Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-30, 11:27   #541
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

dziewczyny! cała kuracja ma sens tylko jeśli jest przeprowadzona całkowicie! czyli przez 3 miesiące! pisała juz o tym miss dare, która rozmawiała z koleżanką, która była na szkoleniu firmy inneov... poszperajcie trochę i poczytajci8e! ja za radą anetki kupiłam 2 następne i moje ostatnie już opakowania... niestety jesczze nie przyszły i mam przerwę w piciu... ale chyba to az tak nie zaszkodzi mam nadzieję... ja po 3 opakowaniu nie widziałam żadnych rezultatów a z tego co czytam to niektóre z was już chciałyby widziec popraqwe po 1... :/ TO JEST NIEREALNE! jeszcze przy samym piciu inneovu bez dietki i cwiczeń?! ja osobiście jem normalnie. ograniczam tylko słodycze i fast foody bo tego jadłam sporo. no i skonczyłam 4 opakowanie i naprawdę zaczynam widziec efekty! wogóle mam zupełnie inną skórę! moim zdaniem jeśli teraz sie poddacie w połowie kuracji to wogóle kase wyrzuciłyście w błoto... jak już się powiedziało A to tzreba powiedziec B i kontynuowac to co się zaczeło!
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 14:35   #542
justynkab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zalezy gdzie sie znajduje aktualnie :)))
Wiadomości: 64
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
dziewczyny! cała kuracja ma sens tylko jeśli jest przeprowadzona całkowicie! czyli przez 3 miesiące! pisała juz o tym miss dare, która rozmawiała z koleżanką, która była na szkoleniu firmy inneov... poszperajcie trochę i poczytajci8e! ja za radą anetki kupiłam 2 następne i moje ostatnie już opakowania... niestety jesczze nie przyszły i mam przerwę w piciu... ale chyba to az tak nie zaszkodzi mam nadzieję... ja po 3 opakowaniu nie widziałam żadnych rezultatów a z tego co czytam to niektóre z was już chciałyby widziec popraqwe po 1... :/ TO JEST NIEREALNE! jeszcze przy samym piciu inneovu bez dietki i cwiczeń?! ja osobiście jem normalnie. ograniczam tylko słodycze i fast foody bo tego jadłam sporo. no i skonczyłam 4 opakowanie i naprawdę zaczynam widziec efekty! wogóle mam zupełnie inną skórę! moim zdaniem jeśli teraz sie poddacie w połowie kuracji to wogóle kase wyrzuciłyście w błoto... jak już się powiedziało A to tzreba powiedziec B i kontynuowac to co się zaczeło!

ja sie z toba nie zgodze karolinko, uwazam ze po skonczonym !! 4 opakowaniu chociaz minimalne rezultaty powinny byc skoro jeszcze tylko 2 opakowania pozostaly, jesli nic sie nie dzieje to REALNIE rzecz biorac przez te dwa opakowanie od razu ci celulit nie zniknie jesli nawet nie drgnal podczas 4, albo wywolal efekt jojo wiec dziewczyny dobrze robicie ze kase przeznaczycie na profesonalny masaz czy silownie a nie na to badziewie
mysle ze ten preparat jest tylko dla osob z minimalnym celulitem, dopiero po uszczypnieciu , a nie z widocznym...
szkoda wydanych pieniedzy, lepiej isc na silownie masaz czy roletki. Ja juz tego nie kupie i wszystkim moim koezankom odradzilam, ktore zakup planowaly.
pozdrawiam buzka
justynkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 15:48   #543
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

