Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-28, 11:20   #1171
_Sue_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hej dziewczyny,
ja niestety wywiad zrobilam, w IE inneove nie ma, na ebayu drogo a do PL nikt ze znajomych nie jedzie ja kupilam wlasnie bilet na wrzesien, wiec dopiero wtedy zrobie zapas na 3-miesieczna kuracje i zobaczymy. Mam pesymistyczne podejscie, no ale probuje wszystkiego.

Na razie CWICZE i 7dme poty wylewam troche schodzi!
2 m-ce smarowania sie Eveline srednie rezultaty dalo, wlasnie niedawno zakupilam sobie blotko Guam i na razie atakuje tym 2 kuracje dopiero zrobilam i jak na razie tez jakis revelacji nie ma, ale dziewczyny pisaly ze trzeba wiecej sesji zeby efekt byl wiec czekam cierpliwie...

O zmora z tym celu szczegolnie w lecie jak chcialoby sie nogi pokazac... ;(

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Simonee
a ten krem z Vichy to naprawde warto? bo mi sie zapas Eveline konczy i za czyms sie bede musiala innym rozejrzec nie chce wtywalac kasy w bloto bo juz na Guam sie wykosztowalam... och nie dosc ze dziadostwo cellulit spedza sen z oczu to jeszcze dziure w kieszeni wypala...
_Sue_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 20:17   #1172
arpka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 86
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Nienawidzę cellulitu, czemu mój facet tego nie ma :-(
Ja w końcu po roku patrzenia na swoje cielsko zdecydowałam sie na liposukcję laserowąNa początku bałam się jak cholera, ale wystarczyło ze stanełam nago przed lustrem i juz wiedziałam czego chcę - napewno nie obwisłego cielska. Mąż pukał się wczoło, ale ja byłam zdeterminowana. Po długich poszukwianiach zdecydowałam się na Centrum laseroterapii Elite w warszawie. Skusiła mnie nowa metoda Aspire slimlipo skóra nie dośc że trwa zdecydowanie krócej niż inne to jest nieinwazyjna i nic a nic nie boli Sam zabieg wykorzystuje dwie wiązki lasewrowe - jedna rozbija tłuszcz, druga działa na włókna kolagenowe i obkurcza je . Zabieg uporał się z moja pomarańczową skórką i znakomicie ujędrnił skórę. Bałam się bo kiedyś moja koleżanka straciła parę kilo, ale skóra wisiała na niej niemiłosiernie :-( A tu juz po pierwszym zabiegu widac było efekt wysmuklenia.
W sumie miałam 3 seanse i nie żałuję ani jedego grosza wydanego na laser, mój mąż z resztą też Teraz jestem specjalista od laserów Koleżanki juz się napalają na zabieg zazdroszczą brzuszka. A ja w końcu moge wybrac się na zakupy za***iście seksownego bikinii i pieprze to , że mąż będzie zły, strój ma byc taki co to więcej odkrywa niż zakrywa. A zeszłoroczną hustę która byłam pzrepasana przez pół lata spalę
arpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 09:59   #1173
Dionizja
Przyczajenie
 
Avatar Dionizja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez arpka Pokaż wiadomość
Nienawidzę cellulitu, czemu mój facet tego nie ma :-(
Ja w końcu po roku patrzenia na swoje cielsko zdecydowałam sie na liposukcję laserowąNa początku bałam się jak cholera, ale wystarczyło ze stanełam nago przed lustrem i juz wiedziałam czego chcę - napewno nie obwisłego cielska. Mąż pukał się wczoło, ale ja byłam zdeterminowana. Po długich poszukwianiach zdecydowałam się na Centrum laseroterapii Elite w warszawie. Skusiła mnie nowa metoda Aspire slimlipo skóra nie dośc że trwa zdecydowanie krócej niż inne to jest nieinwazyjna i nic a nic nie boli Sam zabieg wykorzystuje dwie wiązki lasewrowe - jedna rozbija tłuszcz, druga działa na włókna kolagenowe i obkurcza je . Zabieg uporał się z moja pomarańczową skórką i znakomicie ujędrnił skórę. Bałam się bo kiedyś moja koleżanka straciła parę kilo, ale skóra wisiała na niej niemiłosiernie :-( A tu juz po pierwszym zabiegu widac było efekt wysmuklenia.
W sumie miałam 3 seanse i nie żałuję ani jedego grosza wydanego na laser, mój mąż z resztą też Teraz jestem specjalista od laserów Koleżanki juz się napalają na zabieg zazdroszczą brzuszka. A ja w końcu moge wybrac się na zakupy za***iście seksownego bikinii i pieprze to , że mąż będzie zły, strój ma byc taki co to więcej odkrywa niż zakrywa. A zeszłoroczną hustę która byłam pzrepasana przez pół lata spalę
To brzmi, jak reklama centrum laseroterapii elite, a do tego bardzo luźno nawiązuje do wątku...
Dionizja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 14:03   #1174
_Sue_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

