Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-12, 14:06   #3901
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja tez jestem po farbowaniu i na wczesniej farbowanych wyszedl fajny ciemny blond. A odrosty zrudzialy i sa inne od reszty sama farba cudowna! zero zniszczen. Ale farbuje na olej kokosowy. Nastepnym razem kupie chyba Color&Soin 5N bo nie wychodzi za ciemno.
ja tez tak mam, nie przejmuj sie

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Herbatint 6N swiatlo dzienne, foto robione przy oknie. Kolor wyszedl chyba tak jak w rzeczywistosci ja go widze.

Kolor jest baaaardzo naturalny. Az zastanawiam sie czy nie za bardzo czy nie brakuje mu jakiegos refleksu... no ale to natura wiec wyszlo tak jak powinno w sumie. Sama nie wiem. Niech ktos mi powie, ze mam robic same odrosty i jzu nie kombinowac z kolorami
troche ciemno Ci wyszło jak na 6
kolor bardzo naturalny ale gdzie te odrosty??
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 14:34   #3902
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

dziewczyny, udało mi cyknąć fotkę oddającą rzeczywisty kolor moich włosów a to rzadkość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1185.jpg (63,6 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1189.jpg (65,8 KB, 53 załadowań)
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 14:44   #3903
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

a miałam takie, troche przeswietlone to zdjecie ale widać czarne włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1031.jpg (61,5 KB, 48 załadowań)
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 14:47   #3904
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Niestety to tak już jest, że rudy to wredna małpa, której nie da się wybić. Bardzo trudno pokryć rudość i coś o tym wiem. Z każdym farbowaniem powinno być lepiej. Na razie zostaw w spokoju włosy i kup sobie szampon Joanny do blondu o ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-i-siwych.html Myj nim włosy co drugie mycie i jak go nałożysz na nie to przetrzymaj tak z minutkę i myj dalej. Ten szampon ochłodzi żółte i rude refleksy i nada lekko popiel. Na pewno w jakimś stopniu ochłodzi włosy. Tak powinnaś przetrzymać do następnego farbowania. I wtedy najwyżej znowu nałożyć 5,12. Przetrzymaj Święta i Sylwestra i dopiero farbuj w nowym roku. I nie przejmuj się, że szampon jest dla blond włosów. Nie tylko blondynkom rudości usuwał

.
Dzięki Kachula
Jak włosy dobrze wyschły i uczesałam jak zwykle wygląda to trochę lepiej niż na początku myślałam. Tragedii aż takiej nie ma, rudość lekko prześwituje ale jakoś wytrzymam do stycznia. Kupię ten szampon o którym napisałaś
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 14:52   #3905
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez megi.3 Pokaż wiadomość
Własnie przed chwilą zrobiłam włosy tą 5.12 Richesse i niestety rewelacji nie ma nawet nie będę chyba dawać zdjęcia, odrosty które zrudziały od ciemnego blondu garniera zostały prawie tak jak były (n o troszkę jest lepiej, ale nie tak miało być) a reszta mogłaby być. Ogólnie gdybym nie paprała tym ciemnym blondem pewnie byłabym zadowolona, a tak to nie wiem co robić . Będę tak chyba musiała wyglądać na święta, bo nie będę przecież męczyć włosów czwartą farba w przeciągu trzech tygodni... co za pech.
ja z Richesse też nie byłam zadowolona
kładłam kolor na poziomie 7
na palecie piękny miedziany ciemny blond
a wyszedł mi ciemny i bury, okropny

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

kładłam 7,31
http://alhemia.com/loreal/nk/dc/index.html
a zaraz odszukam kolor jaki mi wyszedł
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 14:55   #3906
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

o taki
a miałam takie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0850.jpg (51,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0901.jpg (98,9 KB, 24 załadowań)
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 15:00   #3907
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
dziewczyny, udało mi cyknąć fotkę oddającą rzeczywisty kolor moich włosów a to rzadkość
Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
a miałam takie, troche przeswietlone to zdjecie ale widać czarne włosy
Metaxa tobie to we wszystkim dobrze.
Ale teraz masz bardzo naturalnie wyglądające włoski. Taki czarny jak smoła to jednak sztuczny.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 15:03   #3908
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