hmm... każda zrobi jak uważa ale moim zdaniem nie powinno sie przerywac kuracji... każda z nas ma inny organizm. i na każde z nas inneov działa inaczej. np u miss dare były widoczne minimalne zmieny już po kilku saszetkach! u nas np cellulit powiększał się, było coraz więcej dziurek. ja rezultaty chociaż nie az takie zniewalające zxauważyłam dopiero przy 4 opakowaniu. i moim zaniem inneov na każdą z nas może zacząc działac w innym czasie. wiadomo, że działa on od wewnątrz i zmiany które miały byc widoczne moga się pokazac dopiero po czasie. a może justynko źle się odzywiałaś? tzn dużo fast foodów i ciężkostrawnych potraw? bo jak miss dare pisała nie powinno się jeśc takich rzeczy podczas kuracji ponieważ wtedy inneov zamiast odblokowywac złogi, którre już mamy w organizmie wszystko koncentruje na usuwaniu tego co własnie niezdrowego zjedliśmy...
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 15:48   #544
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez justynkab Pokaż wiadomość
ja sie z toba nie zgodze karolinko, uwazam ze po skonczonym !! 4 opakowaniu chociaz minimalne rezultaty powinny byc skoro jeszcze tylko 2 opakowania pozostaly, jesli nic sie nie dzieje to REALNIE rzecz biorac przez te dwa opakowanie od razu ci celulit nie zniknie jesli nawet nie drgnal podczas 4, albo wywolal efekt jojo wiec dziewczyny dobrze robicie ze kase przeznaczycie na profesonalny masaz czy silownie a nie na to badziewie
mysle ze ten preparat jest tylko dla osob z minimalnym celulitem, dopiero po uszczypnieciu , a nie z widocznym...
szkoda wydanych pieniedzy, lepiej isc na silownie masaz czy roletki. Ja juz tego nie kupie i wszystkim moim koezankom odradzilam, ktore zakup planowaly.
pozdrawiam buzka
dubelek
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 17:56   #545
KOZIANECZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 58
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ja też zgadzam się z Justynkąb - po czterech opakowaniach muszą być widoczne jakieś rezultaty, przecież to już 2/3 kuracji, to tak jak z zabiegami antycellulitowymi w gabinecie kosmetycznym, jeżeli jest zalecane przeprowadzenie 10 to po połowie są widoczne efekty gołym okiem a tu Justynkab pisze, że po czterech nic nie widać ani ciut, ciut, ja żałuję, że wydałam tyle pieniędzy na inneov i na pewno nie przedłużę kuracji, dzisiaj byłam na pierwszm zabiegu na rolleticu i tutaj przynajmniej czułam na własnej skórze jak to działa i jestem pewna, że będą efekty aż chce mi się tam znowu iść i pomaltretować to okropieństwo i przynajmniej wiem, że działam na cellulit a przy tym również ujędrniam skórę a i może zeszczuplejęPoz drawiam ciepło.
KOZIANECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 18:01   #546
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez KOZIANECZKA Pokaż wiadomość
Ja też zgadzam się z Justynkąb - po czterech opakowaniach muszą być widoczne jakieś rezultaty, przecież to już 2/3 kuracji, to tak jak z zabiegami antycellulitowymi w gabinecie kosmetycznym, jeżeli jest zalecane przeprowadzenie 10 to po połowie są widoczne efekty gołym okiem a tu Justynkab pisze, że po czterech nic nie widać ani ciut, ciut, ja żałuję, że wydałam tyle pieniędzy na inneov i na pewno nie przedłużę kuracji, dzisiaj byłam na pierwszm zabiegu na rolleticu i tutaj przynajmniej czułam na własnej skórze jak to działa i jestem pewna, że będą efekty aż chce mi się tam znowu iść i pomaltretować to okropieństwo i przynajmniej wiem, że działam na cellulit a przy tym również ujędrniam skórę a i może zeszczuplejęPoz drawiam ciepło.
może gdybym miała możliwośc chodzic na takie zabiegi to też bym zrezygnowała z inneov ale niestety mieszkam w małym miasteczku, w którym kompletnie nic takiego nie ma :/ a w pobliskim Toruniu nie ma nawet takiego popularnego urzązenia jak Vacu Step na który planowałam sie wybrac aby wspomóc inneov... A wy ziewczyny zrobicie jak uważacie Ja w każdym raze dostałam dziś swoje 5 i 6 opakowanie i kontynuuje picie inneov
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 16:55   #547
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

ale 6 opakowan to 600zl
strasznie duzo
rezygnuje z inneov
wole wprawadzic diete odpowiednia i masaze plus balsamik
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-01, 22:05   #548
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Przeklejam z onetu (może juz było, to wtedy przepraszam, skasujcie ten post):

http://zdrowie.onet.pl/192,9370,,,,d...owa,diety.html

Dieta antycellulitowa
Jeśli uważasz, że przeszkadza ci cellulit, koniecznie zastosuj naszą dietę! Chociaż może to zabrzmieć dziwnie, w walce z cellulitem mogą pomóc tłuszcze.
Jednak nie wszystkie a jedynie kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3, omega-6 i omega-9. Substancje te poprawiają metabolizm tkanek zaatakowanych przez cellulit, przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej oraz zapobiegają odkładaniu się zapasów tłuszczu. Dieta antycellulitowa trwa przez 5 dni. Szóstego dnia należy pić świeży sok z pomarańczy i marchwi, które pomagają oczyścić organizm ze szkodliwych produktów przemiany materii.

Źródła kwasów tłuszczowych OMEGA-3:
- tłuste ryby (halibut, łosoś, makrela, pstrąg)
- tran
- olej lniany
Jego dzienna dawka to ok. 6 g, czyli 150 g ryby, 1 łyżka tranu lub oleju lnianego.

