Wózki Deltim - opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-04, 13:22   #1
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Exclamation

Wózki Deltim - opinie


Hej! Zakładam kolejny wątek o wózkach, ale nie znalazłam takiego, który by był tylko i wyłącznie o wózkach firmy Deltim. Znalazłam jedynie wyrywkowe informacje na poszczególnych wątkach.

Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będziemy juz podejmować ostateczna decyzję apropos zakupu wózka. Jak na razie najbardziej podobaja nam sie Deltimy. Teraz Deltim nieco zmienił swój image i wprowadził nowa kolekcję.

Wcześniej byliśmy zdecydowani na Deltim Fokus, a teraz jest nowa kolekcja i wózki maja nieco inne wersje kolorystyczne i troszkę zmieniony wygląd.

Ogólnie rzecz biorąc jestem pełna wątpliwości, bo np. Deltim Fokus jest ok, ale jego ulepszona wersja (Deltim Premiere, czy jakos tak) ma skręcane koła. Niby to fajnie, ale Premiere jest większy i cięższy, a ja mam 162 cm wzrostu i jak stanełam obok tego wózka to poczułam sie jak mała dziewczynka pchająca wózek młodszej siostry. Jakoś mnie przerósł ten wózek, mimo że teoretycznie jest fajniejszy niż Fokus .

Jest jeszcze Deltim Koala, który jest taki mniejszy i bardziej gabarytny jak dla mnie... Niestety ma gondolkę taka wkładaną, tzn takie nosidło, które się wsadza do wózka.

Jestem w kropce... szczerze powiem, że mam dosć tego całego wózka i najchętniej to bym dzieciaka nosiła na ręku, a nie w tym głupim drogim wózku.

Acha... będe po cesarce, wiec tez ważne jest by wózek nie był zbyt cieżki.

Wszystko mi sie jak na razie wyklucza i nie wiem na co sie zdecydować. grrrr

Pomożcie...
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 13:43   #2
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Wózki Deltim - opinie

Ha! Napiszę posta pod postem, ale co tam. Przeglądam sobie własnie te wszystkie wózki i chcę tu nieco uporządkować.

Wiec... mamy do wyboru trzy wózki firmy Deltim (teraz Delti):

Deltim Premier (czyli Delti Leo)
Deltim Fokus (czyli Delti Puma)
Deltim Voyager Ligero (czyli Delti Koala)

O tych trzech modelach chciałabym dowiedzieć sie jak najwięcej.

Jak na razie najlepszym rozwiazaniem wydaje mi sie ten ostatni, ponieważ jest najmniejszy i najlżejszy. Zastanawia mnie jednak ta opcja bez gondoli, jedynie z wkładem w postaci nosidła. Może to nie jest nawet taki zły pomysł w sumie, ale z drugiej strony...

Deltim Premier jest na mnie zdecydowanie za wielki, ale ma za to skrętne koła z przodu i lepiej by mi sie nim manewrowało. Niestety czuje sie przy nim jak krasnal, chociaż dla TŻ jest akurat (on ma 182 cm wzrostu). Fokus to takie cos pomiędzy, bo jest mniejszy od Premiera, ale za to nie ma skrętnych kółek i nie ma przesuwanej rączki w przeciwieństwie do Voyagera Ligero.

Heh... no i jak tu dobrze wybrać?
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 14:35   #3
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Wózki Deltim - opinie

hej shem

ja bym chyba byla osobiscie za focusem.. zastanawiam sie nad nim wlasnie.. no i mamy juz ten fotelik samochodowy wlasnie deltim grillo co pasuje do niego wiec raczej bedzie ten.. musze sie jeszcze wybrac do jakiegos sklepu i wszystko wymacac..
wiesz moze jaka jest cena takiego nowego wozka??
jak bedzie bardzo drogo to bede szukala na allegro.. moze jakas okazja bedzie..
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 15:41   #4
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Wózki Deltim - opinie

My mamy mozliwość zakupienia Fokusa za 1300 zł (gondola, spacerów i fotelik samochodowy), a sklep oferuje na wózki 7% rabatu, wiec wyjdzie nam nieco taniej.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 11:32   #5
_dAria86
Rozeznanie
 