masz rację tylko że jak mam czarny to chce rudy
jak mam rudy to chce czarny
i tak w koło macieju
póki co, trzymam sie mocno tego co teraz mam
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 15:23   #3909
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
masz rację tylko że jak mam czarny to chce rudy
jak mam rudy to chce czarny
i tak w koło macieju
póki co, trzymam sie mocno tego co teraz mam
A kto tak nie ma
Ja zawsze dążyć chciałam do blondu, najlepiej platyny a gdy miałam blond to zawsze marzył mi się piękny czekoladowy brąz.
Babie ciężko dogodzić. Nie zaprzeczam gdy ludzie pytają czy nie wrócę do blondu bo nigdy nic nie wiadomo. Na razie jednak ciemne włosy, naturalne jak najbardziej to mój cel. Czasem jak teraz coś pofarbuję ale będę trzymać się swojej tonacji czyli 6.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 15:31   #3910
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
ja z Richesse też nie byłam zadowolona
kładłam kolor na poziomie 7
na palecie piękny miedziany ciemny blond
a wyszedł mi ciemny i bury, okropny

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

kładłam 7,31
http://alhemia.com/loreal/nk/dc/index.html
a zaraz odszukam kolor jaki mi wyszedł
To faktycznie inaczej wyszedł... mam wrażenie że na tych paletach kolory sa często przekłamane... dużo jednak zalezy na co kładziemy niestety
u mnie odrost który był sporo jaśniejszy złapał slabiej niż reszta, ta "reszta" wygląda nawet nawet. Może z czasem się wyrówna, a tymczasem jest zima i można chodzić w czapce
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 15:36   #3911
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez megi.3 Pokaż wiadomość
To faktycznie inaczej wyszedł... mam wrażenie że na tych paletach kolory sa często przekłamane... dużo jednak zalezy na co kładziemy niestety
u mnie odrost który był sporo jaśniejszy złapał slabiej niż reszta, ta "reszta" wygląda nawet nawet. Może z czasem się wyrówna, a tymczasem jest zima i można chodzić w czapce


grunt to pozytywne myslenie

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
A kto tak nie ma
Ja zawsze dążyć chciałam do blondu, najlepiej platyny a gdy miałam blond to zawsze marzył mi się piękny czekoladowy brąz.
Babie ciężko dogodzić. Nie zaprzeczam gdy ludzie pytają czy nie wrócę do blondu bo nigdy nic nie wiadomo. Na razie jednak ciemne włosy, naturalne jak najbardziej to mój cel. Czasem jak teraz coś pofarbuję ale będę trzymać się swojej tonacji czyli 6.
tylko, ze ja mam tak bardzo często
na razie jestem twarda jak stal
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 15:41   #3912
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
dziewczyny, udało mi cyknąć fotkę oddającą rzeczywisty kolor moich włosów a to rzadkość
śliczna 6 Ci wyszła

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
a miałam takie, troche przeswietlone to zdjecie ale widać czarne włosy
a tu mi się w ogóle nie podoba

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
A kto tak nie ma
Ja zawsze dążyć chciałam do blondu, najlepiej platyny a gdy miałam blond to zawsze marzył mi się piękny czekoladowy brąz.
Babie ciężko dogodzić. Nie zaprzeczam gdy ludzie pytają czy nie wrócę do blondu bo nigdy nic nie wiadomo. Na razie jednak ciemne włosy, naturalne jak najbardziej to mój cel. Czasem jak teraz coś pofarbuję ale będę trzymać się swojej tonacji czyli 6.
ja tak nie mam, ale ja chyba zawsze byłam inna
jak miałam blond to chcialam mieć blod jak miałam czerwone to czerwone, tylko raz nie chciałam takiego koloru jak położyłam jasny albo średni brąz i mi wyszło czarno... a teraz mam brąz i chcę nadal brąz tylko wciąż jaśniejszy

hehehe właśnie włosy mi się kąpielują...

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Herbatint 6N swiatlo dzienne, foto robione przy oknie. Kolor wyszedl chyba tak jak w rzeczywistosci ja go widze.

