Inglot cz. III - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-19, 19:20   #421
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Mam nowy numer Hot moda i w środku jest zniżka do Inglota -20% na 30.11 i 1.12. Koszt gazety 5,5zł.
Dzięki za info! Mam w planie róże i paletkę. Przyda się .
divide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 13:37   #422
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Inglot cz. III

Witam wszystkie bywalczynie Po raz pierwszy tutaj piszę, a z marką mam kontakt od dawna, szczególnie z cieniami, i tutaj mam pytanie do osób posiadających paletki Freedom System. Ponieważ używam cieni (w gotowych trójkach i pojedynczych) właściwie codziennie, chciałam sobie taką paletkę sprawić, tylko boję się jednej rzeczy - właściwie ani jednego cienia nie zużyłam do końca, bo wszystkie się roztrzaskiwały (opakowania pękały, cienie kruszyły się), nie widzę opcji, by przetrwały np. transport w kosmetyczce w torebce. Pytanie, czy paletki są bardziej wytrzymałe od zwykłych opakować? Szlag mnie trafia, gdy rano wyciągam cień, a tam pył i pęknięcie na opakowaniu.
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 13:44   #423
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Witam wszystkie bywalczynie Po raz pierwszy tutaj piszę, a z marką mam kontakt od dawna, szczególnie z cieniami, i tutaj mam pytanie do osób posiadających paletki Freedom System. Ponieważ używam cieni (w gotowych trójkach i pojedynczych) właściwie codziennie, chciałam sobie taką paletkę sprawić, tylko boję się jednej rzeczy - właściwie ani jednego cienia nie zużyłam do końca, bo wszystkie się roztrzaskiwały (opakowania pękały, cienie kruszyły się), nie widzę opcji, by przetrwały np. transport w kosmetyczce w torebce. Pytanie, czy paletki są bardziej wytrzymałe od zwykłych opakować? Szlag mnie trafia, gdy rano wyciągam cień, a tam pył i pęknięcie na opakowaniu.

Same paletki sa na pewno wytrzymałe bo sa wykonane z grubego plastiku więc wątpię aby pękały. Pewnym problemem może być to, że są zamykane na magnes - więc istnieje ryzyko, że się moga otworzyć ale jeśli umiejętnie wsadzisz je do kosmetyki to nic im nie będzie. A czy są kruche? Tego osobiście nie sprawdziłam bo żadna z moich palet ani żaden cień nigdy mi nie spadł więc aktualnie wszystko mam w całości. Ogólnie myślę, że to jest na pewno lepsze rozwiązanie niż wiele gotowych zestawów cieni, które czasami mają tak beznadziejne opakowania, że niemal pękają w palcach.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 11:45   #424
mmmiley
Rozeznanie
 
Avatar mmmiley
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 610
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Mam nowy numer Hot moda i w środku jest zniżka do Inglota -20% na 30.11 i 1.12. Koszt gazety 5,5zł.
Zniżka jak znalazł bo mam pustą paletkę na 10 wkładów do uzupełnienia
__________________
We love you, Arsenal, we do!
mmmiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 14:09   #425
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Same paletki sa na pewno wytrzymałe bo sa wykonane z grubego plastiku więc wątpię aby pękały. Pewnym problemem może być to, że są zamykane na magnes - więc istnieje ryzyko, że się moga otworzyć ale jeśli umiejętnie wsadzisz je do kosmetyki to nic im nie będzie. A czy są kruche? Tego osobiście nie sprawdziłam bo żadna z moich palet ani żaden cień nigdy mi nie spadł więc aktualnie wszystko mam w całości. Ogólnie myślę, że to jest na pewno lepsze rozwiązanie niż wiele gotowych zestawów cieni, które czasami mają tak beznadziejne opakowania, że niemal pękają w palcach.
Dzięki, w takim razie przyjrzę im się w salonie. Skoro są z grubszego plastiku, to może też lepiej izolują wstrząsy, bo chyba to jest głównie przyczyną pęknięć i kruszenia się cieni.
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 14:45   #426
Noir_noir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 64
Dot.: Inglot cz. III

