Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-12-11, 09:11   #2071
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Ogl±da³am jeszcze na allegro profesjonalne farby Wella i zainteresowa³ mnie te odcienie ze zdjêæ. Tyle jest tych profesjonalnych farb na allegro i ka¿da ma ³adny rudy wiêc ciê¿ko siê zdecydowaæ. Obecnie waham siê miêdzy profesjonaln± Joann±, Majirel i Well±.

U mnie jedynym rozwi±zaniem jest utleniacz 9procent by z br±zu wyszed³ mi rudy ale wyczyta³am na w±tku o Majirel, ¿e lepiej najpierw rozja¶niæ ca³e w³osy osobno bo przy nak³adaniu farby z rozja¶niaczem 9procent w³osy mog± wyj¶æ dwukolorowe- odrosty blond a reszta w³osów ruda...wiêc sama nie wiem
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-11, 12:16   #2072
fantynaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Chii1986 - Zawsze podziwia³am osoby z ciemnymi w³osami, które decydowa³y sie na tak drastyczne i CZASOCH£ONNE zmiany. Za pierwszym razem jeszcze ok, ale potem trzeba bedzie wojowaæ co trzy tygodnie z odrostami, ¿eby nie wygl±da³o to niechlujnie. Za³ama³abym sie chyba.

Ja czekam teraz ci±gle a¿ mi ta szamponetka miedziana czerwieñ garniera zejdzie, bo kolor kompletnie nie trafi³ w mój gust. henna juz czeka.
fantynaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:28   #2073
nikki26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Dziewczyny, dorad¼cie!
Idê w poniedzia³ek do fryzjera, u¿ywaj± tam Loreala, mo¿e co¶ polecicie?
Marzy mi siê co¶ w rodzaju cynamonu, mo¿e troszkê ciemniejsze, nie za jaskrawe. Mo¿e co¶ w odcieniu jaki ma teraz Anahi?
nikki26 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-11, 21:16   #2074
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomo¶ci: 8 379
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

znow sie udziele... marzy mi sie teraz kolor taki jak w zalaczniku. problem - nie jestem 100% przekonana do tej farby, mialam jakis odcien pare miesiecy temu (cos z brazowych) i o ile efekt na poczatku byl ladny, to farba baaardzo szybko sie zmywala i mialam zastrzezenia co do jej delikatnosci dla wlosow... ale nie moge znalezc takiego koloru wsrod innych serii. a oni teraz chyba zmienili troche szate i byc moze tez recepture i nie wiem, czy zaryzykowac... rzucila sie wam w oczy jakas zmywalna (24 mycia/6 tygodni itp.) farba w takim jesienno-rudym odcieniu?
cloche jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-11, 21:19   #2075
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamo¶æ
Wiadomo¶ci: 2 554
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez cloche Poka¿ wiadomo¶æ
znow sie udziele... marzy mi sie teraz kolor taki jak w zalaczniku. problem - nie jestem 100% przekonana do tej farby, mialam jakis odcien pare miesiecy temu (cos z brazowych) i o ile efekt na poczatku byl ladny, to farba baaardzo szybko sie zmywala i mialam zastrzezenia co do jej delikatnosci dla wlosow... ale nie moge znalezc takiego koloru wsrod innych serii. a oni teraz chyba zmienili troche szate i byc moze tez recepture i nie wiem, czy zaryzykowac... rzucila sie wam w oczy jakas zmywalna (24 mycia/6 tygodni itp.) farba w takim jesienno-rudym odcieniu?
czy jest to dostêpne w Polsce?
__________________
Nazywam siê Emilka i... JestemW£OSOMANIACZK¡!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-11, 21:28   #2076
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomo¶ci: 8 379
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Poka¿ wiadomo¶æ
czy jest to dostêpne w Polsce?
hmm... zdaje sie, ze nie. nie znalazlam tego na polskiej stronie schwarzkopfa. ale moze maja inne serie akurat z tym kolorem (cos z palette - chociaz slyszalam, ze palette ma dosc sredniawe opinie, zeby nie powiedziec kiepskie...)
cloche jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-12, 16:14   #2077
Marquisa
Raczkowanie
 
Avatar Marquisa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Poka¿ wiadomo¶æ
Ogl±da³am jeszcze na allegro profesjonalne farby Wella i zainteresowa³ mnie te odcienie ze zdjêæ. Tyle jest tych profesjonalnych farb na allegro i ka¿da ma ³adny rudy wiêc ciê¿ko siê zdecydowaæ. Obecnie waham siê miêdzy profesjonaln± Joann±, Majirel i Well±.
Welle zdecydowanie odradzam, Joanny nie próbowa³am. Najlepsze z tego wszystkiego Majirel. Je¶li masz przeprowadziæ taki zabieg z rozja¶niaczami posz³abym do fryzjera. Chocia¿ szczerze mówi±c zgadzam siê z przedmówczyni± i nie rozumiem przeprowadzania takich zmian. Je¶li siê ma ciemne w³osy i urodê brunetki dlaczego to zmieniaæ i tego nie zaakceptowaæ, hm?
Juz predzej jakie¶ ciemniejsze czerwienie bym robi³a...

