzie iwostin, chodziłam koło niej ale wkoncu wziełam LRP.. avene też miałam i była ciut lepsza od lrp..vichy jeszcze nie testowałam
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-30, 13:47   #3372
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Napisalas "maseczka" ,a sa dwie wiec napisze od razu o obydwu
Maseczka NUXE to KWC!!! przynajmniej dla mnie Po jej uzyciu niemoge sie nadziwic kiedy ostatnio mialam tak mila w dotyku buzie!? - moze jak bylam dzieckiem? Super oczyszcza,kiedy mam wrazenie zmeczonej, "zapchanej" cery, ona potrafi sobie z tym skutecznie poradzic Najchetniej stosowalabym ja codziennie!!! Ale stosuje raz w tygodniu(w porywach 2,kiedy niemoge sie pohamowac) ,na opakowaniu pisze zeby nakladac ja w duzych ilosciach,ale ja nakladam jej srednia ilosc,ale nawet niewiele wystarczy zebym byla zadowolona Najlepsza maseczka oczyszczajaca jaka mialam.

Natomiast Iwostin, jest srednia. Zadna rewelacja wedlug mnie,juz ta Nuxe lepiej nawilza,wygladza,odzywia niz "niby" nawilzajaco-odzywcza iwostinu... Wiecej jej nie kupie bo praktycznie nie widze roznicy po jej zastosowaniu, i jeszcze do tego zapycha... wogole ostatnio kosmetyki iwostinu mnie zapychaja a kiedys tak sie nie dzialo... moze zmienili jakis skladnik?


buzichocho woda Iwostinu jest taka sobie,nie mam porownania z LRP ale z Avene i A. jest sto razy lepsza.... iwostin przesusza,praktycznie nie czuje wcale odswiezenia po jej uzyciu,skora nie jest lekko zmiekczona jak to bylo po A. Przetestuje jeszcze Vichy,(lub LRP)bo sa tansza od Avenki,ale jak sie nie spisza to wracam do A.
Jednym slowem,po uzyciu Iwostinowej wody mam wrazenie jakbym przemyla twarz zwykla woda z kranu, a po avence czulam roznice miedzy woda z kranu a woda termalna
no właśnie po kilku minutach się zorientowałam, że nie sprecyzowałam o która maseczkę mi chodzi i edytowałam wiadomość, a Ty już chyba byłaś w trakcie pisania.

dziękuję za wyczerpujący opis, przekonałaś mnie.

dzięki też za opinię o iwostinie, bo też się swego czasu nad nią zastanawiałam w aptece.
ale tę nuxe kupię.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 14:03   #3373
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
ale kusisz ta nuxe!!! Można zapytać ile płaciłas???kupowałas w w aptece? Ja widziałam je jeszcze na A.( sa troche tansze )..jeszcze jak mozesz to napisz czy jest wydajna
dziekuje za opinie o wodzie iwostin, chodziłam koło niej ale wkoncu wziełam LRP.. avene też miałam i była ciut lepsza od lrp..vichy jeszcze nie testowałam
ja mam vichy (jak widac na zdjeciu ) i jest bardzo ok jak dla mnie
nie widze roznicy z Avene.

a o kosmetykach nuxe nie slyszalam
juz wlasnie je obczajam na all

to jest ta, tak?http://allegro.pl/item275678605_nuxe...sniajaca_.html


kurcze, musze tu czesciej zagladac, kosmetyki to moje uzależnienie! czemu ja tak pozno ten watek odkryłam

musze sobie zakupic jakis filtr na zime, bo moja naczynkowa cera dlugo bez niego nie pociągnie
no i zel do mycia buzi, dla cery mieszanej. znacie jakis dobry, nawet z wyzszej połki??

mam jeszcze jedno pytanie, o kolagen. uzywalyscie kiedys? podobno jest swietny na trądzik i tym podobne problemy, ale jak zaczelam uzywac to mialam wrazenie ze jest tylko gorzej
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 14:45   #3374
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Magdo ja kupilam w aptece internetowej. tak,to tak (rozswietl-rozjasn)

