Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-11, 19:07   #4531
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Julianna

mam 7.4 i 8.4 Allvawes z 2 tygodnie, robilam test uczuleniowy i farba troche smierdziala

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 19:12   #4532
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy powiem szczerze, ze zalezy od koloru przy tych farbach. robilam nimi na poczatku zabaw z profeskami, niedanwo znowu zaczelam i naprawde zalezy od koloru poniewaz 9.44 wychodzi burakowo i suszy niemilosiernie, 7.64 jest bardzo ok, suszy minimalnie ( ale przed farbowaniem moje wlosy juz byly podniszczone), ciemniejsze odcienie uwazam za zdecydowanie delikatniejsze. dla mnie ogromny plus za naturalnosc kolorow 7.4 i 6.4 widzialam w sklepie na klientce. natomiast ja dodaje do nich odzywki garniera z olejkiem avokado i maslem karite ( tej, ktora polecalas ). w stosunku do vitalitys powiedzialabym , ze mniej rozjasniaja, ale vitalitys na poziomie 8 u mnie suszyl mocniej niz allvaves. z vitalitys mialam jeszcze tylko poziom 7 i ten juz byl lepszy, lagodniejszy -moze nawet delikatniejszy . napisz jaki kolor kusi Cie z allvaves moze znam to odpowiem ( zwlaszcza, ze robilam z nich mnostwo mieszanek)
zgadzam sie poziom 9 mega wysusza
co myślisz o 8r i 7r z RB
8r-to nowa milosc, nie wiem czy nie przeklamany kolor na palecie.
Co masz teraz na włoskach
szukam inspiracj

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-01-12 o 12:25
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 19:13   #4533
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Też jestem zadowolona. Kolor ładny. Jasny rudy, lekko wpadający w marchewkę. Niestety na końcach bardzo słabo złapało i mam włosy takie żółto-złote. Wszystko to wina wakacyjnego farbowania henną. Kąpiel rozjaśniająca nic tu nie dała. Mimo umycia włosów specjalnym szamponem do włosów po koloryzacji Goldwell Post-Color, nałożenia dużej ilości odżywki do włosów farbowanych i spłukaniu wodą z octem, włosy są lekko przesuszone i matowe. Nawet ciężko było mi je rozczesać, a zwłaszcza końce. No niestety ale częste farbowanie i zmienianie kolorów sprawiło że będę musiała je jutro ściąć. Nie wrzucę zdjęć bo wyszły beznadziejnie. Jutro po wizycie u fryzjera postaram się jeszcze jakieś zrobić.
no i tu sie potwierdza...poziom 9 wysusza

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 19:20   #4534
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

kathy no niestety mimo, ze ladny 9 poziom jest w moim odczuciu wybitnie dla wlosow jasnych z natury, wole ciemne , ale seksowne niz jasne siano albo szarobure konce co u mnie przy 9 jest norma

co do "zapachu" to prawda, zdecydowanie zly. zalezy co Ci sie marzy na glowie, uwazam ze kolory ktore masz sa ladniejsze z allvaves niz z vitalitys, ale zawsze trzeba doliczyc kondycje wlosa, kolor wyjsciowy. mam jedna obawe co do Twojej przygody z allvaves- te farby ciezko sie nakladaja, wiec przy dlugich i kreconych to nie bedzie latwy zwiazek...
kolory mieszalam kiedys i o ile pamietam 7.4 byl lekko w czerwien u mnie, ale u mojej siostry juz ok
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 20:42   #4535
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Co do rudych czerwieni jeśli ktoś lubi - moja koleżanka z pracy robiła Syossem Mix 6-27. I wyszedł jej super kolor. Praktycznie jak na pudełku. Jest bardzo zadowolona, nie ma przesuszonych włosów. Nakładała na mocno sprane 8CC Matrixa.
Niestety nie wkleję zdjęcia...
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 20:50   #4536
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
no i tu sie potwierdza...poziom 9 wysusza