Kolor jest baaaardzo naturalny. Az zastanawiam sie czy nie za bardzo czy nie brakuje mu jakiegos refleksu... no ale to natura wiec wyszlo tak jak powinno w sumie. Sama nie wiem. Niech ktos mi powie, ze mam robic same odrosty i jzu nie kombinowac z kolorami
o kurcze, faktycznie ciemno jak na poziom 6... i ogólnie ten kolorek jest taki ponury, przynajmniej na zdjęciu tak wygląda

ja jak kładłam mieszankę 7.0 z 7.1 pół na pół to mi zawsze rudość wychodziła od razu po farbowaniu... chyba już mam takie włosy
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 15:42   #3913
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
śliczna 6 Ci wyszła


a tu mi się w ogóle nie podoba



ja tak nie mam, ale ja chyba zawsze byłam inna
jak miałam blond to chcialam mieć blod jak miałam czerwone to czerwone, tylko raz nie chciałam takiego koloru jak położyłam jasny albo średni brąz i mi wyszło czarno... a teraz mam brąz i chcę nadal brąz tylko wciąż jaśniejszy

hehehe właśnie włosy mi się kąpielują...
jak zawsze, szczera az do bólu
ja zawsze wiedziałam ze jesteś inna (nie mylić z inteligentna inaczej)
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 17:25   #3914
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

włosy po kapieli rozjasniającej (niestety w sztucznym świetle, kutro edytuję post i będą w naturalnym) włosy w ogóle nie zniszczone i nie rozjaśnaiły się, więc myślałam, że nici z tego, ale jak zmyłam i wyszuszyłam to mi się ukazał piękny kolorek gdyby nie odrost to pewnie bym go zostawiła sobie

a teraz muszę chyba zmienić swoje plany co do farbowania

ogólnie włosy są bardziej miedziane niż na zdjęciu, ale to w sztucznym świetle

edytuję post, zdjęcie robione przed chwilą (to drugie) takie mam włosy po tej kapieli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2909.jpg (18,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2937.jpg (24,6 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2012-12-13 o 14:19
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 18:43   #3915
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

mój brazik po ok 2 tygodniach kolor lekko sie wypłukuje ale mimo wszystko pigment siedzi
kolejne farbowanie tylko odrost
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07539.jpg (109,7 KB, 42 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 19:07   #3916
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
mój brazik po ok 2 tygodniach kolor lekko sie wypłukuje ale mimo wszystko pigment siedzi
kolejne farbowanie tylko odrost
lekkie wypłukiwanie to normalne, ale ogólnie ładnie sie trzyma, nie widać żadnych niepotrzebnych refleksów
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 19:13   #3917
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Metaxa trafnie to ujelas - ponury jest ten kolor. Ale obawiam sie, ze to wina moich zniszczonych wlosow tez. Bo kolor na tych niezniszcoznych jest fajniejszy
a kolor wyszedl jak na opakowaniu
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 19:44   #3918
Dusiak21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 128
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Chciałabym pierwszy raz w życiu zafarbować sobie włosy na jakis fajny brązowy kolor, ale mam pewne wątpliwosci...mam tłuste włosy i żeby wyjsć z domu muszę je myć codziennie rano i zastanawiam się czy w moim przypadku opłaca się farbować włosy? czy jesli myję je codziennie to kolor nie będzie się za szybko spłukiwał? a poza tym po farbowaniu jaki lepiej szampon używać taki do włosów tłustych czy farbowanych? z góry dzięki za informacje!
__________________
[https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430184] Kosmetyki na wymianę!
Dusiak21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 20:09   #3919
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
włosy po kapieli rozjasniającej (niestety w sztucznym świetle, kutro edytuję post i będą w naturalnym) włosy w ogóle nie zniszczone i nie rozjaśnaiły się, więc myślałam, że nici z tego, ale jak zmyłam i wyszuszyłam to mi się ukazał piękny kolorek gdyby nie odrost to pewnie bym go zostawiła sobie

a teraz muszę chyba zmienić swoje plany co do farbowania

ogólnie włosy są bardziej miedziane niż na zdjęciu, ale to w sztucznym świetle a na drugim mój konkretny odrost
no to witaj w klubie rudzielcu

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Metaxa trafnie to ujelas - ponury jest ten kolor. Ale obawiam sie, ze to wina moich zniszczonych wlosow tez. Bo kolor na tych niezniszcoznych jest fajniejszy
a kolor wyszedl jak na opakowaniu
to powiedziała ibyza

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Dusiak21 Pokaż wiadomość
Chciałabym pierwszy raz w życiu zafarbować sobie włosy na jakis fajny brązowy kolor, ale mam pewne wątpliwosci...mam tłuste włosy i żeby wyjsć z domu muszę je myć codziennie rano i zastanawiam się czy w moim przypadku opłaca się farbować włosy? czy jesli myję je codziennie to kolor nie będzie się za szybko spłukiwał? a poza tym po farbowaniu jaki lepiej szampon używać taki do włosów tłustych czy farbowanych? z góry dzięki za informacje!
pewnie że sie opłaca
niejedna osoba z tłustymi włosami farbuje włosy

a szampon wybierz do farbowanych

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
mój brazik po ok 2 tygodniach kolor lekko sie wypłukuje ale mimo wszystko pigment siedzi
kolejne farbowanie tylko odrost
ładnie się trzyma

