Project Runway- polska edycja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-02, 21:25   #1
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362

Project Runway- polska edycja


Szukałam wątku na wizażu i nie znalazłam, a właśnie skończył się pierwszy odcinek Jakie macie wrażenia? Mi osobiście bardzo nie podobała się sukienka z wykałaczek, nie wiem czym się Anja zachwycała

Zapraszam do dyskusji
Olkaaaa_s jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 21:46   #2
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Project Runway- polska edycja

Mnie również sukienka z wykałaczek się nie podobała
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 22:00   #3
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Project Runway- polska edycja

Ja też oglądałam, akurat przelatywałam z Mamą po kanałach i wpadłyśmy. Podoba mi się formuła programu. Jeśli chodzi o projekty - dla mnie najgorszy był ten z a'la ornaty księdza i ten z czarnej folii - długa, czarna sukna. Natomiast z wykałaczkami przypadł mi bardzo do gustu (i sama zastanawiałam się, czy do swojej marynarki którejś nie przyczepić wykałaczek :P choć nie w takiej ilości).
W sumie nawet nie wiem, kto wygrał, muszę poczekać, aż wrzucą materiały w internet, bo oglądałyśmy gdzieś 70% programu.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 22:05   #4
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Project Runway- polska edycja

Nie wiem czy wątek nie powinien być na kulturalnie

Fajny odcinek, zapowiada się super. Ze trzy sukienki mi się bardzo podobały, aż sama bym takie chciała: ta Arletty, tego chłopaka, który się z nią kłócił i ta długa z łańcuszkami

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Mnie również sukienka z wykałaczek się nie podobała
Okropieństwo
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 22:10   #5
madziuska_
Raczkowanie
 
Avatar madziuska_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: dolny śląsk.
Wiadomości: 102
Dot.: Project Runway- polska edycja

Podobała mi się ta biała sukienka Natalii, lubię takie proste rozwiązania.
i sukienka Arlety przykuła moją uwagę ( czarno-biała z worków).
madziuska_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 22:13   #6
BigBeautifulLulu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 118
Dot.: Project Runway- polska edycja

Mnie najbardziej zdziwiło to, że wśród najgorszych projektów nikt nie wymienił tej sukienki z niby bandażami... wyglądała tak jakby ją z mumii zdjęto.

A najbardziej podobała mi się ta co wygrała i ostatnia w pokazie, czarna z łańcuchami.
BigBeautifulLulu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 22:25   #7
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez madziuska_ Pokaż wiadomość
Podobała mi się ta biała sukienka Natalii, lubię takie proste rozwiązania.
i sukienka Arlety przykuła moją uwagę ( czarno-biała z worków).

mi tez sie spodobały te 2 sukienki

co do programu- oczywiście wierne odwzorowanie amerykańskiej wersji.
Nie podoba mi się, że prowadzi to Anja Rubik- owszem, jest supermodelką, ale jest tak drętwa i sztuczna, że psuje urok całego programu. Do tego ta jej okropna wada wymowy- czasem musiałam się wsłuchiwać co ona mówi.

Kurcze mamy dużo topmodelek, a na prowadzącą wybrali ją
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-02, 23:08   #8
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Project Runway- polska edycja

nie oglądałam zagranicznych edycji, nie miałam pojęcia o zasadach w tym programie, więc bardzo mnie zdziwiło, że biorą w nim udział "profesjonaliści".
myślałam że jak ktoś pokazuje swoje kolekcje na fashion week w Londynie, to nie potrzebuje już takich programów

podobała mi się sukienka Natalii i Arlety
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 00:41   #9
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Project Runway- polska edycja

Anja Rubik - Doceniam ją jako modelkę, ale jako prowadząca jest tak drętwa, że wywołuje u mnie takie... nie wiem, nieprzyjemne uczucie zażenowania.