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

Już miałam mniej przesuszone włosy gdy farbowałam rudościami na poziomie 7 czy 8 wodą 9% Ciekawa jestem jaki jest ten żel 9.44 Nie wiesz czy on pokrywa dobrze odrost, naturalne włosy?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 21:12   #4537
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

dziękuje dziewuszki za odpowiedź ale chyba do fryzjera pójdę z tym kolorem bo po prostu oszalałam ale faktycznie ten 5.04 podobny bardzo mhm
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-12, 09:00   #4538
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Już miałam mniej przesuszone włosy gdy farbowałam rudościami na poziomie 7 czy 8 wodą 9% Ciekawa jestem jaki jest ten żel 9.44 Nie wiesz czy on pokrywa dobrze odrost, naturalne włosy?
Artego nie używałam-od 2 lat używam Colorance na poziomie 9 i 8 - odrostu ciemnego nie pokryje, włosy wcale nie niszczy.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 12:25   #4539
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
zgadzam sie poziom 9 mega wysusza
co myślisz o 8r i 7r z RB
8r-to nowa milosc, nie wiem czy nie przeklamany kolor na palecie.
Co masz teraz na włoskach
szukam inspiracj
i jeszcze to Julianna
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 12:52   #4540
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
i jeszcze to Julianna
nie zauwazylam tegopostu, piekne te kolorki w necie, ale bylam w hurtowni i na palecie byly szarawe chociaz powiem szczerze, ze poznanskie hurtownie maja podly zwyczaj nie kupowania nowych palet co powoduje np. wybor koloru, ktorego nie ma/inaczej obecnie wychodzi itp.

a ja.... nie wiem czy moge obecnie sluzyc za inspiracje bo.... zdradzilam rudosc z brazem , ale mowiac szczerze - mialam dosc
kocham rudosci, ale kolejne kolory od dobrego pol roku wychodzily coraz gorzej, koncowki wolaly o pomste do nieba,a tonery - nie dawaly rady. u kolezanki probowalam na kosmykach toner z revlonu z tubki i tez nic, z helen seward czerwono bylo na pasmie
wiec moge obecnie inspirowac czekolada- zmyslowa i goraca ipowiem szczerze - dawno tyle propozycji kaw itp nie mialam ( kolor skonczyl wlasnie dobe), a co najlepsze mam nadzieje zapuscic wlosy chociaz troche na slub.

natomiast jesli chcialabym zostac w rudym to wybralabym cos w stylu kolestona 77/43 ognisty, ale jeszcze potrafi wyjsc naturalnie - mialam zdjecie w albumie. natomiast z RB wybralabym poziom 8 i 9 bo pamietaj, ze one wychodza sporo ciemniej, niemniej jesli szukasz inspieracji to moze wbyc fajna opcja , no i trwala mega
a jesli marzysz o czyms fajnie ciemnym to ewentualnie - 5.45 z allvaves, albo ten cieply braz z RB na poziomie 7. polecam te opcje wyrazistsze bo zima lepiej wygladaja *( chociaz w sumie 2 miesiace i bedzie wiosna wiec nie wiem co lepsze )

aaa i z watku nigdzie sie nie wybieram, w koncu za chwile bede miec rudawe odrosty:P , a moj obecny kolor jest cieply bardzo wiec pozwole sobie zostac chyba, ze komisyjnie mnie usuniecie:P
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2013-01-12 o 12:54
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 13:24   #4541
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
nie zauwazylam tegopostu, piekne te kolorki w necie, ale bylam w hurtowni i na palecie byly szarawe chociaz powiem szczerze, ze poznanskie hurtownie maja podly zwyczaj nie kupowania nowych palet co powoduje np. wybor koloru, ktorego nie ma/inaczej obecnie wychodzi itp.

a ja.... nie wiem czy moge obecnie sluzyc za inspiracje bo.... zdradzilam rudosc z brazem , ale mowiac szczerze - mialam dosc
kocham rudosci, ale kolejne kolory od dobrego pol roku wychodzily coraz gorzej, koncowki wolaly o pomste do nieba,a tonery - nie dawaly rady. u kolezanki probowalam na kosmykach toner z revlonu z tubki i tez nic, z helen seward czerwono bylo na pasmie
wiec moge obecnie inspirowac czekolada- zmyslowa i goraca ipowiem szczerze - dawno tyle propozycji kaw itp nie mialam ( kolor skonczyl wlasnie dobe), a co najlepsze mam nadzieje zapuscic wlosy chociaz troche na slub.