o tym laserowym usuwaniu cellu slyszalam, robia tez tam gdzie chodze na laseorowa depilacje w Dublinie wiec nastepnym razem popytam co i jak
tyle ze drogo (ale caly biznes antycellu jest jednym wielkim pozeraczem kasy...)

a tak nawiazujac do naszego watku, to wyczytalam ze inneov ma w skladzie aspartam! poczytalam i faktycznie, jeden ze skladnikow to substancja słodząca (E951) = ASPATAM! oh no! to juz na pewno nie kupie!
czy ktos mi moze powiedziec czy tabletki tez to zawieraja w skladzie, bo nie moge znalezc na necie jesli tak to wielkie no no!
jestem bardzo rozczarowana ze takie swinstwo pchaja do tak 'dopracowanego' preparatu...
_Sue_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 22:09   #1175
sunny3m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez _Sue_ Pokaż wiadomość
o tym laserowym usuwaniu cellu slyszalam, robia tez tam gdzie chodze na laseorowa depilacje w Dublinie wiec nastepnym razem popytam co i jak
tyle ze drogo (ale caly biznes antycellu jest jednym wielkim pozeraczem kasy...)

a tak nawiazujac do naszego watku, to wyczytalam ze inneov ma w skladzie aspartam! poczytalam i faktycznie, jeden ze skladnikow to substancja słodząca (E951) = ASPATAM! oh no! to juz na pewno nie kupie!
czy ktos mi moze powiedziec czy tabletki tez to zawieraja w skladzie, bo nie moge znalezc na necie jesli tak to wielkie no no!
jestem bardzo rozczarowana ze takie swinstwo pchaja do tak 'dopracowanego' preparatu...
_Sue_ wyczytałam że tabletki zawierają substancję słodzącą (E951) czyli nic innego jak aspartam, niestety wszędzie teraz to świństwo wciskają...
sunny3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 11:09   #1176
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Jak wpiszesz w Doz (portal apteki dbam o zdrowie) inneov cellulit to wyrzuci ci skład - moim skromnym zdaniem nie usprawiedliwia on CENY tego preparatu (ja piję dużo zielonej herbaty, glukozoaminy na rynku jest masę preparatów tylko warto byłoby ten wyciąg z sosny gdzieś zdobyć) VOILA masz inneov domowej roboty

Zresztą skopiowałam i wrzuciałm poniżej
Skład:

(4 kapsułki):
Wyciąg z zielonej herbaty 375 mg, siarczan glukozaminy 250 mg, ekstrakt z kory sosny nadmorskiej 40 mg, substancja glazurująca (hydroksypropylometylocel uloza, gumożywica); substancja wypełniająca (celuloza, stearynian magnezu), barwniki (E 171, E 133, E 120), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu).

Działanie

Unikalna formuła, aby odblokować złogi i przywrócić prawidłową strukturę skóry.

Wspomaga:

* walkę ze złogami oraz spalanie tłuszczu,
* pobudzenie mechanizmów ich usuwania,
* wzmacnianie od wewnątrz włókien napinających skórę.