Avatar _dAria86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tuam Ireland
Wiadomości: 728
GG do _dAria86 Send a message via Skype™ to _dAria86
Dot.: Wózki Deltim - opinie

Kropka tu znalazłąm taką okazje 3w1 ale uzywany za 550kup teraz http://www.allegro.pl/item200877377_...tim_focus.html

Shemreolin a pokaz te modele ja znalazłam tylko fokusa/ wygląda troszke na taki ,,delikatny,, wózek/znajoma maiła i ale dopiero spacerówka sie rozleciła
ja teraz bym kupiła http://www.allegro.pl/item200138928_...syl.html#photo

ze wzdledu na koła- z przodu skrętne -to duze ułatwienie w prowadzeniu wózka i do tego gondola wydaje sie bardzo glęgoka.
jest bardzo zgrabny/na lotnisku widziałm niewysoką i szczuplutką dziewczyne z tym wózkiem , była mamą i wyglądął jak mama

napewno nie polecam x-landera x3 ze względu na wage ciezko sie pcha a bedziesz po cesarce...no i jesli mieszkasz wysoko ciezko bedzie go wnieśc.
_dAria86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 11:51   #6
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Wózki Deltim - opinie

_dAria86, linki do wózków są w moim drugim poście, musisz kliknąc na nazwę wózka.

Ja słyszałam wiele dobrego apropos gondoli Fokusa, ale np. spacerówka to podobno klęska i trzeba wtedy myśleć o kupnie nowej. Ja to sie tak ogólnie zastanawiam jak to wszystko będzie, gdyz Oskar urodzi sie na poczatku lipca, wiec wyrosnie z gondoli gdzies w okolicach zimy. Dlatego spacerówka będzie musiała być jakaś w miarę dobra na śniegi i zaspy. Podejrzewam, że i tak byśmy musieli kupować inna spacerówkę niż ta w komplecie z Fokusem. Fajnie by było jakby można było kupic tylko gondolę wraz z fotelikiem. A spacerówkę kupic później jakąś zupełnie inną.

Ja mieszkam na 4 piętrze, ale na szczęście mamy w bloku windę.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 12:00   #7
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Wózki Deltim - opinie

Ja mam X-landera XA i faktycznie ciężki (14kg), chociaż wygodny. Ale te Deltimki jeszcze cięższe są
Ja bym jednak szukała czegoś z przekładaną rączką... robi się coraz słoneczniej a parasolki do wózków są mocno niepraktyczne.
Sama myślałam o deltim ligero voyager jak szukałam wózka ale te kolory no pół bidy kolory, ale za niski dla mnie (mam 175cm wzrostu).

Fajne są też OX-FORDy - i gondolkę i spacerówkę można montować przodem lub tyłem do kierunku jazdy
http://www.allegro.pl/item198617156_...s_gratis_.html
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-05, 12:20   #8
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Wózki Deltim - opinie

Teraz Ligero to Koala i może mają inna linie kolorystyczna... Tak czy siak, zanim dokonamy ostatecznego wyboru, chyba będziemy robic jazdy próbne dookoła sklepu każdym wózkiem, który będą mieli na stanie.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 12:46   #9
pyciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 385
Dot.: Wózki Deltim - opinie

Ja mam Deltim Focus, kupilismy właśnie w tej limitowanej serii kolorystycznej, razem z fotelikiem. Wózek z gondolą rzeczywiscie ciężki (a mieszkam na 4 piętrze bez windy ), ale wcześniej porównywałam z innymi wózkami i był jednym z lżejszych. Gondola duża, wygodna, co do spacerówki to jeszcze nie wiem bo Laura ma dopiero 3 miesiące. Fotelik dość ciężki (szczególnie jak się go nosi z ciągle przybierającym na wadze dzieckiem-ja nie daje rady), ale za to super sprawą jest możliwość wczepienia go zamiast gondoli, szczególnie kiedy dziecko robi się ciekawe świata, a siedzieć jeszcze nie może- z fotelika może wszystko widzieć. Fotelik można tez wykorzystać jako leżaczek, w domu, jest możliwość bujania w nim dziecka.
Duże koła dobrze sprawdzają sie na nierównych terenach, sprawdzilismy jezdząc po różnych chaszczach .
Bardzo zawiodłam sie za to na firmie deltim- wózek okazał sie skręcać w lewo, tak bardzo ze co dwa kroki musiałam go prostować, więc spacer trwał bardzo krótko a i tak wracałam z całymi pozdzieranymi rękoma. Odesłaliśmy go do producenta i dostaliśmy list w stylu " wózek jest ok, a wy tylko zawracacie nam d...". Za to jakims cudem wózek jezdził juz prosto.Hmm, szkoda ze firma nie umie przyznać że wypuscili wadliwy towar który wymagał naprawy.
A dzisiaj spotkałam koleżanke która ma rocznego synka i sama mnie zaczepiła "masz bardzo fajny wózek". Miała taki sam i mowiła że świetnie się sprawdził, spacerówka też, tylko teraz, na lato zamieniła go na lżejszą spacerówkę.
__________________
Laurka