natomiast jesli chcialabym zostac w rudym to wybralabym cos w stylu kolestona 77/43 ognisty, ale jeszcze potrafi wyjsc naturalnie - mialam zdjecie w albumie. natomiast z RB wybralabym poziom 8 i 9 bo pamietaj, ze one wychodza sporo ciemniej, niemniej jesli szukasz inspieracji to moze wbyc fajna opcja , no i trwala mega
a jesli marzysz o czyms fajnie ciemnym to ewentualnie - 5.45 z allvaves, albo ten cieply braz z RB na poziomie 7. polecam te opcje wyrazistsze bo zima lepiej wygladaja *( chociaz w sumie 2 miesiace i bedzie wiosna wiec nie wiem co lepsze )

aaa i z watku nigdzie sie nie wybieram, w koncu za chwile bede miec rudawe odrosty:P , a moj obecny kolor jest cieply bardzo wiec pozwole sobie zostac chyba, ze komisyjnie mnie usuniecie:P
no właśnie RB jest mega trwała, masz na myśli 7D
ja natomiast w hurtowni oglądałam 8r który wyglądał tak ciepło i złociście, wystraszyła mnie pani z hurtowni która była tak nachalna i mało profesjonalna że straciłam ochtę na kupno czegokolwiek
77.43 używałam i wyszedł na moich kłaczkach za czerwony.
Powiem ci że sama myślę o jakimś ciepłym brązie na poziomie 7 na jakiś 1 miesiąc.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-12, 13:41   #4542
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
no właśnie RB jest mega trwała, masz na myśli 7D
ja natomiast w hurtowni oglądałam 8r który wyglądał tak ciepło i złociście, wystraszyła mnie pani z hurtowni która była tak nachalna i mało profesjonalna że straciłam ochtę na kupno czegokolwiek
77.43 używałam i wyszedł na moich kłaczkach za czerwony.
Powiem ci że sama myślę o jakimś ciepłym brązie na poziomie 7 na jakiś 1 miesiąc.

skoro na miesiac to moze toner z colorance ? one sa delikatne, zmyja sie i po sprawie np 7 RB, albo 7 KG??
a ja to sie nawet domyslam o ktora pania chodzi , straszne doswiadczenie- mi kiedys wmawiala uparcie, ze nie uzywam 7.3 RB bo bylam tuz po farbowaniu i kolor byl czerwonanwy a na palecie pomaranczowy wiec pewnie pomylilam z 9.45 czy jakos tak, ale czego sie nie robi dla koloru
chociaz ostatnio sama wyparowalam ze sklepu w poznaniu jak zobaczylam glupawego ekspedienta;D
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2013-01-12 o 13:49
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 14:02   #4543
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
skoro na miesiac to moze toner z colorance ? one sa delikatne, zmyja sie i po sprawie np 7 RB, albo 7 KG??
a ja to sie nawet domyslam o ktora pania chodzi , straszne doswiadczenie- mi kiedys wmawiala uparcie, ze nie uzywam 7.3 RB bo bylam tuz po farbowaniu i kolor byl czerwonanwy a na palecie pomaranczowy wiec pewnie pomylilam z 9.45 czy jakos tak, ale czego sie nie robi dla koloru
chociaz ostatnio sama wyparowalam ze sklepu w poznaniu jak zobaczylam glupawego ekspedienta;D
fajne te kolorki
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 14:46   #4544
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
fajne te kolorki
tak, przyjazne delikatne brazy na poziomie 7, skoro masz na cos takiego ochote to smialo probujzwlaszcza, ze wiesz jak colorance wychodzi na Twoich wlosach
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 15:42   #4545
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

właśnie przeglądałam wątek Zbiorczy - zdjęcie + jaka farba- galeria zdjęć, NIE KOMENTUJEMY!!!!
i muszę powiedzić że bardzo fajnie wychodził Wellaton 8.74 min ,,cocoPoznan,, nimi robiła.Z zasady nie używam drogeryjnych, Coco co myślisz o tej farbie?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 16:45   #4546
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

witam

Mam pytanie, moze bedziecie mi umialy cos poradzic. Daze do uzyskania naturalnie wygladajacego rudego, stonowanego, bez czerwonych tonow, ktorych nie cierpie Odpadaja tez ogniste pomarancze . W tej chwili niestety po roznych eksperymentach, mam kolor przebijajacy na czerwono, zwlaszcza w sloncu (i zbyt ciemny swoja droga ). Czy myslicie, ze ma sens jakbym nalozyla farbe w kolorze zlotego blondu/naturalnego blondu/zimnego blondu? czy przygasiloby to troche ten czerwony odcien? i na przyszlosc mieszala rudy z blondem, zeby kolor wychodzil bardziej stonowany?

