zel do mycia twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-13, 20:48   #1
wisekidss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1

zel do mycia twarzy


czesc!chcialabym dostac od was jakies porady co do zelu do mycia twarzyy..moja sytuacja wyglada nastepujaca: mam prawie 17lat,od czasu do czasu wyskocza mi jakies syfy..ale ostatnio zdarza sie to coraz czesciej! tak samo tradzik jak wyskakiwaly mi pojedynczo to teraz cale czolo mi opryszczylo..stwierdziala m ze moze to ze zlego doboru kosmetykow i rowniez przez to zze nie uzywam zadnych zeli tonikow...jakis rok temu stosowalam nivea ale dla mnie to konkretna pomylka! nic nie pomagalo wrecz przeciwnie. i tak sie skonczyla moja przygoda z zelami ogolnie na tradzik uzywalam brevoxylu, ale wlasnie go odstawilam poniewaz spory okres czasu go uzywalam i cera juz sie przyzwyczaila.jest on skuteczny bylam bardzo zadowolona ale teraz efekty coraz mniejsze byly..wiec wrocilam do sudocremu..ktorego akutalnie uzywam. krem na dzien to.. ziaja przewaznie,mam skore mieszana..ale nadto wrazliwa,i nie wiem jaki zel bedzie najodpowiedniejszy..czyta lam ze bardzo polecany jest crearasil,ale czy mi pomoze?hm coz jeszcze moge powiedziec? sory ze tak opisuje tu swoja historie ale moze to pomoze w doborze dla mnie jakiegos zelu bo bardzo mi na tym zalezy zeby znowu sobie nie spieprzyc i nie wyrzucic kasy w bloto!! wiec pozdrawiami czekam na odpwoiedzi
wisekidss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 08:54   #2
YYYY9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 83
Dot.: zel do mycia twarzy

Dla mnie clearasil to pomyłka tak samo jak nivea, a no może trochę lepszy. Dla mnie najlepsze są z garniera (wszystkie, a najlepszy ten nowy 3w1) czasem zmieniam na inny, np. z yves rocher albo olay (żeby nie przyzwyczajać skóry do jednej marki). Ale to, co jest dobre dla mnie, nie znaczy, że będzie dobre dla ciebie. Trzeba testować. Niestety.
YYYY9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 20:33   #3
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Dot.: zel do mycia twarzy

poszukaj na kwc, pozdrawiam
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 21:15   #4
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: zel do mycia twarzy

Ja nie polecam garniera 3w1 do skóry wrażliwwej, mi przez to odchodzila wysuszona skóra chyba, ze chcesz go uzywac np raz w tygodniu, a tak to czegos innego
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 22:45   #5
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: zel do mycia twarzy

A ja polecam Ziaja z serii Calma HLC - żel do skóry wrażliwej, jest bezbarwny, ale przede wszystkim nie podrażnia i nie wysusza skóry, nie zatyka porów.
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 00:27   #6
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: zel do mycia twarzy

Cytat:
Napisane przez YYYY9 Pokaż wiadomość
Dla mnie clearasil to pomyłka tak samo jak nivea, a no może trochę lepszy.
zgadzam się

Cytat:
Napisane przez YYYY9 Pokaż wiadomość
Dla mnie najlepsze są z garniera (wszystkie, a najlepszy ten nowy 3w1)
garnier dla mnie to kolejna pomyłka, ale juz trooochę lepiej niz clerasil i nivea ;p


przetestowałam już na prawdę wiele żeli do mycia bo często uzywam i jak dla mnie najlepszy jest clean&clerar ale to wszystko zależy od cery.. musisz próbować aż trafisz na ten swój
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 14:58   #7
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: zel do mycia twarzy

Osobiście lubię żel arbuzowy z Perfecty Daxa
Zaczynam dzisiaj 4 opakowanie i nie narzekam - a teraz są w promocji w Naturze za 7,99, więc można spróbować.
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 15:02   #8
Milunia150
Rozeznanie
 
Avatar Milunia150
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: prawie Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: zel do mycia twarzy

Co do żelu to ja sobie chwale Iwostin Purritin, jest do cery trądzikowej oraz wrażliwej, kosztuje ok 20zł a z tych tańszych to ziaja nuno.. 6zł i jest naprawde ok.
__________________

Milunia150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.