Unikalna formuła działa w głębi, aby pomóc zmniejszyć efekt skórki pomarańczowej i wymodelować sylwetkę. Składniki aktywne bioprzyswajalne przez organizm dostarczane są do najgłebszych warstw skóry, gdzie powstaje cellulit by pomóc odblokować złogi, spalić tłuszcz i wzmocnić włókna napinające skórę.


Wskazania

Suplementy diety inneov są przeznaczone dla zdrowych osób dorosłych pragnących poprawić jakość skóry i włosów. Nie są zalecane kobietom w ciąży i karmiącym.

Dawkowanie:

2 kapsułki 2 razy dziennie podczas posiłku. Stosować jako uzupełnienie zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej dawki.
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 14:50   #1177
czarna248
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 098
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

czytam czytam posty i dalej nie wiem czy go kupic- wiadomoa rzecz ze gdybym miala dosc pieniedzy nie zastanawiałabym się a ytak nie wiem co robic - nie ma az tak mocnego celluliti ale golym okiem zwłaszcza w swietle sztucznym widac - narazie od tygodnia sie nasuje sama bankami chinskimi i chcialabym sie wspomoc tymi tabletkami - hmmmmmmmm i co tu robić?
czarna248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 19:46   #1178
Deidra
Raczkowanie
 
Avatar Deidra
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 74
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witam was moje drogie

Wątek co prawda dawno nie odwiedzany, ale może znajdą się jeszcze wizażanki zainteresowane stosowaniem inneovu lub będące w trakcie kuracji. Z powodów czysto materialnych mam do sprzedania zupełnie nowe i nieruszane dwa opakowania (120 tabletek czyli miesięczna kuracja) w cenie o ponad 30 zł mniejszej od tych na allegro i prawie 50 zł od tych w aptece. Mam nadzieję, że nikt mnie za mały handel z forum nie wyrzuci, ale jakby któraś była zainteresowana to zapraszam na PM.
Pozdrawiam


NIEAKTUALNE

Edytowane przez Deidra
Czas edycji: 2011-02-19 o 09:00
Deidra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 09:06   #1179
Rippin_Kittin
Przyczajenie
 
Avatar Rippin_Kittin
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie ;)
Wiadomości: 16
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witam
temat już dość dawno ucichł, ale chciałabym podzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi kapsułek inneov cellulit. Jestem w trakcie drugirgo opakowania i musze powiedzieć z ogromnym zdziwieniem, że działa Mam dość zaawansowany cellulit, szczególnie na pośladkach i udach, już po 1 opak. zauważyłam, że skóra jest wyraźnie gładsza, teraz z zadowoleniem obserwuje, że "pomarańczowej skórki" też jakby coraz mniej . To pierwszy taki preparat który na mnie działa, a troche już tycg wszytskich cud pigułek, mazideł, mieszanek, plastrów itp wypróbowałam- wszystko z jedynm tylko skutkiem wyczyszczenia portfela :/, owszem inneov nie jest tani, ale moim zdaniem warto wydać troche więcej i widzieć efekty
Rippin_Kittin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 08:48   #1180
kasha2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

hey, wlasnie zamowilam sobie dwa opakowania tego super srodka bede Cie na bierzaco informowac jak juz zaczne zarzywac... powodzenia!
kasha2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 10:14   #1181
jodi
Raczkowanie
 
Avatar jodi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 75
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

hej dzieczyny. To może ja się dołącze do was. Ale jeszcze nie kupiłam. Wiosna się zbliza nie długo lato. Warto by było. Kupilam sobie na razie błoto z morza martwego. Inneov stosowałam w tamtym roku ale przez miesiąc tylko w tym roku kupie od razu więcej opakowań.
jodi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 14:02   #1182
MissiSissi_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 39
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