nie chce robic kapieli rozjasniajacej (zeby nie oslabiac wlosow), odpada tez przyciemnianie.

co do wyboru farb jestem bardzo ograniczona, uzywam tylko tych bez amoniaku, rezorcyny itd. (uczulenie).
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 17:47   #4547
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
witam

Mam pytanie, moze bedziecie mi umialy cos poradzic. Daze do uzyskania naturalnie wygladajacego rudego, stonowanego, bez czerwonych tonow, ktorych nie cierpie Odpadaja tez ogniste pomarancze . W tej chwili niestety po roznych eksperymentach, mam kolor przebijajacy na czerwono, zwlaszcza w sloncu (i zbyt ciemny swoja droga ). Czy myslicie, ze ma sens jakbym nalozyla farbe w kolorze zlotego blondu/naturalnego blondu/zimnego blondu? czy przygasiloby to troche ten czerwony odcien? i na przyszlosc mieszala rudy z blondem, zeby kolor wychodzil bardziej stonowany?

nie chce robic kapieli rozjasniajacej (zeby nie oslabiac wlosow), odpada tez przyciemnianie.

co do wyboru farb jestem bardzo ograniczona, uzywam tylko tych bez amoniaku, rezorcyny itd. (uczulenie).
albo kapiel rozjasniajaca i artego one60nine 8.34 albo bez kapieli 8.34 zmieszany z cieplym blondem z woda 9
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 20:23   #4548
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Byłam dzisiaj u fryzjera gdzie pracują na farbach L'Oreal. Przyznam szczerze, z obawą szłam na obcięcie, bo jeszcze nigdy nie byłam w tym salonie. Jak na złość moja fryzjerka ma do poniedziałku wolne. Ale jestem mega zadowolona. I mimo iż zapłaciłam trochę więcej niż zazwyczaj, następnym razem znowu tam zawitam. Trochę sobie porozmawiałam z fryzjerką o farbach Zauważyła, że nie jestem laikiem w sprawie profesjonalnych kosmetyków. Jak myła moje włosy to się trochę przeraziła. Mówiła, że dlatego farba nie łapie na końcach bo włosy są spalone i żadna maska czy olejek ich nie zregeneruje. Więc tak czy siak bez obcięcia się nie obędzie.

Wrzucam zdjęcia po Artego It's Color 9.44

1. Po kąpieli rozjaśniającej, kolor wyjścowy na jaki kładłam
2. w pomieszczeniu z lampą
3. w pomieszczeniu bez lampy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1100013.jpg (39,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1120052.jpg (40,5 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1120048.jpg (48,0 KB, 50 załadowań)
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 20:52   #4549
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

miszona- ładny ten kolorek, taki naturalny i jaśniutki

ja jednak zamówiłam Allwaves 8.04, bo mam nadzieje, że nie będzie czerwoności. Moje Mango już lekko sprane ale i tak mniej niż sie spodziewałam, czerwonawo jest nadal. Teraz mnie czeka intensywna kuracja przeciwłupiezowa bo niestety zwłaszcza zimą mam ten problem a to zawsze był killer dla koloru no dop po tym farbne sie
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-13, 08:34   #4550
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomości: 439
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj u fryzjera gdzie pracują na farbach L'Oreal. Przyznam szczerze, z obawą szłam na obcięcie, bo jeszcze nigdy nie byłam w tym salonie. Jak na złość moja fryzjerka ma do poniedziałku wolne. Ale jestem mega zadowolona. I mimo iż zapłaciłam trochę więcej niż zazwyczaj, następnym razem znowu tam zawitam. Trochę sobie porozmawiałam z fryzjerką o farbach Zauważyła, że nie jestem laikiem w sprawie profesjonalnych kosmetyków. Jak myła moje włosy to się trochę przeraziła. Mówiła, że dlatego farba nie łapie na końcach bo włosy są spalone i żadna maska czy olejek ich nie zregeneruje. Więc tak czy siak bez obcięcia się nie obędzie.