W³a¶nie pofarbowa³am dzisiaj Garnierem 100% color- 743 z³ocisto miedziany blond. Jak na razie wyszed³ do¶æ czerwony, zobaczymy jak siê bedzie wyp³ukiwa³ bo tym 1 efektem nie ma co siê sugerowaæ. Mango na pocz±tku te¿ jest sztuczno-czerwone a po 3 myciach robi siê coraz bardziej naturalny. W zasadzie póki co efekt strasznie podobny no z blondem to nic wspólnego nie ma...



PS. w za³±czeniu przesy³am zdjêcia po farbowaniu Majirelem 7,44 (która¶ dziewczyna prosi³a), niebawem wrzucê jak po Garnierze

Edytowane przez Marquisa
Czas edycji: 2009-12-12 o 16:42
Marquisa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 16:58   #2078
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 191
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Ostatnie zdjêcie to jak z katalogu rudow³osych i te piegi ¶liczne

Chwiejna88 mog³aby¶ zamie¶ciæ swoje zdjêcie bardzo mnie ciekawi kolor po tej joannie? I na jaki wyj¶ciowy nak³ada³a¶? wychodz± pod czerwieñ?
__________________
Niemo¿liwe jest mo¿liwe
nerla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-12, 19:18   #2079
Mountelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zasiêg orange.
Wiadomo¶ci: 75
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

witam laski
te¿ jestem rudzielcem. od urodzenia
a mój kolor to taki kasztanowo-miedziany-pomidorowoblond xD
ale mówi± na mnie ognistow³osa albo p³omiennow³osa.
kiedy¶ szamponetkami przyciemnia³am w³osy, ale zrozumia³am, ¿e mój naturalny kolor jest naj³adniejszy. ;D
ostatnio szamponetk± robi³am sobie w³osy na halloween. i efekt by³ cudowny

1. naturalne. rok temu
2. farbowane szamponetk±.
3. jak wy¿ej
4. jak wy¿ej
5. naturalne. wrzesieñ/pa¼dziernik. tego roku.
6. czerwiec. naturalne.
7. ubieg³y tydzieñ. naturalne.
__________________
Sex?
a)Male
b)Female
(c)
Yes, please.


17.11.2009 szczêciara.
Mountelly jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-13, 08:46   #2080
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Marquisa Poka¿ wiadomo¶æ
Welle zdecydowanie odradzam, Joanny nie próbowa³am. Najlepsze z tego wszystkiego Majirel. Je¶li masz przeprowadziæ taki zabieg z rozja¶niaczami posz³abym do fryzjera. Chocia¿ szczerze mówi±c zgadzam siê z przedmówczyni± i nie rozumiem przeprowadzania takich zmian. Je¶li siê ma ciemne w³osy i urodê brunetki dlaczego to zmieniaæ i tego nie zaakceptowaæ, hm?
Juz predzej jakie¶ ciemniejsze czerwienie bym robi³a...

W³a¶nie pofarbowa³am dzisiaj Garnierem 100% color- 743 z³ocisto miedziany blond. Jak na razie wyszed³ do¶æ czerwony, zobaczymy jak siê bedzie wyp³ukiwa³ bo tym 1 efektem nie ma co siê sugerowaæ. Mango na pocz±tku te¿ jest sztuczno-czerwone a po 3 myciach robi siê coraz bardziej naturalny. W zasadzie póki co efekt strasznie podobny no z blondem to nic wspólnego nie ma...



PS. w za³±czeniu przesy³am zdjêcia po farbowaniu Majirelem 7,44 (która¶ dziewczyna prosi³a), niebawem wrzucê jak po Garnierze


widzê,¿e kto¶ nie czyta dok³adnie moich postów;-) z natury jestem blondynk±, mam piegi i niebieskie oczy rudy mi pasuje. Raz pofarbowa³am na br±z i dlatego ciê¿ko mi wróciæ do rudego. Ale nie jestem brunetk±. Teraz mam rudobr±zowe w³osy.

