Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-06, 08:32   #481
JustynaT.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 19
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hey! Miałam się odezwać już jakis czas temu (dokładie w zeszły czwartek kiedy to wróciłam do domku i mialam sprawdzić efekty inneovu w ogromnym lustrze które zna mnie doskonale otóż muszę przyznać że poprawa jest i to spora - mama to potwierdza poprawa dotyczy nie tyle wyglądu cellulitu (bo ten zmniejszył sie minimalnie) ale zwłaszcza mojej figury - tzn stałam się jakby smuklejsza - waga mi sie w miarę trzyma - straciłam niecałe 3kg odkąd pijem inneov a jestem na 3 opakowaniu i uwaga uwaga - wcisnęlam się w spodnie w ktore od 2 lat nie moglam przecisnąć przez uda - a teraz rewelka , aż sama oniemiałam bo straciłam już zupełnie nadzieje że w nie wejdę. Wprawdzie jeszcze ciut ciut mnie cisną w brzuszku ale jest super ! Podbudowałam się !! Hurra! KUpiłam już 4 opakowanie chociaż jeszcze 2tyg temu myślałam ze porzucę kurację. Ale sie rozpisałam.
Oprócz picia inneovu biegam codziennie 15min rano + masuję się 2-3 razy w tygodniu takim żelem Nivea pod prysznic z nakładką masującą + codziennie jakis balsam ujędrniający lub antycellulitowy - ale raczej z tych tanszych (ostatnio miałam Lirene) bo trzeba na czymś oszczędzić jak się inwestuje w inneov :/ acha i 2 razy w tyg staram sie ćwiczyć (jogę lub jakis aerobik)-ale nie muszę wam chyba pisać że ciężko sie zmobilizowac
BUZIAKI !!!
JustynaT. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 08:38   #482
JustynaT.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 19
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

to jeszcze raz ja
Co do diety - przez kilka dni stosowałam coś takiego - jadlam równo co 3h ale tylko jedną rzecz np: 8.00 jogurt 10:00 banan 12:00 jajko gotowane 14:00 gotowane mięsko np.pierś 16:00 jabłko 18:00 sok z pomidorów. Nie wiem czy jest to jakaś rewelacyjna dieta ale czułam się po niej lekka. Możecie spróbować... acha i zaczęłam jeść teraz codziennie świeżego ananasa - plaster przed obiadem
JustynaT. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 10:45   #483
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez malwa163 Pokaż wiadomość
Caroline, GRATULACJE. Czy to znaczy, że już możesz odpoczywać czy jeszcze czekają Cię egzaminy na studia?
Moge odpoczywac Ale nie tak do końca bo muszę się uczyc teorii na prawko :P Ale jakoś się zabrac nie mogę Złożyłam na dzienną kosmetologie ale jest ponad 800 chętnych a miejsc tylko 40 więc na za wiele nie licze Ale złożyłam też na prywatna uczelnie na kosmetologie zaocznie i tam już sięna bank dostałam więc luzik Zobaczymy jak to będzie Teraz jesczze tylko musze te prawko dokończyc tylko, ze mi się nie chce
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 21:11   #484
fionna
Raczkowanie
 
Avatar fionna
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: niedaleko domu :)
Wiadomości: 77
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez malwa163 Pokaż wiadomość
Ja się muszę przyznać, że zaniedbałam picie podczas drugiego opakowania.
No z tym lenistwem to tak bywa, że czasami bierze górę ale dobrze, że zdajemy sobie z tego chociaż sprawę ! Powiedz, Malwa163, co to znaczy, że zaniedbałaś, piłaś np. co 3 dzionek? A efekty były jakieś, bo poprostu mnie to zaciekawiło ... A jak ogarnia Cię lenistwo, to czy rzucasz też ćwiczenia i dietę zaniedbujesz, bo wtedy to rzeczywiście chyba wyrzucona kasa ... Zalecają kurację Inneov 3 miesiące, wiec kurczę to ani krótko ani długo, ale gdzie z drugiej strony szukać silnej woli ? No ja upatruję jej w rachunku ekonomicznym jednak ....
fionna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 22:59   #485
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Jejku...czyli ten Inneov naprawde warto kupić, tlyko skąd brać tyle kasy na te wszelkie cuda?
150 zl za miesiąc wychodzi, ale skoro ma to pomóc, to się szarpnę
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 13:26   #486
nika-4
Przyczajenie
 