Wrzucam zdjęcia po Artego It's Color 9.44

1. Po kąpieli rozjaśniającej, kolor wyjścowy na jaki kładłam
2. w pomieszczeniu z lampą
3. w pomieszczeniu bez lampy
Oj to obcięli ci jak mi Podobnie miałam, teraz ma już inaczej, bo odrosły. Też byłam w salonie Loreala i wyszłam zadowolona

Ja taki rudy na początku chciałam miec - dlateo włosy spalilam rozjaśnianiem, ale fryzjerka mi odradzila ze względu na cienkosc i delikatnosć włosów, powiedziała, że żadnych rozjaśniających farb bo to skończy się "sianem"...
__________________
Właścicielka czterech Kotowatych oraz mama małego Skrzata...
Moim marzeniem są dłuuugie włosy...oraz jednolity piękny ciemny rudy!


"Podążaj za pragnieniami, pamiętaj lecz, że cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odpłaci..."

Blog

Edytowane przez drevnikocurek
Czas edycji: 2013-01-13 o 08:35
drevnikocurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 09:33   #4551
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcia po Artego It's Color 9.44
Piękny!
Bardzo mi się takie odcienie podobają. Robiłam raz 9.4 z Artego, ale niestety ładniej mi pasują ciemniejsze włosy... Szkoda.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
właśnie przeglądałam wątek Zbiorczy - zdjęcie + jaka farba- galeria zdjęć, NIE KOMENTUJEMY!!!!
i muszę powiedzić że bardzo fajnie wychodził Wellaton 8.74 min ,,cocoPoznan,, nimi robiła.Z zasady nie używam drogeryjnych, Coco co myślisz o tej farbie?
Kolor był bardzo naturalny. Faktycznie taki karmelowo-rudy.
Ale ta farba ma 9% wodę i jak robiłam z tą wodą to było OK, ale jak ją zamieniłam raz na 6% to trochę mało mi odrosty chwyciła. Włosy nie były jakieś wysuszone czy coś, ale wtedy miałam też krótsze i regularnie podcinane.
Profesjonalna farba By Fama ma też ten odcień 8.74. Ale nigdy jej nie używałam.
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2013-01-13 o 09:34
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 13:00   #4552
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Pokaż wiadomość
Oj to obcięli ci jak mi Podobnie miałam, teraz ma już inaczej, bo odrosły. Też byłam w salonie Loreala i wyszłam zadowolona

Ja taki rudy na początku chciałam miec - dlateo włosy spalilam rozjaśnianiem, ale fryzjerka mi odradzila ze względu na cienkosc i delikatnosć włosów, powiedziała, że żadnych rozjaśniających farb bo to skończy się "sianem"...
Ja mam na szczęście włosy grube, strasznie sztywne. Jak mam za krótko obcięte to na głowie jest jeżyk. Mój ojciec też tak ma. Na razie pozostane przy krótkich więc nie martwię się farbowanie na poziomie 9 bo i tak regularnie będę je podcinać.


Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Piękny!
Bardzo mi się takie odcienie podobają. Robiłam raz 9.4 z Artego, ale niestety ładniej mi pasują ciemniejsze włosy... Szkoda.
Ja z natury jestem blondynką więc najlepiej wyglądam w jasnych rudościach. Najgorzej w tych 34 po kropce. Kiedyś kupiłam Majirel 8.34 i nie byłam zadowolona z efektu końcowego. W ogóle w złotych nie bardzo się czuję. Wyglądam bez wyrazu.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 20:19   #4553
pupuru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 103
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Potrzebuję pilnie pomocy!
Mam rude włosy od jakiegoś czasu, ale wychodziły dość ciemne/średnie. Były ładne, ale chciałam jaśniejsze. Dlatego dziś przed jutrzejszym farbowaniem użyłam rozjaśniacza. Po zmyciu go, mam jaśniejszy odcień rudego (w sumie spoko), ale moje odrosty zrobiły się białe (ze średniego brązu).

