Dlaczego tak jest?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-16, 16:07   #1
kina1986
Raczkowanie
 
Avatar kina1986
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: okolice lublina
Wiadomości: 109
GG do kina1986

Dlaczego tak jest??


Mam pytanie do lepiej doświadczonych niż ja, a więc od niedawna zajmuję sie robieniem akryli i za każdym razem widać z pod różowego akrylu tipsa. Zawsze mi się tak robi. Tak samo było na kursie. pomóżcie????
__________________
Serce Często Powraca Do Tego Czego Tak Naprawdę Nigdy Nie Było ...
kina1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 16:58   #2
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Dlaczego tak jest??

To dlaczego na kursie nie zapytałas sie jak temu zaradzić?
Tipsa widać bo jest źle zatarta kieszonka. To powinni pokazać Ci na szkoleniu. A jak nie pokazali, to wal teraz do swojego ośrodka szkoleniowego ,zlap mocno instruktorke i zapytaj sie dlaczego tak sie robi. Zapłaciłas za kurs powinnaś wynieśc z niego wiedze.
Powdzenia!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 17:04   #3
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Dlaczego tak jest??

Dziewczyny pomocy!
Czy robiąc kurs na przedłużanie paznokci z firmy LF bede musiała pracowac na kosmetykach tej firmy?? Podobno ni eszczyci sie dobra opinia. ALe kurs jest tani i nie chciala bym zaprzepascic takiej okazji. Odpiszcie prosze
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 17:10   #4
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Dlaczego tak jest??

Jeżeli robisz kurs w firmie La Femme, będzie pracować na La Femme, jezeli u instruktora SPN-na SPN, jżeli u instruktora Grafitti, to na grafitti itp...

I jak zawsze- cena warunkuje jakość
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 17:18   #5
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Dlaczego tak jest??

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Jeżeli robisz kurs w firmie La Femme, będzie pracować na La Femme, jezeli u instruktora SPN-na SPN, jżeli u instruktora Grafitti, to na grafitti itp...

I jak zawsze- cena warunkuje jakość

A co myslisz o tej firmie LF?? jest az tak do dupy jak wszyscy pisza?? Mam sie w to pchac czy nie?? Kurs kosztuje mnie jedyne 500zl a normalnie zrobie go za 1700. Wiec roznica jest. Prosze o odp.

Pozdrawiam
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 19:07   #6
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Dlaczego tak jest??

powiem tak....
jestem po kursie w la femme...
zwróćcie uwagę, że piszę z małej litery....
kiedy robiłam kurs wiele dzisiejszych technik przedłużania pazura było mrzonką...
nauczyłam się podstaw.
reszta to moja dobra wola i chęć nauki fajnego zawodu....
Ale myślę, że jednak należy kierować się zdrowym rozsądkiem...

to wycinek ze strony jednej z dobrych i znanych powszechnie firm....
Przedłużanie paznokci metodą akrylową

Prezentacja i praktyka metod:
  • akryl + tips,
  • akryl + szablon,
  • akryl dwukolorowy,
  • akryl french,
  • akryl na tipsach french,
  • tipsy szklane.
Czas trwania: 40 godzin


a tu drugi:

PAKIETY:

Metoda akrylowa + kolorowy akryl = 950 zł, 3-4 dni
Metoda akrylowa + kolorowy akryl + nail art = 1100zł, 4 dni
Metoda akrylowa + nail art = 850zł, 3 dni

oba dobre i polecane!!!
szukajcie a znajdziecie...
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 20:42   #7
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Dlaczego tak jest??

Dobrze ale ja pytam czy lf jest naprawde taka do kitu jak kazdy pisze?? Podobno zele nie tzrymaja wogole. To po pierwsze.

Poza tym jesli zrobie kurs w lf to czy przy przyjmowaniu mnie do zakladu kosmetycznego w ktorym jest juz jedna osoba na tipsy, beda musieli zmieniac kosmetyki na lf?? Bo skoro robie kurs na lf to i pracuje na kosmetykach lf. Tak zrozumiałam z wypowiedzi jednej wypowiadajacej sie tu kolezanki. Sorki ale nie rozumie za duzo, chciala bym sie poradzic kogos bardziej doswiadczonego i kto zna sie na tym.

Prosze was o pomoc!
Pozdrawiam...
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 20:48   #8
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Dlaczego tak jest??

Chodzi mi o to czy po sklnczeniu kursu bede musiała pracowac na tych kosmetykach?? I czy np spotkałyście sie z czyms takim ze krzywo sie patrzy na dziewczyny ktore ukonczyły kurs w lf??
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 20:51   #9
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Dlaczego tak jest??

A chodzisz na czole z napisem "Zrobiłam kurs w LF" ? Nie, nikt nie będzie patrzył krzywo.
Po kursie wcale nie jesteś zobowiązana w żaden sposób pracować na produktach na jakich się uczyłaś. Możesz kombinować i eksperymentować.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 20:54   #10
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Dlaczego tak jest??

Nigdy nie pracowalam na lf wiec co do jakosci to sie nie wypowiadam. Slyszalam jednak same niedobre opinie. Jagodka przedstawila Ci swoja

Na kursie przeprowadzonym przez instruktorke LF bedziesz uczyla sie pracowac produktami z tej firmy. O to chodzilo Albertynce

A to jakie produkty kupisz po szkoleniu to juz Twoja wolna wola. Nikt nie moze Cie do niczego zmuszac


Radze jednak doplacic troche i isc na kurs firmy, ktora cieszy sie dobra opinia, bo nauczysz sie pracowac na ich produktach wiec potem jesli np. zdecydujesz sie na zakup zeli czy akryli z tej firmy bedziesz juz wiedziala co i do czego
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 20:55   #11
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Dlaczego tak jest??

