Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-02, 14:13   #751
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość

Mi co prawda wlosy nie zaczely wypadac, ale za to zsianowacialy. Obcielam je, zeby wygladaly lepiej, zeby sie pozbyc zniszczen dokonanych przez farby, a "dzieki" Castingowi moje wlosy znow sa suche jak siano
Kurcze, co jest z tymi Castingami :[ Takie łagodne miały być Nie pierwszy raz farbowałam włosy, używałam farb z niższej półki. Nawet używałam Garnier Color Naturals, po którym włosy wypłukały mi się do koloru zielonego i Casting zdecydowanie wypadł najgorzej Niby wszystko ok, blask jest a włosy w opłakanym stanie.
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 14:38   #752
Magma75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 00aga00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, niestety, ale muszę ściąć włosy i wziąć się porządnie za odżywanie
Po Castingu tak mi zaczeły wypadać, że to jest już tragedia! Mam ich sporo, więc nie odbiło się to na wyglądzie, ale jest to strasznie uciążliwe
Mimo, że kolor jest aktualnie śliczny, włosy mają ładny blask i wyglądają na zdrowe (!), żałuję, że zdecydowałam się na farbowanie

Umylam wlosy po zafarbowaniu na ten "brąz" i jest jakby nieco jasniejszy..czekam na dalsze postępy A co do tematu,to mam z natury sianowate wlosy,wiec to mnie akurat nie dziwi,ze pusza sie,chociaz przyznam,ze po farbowaniu bardziej uciazliwie. Coz..niestety tak to chyba juz jest kiedy maluje sie wlosy farbami ze sklepu a nie u fryzjera,szkoda ze ten luksus jest taki kosztowny..
pozdrawiam
Magma75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 16:06   #753
czekolada535
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Czy któraś z Was farbowala włosy tym szamponem nr. 535 - czekolada? proszee o odpowiedz
czekolada535 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 18:19   #754
czekolada535
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
L'oreal Casting Creme Gloss 535

Przejrzałam już wiele stron i nigdzie nie znalazłam opinii kogoś kto malował włosy tym kolorem czyli czekoladą Jak wszystkie wiemy farby oraz szampony koloryzujące mogą nam sprawić różne niespodzianki bardzo często niezbyt korzystne zdecydowałam się na Casting 535 czekolada ale nie wiem czy mam ten kolor polozyc na głowe dużo sie naczytałam o castingu .. brr no i nie wiem Jesli jest dziewczyna ktora malowala włosy czekoladką to bardzo prosze żeby się odezwała
czekolada535 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 19:57   #755
caroline678
Rozeznanie
 
Avatar caroline678
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: b
Wiadomości: 519
Dot.: Loreal Castng Perłowy blond

Cytat:
Napisane przez malinowa0 Pokaż wiadomość
pewnie Załącznik 1460134

Załącznik 1460139


na jednym jest zdjęcie z kolorem rudym który potraktowałam mieszanką, a na drugim efekt końcówkami się nie przejmuj, bo tak wyszło zdjęcie, naturalnie nie widać ani trochę rudego
Dz sliczny Ci wyszedł ten kolorek
__________________
stuuudia
caroline678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 08:51   #756
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Loreal Castng Perłowy blond

Cytat:
Napisane przez wroniasta Pokaż wiadomość
Witam

Jako,że jestem wierną fanką nowych castingów (używałam wszystkich odcieni od świetlistego blondu po blond bursztynowy) postanowiłam się wypowiedzieć być może moja opinia w jakimś stopniu pomoże rozwiać wątpliwości autorce wątku
Nie ukrywam,że kolor Perłowy Blond był przez długi okres czasu moim faworytem
Przed jego użyciem miałam włosy w kolorze ciepłego blondu z nielicznymi,rozjaśnianymi pasemkami.Postanowiłam sprawdzić,jak będę się prezentowała w chłodniejszym odcieniu i mój wybór padł na w/w casting.
Pierwsza sprawa - farba _idealnie_ pokryła wszystkie włosy kolor był równomierny,wyrazisty i - co potwierdzają inne dziewczyny - znacznie ciemniejszy niż na opakowaniu.
To rzecz gustu,ale mnie efekt zadowolił - włosy faktycznie uzyskały chłodny odcień,pasemka zostały w całości pokryte a blond pozostał blondem
Kolor zszedł równomiernie po około 5-6 tygodniach,a po upływie 2 ( przy codziennym myciu głowy) był bardzo zbliżony do tego,który widnieje na opakowaniu.