Czerwienie nie pasuj± do mojej urody, farbujê jedynie na odcienie miedziane, mam bardzo blad± cerê i w blondzie wygl±dam md³o, jedynie w rudym ³adnie.
A co do farbowania profesjonalnymi w domu to chyba ¿adna filozofia- farbujê siê tak jak kupn± farb± tylko,¿e dajê mocniejszy rozja¶niacz. Poza tym zawsze najpierw robiê test na pasemku wiêc niespodzianek raczej nie bêdzie.

Odrostów nigdy du¿ych nie mam wiêc my¶lê,¿e ró¿nicy widaæ nie bêdzie.. a farbowanie w³osów co 3 tygodnie bo ma siê odrosty jest dla mnie trochê dziwne... moje odrosty widaæ po miesi±cu maj± kolor mysli blond i przy rudym nie s± zbyt widoczne;-)

ba³am siê po prostu tego, ¿e rozja¶niacz rozja¶ni odrosty za mocno i bêd± siê ró¿niæ kolorem od reszty zafarbowanych w³osów ale farbujê od wielu lat i zawsze odrosty i resztê chwyta mi tak samo.


Marquisa, ten Marijel u ciebie ³adny ale dla mnie zbyt "ognisty" dlatego chyba jednak je¶li bedê kupowaæ farbê profesjonaln± wezmê standardowy rozja¶niacz 6 procent bo nie chcê mieæ a¿ tak rudych w³osów, wolê taki kolor jak Ashlee Simpson.

Edytowane przez Chii1986
Czas edycji: 2009-12-13 o 08:52
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-13, 10:55   #2081
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomo¶ci: 14 308
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Poka¿ wiadomo¶æ
widzê,¿e kto¶ nie czyta dok³adnie moich postów;-) z natury jestem blondynk±, mam piegi i niebieskie oczy rudy mi pasuje. Raz pofarbowa³am na br±z i dlatego ciê¿ko mi wróciæ do rudego. Ale nie jestem brunetk±. Teraz mam rudobr±zowe w³osy.
Wydaje mi sie ze wszystkie komentarze o brunetkach byly skietowane do innej wizazanki
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma³py,
rude pochodz± od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2009-12-13 o 10:56
kocurzyca jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 11:28   #2082
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdzieb±d¼
Wiadomo¶ci: 700
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

A ja mam pytanie do Was jako specjalistek od rudo¶ci . Jakim kolorkiem farby mo¿na uzyskaæ taki efekt jak na fotce? Znalaz³am j± w tym w±tku i siê zakocha³am w tym odcieniu Po prostu nieziemski. Nie mówi±c o tym ze przeczyta³am w±tek od deski do deski Od wczoraj wieczorem nic wiêcej nie robiê tylko zachwycam siê tymi kolorkami jakie tu pokazujecie
Bêdê wdziêczna za Wasz± pomoc.
maymay6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-13, 12:52   #2083
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 191
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Poka¿ wiadomo¶æ
a farbowanie w³osów co 3 tygodnie bo ma siê odrosty jest dla mnie trochê dziwne....
A dlaczego? Moje w³osy rosn± w bardzo szybkim tempie i naturalny odrost wygl±da jakby by³ siwy przy rudej reszcie w³osów, dlatego poprawiam go w³a¶nie co 3 tygodnie.Robiê to szamponetk± a co 5-6 tyg nak³adam farbê .Mo¿e jestem dziwna ale mi osobi¶cie bardzo przeszkadza ten kontrast.

P.S.Kiedy farbowa³am henn± to nak³ada³am j± co 2 tygodnie
__________________
Niemo¿liwe jest mo¿liwe
nerla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-13, 13:13   #2084
Marquisa
Raczkowanie
 
Avatar Marquisa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

[QUOTE=nerla;15818936]Ostatnie zdjêcie to jak z katalogu rudow³osych i te piegi ¶liczne

Dziêkuje, to bardzo mi³e

Chii1986- Sorki, ¿e Cie nie zrozumia³am, zasugerowa³am siê postem dziewczyny która napisa³a, ¿e masz ciemne w³osy. Mo¿na siê w tym wszystkim pogubiæ.

7,44 jest intensywny po wyp³ukaniu, to ostatnie zdjêcie by³o ju¿ po kilku myciach ale nie jest to na pewno kolor taki jak ma Ashley. Zreszt± ten jej wpada moim zdaniem w machoniow± czerwieñ w³a¶nie.