Źródła kwasów tłuszczowych OMEGA-6:
- orzechy
- pestki słonecznika, dyni, porzeczek
- olej z wiesiołka i ogórecznika
Jego dzienna dawka to 1–5 g, czyli 10-100 g orzechów laskowych (5 łyżek) lub 50 g włoskich (5 szt.), 1 łyżka oleju z wiesiołka, 50 g pestek z dyni.

Źródła kwasów tłuszczowych OMEGA-9:
- oliwa z oliwek
- pestki słonecznika
- ziarno sezamu
- awokado
- olej rzepakowy canola
Jego dzienna dawka to 1 łyżka oliwy z oliwek lub oleju rzepakowego albo 50 g pestek ze słonecznika lub 1/2 awokado.

Plan diety

Śniadanie (do wyboru):

- 2 łyżki płatków zbożowych z łyżką otrębów owsianych, orzechów, siemienia lnianego lub sezamu, wymieszane ze 150 g jogurtu naturalnego, do tego 100 g czarnych porzeczek lub mandarynka albo banan,

- bułka pełnoziarnista z 50 g twarożku granulowanego, posypanego kiełkami pszenicy, łyżeczką sezamu i łyżeczką pestek słonecznika.

Przegryzki (do wyboru):

- płatek sezamka,

- orzechy, pestki dyni lub słonecznika (po łyżeczce)

- 150 g (plaster) melona, dwa plasterki awokado, grejpfrut, 2-3 mandarynki lub śliwki, 1/2 szklanki porzeczek albo agrestu,

- łyżka pasty tahiny (z cieciorki, miazgi sezamowej, czosnku i cytryny).

1 dzień:

Obiad: Szpinak z jajkiem.

Kolacja:Sałatka ziemniaczana.

2 dzień:

Obiad: Sałatka warzywna.

Kolacja: Pieczony dorsz.

3 dzień:

Obiad: Zielone spaghetti.

Kolacja: Nadziewane pomidory.

4 dzień:

Obiad: Kurczak z fasolką.

Kolacja:Kolorowe spaghetti.

5 dzień:

Obiad: Tofu z grilla.

Kolacja: Sałatka owocowa.

6 dzień:

Wypić w ciągu dnia świeży sok wyciśnięty z 2 kg pomarańczy i 1 kg marchwi.

Aby zachować efekty diety należy nadal spożywać produkty bogate w kwasy tłuszczowe omega-3, -6 i -9 oraz witaminy i błonnik.


Przepisów już nie będę przeklejać - zajrzycie sobie - co nie?
__________________
;miss;
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 20:46   #549
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Jestem po 3 tygodniach Inneovu, czyli pod koniec drugiego opakowania.
Mogę powiedzieć, że gdy szczypię się w udo, cellulit nie boli mnie tak jak przed zaczęciem kuracji. Dziurki są nadal, ale róznica w tej bolesności jest ogromna!
(Zaznaczam że od 3 miesięcy chodzę na siłownię, to może być też jej plus)

Czy nie zastanawialo Was kiedyś, czy można zakupić osobno skladniki Inneovu? Czy wyszloby na to samo, tylko taniej? Wapń i zielona herbata to przecież powszechne medykamenty, a wyciąg z sosny i to gluko-coś też da się osobno kupić.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 21:37   #550
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Jestem po 3 tygodniach Inneovu, czyli pod koniec drugiego opakowania.
Mogę powiedzieć, że gdy szczypię się w udo, cellulit nie boli mnie tak jak przed zaczęciem kuracji. Dziurki są nadal, ale róznica w tej bolesności jest ogromna!
(Zaznaczam że od 3 miesięcy chodzę na siłownię, to może być też jej plus)

Czy nie zastanawialo Was kiedyś, czy można zakupić osobno skladniki Inneovu? Czy wyszloby na to samo, tylko taniej? Wapń i zielona herbata to przecież powszechne medykamenty, a wyciąg z sosny i to gluko-coś też da się osobno kupić.
tak da się kupic... na poczatku była o tym mowa więc przeszukaj wątek...
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 08:31   #551
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
tak da się kupic... na poczatku była o tym mowa więc przeszukaj wątek...
Owszem, widziałam, dziękuję za jakże pomocne nakierowanie.
Chcę znowu zahaczyć o ten temat, może dziewczyny które niedawno dołączyły do wątku się wypowiedzą.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-08, 11:01   #552
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez siunta Pokaż wiadomość
witam wszytskie dziewczyny
Przylaczam sie do korzystajacych z inneov. wlasnie wypilam pierwsza saszetke i nie moge sie dokczekac konca pierwszego opakowanie. jesli to zadziala to jestemy uratowane!!!!!!!!!!

