Filtry UV a makijaż - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-27, 10:53   #4351
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc

Widzę, że już padło to pytanie, ale nie było odpowiedzi!

Czy na Lirene można się malować wszystkim? Czy nie?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...rsja-2008.html
Też chętnie poznam odpowiedź na to pytanie
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 11:45   #4352
martus9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 146
Dot.: Filtry UV a makijaż

A czy można na iwostin nałożyć puder mineralny?ponoć ma jakieś tam fotostabilne filtry chemiczne które nie destabilizują się pod wpływem kosmetyków prawda to?
martus9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 13:55   #4353
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez martus9 Pokaż wiadomość
A czy można na iwostin nałożyć puder mineralny?ponoć ma jakieś tam fotostabilne filtry chemiczne które nie destabilizują się pod wpływem kosmetyków prawda to?
Na Iwostin można się wszystkim malować.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 14:16   #4354
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc

Widzę, że już padło to pytanie, ale nie było odpowiedzi!

Czy na Lirene można się malować wszystkim? Czy nie?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...rsja-2008.html
Ja tez wtedy czekałam na odpowiedź, a teraz nawet bardziej bo obecnie mam to Lirene i daje fluid. Ale cały czas mam obawy..
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 14:26   #4355
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Filtry UV a makijaż

Czy filtr mineralny mozna zdestabilizowac jakimkolwiek podkladem?
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 14:46   #4356
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Filtry UV a makijaż

nie, ale można go zetrzeć nakłąjąc podkład,
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 14:58   #4357
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Też chętnie poznam odpowiedź na to pytanie
Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Ja tez wtedy czekałam na odpowiedź, a teraz nawet bardziej bo obecnie mam to Lirene i daje fluid. Ale cały czas mam obawy..

To jest nas już klika

Justy TY masz sporą wiedzę - wypowiedz się. Prosimy
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 19:58   #4358
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Filtry UV a makijaż

jeżeli kosmetyk zawiera jako filtr UVA Parsol1789 (a Lirene zawiera), to nigdny nie ma 100%pewności, czy coś go nie zdestabilizuje. nawet, jeśli kosmetyk z filtrem zawiera stabilizatory Parsolu1789 (a Lirene ma je 2; to dobrze), nie wiadomo "na bank", jak się zachowa. trzebya by przeprowadzić badania w laboratorium.

ja, żeby nie utrudniać nadmiernie sobie życia, zakładam, że nawet jeśli Parsol 1789 się zdestabilizuje, to będą działały pozostałe filtry UVA użyte w kremie (tu: Tinosorb M; w pewnym stopniu też octocrylene, dwutlenek tytanu).

Jeżeli chcemy z mieć całkowitą pewność, to trzeba używać kosmetyków bez Parsolu1789-> wybór się wtedy zawęża głównie do Avene.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 10:08   #4359
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Question Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Ja tez wtedy czekałam na odpowiedź, a teraz nawet bardziej bo obecnie mam to Lirene i daje fluid. Ale cały czas mam obawy..
Też maziam się Lirene 50+, na razie nie narzekam, ale niestety moja twarz potrzebuje odrobiny podkładu. Przed zakupem Lirene zawsze używałam Essence musu albo Rimmela recover'a, które zawierają zdecydowanie mikę (recover...), talk itd. Czy na rpawde bardzo zaszkodzą filtrowi, jeśli delikatnie je wklepuje w skórę, bez wcierania?
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 10:10   #4360
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
jeżeli kosmetyk zawiera jako filtr UVA Parsol1789 (a Lirene zawiera), to nigdny nie ma 100%pewności, czy coś go nie zdestabilizuje. nawet, jeśli kosmetyk z filtrem zawiera stabilizatory Parsolu1789 (a Lirene ma je 2; to dobrze), nie wiadomo "na bank", jak się zachowa. trzebya by przeprowadzić badania w laboratorium.

ja, żeby nie utrudniać nadmiernie sobie życia, zakładam, że nawet jeśli Parsol 1789 się zdestabilizuje, to będą działały pozostałe filtry UVA użyte w kremie (tu: Tinosorb M; w pewnym stopniu też octocrylene, dwutlenek tytanu).

