Jasny podkład - zbiorczy - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-24, 17:14   #1891
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: fluid dla bardzo jasnej karnacji

a próbowałaś Gosh X-ceptional Wear-porcelein [nr 11]?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 17:14   #1892
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: fluid dla bardzo jasnej karnacji

Poleciłabym face Fabric Armani, jest bardzo jasny (jego najjaśniejszy odcień). Potem wrzucę zdjęcie na swojej ręce jeśli chcesz go obejrzeć. Ma specyficzną konsystencję, ale kolor mnie zadowolił, od jego znalezienie nie szukam innego a kocham bladość i też mialam problem z tym że 90% wydawało mi się za ciemnych.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 18:09   #1893
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: fluid dla bardzo jasnej karnacji

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
W jakiej tonacji powinien być? Czy korektor magic HR 01 jest dobry czy za ciemny?
powiem szczerze, ze choc z makijazem razdze sobie naprawde dobrze, to okreslenie tonacji mojej skory lekko mnie przerasta. Rece choc naprawde jasne sa w tonacji zoltej, dekold i szyja sa po prostu biale, twarz jest non stop podrazniona od klimatyzacji, wody etc, poza tym mam lekkie przebarwienia i jednolitego koloru nie ma. Jesli chodzi o twarz sklanialabym sie ku zoltej raczej, ale pewnosci nie mam.

Korektora Helenki uzywam, kolor jest za ciemny, ale powiem szczerze, ze dobrze i umiejetnie nalozony szkody nie robi. Choc podklad na niego jest obowiazkowy, bo roznica w kolorze jest. Przy konczacym sie juz podkladzie Isa Dory wtapial sie dosc, bo niestety roznica wkolorze jest duza a to chyba najjasniejszy korektor . Niestety bede go musiala odstawic z tego powodu.

edit: jesli chodzi o tonacje to wydaje mi sie, ze przy typowo zoltym fluidzie robie sie ciemniejsza. Nawet przy dobrze dobranych kolorach juz nie bylam taka jasna, jak bez fluidu a na podkresleniu bladosci jednak mi zalezy. Zolc ociepla skore a ona wtedy zatraca swoja bladosc. Choc mozliwe, ze to dlatego, ze nawet te najjasniejsze fluidy juz wycofane rowniez byly za ciemne

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
a próbowałaś Gosh X-ceptional Wear-porcelein [nr 11]?
jasne, ze probowalam . Kolor troszke za ciemny, a ze jest kryjacy to bardzo to sie odznacza

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Poleciłabym face Fabric Armani, jest bardzo jasny (jego najjaśniejszy odcień). Potem wrzucę zdjęcie na swojej ręce jeśli chcesz go obejrzeć. Ma specyficzną konsystencję, ale kolor mnie zadowolił, od jego znalezienie nie szukam innego a kocham bladość i też mialam problem z tym że 90% wydawało mi się za ciemnych.

Bardzo chetnie zobacze .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2009-05-24 o 18:16
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 13:09   #1894
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: fluid dla bardzo jasnej karnacji

up
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 13:38   #1895
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: fluid dla bardzo jasnej karnacji

A patrzylas na nowy podklad givenchy photo perfexion? Ja zima jestem dosc blada i mam odcien nr 4. Wiec moze 1 bylaby ok...chociaz nie patrzylam na nia ale skoro juz 4 jest jasna...Ciekawi mnie bardzo dlaczego tak sie trzymasz tej jasnej (az nienaturalnie jasnej) karnacji? Z tego co wyczytalam opalac sie nie mozesz. A samoopalacz? Albo chociaz troszke zeby zdrowiej wygladac. Tak zebs byla nadal blada ale tak zebys mogla wybierac w kosmetykach.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 13:56   #1896
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: fluid dla bardzo jasnej karnacji

To kosmetyki powinny być dopasowane do Nas a nie My do nich

niestety nasz rynek jest strasznie ubogi - ja jestem jasne, ale w moim odczuciu nie ekstremalnie jasna

jedyny podkład, który idealnie się wtapia to 10HSE Bourjois (ale on prawie nie kryje), nienajgorszy też jest Bourjois w pędzlu

od biedy ujdą niektóre najjaśniejsze lancomy i diory, ale tylko przy pełnym makijażu i lekkim przyciemnieniu szyi

----------

jamestown
próbowałaś mieszać te trochę za ciemne z białą bazą?
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny



Edytowane przez arrachnee
Czas edycji: 2009-05-25 o 13:58 Powód: +
arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 14:02   #1897
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: fluid dla bardzo jasnej karnacji

wprawdzie pytanie jest o fluid, ale tak sobie pomyslalam ,ze moze poszukasz odpowiednio jasnego odcienia wsrod kosmetykow mineralnych (np Everyday Minerals). Jest tam sporo baaardzo jasnych odcieni
Sama bylam sceptyczna co do nich ,ale zniecierpliwiona oferta drogeryjną, poszukalam czegos odpowiednio jasnego w minerałach.
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 15:06   #1898
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

jamestown, masz skarb a nie cerę i absolutnie nie traktuj jej samoopalaczem. Nie uważam, żeby bladość była równoznaczna z chorobą ja jestem całkiem zdrowa
Tak jak arrachnee napisała, to kosmetyki są dla nas a nie my dla nich!
Zachęcam Cię do wypróbowania podkładów mineralnych, kolor na pewno dla Ciebie będzie, a najlepsze jest to, że możesz testować darmowe lub bardzo tanie próbki przed decyzją o dużym pudełku podkładu- zapraszam na podforum mineralne, które zrzesza zresztą dużo biało-bladych osób
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 15:25   #1899
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: fluid dla bardzo jasnej karnacji

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
a próbowałaś Gosh X-ceptional Wear-porcelein [nr 11]?
Jane, ja go mam. Jest bardzo jasny i lekko rozowy-taki chlodny odcien. A jako podklad to dobrze kryje, matuje.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Ja tez polecam mineraly. Rzucilam dla niej tradycyjna kolorowe. Po pierwsze nie zapychaja cery, a po drugie kolor tam nie jest problemem
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 15:31   #1900
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
A patrzylas na nowy podklad givenchy photo perfexion? Ja zima jestem dosc blada i mam odcien nr 4. Wiec moze 1 bylaby ok...chociaz nie patrzylam na nia ale skoro juz 4 jest jasna...Ciekawi mnie bardzo dlaczego tak sie trzymasz tej jasnej (az nienaturalnie jasnej) karnacji? Z tego co wyczytalam opalac sie nie mozesz. A samoopalacz? Albo chociaz troszke zeby zdrowiej wygladac. Tak zebs byla nadal blada ale tak zebys mogla wybierac w kosmetykach.
Bardzo nie lubie samoopalaczy, smierdza zawsze wygladaja nienaturalnie. Poza tym mam cos z pigmentem: balsam brazujacy mieszam z balsamem zwyklym, wiec stezenie skladnika brazujacego jest niewielkie a i tak robie sie naprawde naprawde ciemna juz po pierwszym posmarowaniu, poza tym robia sie plamy. NIe w tym rzecz, ze zle nalozone. Po prostu tak sie dzieje. Posmarowanie sie zwyklym balsamem brazujacym wyglada jakbym usnela na plazy w Rimini, a po posmarowaniu samoopalaczem wygladam jak murzynka. Wszystko co brazuje daje mocny efekt na mojej skorze.
Poza tym lubie swoja skore. Jest nieslychanie problematyczna, ale nie mam problemu z jej kolorem. Akceptuje go. To, ze firmy kosmetyczne ignoruja ludiz ztaka skora jak moja nie oznacza, ze mam sie przypasowywac do nich. Po prostu bede szukac dalej.

Co do Givenchy nr 3 jest za ciemny nawet na rece, a to moje najciemniejsze czesci ciala. Nr 3 jest najjasniejszym dostepnym kolorem.

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
To kosmetyki powinny być dopasowane do Nas a nie My do nich

niestety nasz rynek jest strasznie ubogi - ja jestem jasne, ale w moim odczuciu nie ekstremalnie jasna

jedyny podkład, który idealnie się wtapia to 10HSE Bourjois (ale on prawie nie kryje), nienajgorszy też jest Bourjois w pędzlu

od biedy ujdą niektóre najjaśniejsze lancomy i diory, ale tylko przy pełnym makijażu i lekkim przyciemnieniu szyi

----------

jamestown
próbowałaś mieszać te trochę za ciemne z białą bazą?
Na mnie Burzuje tez za ciemne . Myslalam o bialej bazie z Shiseido, ale po nalozeniu na lape dla testu moja reka wygladala identycznie jak bez niej. Brak efektu rozjasnienia.