album
pyciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 12:51   #10
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Wózki Deltim - opinie

pyciaczek, a jakich ty jestes gabarytów, że tak spytam... Bo mnie to najbardziej przeraża, że te wózki sa dla mnie jakieś takie wielkie. W sumie Voyager Ligero by mi odpowiadał najbardziej pod wzgledem wielkosci, ale to wkładane nosidło zamiast gondoli mnie troche zniechęca.

A jeśli chodzi o moje ogólne preferencje, to chciałabym żeby wózek miał spore koła pojedyncze i zeby miał ich 4 sztuki, bo te trójkołowce wydają mi sie jakieś mało stabilne.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 13:05   #11
pyciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 385
Dot.: Wózki Deltim - opinie

170 cm, 56kg (dokładnych wymiarów sobie oszczędze ), wózek prowadzi mi się bardzo dobrze, gorzej z noszeniem, ale od czego ma się chłopa . Z wózkiem chodzi też moja mama która ma 165cm i jest bardzo drobna i mój chłopak który ma 185cm, i nikt nie narzeka.
Tez zastanawiałam sie nad Premierem, ale zniechęcił mnie jego ciężar.
__________________
Laurka

album
pyciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-05, 13:33   #12
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Wózki Deltim - opinie

No właśnie... Premiera podniosłam za raczkę (hahaha, ale to brzmi! ) i wydał mi sie duzo cieższy. No i on generalnie bardziej gabarytny jest od Fokusa, wiec chyba jednak na tym Fokusie pozostanie. No chyba, że jednak to Ligero mnie przekona jakoś...
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 20:37   #13
_dAria86
Rozeznanie
 
Avatar _dAria86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tuam Ireland
Wiadomości: 728
GG do _dAria86 Send a message via Skype™ to _dAria86
Dot.: Wózki Deltim - opinie

[quote=Shemreolin;4497848]_dAria86, linki do wózków są w moim drugim poście, musisz kliknąc na nazwę wózka.

no bo jak nie zobacze http:/www to nie zakumam ze to link

ten ostatni wydaje sie cięzki
_dAria86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 21:08   #14
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Wózki Deltim - opinie

Cytat:
Napisane przez _dAria86 Pokaż wiadomość
no bo jak nie zobacze http:/www to nie zakumam ze to link
hrhrhrhrhrhr Shem sprytnie zakamuflowała linki
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 21:58   #15
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Wózki Deltim - opinie

Carya, ale ty sie prosiaczkowo śmiejesz... hrhrhrhr Sama się zaczęłąm głupio śmiac jak to przeczytałam... hrhrhrhr

No troche je zakamuflowałam te linki.

Chyba jednak sie zdecydujemy na tego Fokusa, bo tak spojrzałam, że Ligero jest nawet ciut cięższy od Fokusa...

Zastanawia mnie tylko czy można kupić ten wózek z gondolą i fotelikiem samochodowym, ale bez spacerówki. Akurat jak Oskar będzie mógł w spacerówce jeździć to bedzie późna jesień lub zima, a nie wiem czy ta spacerówka się nadaje na ten czas.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 06:50   #16
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Wózki Deltim - opinie

Nie sądzę żeby można było kupić go bez spacerówki... już chyba szybciej bez gondoli ale skoro to "wózek głęboko spacerowy" to też raczej nie.