Avatar nika-4
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witam dziewczyny, standardowo o naszym napoju!, od 2 tygodni (oprócz niedzieli) ćwiczę około 40 minut a w tym 70 brzuszków- ale nie takich profesjonalnych ponieważ zapieram nogi, oczywiście z braku kondycji oraz skakanka która uwielbiam, na początku robiłam błąd ponieważ się nie rozciągałam i zakwasy straszne ale się nie poddałam i co ?! To tylko 2 tyg. ale efekty po prostu rewelacyjne skóra naprawdę cudowna cellulitis delikatny jest ale tylko wtedy jak mocno ścisnę skórę na udzie, oczywiście pije inneov i kończę przedostatnie opakowanie z całej kuracji, ale i tak za smakiem dalej nie przepadami wypijam to na chybcika i robie taki numer że wypijam 2 saszetki na raz z powodu lenistwa. Moim celem jest pozbycie się w tej chwili fałdka na brzuchu któremu chyba tam wygodnie ale biedę ćwiczyć dalej i każdej z was polecam. Bużka


P.s. I oczywiście życzę szczęśliwych wakacji z waszym pięknym opalonym ciałem.Papa.
nika-4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 20:28   #487
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

dzis skonczylam 5 dzien inneov
zakupil mi narzeczony 2 opakowania
moj cellulit jest widoczny
stosowalam rozne balsamy i nie pomagalo ...teraz pije inneov czasami smaruje sie balsamem evenline
no i dietka...800 kcal
odchudzam sie juz ponad 5 miesiecy
z 76kg schudlam do 52,5kg i wlansie zrobil mi sie cellulit i skora jest obwisla
po 5 dniach kuracji czuje tzw lekkie noggi no zobaczymy jak to bedzie
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-09, 09:13   #488
malwa163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez fionna Pokaż wiadomość
No z tym lenistwem to tak bywa, że czasami bierze górę ale dobrze, że zdajemy sobie z tego chociaż sprawę ! Powiedz, Malwa163, co to znaczy, że zaniedbałaś, piłaś np. co 3 dzionek? A efekty były jakieś, bo poprostu mnie to zaciekawiło ... A jak ogarnia Cię lenistwo, to czy rzucasz też ćwiczenia i dietę zaniedbujesz, bo wtedy to rzeczywiście chyba wyrzucona kasa ... Zalecają kurację Inneov 3 miesiące, wiec kurczę to ani krótko ani długo, ale gdzie z drugiej strony szukać silnej woli ? No ja upatruję jej w rachunku ekonomicznym jednak ....
Fionna, musze Ci bardzo podziękować Twoja wypowiedz była przysłowiowym "kubłem zimnej wody" dla mnie. Oczywiście wiem, że w ogóle nie miałaś takiego zamiaru, ale ja tak się zastanowiłam nad odpowiedzią na Twoje pytania i doszłam do wniosku że ja właściwie to nic nie robię(ani nie ćwiczę ani diety nie zachowuję), uff przyznałam się
Miałam zatrucie pokarmowe które spowodowało, że odstawiłam inneov na tydzień a potem było już ciężko się znowu zmotywować i tak jakoś poszło.
A teraz muszę się pochwalić. Po tym "kuble" to w weekend zaczęłam biegać i mam MOCNE postanowienie kontynuować. Tylko proszę o wsparcie,hihi
Pozdrowionka
malwa163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 12:16   #489
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

mam kilka nowych porad z "cellulitowego zakątka"

1. jak się robi jakąkolwiek kurację kremem czy Inneoven czy czymkolwiek innym powinno się w tym czasie zrezygnować z dań fastfoodowych i zawierajacych duże ilości konserwantów, bo inaczej cała para takiego specyfiku idzie na oczyszczanie organizmu ze świeżych toksyn a nie ze złogów tychże

Szczególnie trzeba ograniczyć sól (wiadomo) i (UWAGA!) - CYTRYNĘ! - bo zatrzymują wodę w organizmie i jest problem z odprowadzaniem tych toksycznych substancji

2. jak się dowiedziałam, niektóre ćwiczenia fizyczne mogą powodować , że cellulit będzie bardziej widoczny - ponoć sportsmenki które są mocno umięśnione często mają widoczny cellulit bo mięśnie jak się rozbudowują to jakoś "wypychają" tłusz na górę i poszczególne grudki tłuszczu mogą być bardziej widoczne.