Pytalas wczoraj o tonacje mojej skrory i chyba jednak twarz okreslilabym jako ciepla. Z zasady ciepla wydaje sie ciemniejsza niz rozowa/zimna, stad chyba moje przeswiadczenie, ze nie jestem wcale taka jasna :P. Szyja za to jest po prostu biala, wiec moze fluid w rozowej tonacj wygladalby z biala szyja idealnie? Przeprowadzialm male testy i na twarz bez fluidu nalozylam Clinique Blended 08, na twarzy robi sie cieply, zoltawy i - pomijajac juz fakt, ze za ciemny i odznacza sie od szyji - w zoltym wydaje sie ciemniejsza. I to casle delematy czy twarz ciepla czy zimna .
Nie ma to jak kazda czesc ciala w innym odcieniu i tonacji.

Cytat:
Napisane przez Delilah* Pokaż wiadomość
wprawdzie pytanie jest o fluid, ale tak sobie pomyslalam ,ze moze poszukasz odpowiednio jasnego odcienia wsrod kosmetykow mineralnych (np Everyday Minerals). Jest tam sporo baaardzo jasnych odcieni
Sama bylam sceptyczna co do nich ,ale zniecierpliwiona oferta drogeryjną, poszukalam czegos odpowiednio jasnego w minerałach.
Myslalam o tym . Szczerze jednak powiem, ze konstystencja fluidu bardzo jest przeze mnie ubostwiana .

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
jamestown, masz skarb a nie cerę i absolutnie nie traktuj jej samoopalaczem. Nie uważam, żeby bladość była równoznaczna z chorobą ja jestem całkiem zdrowa
Tak jak arrachnee napisała, to kosmetyki są dla nas a nie my dla nich!
Zachęcam Cię do wypróbowania podkładów mineralnych, kolor na pewno dla Ciebie będzie, a najlepsze jest to, że możesz testować darmowe lub bardzo tanie próbki przed decyzją o dużym pudełku podkładu- zapraszam na podforum mineralne, które zrzesza zresztą dużo biało-bladych osób
Forum znam i przegladam . Odcienie w porownaniu do Sephorowo-Douglasowych wydaja sie naprawde jasne i godne uwagi, ale w stylu Morticii Adams raczej niczego nie widzialam. Przejrze w przyplywie wolnego czasu watek z wieksza uwaga.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 15:35   #1901
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

jamestown: jest tyle firm produkujacych podkaldy mineralne i tyle odcieni ze nie ma takiej mozliwosci abys nie znalazla odpowiedniego dla siebie.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 15:36   #1902
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;12457307] Myslalam o bialej bazie z Shiseido, ale po nalozeniu na lape dla testu moja reka wygladala identycznie jak bez niej. Brak efektu rozjasnienia.
[/quote]

na mnie sama biała baza też wygląda naturalnie

poproś o rozsądną próbkę i spróbuj wymieszać z podkładem - dopiero ta mikstura na twarz
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 15:38   #1903
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: fluid dla bardzo jasnej karnacji

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Jane, ja go mam. Jest bardzo jasny i lekko rozowy-taki chlodny odcien. A jako podklad to dobrze kryje, matuje.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Ja tez polecam mineraly. Rzucilam dla niej tradycyjna kolorowe. Po pierwsze nie zapychaja cery, a po drugie kolor tam nie jest problemem
Za ciemny, zbyt ciezki i zapychajacy. Ostatnio spodobal mi sie Perfect Touch YSL nr 1 (tez w pedzlu). Buzia jak u niemowlaka, ale troszke za ciemny, choc z moich "badac" wynika, ze najjasniejszy podklad wPolsce . Po prostu Perfect Touch jest zachwycajacy.

Chyba bede musiala pomyslec o mineralach, choc fluidy ubostwiam. Nie wiem dlaczego, ale mam wrazenie, ze mineraly bedzie widac na twarzy i ni stopia sie z nia tak ladnie jak dobry, sredniokryjacy podklad.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 19:41   #1904
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Re: bardzo jasna cera

Cytat:
Napisane przez Smoczyca Pokaż wiadomość
Najjaśniejsze to dla mnie - kolor nr 100 w palecie Diora (Diorlight był najjaśniejszy, Diorskin już jest inny, Dior Ultra Mat który właśnie testuję jest jasny ale w dość ciepłym odcieniu). Mój ulubiony - Kanebo Liquid Finish Pearl Ivory (nr 101).
Bardzo jasne odcienie ma Lumene i jeden podklad Bourjois Le Nu Vous Va Si Bien - nie pamiętam numeru, ale bardzo bardzo jasny.
A to ciekawe co piszesz, jestem fanka Diora wlasnie za ten jasniutki odcien dla mnie idealny, ale nie zauwazylam w sumie zeby w poszczegolnych podkladach ten kolor byl rozny, mialam Diorlight, Lift i Sculpt....musze sie baczniej przypatrywac