Miss dare tobie musze przynzac ze efekty sa widoczne, ogladalam zdjecia

pozdrawiam

no właśnie chyba musze znowu sobie zdjęcia zrobić i porównać, bo ja z moją samooceną piękną to już wszędzie widzę cellulit, ostatnio stwierdziłam, że na przedramionach też mam....

Byłam w Sephorze i zastanawiałam się czy nie kupić plastrów antycellulitowych Biothermu - za 90 zł to jeszcze nie majątek, używałyście może? Albo tego kremu antycelulitowego, który ma na opakowaniu napisane, że pięknie pachnie? za 2 tyg. jadę na urlop i chciałabym cokolwiek jeszcze zrobić zanim pojadę żeby ładnie w kostiumie wyglądać.

mój cel: http://smys.sloggi.com/userPics/23/23536-CFvNNAF.jpg ;D jasne, tak to mi się nie uda, ale niektóre laski w tym konkursie na pewno mają gorsze pupy niż my inneov-pijawki!

Od tygodnia jestem na diecie znowu i nie schudłam nawet marnego kilogramka!!!!!!! :/

BTW - w ciąży nadal nie jestem, więc nie mogę sobie teraz odpuścić walki z cellulitem! Ale trzymajcie kciuki za mnie, bo to już 4 mc starań i nadal nic



To są chyba te plastry Biotherm o których mówię - w KWC nic takiego nie ma, na stronie Biothermu też nic :/ Ale w Sephorze mi się wydaje, że kosztowały 90 zeta a tu jest napisana inna cena (za kafeterią przeklejam). i pewnie ta jest prawdziwa a ja na coś innego patrzyłam :/

Plastry na noc Biotherm
Słowa kluczowe: cellulit, kosmetyki, pielęgnacja, Celluli Intense Peel Patch, Biotherm

Prawie każda z pań wie, jak ciężki do usunięcia bywa cellulit. Uda, pośladki czy brzuch to miejsca szczególnie zagrożone "pomarańczową skórką". Jeśli jest ona widoczna gołym okiem, warto rozważyć silną, kofeinową kurację Biotherm.

Tajemnica plastrów Celluli Intense Peel tkwi w tym, że swoją pracę wykonują one bez przerwy przez 8 godzin nocnych. Naukowcy udowodnili, że godzina 23 to najlepszy czas na początek intensywnych kuracji, gdyż mikrocyrkulacja osiąga wtedy swoje apogeum, a mięśnie przełączają się na wolniejszy, nocny tryb. Miłorząb japoński i skoncentrowane działanie kofeiny intensywnie spalają w tym czasie nagromadzony w ciągu dnia tłuszcz, a Biopeeling regeneruje i wygładza skórę. Plastry najlepiej przyklejać 2, 3 razy w tygodniu bezpośrednio na te miejsca, na których cellulit jest widoczny - uda, pośladki, brzuch.

Cena opakowania (6 saszetek po 21g każda) to 230 zł

Do kupienia w perfumeriach oferujących kosmetyki Biotherm.

AW
__________________
;miss;

Edytowane przez miss dare
Czas edycji: 2007-08-08 o 11:51 Powód: dodaję informację o plastarch o których opinię proszę
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 13:15   #553
JagaBaga
Raczkowanie
 
Avatar JagaBaga
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jura Krakowsko-Częstochowska
Wiadomości: 34
Wink Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witajcie Inneovki !!!!! Właśnie wróciłam z wakacji, wskakuję na forum, a tu... tchnie pesymizmem Tyle negatywnych opinii i deklaracji zarzucenia kuracji naszym specyfikiem, że aż sama zaczęłam się zastanawiać, czy nie zaprzestać kuracji i sprzedać zapasowe opakowania Inneovu. Ale gdy spojrzałam w lustro i dokonałam niezbędnych pomiarów własnego ciała podjęłam decyzję, że NIE zaprzestanę picia Inneovu. Jestem w trakcie trzeciego opakowania i choć efekty stosowania Inneovu nie są powalające, to biorąc pod uwagę moją przepyszną "dietę" podczas urlopu, mogę z całym przekonaniem powiedzieć, że Inneov spisał sie na medal. Codzienny mega obiad (rybka+frytki+suróweczka) i codzienny mega deser (polecam sprzedawane w Łebie lody nakładane łyżką !!!) oraz zupełny brak gimnastyki nie spowodowały przyrostu centymetrów i kilogramów, a cellulit się nie zwiększył, a może nawet jeszcze minimalnie zmniejszył... Radykalnie się zmniejszał po kąpieli w morzu. Mój mąż mówił, że gdy rozgrzana słoneczkiem szłam do morza, cellulit było trochę widać, ale gdy wracałam, to prawie wcale - tak więc coś jest w tym polewaniu się lodowatą wodą, bo Bałtyk nie należał w tym roku do najcieplejszych mórz, choć nie było tak źle (jak zwykle najtrudniej się zamoczyć, brrrrrr !!!!!)