Więc raczej takie ćwiczenia kardio niż siłowe są polecane

3. Jeśli ma się skórę naczynkową (pękające takie pajączki) to trzeba uważać bardzo z kremami antycellulitowymi bo większość z nich zawiera kofeinę która z kolei jest niewskazana na naczynkowe problemy. Tak samo niewskazany jest z tej samej przyczyny peeling kawowy



Jak coś jeszcze znajdę to przerzucę do wątku
__________________
;miss;
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 12:17   #490
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Klamka zapadła, 2 opakowania Inneovu kupione, czekam az przyjdą pocztą
Udalo mi się zakupić 2 sztuki na allegro po 65 zl, co z wysylką daje 140 zl.
Od 2 miesiący chodze na siłownię, 4 razy w tygodniu, bez ćwiczeń siłowych-same aeroby (bieżnia - 7 km przez godzinę) oraz twister.
Na udach są już efekty wyszczuplenia, ale cellulit jak był tak jest.
Mam nadzieję że Inneov przerwie to koło.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 08:54   #491
justynkab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zalezy gdzie sie znajduje aktualnie :)))
Wiadomości: 64
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

hej kobitki, dlugo mnie nie bylo

musze powiedziec ze na pewno schudlam, nie wiem ile bo sie nie wazylam, ale boczki mi znikly ale cellulit jest. Teraz jestem w trakcie 3 opakowania. Na utracie kilogramow nie zalezalo mi az tak, bardziej na pozbyciu sie cellulitu, bo w koncu dlatego kupilam inneov, no ale chociaz cos, bo nie lubilam swoich boczkow
justynkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-10, 09:13   #492
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez justynkab Pokaż wiadomość
hej kobitki, dlugo mnie nie bylo

musze powiedziec ze na pewno schudlam, nie wiem ile bo sie nie wazylam, ale boczki mi znikly ale cellulit jest. Teraz jestem w trakcie 3 opakowania. Na utracie kilogramow nie zalezalo mi az tak, bardziej na pozbyciu sie cellulitu, bo w koncu dlatego kupilam inneov, no ale chociaz cos, bo nie lubilam swoich boczkow
Pełna kuracja to 6 opakowan, myślę że ważne jest, aby ją dokończyć
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 12:21   #493
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ja w środe kończę 3 opakowanie. Ale nie wiedziałam o tych fast foodach co pisałaś miss dare A czasami na kolacyjke jadłam pizze albo kebaba i do tego piłam inneov ajk do normalnej kolacji... Szkoda, ze tak późno ale od teraz już będę grzeczna Ja jestem super zadowolona z inneov i chyba naprawdę postaram się przeprowadzic kurację całą 3 miesięczną... Tylko skąd ja wezmę na jesczze 2 opakowania??? Cellulitu już prawie nie widac Martwi mnie jedynie ten mó fałd brzuszny który mnie wkurza niemiłosiernie i zniknąc nie chce... Trzymajcie się Kochane inneoviczki! Nie poddawajcie się!
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 23:11   #494
fionna
Raczkowanie
 
Avatar fionna
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: niedaleko domu :)
Wiadomości: 77
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez malwa163 Pokaż wiadomość
Fionna, musze Ci bardzo podziękować Twoja wypowiedz była przysłowiowym "kubłem zimnej wody" dla mnie. Oczywiście wiem, że w ogóle nie miałaś takiego zamiaru, ale ja tak się zastanowiłam nad odpowiedzią na Twoje pytania i doszłam do wniosku że ja właściwie to nic nie robię(ani nie ćwiczę ani diety nie zachowuję), uff przyznałam się
Miałam zatrucie pokarmowe które spowodowało, że odstawiłam inneov na tydzień a potem było już ciężko się znowu zmotywować i tak jakoś poszło.
A teraz muszę się pochwalić. Po tym "kuble" to w weekend zaczęłam biegać i mam MOCNE postanowienie kontynuować. Tylko proszę o wsparcie,hihi
Pozdrowionka

Malwa163, jasne że nie miałam takiego zamiaru to była tylko moja ciekawość, bo sama mam czasem problem z systematycznością i porównując do innych staram się ocenić zawsze, czy jest ze mną tylko źle, czy bardzo niedobrze No ale jak przypadkiem Ci pomogłam, to jestem wprost " w niebo wzięta "(jakkolwiek się to pisze ) no i przede wszyskim zgodnie z życzeniem będę Cię wspierać duchem w kuracji Inneov, ale pod warunkiem, że będziesz się z nami stale "łaczyć" tutaj i relacjonować heheh. wtedy bedziemy wiedzieć, że podążasz zgodnie z instrukcją Powodzonka i do usłyszonka
fionna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 12:37   #495
JagaBaga
Raczkowanie
 
