Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-13, 23:03   #1951
iza133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

a uzywa ktoras z was szamponow SANTE od helfy. np.sante henna volume lub sante natural balance.??? szukam szamponu na wlosy suche.taki zeby je nawilzyl.ale inne tez wchodza w gre. Lepsze moze takie przedewszytskim z naturalnymi skladnikami.tak mi sie wydaje.co myslicie?
iza133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 05:53   #1952
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ammalbinis Pokaż wiadomość
I w tą, i w tą stronę to działa. Przed i po. Przed jeżeli włosy zostaną potraktowane nieodpowiednio wcześniej chemią, to będą miały po hennie tropikalny kolor. A jeżeli potraktujesz po hennie włosy farbą chemiczną, czy czymś takim, ta farba nie przebije się do włosa. Wypłukuje się ją owszem, masz rację : ), ale po dłuższym czasie. Chyba mało komu po miesiącu... Niestety.
To ile trzeba odczekać, żeby nałożyć mieszankę z henną (ELD, Delia) na farbę chemiczną? Venitę z henną nałożyłam na farbę po 2 miesiącach i było ok, ale Venita ma chyba mało z henny.....
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 06:05   #1953
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ammalbinis Pokaż wiadomość
I w tą, i w tą stronę to działa. Przed i po. Przed jeżeli włosy zostaną potraktowane nieodpowiednio wcześniej chemią, to będą miały po hennie tropikalny kolor. A jeżeli potraktujesz po hennie włosy farbą chemiczną, czy czymś takim, ta farba nie przebije się do włosa. Wypłukuje się ją owszem, masz rację : ), ale po dłuższym czasie. Chyba mało komu po miesiącu... Niestety.

Pisz do mnie Jeszcze się postaram kupić wiśnię eld, mimo, że wiem, że nie czysta henna i ewentualnie farbę sante. Może zczerwienieją, chociaż wiem, że na taka intensywność koloru nie mam co liczyć.

Jak się nie uda to już idę we fiolety z kolorem (oczywiście też henną), ale postaram się jak najwięcej próbować z czerwienią jeszcze, bo jak juz pójdę w fiolet, to nie będzie tak łatwo do tego brązu co mam wrócić....
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:03   #1954
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lunka321 Pokaż wiadomość
ja jesienią miałam pamiętam problem z włosami (wypadały i ogólnie kiepski stan) więc kupiłam Farmona Radical szampon, odżywke i ampułki, efekt rzeczywiście widoczny, włosy szybko odżywione mocniejsze i mniej wypadały, miałam tylko uczucie jakby szorstkich włosów nie wiem czy dobrze to ujełam ale momentami miałam troszke jakby siano
też miałam szampon Radical Faromony i mam podobne spostrzeżenia jak Ty po umyciu włosy były bardzo splątane, tworzyły mi się kołtuny z tyłu głowy (myłam jak zwykle), włosy po wyschnięciu szorstkie i sianowate
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 13:55   #1955
diva777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez leweloff Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź a czy takie opakowanie mi starczy: http://helfy.pl/naturalna-henna-orze...emii#prod_tabs na włosy do łopatek? czy może polecacie jakiegoś innego gotowca?
a firmy ELD? to nie jest czysta henna, prawda?

nie wiem czy nei za późno odpowiadam, ale nie powinnas sie obawiac ze Ci zabraknie. a co do Khadi to jest to swietny wybor jezeli chodzi o henne. Przy nakładaniu farby nie spływaja z włosów i nie sprawiaja problemów ze zmyciem z uszu czy karku. Stosuje przewa znie ciemmny brąz i orzechowy brąż. farby nadają bardzo łądny i naturalny odcień. trzymam na włosach ok 2 godziny - kolor wychodzi ciemniejszy ale nastęnego dnia nabieraja ładnego i naturalnego koloru. Dużo wiedzy na temat farbowania henną mozna znaleźc na http://hennaindygo.helfy.pl/farbowanie-wlosow-henna - moja skarbnica wiedzy Dzięki tej farbie mam pięknie, zdrowe i błyszczące włosy. jezeli któraś z was też jak ja uwielbia i używa te farby radze odwiedzic helfy i wziąć udział w konkursie tych farb, bo do wygrania są pieniązki na zakupy u nich!
diva777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 14:45   #1956
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
Ten drugi mnie przekonuje, spróbuję go następnym razem. A któraś z was używa szampony z Farmony?
A one przypadkiem nie zawierają SLS? Z tego co pamiętam chyba mają kilka zbędnych składników...
Moja mama myła włosy Radicalem i po pewnym czasie zaczęła ją swędzieć skóra głowy.

Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 14:59   #1957
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
A one przypadkiem nie zawierają SLS? Z tego co pamiętam chyba mają kilka zbędnych składników...
Moja mama myła włosy Radicalem i po pewnym czasie zaczęła ją swędzieć skóra głowy.

hmm, na etykiecie tego pokrzywowego i brzozowego pisze , że jest bez dodatku silikonów. A Seboradin przeciwko wypadaniu? jak współgra z henną?
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 21:24   #1958
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ammalbinis Pokaż wiadomość
I w tą, i w tą stronę to działa. Przed i po. Przed jeżeli włosy zostaną potraktowane nieodpowiednio wcześniej chemią, to będą miały po hennie tropikalny kolor. A jeżeli potraktujesz po hennie włosy farbą chemiczną, czy czymś takim, ta farba nie przebije się do włosa. Wypłukuje się ją owszem, masz rację : ), ale po dłuższym czasie. Chyba mało komu po miesiącu... Niestety.
Zalezy, co wlos to wlos, mi sie nic nigdy nie stalo przy tego typu kombinacjach, a swego czasu bardzo czesto i na rozne sposoby farbowalam wlosy
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 10:01   #1959
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

ammalbinis, a kładłaś kiedyś hennę na farbę chemiczną, bądź odwrotnie po krótkim odstępie czasu między farbowaniami? założę się, że nie.
Więc po co takie osądy??
Ja hennę nałożyłam po ok. 1,5 miesiąca od ostatniego farbowania (farbowane przez kilka lat co 3 tygodnie). Kolor wyszedł piękny.
No i powiem Wam, że się trzyma już 4. tydzień Zwykle po farbowaniu chemicznym (rudości) już po 2 tygodniach nie byłam zadowolona, włosy były wypłowiałe, kolor blady.. a teraz owszem, wypłukuje się, ale to jedynie zmienia ich odcień. Z ognistego rudego (trochę nawet pod czerwień) na ciepłą pomarańcz

Korci mnie żeby wymieszać hennę z jakąś odżywką, może henną wax??
Po pierwszym hennowaniu nałożyłam masę olejku kokosowego, bo miałam strasznie sztywne włosy..
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 13:28   #1960
ammalbinis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 184
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Ammalbinis, a kładłaś kiedyś hennę na farbę chemiczną, bądź odwrotnie po krótkim odstępie czasu między farbowaniami? założę się, że nie.
Więc po co takie osądy??
Nie osądzam, tylko ostrzegam, bo każdy włos może inaczej zareagować. A to, co pisałam opieram na tym, co było pisane w tym wątku. Nie farbowałam nigdy włosów chemicznie. Jeżeli Twoje doświadczenia są inne, to tylko się cieszyć.
ammalbinis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 20:31   #1961
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Czy to się tyczy też szamponetek?
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 05:31   #1962
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Relyah Pokaż wiadomość
Ja hennę nałożyłam po ok. 1,5 miesiąca od ostatniego farbowania (farbowane przez kilka lat co 3 tygodnie). Kolor wyszedł piękny.
No i powiem Wam, że się trzyma już 4. tydzień Zwykle po farbowaniu chemicznym (rudości) już po 2 tygodniach nie byłam zadowolona, włosy były wypłowiałe, kolor blady.. a teraz owszem, wypłukuje się, ale to jedynie zmienia ich odcień. Z ognistego rudego (trochę nawet pod czerwień) na ciepłą pomarańcz
Mam tak samo właśnie z rudościami chemicznymi :/ A czym dokładnie zrobiłaś teraz?
Ddoam, że nie lubię, jak najpierw wychodzi mi czerwony rudy

Edytowane przez alexandra84
Czas edycji: 2010-04-16 o 05:33
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 15:07   #1963
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Chyba juz ostatanie pytanie mam... Czy jak zrobię pasemko od spodu gdzieś farbą chemiczną na hennę, to dowiem się po jego stanie co uzyskam na głowie? Kolorystycznie na pewno, ale bojęsię, że pasemko będzie w dobrym stanie, a jak położę farbe na cały łeb, to je sobie takie w dobrym stanie z tego łba wyjmę...:/