Teraz powracam do gimnastyki i ograniczam słodycze , więc efekty powinny być widoczne bardzo szybko.

Do Wszystkich zawiedzionych Inneovem - może za bardzo uwierzyłyście w cuda i myślałyście, że Inneov to czarodziej, który zrobi pstryk i cellulit zniknie. Cudów nie ma (przynajmniej w dziedzinie walki z cellulitem ) - samo picie Inneovu na pewno nie zadziała - trzeba mu pomóc właśnie jakąś dietą, ćwiczeniami (przede wszystkim !!!), masażami itp.
__________________
Cała mądrość życia to umieć czekać i mieć nadzieję
moja stronka: www.pobawmysie.com
JagaBaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 08:49   #554
justynkab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zalezy gdzie sie znajduje aktualnie :)))
Wiadomości: 64
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Do Wszystkich zawiedzionych Inneovem - może za bardzo uwierzyłyście w cuda i myślałyście, że Inneov to czarodziej, który zrobi pstryk i cellulit zniknie. Cudów nie ma (przynajmniej w dziedzinie walki z cellulitem ) - samo picie Inneovu na pewno nie zadziała - trzeba mu pomóc właśnie jakąś dietą, ćwiczeniami (przede wszystkim !!!), masażami itp.[/quote]




ja nie tylko pilam inneov, ale ograniczylam posilki, slodyczy i fast foodow nie jadlam w ogole, cwiczylam i jeszcze po kapieli robilam sobie masaz, i wszystko zostalo jak jest. Wypilam 4 opakowania inneov i szczerze NIE polecam, szkoda wydanej kasy ktora mozna bylo spozytkowac np na masaz
justynkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 11:39   #555
JagaBaga
Raczkowanie
 
Avatar JagaBaga
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jura Krakowsko-Częstochowska
Wiadomości: 34
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

ja nie tylko pilam inneov, ale ograniczylam posilki, slodyczy i fast foodow nie jadlam w ogole, cwiczylam i jeszcze po kapieli robilam sobie masaz, i wszystko zostalo jak jest. Wypilam 4 opakowania inneov i szczerze NIE polecam, szkoda wydanej kasy ktora mozna bylo spozytkowac np na masaz


Justynko, to rzeczywiście masz pecha, że "niedziałanie" Inneovu trafiło na Ciebie . Caroline pisała, że dopiero 3 miesięczna kuracja daje efekty, ale po 4 opakowaniach to rzeczywiście powinno być coś widać. A jak Twoje wymiary? - może zapomniałaś, jaki dokładnie miałaś cellulit przed rozpoczęciem picia Inneov - przecież to było 2 miesiące temu !!! (rodzice też nie zauważają, jak ich dzieci się zmnieniają, bo widza je codziennie). Sorry za dociekliwość, ale dla mnie jest niepojęte, żeby przy stosowaniu diety, ćwiczeniach, masażach nie drgnęło nic. A może piłaś czarną herbatę, kawę, paliłaś papierosy...?

Co do samych masaży, to po zgłębieniu tematu cellulitu, moja opinia jest taka, że masaż zadziała na krótko (dopóki będzie się go stosować), bo rozbije ostatnią (najpłytszą) warstwę cellulitu. Ponieważ zaś ognisko cellulitu znajduje się głęboko w skórze, dlatego zaprzestanie masaży spowoduje szybsze rozrastanie się tej nieprawidłowej tkanki tłuszczowej - podobnie jak np. z goleniem (im częściej sie goli, tym szybciej włosy odrastają i są gęstsze) lub z wycinaniem skórek przy paznokciach.
__________________
Cała mądrość życia to umieć czekać i mieć nadzieję
moja stronka: www.pobawmysie.com
JagaBaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 12:22   #556
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez JagaBaga Pokaż wiadomość
ja nie tylko pilam inneov, ale ograniczylam posilki, slodyczy i fast foodow nie jadlam w ogole, cwiczylam i jeszcze po kapieli robilam sobie masaz, i wszystko zostalo jak jest. Wypilam 4 opakowania inneov i szczerze NIE polecam, szkoda wydanej kasy ktora mozna bylo spozytkowac np na masaz


Justynko, to rzeczywiście masz pecha, że "niedziałanie" Inneovu trafiło na Ciebie . Caroline pisała, że dopiero 3 miesięczna kuracja daje efekty, ale po 4 opakowaniach to rzeczywiście powinno być coś widać. A jak Twoje wymiary? - może zapomniałaś, jaki dokładnie miałaś cellulit przed rozpoczęciem picia Inneov - przecież to było 2 miesiące temu !!! (rodzice też nie zauważają, jak ich dzieci się zmnieniają, bo widza je codziennie). Sorry za dociekliwość, ale dla mnie jest niepojęte, żeby przy stosowaniu diety, ćwiczeniach, masażach nie drgnęło nic. A może piłaś czarną herbatę, kawę, paliłaś papierosy...?