Avatar JagaBaga
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jura Krakowsko-Częstochowska
Wiadomości: 34
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez nika-4 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, standardowo o naszym napoju!, od 2 tygodni (oprócz niedzieli) ćwiczę około 40 minut a w tym 70 brzuszków- ale nie takich profesjonalnych ponieważ zapieram nogi, oczywiście z braku kondycji oraz skakanka która uwielbiam, na początku robiłam błąd ponieważ się nie rozciągałam i zakwasy straszne ale się nie poddałam i co ?! To tylko 2 tyg. ale efekty po prostu rewelacyjne skóra naprawdę cudowna cellulitis delikatny jest ale tylko wtedy jak mocno ścisnę skórę na udzie, oczywiście pije inneov i kończę przedostatnie opakowanie z całej kuracji, ale i tak za smakiem dalej nie przepadami wypijam to na chybcika i robie taki numer że wypijam 2 saszetki na raz z powodu lenistwa. Moim celem jest pozbycie się w tej chwili fałdka na brzuchu któremu chyba tam wygodnie ale biedę ćwiczyć dalej i każdej z was polecam. Bużka


P.s. I oczywiście życzę szczęśliwych wakacji z waszym pięknym opalonym ciałem.Papa.
Nika-4, czy picie dwóch saszetek na raz nie spłyca działania Inneovu? Pytam, bo skoro producent podaje, aby pić dwa razy dziennie (a nie dwie saszetki dziennie - różnica!!!!!) i nie przekraczać podanych dawek, to może zbyt duża jednorazowa porcja jest mniej skuteczna, albo nawet szkodliwa ???? Co o tym sądzicie?

Moja relacja - piję Inneov od 2 lipca i cellulit na razie constans. Od początku picia Inneovu ubyło mi 0,5kg, ale to chyba bardziej zasługa dietki. Co prawda zaniedbałam trochę ćwiczenia, ale ciągle piję zieloną herbatę, stosuję peelingi kawowo-cynamonowe, serum Eveline 3D, Vichy Lipometric.