W koncu ktos mi odpowiedział na pytanie.. Dzieki Pink. No niby nie chodze z napisem na czole ale z napisem na certyfikacie... Po prostu troche boje sie bo naprawde same złe rzeczy słyszałam o lf. Ale za taka cene mysle ze moge sprobowac.
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 20:57   #12
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Dlaczego tak jest??

Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość
Nigdy nie pracowalam na lf wiec co do jakosci to sie nie wypowiadam. Slyszalam jednak same niedobre opinie. Jagodka przedstawila Ci swoja

Na kursie przeprowadzonym przez instruktorke LF bedziesz uczyla sie pracowac produktami z tej firmy. O to chodzilo Albertynce

A to jakie produkty kupisz po szkoleniu to juz Twoja wolna wola. Nikt nie moze Cie do niczego zmuszac


Radze jednak doplacic troche i isc na kurs firmy, ktora cieszy sie dobra opinia, bo nauczysz sie pracowac na ich produktach wiec potem jesli np. zdecydujesz sie na zakup zeli czy akryli z tej firmy bedziesz juz wiedziala co i do czego
Gdybym tylko mogła to bym poszła na inny. Ale moja szkoła jedynie oferuje mi kurs w lf. Moze jakos sobie poradze i sama pozniej nieco sie podszkole. Dzieki dziewczyny serdecznie za informacje
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 08:37   #13
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Dlaczego tak jest??

Hehe, domysliłam sie, że jesteś w szkole kosmetycznej, gdzie masz taki kurs. Nie Ty jedna sie na niego skusiłaś, "bo tani", potrem niestety dziewczyny plują sobie w brode, że wydałay tę kase, bo szkoenie jest najczęściej w grupie (wcale nie małej), a wiedza wyniesiona z kursu.... bardzo niewielka i z tego co wiem większośc dziewczyn i tak po nim powtarza kurs podstwaowy....

To po pierwsze, po drugie kazda firma ma swoje sposoby aplikacji produktów. Ucząc sie na jednej marce najłatwiej będzie Ci potem na niej pracować. Doswidczone stylistki, gdy dostaja nowy produkt, tez musza na nim poćwiczyc, by go poznac. Ty tego doświadczenia miec nie będziesz, dlatego lepiej byś ukończyła kus na produktach, na których zamierzasz potem pracowac.

No i ostatnia sprawa- kurs grupowy na La Famme za 500zł, kurs indywidualny na SPN (dobra i cerniona marka) za 700zł.... Nie wiem, czy to taka kolosalna róznica, jezeli inwestujemy w siebie i zamierzamy potem na tym zarabiac.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 09:02   #14
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Dlaczego tak jest??

pytanie nasuwa się jedno i zawsze to samo...
jak wybrać dobry kurs w dobrej firmie skoro nie ma się pojęcia o produktach i technikach
kwestia szczęścia...
trzeba polegać na opiniach a to czasem może być mylące.
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 18:38   #15
marzena82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 31
Dot.: Dlaczego tak jest??

No właśnie! Ja też zawsze uważałam że więcej człowiek się nauczy na kursie indywidualnym,lecz....... .... ( jestem po szkole kosmetycznej,w której nie było mowy o tipsach )nie mając żadnej wiedzy na temat żeli i dobrych firm produkujących żele poszłam na kurs wcale nie tani (miałam nadzieję że tam mi wszystko wytłumaczą)i teraz wstydzę się pokazać komukolwiek mój certyfikat,ponieważ firma ta nie cieszy sie uznaniem na rynku,również myliłam się co do tego że mi tam wszystko powiedzą
Tak więc wróciłam do domu praktycznie z żadną wiedzą Praktycznie dzięki internetowi doszłam do ładu typu ''dlaczego tak się dzieje'',''jakie żele''itp.
Nie dziwie się dziewczyną że zadają takie podstawowe pytania ''po kursach'',lecz z drugiej strony mogłyby troszkę poczytać,pobuszować po forum zanim zadadzą takie pytania.
A tak na marginesie- ja przetestowałam żele różnych firm ale poprzestałam na SPN
Są SUPER! teraz śmigam pazurki jak...............
marzena82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 21:48   #16
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Dlaczego tak jest??

Na większośc forów są tematy poświęcone opiniom uczestniczek o szkoleniach. Jezsdli na danym forum jest masa dobrych opinii o danym szkoleniu, to raczej mozna wierzyc, że jest ono dobre, jęzeli nie ma ich wcale, bądź sa niepochlwbne- nie świdczy to najlepiej ofirmie.

Oczywiście nie powinno sie tez sugerowac pojedynczą pozytywną , bądź negatywna opinią, ale jezeli jest ich kilka to o czyms świdczy.

Gdy ja wybieralam kurs, nie było takich możliwości (były DWA fora o paznokciach i nie były tak rozwinięte jak sa teraz) i mój pierwszy kurs był PORAŻKĄ! Na szczęscie potem byłam na kolejnych i jakoś to poszło....
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 08:03   #17
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Dlaczego tak jest??

A o kursie w Sunflower ktos cos słyszał??
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.