Co do samych masaży, to po zgłębieniu tematu cellulitu, moja opinia jest taka, że masaż zadziała na krótko (dopóki będzie się go stosować), bo rozbije ostatnią (najpłytszą) warstwę cellulitu. Ponieważ zaś ognisko cellulitu znajduje się głęboko w skórze, dlatego zaprzestanie masaży spowoduje szybsze rozrastanie się tej nieprawidłowej tkanki tłuszczowej - podobnie jak np. z goleniem (im częściej sie goli, tym szybciej włosy odrastają i są gęstsze) lub z wycinaniem skórek przy paznokciach.
tak zgadzam się dlatego ja nadal pije inneov i jestem przy 5 opakowaniu... niestety miałam ostatnio przerwę bo dopadła mnie grypa żołądkowa! jesli chodzi o diete to też nie jest rewelacyjna... :/ ale ja efekty widzę i nie mam zamiaru kuracji przerywac
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 00:39   #557
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hej - ja tym razem z wieściami na temat przetestowanych plastrów Biotherm. Najpierw o negatywach:

- cena (!) i jeszcze raz cena - 190 zł kosztuje opakowanie, w którym jest 6 plastrów - starcza to na JEDEN RAZ!!! Starałam się nieco oszukać i po pierwszym użyciu zawinęłam plastry w folię aluminiową, opakowałam jeszcze w torebkę foliową i użyłam drugi raz. Próbowałam potem jeszcze raz ale za 3 razem już zdecydowanie one przestają działać

- nie jest zbyt przyjemnie spać w tych plastrach - są wilgotne i ziębią mentolowo, więc ma się uczucie za przeproszeniem zlania w gacie... mogą się odklejać więc na nie nałożyłam bokserki dość obcisłe

- dość nieprzyjemne jest samo działanie - chłodzi, pali, szczypie, ogólnie daje kopa w skórę

- nie wolno używać jak się ma tendencje do pękających naczynek, bo oczywiście głównym składnikiem antycellulitowym jest tu kofeina :/

z pozytywów:
- efekt jest widoczny i natychmiastowy- po 1 użyciu skóra jest niesamowicie gładka (ja wcześniej zrobiłam sobie jeszcze peeling), cellulit się zmniejsza widocznie


Kupiłabym sobie jeszcze i spróbowała dłuższej kuracji, ale cena mnie stanowczo zniechęca jak za jednorazową zabawkę. I jestem ciekawa jak długo utrzyma się efekt osiągnięty dzięki tym plastrom...
__________________
;miss;
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 10:23   #558
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cześć dziewczyny,
jestem po 3 opakowaniu i teraz już wiem, że nie dam sie naciągnąć na kolejne.
Po takim czasie coś powinno drgnąć, niestety nie dostrzegam zmian. Z przykrością stwierdzam, że inneov cellulit w moim przypadku nie sprawdził się. Mimo wydanej kaski nie mogę mówić o jego efektywności. Rozpoczynając kuracje nie spodziewałam sie cudów, liczyłam na poprawę stanu skóry. Niestety nie doczekałam się. WIELKA SZKODA! Wam życzę powodzenia i widocznych efektów w walce z pomarańczowym potworkiem.
Trzymam za Was .
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 20:02   #559
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

a ja jestem juz przy 6 ostatnim opakowaniu... stan skóry znacznie sie poprawił choc cudów nie widac. ale ostatnio mama mi powiedzxiała, ze jakos taka smuklejsza sie zrobiłam... a musze wam przyznac, że żadnej diety nie stosuje a wręcz przeciwnie dogadzam sobie często
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-23, 10:43   #560
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ja skończyłam 3 opakowanie Inneovku i zakupuję czwarte. Mam zamiar dociągnąć do końca. Dodatkowo jak już wcześniej pisałam biorę BIO CLA z zieloną herbatą-długofalowo, 4 kaps. dziennie.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 11:02   #561
JagaBaga
Raczkowanie
 