Chciałam jakoś przybliżyć Ci tę wizję i zamieścić swoje zdjęcie w tym kolorze,lecz jedyne które znalazłam było robione nie dość,że telefonem - to jeszcze po ciemku

No nic - może Ci się przyda

Pozdrawiam!
Ciężko uzyskać taki odcień- zimnego , chłodnego blondu

I mówisz że pokrył Ci ciepły kolor...czyli ma dobre krycie... hm.. Dobrze wiedzieć.


Cytat:
Napisane przez little_beybe Pokaż wiadomość
Uzyłam tego castingu i powiem szczerze , że kolor rewelacja Piekny średni chłodny blond ale nie popiel Niestety nawet nie zdążyłam sobie porobić w nim fajnych fotek Tak szybko zlazł.. Myślałam , ze się popłacze..:P seriooo;P
kurze... no własnie one schodżą...te farby
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 09:44   #757
caira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 42
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mój naturalny kolor jest brązowy.Zastanawiam sie nad kolorem blond(na opakowaniu jest dosc ciemny)chodzi mi o to czy ten blond pokryje moje siwe włosy(które są gdzieniegdzie)a moje zostawi nadal naturalne-prosze doradzcie bo nie chce niszczyc włosów balejagami i nie chce zmieniac mojego naturalnego koloru tylko pokryc te siwe włoski
caira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 13:58   #758
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Wczoraj kupilam granatowa czern Castingu w Rossmannie w promcji Chicalam jakis ciemny braz,ale po ostatnich doswiadczeniach z szamponami,ktore mialy koloryzowac na chlodny braz,a wloski byly rudawe,zoastalam namowiona przez chlopaka na ta czern.Niedawno skonczylam koloryzacje.Fajnie,bo szamponu jest sporo,a ja mam dlugie i geste wlosy.Mimo to,nie udalo mi sie go dokladnie nalozyc.Ale to wlasnie przez to,ze wlosy sa dlugie,a ja boje sie upackac Co do packania-niby jest to krem,ale mi sie go jakos dziwinie nakladal.Ubrudzilam pol lazienki Ale koloryzacja sama w sobie poszla szybko i w miare sprawnie Mam nadzieje tylko,ze nie zniszczy mi tak strasznie wlosow
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 18:14   #759
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Uzywala ktoras Loreal Casting blondy?

Mam pytanie jeśli na włosy jasny brąz, użyje Castingu jakiegos odcienia blond-będzie w ogóle coś widac?
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 18:28   #760
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Uzywala ktoras Loreal Casting blondy?

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
Mam pytanie jeśli na włosy jasny brąz, użyje Castingu jakiegos odcienia blond-będzie w ogóle coś widac?
nie wydaje mi sie by cokolwiek bylo widac
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 09:22   #761
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Uzywala ktoras Loreal Casting blondy?

Dziewczyny potrzebuję pomocy... i nie wiem gdzie to wlepić

Wczoraj przed myciem włosów zrobiłam sobie maseczkę olejową (kokos+migdał) z podgrzewaniem, czapką itd.

Pytanie: Czy mogę dzisiaj zafarbować włosy?
Czy złapie mi na takie włosy Casting? Czy może nie wiem, nie pokryje równo, albo nie pokryje wogóle?
Nie mam pojęcia ile tego oleju zostaje na włosach po dwukrotnym myciu wczoraj...?



Czekam na odpowiedzi bo chciałam niedługo nakładać
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-04, 11:21   #762
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Uzywala ktoras Loreal Casting blondy?

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
nie wydaje mi sie by cokolwiek bylo widac
Mi sie z kolei wydaje, że delikatnie rozjaśni włosy Skoro mojej Mamie miodowy blond rozjaśnił ładnie ciemne odrosty to pewnie na jasnym brązie tym bardziej efekt będzie widoczny
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 21:22   #763
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mam teraz włosy ciemno brązowe po farbach londy, garniera....
Chciałbym ocieplić kolor ale żeby został ciemny. Może pralina?
Tak żeby był ładny głęboki, ale żeby nie było nic rudego
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 21:34   #764
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Uzywala ktoras Loreal Casting blondy?