A jak sie Kanebo ma do Diora?
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 07:12   #1905
mirrera
Raczkowanie
 
Avatar mirrera
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 394
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

ja też mam jaśniutką cere i jak dotąd używam Bourjous 10 Hours Sleep Efect i nie jest źle. Wprawdzie mógłby być troszkę jasniejszy i mieć w składzie filtry (byłoby cudownie), ale jest OK. Jest to jednak podkład nawilżający i nie bardzo radzi sobie z kryciem... (choć mi to nie przeszkadza - raczej kryć nie muszę odpukać)

Przyznam się szczerze zaczynam coraz więcej myśleć o mineralkach - słyszałam, że Everyday Minerals są takie "och ach", więc chyba poszukam wątku i na coś się zdecyduję

Pozdrawiam bieluchne koleżanki
mirrera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 12:45   #1906
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

manhatany maja sand
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 19:28   #1907
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Witam bladolice, poszukuję podnie jak wy, podkładu, praktycznie białego, ale mam wrażenie, że produceci kosmetyków myślą , że polski mają śniadą karnację. Wypróbowałam podkład w musie maybellinie, - sand, za ciemny, minerały essence, też za ciemne, pan stick, najjaśniejszy , też za cimny i ogółem dużo dużo więcej. Chciałam wypróbowa minerały - everyday , ale niestety mam problem z nakładniem minerałów ( zawsze mam później placki na buzi, nie potrafię rozłożyć ich równomiernie), a w dodatku są dostępne tylko w internecie ( a przyznaje nie za bardzo lubię zamawiać kosmetyki w necie) i nie należą do najtańszych. Ogółem poszukuje podkładu do 30 zł ( wiadomo studencka kieszień) mam buzię tłustą i trądzikową ( nawet bardzo) i dalej szukam czegoś antybakteryjnego i matującego. Zna ktoś coś takiego

Edytowane przez black-bubu
Czas edycji: 2009-05-28 o 19:29
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 20:38   #1908
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

podklad everyday minerals kosztuje 20zl zapraszam na watek:wspolne zamowienia
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 20:39   #1909
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

przecież "sand" to zwykle średni beż

jeśli masz duże problemy z cerą to może Vichy Normateint (najjaśniejszy: opal)

do minerałów potrzebny jest przede wszystkim dobry pędzel
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 00:32   #1910
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

do mienrałów mam kabuki.
Kurcze no to fajnie, że te minerały takie tanie, zwykle jak patrzyłam na allegro to łuuuu, a ile gram zamawiacie?
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 10:37   #1911
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

dobór odpowiedniego koloru i formuły minerałów trochę trwa

zestaw sampli edm (trzy podkłady+róż+korektor) to koszty przesyłki - niecałe 5$
[sample w pojemniczkach]
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 10:48   #1912
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

też jestem jasna i w sklepie nie znalazłam odpowiedniego koloru. Ale minerały to co innego. Dla wszystkim lubiących podkłady płynne-ja również nie wyobrażałam sobie że z nich zrezygnuję a jednak minerały to same plusy- mnogość odcieni (niektóre firmy robią nawet mieszanki dobrane indywidualnie), zbawienie dla skóry oraz piękny efekt (przy wprawnej aplikacji dobrym pędzlem). Nie wyobrażam sobie nakładania fluidu na twarz to mówiłam ja-zagorzała kosmetykoholiczka mająca wielkie zbiory kolorówki. Trochę to trwało, oswajałam się z minerałami prawie rok, rzucałam je i wracałam do tradycyjnych podkładów, potem znowu były minerały. Polecam bo naprawdę warto
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 11:52   #1913
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
też jestem jasna i w sklepie nie znalazłam odpowiedniego koloru. Ale minerały to co innego. Dla wszystkim lubiących podkłady płynne-ja również nie wyobrażałam sobie że z nich zrezygnuję a jednak minerały to same plusy- mnogość odcieni (niektóre firmy robią nawet mieszanki dobrane indywidualnie), zbawienie dla skóry oraz piękny efekt (przy wprawnej aplikacji dobrym pędzlem). Nie wyobrażam sobie nakładania fluidu na twarz to mówiłam ja-zagorzała kosmetykoholiczka mająca wielkie zbiory kolorówki. Trochę to trwało, oswajałam się z minerałami prawie rok, rzucałam je i wracałam do tradycyjnych podkładów, potem znowu były minerały. Polecam bo naprawdę warto
Chcialam tylko napisac, ze wlasnie zostalam zmotywowana!

