Guerlain - kolorówka część IV - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-12, 22:50   #4201
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Heh ja kupiłam 4 opakowania - czyli 2 Sephory dzięki mnie nie posiada już tych kulek
O matko, co Ty zrobisz z taką ilością kul?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 22:58   #4202
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
O matko, co Ty zrobisz z taką ilością kul?
Noooo.....
Normalnie jedno opakowie jest nie do zdarcia...
Ale znalazlam sposob na to. Potrzasam opakowaniem, tworzy sie wiecej pylku i od razu nakladam sobie wiecej . Bo lubie sporo ich na siebie pchac. Mysle, ze jedne kulki na rok tak sie zuzyja .

Co do ostatniej wersji kulek, zastanawiam sie nad nimi, czy mi nie zdubluja Pszczol. Do Gold Temptation tez im daleko. A ja lubie wiecej rozswietlenia. Jaki efekt daja te nowe kulki?
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 22:59   #4203
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
O matko, co Ty zrobisz z taką ilością kul?
Nie wszystkie dla mnie oczywiście... )
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 23:00   #4204
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Noooo.....
Normalnie jedno opakowie jest nie do zdarcia...
Ale znalazlam sposob na to. Potrzasam opakowaniem, tworzy sie wiecej pylku i od razu nakladam sobie wiecej . Bo lubie sporo ich na siebie pchac. Mysle, ze jedne kulki na rok tak sie zuzyja .

Co do ostatniej wersji kulek, zastanawiam sie nad nimi, czy mi nie zdubluja Pszczol. Do Gold Temptation tez im daleko. A ja lubie wiecej rozswietlenia. Jaki efekt daja te nowe kulki?
Lekko błyszcząco-brokatowy - a to ostatnie to zasługa głównie tych srebrnych
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 23:01   #4205
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Noooo.....
Normalnie jedno opakowie jest nie do zdarcia...
Ale znalazlam sposob na to. Potrzasam opakowaniem, tworzy sie wiecej pylku i od razu nakladam sobie wiecej . Bo lubie sporo ich na siebie pchac. Mysle, ze jedne kulki na rok tak sie zuzyja .

Co do ostatniej wersji kulek, zastanawiam sie nad nimi, czy mi nie zdubluja Pszczol. Do Gold Temptation tez im daleko. A ja lubie wiecej rozswietlenia. Jaki efekt daja te nowe kulki?

Nie dają takiego efektu jak pszczoły- te są the best

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Lekko błyszcząco-brokatowy - a to ostatnie to zasługa głównie tych srebrnych
Dlatego też wyjęłam te sino-srebrne bo te kulki to sprasowany brokat..brrr

Najbardziej chciałabym butterfly perles... ale już są niedostępne
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 23:05   #4206
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Noooo.....
Normalnie jedno opakowie jest nie do zdarcia...
Ale znalazlam sposob na to. Potrzasam opakowaniem, tworzy sie wiecej pylku i od razu nakladam sobie wiecej . Bo lubie sporo ich na siebie pchac. Mysle, ze jedne kulki na rok tak sie zuzyja .

Co do ostatniej wersji kulek, zastanawiam sie nad nimi, czy mi nie zdubluja Pszczol. Do Gold Temptation tez im daleko. A ja lubie wiecej rozswietlenia. Jaki efekt daja te nowe kulki?
Do pszczół im moim zdaniem daleko, bo nie są tak różowo-fioletowe. Ja pszczołami potrafię sobie rumieńca sprawić.
Co do zużywania - ostatnio w pudełeczku z Beige Chic odkryłam, że na dnie sam pył mam - widać ścierałam kulki, próbując nabrać na pędzel, na tyle mocno, że pył opadał na dno. Teraz przechylam, i nabieram pył z dna. Może szybciej się zużyje

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Lekko błyszcząco-brokatowy - a to ostatnie to zasługa głównie tych srebrnych
Dokładnie, te sreberka to cały blink-blink.
Rozważam ich wyjęcie - póki co, mam je wszystkie w jednym "kącie" (choć to ciężkie przy okrągłym opakowaniu ) i nabieram pyłek z pozostałych.

