Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-26, 21:09   #481
motylek13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziewczyny. Jako, ze sie zakochalam w calej marce edm, Chciałabym zamowic w najblizszym czasie stamtad kosmetyki. Paczke najlepiej rejestrowana, ktora kosztuje ok 30 dolarow. Ktos ze mna zamawia? im wiecej, tym lepiej, podzielilybysmy sie kosztami drogiej paczki - 30 dolcow to ok 110zl (przelicznik bankowy). ja jestem z wroclawia, wiec najlepiej z tych okolic kogos znalezc. KTORA CHETNA?
motylek13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 21:26   #482
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Witajcie w nowej części wątku!
Zgłaszam się do Was po podwójną poradę kolorystyczną (szczególnie do Ciebie Pastereczko bo wygląda że masz niezłego nosa do doradzania). Wydawało mi się że doskonale pasuje mi odcień Buff Perfect ale po tygodniu testowania stwierdzam że potrzebuję czegoś bardziej ciepłego, stopień jasności ok. Wpadł mi w ręce Soft Bronzer i taki odcień byłby super tylko jaśniejszy jak Perfect. Znacie takie coś? Liczyłam po cichu na Buff Fairly Summer ale patrząc na fotkę Sunprince gdzie odcień wygląda obiecująco acz bardzo jasno, zastanawiam się czy to dobry wybór... Btw a mnie się kiedyś wydawalo że blada jestem hahahah. No to chyba nie w palecie EDM

A druga sprawa jest taka - zarażam koleżanki w pracy minerałową manią i jedna poprosiła mnie o zamowienie jej próbek łącznie z wyborem koloru z tym że nie mam za bardzo pomysłu co by jej wybrać. Tak więc załączam fotkę z serdeczną prośbą o poradę!To ta po prawej stronie w brązowej czapce. Na buzi ma różowe tony ale szyję już żółtą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Edzia.jpg (68,2 KB, 137 załadowań)
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 21:31   #483
natasza87
Rozeznanie
 
Avatar natasza87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Wiśni xD
Wiadomości: 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

witam

w tematyce kosmetyków mineralnych jestem daleko z tyłu za wami czekam na swoje pierwsze próbki ...
przeglądałam dzisiaj strone z RHEA .. i tam natrafiłam na Translucent Veil
Puder matujący. Nie nadaje skórze żadnego koloru, ale pięknie ją matuje, nie wysuszając jej przy tym. Możesz go nosić na podkład lub sam. Fantastyczny dla tych, którzy nie chcą się świecić i nie chcą też, żeby ktoś zauważył że są pomalowani.

przegladałam forum i jakos nie ma wielu zwolenniczek tych kosmetyków wiec mam pytanie do was czy jest cos podobnego w ofercie everyday minerals ?

obecnie czekam na:

Base
3/3


Warm-Buttered Tan
sample (Intensive)
1


Golden-Fawn
sample (Intensive)
1


Golden-Winged Butter
sample (Intensive)
1


Blushes & Face Colors
1/1


All Smiles
sample
1


Concealers
1/1


Pearl Beige
sample
1
natasza87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 21:36   #484
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez motylek13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Jako, ze sie zakochalam w calej marce edm, Chciałabym zamowic w najblizszym czasie stamtad kosmetyki. Paczke najlepiej rejestrowana, ktora kosztuje ok 30 dolarow. Ktos ze mna zamawia? im wiecej, tym lepiej, podzielilybysmy sie kosztami drogiej paczki - 30 dolcow to ok 110zl (przelicznik bankowy). ja jestem z wroclawia, wiec najlepiej z tych okolic kogos znalezc. KTORA CHETNA?

Przy dużych zamówieniach pewnie celny przejmie paczuszkę i dowali co ma dowalić, nie lepiej wziąć Ci tańszą przesyłkę?