Generalnie sam włos jest u mnie bardzo mocny i bardzo mało łamliwy - boję sie bardziej uszkodzenia skóry głowy. Chcę wrócić do chemii, bo niestety teraz już włosy mam niemalże czarne. Po dwóch miesiącach hennowania.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 19:08   #1964
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Chyba juz ostatanie pytanie mam... Czy jak zrobię pasemko od spodu gdzieś farbą chemiczną na hennę, to dowiem się po jego stanie co uzyskam na głowie? Kolorystycznie na pewno, ale bojęsię, że pasemko będzie w dobrym stanie, a jak położę farbe na cały łeb, to je sobie takie w dobrym stanie z tego łba wyjmę...:/

Generalnie sam włos jest u mnie bardzo mocny i bardzo mało łamliwy - boję sie bardziej uszkodzenia skóry głowy. Chcę wrócić do chemii, bo niestety teraz już włosy mam niemalże czarne. Po dwóch miesiącach hennowania.
a jakich proporcji stosowałaś że taki kolor? ( henna+amla+indygo?) -i jaki wyjściowy naturalny?
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 20:05   #1965
**Ashlee**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 24
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Strasznie podoba mi się ten kolor http://www.hennaforhair.com/mixes/dionne/ chciałabym taki uzyskać za pomocą naturalnej mieszanki, ale nie wiem czy na moich wlosach wyjdzie. Moj naturalny kolor to ciemny blond, bardzo jasna szatynka (taki pośredni), zafarbowałam je jednak na "paloną kawe" Joanny w sierpniu 2009, później z 2 razy szamponetką kolorem kasztanowym, a ostatnim razem czekoladowym brązem, (szamponetki mi się już spłukały). (zawsze wychodziły mi miedziano-rudawe refleksy)
Teraźniejszy kolor w świetle sztucznym wygląda tak


**Ashlee** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 07:51   #1966
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
a jakich proporcji stosowałaś że taki kolor? ( henna+amla+indygo?) -i jaki wyjściowy naturalny?
Ale mój kolor to prawie czarny bordowy aktualnie - używałam farb z eldu - często dość, bo cały czas dążyłam do czerwieni, a swoje włosy mam bardzo ciemne...

Przymierzałam się cały czas do kupna farb z mazideł, ale prawdopodobnie się poddam bo prostu, bo mam za ciemne wlosy i żaden z wymarzonych kolorów u mnie nie wychodzi...
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 19:58   #1967
ariam4
Raczkowanie
 
Avatar ariam4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 158
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Ja już wielokrotnie powracałam po hennowaniu do chemii i nigdy nic się nie stało. Co prawda zawsze farbowałam na ciemne kolory, rozjaśnianie po hennie może być nieprzewidywalne i zwyczajnie się nie udać. Dodam, że stosowałam 100% naturalną hennę, a nie polskie pseudo farbki w tubkach pod nazwą henna. W nich jest cała masa chemicznych barwników, a dodatek henny minimalny, także w ogóle nie ma się czego obawiać.
ariam4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 22:31   #1968
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Ja stosowałam obie te rzeczy naprzemiennie, ostatnia farba w proszku ELD. Kolor na jakim mi zależy to intensywna czerwień z różowymi podtonami (wklejałam) czyli dość ciemnym ale na moje włosy to i tak sporo utlenionej musi pójść... z 9% jak nic...
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 15:52   #1969
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

ja będę dziś testować nową mieszankę chny z Elda z dwiema cytrynami (zazwyczaj do nich się ograniczałam), odrobiną oleju rycynowego, odrobiną oliwy z oliwek i być może skuszę się na kapkę Waxa i zostawie to na całą noc... może włosy mi nie wypadną
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-24, 17:10   #1970
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