Dziewczyny, ale ten inglot chyba nie jest na wszystko
Specjalnie kupiłam gazetę i "-20 % na specjalny zestaw świąteczny z kosmetyczką, lista sklepów na stronie FB"i kod rabatowy do esklepu

Ech a chciałam kupić parę rzeczy
Noir_noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 17:23   #427
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Noir_noir Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale ten inglot chyba nie jest na wszystko
Specjalnie kupiłam gazetę i "-20 % na specjalny zestaw świąteczny z kosmetyczką, lista sklepów na stronie FB"i kod rabatowy do esklepu

Ech a chciałam kupić parę rzeczy
Aha,,, To do bani. Dzięki!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
divide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 21:34   #428
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Noir_noir Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale ten inglot chyba nie jest na wszystko
Specjalnie kupiłam gazetę i "-20 % na specjalny zestaw świąteczny z kosmetyczką, lista sklepów na stronie FB"i kod rabatowy do esklepu

Ech a chciałam kupić parę rzeczy
Faktycznie! Z tyłu kuponu jest taka informacja. Sory dziewczyny za zrobienie nadziei .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 20:20   #429
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Inglot cz. III

Ja się obkupiłam tak czy siak :-D. Nie będę sobie dla 15 zł odmawiać przyjemności akurat wtedy kiedy mam ochotę sobie coś kupić . Z uwagi na kwotę zakupów (80kilka zł) taniej kupiłam grzebyk do rzęs i dostałam parę gratisów, jak jest promocja to tego nie proponują, więc w sumie spoko.

Przez pomyłkę zamiast paletki na róż z lusterkiem wzięłam magnesową. Miałam wymieniać, ale chyba w końcu tego nie zrobię. Ma swój urok jednak.

Nigdy nie miałam różu z Inglota. Mam nadzieję, że będę zadowolona.
divide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 02:46   #430
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez divide Pokaż wiadomość
Ja się obkupiłam tak czy siak :-D. Nie będę sobie dla 15 zł odmawiać przyjemności akurat wtedy kiedy mam ochotę sobie coś kupić . Z uwagi na kwotę zakupów (80kilka zł) taniej kupiłam grzebyk do rzęs i dostałam parę gratisów, jak jest promocja to tego nie proponują, więc w sumie spoko.

Przez pomyłkę zamiast paletki na róż z lusterkiem wzięłam magnesową. Miałam wymieniać, ale chyba w końcu tego nie zrobię. Ma swój urok jednak.

Nigdy nie miałam różu z Inglota. Mam nadzieję, że będę zadowolona.
Ja z róży inglotowskich akurat nie byłam zadowolona, mimo ładnych i naturalnych kolorów zauważyłam, strasznie szybko mi się utleniały i po 2-3 godzinach nie było ich kompletnie widać na twarzy
Ale daj znać jak Tobie będzie się spisywał
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 08:00   #431
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Ja z róży inglotowskich akurat nie byłam zadowolona, mimo ładnych i naturalnych kolorów zauważyłam, strasznie szybko mi się utleniały i po 2-3 godzinach nie było ich kompletnie widać na twarzy
Ale daj znać jak Tobie będzie się spisywał
Kupiłam je z pełną świadomością, że nie są wielkim hitem. Muszę szybko zacząć testować, bo jak będą dobre to kupię więcej kolorów. A jak nie to ładnie wyglądają w paletce a mam inne heheheh . Mialaś zwykły czy AMC? Ciekawe czy tylko pigmentacją się różnią.
divide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-23, 09:57   #432
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez divide Pokaż wiadomość
Kupiłam je z pełną świadomością, że nie są wielkim hitem. Muszę szybko zacząć testować, bo jak będą dobre to kupię więcej kolorów. A jak nie to ładnie wyglądają w paletce a mam inne heheheh . Mialaś zwykły czy AMC? Ciekawe czy tylko pigmentacją się różnią.
Nie, różnią się też formułą. AMC nie nawierają talku, mają za to specjalny nylon i mikę, jeśli dobrze pamiętam - dzięki temu mają zostawać na policzkach dłużej.

