domowe sposoby na cellulit - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-09, 19:59   #361
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Tak piszecie, że TO czy TAMTO jest dobre do walki, i że walczycie, walczycie i walczycie....a już któraś wywalczyła zwycięstwo tak by już nie musieć walczyć?
podpinam sie pod pytanie
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 13:45   #362
Czarna 1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Question Dot.: domowe sposoby na cellulit

Dziewczyny POMOCY !!!!!!!!!
Właśnie się dowiedziałam,że mój chłopak zabiera mnie za dwa tygodnie w góry.Wszystko super,tylko już mi obiecał,że zabierze mnie na baseny termalne... Obejżałam się dziś w lustrze i porażka Uda i pupa wyglądaja okropnie ( skąd ja mam taki cellulit??)
Mam tylko dwa tygodnie żeby coś z tym zrobić
Co radzicie? Co zadziała najszybciej??
__________________
Mam w sobie puch z anielskich skrzydeł i błoto z diabelskich kopyt...
Czarna 1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 16:58   #363
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Czarna 1410 Pokaż wiadomość
Dziewczyny POMOCY !!!!!!!!!
Właśnie się dowiedziałam,że mój chłopak zabiera mnie za dwa tygodnie w góry.Wszystko super,tylko już mi obiecał,że zabierze mnie na baseny termalne... Obejżałam się dziś w lustrze i porażka Uda i pupa wyglądaja okropnie ( skąd ja mam taki cellulit??)
Mam tylko dwa tygodnie żeby coś z tym zrobić
Co radzicie? Co zadziała najszybciej??
na pewno masaze szorstka rekawica lub specjalnym przyrzadem codziennie raz lub dwa razy, do tego jakis balsamik ujedrniajacy, prysznic na zmiane raz cieply raz zimny i tak przez kilka min, w tak krotkim czasie nie pozbedziesz sie cllulitu ale ujedrnisz skóre i cellulit bedzie mniej widoczny, zycze powodzenia i bierz sie do dzieła od dzis
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 19:45   #364
Czarna 1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez oczko1205 Pokaż wiadomość
na pewno masaze szorstka rekawica lub specjalnym przyrzadem codziennie raz lub dwa razy, do tego jakis balsamik ujedrniajacy, prysznic na zmiane raz cieply raz zimny i tak przez kilka min, w tak krotkim czasie nie pozbedziesz sie cllulitu ale ujedrnisz skóre i cellulit bedzie mniej widoczny, zycze powodzenia i bierz sie do dzieła od dzis
Tak zrobię !! Właśnie zrobiłam peeling kawowy,połączony z masażem. Tylko skóra po nim jest jakby lekko natłuszczona,nie wiem czy wklepać teraz balsam,czy tak to zostawić...
Czy ten peeling mogę robić codziennie,czy lepiej nie przesadzać? Zdaje sobię sprawę,że w dwa tygodnie nie pozbędę się tego paskudzstwa,ale tyle się naczytałam,że ten peeling działa cuda...I tak sobie myślę,że jak będę go robiła przez dwa tygodnie to może widocznie poprawi stan mojej skóry
__________________
Mam w sobie puch z anielskich skrzydeł i błoto z diabelskich kopyt...
Czarna 1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 19:56   #365
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: domowe sposoby na cellulit

mam pytanie, czy peeling z samej soli działa tak samo co kawowy? bo ja robie mieszany, ale kawa barwi mi paznokcie i chcę wrócić do tego solengo. tylko nie wiem czy nie będzie gorszy.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 21:41   #366
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Czarna 1410 Pokaż wiadomość
Tak zrobię !! Właśnie zrobiłam peeling kawowy,połączony z masażem. Tylko skóra po nim jest jakby lekko natłuszczona,nie wiem czy wklepać teraz balsam,czy tak to zostawić...
Czy ten peeling mogę robić codziennie,czy lepiej nie przesadzać? Zdaje sobię sprawę,że w dwa tygodnie nie pozbędę się tego paskudzstwa,ale tyle się naczytałam,że ten peeling działa cuda...I tak sobie myślę,że jak będę go robiła przez dwa tygodnie to może widocznie poprawi stan mojej skóry
jesli po peelingu skora bedzie dobrze natłuszczona to nie koniecznie musisz nakladac balsam, mozesz do peelingu kawowego zamiast oliwy zwyklej uzyc olejku wyszczuplajacego np.z ziaji w pomaranczowej butelce jest olejek wyszcz do masazu
ja bym codziennie nie robiła(chociaz w sumie peeling kawowy jest łagodniejszy od peelingów gruboziarnistych i nie powinien szkody zrobic uzywany czesto)
zobacz najlepiej jak bedzie skora wygladała po peelingu, jesli zauwazysz ze jest lekko podrazniona to nie stosuj codziennie peeligu tylko co 2, 3 dni bo zmasakrujesz skore i na tym sie skonczy, wystarczy ze masaz bedziesz codziennie robila szostka rekawica a peeling troche rzadziej

