Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne.... - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-22, 12:58   #1621
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez kaskaj24 Pokaż wiadomość
Jakie długie!!! To zdobienie bardzo do nich pasuje
Ja zawsze byłam ciekawa jak Ty np zapinasz zamek albo piszesz na klawiaturze takimi paznokciami
Bardziej mnie ciekawi jak trzyma jakieś pisadło np.długopis w ręce pisze smsy albo np.jak wpadnie jej coś to oka to jak to wyciąga?
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 14:31   #1622
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

nie zapuszczam bo mam malutkie łapki i z długimi dziwnie wyglądam.
http://img390.imageshack.us/img390/1...c099862co9.jpg
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 14:42   #1623
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

JustynkaPl ta oliwka z cytryną to ciepła musi być? Zapuszczać jak ty nie bede z opisanych wyżej powodów bo wygladam wtedy jak dzieciak z doczepionym plastikiem, ale ekstra mocne to one nie są.
Kupiłam w necie odzywkę express nail hardner alessandro i złazi z pazurów tragicznie, generalnie z każdym lakierem mam taki problem, wszystko ślicznie dopóki nie zacznie złazić płatami. Znacie jakiś sposób czy muszę zacząć stosować ośmiorniczkę jako bazę?
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 15:10   #1624
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Amidale, ładne masz łapki, myślę, że spokojnie możesz zapuścić tak na 3-4 mm paznokcie. W takich jak Justyna nie wyglądałabyś najlepiej. Zresztą żadna kobieta nie wygląda w takich dobrze, ale jak już musi źle wygladać to lepiej, żeby miała większe łapki i dłuższe palce No i zadbaj o skórki bo są w kiepskim stanie. Chyba zdarza Ci się je podgryzać, hmm?
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 15:19   #1625
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Ja bym powiedziała, że wyglądają nie na "podgryzane" lecz na z mocno wycinane. No i troszę suche. Ale ogólnie naturalki masz badzo ładne
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 15:19   #1626
tstako
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 56
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
... Widzę, że się zastanowiłaś nad tym co mówiłam i stwierdziłaś, że obrzydzanie użytkowników faktycznie nie jest celem tego wątku. Dziękuję.

moim zdaniem bardziej olała to co piszesz jak większość tutaj. ale są tacy którzy tego nie rozumieją(podpowiem że chodzi o Ciebie)

poza tym prosze nie wyrażaj się w moim imieniu na temat że obrzydza użytkowników wstawiając swoje zdjęcia bo mnie obrzydza widok innych krótkich paznokci...


ciekawe czy zrozumiałaś o czym piszę, jeśli tak nie powinnaś odpowiadać na mój post.
tstako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 15:52   #1627
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez tstako Pokaż wiadomość
moim zdaniem bardziej olała to co piszesz jak większość tutaj. ale są tacy którzy tego nie rozumieją(podpowiem że chodzi o Ciebie)


poza tym prosze nie wyrażaj się w moim imieniu na temat że obrzydza użytkowników wstawiając swoje zdjęcia bo mnie obrzydza widok innych krótkich paznokci...


ciekawe czy zrozumiałaś o czym piszę, jeśli tak nie powinnaś odpowiadać na mój post.

no to chyba jesteś jedyną osobą, którą obrzydza widok krótkich paznokci tu umieszczanych, bo takich jest tu też sporo. A i ostatnio amidale i anika takowe wstawiły, a ja uważam, jak i wszyscy pozostali poza Tobą, że są piękne, estetyczne i zadbane i aż miło na nie popatrzeć. Jeśli Tobie jest na widok takowych paznokci niedobrze, to tu nie zaglądaj a z justynką umów się i niech Ci wysyła na maila swoje.

Swoją drogą, skoro Tobie niedobrze na widok krótkich paznokci, to ciekawe jakie Ty chłopcze nosisz.....

Edytowane przez ananonda191
Czas edycji: 2008-11-22 o 15:55
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 16:08   #1628
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Aj dziewczynki jak wy ślicznie po sobie jeździcie
Skórki mam suche bo i całe dłonie mam bardzo suche. Ale nie zjadam bo na rękach bakterie są przecież a że ja maniak jestem to nie tykam.
A macie jakiś sposób na te skórki? bo faktycznie czasem aż białe mi się robią.
__________________
"- Czy jest coś gorszego od zwietrzałej kawy ?!
- Jest. Sąsiad, który posiada pozwolenie na broń i żółte papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 16:11   #1629
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