Moje pytanie - Co zrobić, żeby jutro przy farbowaniu te białe odrosty nie były jaskrawo pomarańczowe, tylko miały ładny naturalny rudy odcień? :C Nawet na moich naturalnych włosach wychodzą dość jaskrawo :/
Mój wymarzony kolor załączam poniżej (może być trochę jaśniejszy). Co zrobić, żeby go uzyskać?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg KOLOR.jpg (23,8 KB, 54 załadowań)
pupuru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 20:39   #4554
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

No, ja właśnie mam tak samo. Po rozjasniaczu odrosty wyszły prawie białe, a po farbie - dalej są za jasne, taka żarówka. Ale całość głowy mam właśnie taką, jak na Twojej fotce, czyli jasnomiedziany. Tylko bardzo chciałabym przyciemnic delikatnie odrosty i wciąż dumam, jak to dobrze zrobić.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 09:31   #4555
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

dziewczyny mi się wydaje, że na odrosty najlepiej woda 3% a na całość ewentualnie 6% albo 9% w zależności od tego jaki ma być kolor

pupuru-ten kolor to mi coś pod 9.44 podchodzi albo 9.44 + 8.4 lub 8.44

zobaczymy co jeszcze dziewczyny bardziej doświadczone poradzą hehe

a ja jeszcze pokarze dla zainteresowanych l'orealem mango moje mango po 3 tyg od farbowania. mycie co drugi dzień plus jedna intensywna runda kuracji przeciwłupieżowej (dop ona ruszyła kolor)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mango po3tyg.jpg (89,3 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez mandarynka882
Czas edycji: 2013-01-14 o 10:04
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 10:02   #4556
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
dziewczyny mi się wydaje, że na odrosty najlepiej woda 3% a na całość ewentualnie 6% albo 9% w zależności od tego jaki ma być kolor

pupuru-ten kolor to mi coś pod 9.44 podchodzi albo 9.44 + 8.4 lub 8.44

zobaczymy co jeszcze dziewczyny bardziej doświadczone poradzą hehe
tak do przyciemnienia, lub ton w ton oxydant 3%
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 21:09   #4557
andzialekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 17
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny pisałam jakiś czas temu - 149strona radziłam się co zrobić żeby mieć włoski podobne do ashley simpson, spisałam wszystkie proponowane farby poszłam do hurtowni fryzjerskiej i tam Pani miala tylko majirel.. ze tubka 50ml 46 zł postanowilam kupic innej firmy tubke 150ml za 35. jakies artego its color, a numer wzielam 6.46 i jestem w sumie zadowolona z tego co wyszlo. fakt mialy byc cale jak na dole takie ciemniejsze, jednak nie pogardzilabym nawet gdyby byly cale jasniejsze jak przy czubku glowy, ale jestem zadowolona, dziekuje za porady

kolorek tez zakwaszalam tylko mam pytanie, czy moge to powtorzyc np za 2 tygodnie? kupilam jeszcze jakies maseczki do wlosow farbowanych, szampon tez, moze cos podtrzyma ten kolorek, nawet nie sadzilam ze bedzie mi sie tak podobal , buziaki laseczki dziekuje za pomoc : roza:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w.jpg (66,7 KB, 67 załadowań)
andzialekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 21:25   #4558
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez andzialekk Pokaż wiadomość
kolorek tez zakwaszalam tylko mam pytanie, czy moge to powtorzyc np za 2 tygodnie? kupilam jeszcze jakies maseczki do wlosow farbowanych, szampon tez, moze cos podtrzyma ten kolorek, nawet nie sadzilam ze bedzie mi sie tak podobal , buziaki laseczki dziekuje za pomoc : roza:
Kolor rzeczywiście ładny i włosy lśnią
Spokojnie możesz powtórzyć zakwaszanie
Ja bym radziła kupić sobie jakąś odżywkę o niskim ph ja używam tej:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-rycynowy.html
Ale jest też wiele innych
dzięki temu zakwasisz włosy można stosować codziennie i na pewno jest to mniej uciążliwy sposób niż zakwaszanie octem lub cytryną trzeba pamiętać też, że cytryna może troszkę rozjaśnić włosy
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 22:22   #4559
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Czy ktoś wie coś na temat farb By Fama?
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 06:46   #4560
andzialekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 17
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Kolor rzeczywiście ładny i włosy lśnią
Spokojnie możesz powtórzyć zakwaszanie
Ja bym radziła kupić sobie jakąś odżywkę o niskim ph ja używam tej:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-rycynowy.html
Ale jest też wiele innych
dzięki temu zakwasisz włosy można stosować codziennie i na pewno jest to mniej uciążliwy sposób niż zakwaszanie octem lub cytryną trzeba pamiętać też, że cytryna może troszkę rozjaśnić włosy
więc i ja sprawię sobie taką odżyweczkę) dziękuje jeszcze raz
andzialekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.