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
mam pytanie, czy peeling z samej soli działa tak samo co kawowy? bo ja robie mieszany, ale kawa barwi mi paznokcie i chcę wrócić do tego solengo. tylko nie wiem czy nie będzie gorszy.
jesli kawa barwi paznokcie moze załóż rekawiczki jednorazowemoze sie nie porwa w trakcie peelingowania hehe
jak to z samej soli? chyba dobrze byloby dodac cos do soli np.oliwke, wydaje mi sie ze z soli tez oki, tylko moze wysuszac skore, kiedys tak mialam po uzyciu peelingu solnego, dlatego wole z kawy
a propo peelingu ja zamowiłam na ZSK peeling z czarnej porzeczki za grosze duzy pojemnik i powiem Wam ze po przygotowaniu jest bardzo podobny do kawowego i tez swietnie sie sprawdza na skorze, a do tego jest tani, chociaz ten z kawy jeszcze tanszy
__________________

Edytowane przez oczko1205
Czas edycji: 2010-01-14 o 21:44
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 19:04   #367
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: domowe sposoby na cellulit

dla mnie peeling z samej soli był idealny. zarąbiaszczo(bardzo dobrze) ścierał i jakoś nie wysuszał
tylko myślałam, że kawa ma jakieś "moce" pomagające pokonać cellulit. ale jeśli ona ma tylko działanie ścierająco-masujące to nie będę sobie paćkać wanny i wracam do soli tylko właśnie potrzebuje odpowiedzi. ;/
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 20:18   #368
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
dla mnie peeling z samej soli był idealny. zarąbiaszczo(bardzo dobrze) ścierał i jakoś nie wysuszał
tylko myślałam, że kawa ma jakieś "moce" pomagające pokonać cellulit. ale jeśli ona ma tylko działanie ścierająco-masujące to nie będę sobie paćkać wanny i wracam do soli tylko właśnie potrzebuje odpowiedzi. ;/
kiedyś widziałam jakiś balsam anty-celluitowy z kofeiną ;>
Ale nie wiem czy w takim domowym peelingu z kawy jest ta kofeina czy nie

Też robię peeling z soli plus masaż twardą gąbką, a potem balsam nawilżający albo ujędrniający (na zmianę) i nie jest źle
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 20:35   #369
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Migdalska Pokaż wiadomość
Spróbuj Błękitnej Glinki Krymskiej. Dla wzmocnienia efektu owiń się folią spożywczą i odczekaj 30 min. Po kilku użyciach celulit wyraźnie się zmniejsza. Miałam takie zabiegi w SPA. Jestem zachwycona. O tej glince piszą tu:
http://www.newsweek.pl/kobieta/artyk...ymska-,51390,1

czy ktoras z Was stosowala moze ta glinke i podzieli sie wrazeniami ?
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 17:21   #370
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Dodaję do balsamu olejek cynamonowy , który ma działanie termogenne super rozgrzewa skóre i rozbija tłuszcz .Dzięki temu olejkowi nie mam już cellulitu .
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 20:05   #371
marabut1984
Przyczajenie
 
Avatar marabut1984
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: domowe sposoby na cellulit