Jeżeli chcemy z mieć całkowitą pewność, to trzeba używać kosmetyków bez Parsolu1789-> wybór się wtedy zawęża głównie do Avene.
Ok Dziękujemy za szczegółowe objaśnienia!



Chyba nie będę się tym tak przejmować i mimo wszystko kupię Lirene. Do tej pory używałam Iwostinu, więc zasada podobna.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 18:25   #4361
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Filtry UV a makijaż

witam was.jestem nowa jesli chodzi o filtry ale poczytalam kilka watków i juz mniej wiecej wiem co i jak . mam cere naczyniowa wiec postanowilam sie przełamac i jednak uzywac filtrów.chyba na poczatek kupie lirene skoro mozna sie po niej malowac.w sumie wydatek niewielki ,a wole nie ryzykowac od razu kupna avene za ponad 50zl,szczegolnie ze inne ich specyfiki zle dzialaly na moja skore.niestety probek w aptekach maja malo.udało mi sie wydębic antheliosa LRP i go sobie narazie uzywam.niestety nie ma na nim skladu i nie wiem czy np jak nie zdestabilizuje sobie tego parsolu podkladem,czy dalej bedzie dzialal (nie wiem czy ma inne skladniki ktore ratuja ochore przeciwsloneczna).
no ale nic,jakos sie dokopie to skladu potem.myslicie ze lirene to jest dobry filtr na sam poczatek??ma duzo dobrych opinii na kwc wiec chcialam od niego zaczac.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-28, 21:24   #4362
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
witam was.jestem nowa jesli chodzi o filtry ale poczytalam kilka watków i juz mniej wiecej wiem co i jak . mam cere naczyniowa wiec postanowilam sie przełamac i jednak uzywac filtrów.chyba na poczatek kupie lirene skoro mozna sie po niej malowac.w sumie wydatek niewielki ,a wole nie ryzykowac od razu kupna avene za ponad 50zl,szczegolnie ze inne ich specyfiki zle dzialaly na moja skore.niestety probek w aptekach maja malo.udało mi sie wydębic antheliosa LRP i go sobie narazie uzywam.niestety nie ma na nim skladu i nie wiem czy np jak nie zdestabilizuje sobie tego parsolu podkladem,czy dalej bedzie dzialal (nie wiem czy ma inne skladniki ktore ratuja ochore przeciwsloneczna).
no ale nic,jakos sie dokopie to skladu potem.myslicie ze lirene to jest dobry filtr na sam poczatek??ma duzo dobrych opinii na kwc wiec chcialam od niego zaczac.
dla mnie idealny, świetny pod make-up, nic się nie roluje, nie wałkuje, nie ściera, twarz mam zmatowioną praktycznie przez 6 godz bez poprawek (na filtr wklepuje odrobinę podkladu rimmel recover, korektora i skrobię).
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 23:56   #4363
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczyny, gdzie Wy kupujecie ten krem Lirene? W necie nie mogę go nigdzie znaleźć, a stacjonarnie też nie ma (uroki mojej 'cywilizowanej' lokalizacji). W aptece, Rossmanie, czy macie jakiś sklep netowy? W poniedziałek wybieram się do miasta, ale kurczę nie wiem gdzie go szukać... Proszę o pomoc
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 00:07   #4364
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie Wy kupujecie ten krem Lirene? W necie nie mogę go nigdzie znaleźć, a stacjonarnie też nie ma (uroki mojej 'cywilizowanej' lokalizacji). W aptece, Rossmanie, czy macie jakiś sklep netowy? W poniedziałek wybieram się do miasta, ale kurczę nie wiem gdzie go szukać... Proszę o pomoc
To trochę loteria, ja nie mogłam znaleźć. Zapytałam mailem przemiłą panią, do której kontakt znalazłam na stronie Lirene, i otrzymałam listę sklepów, które zamówiły pełną ofertę z serii słonecznej. Możesz zrobić tak samo A jeśli wolisz szukać, to raczej apteki. Był też na allegro i w jednej aptece internetowej, ale przesyłka 13 zł, przy zamówieniu jednej rzeczy, to dla mnie przesada
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 00:48   #4365
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziękuję Ci bardzo Dobra Kobieto! Skorzystam z Twojej rady
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 10:50   #4366
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ogólnie zauważyłam że jest problem z zakupem Lirene. O ile w aptekach bez problemu są Avene, Vichy i inne to Lirenka normalnie będąca w sklepach jest o tej porze roku niedostępna. Ja zamówiłam z apteki internetowej przy okazji innych zakupów. Jak tylko pojawi się w sklepach na lato to zrobię zapasy na cały rok
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 11:13   #4367
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie Wy kupujecie ten krem Lirene? W necie nie mogę go nigdzie znaleźć, a stacjonarnie też nie ma (uroki mojej 'cywilizowanej' lokalizacji). W aptece, Rossmanie, czy macie jakiś sklep netowy? W poniedziałek wybieram się do miasta, ale kurczę nie wiem gdzie go szukać... Proszę o pomoc
Ja kupiłam w aptece w Kauflandzie
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 11:36   #4368
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Ogólnie zauważyłam że jest problem z zakupem Lirene. O ile w aptekach bez problemu są Avene, Vichy i inne to Lirenka normalnie będąca w sklepach jest o tej porze roku niedostępna. Ja zamówiłam z apteki internetowej przy okazji innych zakupów. Jak tylko pojawi się w sklepach na lato to zrobię zapasy na cały rok
W Poznaniu dostępna (cale póki stoją - od 30 do 50, lącznie z linią "dziecięcą")
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 13:27   #4369
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Filtry UV a makijaż