Buzichocho zaplacilam ok.48zl jest calkiem wydajna, nie splywa z twarzy. Jak nalozysz,to dobrze sie trzyma i moze dlatego nie trzeba wcale jej duzo nakladac

Umbra nom,juz pisalam po wyslaniu wiad. zauwazylam ze zmienilas
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 15:03   #3375
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Dziękuje Ci Meri za odpowiedź
Skusiłabym sie na tą maseczkę jednak nie lubie kupować przez internet Zawsz wole pooglądać, poczytać co tam piszą no i przede wszystkim nie lubię czekać na przesyłkę
Jak tylko znajdę to kupię
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 15:21   #3376
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

a ja bym sie skusiła, ale nie ma takich znowu dobrych opinii na KWC..
wiadomo, dla kazdego co innego jest dobre, ale w sumie jest dość droga..
ja lubie te maseczki "dermaglin" z glinką. dobrze oczyszczają i skora jest miękka
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 15:28   #3377
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
a ja bym sie skusiła, ale nie ma takich znowu dobrych opinii na KWC..
wiadomo, dla kazdego co innego jest dobre, ale w sumie jest dość droga..
ja lubie te maseczki "dermaglin" z glinką. dobrze oczyszczają i skora jest miękka
Hmm a gdzie znalazłaś tą maseczkę na KWC? Bo ja szukałam i nie widzę Jest tylko maseczka nuxe nawilżająco-odświeżająca.
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 15:41   #3378
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Droga imienniczko, bo jest dobrze ukryta
przez wyszukiwanie tez jej nie znalazłam w kategorii maseczek, ale oto ona:

nuxe
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 15:52   #3379
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
Droga imienniczko, bo jest dobrze ukryta
przez wyszukiwanie tez jej nie znalazłam w kategorii maseczek, ale oto ona:

nuxe
uuu rzeczywiście oceny nie za ciekawe. To mi da sporo do myślenia Dzięki za linka bo bym jej nigdy nie znalazła
Pozdrawiam imienniczkę
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-30, 15:57   #3380
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

tezż nie moglam znalesc, ale sie uparłam, bedzie sie chowac przede mną!
teraz ide pobuszowac w zelach do mycia twarzy a moze jednak jakis polecicie do mieszanej?? dobre są moze z iwostinu?? sama juz nie wiem co wybrać
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 16:07   #3381
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Navi tez mam cere mieszana i uzywam zelu Avon Anew 2w1 zel+tonik i uwazam, ze to jeden z naprawde niewielu dobrych produktow tej firmy (osobiscie nie lubie kosmetykow Avon). Moge polecic, jestem w polowie drugiego opakowania, co prawda nie uzywam go codziennie, tylko do zmywania makijazu i filtrow (swietnie sobie z tym radzi), bo na codzien uzywam plynu miecelarnego ale nie zauwazylam, by zel wysuszal skore, po umyciu nie jest sciagnieta i nie piecze, jest bardzo gladka i bez czerwonych plam przez kontakt z woda, jednolita. Naprawde pozytywne zaskoczenie i plus dla firmy za ten specyfik
Z Iwostinu mialam probki zelu Purritin i byl dosc mocny\inwazyjny, moglby wysuszac.
Koniecznie chcesz uzywac zelu? Bo mam jeszcze inne typy, np. mleczko i tonik wiesiolkowe z Oeparolu lub zielona seria Garnier - mleczko i tonik dynamizujacy.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 16:08   #3382
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
tezż nie moglam znalesc, ale sie uparłam, bedzie sie chowac przede mną!
teraz ide pobuszowac w zelach do mycia twarzy a moze jednak jakis polecicie do mieszanej?? dobre są moze z iwostinu?? sama juz nie wiem co wybrać
Ja też od jakiegoś czasu przeglądam KWC z nadzieją że znajdę jakiś fajny żel ew piankę do mycia twarzy. Kończy mi się właśnie żel effaclar ale chyba więcej go nie kupię, bo wysusza skórę. Nie można jednak zarzucić mu że nie oczyszcza- bo świetnie sobie z tym radzi Myślałam o jakiejś piance pharmaceris albo o nivei nawilżającej. Trudny wybór

Co do iwostinu to jakoś do mnie nie przemawiają ich kosmetyki- kremy mnie ostatnio coś zapychają . Pytałam niedawno w tym wątku właśnie o żel iwostinu bo jedna z wizażanek miała i była z tego co pamiętam średnio zadowolona.