Jeśli chodzi o projekty - bardzo mi się podobał projekt Arlety. I Natalii - świetny, sama bym chętnie nosiła taką kieckę

Za to sukienka z wykałaczek to dla mnie taka sztuka dla sztuki, nie widzę w tym artyzmu, ale ja tam się nie znam W każdym razie analogicznie można zrobić sukienkę ze wszystkiego, kiedyś po sieci krążyła sukienka z prezerwatyw - to ten sam poziom jak dla mnie, bo ani to ładne, ani przydatne - ot, wziąć coś z czego trudno jest zrobić coś sensownego, sklecić kieckę i nazwać to modą...
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2014-03-03 o 00:44
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 03:15   #10
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Kurcze mamy dużo topmodelek, a na prowadzącą wybrali ją
Albo tylko ona się zgodziła


Czym ten program różni się od "Projektanci na start"?
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 03:26   #11
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Project Runway- polska edycja

Oglądałam kilka sezonów amerykańskiej wersji i Polska oczywiście niestety wypada gorzej (co niespodzianką nie jest):
-Anja Rubik nie dorasta do pięt Heidi Klum, zupełnie nie sprawdza się w roli prowadzącej
-Do Ossolińskiego nic nie mam, ale do Tima Gunna duuuużo mu brakuje, uwielbiam go
-Jury też tam mają lepsze
-Nie mają w USA łzawych historii przynajmniej w pierwszych edycja nie było, a tu już od razu "rodzina mnie nie akceptuje", "zimno mi w pracowni", "mylą mnie z kobietą", "jestem taka stara"...
-Powinni wziąć normalne modelki, a nie te z top model

Co do kolekcji:
-Myślałam, że wykałaczki odpadną, pomysł dobry, wykonanie wg mnie kiepskie
-Najgorszy wg mnie był projekt Aleksandry (te takie jakby bandaże) oraz Moniki (wyglądała jak taka kiczowata sukienka do tańca)
-Podobały mi się projekty Natalii, Doroty i Macieja

Ciągle muszę zaglądać na stronę bo jeszcze nikogo nie zapamiętałam, ale pewnie niedługo to się zmieni.

Cytat:
Czym ten program różni się od "Projektanci na start"?
Niewiele się różni, ale jakoś tam dynamiczniej jest. Ten pierwszy wydawał mi się nudny, dostawali temat, robili ubranko i go robili jury oceniało. Tu dostają dziwne zadanie, wybierają, którą chcą modelkę, "mentor" jest wobec nich złośliwy itd. PR jest bardziej dla laików, w PNS chyba chodziło głownię o modę, tu także o show.

Edytowane przez Kalini
Czas edycji: 2014-03-03 o 03:32
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 05:56   #12
PaniPedagog
Szalony Kapelusznik
 
Avatar PaniPedagog
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 739
Dot.: Project Runway- polska edycja

Pomysł może i fajny, ale realizacja średnia Szczególnie mnie rozbawiło zdanie narratora próbującego wzbudzić napięcie i emocję, że "projektatnem często zostaję się wbrew rodzinie" jakby to co najmniej było równoznaczne z łamaniem jakiś norm społecznych
PaniPedagog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 07:25   #13
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Project Runway- polska edycja

Też oglądałam.
Co do Anji zgadzam się z Wami. Jako prowadząca jest koszmarna.

Zwycięski projekt bardzo mi się podobał. Cerata górą.

"Sukienka" chłopaka, którego ponoć mylą z dziewczyną była najgorszym projektem i moim zdaniem to on powinien odpaść.
Bardzo podobała mi się też sukienka zaprojektowana przez Arlettę.
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 07:31   #14
Evrith
Raczkowanie
 
Avatar Evrith
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 477
Dot.: Project Runway- polska edycja

Mnie w sumie w sukience z wykałaczek podobało się to, że była z wykałaczek - wydawało mi się, że w takich wyzwaniach wręcz chodzi o to, żeby użyć niekonwencjonalnych materiałów, i np. ta biała sukienka z ceraty i zasłon prysznicowych czy z czego ona tam była owszem, była śliczna, ale nie było żadnego "wow, to z tego można zrobić sukienkę?", co dla mnie jest sporym minusem.
Że Rubik nie jest tak sympatyczna jak Klum wiedziałam, ale Ossoliński "w roli" Gunna... błagam. Tu projektanci pracują w pocie czoła a ten ich woła na kolacyjkę, jak na jakiejś kolonii. I w ogóle tak chodzi z miną znawcy, a przy rozmowach bardziej "a, powiem coś, żeby nie było, że nic nie mówię, i zobaczymy, co z tego będzie". Chociaż może się do niego przekonam, gdy pokażą go trochę więcej.
Tak czy owak, na razie kibicuję Sieradzkiemu, wydaje się być fajny.
O, i w ogóle urocze było pierwsze spotkanie projektantów - wszyscy na czarno, jak na jakimś pogrzebie. I ta czapeczka Piotra "mylą mnie z kobietą", ta taka z...uszami? Ja nie wiem, co to jest, ale bardzo kreatywne. Bardzo.
Evrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 08:15   #15
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Project Runway- polska edycja