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Nie dają takiego efektu jak pszczoły- te są the best

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------



Dlatego też wyjęłam te sino-srebrne bo te kulki to sprasowany brokat..brrr

Najbardziej chciałabym butterfly perles... ale już są niedostępne
Na butterfly'e też polowałam. Bezskutecznie.
Choć do dziś zastanawiam się, jak można zużyć ich cale opakowanie - one przecież jakieś większe były, prawda?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 23:13   #4207
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Aneczka, Cori, Basia - dzieki . Czuje sie zachecona )). Naet ten brokat mi nie straszny.
Co do pszczelego rumienca.... za Chiny nie jestem sobie go zrobic, mialam nadzieje. Mam zoltawy odcien skory i ten roz z fioletem jedynie mi wyrownuja do neutrala, reszta roboty ok.

Ten pylek, co sie zbiera w kacie hihi. Ja wlasnie na niego poluje, bo nie lubie trzec tych kulek kilka minut, by w koncu uzyskac moj ulubiony efekt bombki na policzkach . Jak czlowiek nie postuka w te kulki to i nic na pedzel nie nabierze .

Motyle mialy chyba 60 gram..... Kurde, co ja robilam i gdzie byam, gdy e sprzedawali?!?!?!?!?
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-12, 23:17   #4208
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Aneczka, Cori, Basia - dzieki . Czuje sie zachecona )). Naet ten brokat mi nie straszny.
Co do pszczelego rumienca.... za Chiny nie jestem sobie go zrobic, mialam nadzieje. Mam zoltawy odcien skory i ten roz z fioletem jedynie mi wyrownuja do neutrala, reszta roboty ok.

Ten pylek, co sie zbiera w kacie hihi. Ja wlasnie na niego poluje, bo nie lubie trzec tych kulek kilka minut, by w koncu uzyskac moj ulubiony efekt bombki na policzkach . Jak czlowiek nie postuka w te kulki to i nic na pedzel nie nabierze .

Motyle mialy chyba 60 gram..... Kurde, co ja robilam i gdzie byam, gdy e sprzedawali?!?!?!?!?
To same pytanie zadaję sobie każdego dnia

Te nowe trochę "zmodernizowałam" hehehe tzn wyjęłam te srebrne kulasy, odjełam trochę różowych a z drugiego opakowania przerzuciłam więcej tych złotych i pomarańczowych... Teraz są cieplejsze i dają złotawy glow...

Edytowane przez Aaaaaneczkaaaaa
Czas edycji: 2011-11-12 o 23:20
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 23:52   #4209
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Motyle to moim zdaniem najpiękniejsza wersja meteorytów. Jeszcze nie widziałam na 'żywo" tych nowych i jestem b.ciekawa czy choc trochę przypominaja motylki.
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 01:20   #4210
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

ja mam prasowane motylki i je kocham

Cytat:
Kurde, co ja robilam i gdzie byam, gdy e sprzedawali?!?!?!?!
hehe, pewnie po prostu bylyscie w Polsce, a tu niestety motylowa limitka nie doleciala
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 17:06   #4211
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
hehe, pewnie po prostu bylyscie w Polsce, a tu niestety motylowa limitka nie doleciala
Podejrzewam, ze w Szwecji Tu 70 proc. nowosci nie dolatuje. Za to czarnych legginsow i pogrubajacych mascar to tu w brud . Guerlain sie tu slabo trzyma, dopiero co go wpuszczaja do wiekszych sieciowek. No i meteory maja jeszcze slaby elektorat

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Te nowe trochę "zmodernizowałam" hehehe tzn wyjęłam te srebrne kulasy, odjełam trochę różowych a z drugiego opakowania przerzuciłam więcej tych złotych i pomarańczowych... Teraz są cieplejsze i dają złotawy glow...
Dobry pomysl z tym mieszaniem kulek. Sreberka akurat mnie kusza, ale zobaczymy. Chyba zamowie te nowe, bo nie usiedze na zadku .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-13, 18:13   #4212
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Nie wszystkie dla mnie oczywiście... )

Choć tak sobie myślę, że kupić meteoryty i przechować je parę sezonów to lepsza inwestycja, niż lokata biorąc pod uwagę zainteresowanie limitkami sprzed paru lat