No fakt, ze cynamon i kawa dzialaja, ale ja kupuje gotowe mydelko peelingujace Canelle na allegro. juz zuzylam 3 i powiem szczerze, ze calkiem dziala. to znaczy ja uzywam go miesiac i cellulu jest mniej, to znaczy jak sie scisnie skore to te grudki sa mniejsze. napiecie skory nie wydaje sie byc ekstra wieksze, ale cellulu juz o polowe mniej. napisze zreszta jak sie go wreszcie pozbede!!!! a musze sie pozbyc!!!!
marabut1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 17:21   #372
malinacool
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: domowe sposoby na cellulit

ja już 8 dzień używam avon solutions body. rano i wieczorem= folia + ciepły ręcznik, efekty w porównaniu do wcześniejszego loreal perfectslim laser są zaskakujące, cieszę się że tym razem nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto
malinacool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 12:26   #373
rudykarmel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Czarna 1410 Pokaż wiadomość
Tak zrobię !! Właśnie zrobiłam peeling kawowy,połączony z masażem. Tylko skóra po nim jest jakby lekko natłuszczona,nie wiem czy wklepać teraz balsam,czy tak to zostawić...
Czy ten peeling mogę robić codziennie,czy lepiej nie przesadzać? Zdaje sobię sprawę,że w dwa tygodnie nie pozbędę się tego paskudzstwa,ale tyle się naczytałam,że ten peeling działa cuda...I tak sobie myślę,że jak będę go robiła przez dwa tygodnie to może widocznie poprawi stan mojej skóry
A ja odkryłam genialny przyrząd do masażu lodem podczas ciepłej kąpieli na www.krio-star.pl. W lodzie można zamrozić fusy kawy i używać go po prostu do pilingu. Dodatkowo masuje i działa zmiennymi temperaturami. Boski. Poza kawą zamrażam też zioła (zresztą na stronie są fajne receptury). Po goleniu nóg masaż lodem z siemienia lnianego nie pozostawia żadnych podrażnień. Stosuję od kilku miesięcy i czuję różnicę. I jest tak przyjemny, że właściwie używam go już zawsze jak się kąpię.
rudykarmel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 17:53   #374
aciunia
Raczkowanie
 
Avatar aciunia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 31
Dot.: domowe sposoby na cellulit

a używałyście plastrów Vita Cell?

wiem, że temat jest o "domowych sposobach" ale skoro pisałyście o balsamach itp. to chyba nie robię wielkiego OT.

Ja używałam plastrów, jedziłam na rowerku stacjonarnym ok 20-30 min dziennie (oprócz weekendów ) i trochę (!) ograniczyłam jedzenie i efekty miałam b. zadowalające.. Niestety lubię skoczyć na piwo, więc cellulit mnie lubi..
Jak z Wami? Próbowałyście, efekty, cokolwiek??

PS.Z minusów plastrów wymienię nadmierne pobudzenie, często budziłam się zbyt wcześnie lub nie dosypiałam, ale może to efekt zmieniającej się pogody (zima/wiosna/lato) lub diety..
aciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 12:30   #375
aggratka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 97
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Masować, masować masować.. mi to pomaga najbardziej. Codziennie po kąpieli nacierać na przykład uda mocno balsamem i przynajmniej przez pięc minut. Albo zamiast balsamu wcierać jakiś krem antycellulitowy, efekt murowany
aggratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 15:35   #376
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

moj cellulit az sie prosi o jakis kosmetyk, bo masuje masuje, no i na moja dosyc gruba skore masaz nie pomaga, nie daje rady. Aggratko tyle tych kosmetykow na polkach,ze nie jestem w stanie wszystkich stestowac, a na dodatek sa strasznie drogie..
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 17:47   #377
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez marabut1984 Pokaż wiadomość
No fakt, ze cynamon i kawa dzialaja, ale ja kupuje gotowe mydelko peelingujace Canelle na allegro. juz zuzylam 3 i powiem szczerze, ze calkiem dziala. to znaczy ja uzywam go miesiac i cellulu jest mniej, to znaczy jak sie scisnie skore to te grudki sa mniejsze. napiecie skory nie wydaje sie byc ekstra wieksze, ale cellulu juz o polowe mniej. napisze zreszta jak sie go wreszcie pozbede!!!! a musze sie pozbyc!!!!
ten olejek masz jakis specjalny? ja dodawalam sproszkowanego cynamonu ale nie wiem czy to cos daje

slyszalam, ze wcieranie w uda olejku eukaliptusowego pomaga tylko trzeba go mieszac z oliwka