Moja ocena Garniera 100% color jak na razie, wynik obserwacji (od wczoraj):
1. W³osy nieprzyjemnie pachn± mi tak jakby farb±, mam uczucie jakbym ich nie sp³uka³a (oczywi¶cie to zrobi³am)
2. Strasznie s± przesuszone (bede musiala chyba konce podciac mocno, jesli ich nie zregeneruje swoimi sposobami )
3. Od¿ywka za³±czona jest delikatnie mówi±c do d...y musialam swoj± maskê nak³adaæ jeszcze profesjonaln±
4. kolor jest jak na razie bardzo ognisty koralowy, zobaczymy jak siê bedzie wyp³ukiwa³... podoba mi siê ale z³ocisto- miedziany blond to mocno od tego odbiega...

A co do farbowania siê ciemnow³osych dziewczyn na rudo, to jest oczywi¶cie kwestia indywidualna. Ogolnie raczej siê wypowiada³am o osobach o typowych cechach urody po³udniowej, które t³amsz± je staraj±c siê byæ rud± lub blondynk± na przyk³ad. No nie rozumiem tego.

Marquisa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-13, 15:38   #2085
H567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 157
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

chce sobie zrobic rudy taki jak w zalaczniku. jaki taki odcien na l'oreal lub garnier?
myslalam na l'oreal mango ale on chyba bardziej w czerwien wpada?
H567 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-13, 18:48   #2086
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomo¶ci: 8 379
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

mi sie wydaje, ze taki fajny rudy wyszedl ktorejs wizazance, jak zmieszala zloto-miedziany z czerwona miedzia od garniera chyba... ale glowy nie dam... i oczywiscie mieszajac tak kolory, mozna dodac wiecej zlotej miedzi, zeby czerwieni bylo jak najmniej. czy zlota miedz zlapie, zalezy od koloru wyjsciowego. loreal ma ze zmywalnych castingow taki zloto-miedziany kolor, probowala ktoras?
cloche jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-13, 20:50   #2087
leeola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: w-wa
Wiadomo¶ci: 49
GG do leeola
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

tak, ja tak zrobi³am :P
wyszlo bardzo fajnie szczegolnie po 2 myciach podobny do tego co ona ma tylko, ¿e bardziej pomaranczowy :P
taki rudy rudy, ¿e bardziej rudy byæ nie mo¿e :P


ale ja mam inne bardzo pilne pytanie
dziewczyny b³agam was powiedzcie mi co to za kolor (za³.). wiem, ¿e temat o tej kobiecie juz byl poruszany ale ja chce miec 100% pewnosci bo ostatnio taki kolor mi chodzi po glowie
blagam o odpowiedz. czy to jest serio tycjan czy cos innego? i jesli znacie taki kolor to jakiej firmy?? prosze )))))

teraz mam wlosy rude ale wyp³owia³e bo zaledwie poltora tygodnia temu farbowalam sie mangiem i juz mi wszedl i znowu mam odrosty widoczne

Edytowane przez leeola
Czas edycji: 2009-12-13 o 20:52
leeola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-13, 21:58   #2088
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamo¶æ
Wiadomo¶ci: 2 554
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

dla mnie intensywna czerwieñ nak³adana na br±z, albo jaki¶ kasztan z czerwieni±
__________________
Nazywam siê Emilka i... JestemW£OSOMANIACZK¡!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-13, 22:10   #2089
leeola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: w-wa
Wiadomo¶ci: 49
GG do leeola
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

nie pomaluje sobie wlosow na bl±z zeby potem malowac na rudy DD
a ten kasztan z rudo¶cia da sie tak? to nie dwa inne utleniacze itp?
pozatym ba³abym sie efektu bo to kot w worku
leeola jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 08:56   #2090
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomo¶ci: 8 379
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez leeola Poka¿ wiadomo¶æ
nie pomaluje sobie wlosow na bl±z zeby potem malowac na rudy DD
a ten kasztan z rudo¶cia da sie tak? to nie dwa inne utleniacze itp?
pozatym ba³abym sie efektu bo to kot w worku
ja mam naturalny jasny (taki troche zloty, troche rudawy) brazowy i jak robie kasztanem, to mi ciemniejsze wychodza... a jak sie zmywa, to bardziej na brazowo-czerwony niz na taki brazowo-marchewkowy/tycjan czy jak to nazwac. to, co ta (przesliczna) aktorka ma na tych zdjeciach, musi byc jeszcze innym kolorem...
cloche jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-14, 12:19   #2091
H567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 157
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