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję pomocy... i nie wiem gdzie to wlepić

Wczoraj przed myciem włosów zrobiłam sobie maseczkę olejową (kokos+migdał) z podgrzewaniem, czapką itd.

Pytanie: Czy mogę dzisiaj zafarbować włosy?
Czy złapie mi na takie włosy Casting? Czy może nie wiem, nie pokryje równo, albo nie pokryje wogóle?
Nie mam pojęcia ile tego oleju zostaje na włosach po dwukrotnym myciu wczoraj...?



Czekam na odpowiedzi bo chciałam niedługo nakładać
Wiem,ze juz moze byc za puzno,ale ja bym po takiej maseczce nie farbowala Ja zawsze farbowalam wloski po ICH UMYCIU DZIEN WCZESNIEJ I BEZ NAKLADANIA ODZYWKI (zeby lepiej zlapaly kolorek).Nie wiem,czy tak powinno byc,ale wyczhodzi
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 21:35   #765
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Uzywala ktoras Loreal Casting blondy?

Już za późno

Zafarbowałam... kolor ładny wyszedł i równy
Zobaczymy jak będzie ze zmywaniem.
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 21:39   #766
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
Mam teraz włosy ciemno brązowe po farbach londy, garniera....
Chciałbym ocieplić kolor ale żeby został ciemny. Może pralina?
Tak żeby był ładny głęboki, ale żeby nie było nic rudego
o wlasnie dobre pytanie bo dokladnie mam tak samo
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 09:37   #767
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

witam panie czy któraś z was już stosowała nowy odcień castinga - pralina 530? jak tak to jakie wrażenia?
stoi na półce a ja czekam jeszcze i się boję, czy złapie - mam na głowie casting brąz 400, miejscami jest cholerstwo mocno ciemne..
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 11:42   #768
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

a czy ktos uzywal moze oberzyny ? bo wydaje mi sie slicnzy ten kolorek tkai sliwkowaty ?
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 14:45   #769
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

mam pasemka na glowie ale mi juz troche odrosly wiec chce zrobic odrosty. wczesniejsze pasemka byly troche zóltawe bo bylu robione na castingu brązowym tzn. jakis miesiac po farbowaniu castingiem. wydaje mi sie wiec ze lepiej zrobic tylko odrosty bo chyba nie wolno nakladac na cale wlosy ? w koncu to rozjasnianie. a moje pytanie zasadnicze : TO CZY MOGE NA CALE WLOSY NALOŻYĆ CASTING PERLOWY BLOND W CELU ABY PASEMKA ZROWNALY SWOJ KOLOR I EWENTUALNIE PRZESTALY BYC ZÓLTE?? CZY TEN ODCIEN PRZYCIEMNI MI PASEMKA I POZOSTALE WLOSY TEZ??? mam troche zniszczone wlosy bo wczesniej farbowalam pare razy casingiem i znow robilam na nim pasemka i niktore wlosy pewnie na koncach 3 razy rozjasniane. cud ze nie odpadly - ale eksperymentowalam bo chcialam wrocic do naturalnego brazowego zimnego odcienia - niestety wygladalam staro za kazdym razem - niezaleznie czy byl to cimne braz czy jasny braz Casting - to zawsze mi cimno wyszedl - wiec zostaja mi pasemka bo nie chce calych wlosow farba rozjasniac. Fryzjerka cos mowila ze raczej nie robic tego castingu na te pasemka a mam juz kupiony - radzila mi zeby sosowac plukanke - ale mam srebrną i nic nie daje (Celia) . Najwyzej oddam mamie ten Casting - ona ma wlosy po trwalej wiec chyba bedzie dobry?? ale moze ktos mi doradzi co zrobic?? byla promocja w Rossmanie - 15.99 i sie skusilam
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 17:24   #770
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
witam panie czy któraś z was już stosowała nowy odcień castinga - pralina 530? jak tak to jakie wrażenia?
stoi na półce a ja czekam jeszcze i się boję, czy złapie - mam na głowie casting brąz 400, miejscami jest cholerstwo mocno ciemne..
podpisuje sie pod pytaniem ,.mam identyczna sytuacje,ktos pomorze?
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 17:37   #771
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
witam panie czy któraś z was już stosowała nowy odcień castinga - pralina 530? jak tak to jakie wrażenia?
stoi na półce a ja czekam jeszcze i się boję, czy złapie - mam na głowie casting brąz 400, miejscami jest cholerstwo mocno ciemne..
Miejscami? Czy masz na mysli to, ze wyplukuje sie nierowno? To nie tylko ja tak mam?
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 17:45   #772
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