Ja wzięłam nierejestrowaną i doszła bez problemu.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 21:41   #485
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
Witajcie w nowej części wątku!
Zgłaszam się do Was po podwójną poradę kolorystyczną (szczególnie do Ciebie Pastereczko bo wygląda że masz niezłego nosa do doradzania). Wydawało mi się że doskonale pasuje mi odcień Buff Perfect ale po tygodniu testowania stwierdzam że potrzebuję czegoś bardziej ciepłego, stopień jasności ok. Wpadł mi w ręce Soft Bronzer i taki odcień byłby super tylko jaśniejszy jak Perfect. Znacie takie coś? Liczyłam po cichu na Buff Fairly Summer ale patrząc na fotkę Sunprince gdzie odcień wygląda obiecująco acz bardzo jasno, zastanawiam się czy to dobry wybór... Btw a mnie się kiedyś wydawalo że blada jestem hahahah. No to chyba nie w palecie EDM

A druga sprawa jest taka - zarażam koleżanki w pracy minerałową manią i jedna poprosiła mnie o zamowienie jej próbek łącznie z wyborem koloru z tym że nie mam za bardzo pomysłu co by jej wybrać. Tak więc załączam fotkę z serdeczną prośbą o poradę!To ta po prawej stronie w brązowej czapce. Na buzi ma różowe tony ale szyję już żółtą
WIecie, nie jestem nieomylna.... ale dziękuję - jak są beże to moggę wskazac droge i tyle

Dla koleżanki typuję:
Buff-Light Neutral
Beige-Fairly Light
Beige-Light Medium
moze cool multitasking
korektor multi-intensive

A Ty zamów sobie ten Buff Fairly Summer, nie jest az tak neutralny i jasny jak wyszedl na zdjeciu, jest cieplejszy odrobinkę i sprawdz Buff-Fairly Light Neutral
i beige fairly light
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 22:05   #486
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Wielkie dzięki! Coś tam wybiorę zatem. Niektóre kolorki nam się pokrywają a ona ode mnie jednak zdecydowanie ciemniejsza. No nic, jak nie jedna to może druga skorzysta...albo jeszcze inna zarażona Mam już wielką ochotę dobrać coś naprawdę satysfakcjonującego i zamówić w dużym opakowaniu a nie ciągle na samplach jechać.
Ostatnio okropnie warzenie mi doskwiera - cały rejon wokół ust dość szybko wygląda nieciekawie a używam primerów z EDM, krzemionki, jedwabnika hauschki (nie na raz oczywiście). Nie wiem o co chodzi bo krem pod spód ciągle mam ten sam a efekt teraz zdecydowanie gorszy niż z początku. Może EDM nie dla mnie
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 22:12   #487
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
Ostatnio okropnie warzenie mi doskwiera - cały rejon wokół ust dość szybko wygląda nieciekawie a używam primerów z EDM, krzemionki, jedwabnika hauschki (nie na raz oczywiście). Nie wiem o co chodzi bo krem pod spód ciągle mam ten sam a efekt teraz zdecydowanie gorszy niż z początku. Może EDM nie dla mnie
Sprobuj przetrwac, moze cera w ten sposob oswaja sie z mineralkami? a jak nie przejdzie, wyprobuj inne formuly, firmy.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 22:26   #488
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Próbuję ale np po dzisiejszej masce jaką sobie zafundowałam aplikując podkład zwilżonym pędzlem naprawdę się wystraszyłam. Chyba skończę z eksperymentami w ciągu tygodnia "roboczego" bo tą niespodziankę odkryłam na twarzy dopiero w pracy przy świetle dziennym i taką mniej więcej minę miałam a za biurkiem nie bardzo mogłam dziś się schować żeby przeczekać. Swoją drogą sposób ten bardzo lubiłam kiedy używałam jeszcze minerałków z essence.
Może to wina formuły intensive ale testowałam matte (ładniej leży na twarzy) i niestety jak dla mnie nic nie kryje, pół twarzy musiałam wysmarować korektorem a to mija się z celem i jest czasochłonne.
Inne minerałki już oczywiście zamówiłam (narazie z Buff'd) i z niecierpliwością przebieram nóżkami w oczekiwaniu na listonosza
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 00:19   #489
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dzięki piękne za swatche Quesadili (widzę, że prasowaniec Olive Fair będzie super ) i Foxy (nie mogę się doczekać na róż Raspberry Ice ).