a w krakowie ktos widzial tą lirene? znalazlam na allegro lirene za 21zl ,ale przesylka wyszlaby mnie 50% ceny samego kremu. nie wiem czy nie lepiej poczekac.
blau moze ty jestes z krakowa?tu w krakowie tez jest kaufland jeden i tez maja w nim apteke.

właśnie sobie przeglądnełam skład Anthelios Dermo-Pediatrics LRP.jesli dobrze mysle,to mimo ze mi sie zdestabilizuje parsol przez uzywanie podkładu,to pozostaje jeszcze Tinosorb S,Titanium Dioxide, Octocrylene,Mexoryl XL,Mexoryl XS i one bedą działac.patrzyłam na ten skład analogicznie jak JUSTY na lirene.dobrze mi się wydaje???
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam

Edytowane przez zetafon
Czas edycji: 2009-03-29 o 13:39
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 13:33   #4370
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
W Poznaniu dostępna (cale póki stoją - od 30 do 50, lącznie z linią "dziecięcą")

A gdzie dokładnie?
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 14:28   #4371
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
A gdzie dokładnie?
Na pewno na Glogowskiej i 27 grudnia
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 23:02   #4372
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
a w krakowie ktos widzial tą lirene? znalazlam na allegro lirene za 21zl ,ale przesylka wyszlaby mnie 50% ceny samego kremu. nie wiem czy nie lepiej poczekac.
blau moze ty jestes z krakowa?tu w krakowie tez jest kaufland jeden i tez maja w nim apteke.