ładna bluzka, kolor piękny
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 20:15   #3920
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Dusiak21 Pokaż wiadomość
Chciałabym pierwszy raz w życiu zafarbować sobie włosy na jakis fajny brązowy kolor, ale mam pewne wątpliwosci...mam tłuste włosy i żeby wyjsć z domu muszę je myć codziennie rano i zastanawiam się czy w moim przypadku opłaca się farbować włosy? czy jesli myję je codziennie to kolor nie będzie się za szybko spłukiwał? a poza tym po farbowaniu jaki lepiej szampon używać taki do włosów tłustych czy farbowanych? z góry dzięki za informacje!
Po pierwsze jak chcesz trwałej farby to kup Palette. Gorąco polecam. Ja od zawsze miałam przetłuszczające się włosy i jak farbowałam Palette chociaż przy częstym myciu pewna byłam koloru, który długo się utrzymywał na włosach. Poza tym farbowanie lekko wysusza i na mój skalp działa to korzystnie, bo z mycia co drugi dzień myłam co trzeci. Do tego używaj szamponów i odżywek do włosów farbowanych. Wiadomo, że kolor będzie i tak się wypłukiwał i tracił na intensywności ale na pewno wolniej niż przy innych szamponach. No i unikaj tych przeciwłupieżowych bo to wyżeracze koloru. A do tłustych włosów polecam Fitomed: http://www.fitomed.pl/szampon-ziolow...t/?idt=3&idk=1 Do kupienia w sklepach zielarskich. Możesz używać go i po nim dopiero jakąś odżywkę do farbowanych lub maskę. Mi ładnie pomaga odtłuścić włosy.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-12-12 o 20:18
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 21:07   #3921
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Dusiak21 Pokaż wiadomość
Chciałabym pierwszy raz w życiu zafarbować sobie włosy na jakis fajny brązowy kolor, ale mam pewne wątpliwosci...mam tłuste włosy i żeby wyjsć z domu muszę je myć codziennie rano i zastanawiam się czy w moim przypadku opłaca się farbować włosy? czy jesli myję je codziennie to kolor nie będzie się za szybko spłukiwał? a poza tym po farbowaniu jaki lepiej szampon używać taki do włosów tłustych czy farbowanych? z góry dzięki za informacje!
na pewno się opłaca, i tak jak Kachula pisze, farba trwała będzie najlepsza... uzywaj szamponu do włosów farbowanych
i jeszcze po farbowaniu dobrze byłoby gdybyś zamknęła łuski włosów - płukanka zakwaszającą z wody i octu (na szklankę wody 1 łyżka octu, albo soku z cytryny)
polecam też odzywkę do skóry głowy Jantar, ja po niej spokojnie moge myć włosy co 3-4 dni a nie używam jej tak jak jest napisane na opakowaniu tylko po co drugim myciu włosów
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 23:02   #3922
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Kurcze, jest cały dzień tak ciemno, że zdjecia wychodzą przekłamane i albo zbyt prześwietlone albo zbyt ciemne.
Zrobiłam fotki, ale one nie mają zbytniego odzwierciedlenia w rzeczywistości.
Wszystko co czarne to po prostu wina cienia i aparatu
kolor

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
dziewczyny, udało mi cyknąć fotkę oddającą rzeczywisty kolor moich włosów a to rzadkość

kolejna brąz ślicznotka

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Herbatint 6N swiatlo dzienne, foto robione przy oknie. Kolor wyszedl chyba tak jak w rzeczywistosci ja go widze.