witam,
ja dość długo nie miałam problemów z cellulitem, ale niestety plastry antykoncepcyjne EVRA, które stosowałam od 5 lat nagle zaczęły na mnie złe działać. W ciągu 6 miesięcy przytyłam 13,5 kg!!! Dramat, a cellulit ma teraz nawet na plecach nie wspominając o pupie, udach, brzuchu , łydkach.
Po zrobieniu serii badan wyszło ze mam problemy w zatrzymywaniem wody w organizmie i płasty zmieniono mi na tabletki.
Ale lekarstwa na cellulit nie dostałam
Więc zainwestowałam w te tabletki, zażywam od dziś i liczę na tak spektakularne efekty jakie opisują dziewczyny na forach.
Będę pisać o efektach, mam nadzieje że takie będą!
Pasowało by jeszcze zainwestować w jakiś kremik, ale nie mogę się zdecydować jakieś propozycje?
Pozdrawiam.
MissiSissi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 20:58   #1183
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

też planuję zakup inneov najpóźniej zacznę go przyjmować od początku kwietnia, a póki co czekam na Wasze opinie i efekty

MissiSissi stosowałam wiele kremików i wg mnie wszystkie są podobne - wszystkie poprawiają wygląd skóry, ujędrniają ją, ale niestety nie likwidują cellulitu.. mimo to kupuję by choć troszkę poprawić wygląd skóry - ja najczęściej wybieram Eveline ten czerwony rozgrzewający, a teraz stosuję 'termo wyszczuplanie żel rozgrzewający' z Ziaji (jakoś lubię ciepełko ). myślę, że ważniejszy od samego kremu jest masaż przy jego wklepywaniu (polecam masażer - np. na drewnianej łapce z wypustkami albo w formie plastikowej rolki z wypustkami - mam taką z rossmanna)

Edytowane przez martinia
Czas edycji: 2011-03-10 o 21:03
martinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 05:54   #1184
Rippin_Kittin
Przyczajenie
 
Avatar Rippin_Kittin
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie ;)
Wiadomości: 16
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez MissiSissi_ Pokaż wiadomość
witam,
ja dość długo nie miałam problemów z cellulitem, ale niestety plastry antykoncepcyjne EVRA, które stosowałam od 5 lat nagle zaczęły na mnie złe działać. W ciągu 6 miesięcy przytyłam 13,5 kg!!! Dramat, a cellulit ma teraz nawet na plecach nie wspominając o pupie, udach, brzuchu , łydkach.
Po zrobieniu serii badan wyszło ze mam problemy w zatrzymywaniem wody w organizmie i płasty zmieniono mi na tabletki.
Ale lekarstwa na cellulit nie dostałam
Więc zainwestowałam w te tabletki, zażywam od dziś i liczę na tak spektakularne efekty jakie opisują dziewczyny na forach.
Będę pisać o efektach, mam nadzieje że takie będą!
Pasowało by jeszcze zainwestować w jakiś kremik, ale nie mogę się zdecydować jakieś propozycje?
Pozdrawiam.
Missi tylko się nie załam jak odrazu nie będziesz widziała efektów. Wiadomo każdy organizm jest inny i inaczej reaguje. Akurat z tych tabletek jestem zadowolona, ale wcześniej też brałam mase innych które na dziewczyny działały super a na mnie wcale co było okropne.
Rippin_Kittin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 08:47   #1185
kasha2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Unhappy Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Podzielam zdanie Missi, ze kazdy ma inny organizm, ja osobiscie nigdy nie walczylam z cellulitem, choc mam go juz kilka dobrych lat.Jako mloda dziewczyna bylam raczej herszt baba, w wieku 15 lat zgubilam okolo16 kg, i to wlasnie wtedy zauwazylam u siebie cellulit Wtedy nie bylo mnie stac na zadne wynalazki typu kremiki, szczoteczki, zeliki itp, a poza tym przywyklam do ukrywania niz odslaniania Cos we mnie peklo gdy zobaczylam to ochydztwo na ramionach, pomyslalam sobie: 'cale zycie zakrywasz dupsko i nogi, to teraz jesze w 30 stopni upalu bedziesz chodzic w swetrze!' no i tak zaczelam wyszukiwac, przeczytalam juz miliony wypowiedzi na temat tego srodka, jak zreszta pewnie i wy wszystkie wiec uwazam, ze chyba warto srobowac Z niecierpliwoscia wyczekuje na moja przesylke!!!
kasha2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 11:34   #1186
MissiSissi_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 39
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