Wlasnie obejrzalam pierwszy odcinek. Ogladalam kilka sezonow wersji amerykanskiej i ta nasza jest taka... bez polotu poki co, ale bede oglsdac dalej, moze sie rozkreci

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 08:42   #16
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Oglądałam kilka sezonów amerykańskiej wersji i Polska oczywiście niestety wypada gorzej (co niespodzianką nie jest):
-Anja Rubik nie dorasta do pięt Heidi Klum, zupełnie nie sprawdza się w roli prowadzącej
Z tym się akurat nie zgadzam.
Co do programu - podobał mi się pierwszy odcinek. Zgadzam się z opinią jury. Sukienka, która wygrała program była moim zdaniem jednym z najlepszych projektów, a ta, której autor odpadł to jakieś nieporozumienie.
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 09:22   #17
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cały program jakoś nie szczególnie mnie porwał, ale też nie jestem jakąś wielką fanką mody
Zdecydowanie najbardziej podobała mi się sukienka, która wygrała. Sama z chęcią widziałabym ją w mojej szafie, ale może wykonaną z tradycyjnych materiałów :P
Akurat jestem fanką Anji i mi się podoba. Wydaje mi się być bardziej wyluzowana i jestem pod wrażeniem jej wiedzy merytorycznej i historycznej na temat mody (może nie pokazali za dużo takich momentów, ale kilka kwestii było ciekawych dla mnie, jako laika).
Powinien odpaść ornat
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 10:06   #18
ewcia1980
Raczkowanie
 
Avatar ewcia1980
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 245
Dot.: Project Runway- polska edycja

Dla mnie też najlepszą sukienką była ta która wygrała - sama bym taką ubrała
ewcia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 10:28   #19
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Project Runway- polska edycja

Bardzo mi się ten program podoba! Długo nic mnie tak nie wciągnęło! Nigdy nie oglądałam innych wersji, więc nie mam porównania

Myślalam, że Heidi Klum prowadziła amerykańską wersję "Top Model"

Anja Rubik mi jakoś nie przeszkadza szczególnie, chociaż nie pałam do niej miłością Nie rozumiem jej fenomenu, nigdy mi się nie podobała wizualnie ani jej sesje, no jakoś nie przepadam za nią, ale jako prowadząca nie ma tragedii

Podobała mi się suknia ta co wygrała, Arletty i tego chłopaka co zabrał zszywacz Arlecie
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 10:28   #20
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Project Runway- polska edycja

Póki co nawet mi się spodobało, chociaż oczywiście nic nie pobije Heidi i Tima (no i reszty jurorów), ale myślałam, że będzie dużo gorzej. Denerwuje mnie tylko, że jakoś sporo czasu poświęcają modelkom, nie one są najważniejsze. No i ta kolacja. Mam nadzieję, że na koniec też oni wybierają kto wygra, a nie głosy widzów tak jak w Top Model...

Anja nawet mnie nie denerwuje i w sumie uważam, że to dobry wybór. Dla mnie sukienka z wykałaczek była okej, o to chodziło w tym zadaniu przecież. W nowszych edycjach amerykańskiego PR żadne ceraty, worki i tapety na pewno by nie przeszły, bo to zbyt podobne do tkanin.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 10:47   #21
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Project Runway- polska edycja

Myślę, że z tą kolacją było żeby pokazać, że ten z Y na końcu nazwiska olał kolację tylko wolał pracować.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 11:07   #22
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Project Runway- polska edycja

Swoją drogą kopiują zadania strasznie, z tego co pamiętam takie było pierwsze zadanie w pierwszej edycji amerykańskiego PR, mogli choć jakoś pomieszać i wybrać coś z późniejszych edycji. Chociaż z drugiej strony, mało kto pewnie oglądał oryginał, a to zadanie najlepiej pokazuje, że to taki niekonwencjonalny program itd.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 11:56   #23
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Swoją drogą kopiują zadania strasznie, z tego co pamiętam takie było pierwsze zadanie w pierwszej edycji amerykańskiego PR, mogli choć jakoś pomieszać i wybrać coś z późniejszych edycji. Chociaż z drugiej strony, mało kto pewnie oglądał oryginał, a to zadanie najlepiej pokazuje, że to taki niekonwencjonalny program itd.
Z tego co pamiętam w każdej edycji jest zadanie "unconventional materials", tyle że zabierają ich do różnych miejsc/wykorzystują różne rzeczy. W każdym sezonie czekam na odcinek właśnie z tym zadaniem W polskiej edycji poszło im bez szału - ale może to wina tego, że rzucili im to zadanie jako pierwsze i nie mieli się jeszcze jak wdrożyć. Z drugiej strony wolałabym, żeby nie robili tych kiecek z dywaników/kotar prysznicowych bo to troszkę się z celem mija - mogli bardziej poszaleć (patrz sukienka z kolb kukurydzy Austina z PR USA - szkoda tylko, że wyschła). Ja wiem, że potem się takie kiecki do noszenia za bardzo nie nadają, ale na tym polega to zadanie i dlatego fajny pomysł miała ta dziewczyna z wykałaczkami.