bo z jakas taka pewna niesmialoscia sie zabieram i zabieram za mineraly...
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 21:42   #1914
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

kurcze muszę jednak spróbować minerałów, ale nie mogę się jeszcze odnaleźć w ątku zakupowym na minerałach, jeszcze nie wiem o co tam chodzi
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 13:58   #1915
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
też jestem jasna i w sklepie nie znalazłam odpowiedniego koloru. Ale minerały to co innego. Dla wszystkim lubiących podkłady płynne-ja również nie wyobrażałam sobie że z nich zrezygnuję a jednak minerały to same plusy- mnogość odcieni (niektóre firmy robią nawet mieszanki dobrane indywidualnie), zbawienie dla skóry oraz piękny efekt (przy wprawnej aplikacji dobrym pędzlem). Nie wyobrażam sobie nakładania fluidu na twarz to mówiłam ja-zagorzała kosmetykoholiczka mająca wielkie zbiory kolorówki. Trochę to trwało, oswajałam się z minerałami prawie rok, rzucałam je i wracałam do tradycyjnych podkładów, potem znowu były minerały. Polecam bo naprawdę warto
Ja wczoraj wrocilam z Sephory i mam dosc. NAjjasniejszy dostepny jest obecnie Perfekt Touch YSL a pomijajac fakt, ze i tak moglby byc jasniejszy utlenia sie, zatem ciemnieje. Drugi w kolejnosci Dior Nude 010 jest juz sporo za ciemny.

Agabil, znam i sledze Twoje makijaze od dawna. Przy mnie wygladasz jak murzynka .

Najgorsze, ze zapasy wycofanych serii sprzed lat mi sie skonczyly a zamowienie z EDM troche potrwa zatem napisalam w watku wymiankowym, moja jakas mila wizazanka sie podzieli .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2009-06-04 o 14:57
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 11:19   #1916
ullula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 197
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;12457307]Bardzo nie lubie samoopalaczy, smierdza zawsze wygladaja nienaturalnie. [/quote]

Ja polecam ten kremik brązujący Lavery-
super brązuje, jest delikatny, nawet dla mojej wrażliwej buzi!

No i wreszcie ktoś zrobił produkt, który nie śmierdzi!

http://www.sklepnaturalny.pl/opalani...-nagietek.html

Jestem bardzo zadowolona!
ullula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 12:29   #1917
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

jamestown ale na 100% jestem tego pewna-znajdziesz swoj odcien w mineralach bo dostepne sa nawet prawie zuplenie biale podklady! Biale!

ja teraz nie wyobrazam sobie jak moglam uzywac plynnych fluidow, pelnych zapychaczy-fuuuu
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 13:16   #1918
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ullula Pokaż wiadomość
Ja polecam ten kremik brązujący Lavery-
super brązuje, jest delikatny, nawet dla mojej wrażliwej buzi!

No i wreszcie ktoś zrobił produkt, który nie śmierdzi!

http://www.sklepnaturalny.pl/opalani...-nagietek.html

lubie swoja bladosc. Przyciemnianie sie nie wchodzi w gre

Jestem bardzo zadowolona!
Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
jamestown ale na 100% jestem tego pewna-znajdziesz swoj odcien w mineralach bo dostepne sa nawet prawie zuplenie biale podklady! Biale!

ja teraz nie wyobrazam sobie jak moglam uzywac plynnych fluidow, pelnych zapychaczy-fuuuu
Juz sie zdecydowalam na mineraly . Szkoda mi czekac 3 tygodnie na sample to szukam najjasniejszych odcieni (sampli) na wizazu i zamowie wtedy caly zestaw sobie jak tylko odpowiedni odcien mineralow znajde .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:11   #1919
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Powodzenia w znajdywaniu odpowiedniego odcienia
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:20   #1920
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;12640614]Juz sie zdecydowalam na mineraly . Szkoda mi czekac 3 tygodnie na sample to szukam najjasniejszych odcieni (sampli) na wizazu i zamowie wtedy caly zestaw sobie jak tylko odpowiedni odcien mineralow znajde .[/quote]

ostatnio sample EDM szły do mnie 6 dni (w tym weekend)
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.