Jak znajdziesz coś godnego uwagi to daj znać
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 16:26   #3383
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Navi tez mam cere mieszana i uzywam zelu Avon Anew 2w1 zel+tonik i uwazam, ze to jeden z naprawde niewielu dobrych produktow tej firmy (osobiscie nie lubie kosmetykow Avon). Moge polecic, jestem w polowie drugiego opakowania, co prawda nie uzywam go codziennie, tylko do zmywania makijazu i filtrow (swietnie sobie z tym radzi), bo na codzien uzywam plynu miecelarnego ale nie zauwazylam, by zel wysuszal skore, po umyciu nie jest sciagnieta i nie piecze, jest bardzo gladka i bez czerwonych plam przez kontakt z woda, jednolita. Naprawde pozytywne zaskoczenie i plus dla firmy za ten specyfik
Z Iwostinu mialam probki zelu Purritin i byl dosc mocny\inwazyjny, moglby wysuszac.
Koniecznie chcesz uzywac zelu? Bo mam jeszcze inne typy, np. mleczko i tonik wiesiolkowe z Oeparolu lub zielona seria Garnier - mleczko i tonik dynamizujacy.
chcialabym jakąs pianke alboo zel... mam mleczko Nivea to niebieskie i jest bardzo ok i peeling Lirene, ale nie mogę nim myc codziennie, bo obleze całkiem ze skory
a co do Avonu to nie chce mi sie czekac na zamowienie ale dzięki za opinie, bede pamietac i może przy jakiejs okazji zamówię
a Oeparol mnie uczula

(aha taki mały off top - vril, mnie tez Ahmed zabił.. silence!! )

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Jak znajdziesz coś godnego uwagi to daj znać
na pewno dam znac ... ba, nawet pokazę aktualizację!

dzięki za przestroge przed Iwostinem! wszystko tylko nie przesuszenie
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 16:45   #3384
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
(aha taki mały off top - vril, mnie tez Ahmed zabił.. silence!! )
Oczka mnie rozwalily I ogolnie kazdy tekst, ma gosc talent

Pytanie do ogolu - ktory zel do mycia, SVR lepszy - Provegol czy Topialyse?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 16:47   #3385
Maemi
Raczkowanie
 
Avatar Maemi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 111
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Droga A i Navi - dziękuję Wam ślicznie
__________________
"Poirot uważał, że rozpoczynanie dnia pracy przed godziną dziesiątą, byłoby rzeczą niegodną profesjonalisty."
Maemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 16:53   #3386
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Maemi nie za ma co
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 20:26   #3387
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość

a o kosmetykach nuxe nie slyszalam
juz wlasnie je obczajam na all
ja mam krem z nuxe pod oczy i jestem zachwycona, dlatego ta maseczka sie tak zainteresowałam

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Buzichocho zaplacilam ok.48zl jest calkiem wydajna, nie splywa z twarzy. Jak nalozysz,to dobrze sie trzyma i moze dlatego nie trzeba wcale jej duzo nakladac
bardzo dziekuje za odp pewnie nie wytrzymam i ją kupie
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 10:54   #3388
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Oriflame'owa aktualizacja (tak na domknięcie października
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSA55857.JPG (58,3 KB, 148 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 11:08   #3389
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Oriflame'owa aktualizacja (tak na domknięcie października
Używałaś już zimowego peelingu i kremu? Jak zapachy itd.?
Opakowania wyglądają dużo ładniej niż w katalogu.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 19:40   #3390
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Jeszcze mała aktualizacja z ostatnich dni listopada
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1153.JPG (56,9 KB, 105 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.