A tak w ogóle to smakuje mi ta różowa zawiesinka (pod warunkiem, że jest ciepła)
__________________
Cała mądrość życia to umieć czekać i mieć nadzieję
moja stronka: www.pobawmysie.com
JagaBaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 13:02   #496
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ja też jestem zdania, że jeżeli zalecane jest pic 2 razy dziennie to tak trzeba... Dziś wieczorem piję ostatnią saszetkę z 3 opakowania I śmiało mogę powiedziec, że to działa! Mi też smakuje ten różowy płyn Jestem wręcz już od niego uzależniona Kiedyś musiałam zostac na noc u kuzynki. Oczywiście była to nie planowana sprawa a ze sobą inneov nie miałąm na poranną dawkę... Normalnie aż mi się dziwnie śniadanie jadło bez popijania w trakcie inneov...
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 18:28   #497
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Podzielam zdanie poprzedniczek, jesli producent zaleca 2x dziennie to pewnie tak trzeba. Dziewczyny mam pytanie (moze głupie),w jakiej ilości wody rozpuszczacie inneov? Duża szklanka to pojęcie względne i zastanawiam sie czy nie daję zbyt dużo wody. Jakieś dziwne wątpliwości zacząły mną targać....Z góry dzięki za odpowiedź.
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 18:37   #498
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez Wiolka525 Pokaż wiadomość
Podzielam zdanie poprzedniczek, jesli producent zaleca 2x dziennie to pewnie tak trzeba. Dziewczyny mam pytanie (moze głupie),w jakiej ilości wody rozpuszczacie inneov? Duża szklanka to pojęcie względne i zastanawiam sie czy nie daję zbyt dużo wody. Jakieś dziwne wątpliwości zacząły mną targać....Z góry dzięki za odpowiedź.
Powiem Ci, ze jeżeli chodzi o mnie to bardzo różnie... czasami piję w takiej sporej szklance, czasami w kubku, a jak czasem mam mało wody w czajniku albo mineralki (bo najcześciej to nią zalewam inneov) to w takim mniejszym kubeczku podejrzewam, ze o pojemności normalnej szklanki... W każdym bądź razie nigdy nie jest to 500 ml Mniej więcej tak troszkę więcej niż połowa małej butelki wody mineralnej Życze wiary w siebie i wytrwania A ja kombinuje skąd wziąc kaske na kolejne opakowania... :/
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 18:40   #499
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Klamka zapadła, 2 opakowania Inneovu kupione, czekam az przyjdą pocztą
Udalo mi się zakupić 2 sztuki na allegro po 65 zl, co z wysylką daje 140 zl.
Od 2 miesiący chodze na siłownię, 4 razy w tygodniu, bez ćwiczeń siłowych-same aeroby (bieżnia - 7 km przez godzinę) oraz twister.
Na udach są już efekty wyszczuplenia, ale cellulit jak był tak jest.
Mam nadzieję że Inneov przerwie to koło.
a możesz podac link do tej aukcji na której kupiłaś tak tanio? BAAAAAAARDZO PROSZĘEEEEEEE!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-12, 10:07   #500
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Caroline 1988 bardzo dziękuję za odpowiedź. Z tą kaską na kolejne opakowania to faktycznie mały problem, ja zaopatruję sie w inneov w aptekach internetowych. Zamówiłam kolejne opakowanie i czekam na paczuszkę. Miałam już różne myśli, stwierdziłam jednak, że szkoda sie poddać i zmarnować już zainwestowaną gotóweczke. Życzę wytrwałości i przede wszystkim efektywności kuracji. Trzymam za nas kciuki
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 11:56   #501
mysia26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 29
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hej juz dawno mnie tu nie bylo--ale juz jestem po!!!!! przez 3 miesiace pilam inneov i jakie skutki???? schudlam i to dosc sporo bo wazylam 68 kilo a teraz 61 kilo-- jadlam normalnie i nie cwiczylam-- mialam tylko troche stresow. Wiec calkiem fajnie- co do cellulitu nie mam zdania--nie mialam az tak widocznego zeby cos zauwazyc. Ale zauwazylam ze schudlam. Juz skonczylam z tym swinstwem nie lubilam tego smaku. Ale bylam konsekwentna. Ciesze sie ze sa jakies efekty. Mam tylko nadzieje ze jak juz nie pije inneov nie bede tyla. Caroline gratuluje zdania matury!!!!! duza buzka. Trzymajcie sie dziewczyny
mysia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 12:52   #502
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
a możesz podac link do tej aukcji na której kupiłaś tak tanio? BAAAAAAARDZO PROSZĘEEEEEEE!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
Carolinko, sama bym jeszcze chętnie dokupila w tej cenie
niestety byla to jednorazowa oferta-ktoś wystawil 2 sztuki i tyle

Jestem po 2 saszetkach inneovu-smak toleruję.

Czy bieganie siusiu co chwila jest normalne, czy ktoś też biega po Inneovie?
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 12:57   #503
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Carolinko, sama bym jeszcze chętnie dokupila w tej cenie
niestety byla to jednorazowa oferta-ktoś wystawil 2 sztuki i tyle

Jestem po 2 saszetkach inneovu-smak toleruję.

Czy bieganie siusiu co chwila jest normalne, czy ktoś też biega po Inneovie?
a mogłabyś wejśc w swoje konto allegro i wkleic mi ten link aukcji którą wygrałaś? Byłąbym wdzięczna... Jeśli biegasz siusiu to bardzo dobrze To znak, ze Twój organizm sie oczyszcza Ja niestety nie biegam po nim siusiu ale oiję taką herbatkę grejpfrutową a ona reguluje wodę w organizmie i po niej latam zawsze siusiu
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 19:24   #504
KOZIANECZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 58
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Carolinko, sama bym jeszcze chętnie dokupila w tej cenie
niestety byla to jednorazowa oferta-ktoś wystawil 2 sztuki i tyle

Jestem po 2 saszetkach inneovu-smak toleruję.