Cytat:
Napisane przez kleopatrrrra Pokaż wiadomość
moj cellulit az sie prosi o jakis kosmetyk, bo masuje masuje, no i na moja dosyc gruba skore masaz nie pomaga, nie daje rady. Aggratko tyle tych kosmetykow na polkach,ze nie jestem w stanie wszystkich stestowac, a na dodatek sa strasznie drogie..
bardzo lubilam swego czasu balsam soraya z kofeina teraz mam wrazenie, ze przestal dzialac moze dlatego, ze zuzylam juz 3 opakowania ale polecam mimo wszystko ladnie ujedrnia kosztuje ok 15 zl wiec malo


sama kupilam teraz balsam garniera taki w zoltym opakowaniu jest na nic cos tam ze drenujacy bla bla nie taki klasyczny tylko jakby z nowej serii obaczymy jak zadziala

polecam tez serum rozgrzewajace z eveline zaraz po kapieli(ale nie po peelingu!) smaruje posladki i uda i owijam folia na pol godziny przy cwiczeniach daje widoczne efekty jesl chodzi o cellulit
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 18:09   #378
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

wiec mowisz ze te tańsze kosmetyki też działają ? Tańsze mam na mysli poniżej 30zł ,apropos moja przyjaciółka uzywała jakiegos produktu na cellulit z vichy, tylko to juz jest seria kosmetykow dostepnych tylko w aptekach, jej pomogło i to szybko i sprawnie, ja sie jeszcze nad tym zastanawiam... :P
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 18:20   #379
pikla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 193
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez aggratka Pokaż wiadomość
Masować, masować masować.. mi to pomaga najbardziej. Codziennie po kąpieli nacierać na przykład uda mocno balsamem i przynajmniej przez pięc minut. Albo zamiast balsamu wcierać jakiś krem antycellulitowy, efekt murowany
masaż, ćwiczenia, dieta, same kremy cudów nie zdziałają jak będziemy siedzieć cały dzień przed komputerem i jeść czekoladę
ja zapisałam się do fitness klubu na shape, podobno swietnie modeluje sylwetke bo troche przerazilam sie po zimie;p
musze jeszcze tylko wybrac odpowiedni krem.
pikla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 10:16   #380
aggratka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 97
Dot.: domowe sposoby na cellulit

jeśl miałabym coś doradzić, to moim zdaniem warto wybrać się do apteki i tam coś zakupić, najlepiej coś z kosmetyków naturalnych. Nawet jeśli cena jest wyższa, to przynajmniej jest pewność ze składniki są odpowiednio dobrane i jest większa gwarancja skuteczności. Warto też zobaczyć jaki jest skład danego kremu, wszyscy wszedzie pisza o kawie, bo w jakims stopniu wspomaga spalanie tłuszczów, więc ten, który zawiera związki z kofeiną będzie lepszy od tego, który nie zawiera Poza tym, trzeba się troche wysilić i zadziałać na skórę kompleksowo, sam krem nie wystarczy, chciaż może byc bardzo pomocny
aggratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 16:06   #381
pikla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 193
Dot.: domowe sposoby na cellulit

poza tym kosmetyki w aptece sa chyba tez lepiej przechowywane, niewiadomo co oni ta,m robia z nimi w hipermarketach;p
ja kiedys uzywalam garniera na cellulitis, ale jakos nie bylo efektow.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Dołączam się do pytania, bo w akcie desperacji jestem gotowa nawet na Vichy ... byle dzialało i na dlużej.
wpis dosc stary, ale moze ktos komu pomogl ten krem sie odezwie i cos doradzi
pikla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 18:39   #382
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Zdecydowalam sie dzis na zakupach na ostry atak na moja skórkę! kupiłam vichy CELLUDESTOCK. jest niezle, zrobilam peeling, kąpiel i wtrałam kremik, wiecie bardzo ladnie sie wchłania i ma fajny zapach,piszcie jak macie jakies pytnia!
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 17:45   #383
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