martinia: niestety jeśli chodzi o masaże i smarowanie się kremikami to jestem strasznie mało systematyczna i to moja wielka wada A niestety w systematyczności smarowania i masażu , SIŁA. Więc by jakoś atakować to moje świństwo, zostałam namówiona na karnecik 10 wejść po godzinie na ROLLEN - MASAŻ LIMFATYCZNY. więc zobaczymy co to warte.
A więc mój plan wygląda tak:
* tabletki inneov
* 20 wejść na vacu podciśnienie
* 10 wejść na rollen
Mam nadzieje ze jakieś rezultaty będą po miesiącu.
MissiSissi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 11:43   #1187
jodi
Raczkowanie
 
Avatar jodi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 75
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ja już dziś kupiłam dwa opakowania (kuracja na miesiąc) dostałam gratis kilka saszetek kremu vichy na cellulit. Ale jeszcze kupiłam sobie olejek na celleulit (jakaś nowość) produkt całkowicie naturalny tak pisze.
Więc oby przez ten miesiąc nie utracic motywacji. Zrezygnuje na ten czas z kawy i słodyczy. Jezeli beda jakieś efekty to bede kontynuować

Edytowane przez jodi
Czas edycji: 2011-03-11 o 11:48
jodi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 09:34   #1188
kasha2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

hej dziewczyny, dzisiaj zaczelam lykac inneov , za kilka tygodni dam znac jak dziala
kasha2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 14:35   #1189
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hej dziewczyny...
A ja bede brac inneov 4 sezon ...
simonee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 22:34   #1190
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez simonee Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny...
A ja bede brac inneov 4 sezon ...
No to całkiem długo już - warto to brać? Widzisz efekty? Jeśli tak, to czy stosowałaś coś jeszcze poza samymi tabletkami?
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 07:20   #1191
jodi
Raczkowanie
 
Avatar jodi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 75
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ja jeszcze nie skończyłam pierwszego opakowania a juz widze efekty. Nie wiem czemu ale w tamtym roku nie widzialam tak szybko efektów. Na razie skóra jest bardziej napieta i gładka. Olejek stosuje sporadycznie wiec to nie jego zasluga raczej. Na pewno juz wiem ze skończe całą kurację 3 miesiące.

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Cytat:
Napisane przez simonee Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny...
A ja bede brac inneov 4 sezon ...
A czy na Ciebie inneov działał z roku na rok lepiej? Jakie miałaś efekty po 3 miesiącach stosujesz coś jeszcze?
jodi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 08:13   #1192
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

a powiedzcie mi jeszcze dziewczyny, wy stosujecie tę dawkę 4 kapsułki dziennie (2 x po 2)? Kurde strasznie drogo to wychodzi:/ Miesięczna kuracja to 300zl (!!) Sama już nie wiem, bo za taką kasę mogłabym np. pójść na jakiś zabieg, typu liposukcja, masaże bańką chińską lub coś podobnego. Ehh, masakra z tym głupim cellulitem wrrr. Dziewczyny doradźcie coś
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 08:56   #1193
kasha2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

hej grewana, niestety ale jesli zdecydujesz sie na ta kuracje, to na ulotce jest napisane 2 tabletki dwa razy dziennie bardzo drogi interes; ja musialam swoje zamowic z hiszpanii, bo mieszkam w londynie wynioslo mnie 205 pln za dwa opakowania, z czego przesylka wyniosla mnie 46 pln
Simonee zadeklarowala sie, ze bedzie lykac 4ty sezon, wiec chyba warto?!
kasha2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 13:13   #1194
MissiSissi_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 39
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ja kończę pierwsze opakowanie i niestety efektów niewidzie żadnych
Ale mimo to zamierzam kupić drugie, może coś ruszy
MissiSissi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 00:17   #1195
natii86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 672
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi jeszcze dziewczyny, wy stosujecie tę dawkę 4 kapsułki dziennie (2 x po 2)? Kurde strasznie drogo to wychodzi:/ Miesięczna kuracja to 300zl (!!) Sama już nie wiem, bo za taką kasę mogłabym np. pójść na jakiś zabieg, typu liposukcja, masaże bańką chińską lub coś podobnego. Ehh, masakra z tym głupim cellulitem wrrr. Dziewczyny doradźcie coś
300 zl? buuu...pewnie kupujesz w aptece, ja kupilam na allegro jest taniej