właśnie sobie przeglądnełam skład Anthelios Dermo-Pediatrics LRP.jesli dobrze mysle,to mimo ze mi sie zdestabilizuje parsol przez uzywanie podkładu,to pozostaje jeszcze Tinosorb S,Titanium Dioxide, Octocrylene,Mexoryl XL,Mexoryl XS i one bedą działac.patrzyłam na ten skład analogicznie jak JUSTY na lirene.dobrze mi się wydaje???
Niestety nie jestem z Krakowa ale myślę, że a w aptece Kauflandowej powinna być także u Ciebie
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 08:20   #4373
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
jeżeli kosmetyk zawiera jako filtr UVA Parsol1789 (a Lirene zawiera), to nigdny nie ma 100%pewności, czy coś go nie zdestabilizuje. nawet, jeśli kosmetyk z filtrem zawiera stabilizatory Parsolu1789 (a Lirene ma je 2; to dobrze), nie wiadomo "na bank", jak się zachowa. trzebya by przeprowadzić badania w laboratorium.

ja, żeby nie utrudniać nadmiernie sobie życia, zakładam, że nawet jeśli Parsol 1789 się zdestabilizuje, to będą działały pozostałe filtry UVA użyte w kremie (tu: Tinosorb M; w pewnym stopniu też octocrylene, dwutlenek tytanu).

Jeżeli chcemy z mieć całkowitą pewność, to trzeba używać kosmetyków bez Parsolu1789-> wybór się wtedy zawęża głównie do Avene.
To ja jednak pozostanę wierna Avence. Nie zrezygnuje z makijażu,a jak juz używam filtra to chcę miec pewność możliwie najwyższej ochrony.
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 20:56   #4374
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
To ja jednak pozostanę wierna Avence. Nie zrezygnuje z makijażu,a jak juz używam filtra to chcę miec pewność możliwie najwyższej ochrony.
Czytałam, że Avenka może zapchać, jakoś nie chce ryzykować zwłaszcza że i tak mam juz problemy z zapychaniem... zostanę przy lirene, muszę się w nią zaopatrzyć, bo ciężko ją dostać w sklepach stacjonarnych.
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 21:08   #4375
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Filtry UV a makijaż

Hmm mnie Avene trochę zapychało..Dlatego zostanę przy Lirene (cena też ma znaczenie )
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 21:08   #4376
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość
Czytałam, że Avenka może zapchać, jakoś nie chce ryzykować zwłaszcza że i tak mam juz problemy z zapychaniem... zostanę przy lirene, muszę się w nią zaopatrzyć, bo ciężko ją dostać w sklepach stacjonarnych.
Jednych zapycha, innych nie - jak każdy filtr. Ja tam bardzo sobie chwalę Avenke
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 16:38   #4377
lolerai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 37
Talking Dot.: Filtry UV a makijaż

Uprzejmie informuję wszystkie zainteresowane dziewczęta, że Lirenkę we Wrocławiu można nabyć w Naturze przy drukarskiej
lolerai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 18:11   #4378
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Filtry UV a makijaż

witam.nie wiem czy dobrze zrobilam ale kupilam filtr biodermy we fluidzie,spf 50 : http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20673
miala ktoras z was doswiadczenie z nim?ja dopiero jutro go uzyje.
kto mi powie gdzie w krakowie kupie lirene 50+ ??? bardzo prosze o pomoc ,bo stwierdzam ze moge miec dwa filtry.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 20:19   #4379
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Filtry UV a makijaż

w Płocku, w Naturze - pełen wypas Lirene
nabyłam już Family 50, jutro testy
mam ochotę jeszcze na Kids 69
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 20:20   #4380
LadyInBlack2
Rozeznanie
 
Avatar LadyInBlack2
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 573
Dot.: Filtry UV a makijaż

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1171198 4]Jednych zapycha, innych nie - jak każdy filtr. Ja tam bardzo sobie chwalę Avenke [/quote]

ja też jestem bardzo zadowolona z Avene, zarówno z tradycyjnej jak i z mineralnej nigdy mnie nie zapchała, co więcej- odkąd jej używam, przestałam mieć problemy z cerą
__________________
(...) I look and feel this way because I drank, and I smoked, I lived, and I loved, danced, sang, wept, and screwed my way through a pretty damn good life. Getting old ain't bad. Getting old thats earned!
-The Guardian, 2006-

LadyInBlack2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.