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Dobry pomysl z tym mieszaniem kulek. Sreberka akurat mnie kusza, ale zobaczymy. Chyba zamowie te nowe, bo nie usiedze na zadku .
Zamawiaj, póki jest co
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 11:33   #4213
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Aaaaaneczkaaaaa zachwalałaś cienie Guerlain'a, czy masz może którąś z nowych paletek co pojawiły się w tym miesiącu??
I jeszcze jedna gorąca prośba, czy możesz porównać nowe Meteorytki do Imperiale?
Z góry dziękuję
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 11:55   #4214
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Aaaaaneczkaaaaa zachwalałaś cienie Guerlain'a, czy masz może którąś z nowych paletek co pojawiły się w tym miesiącu??
I jeszcze jedna gorąca prośba, czy możesz porównać nowe Meteorytki do Imperiale?
Z góry dziękuję
Jestem ciekawa porównania, kuszą mnie nowe kuleczka ale Imperiale mi nie podpasowały ponieważ dla mnie było tam dla mnie za dużo różu.
anetak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 12:00   #4215
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Aaaaaneczkaaaaa zachwalałaś cienie Guerlain'a, czy masz może którąś z nowych paletek co pojawiły się w tym miesiącu??
I jeszcze jedna gorąca prośba, czy możesz porównać nowe Meteorytki do Imperiale?
Z góry dziękuję
Ja nie adresatka pytania, ale odpowiem . Nowe kulki to paskudy. Testowalam w Sephorze. Masa srebrnych drobinek. Obsyp sie glitterem i na to samo wyjdzie .
Imperiale sa podobne (tez moim zdaniem bez szalu), ale drobinki sa bardziej naturalne. Proporcje kolorow cieplych i zimnych sa bardziej wyrownane a w nowych przewazaja zimne.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Moim zdaniem te nowe kulki to naprawde porazka. Przy zeszlorocznych Pszczolach sie chowaja. Pszczoly to moje ulubione kulki. Mam kilka pudelek meteorytow a zadnego na cala twarz ani nawet na policzki nie uzywam bo nie wyobrazam sobie twarzy w takiej ilosci brokatu. Tylko Pszczol uzywam. Sa dla mnie idealne jako roz. Daja ladny, mocny kolor a przy tym nie zawieraja tyle drobinek co reszta.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-11-14 o 12:01
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 12:02   #4216
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Aaaaaneczkaaaaa zachwalałaś cienie Guerlain'a, czy masz może którąś z nowych paletek co pojawiły się w tym miesiącu??
I jeszcze jedna gorąca prośba, czy możesz porównać nowe Meteorytki do Imperiale?
Z góry dziękuję
Margo25, witaj , fajnie że wpadłaś
koniecznie przetestuje nowe kuleczki, wystarczy, że wyjmiesz srebrne z opakowania a już będzie ok
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 12:16   #4217
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Margo25, witaj , fajnie że wpadłaś
koniecznie przetestuje nowe kuleczki, wystarczy, że wyjmiesz srebrne z opakowania a już będzie ok

Beeets, Kochana to Ciebie wieki nie było
Skusiłaś się na nowe kulasy??
Ja narazie wybrałam "pawie piórka"
Ale mam jeszcze apetyt na Meteorki i nowe cienie, gorzej z budżetem

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;30493811]Ja nie adresatka pytania, ale odpowiem . Nowe kulki to paskudy. Testowalam w Sephorze. Masa srebrnych drobinek. Obsyp sie glitterem i na to samo wyjdzie .
Imperiale sa podobne (tez moim zdaniem bez szalu), ale drobinki sa bardziej naturalne. Proporcje kolorow cieplych i zimnych sa bardziej wyrownane a w nowych przewazaja zimne.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Moim zdaniem te nowe kulki to naprawde porazka. Przy zeszlorocznych Pszczolach sie chowaja. Pszczoly to moje ulubione kulki. Mam kilka pudelek meteorytow a zadnego na cala twarz ani nawet na policzki nie uzywam bo nie wyobrazam sobie twarzy w takiej ilosci brokatu. Tylko Pszczol uzywam. Sa dla mnie idealne jako roz. Daja ladny, mocny kolor a przy tym nie zawieraja tyle drobinek co reszta.[/QUOTE]

Dziękuję Ja mam tylko Imperiale, ale już je tak podniszczyłam, ze szukam zastępstwa