Juz prawie miesiac biore, i musze powiedziec ze moja skora zrobila sie jedrniejsza i gladsza (chodze na aqua aerobic 2 x w tygodniu, wiec moze tez sie jakos przyczynil). Jestem bardzo zadowolona poki co
__________________

natii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 06:49   #1196
Rippin_Kittin
Przyczajenie
 
Avatar Rippin_Kittin
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie ;)
Wiadomości: 16
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi jeszcze dziewczyny, wy stosujecie tę dawkę 4 kapsułki dziennie (2 x po 2)? Kurde strasznie drogo to wychodzi:/ Miesięczna kuracja to 300zl (!!) Sama już nie wiem, bo za taką kasę mogłabym np. pójść na jakiś zabieg, typu liposukcja, masaże bańką chińską lub coś podobnego. Ehh, masakra z tym głupim cellulitem wrrr. Dziewczyny doradźcie coś
Powiem Ci szczerze, że rozważałm liposukcje, już nawet byłam umówiona na poradę u chirurga, ale odpuściłam, za duże ryzyko, za dużo bólu i za dużo to kosztuje. Jestem strasznie leniwa ale uważam, że właśnie ruch jest lekarstwem na cellulit plus wspomaganie tabletkami typu Inneov(owszem są drogie bo ok 100zł w aptece ale to pierwszy taki specyfkik który moim zdaniem naprawde działa a nie tylko dużo obiecuje), masaże i jakieś dobre balsamy. Inneove biorę już 3 miesiąc i naprawde jestem bardzo zadowolona do tego step aerobik raz w tygodniu, czasem basen i widać efekty aha ostatnio też trafiłam na stronę wyszczuplająca.pl i zakupiłam tam spodenki wyszczuplające i antycellulitowe, chodziło mi głównie o wygładzenie fałdek pod sukienką i nie liczyłam na jakieś efekty które są tam opisywane...aleee po raz kolejny miło się rozczarowałam
Rippin_Kittin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 07:24   #1197
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ja jeszcze nie kupowałam, dopiero rozważam tę opcję, sprawdzałam ceny w aptekach internetowych i tam opakowanie 60kapsulek jest za 68 zl. Na allegro faktycznie nie patrzyłam bo się trochę boję kupować tam leków :/
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 08:36   #1198
kasha2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie kupowałam, dopiero rozważam tę opcję, sprawdzałam ceny w aptekach internetowych i tam opakowanie 60kapsulek jest za 68 zl. Na allegro faktycznie nie patrzyłam bo się trochę boję kupować tam leków :/
hej grewana, ja kupilam swoje na ebay!!! Z tego co zauwazylam to wiekszasc dziewczyn kupuje swoje na allegro, ja tez bym tak zrobila, ale nie moge sie tam nawet zarejestrowac z moim angielskim adresem. Wiec pozostal mi ebay, poniewaz tutaj nie ma w aptekach inneov :/
kasha2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 15:09   #1199
natii86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 672
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

ja kupilam w aptece internetowej, wystawiajacej inneov na allegro.
__________________

natii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 16:08   #1200
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie kupowałam, dopiero rozważam tę opcję, sprawdzałam ceny w aptekach internetowych i tam opakowanie 60kapsulek jest za 68 zl. Na allegro faktycznie nie patrzyłam bo się trochę boję kupować tam leków :/
też rozważam opcję kupna na allegro, ale właśnie obawiam się kupować tam tabletki..

Cytat:
Napisane przez natii86 Pokaż wiadomość
ja kupilam w aptece internetowej, wystawiajacej inneov na allegro.
oo to chyba dobra opcja, większe zaufanie co kupuję takiej aukcji chyba poszukam..
martinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-22 18:06:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.