podoba mi sie jego zapach taki cytruskowy mam mieciutka skore, jak pupicia niemowlecia;] niesmowizie nawilza, nawewt po doslownie dwoch uzyciach
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 18:34   #384
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez kleopatrrrra Pokaż wiadomość
podoba mi sie jego zapach taki cytruskowy mam mieciutka skore, jak pupicia niemowlecia;] niesmowizie nawilza, nawewt po doslownie dwoch uzyciach
A jak działa na cellulit?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 11:16   #385
aggratka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 97
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez kleopatrrrra Pokaż wiadomość
Zdecydowalam sie dzis na zakupach na ostry atak na moja skórkę! kupiłam vichy CELLUDESTOCK. jest niezle, zrobilam peeling, kąpiel i wtrałam kremik, wiecie bardzo ladnie sie wchłania i ma fajny zapach,piszcie jak macie jakies pytnia!
to rzeczywiscie poszalalaś
widzialam, że reklamuja go w telewizji, pomaga schudnać
napisz czy jest wydajny, bo jak ma sie skonczyc po tygodniu to ja się chyba nie szarpnę.
aggratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 17:43   #386
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
A jak działa na cellulit?
Powiem Ci ze skora mi sie napieła, ujedrniła sie. i z tego co dzis w lustrze widzialam to tych grudek jest troszke mniej , jak narazie oczywiscie bo dopiero zaczynam, mam nadzieje ze to nie moje wyobrazenie a fakt, ale mysle ze to dziala! w koncu to kosmetyk w formie leku, z apteki .Piszcie odpowiem na wszytsko

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez aggratka Pokaż wiadomość
to rzeczywiscie poszalalaś
widzialam, że reklamuja go w telewizji, pomaga schudnać
napisz czy jest wydajny, bo jak ma sie skonczyc po tygodniu to ja się chyba nie szarpnę.
tubka ktora kuplilam ma 200 ml, ja stosuje go dwa razy dziennie na uda, pupe i boczki ... i w zwiazku z tym ze latwo sie rozprowadza to malo go zuzywam, wiec mysle ze jest wydajny i starczy na dlugo
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 21:55   #387
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

[QUOTE=morta;18361099]Brzmi kusząco Mam nadzieję, że nawilża też skórę i ładnie pachnie [QUOTE]
zapach jest cytrusowy, taka cytrynka,świeży, orzeźwiajacy.kremik bardzo nawilza skore, ale nie jest tłusty, szybko sie wchlania;]
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 09:33   #388
Abstrakcyjnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ja od dzisiaj rozpoczynam walkę z cellulitem. Trzeba wypowiedzieć mu wojnę, nie ma zmiłuj! .

Za niedługo wakacje ...

Ja stawiam na przemienne strumienie wody z prysznicu, raz ciepła, raz zimna.
Zdrową dietę, gimnastykę i masaże oraz szczypanie miejsc, na którym pojawiła się pomarańczowa skórka.

Trzymajcie za mnie kciuki. : ).
__________________
wieczorami kładę się na łóżku i popijając wino z colą light, organizuję zbieg okoliczności.
Abstrakcyjnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 12:59   #389
aggratka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 97
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez morta Pokaż wiadomość
Pomaga schudnąć? Kurcze ja teraz zarzuciłam mała dietkę ćwiczę ale boję się że zamiast zgubić tłuszcz wyskoczą mi w to miejsce mięśnie i i tak obwody zostaną te same...
nie wiem co robisz, ale jesli na przykład chodzisz na siłownie, to ćwicz na najmniejsztch obciążeniach, wtedy rzaźbisz sylwetke ale nie budujesz zbyt mocno masy mieśnowej, jak biegasz to tez nie masz sie o to martwic, ze nagle staniesz się mięśniakiem

no w reklamie mówią ze pomaga schudnąć i redukuje zbędne centymetry ile w tym prawdy - nie wiem, wciąż zastanawiam się czy zaryzykowac i sobie kupić ten kerm.
aggratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 14:27   #390
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

w ulotce tego vichy wiczytalam ze to ze w reklamie mowia ze gubi zbedne centymetry to znaczy ze poporostu napinajac skore ujedrniajac ja pozbywajac sie cellulitu (oczywiscie nie w ciagu dwoch godzin tylko conajmniej 2 miesiace ) zmiejsza obwod ud i posladkow . zbija ten tluszczyk, no hm... spłaszcza go ;] a w rezultacie pozbywa sie NA ZAWSZE
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-03 11:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.