acne-derm, brevoxyl a naczynka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-30, 10:35   #1
kimiko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 51

acne-derm, brevoxyl a naczynka


dziewczyny, byc moze byla podobna dyskusja na forum, ale od razu mowie, ze szukalam cos sie jednak dzieje z wyszukiwarka, kiedy klikam na wyszukane watki, przekierowuje mnie zawsze do glownej strony forum.
do rzeczy, czy przy cerze naczynkowej ( problemem nie jest rumien, ale pojedyncze rozszerzone naczynka ) mozna zastosowac, ktorys z tych kosmetykow w celu pozbycia sie wagrow? czytalam inne watki, wiem o toniku pichtowym, maseczce i toniku aspirynowym.
nie znalazlam informacji na temat kwasu azaleinowego przy naczynkach. a moze jeszcze lepszy bylby effaclar?
( przy okazji, moj 17 letni brat ma tradzik, sporo wagrow i troszke ropnych wypryskow, ktore z tych trzech mazidel jest najbardziej skuteczne? o kazdym troche czytalam, wiec wiem jak dzialaja itd ) dzieki i pozdrawiam
kimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 11:26   #2
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: acne-derm, brevoxyl a naczynka

Ja czytałam na forum, że AD można, a co do Brevoxylu - nie wiem.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 16:27   #3
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: acne-derm, brevoxyl a naczynka

Ja mam cerę wybitnie naczynkową. Uzywałam AD i Brevoxylu i żaden nie wpłynąl negatywnie na naczynka. Brevoxyl tylko wysuszył mi skórę
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 16:39   #4
kimiko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: acne-derm, brevoxyl a naczynka

dzieki, dziewczyny.
Milka, w jakim celu uzywalas tych kremow? jesli na tradzik, powiedz ktory lepiej skutkowal, to zakupie dla brata a czy mialas okazje sie przekonac, czy dzialaja na wagry?
pozdrawiam
kimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 16:43   #5
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: acne-derm, brevoxyl a naczynka

Korzystając z faktu, że o kwasach mowa (acne-derm) zadam pytanko Czy to normalne, że po używaniu acne dermu i effaclar K nakładanych na noc skóra rano bardzo się świeci w tych miejscach w których nałożyłam

Wiem, że pewnie to pytanie już pojawiło się w którymś z kwasowych wątków, ale są one tak długie, że nie mam siły szukać

Z góry dziękuje za odpowiedz
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 17:32   #6
kimiko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: acne-derm, brevoxyl a naczynka

Milka, moze chodzi o to, ze kiedy cere wysuszasz kwasami, ona zaczyna sie paradoksalnie przetluszczac? ( chodzi o to, ze moze w reakcji na przesuszenie wydziela nadmiar loju ) moze sprobuj po nalozeniu kwasu odczekac i posmarowac jakims dobrym, niezapychajacym nawilzaczem?

i jeszcze pozwole sobie przypomniec moje pytanie

Cytat:
Napisane przez kimiko
Milka, w jakim celu uzywalas tych kremow? jesli na tradzik, powiedz ktory lepiej skutkowal, to zakupie dla brata a czy mialas okazje sie przekonac, czy dzialaja na wagry?
pozdrawiam
kimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 19:21   #7
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: acne-derm, brevoxyl a naczynka

Cytat:
Napisane przez kimiko
dzieki, dziewczyny.
Milka, w jakim celu uzywalas tych kremow? jesli na tradzik, powiedz ktory lepiej skutkowal, to zakupie dla brata a czy mialas okazje sie przekonac, czy dzialaja na wagry?
pozdrawiam
Właśnie po to żeby pozbyć się zaskórników i rozszerzonych porów.

Brevoxyl działał na mnie na początku naprawdę bardzo dobrze. Nawet siostra zauważyła zmianę na dobre Jednak trochę z nim przesadziłam. Nie stosowałam żadnych kremów nawilżających i mi się bardzo przesuszyła cera więc musiałam z niego zrezygnować. Po zaprzestaniu kuracji wszystko wróciło do normy, a miałam ładnie zweżone pory i zaskórników dużo mniej.

Po acne-dermie miałam ropne wypryski dlatego, że po jego nałożeniu kładłam od razu krem, a nie powinno się tak robić. Później już nic nie kładłam na acne-derm i ładnie zwęziły mi się pory, ale po zaprzestaniu kuracji wszystko wróciło do normy. Teraz znowu go stosuje. Ogólnie cera wydaje się być rozjaśniona, ale zaskórniki i rozszerzone pory nadal są Stosuje go dość nieregularnie, więc może dlatego nie widać jak narazie za bardzo rezultatów.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 21:19   #8
kimiko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: acne-derm, brevoxyl a naczynka

Milka, dzieki! troche jeszcze poczytalam o rozjasniajacych wlasciwosciach kwasu azaleionowego ( acne derm ) i chyba jest lepszy, jesli chce sie usunac blizny i przebarwienia.. moze wiec wyprobuje brevoxylu. dzieki za pomoc!
kimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 21:26   #9
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: acne-derm, brevoxyl a naczynka

Cytat:
Napisane przez kimiko
Milka, dzieki! troche jeszcze poczytalam o rozjasniajacych wlasciwosciach kwasu azaleionowego ( acne derm ) i chyba jest lepszy, jesli chce sie usunac blizny i przebarwienia.. moze wiec wyprobuje brevoxylu. dzieki za pomoc!
Nie ma sprawy Tylko pamiętaj o nawilżaniu i nie przesadzaj z brevoxylem - raz dziennie wystarczy (ja kładłam 2 razy dziennie - rano i wieczorem)
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 21:46   #10
kimiko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: acne-derm, brevoxyl a naczynka

nie nie, ja na dzien obowiazkowo sie filtruje przy nakladaniu roznych silnych specyfikow na noc, to juz koniecznie. mysle, ze bede go klasc co drugi dzien, a co drugi jakis nawilzacz. jesli ty uzywasz teraz acne dermu, to koniecznie powinnas klasc na dzien filtry, o ile tego nie robisz
kimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 08:26   #11
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: acne-derm, brevoxyl a naczynka

Cytat:
Napisane przez kimiko
nie nie, ja na dzien obowiazkowo sie filtruje przy nakladaniu roznych silnych specyfikow na noc, to juz koniecznie. mysle, ze bede go klasc co drugi dzien, a co drugi jakis nawilzacz. jesli ty uzywasz teraz acne dermu, to koniecznie powinnas klasc na dzien filtry, o ile tego nie robisz
Oczywiście, że robie Kłade filtry nawet jak nie używam żadnych kwasowych specyfików
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 17:49   #12
karolina777
Raczkowanie
 
Avatar karolina777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: acne-derm, brevoxyl a naczynka

dołączam się do pytania z tematu - czy można stosować brevoxyl jak się ma cerę naczynkową??? Czy ktoś coś słyszał na ten temat?
karolina777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 20:33   #13
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: acne-derm, brevoxyl a naczynka

Brevoxyl moze podrazniac i silnie wysuszac cere wiec przy problemach z cera naczynkowa zrobilabym maly test i uzyla go TYLKO punktowo-kazda cera zareaguje inaczej.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.