A właściwie dlaczego chnę Eldu nie trzeba zostawiać w soku z cytryny, żeby bartwnik się uwolnił?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 12:57   #1971
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Nie trzeba ? To jestem zaskoczona, z tego co udało mi się wyszperać na różnych forach i rozmaitych artykułach, to wszyscy znawcy wiedzy tajemnej dotyczącej chny każą to rozrabiać w dodatku soku z cytryny (tudzież kwasku, ja jeszcze eksperymentowałam z grejpfrutem). Ale np. z tego, co mówiła moja mama, weteranka farbowania chną: Eld to ...niezbyt dobry produkt, niestety na mazidłowe specyfiki mnie nie stać. Na pewno polecam mieszanie z odżywką i olejem, ładna mieszanka wyszła, zero efektu obsypującego się błota
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 13:10   #1972
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Trzeba, ale hennę naturalną, czyli np. tą z mazideł, żeby barwnik się uaktywnił. Odcień chna firmy Eld, to podobno 100% henna, ale gorszej jakości tak? dlatego jej akurat nie trzeba rozrabiać? Mnie tylko Eld ładnie farbuje na rudo, naturalna henna nadaje tylko refleksów... A Eld rozrabiam z wodą, a tą naturalną z cytryną na noc...
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 22:40   #1973
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Relyah Pokaż wiadomość
Ja hennę nałożyłam po ok. 1,5 miesiąca od ostatniego farbowania (farbowane przez kilka lat co 3 tygodnie). Kolor wyszedł piękny.
No i powiem Wam, że się trzyma już 4. tydzień Zwykle po farbowaniu chemicznym (rudości) już po 2 tygodniach nie byłam zadowolona, włosy były wypłowiałe, kolor blady.. a teraz owszem, wypłukuje się, ale to jedynie zmienia ich odcień. Z ognistego rudego (trochę nawet pod czerwień) na ciepłą pomarańcz
Ja też farbnęłam się henną po chemicznej farbie i jakoś kolor wyszedł super Kolor miedziany.U mnie henna trzyma się krócej niż farba, niestety, tak ok. 3 tygodni, po 2 tygodniach kolor płowieje.

A dzisiaj doczytałam że nie powinno się myć szamponem włosów po farbowaniu henną i dać im 24 godziny
Eh... następnym razem będę pamiętać, to dopiero moje drugie farbowanie henną.
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 05:35   #1974
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Ja właśnie tak zrobiłam, ale raczej z lenistwa farbowałam już kilka razy i na razie najlepszy kolor wyszedł mi po połączeniu jednej chny z połową brązu i połową rubiny, wszystko eldowskie. Sama chna niestety nie spełniła moich oczekiwań, choć jest na pewno dobra dla osób, które ni stąd ni zowąd nie chcą mieć płonącego lasu na głowie Z kolei sam brąz to zupełne nieporozumienie, omijać szerokim łukiem.
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 12:35   #1975
Dziewczyna Pink Floyda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Smile Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cześć dziewczynki!!!
Właśnie ostatnio zdecydowałam się na pofarbowanie włosków henną, dokładnie chną. Kupiłam ją za jakies grosze w sklepie indyjskim Shiva w Krakowie Efekt był całkiem zadowalający, no i włosy ładnie się blyszczą i wyglądają na dosyć zdrowe. Kolorek również żywy i ładny, jak na moje oko Jedyny jak narazie minus to...dużo babrania się z ta papką (no ale to byla działka mojego chłopaka Biedak nakładał mi to świństwo na moje do pasa włosy hihi, trwało to chyba z godzine albo dłużej!!!) No ale załączam zdjęcia, pierwsze przed, drugie po hennie. Same oceńcie! Aha! Polecono mi, zeby zrobiła z poczatku wiele aplikacji henny, ok 10 co pare dni, potem rzadziej..podobno kolorek ładnie wnika i nie płowieje, do tego odzywiaja sie włosy i wyglądaja naturalnie. Pozdrawiam
Dziewczyna Pink Floyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 12:38   #1976
Dziewczyna Pink Floyda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

aha , zdjęcia
Dziewczyna Pink Floyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 16:24   #1977
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna Pink Floyda Pokaż wiadomość
aha , zdjęcia
a podobno henna nie rozjaśnia włosów?
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 09:01   #1978
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Po pierwsze piękne włosy
A po drugie, ten efekt rozjaśnienia jest chwilowy, zostaje tylko do pierwszego, lub drugiego mycia, potem włosy sukcesywnie ciemnieją. W każdym razie tak jest u mnie.
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 09:49   #1979
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna Pink Floyda Pokaż wiadomość
Aha! Polecono mi, zeby zrobiła z poczatku wiele aplikacji henny, ok 10 co pare dni, potem rzadziej..podobno kolorek ładnie wnika i nie płowieje
ciekawe henna dość szybko mi się zmyła, może faktycznie trzeba na początku farbować częściej
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 10:06   #1980
Dziewczyna Pink Floyda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Dziekuje. No tak, to prawda ze z samego poczatku wlosy są jasniejsze, potem ciemnieja, ale w kazdym razie i tak mi pozostaly troche jasniejsze/bardziej rude niz mialam. Dzisiaj sobie zrobie kolejna henne Chociaz jest z tym troche zabawy..
Dziewczyna Pink Floyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.