A dla fanów Project Runway - teraz leci Under the Gunn - Prowadzi Tim Gunn i są trzej mentorzy - wygrani z poprzednich edycji (Mondo, Anya i Nick Verreos), którzy mają pod opieką nowych projektantów - a formuła bardzo zbliżona do PR.

Edytowane przez annic
Czas edycji: 2014-03-03 o 11:58
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 12:11   #24
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Project Runway- polska edycja

Mi program spodobał sie. Pomijam prowadzącą.
Bardzo mi się spodobała kiecka, która wygrała i chyba zerżnę pomysł i sobie taką sprawię z normalnych materiałów

Moim zdaniem powinien odpaść chłopak od szat liturgicznych.

Gdzie można obejrzeć zagraniczne odcinki? Nigdy nie oglądałam. Czy nazywają sie tak samo?
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 12:16   #25
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Project Runway- polska edycja

witam
polska edycja mi się bardzo spodobała choć bardzo irytuje mnie ten chłopak co wygląda jak dziewczyna no i Rubikowa

Spodobała mi się kreacja Arletty i tej drugiej starszej pani

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

wykałaczkowa sukienka mi się nie podobała choć pomysł jakiś był
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 12:40   #26
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Project Runway- polska edycja

Obawiam się, że zamiast stawiania na modę, ciekawe projekty, będzie stawianie na:
- mniejsze i większe dramaciki - jakieś dyskusje projektanta z modelką, że jej się makijaż nie podoba? wtf?!
- mądrzenie się A. Rubik (dużo osiągnęła, ale przesadza z wyniosłością i robieniem dystansu do siebie),
- sporami pomiędzy "komercyjnymi" i "niekomercyjnymi" członkami jury.

Pierwszy odcinek mocno poniżej moich oczekiwań, w dodatku zawodnik odpadł niezasłużenie. Powinien odpaść młodziutki pan "ładnie mówię", który stał na końcu.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 13:37   #27
Evrith
Raczkowanie
 
Avatar Evrith
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 477
Dot.: Project Runway- polska edycja

W sumie dramy w oryginalnej wersji też były - nadal pamiętam, jak jakiś projektant wysłał modelkę na wybieg bez butów i makijażu, i jeszcze jej tam kazał jakieś dziwne pozy odstawiać, albo jak w 10 sezonie Sholokhov "czubił się" z Slivnyak. A przy zadaniach drużynowych co było, o matko. I spory między jury też - np. jak Nina Garcia powiedziała, że fashion is not art, albo jak wszyscy jeździli po Heidi kiedy ta powiedziała, że lubi alladynki.
Więc to generalnie o modzie jest dla mnie w podobnym stopniu, co Hell's Kitchen o gotowaniu. Ale mam nadzieję, że nasze polskie talenty pokażą, na co ich stać, bo na razie jakoś tak... meh.
Evrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 14:20   #28
Callianna
Zadomowienie
 
Avatar Callianna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 660
Dot.: Project Runway- polska edycja

Obejrzalam z ciekawością. Nawet, nawet. Choć jury i prowadząca z Projektanci na start lepsi.
Anja, myślę, że będzie bardzo konkretna, rzeczowa i merytoryczne oceniająca, chyba najsurowszy członek jury.
Callianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 14:27   #29
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Project Runway- polska edycja

Czemu przesunięto idealnie pasował temat do plotkowego, tutaj pewnie zniknie...
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 14:27   #30
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez ewcia1980 Pokaż wiadomość
Dla mnie też najlepszą sukienką była ta która wygrała - sama bym taką ubrała
najskromniejsza i najładniejsza
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 23:47:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.