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Zachecona pieknymi zdjeciami Fruity sprobowalam dzisiaj sweet almond, byl troche za ciemny, wiec dolozylam na niego light neutral i jest swietnie Apetyczny kolorek wyszedl
Na mnie Sweet zielonkawy jest za to Light Almond wygląda bardzo ładnie, choć eksperci EM twierdzą, że ma więcej zielonych pigmentów od Sweet. Ciekawe.
Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
załączam fotkę z serdeczną prośbą o poradę!To ta po prawej stronie w brązowej czapce. Na buzi ma różowe tony ale szyję już żółtą
Ha. Mam podobnie. Na policzku nieźle wtapia mi się nawet Cool Multi Tasking - pasuje kolorem do moich przebarwień. A na szyi Fawn.
Skoro u koleżanki szyja jest żółtawa, typowałabym może Buff FLNeutral.
I jeden z dalszych typów Pastereczki pozwolę sobie skomentować nieśmiele - myślę że Beige Light Medium raczej nie, bo on jest jednak ciemny jak jasny gwint.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 08:01   #490
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1117817 1]nie planowałam tego robić, bo rzadko, kto mnie widzi bez makijażu, ale żeby nie było, że ściemniam , proszę fotka
strasznie mnie ostatnio wysypało, aktualnie jest tak jak na zdjęciu

muszę przetestować jeszcze Sunkissed Fair[/QUOTE]

Koniecznie (jesli bys dala sie namowic ) pokaz swoje foteczki na moim wątku PRZED/PO

Kurcze a ja myslalam ze ty w ogole tam bez podkladu jestes Rewelka! w koncu mam kogo podpatrzec A myslalam ze tylko ja mam to co mam na licu.

Swietnie wygladasz

Tak malo Ot'owo.. to kogos mi przypominasz ale nie wiem kogo
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 08:21   #491
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