Tak w ogóle to cześć, witam się w tym wątku
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 13:03   #433
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez divide Pokaż wiadomość
Kupiłam je z pełną świadomością, że nie są wielkim hitem. Muszę szybko zacząć testować, bo jak będą dobre to kupię więcej kolorów. A jak nie to ładnie wyglądają w paletce a mam inne heheheh . Mialaś zwykły czy AMC? Ciekawe czy tylko pigmentacją się różnią.
Zwykły miałam ale o tym że AMC mają inną formułę to nie wiedziałam dzięki @lanavera, może skuszę się na któryś AMC i zobaczę czy będzie lepiej trzymał się na licu


BTW: wiedziałyście może o tym, że będą nowe kolory cieni? Bo na niemieckim fanpejdżu Inglota je reklamują KLIK wydają się bardzo ładne, wykończenie DS, jestem ciekawa czy w PL zanim wyjadę, będą one dostępne, bo z chęcią przygarnęłabym całą piąteczkę

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-11-23 o 13:57
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 14:08   #434
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
BTW: wiedziałyście może o tym, że będą nowe kolory cieni? Bo na niemieckim fanpejdżu Inglota je reklamują KLIK wydają się bardzo ładne, wykończenie DS, jestem ciekawa czy w PL zanim wyjadę, będą one dostępne, bo z chęcią przygarnęłabym całą piąteczkę
Wydaje mi się, że widziałam je już w Inglocie.
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 14:55   #435
Mrs Mysza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 426
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
BTW: wiedziałyście może o tym, że będą nowe kolory cieni? Bo na niemieckim fanpejdżu Inglota je reklamują KLIK wydają się bardzo ładne, wykończenie DS, jestem ciekawa czy w PL zanim wyjadę, będą one dostępne, bo z chęcią przygarnęłabym całą piąteczkę
ooo, ładne chętnie bym przygarnęła trzy z nich
Mrs Mysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 16:28   #436
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

W takim razie będę musiała popatrzeć, bo strasznie mi się podobają
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 21:07   #437
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Inglot cz. III

W Łodzi w Manufakturze te cienie są już dostępne !
Podobnie jak w krakowskiej Bonarce !
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!

Edytowane przez IgnisDivine
Czas edycji: 2013-11-23 o 21:09
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 21:38   #438
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Dobrze wiedzieć może do Szczecina też dotarły na dniach obadam sytuację
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 21:43   #439
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Zwykły miałam ale o tym że AMC mają inną formułę to nie wiedziałam dzięki @lanavera, może skuszę się na któryś AMC i zobaczę czy będzie lepiej trzymał się na licu


BTW: wiedziałyście może o tym, że będą nowe kolory cieni? Bo na niemieckim fanpejdżu Inglota je reklamują KLIK wydają się bardzo ładne, wykończenie DS, jestem ciekawa czy w PL zanim wyjadę, będą one dostępne, bo z chęcią przygarnęłabym całą piąteczkę
W PL są już od jakiegoś czasu ale głównie w salonach. We Wro na wyspach jeszcze nie ma.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-24, 20:39   #440
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Nie, różnią się też formułą. AMC nie nawierają talku, mają za to specjalny nylon i mikę, jeśli dobrze pamiętam - dzięki temu mają zostawać na policzkach dłużej.

Tak w ogóle to cześć, witam się w tym wątku
Cześć, witamy . Dzięki za wyjaśnienie.