tstako miota wiktem na widok krótkich paznokci, no okej, ale to oznacz jedno z dwóch - albo ma długie i ludzie na ulicy witają go okrzykiem wuteef albo chodzi w rękawiczkach.
__________________
"- Czy jest coś gorszego od zwietrzałej kawy ?!
- Jest. Sąsiad, który posiada pozwolenie na broń i żółte papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 16:19   #1630
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

amidale, wiesz, korzystaj z opcji edytuj, bo nie może być post pod postem
A jeśli chodzi o skórki to nie miałam na myśli ich zjadania, tylko ew. obgryzanie, bo widzę, że Ci się zadzierają. Ja używam herba studio, taki balsam, ale bardzo pomaga też wcieranie w pazurki olejku rycynowego. On bardzo nawilża i nie będziesz miała problemu

Rzeczywiście, albo ma długie, albo chodzi w rękawiczkach - innej opcji nie ma Ale prędzej skłaniałabym się ku tej pierwszej opcji. Rękawiczki non stop ciężko nosić.

Edytowane przez ananonda191
Czas edycji: 2008-11-22 o 16:21
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 16:25   #1631
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Na suche skórki = krem do rąk + olej rycynowy
I po sprawie... Nic trudnego.
Korzystaj z wyszukiwarki
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 16:31   #1632
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

może dla Ciebie nic trudnego, ale jest trochę więcej kosmetyków na rynku niż olejek rycynowy i krem do rąk. I ciekawe która wyszukiwarka powie Ci: olejek rycynowy + krem, bo poda miliony sposobów, a dziewczyna pyta o jakiś najskuteczniejszy sposób, więc się nie mądrzyj. Poza tym już wyżej napisałam olejku, więc korzystaj z wyszukiwarki i patrz co inni piszą, zanim podasz poraz n-ty ten sam sposób....
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 16:31   #1633
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

edycje rozumiem tyle że nie przepadam ale ok, już się stosuję
fakt, wyszukiwarka dobra rzecz
olejem rycynowym jestem zaskoczona, wiem ze ma zbawienny wpływ na włosy a że na paznokcie.... hmm zaskoczenie.
__________________
"- Czy jest coś gorszego od zwietrzałej kawy ?!
- Jest. Sąsiad, który posiada pozwolenie na broń i żółte papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 16:34   #1634
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

w sumie olejek to uniwersalny, w niektórych sytuacjach zbawienny kosmetyk, nasze babcia używały go do rzęs, do paznokci, do włosów, do zrogowaciałego naskórka na piętach i w każdym z tych przypadków sprawdzał się znakomicie.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 16:42   #1635
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

ja też używam do brwi i są takie jakie być powinny, jednym słowem to cudowny lek
__________________
"- Czy jest coś gorszego od zwietrzałej kawy ?!
- Jest. Sąsiad, który posiada pozwolenie na broń i żółte papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 16:46   #1636
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
może dla Ciebie nic trudnego, ale jest trochę więcej kosmetyków na rynku niż olejek rycynowy i krem do rąk. I ciekawe która wyszukiwarka powie Ci: olejek rycynowy + krem, bo poda miliony sposobów, a dziewczyna pyta o jakiś najskuteczniejszy sposób, więc się nie mądrzyj. Poza tym już wyżej napisałam olejku, więc korzystaj z wyszukiwarki i patrz co inni piszą, zanim podasz poraz n-ty ten sam sposób....

Pisałam swój post kiedy Ty jeszcze swojgo nie napisałas. A zresztą- co Ty mi mozesz radzić
Widać tez nie potrafisz korzytac z wyszukiwarki, bo przeciez można wpiac "suche sórki" i wyskoczy pełno wątków z radami o tym problemie. Nie myślałaś o tym?
A co to znaczy "sie nie mądrzyj"? Myślałam że mówi sie " nie mądruj"

Wypadałoby skończyć te zaczepki- nie wiem co chcesz tym osiągnąc...
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG

Edytowane przez kaskaj24
Czas edycji: 2008-11-22 o 16:48
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 16:56   #1637
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

o olejku rycynowym napisałam, zanim Ty jeszcze zaczęłaś pisać swój post, więc się powtarzasz. A z wyszukiwarki korzystać potrafię i o tym mówiłam, ze wyszukiwanie po wpisaniu: suche skórki dałoby tysiące postów na ten temat, a dziewczyna chciala wiedzieć, więc jej się grzecznie odpowiada co się wie, a nie się wymądrza o wyszukiwarce. Mądrzenie się o wyszukiwarce ma być środkiem zaradczym, ale gdy już jest post i jest pytanie, to się człowieka nie olewa, bo jego pytanie i tak zostanie i tak. To że gdzies jest coś napisane na temat suchych skórek, to nie znaczy, że pisząc posty w watkach nalezy uważać na każde słowo, byc sztywnym i nie rozmawiać luźno i normalnie, tylko dlatego, że gdzieś już o tym była mowa. W każdym wątku zawsze ktoś może powiedzieć coś innego, coś co się przyda, nawet jeśli odrobinę odbiega od tematu.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 17:04   #1638
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
o olejku rycynowym napisałam, zanim Ty jeszcze zaczęłaś pisać swój post, więc się powtarzasz. A z wyszukiwarki korzystać potrafię i o tym mówiłam, ze wyszukiwanie po wpisaniu: suche skórki dałoby tysiące postów na ten temat, a dziewczyna chciala wiedzieć, więc jej się grzecznie odpowiada co się wie, a nie się wymądrza o wyszukiwarce. Mądrzenie się o wyszukiwarce ma być środkiem zaradczym, ale gdy już jest post i jest pytanie, to się człowieka nie olewa, bo jego pytanie i tak zostanie i tak. To że gdzies jest coś napisane na temat suchych skórek, to nie znaczy, że pisząc posty w watkach nalezy uważać na każde słowo, byc sztywnym i nie rozmawiać luźno i normalnie, tylko dlatego, że gdzieś już o tym była mowa. W każdym wątku zawsze ktoś może powiedzieć coś innego, coś co się przyda, nawet jeśli odrobinę odbiega od tematu.

Uuuu... Dzięki za dobre rady To nie jest olewanie lecz pomoc aby kogoś nakierunkować na najwłaściwszy wątek, wiesz? Ok- skończmy
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 17:07   #1639
JustynkaPl
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaPl
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 252
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
JustynkaPL ! pierwszy raz widzę takie paznokcie naturalne, bo tipsy to wiadomo :P szok naprawdę ja myślałam że mam długie paznokcie hehe, podziwiam Cię, a nie masz tak że złamie Ci się jeden? i co wtedy, obcinasz wszystkie? oczywiście odpukuję od razu żeby Ci się nigdy nie łamały!!
A w ogóle to Witam dziewczyny jak mój TŻ wróci za 2 tyg z cyfrówką to może i ja się czymś pochwalę

W sumie , jakby tak tfu tfu mi sie cos zlamalo to na pewno bym musiala wszystko obciac, ale jak na razie jest wszystko ok i nie mam problemow, wazne jest dobre pomalowanie plytki bo lakier bardzo dobrze tez wzmacnia paznockiee
koniecznie pochwal sie swoimi jak juz bedziesz miala aparat czekam z niecierpliwoscia
JustynkaPl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 17:08   #1640
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

każdy sam się umie nakierunkować i wie, że tu jest dużo wątków, a jak ktoś jest tu od niedawna i napisał dopiero 9 wiadomości to można się domyślić, ze jeszcze ich wszystkich nie wynalazł i nie poczytał. Koniec dyskusji.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 17:11   #1641
JustynkaPl
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaPl
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 252
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez kaskaj24 Pokaż wiadomość
Uuuu... Dzięki za dobre rady To nie jest olewanie lecz pomoc aby kogoś nakierunkować na najwłaściwszy wątek, wiesz? Ok- skończmy

Kasiu dochodze do wniosku ze ananonda191 dosc konfliktowa osoba - tak wlasciwie jedyna na naszym forum, wiec mam propozycje konczymy z dyskujsami z nia
JustynkaPl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 17:19   #1642
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez JustynkaPl Pokaż wiadomość
Kasiu dochodze do wniosku ze ananonda191 dosc konfliktowa osoba - tak wlasciwie jedyna na naszym forum, wiec mam propozycje konczymy z dyskujsami z nia
Dokładnie