Ja kupowałam tak swojego x-landera, z kombinacjami. Używaną gondolę na allegro i nowa spacerówkę ze stelażem (jak kupiłam gondolę to okazało się że w sklepie sprzedają tylko komplety więc musiałam, chciał nie chciał, samą spacerówkę zamawiać w necie).

Ta spacerówka ma pokrowiec na nóżki więc na zimę powinna też się nadawać

P.S. Takim śmiechem zaraził mnie mój szalony młodszy brat
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 08:47   #17
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Wózki Deltim - opinie

ja w koncu kupilam Leo czyli Premier

jestem bardzo zadowolona i tez po cesarce i 160cm
a dlaczego jednak nie focus?? bo Leo mial wieksze pompowane kola.. skrecane kolka z przodu (rewelacyjnie sie prowadzi na rownych chodnikach, na wybojach najlepiej kola zblokowac na prosto.)
generalnie to mam wrazenie ze mojemu maluchowi w nim bardzo wygodnie.. amortyzatory takie ze nawet po najwiekszych dziurach jak jezdzimy to jest ok

poza tym porownywalam wage z focusem i obydwa waza tak okolo 12-13kg z tego co pamietam to bardzo podobnie tyle tylko ze Leo faktycznie jest wiekszy.. w malej windzie to tylko wozek sie miesci i max 2 osoby

to tyle z moich obserwacji.. narazie..
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 22:28   #18
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Wózki Deltim - opinie

Ja miałam Deltima voyagera 005 właśnie z wkładem dla noworodka.
Byłam bardzo zadowolona.Jakos nie bardzo podobaja mi sie gondle i potem te spacerówki.
jednak to rzecz gustu.
Aha i tez byłam po cesarce i było ok ,większosc wózków posiada tą samą wagę niestety.
A wydaje mi sie ze jak jest zbyt lekki to i mało stabilny i wytrzymały
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 19:46   #19
kasia123wrq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 25
Dot.: Wózki Deltim - opinie

Polecam wózek deltim premier do jazdy po śniegu Duże pompowane koła to plus, jeżeli chodniki nie są "najwyższej jakości" i na spacery po leśnych ścieżkach.
Wózek dosyć ciężki, ale przy prowadzeniu nie czuć tego.
kasia123wrq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 08:44   #20
Olenkac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Wózki Deltim - opinie

Posiadam wózek tej firmy zaledwie przez 5 miesięcy i nikomu go nie polecam . Wózek, jak za tą cene posiada doś wiele wad. Zaledwie po trzech miesiacach materiał zaczął traciś kolor, gdzie tego lata nie bło zbyt dużo słońca, a dodatkowo na niektórych elementach pojawia się rdza. Wkłąd do gondoli na którycm leży dziecko po tygodniu czasu uległ całkowitemu w gnieceniu od główki dziecka. Całkowicie ne polecam wózków tej firmy pez dodatkowych wlotów powietrza w gondoli czy w spacerówce dziecko zawsze jest zapocone.
Najciekawsze jest to , że producent umywa ręce twierdząc , że to słonce niszczy wózek. Wynika z tego, że jest to wózek do jazdy nocnej . Należy się pożądnie zastanowić przed kupnem tego wózka. Nieraz lepiej wydać 200 zł więcej i kupić naprawde wózek . Chodzi przecież o nasze maleństwo , a nie przedmiot. Pozdrawiam
Olenkac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 10:33   #21
orchidea27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Smile Dot.: Wózki Deltim - opinie

Co powiecie o wózku firmy Delti Cat
Użytkuję ten wózek od nie dawna muszę powiedzieć że jestem z niego zadowolona.
Wózek prowadzi się wygodnie, nie kopie w koła, łatwo się podbija.
Plusem tego wózka jest łatwość składania. Wózek mieści się w moim małym aucie.Stelaż składa i rozkłada się bardzo szybko i zwinnie.Materiał wytrzymały i bardzo estetycznie wykończony.Wózek jest idealny na zakupy o dziwo myślałam że kosz będzie mniej pojemny bo wydawał się na pierwszy rzut oka mały.Jednak w praktyce okazało się zupełnie inaczej i przyznam byłam miło zaskoczona.Gondola jest bardzo duża i przestronna.Miła dla oka kolorystka.Gondolę super szybko można wypinać i wypinać ze stelażu. Bardzo ciche składanie budki.Waga wózka jest przeciętna (oglądaliśmy i widziałam dużo cięższe), ale przy przenoszeniu nie ma większych kłopotów.Jest stabilny i łatwo nim manewrować, bo posiada skrętne przednie kółka.