Zwykły już wypróbowany. Ani szału ani tragedii. W klimie wytrzymał z 6 godzin, więc do pracy niekoniecznie się nadaje, na wyjazdy całodniowe też nie, ale wolny dzień, krótkie zakupy w chłodne dni to chyba będzie dla niego odpowiednia kategoria zaszeregowania .
AMC mam kolor mocno wieczorowo-imprezowy, także chwilę jeszcze poczeka.
divide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 18:27   #441
wiki100
Rozeznanie
 
Avatar wiki100
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 587
Dot.: Inglot cz. III

Hej dziewczyny,
trafiłam dziś na ten wątek, ponieważ zastanawiam się nad stworzeniem paletki cieni z Inglota.
Chciałam zapytać czy w sklepach stacjonanych często są jakieś promocje? Najbardziej chodzi mi o cienie, paletki, pomadki. Niestety przegapiłam -20% z Twoim Stylem.
Choć nie wiem czy wiecie, ale po wpisaniu do koszyka w sklepie internetowym "TwojStyl2013", nadal odlicza 20%.
Na ich facebooku widziałam też nowe kolory pomadek- są swietne!
wiki100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 22:27   #442
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez wiki100 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
trafiłam dziś na ten wątek, ponieważ zastanawiam się nad stworzeniem paletki cieni z Inglota.
Chciałam zapytać czy w sklepach stacjonanych często są jakieś promocje? Najbardziej chodzi mi o cienie, paletki, pomadki. Niestety przegapiłam -20% z Twoim Stylem.
Choć nie wiem czy wiecie, ale po wpisaniu do koszyka w sklepie internetowym "TwojStyl2013", nadal odlicza 20%.
Na ich facebooku widziałam też nowe kolory pomadek- są swietne!
Promocje? Raz jedyny natrafiłam na promo w kaskadzie w Szcz jak wycofywali parę produktów ze sprzedaży i trafiłam na niektóre pigmenty -50%, jakieś pomadki i coś jeszcze. A ogólnie masz promocję do zakupów powyżej 50zł (czy 30zł?) na jakiś cień z tych vertigo bodajże, bibułki matujące i coś tam jeszcze. Promocji na asortyment nie ma, chyba że zniżki ale one są aktualne tylko dla wybranych salonów. Ogólnie na więcej nie ma co liczyć, po za tym myślę, że Inglot i tak jest bardzo tani i świetny jakościowo w porównaniu do innych marek, a przecież góry wkładów i pomadek i tak raczej nie kupuje się hurtem


BTW. Potwierdzam, na wysepkach nie ma ani nowych pomadek ani nowych cieni, tylko w salonie, ale jak sobie myślę że mam jechać do kaskady to szlag mnie strzela przez te pracownice tam ale kupiłam sobie za to dzisiaj pigment nr 24 coś pięknego i body sparkles XL5, cuuudaaaaaa.... i już wypatrzyłam kolejnych z 10 cieni które chcę, chlip
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 22:35   #443
Elvii
Zadomowienie
 
Avatar Elvii
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 053
Dot.: Inglot cz. III

Moglabys pokazac pigment? Moze tez bym sobie wziela.. Ostatnio ogladalam taki brazowy opalizukacy na zielen ale taki sam ma vipera wiec poszlam do konkurencj, z inglota mam piekny rudobraz ale chyba nie dokonca mi pasuje... Wiec polasilabym sie o cos jeszcze fajnego
Wczoraj kupilam cienie 420 i 399 perlowe idealne na jesien ))
A jak.oceniacie pomadki takie w cienkim opakowaniu, bardzo kremowe? Niestety nie wiem jak.sie nazywaja a na komorce teraz nie sprawdze
__________________

proszę, kliknij i obserwuj
http://viritka.blogspot.com/
Elvii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 22:49   #444
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Elvii Pokaż wiadomość
Moglabys pokazac pigment? Moze tez bym sobie wziela.. Ostatnio ogladalam taki brazowy opalizukacy na zielen ale taki sam ma vipera wiec poszlam do konkurencj, z inglota mam piekny rudobraz ale chyba nie dokonca mi pasuje... Wiec polasilabym sie o cos jeszcze fajnego
Wczoraj kupilam cienie 420 i 399 perlowe idealne na jesien ))
A jak.oceniacie pomadki takie w cienkim opakowaniu, bardzo kremowe? Niestety nie wiem jak.sie nazywaja a na komorce teraz nie sprawdze
Teraz już raczej nie ujmę jego koloru, bo za ciemno, także jutro podepnę słocza ale możesz kliknąć tutaj w rzeczywistości jest jeszcze piękniejszy i jeszcze bardziej połyskujący niż na zdjęciu, naprawdę jest przpiękny
Slim żelów nie miałam, w sumie dzisiaj je oglądałam ale na wysepce nie mają wszystkich kolorów tych, które mnie interesują, jednak ich nie używałam jeszcze więc się nie wypowiadam
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 08:46   #445
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Inglot cz. III