A jeśli chodzi o Ciebie Justynko to czekam na odpowiedz na moje pytanie i vendettki
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 17:21   #1643
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez tstako Pokaż wiadomość
moim zdaniem bardziej olała to co piszesz jak większość tutaj. (...)
I Tobie radzę zrobić to samo, bo widać ktoś bardzo chcę tu na siebie zwrócić uwagę . W razie czego przy poście jest taki wykrzyknik - zgłoś do moderatora.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 17:28   #1644
JustynkaPl
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaPl
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 252
Smile Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez aamidale Pokaż wiadomość
JustynkaPl ta oliwka z cytryną to ciepła musi być? Zapuszczać jak ty nie bede z opisanych wyżej powodów bo wygladam wtedy jak dzieciak z doczepionym plastikiem, ale ekstra mocne to one nie są.
Kupiłam w necie odzywkę express nail hardner alessandro i złazi z pazurów tragicznie, generalnie z każdym lakierem mam taki problem, wszystko ślicznie dopóki nie zacznie złazić płatami. Znacie jakiś sposób czy muszę zacząć stosować ośmiorniczkę jako bazę?
ja robie to tak, pol szklanki oliwy powolutku podgrzewam, leciutko, przelewam do miseczki dodaje polowe cytryny, potem mieszam i mocze paznokcie dopoki oliwa nie wystygnie potem jeszcze wacikiem wcieram, troche czasu mi to zajmuje dlatego albo robie to przy dobrym filmie albo wspolnie z siostra dla towarzystwa oba sposoby goraco polecam hehe
JustynkaPl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 17:42   #1645
JustynkaPl
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaPl
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 252
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez vendettka Pokaż wiadomość
Bardziej mnie ciekawi jak trzyma jakieś pisadło np.długopis w ręce pisze smsy albo np.jak wpadnie jej coś to oka to jak to wyciąga?
no wieec hehe tak wlasciwie to nie mam probemu wiekszego z czynnosciami manualnymi, oczywiscie zapinanie guzikow zajmuje mi troche wiecej czasu niz Wam, ale daje rade, z pisaniem tez nie ma problemow - to mi nasunelo pomysl na zdjecie - postaram sie zrobic przy pisaniu wlasnie, z obsluga tel tez nie - mam wyswietlacz dotykowy a co do oczu to ja nosze soczewki i technikee ich zakladania i zdejmowania mam opanowana do perfekcji hehe )wiec jak widzicie ze wszystki daje sobie rade - predzej czy pozniej ;P
JustynkaPl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:27   #1646
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Postanowiłam wkleić taką ciekawostkę

Zapewne większość z Was słyszała już o tej pani
Nazywa się Lee Redmond i jest posiadaczką najdłuższych naturalnych paznokci na świecie. Nie obcinała ich od 28lat! Najdłuższy ma około 80cm. A najlepsze jest w tym to ze normalnie funkcjonuje na codzień- jeździ samochodem i pracuje jako fryzjerka!
Musi się namęczyć trochę przy malowaniu takich szponów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paznokcie3.jpg (39,1 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paznokcie1.jpg (24,6 KB, 184 załadowań)
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:37   #1647
JustynkaPl
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaPl
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 252
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez kaskaj24 Pokaż wiadomość
Postanowiłam wkleić taką ciekawostkę

Zapewne większość z Was słyszała już o tej pani
Nazywa się Lee Redmond i jest posiadaczką najdłuższych naturalnych paznokci na świecie. Nie obcinała ich od 28lat! Najdłuższy ma około 80cm. A najlepsze jest w tym to ze normalnie funkcjonuje na codzień- jeździ samochodem i pracuje jako fryzjerka!
Musi się namęczyć trochę przy malowaniu takich szponów

Szok !! hehe niesamowite, ale nie chcialabym zeby mi farbowala wlosy , jak to mozna byc dokladnym z takimi paznokciami hehe
JustynkaPl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:40   #1648
samanta00
Wtajemniczenie
 
Avatar samanta00
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Heaven And Hell.:)
Wiadomości: 2 746
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Obrzydliwie to wygląda...jeszcze by mogła oko wydłubać przy farbowaniu Ciekawe jak radzi sobie z włożeniem tamponaNo chyba,że nie używa.
__________________
"Tam Gdzie Nie Ma Nic,Wszystko Się Zaczyna (...)"

"Nigdy Nie Jest Za Późno...Zacząć Tak Jak Chce Się Żyć..."
samanta00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:46   #1649
JustynkaPl
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaPl
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 252
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez samanta00 Pokaż wiadomość
Obrzydliwie to wygląda...jeszcze by mogła oko wydłubać przy farbowaniu Ciekawe jak radzi sobie z włożeniem tamponaNo chyba,że nie używa.
hehe albo jak pisze na klawiaturze ??
JustynkaPl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:47   #1650
samanta00
Wtajemniczenie
 
Avatar samanta00
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Heaven And Hell.:)
Wiadomości: 2 746
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Może palcami u nóg. Albo nie korzysta w komputera.
__________________
"Tam Gdzie Nie Ma Nic,Wszystko Się Zaczyna (...)"

"Nigdy Nie Jest Za Późno...Zacząć Tak Jak Chce Się Żyć..."
samanta00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.