jednym wypłukuje się nierówno, drugim równo, trzecim wcale... kurczę no, czemu musiałam być ta trzecia
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 17:49   #773
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Miejscami? Czy masz na mysli to, ze wyplukuje sie nierowno? To nie tylko ja tak mam?
ja tak nie ma mi wyplukje sie rowno,choc kolor wciaz ciemny,po ponad miesiacu wyplukal sie minimalnie (prawie wcale)
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 18:01   #774
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

miejscami nierówno - bo przy czole i na skroniach są baaardzo delikatne włoski i one mocno strasznie łapią farbę więc z przodu na tych włoskach mam prawie czarny a reszta jaśniejsza.. swoją drogą ten brąz ostatnio mi się wypłukał na kolor jakiś taki.. z fioletowym połyskiem

a i widzę że nie ja jedyna chcę z brązu przejść na praline ojjj jeszcze wyjdzie na to, że będę ta pierwsza.. bo mam odrosty i mnie nosi żeby nakładać
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 10:24   #775
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
miejscami nierówno - bo przy czole i na skroniach są baaardzo delikatne włoski i one mocno strasznie łapią farbę więc z przodu na tych włoskach mam prawie czarny a reszta jaśniejsza.. swoją drogą ten brąz ostatnio mi się wypłukał na kolor jakiś taki.. z fioletowym połyskiem

a i widzę że nie ja jedyna chcę z brązu przejść na praline ojjj jeszcze wyjdzie na to, że będę ta pierwsza.. bo mam odrosty i mnie nosi żeby nakładać
Tez tak mam Przy granatowej czerni wlosy na czubku-przy skroniach i czole sa mocno granatowe,na reszcie wloskow-bardziej czarne.Dzisiaj bedzie moje 1 mycie.Poczekam z opinia na KWC jakis czas,zeby ocenic,jak szampon sie wyplukuje i jaki jest efekt po kilku myciach
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 12:45   #776
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=223063

te recenzja sprawia ,ze nie wiem czy odwaze sie na praline :/
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 12:54   #777
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja slyszalam, ze Praline wychodzi jak braz z zolta poswiata.. Nie za ladnie. Podobnie pozostale kolory sa zbyt rude :/ Szkoda.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 13:06   #778
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ja slyszalam, ze Praline wychodzi jak braz z zolta poswiata.. Nie za ladnie. Podobnie pozostale kolory sa zbyt rude :/ Szkoda.
no wlasnue,a tak ladnie wygladal na stronie :/
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 14:00   #779
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ja slyszalam, ze Praline wychodzi jak braz z zolta poswiata.. Nie za ladnie. Podobnie pozostale kolory sa zbyt rude :/ Szkoda.
brąz z żółtą poświatą to jest brąz ze złotymi refleksami może? bo to by mnie akurat uradowało.. rudości się nie boję, byle to było RUDE a nie BORDOWE
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 14:16   #780
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Gdyby byla zlota to nie byloby tak zle, ale podobno jest bardziej zolta :/. No i wlasnie wychodza bardziej brodowe niz rude. Moze to zalezy od wlosow. Ale ja jak robilam Nugatem to juz mi wlosy wyszly bordowe i strasznie ciemne, wiec podejrzewam, ze po Czekoladach mialabym jeszcze gorszy efekt. W ogole u mnie poczatkowo efekt po Castingu jest okropnie sztuczny. Strasznie widac przy skorze ten nienaturalny polysk, ktory najczesciej nie wspolgra z kolorem wlosow (kolor wlosow zimny, polysk cieply). Dopiero jak Casting sie spiera to zaczyna przybierac normalne barwy, ale niestety ten efekt trwa bardzo krotko.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.