Kolor jest baaaardzo naturalny. Az zastanawiam sie czy nie za bardzo czy nie brakuje mu jakiegos refleksu... no ale to natura wiec wyszlo tak jak powinno w sumie. Sama nie wiem. Niech ktos mi powie, ze mam robic same odrosty i jzu nie kombinowac z kolorami
jaka piękną natura wow gratulacje lookne na ta farbe

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
lekkie wypłukiwanie to normalne, ale ogólnie ładnie sie trzyma, nie widać żadnych niepotrzebnych refleksów
taaakkk i bardzo sie z tego ciesze bo ekspresowo sie wypłukiwał


ciężko teraz uchwycić kolor szaro buro za oknem i generalnie foty przekłamane ale wczoraj udało się te poniżej odzwierciedlają kolor idealnie
hihi efekt zapuszczania dla motywacji ze daaaa się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07537.jpg (122,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07538.jpg (95,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07539.jpg (55,6 KB, 22 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2012-12-12 o 23:09
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 23:12   #3923
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
na pewno się opłaca, i tak jak Kachula pisze, farba trwała będzie najlepsza... uzywaj szamponu do włosów farbowanych
i jeszcze po farbowaniu dobrze byłoby gdybyś zamknęła łuski włosów - płukanka zakwaszającą z wody i octu (na szklankę wody 1 łyżka octu, albo soku z cytryny)
polecam też odzywkę do skóry głowy Jantar, ja po niej spokojnie moge myć włosy co 3-4 dni a nie używam jej tak jak jest napisane na opakowaniu tylko po co drugim myciu włosów
ocet polecam jabłkowy kamis litr wody i 2-3 łyżki octu super domyka łuski włosów i kolor siedzi znam z doświadczenia a ponadto nabłyszcza włoski sa tez super miekkie
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 23:17   #3924
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
ciężko teraz uchwycić kolor szaro buro za oknem i generalnie foty przekłamane ale wczoraj udało się te poniżej odzwierciedlają kolor idealnie
hihi efekt zapuszczania dla motywacji ze daaaa się
Wow! Ale ci urosły włosy! Teraz to dopiero widać! To ile zapuszczałaś?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 23:18   #3925
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
kolor

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------




kolejna brąz ślicznotka

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------



jaka piękną natura wow gratulacje lookne na ta farbe

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------



taaakkk i bardzo sie z tego ciesze bo ekspresowo sie wypłukiwał


ciężko teraz uchwycić kolor szaro buro za oknem i generalnie foty przekłamane ale wczoraj udało się te poniżej odzwierciedlają kolor idealnie
hihi efekt zapuszczania dla motywacji ze daaaa się

ile czasu zapuszczałaś??
nieźle Ci urosły
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 23:27   #3926
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
a miałam takie, troche przeswietlone to zdjecie ale widać czarne włosy

A mi się te ciemne bardzo podobają bo są wyraziste i Ty w nich wyraziście wyglądasz (pewnie teraz dostane ochrzan od większości) Do brwi też pasują
Chociaż w tych obecnych też ładnie tak "świeżo" z reszta w których Ci nie ładnie?





Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
mój brazik po ok 2 tygodniach kolor lekko sie wypłukuje ale mimo wszystko pigment siedzi
kolejne farbowanie tylko odrost


Ładny
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 23:36   #3927
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

dziękuje dziewczynki brązowo-włose
hmm ok. albo ponad 8 miesiecy z 0 do równej długości krótkich włosów teraz trudno mi okreslic bo jakos specjanie sie tym nie zajmowałam
po drodze były jeszcze ciecia na boba inne kolory blond , dekolorki zielenie kolejne ciecie i takie zapuszczanie do długich od czerwca 2011 do teraz
drożdże, skrzyp, pokrzywa robią swoje
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2012-12-12 o 23:38
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 08:44   #3928
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

a ja wczoraj zdecydowałam się kupić jasny brąz z loreala excellence ...tylko,że włosy planuje dopiero pofarbować w przyszłym tygodniu.
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 08:53   #3929
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

ifrit mozesz przypomniec jaka farbe kladlas? bo mi sie podoba moze bym nia same odrosty robila. Bo z fot wyglada na zblizony kolor do mojego.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 09:00   #3930
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ifrit mozesz przypomniec jaka farbe kladlas? bo mi sie podoba moze bym nia same odrosty robila. Bo z fot wyglada na zblizony kolor do mojego.
londa 5.73 jasny złoty braz hihi superrr mi tez bardz sie podoba i wreszcie złapało,pokryło rudosci <jupi>
kładziona na wodzie 3%
1 przed na takie kładłam rudee nitki prześwity
2- zaraz po farbowaniu na produkcie fix color diapo
w celu lepszego wchłoniecia pigmentu
3- kolor po 2 tyg kilka olejown, masek itp

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=19748 mini album
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07366.jpg (120,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07514.jpg (107,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07538.jpg (95,7 KB, 9 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2012-12-13 o 09:06
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.