Edytowane przez Margo25
Czas edycji: 2011-11-14 o 12:22
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:02   #4218
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Moje kulki przybeda pewnie za tydzien . Co do blyszczenia sie po kulkach to powiem, ze te dziewczyny, co maja sucha cere - duzo na tym zyskuja. ja mam wlasnie sucha cere, ale bez zadnych innych niedoskonalosci. te kulki niby matuja, ale daja jeszcze taka delikatny glow charakterystyczny dla zdrowej nawilzonej skory. Dziewczyny z tlustsza (moja siostra np) musza uwazac, by nie przedobrzyc, i raczej puszczac brokatowy rzucik punktowo.
Ja lubie ten zdrowy mieniacy sie polysk tradycyjnych kulek i wale rowno na cala twarz. Blyszczace sie biale Azjatki puszczam w miejscach, ktore chce uwypuklic, a pszczoly daje tez na calosc.
Mam zoltway pigment skory i rozowe kulki nie dodaja mi tego uzadlenia na cala twarz. Wrecz mi go wyrownuja do neutrala.
Co do wszelkich brokacikow - co kto lubi. Ja lubie blyszczace pudry pod warunkiem, ze mam bardzo oszczedny makijaz lub mam wieczorne wyjscie. Czasem w szary i pochmurny dzien takie brokatki dodaja troche zycia twarzy i tez sie sprawdzaja.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 21:08   #4219
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Ja dziś zaryzykowałam, zapodałam nowe kulasy na poliki tylko, nie bacząc na obecność srebrnych kulek. I wiece co? Chyba zostawiam te srebrne Nie zauważyłam, bym przypominała bombeczkę, a sprawdzałam facjatę w pracy co rusz, gotowa lecieć zdzierać powłoki wierzchnie w jakimś ciemnym kącie, jakby się okazało jednak, że do błysku latarnianego mi nie daleko

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Aaaaaneczkaaaaa zachwalałaś cienie Guerlain'a, czy masz może którąś z nowych paletek co pojawiły się w tym miesiącu??
I jeszcze jedna gorąca prośba, czy możesz porównać nowe Meteorytki do Imperiale?
Z góry dziękuję
To tych nowych paletek jest więcej niż 1?

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Moje kulki przybeda pewnie za tydzien .
Niech się dobrze noszą zatem!
Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Co do wszelkich brokacikow - co kto lubi. Ja lubie blyszczace pudry pod warunkiem, ze mam bardzo oszczedny makijaz lub mam wieczorne wyjscie. Czasem w szary i pochmurny dzien takie brokatki dodaja troche zycia twarzy i tez sie sprawdzaja.
Dokładnie - zapodane z umiarem, krzywdy robić nie powinno A szczególnie w taki szary dzień, jaki ja miałam dziś.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 21:39   #4220
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Lekko błyszcząco-brokatowy - a to ostatnie to zasługa głównie tych srebrnych
a zadowolona jesteś ogólnie z efektu nowych kulek?
Kurczę, mnie jeszcze kuszą standardowe meteorytki, kolor 02 albo 03( chociaż podobno ta nowa wersja nie umywa się do starej, więc nie wiem. Mogłam się zaopatrzyć jak był czas) Ewentualnie jeszcze myślę nad imperialami
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 21:59   #4221
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Ja dziś zaryzykowałam, zapodałam nowe kulasy na poliki tylko, nie bacząc na obecność srebrnych kulek. I wiece co? Chyba zostawiam te srebrne Nie zauważyłam, bym przypominała bombeczkę, a sprawdzałam facjatę w pracy co rusz, gotowa lecieć zdzierać powłoki wierzchnie w jakimś ciemnym kącie, jakby się okazało jednak, że do błysku latarnianego mi nie daleko .
Basiu a mówiłam, że raz kozie śmierć
Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
a zadowolona jesteś ogólnie z efektu nowych kulek?
Kurczę, mnie jeszcze kuszą standardowe meteorytki, kolor 02 albo 03( chociaż podobno ta nowa wersja nie umywa się do starej, więc nie wiem. Mogłam się zaopatrzyć jak był czas) Ewentualnie jeszcze myślę nad imperialami
Nie mam, tylko testowałam Z testów byłam zadowolona, ale nie kupię, bo wolę wydać kasę na .... MAC-a to takie moje zboczenie

Za to miałam wszystkie nowe kulki i wszystkie posprzedawałam, były po prostu mało ciekawe i mało sie od siebie na buzi różniły. Potwierdzam, że do starych im daleko
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 22:53   #4222
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Nowe kulki są zimne?? Moim zdaniem są ciepłe...
Ja je trochę zmodyfikowałam, ale moim zdaniem imperiale są "zimniejsze" od nowych...
A jeżeli chodzi o paletki Guerlain to mam 4 ( 2-4tki i 2 6tki ) i jestem z nich mega zadowolona...

A najbardziej podobają mi się piórka... są superowe
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 23:05   #4223
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Nowe kulki są zimne?? Moim zdaniem są ciepłe...
Ja je trochę zmodyfikowałam, ale moim zdaniem imperiale są "zimniejsze" od nowych...
A jeżeli chodzi o paletki Guerlain to mam 4 ( 2-4tki i 2 6tki ) i jestem z nich mega zadowolona...