Czy bieganie siusiu co chwila jest normalne, czy ktoś też biega po Inneovie?
O tak, ja też biegam siku jak wypiję nneov - dzisiaj jechałam na wycieczkę i niestety nie wypiłam rano Inneov ponieważ bałam się, że nie będę mogła akurat w danej chwili skorzystać z toalety, ponieważ ja mam tak, że nagle bardz mi się zachce i poprostu muszę iść ponieważ nie ma inej możliwości, jeżeli chodzi o rezultaty picia to ja niestety narazie nic nie widzę - kończę drugie opakowanie, co prawda ostatnio piłam różnie, nie zawsze dwa dziennie ale narazie nie widzę żadnej poprawy ale jestem konsekwentna i właśnie za chwilkę wchodzę na allegro zamówić trzecie opakowanie. Pozdrawiam.
KOZIANECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 08:02   #505
nika-4
Przyczajenie
 
Avatar nika-4
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hej dziewczyny, miło mi że czytacie moje posty i podkreślacie picie Inneov 2 razy dziennie jako negatywne, jednak które zło lepiej wybrać?! jeżeli zdaje sobie sprawę iż nie będę miała czasu bawić sie w mieszanie 2 razy dziennie! uwierzcie nie odczuwam żadnej różnicy, popijam sporą ilości wody tzn. 2 saszetki rozpuszczam w ok. 200 ml. wypijam i ponownie opłukuje szklankę tylko dolewam do pełna czyli 250 ml. - oczywiście dalej wszystkim polecam to rewelacyjny specyfik, ja obecnie jestem albo na końcu 5-go lub początek 6-go opakowania / nie wiem ponieważ nie lubię chomikować opakowań i po prostu je połączyłam, ponoć na koniec kuracji miał również spaść brzuszek a jednak troszkę wałeczka mi zostało pomimo iż nieustannie ćwiczę, ale co tam ja jestem zadowolona i zastanawiam sie czy nie pochłonąć dodatkowego 7-go opakowania??? Pozwolę sobie zauważyć iż do tej kuracji na pewno duży wpływ ma wypijana woda ponieważ jak by nie było wypłukuje z organizmu toksyny. SERDECZNIE WAS POZDRAWIAM.
Ps. jutro idę na wesele ale wcale się do tego nie pale, kiecuszke mam dość obcisłą mam nadzieje iz wypadnę super, a co do planów plażowych to Kreta od sierpnia jednak stawiam z chłopakiem na już sprawdzony aktywny wypoczynek, ale się rozpisałam, Pozdrawiam.
nika-4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 09:23   #506
nika-4
Przyczajenie
 
Avatar nika-4
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Musiałam wykasować bo wysłałam 2 razy to samo, jestem trochę zakręcona bo pisze bardzo odpowiedzialne pismo do skarbówki.pa
nika-4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 10:50   #507
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

a ja od 3 dni na dietce jestem

Dziś kupię sobie jeszcze zieloną herbatkę jaśminową i zamierzam pić dużo tej herbaty - póki co tak sie będę "oczyszczać"
__________________
;miss;
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 11:30   #508
Vertiggo
Przyczajenie
 
Avatar Vertiggo
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Czesc Dziewczyny!

Jestem calkiem nowa na Waszym forum. Wlasnie wypilam pierwsza saszetke Inneov Cellulite. Smak jak na razie nie byl najgorszy (bardzo mocno rozcienczony, nie poslodzony kisiel truskawkowy) ale zobaczymy pozniej.

Ja jestem miesiac po porodzie i to po cesarskim cieciu. Bardzo chcialabym wrocic do mojej figury z przed ciazy i wagi 46 kilo. Jak narazie z uwagi na rane po operacji nie moge cwiczyc ale jestem na ostrej diecie niskokalorycznej, smaruje sie roznymi mazidlami ( bo niestety takze rozstepy mnie nie ominely) i lykam suplementy diety. Od 1 sierpnia zamierzam pojsc wreszcie znow na silownie. Jestem umowiona z instruktorka na specjalny program.
Ale aby wspomoc moj proces powrotu do figury postanowilam pic takze Inneov. Naczytalam sie sporo na jego temat, takze na tym forum.
Mam nadzieje,ze takze na mnie podziala tak jak na niektore z Was.

Licze na pomoc

Pozdrawiam Was Inneoviczki!
Vertiggo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 11:31   #509
Vertiggo
Przyczajenie
 
Avatar Vertiggo
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

aha nie karmie piersia wiec Inneov nie zaszkodzi mojemu dziecku...
Vertiggo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 11:46   #510
teoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Dziewczyny!
Kończe 3 opakowanie i .. jest duże prawdopodobieństwo że jestem w ciąży ( no może na 100 ale na 90% ) - nie mam ulotki, napiszcie proszę czy pisze coś w ulotce o ciązy, czy można pić w ciązy???
Czekam na odpowiedz i dziekuje!
teoska
teoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-22 18:06:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.