a co zrobic aby kolor byl jednolity? nalozyc najpierw farbe w naturalnym odcieniu swoich wlosow?
chce mango l'oreala, albo zlocisty miedziany blond garniera.
w zdjeciu moje wlosy. (stan jaki jest, taki jest, dekoloryzacja z czarnego, rozjasnianie 3x razy, pozniej znowu na czarno i znowu dekoloryzacja i 2 razy rozjasniane i oto obecny kolor a raczej kolory...)
H567 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-14, 13:10   #2092
monis142
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomo¶ci: 3
GG do monis142
rude wlosy

witam, chcialabym sie dowiedziec jaka farba jest najlepsza aby wyszedl ladny rudy kolor wlosow. osobiscie jestem szatynka i jeszcze nigdy nie farbowalam wlosow. dolaczam swoje zdjecie i zdjecie wlosow jakie chcialabym miec, prosze o pomoc
monis142 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-14, 16:10   #2093
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomo¶ci: 8 379
Dot.: rude wlosy

Cytat:
Napisane przez monis142 Poka¿ wiadomo¶æ
witam, chcialabym sie dowiedziec jaka farba jest najlepsza aby wyszedl ladny rudy kolor wlosow. osobiscie jestem szatynka i jeszcze nigdy nie farbowalam wlosow. dolaczam swoje zdjecie i zdjecie wlosow jakie chcialabym miec, prosze o pomoc
nie chce sie czepiac, ale absolutnie nie jestes szatynka blondynka jak nic, i to nawet nie ciemna, tylko srednio- do jasnego blondu
co do odpowiedniej farby, by uzyskac tego rudzielca (sliczny wybralas), musialyby sie wypowiedziec blondynki, ktore juz probowaly porudziec
cloche jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-14, 18:45   #2094
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomo¶ci: 14 308
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Zgadzam sie z przedmowczynia. No na moje oko tez jestes blondynka.
A taki kolorek powinno dac ci pure paprika loreala kolor chyba 76, bo mango to chyba bardziej pomaranczowe bedzie.
Tak mi sie wydaje.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma³py,
rude pochodz± od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-14, 19:47   #2095
mecca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Witam
jestem now± u¿ytkowniczk± i szukam u Was dziewczyny pomocy
mam d³ugie w³osy baleja¿ blondów, od najciemniejszych do najjasniejszych. W czwartek idê ¶ci±c w³osy "do ramion"
A w pi±tek chcia³abym zmieniæ image na:

https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/27960.jpg

przecudownyyyyyy kolor
Tylko jak go uzyskaæ jakie farby zmieszaæ?
Pomó¿cie
Jestem do¶æ wybredna, bowiem nie chcê ani ja¶njiejszego ani ciemniejszego ani bardziej rudego ani bardziej br±zowego
mecca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-14, 20:14   #2096
leeola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: w-wa
Wiadomo¶ci: 49
GG do leeola
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

a jakiej farby u¿ywasz na ten kasztan? )
leeola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-14, 20:50   #2097
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomo¶ci: 8 379
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez leeola Poka¿ wiadomo¶æ
a jakiej farby u¿ywasz na ten kasztan? )
o ile pytanie do mnie (a chyba tak, bo zdaje sie ze tylko ja o kasztanie wspominalam), to stosuje garniera movida - w pl go nie ma
cloche jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-14, 20:57   #2098
H567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 157
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez H567 Poka¿ wiadomo¶æ
a co zrobic aby kolor byl jednolity? nalozyc najpierw farbe w naturalnym odcieniu swoich wlosow?
chce mango l'oreala, albo zlocisty miedziany blond garniera.
w zdjeciu moje wlosy. (stan jaki jest, taki jest, dekoloryzacja z czarnego, rozjasnianie 3x razy, pozniej znowu na czarno i znowu dekoloryzacja i 2 razy rozjasniane i oto obecny kolor a raczej kolory...)
poprosze o odpowiedz
H567 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-14, 21:22   #2099
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomo¶ci: 8 379
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez H567 Poka¿ wiadomo¶æ
poprosze o odpowiedz
ja ci niestety nie pomoge... nie mam pojecia, jak to zrobic. fryzjer pewnie by uzyl roznych farb, bo roznice sa spore zeby na najjasniejszych nie wyszlo rozowe np.
cloche jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-14, 21:22   #2100
leeola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: w-wa
Wiadomo¶ci: 49
GG do leeola
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

o jej... co do rownomiernosci to obawiam sie ze jesli wyjsciowy nie jest jednolity to i pofarbowaney nie bedzie jednolity. dopiero po 2 farbowaniu... i odrazu mowie, ¿e polacam gerniera:P

a co myslicie o pomieszaniu kasztanu z czerwona miedzia garniera 100% color??
leeola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.