Dziewczyny,

Czy znajdę w Inglocie cień lub pigment w odcieniu fioletowym, który będzie opalizował na zielono?? Ewentualnie jakiś inny bazowy kolor opalizujący na zielono (nie brąz)??
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 08:47   #446
Elvii
Zadomowienie
 
Avatar Elvii
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 053
Dot.: Inglot cz. III

Teraz to się napaliłam na pędzel 7FS do skośnych ale kuuuuuurcze tak patrze po zdjęciach i widzę że jest duży..
ale jeśli kosztuje lekko ponad trzy dyszki to kupię może go pokocham ))
__________________

proszę, kliknij i obserwuj
http://viritka.blogspot.com/
Elvii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 10:23   #447
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez czmarta Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

Czy znajdę w Inglocie cień lub pigment w odcieniu fioletowym, który będzie opalizował na zielono?? Ewentualnie jakiś inny bazowy kolor opalizujący na zielono (nie brąz)??
Hmm, hmm.. z wkładów nic mi na myśl nie przychodzi, ale jeżeli chodzi o pigmenty to bazowy, a'la cielisty nr 45, opalizuje na zieleń/oliwkę może ten przypadnie Ci do gustu

@Elvii ten akurat kosztuje 27zł :P 30zł kosztują te najpopularniejsze 85, 22 i jeszcze jakiś
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 10:32   #448
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Inglot cz. III

Co do promocji to obecnie są takie:
przy zakupach powyżej 20zł - za pół ceny mały zmywacz i płyn do demakijażu (3zł), taniej naklejki do frencha i separatory.

powyżej 30 zł - i tu się opłacają niektóre rzeczy naprawdę -
- cienie vertigo za 9 zl zamiast 16
- bibulki matujące za 10 zamiast 19,50
- baza pod cienie za 20 zł zamiast 39 (!)
- chusteczki do demakijażu 8 zamiast 13
- wszystkie kredki FM metalowe (usta, oczy, brwi) za 31 zamiast 41
-puder transparentny mały jest taniej, ale nie pamiętam za ile

pozdro
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 11:39   #449
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Hmm, hmm.. z wkładów nic mi na myśl nie przychodzi, ale jeżeli chodzi o pigmenty to bazowy, a'la cielisty nr 45, opalizuje na zieleń/oliwkę może ten przypadnie Ci do gustu

@Elvii ten akurat kosztuje 27zł :P 30zł kosztują te najpopularniejsze 85, 22 i jeszcze jakiś
Dzięki za szybką odpowiedź, jednak nie o taki kolor mi chodzi ... tak sobie coś ubzdurałam i teraz będę szukać ...
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 12:09   #450
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez czmarta Pokaż wiadomość
Dzięki za szybką odpowiedź, jednak nie o taki kolor mi chodzi ... tak sobie coś ubzdurałam i teraz będę szukać ...
Zawsze możesz kupić np perłowy fiolet i na to zielony opalizujący pyłek nałożyć (lub fioletowa kredka na całą powiekę, nałożyć grubszą warstwę, rozetrzeć i na to pyłek ) Warto pokombinować, bo można uzyskać ciekawe efekty na powiekach, a jednocześnie oszczędzić czas na poszukiwaniach

@lanavera super ale widzę że poniosło ich z bibułkami, bo jeszcze półtora miecha temu dodatkowo kupiłam je za 8 zł xD

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-11-26 o 12:11
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-20 09:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.