Avatar JagaBaga
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jura Krakowsko-Częstochowska
Wiadomości: 34
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Co do smukłości sylwetki, to podobnie jak Caroline obserwuję to samo (zresztą nie tylko ja to zauważam ). Uważam, że Inneov jest skuteczny. Cellulit na pewno nie zniknie w 100%, ale nigdzie tak nie było napisane, a sylweteczka ... no, no, no.... Moja pupa przestaje byc kwadratowa, spodnie zrobiły się luźne, pomimo że obok czekoladek, lodów i kremóweczek papieskich nie przechodzę obojętnie .
__________________
Cała mądrość życia to umieć czekać i mieć nadzieję
moja stronka: www.pobawmysie.com
JagaBaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 14:34   #562
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez JagaBaga Pokaż wiadomość
Co do smukłości sylwetki, to podobnie jak Caroline obserwuję to samo (zresztą nie tylko ja to zauważam ). Uważam, że Inneov jest skuteczny. Cellulit na pewno nie zniknie w 100%, ale nigdzie tak nie było napisane, a sylweteczka ... no, no, no.... Moja pupa przestaje byc kwadratowa, spodnie zrobiły się luźne, pomimo że obok czekoladek, lodów i kremóweczek papieskich nie przechodzę obojętnie .
to super no u mnie niestety najgorzej jest z oponką na brzuchu z którą nadal mam problem... ale w czasie kuracji były momenty, ze mój brzuszek był płaski niestety oponka się mnie trzyma i nie chce opuścic
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 15:27   #563
monaliza666
Raczkowanie
 
Avatar monaliza666
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 144
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witam własnie wypiłam 1 saszetkę inneov dziś przyszły mi 2 opakowania zakupione na allegro. Kupiłam jeszcze 4 opakowania dzisiaj i mam zamiar przejść całą kurację. Pani była tak miła i obnizyła mi z 280 do 250 zł za 4 opakowania.
Ogólne wrażenie o smaku to dobry tylko szkoda ze bez cukru ale wiadomo. Mam do was takie pytanko czy jak wymieszacie go zwoda to robi sie taka zawiesina jak by sie wazył?? saszetkę zmieszałam z pokalem co ma 300 mililitrów chyba wystarczy taka ilość wody
__________________
;]
monaliza666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 13:15   #564
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez monaliza666 Pokaż wiadomość
Witam własnie wypiłam 1 saszetkę inneov dziś przyszły mi 2 opakowania zakupione na allegro. Kupiłam jeszcze 4 opakowania dzisiaj i mam zamiar przejść całą kurację. Pani była tak miła i obnizyła mi z 280 do 250 zł za 4 opakowania.
Ogólne wrażenie o smaku to dobry tylko szkoda ze bez cukru ale wiadomo. Mam do was takie pytanko czy jak wymieszacie go zwoda to robi sie taka zawiesina jak by sie wazył?? saszetkę zmieszałam z pokalem co ma 300 mililitrów chyba wystarczy taka ilość wody
to jest naturalny osad.... chociaz musisz uważac żeby dobrze wymieszac bo zcasami zostają takie gfrudkki które się nie rozpuściły do końca a piję go w dużym kubku i ni9e wiem dokładnie ile ml wody zalewam
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 23:16   #565
monaliza666
Raczkowanie
 
Avatar monaliza666
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 144
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

no dobrze wiedziec bo juz sie martwilam ze ktos mi bubel wcisnol

a teraz czekamy na efekty
__________________
;]
monaliza666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 11:00   #566
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez monaliza666 Pokaż wiadomość
no dobrze wiedziec bo juz sie martwilam ze ktos mi bubel wcisnol

a teraz czekamy na efekty
wszystko ok... nawet na opakowaniu pisze o tym osadzie
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 14:29   #567
GoShA21
Raczkowanie
 
Avatar GoShA21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do GoShA21
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witam,
Dawno mnie tu nie bylo ...dołączam się do wszystkich Inneovaczek, które wierzą w skuteczność inneovu... ja niestety po 4 opak.przerwałam kurację z braku funduszy..
ale potwierdzam dzialanie tego napoju...żałuje tylko, że nie moglam przeprowadzić calej 3 miesięcznej kuracji... obiecalam sobie jednak, że odczekam rok (tyle ile jest zalecane) i przeprowadzę ją na nowo ...
Na razie regularnie od 3 miesięcy stosuje raz w tygodniu peeling i wsmarowuje wieczorem serum i nie zawsze rano żel antycellulitowy wszystko firmy Lirene... Jestem zadowolona, bo rezultaty są widoczne... ale to nadal nie to ,co chcialabym osiągnąć
Liczę się z tym, że walka nie jest prosta, dlatego nie dam za wygraną!! Jednak nawet kiedy osiągnę już ten sukces, o który mi chodzi to nie dopuszczę,żeby "kalafior" powrócil..tym bardziej, że mam do niego sklonności dziedziczne po mamie