dziewczyny mam pytanie mam concealer ale nie potrzebuje go bo niemam woreczków a nie sinców czy można go używać jako puder ? albo wymieszać bo kolor mam idealny tylko niewiem jak on się zachowa
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 08:49   #492
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie mam concealer ale nie potrzebuje go bo niemam woreczków a nie sinców czy można go używać jako puder ? albo wymieszać bo kolor mam idealny tylko niewiem jak on się zachowa
Nigdzie nie jest napisane, że Ci nie wolno, więc co Ci szkodzi spróbować? Sama będziesz wiedzieć, czy taki makijaż jest dla Ciebie dobry czy za ciężki.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 10:11   #493
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nigdzie nie jest napisane, że Ci nie wolno, więc co Ci szkodzi spróbować? Sama będziesz wiedzieć, czy taki makijaż jest dla Ciebie dobry czy za ciężki.
ech no właśnie myślałam może ktos już ma doświadczenie szkoda ze w simplach zamiast concelara nie można róż dodatkowy wziąć
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 10:14   #494
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
ech no właśnie myślałam może ktos już ma doświadczenie szkoda ze w simplach zamiast concelara nie można róż dodatkowy wziąć
Ja ze dwa razy robiłam taką mieszankę, że do formuły S-M dosypywałam trochę korektora multitasking i było ok
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 10:23   #495
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
ech no właśnie myślałam może ktos już ma doświadczenie szkoda ze w simplach zamiast concelara nie można róż dodatkowy wziąć
Ja wszystkie podkłady niepasujące za pomoca korektorów przerobiłam - przyżółcam je za pomoca Intensive Light i Sunlight Color Corrector (dominka)
Bardzo sobie miksy chwalę, kolor mam idealny nawet jak pierwotny podkład byl zbyt brzoskiwiniowy (to była moja podstawowa pomyłka w samplach- zbyt duzo pomarańczu) i wbrew pozorom nie jest to cięzki miks (te korektory które stosuje są dosyć napigmentowane, stąd wystarczy ich niewiele).
Nie ma złych kolorystycznie podkładów są tylko za mało wymieszane z innymi rzeczami
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 10:53   #496
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja ze dwa razy robiłam taką mieszankę, że do formuły S-M dosypywałam trochę korektora multitasking i było ok
Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Ja wszystkie podkłady niepasujące za pomoca korektorów przerobiłam - przyżółcam je za pomoca Intensive Light i Sunlight Color Corrector (dominka)
Bardzo sobie miksy chwalę, kolor mam idealny nawet jak pierwotny podkład byl zbyt brzoskiwiniowy (to była moja podstawowa pomyłka w samplach- zbyt duzo pomarańczu) i wbrew pozorom nie jest to cięzki miks (te korektory które stosuje są dosyć napigmentowane, stąd wystarczy ich niewiele).
Nie ma złych kolorystycznie podkładów są tylko za mało wymieszane z innymi rzeczami
dziękuje dziewczyny spróbuje może jutro potrenuje
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 10:59   #497
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Nie ma złych kolorystycznie podkładów są tylko za mało wymieszane z innymi rzeczami
Prawidłowe podejście
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 12:58   #498
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Chciałby ktoś ze mną zamówić kita za 34$? Albo jakby zebrało się więcej chętnych to kita za 50$.
Ja byłabym chętna na trzy rzeczy.

Przetestowałam dzisiaj cień In the Garden - Piękny jest.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 13:33   #499
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Sunprince, a jak go nalozylas, na cala powieke? ja tez go mam, ale zupelnie nie wiem jak go uzyc
Zastanowie sie, moze bym sie dolozyla z czyms do kita (tzn na pewno nie pol na pol ale moze jakis jeden element, hm?)
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 13:37   #500
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1119126 2]Chciałby ktoś ze mną zamówić kita za 34$? Albo jakby zebrało się więcej chętnych to kita za 50$.
Ja byłabym chętna na trzy rzeczy.

Przetestowałam dzisiaj cień In the Garden - Piękny jest.[/QUOTE]
Ja jestem chętna na 3-4 rzeczy z kita. Pędzle. Także jestem z Poznania. Mogę dołączyć?
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 13:41   #501
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1119126 2]Chciałby ktoś ze mną zamówić kita za 34$? Albo jakby zebrało się więcej chętnych to kita za 50$.
Ja byłabym chętna na trzy rzeczy.

Przetestowałam dzisiaj cień In the Garden - Piękny jest.[/QUOTE]

i ja jestem chętna na 1-2 rzeczy
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 14:22   #502
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

To jak będzie więcej chętnych, to ja też mogę zamówić kit za 34$ lub 50$ i ktoś może dołączyć.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 14:25   #503
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
ech no właśnie myślałam może ktos już ma doświadczenie szkoda ze w simplach zamiast concelara nie można róż dodatkowy wziąć
To są sample a nie simple, od angielskiego sample = próbka.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 14:38   #504
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

wrzucam kilka swatchy jakie zrobiłam różom oraz olive fair sypkiego i PP

lucent bronze i theme park na twarzy wychodzą o wiele jaśniejsze, u mnie wygląda to jak poświata z tych kolorkow na swatchach, piękne sa

co do olive to na zdjęciach nie widać tego niestety ale

olive fair pp nie jest ani odrobinkę żółte, jest zimno szaro-biało
-zielonkawe, nie jest takie samo jak olive sypany, niestety oba są jasne bardzo i aparat nie uchwycił tej różnicy, która jest różnicą głownie w odcieniu i hmm"ciepłocie"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg do wizazu swatche.jpg (93,6 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swatche rozy.jpg (55,5 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swatche rozy3.jpg (60,9 KB, 122 załadowań)
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.



Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2009-02-27 o 17:52
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 14:54   #505
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

a ja sie nadal zastanawiam jakie następne ocienie wypróbować do tej pory najbardziej przypadował mi Buff Perfect, acz mógłby być mniej ciepły/brzoskwioniowy/różowy.

Myślałam o Linen i jeszcze o jakichś odcieniach z gamy Olive. Myślałam o Olive Fair (mogłabym go dodać do Perfect, a może sam wcale nie okazał by się za jasny?) i nie wiem co jeszcze - samodzielnie. Light Olive boje się ze bedzie zbyt cieply, może któryś z Almondów labo Light Martian? Czy one są już za ciemne (ciemniejsze od Buff Perfect?)

a może coś z innej firmy tylko nie bardzo wiem czym właściwie się kierować przy jej wyborze. niedługo będę miała kilka próbek Buff'd, ale co poza tym
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 15:04   #506
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Sunprince, a jak go nalozylas, na cala powieke? ja tez go mam, ale zupelnie nie wiem jak go uzyc
Zastanowie sie, moze bym sie dolozyla z czyms do kita (tzn na pewno nie pol na pol ale moze jakis jeden element, hm?)
Ja nie sunprince, ale spróbuj go położyć na części powieki na mokro (a najlepiej na mixing-medium), a na częsci na sucho, granice rozetrzyj i będzie cuudnie gwarantuje
Ten cien jest genialny jak ma się naprawdę niewiele czasu
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 15:20   #507
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Zastanowie sie, moze bym sie dolozyla z czyms do kita (tzn na pewno nie pol na pol ale moze jakis jeden element, hm?)
Cytat:
Napisane przez Queen Pokaż wiadomość
Ja jestem chętna na 3-4 rzeczy z kita. Pędzle. Także jestem z Poznania. Mogę dołączyć?
Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
i ja jestem chętna na 1-2 rzeczy
Nie ma sprawy, z tym, że zamawiałabym najwcześniej po tym weekendzie - muszę jeszcze przetestować kilka rzeczy.
Jeśli znalazłaby się jeszcze jedna osoba to można by wziąć ten kit za 50$, za jedną rzecz wyszłoby wtedy ok 4,2$ + wysyłka.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Sunprince, a jak go nalozylas, na cala powieke? ja tez go mam, ale zupelnie nie wiem jak go uzyc
Nie, nałożyłam go tylko w załamaniu, a wcześniej wypróbowałam go na ręce i całkowicie mnie urzekł. Nakładałam z duralinem.

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-02-27 o 15:23
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 15:23   #508
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1119409 6]Nie ma sprawy, z tym, że zamawiałabym najwcześniej po tym weekendzie - muszę jeszcze przetestować kilka rzeczy.
Jeśli znalazłaby się jeszcze jedna osoba to można by wziąć ten kit za 50$, za jedną rzecz wyszłoby wtedy ok 4,2$ + wysyłka.



Nie, nałożyłam go tylko w załamaniu, a wcześniej wypróbowałam go na ręce i całkowicie mnie urzekł.[/quote]
hej ja tez bym byla chetna)
ile rzeczy jeszcze mogłabym wziac z kitu za 50?
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 15:28   #509
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Nie wiem, bo dziewczyny nie podały dokładnej ilości.
Myślę, że koło 2-3 rzeczy.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 15:29   #510
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1119425 1]Nie wiem, bo dziewczyny nie podały dokładnej ilości.
Myślę, że koło 2-3 rzeczy.[/quote]
odpisałam na priv żeby nie robić bałaganu
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.



Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2009-02-27 o 15:35
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.