A najbardziej podobają mi się piórka... są superowe
Ja widzę, że jak Ania kupuje, to od razu hurtem i na zapas
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 23:12   #4224
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Ja widzę, że jak Ania kupuje, to od razu hurtem i na zapas
Dlaczego hurtem? Każda z paletek jest inna... Ale jakoś ostatnio polubiłam Guerlain-a... Czasem się zastanawiam, czy to po trosze nie jest magia ich pięknych opakowań... Ale mimo wszystko uwielbiam meteoryty, podkład Lingerie de peau, błyszczyki i piórka... Lubię też cienie szczególnie ecrin 6, parure extreme, chociaż muszę z nim uważać, bo wysusza i co jakiś czas na chwilę muszę go odstawić... no i szminka rouge jest super... Nigdy natomiast nie miałam tuszów... ale nigdy też mnie nie zdołały przekonać podczas zakupów...
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 09:32   #4225
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Dlaczego hurtem? Każda z paletek jest inna... Ale jakoś ostatnio polubiłam Guerlain-a... Czasem się zastanawiam, czy to po trosze nie jest magia ich pięknych opakowań... Ale mimo wszystko uwielbiam meteoryty, podkład Lingerie de peau, błyszczyki i piórka... Lubię też cienie szczególnie ecrin 6, parure extreme, chociaż muszę z nim uważać, bo wysusza i co jakiś czas na chwilę muszę go odstawić... no i szminka rouge jest super... Nigdy natomiast nie miałam tuszów... ale nigdy też mnie nie zdołały przekonać podczas zakupów...
Aaaaaneczkaaaaa, a czy mogłabyś porównać podkład Lingerie de Peau do Diora Forever??

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
To tych nowych paletek jest więcej niż 1?
Wydawało mi się, że do ogólnej sprzedaży weszło kilka paletek, ale to mogło być wcześniej
Np. te http://cafemakeup.com/2011/09/21/gue...in-les-perles/


PS. Jeśli chodzi o Imperiale to dla mnie były zbyt różowe.

Edytowane przez Margo25
Czas edycji: 2011-11-15 o 09:36
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 09:43   #4226
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Aaaaaneczkaaaaa, a czy mogłabyś porównać podkład Lingerie de Peau do Diora Forever??



Wydawało mi się, że do ogólnej sprzedaży weszło kilka paletek, ale to mogło być wcześniej
Np. te http://cafemakeup.com/2011/09/21/gue...in-les-perles/


PS. Jeśli chodzi o Imperiale to dla mnie były zbyt różowe.
Dior Forever- bardziej kryjący, o gęstszej konsystencji, jest widoczny na twarzy, ale nie tworzy maski, trwały, daje mat na kilka godzin.
Lingerie de Peau- kryje lekko, ma fajną konsystencję, łatwo się rozprowadza, daje satynowy mat, również całkiem trwały ( nakładam go na visionnera Lancome ). Jest niewidoczny na twarzy, ładnie rozświetla...

Edytowane przez Aaaaaneczkaaaaa
Czas edycji: 2011-11-15 o 09:44
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 10:12   #4227
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
a zadowolona jesteś ogólnie z efektu nowych kulek?
Kurczę, mnie jeszcze kuszą standardowe meteorytki, kolor 02 albo 03( chociaż podobno ta nowa wersja nie umywa się do starej, więc nie wiem. Mogłam się zaopatrzyć jak był czas) Ewentualnie jeszcze myślę nad imperialami
dla mnie imperiale były za różowe i za brokatowe, a ja jestem brunetką o raczej ciemniejszej niż jaśniejszej karnacji i inne kulki mnie nie różowią.. miałam i sprzedałam. jak nie masz pszczół, to nad nimi sie zastanawiaj;p wg mnie są boskie, mam tez 03 i również jestem zadowolona kładę je na całą twarz i krzywdy mi nie robią
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 12:20   #4228
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Dziewczyny czy opłaca się kupować butterfly'e? One są z 2008 roku... czy nie będą już nie do użytku??? Oczywiście nówki...
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 12:30   #4229
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Kulek mozna dluuugo uzywac
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 14:27   #4230
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy opłaca się kupować butterfly'e? One są z 2008 roku... czy nie będą już nie do użytku??? Oczywiście nówki...
Moim zdaniem opłaca bo są piękne. Jeżeli lubisz efekt blink blink to kupuj.
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.