Pozdrawiam i Życzę powodzenia !!
__________________
11. 09.2007 ---> 66 kg

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 18:56   #568
mooriel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witajcie! Obserwuje ten watek prawie od samego poczatku, to wlasnie wasze poczatkowe wypowiedzi sklonily mnie do zakupienia inneov. Nie wypowiadalam sie wczesniej, poniewaz stwierdzilam, ze nie moge oceniac czegos, co dziala od wewnatrz na organizm i scianki komorek nie odbywajac CALEJ kuracji...Cellulit to nie jest cos, co mozna ot tak sobie zlikwidowac... Jestem gdzies w polowie ostatniego opakowania, a juz po paru dniach picia inneov poczulam ogromna roznice na skorze. Jej gladkosc i jakby "napietosc" to jest juz to, co jest warte tych pieniedzy, naprawde.. Fakt, mogloby to byc tansze, ale miejmy nadzieje ze z czasem bedzie
Poza tym... Musze przyznac ze mialam problemy z przemiana materii, zeby nie powiedziec, ze w ogole nie mialam przemiany materii:| Inneov to zmienil - nie wplynelo to w zadnym stopniu na moja wage, ale nigdy o wage mi nie chodzilo, przy wzroscie 165 waze 54 kg.
Moj cellulit byl naprawde duzy, na calych udach bardzo widoczny (bez uciskania nawet), a na calych nogach, lydkach przy sciskaniu. Mialam ogromne dziury, na tylku tez. Teraz cellulit tez widac golym okiem, ale minimalnie, takie niewielkie 2 faldki pod posladkami i nie jest to widoczne na tyle, zebym sie musiala wstydzic kostiumu kapielowego. Jestem bardzo zadowolona z tego inneovu, w porownaniu do tego co bylo wczesniej to po prostu masakra. Mozliwe ze zniknalby calkowicie, gdyby nie moje lenistwo (zero cwiczen, kremow, fast foody a jakze, slodycze i co tylko) Ale nie mam zamiaru narzekac. Efekty nie byly widoczne od razu, ale nie zniechecalam sie tak jak to niektorzy bo wiem, ze jesli cos ma dzialac, to musi byc przeprowadzone do konca...Szczegolnie jesli chodzi tu o "odtoksycznianie" i umacnianie scian komorkowych. I tez mi bylo szkoda kasy, ale za rok tez mi bedzie szkoda i i tak go kupie... Bo takiej skory jak teraz to ja nie pamietam kiedy mialam... Jako dziecko pewnie;]

To tyle na dzisiaj, pozdrawiam
mooriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 08:50   #569
justynkab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zalezy gdzie sie znajduje aktualnie :)))
Wiadomości: 64
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

z calym szacunkiem, ale .. jak mozna nie miec przemiany materii ? Wszyscy maja tylko w roznym stopniu

natomiast co do inneov..nie zaluje ze po 4 opakowaniach perzestalam to pic, zaluje jedynie ze zaczelam i wydalam tyle kasy.
Musze sie wam pochwalic ze pije sobie herbatki ziolowe i biore CLA i skore mam bardziej napieta, cellulit, powolutku znika. Mam juz znacznie gladsze lydki i posladki niektore z was moze natknely sie na moje wczesniejsze posty w tym watku, jaka bylam przeciez zalamana, a teraz jest super juz nie kupie inneovu bo widze ze mozna cellulit zniszczyc mniejszym nakladem finansowym
justynkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 09:40   #570
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez justynkab Pokaż wiadomość
z calym szacunkiem, ale .. jak mozna nie miec przemiany materii ? Wszyscy maja tylko w roznym stopniu

natomiast co do inneov..nie zaluje ze po 4 opakowaniach perzestalam to pic, zaluje jedynie ze zaczelam i wydalam tyle kasy.
Musze sie wam pochwalic ze pije sobie herbatki ziolowe i biore CLA i skore mam bardziej napieta, cellulit, powolutku znika. Mam juz znacznie gladsze lydki i posladki niektore z was moze natknely sie na moje wczesniejsze posty w tym watku, jaka bylam przeciez zalamana, a teraz jest super juz nie kupie inneovu bo widze ze mozna cellulit zniszczyc mniejszym nakladem finansowym
mooriel zapewne nie chodziło o to, ze nie ma wogóle przemiany materii tylko, że ma nieprawidłową... nie chce się tu wywodzic na temat tego co z siebie oddajemy bo to niezbyt przyjemne ale ja rozumiem o co dziewczynie chodziło
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-22 18:06:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.