Minusem tego wózka dla mnie jest brak amortyzacji.Brak foli przeciwdeszczowej to również dla mnie minus wiem wiem można do kupić uniwersalną ale wydaję mi się że powinna być w zestawie od razu.Moim zdaniem gdyby stelaż był wykonany z okrągłych rurek byłby jeszcze ładniejszy i gdyby był koloru czarnego.Dla mnie minusem tego wózka jest strasznie ruchoma rączka odbieram wrażenie jakby miała się złamać oraz wystające linki od mechanizmu pneumatycznego od szybkiego składania i rozkładania wózka.
Sądzę że jego zalety naprawdę to wynagrodzą big_smile
Może któraś z Was ma taki wózek i może podzielić się swoimi doświadczeniami na temat tego wózeczka ZAPRASZAM
Z chęcią chciałabym podzielić się z Wami opiniami na temat wózka

To nasz wózek Delti Cat.

http://api.ning.com/files/Wpe66RiJWR....JPG?width=721

Edytowane przez orchidea27
Czas edycji: 2010-03-23 o 22:33
orchidea27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 15:52   #22
caroline_o
Raczkowanie
 
Avatar caroline_o
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Wózki Deltim - opinie

Moja córka jeździ spacerówką Delti Cat i bardzo ją sobie chwalę

Bardzo podoba mi się system składania wózka mozna go złożyć jedną ręką i zmieści się do bagażnika nawet małego samochodu. Dzięki temu można go zabrać i na małe zakupy jak i na dłuższy wyjazd

Materiał jest dobrej jakości - szybko się czyści a jak wiadomo to przy małym dziecku jest bardzo ważne.

Kolejnym plusem który bardzo sobie cenię to duży koszyk na zakupy z łatwym dostępem - co jak co ale po mieście dużo chodzę a jak każda kobieta lubię zakupy w naszym poprzednim wózku musiałam odpinać koszyk by włożyć do niego coś większego.

Wózek może nie jest z tych najlżejszych ale jego wagi się nie odczuwa tak mocno - jest zwinny i świetnie się prowadzi na naszych chodnikach.

Bardzo podoba mi się też cicho składana budka i pokrowiec przeciwdeszczowy zainstalowany w podnóżku - dzięki czemu wiem że go nie zapomnę z domu

to co bym zmieniła w tym wózku to przednie koła bo wolałabym chyba jednak pompowane
ale chyba nie można mieć wszystkiego
__________________
"Twarda jak kamień, jak śmierć, jak tajemnica dogmatu, powinna być piękna, śniada, suknie nosić fiołkowe lub z szkarłatu..."
caroline_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 08:53   #23
maniana1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wózki Deltim - opinie

Używam tego wózka 01/04/2010. Sporo już wiem na jego temat i z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt. Fakt, że brakuje mu kilku 'opcji', ale nie ma takich wózków, które posiadałyby wszystko.
Zacznę od wad:
- brak amortyzatorów - co prawda wstrząsy i tak są świetnie tłumione, ale gdybyście chciały pobujać dziecko w miejscu - nie ma takiej możliwości
- brak uchwytu na butelkę, napój - są co prawda kieszenie, torba z licznymi przegródkami, ale mi osobiście uchwytu brakuje
- brak folii przeciwdeszczowej - nic dodać nic ująć
Teraz plusy, które w moim odczuciu doskonale rekompensują minusy:
- bardzo solidny - użyte materiały, sprawne mocowania, aluminiowa konstrukcja. Słowem - rewelacja
- niezwykle ergonomiczny po złożeniu - składa się w taką fajną 'walizkopodobną' konstrukcję. Muszę przeznać, że łatwość składania i niewielkie rozmiary zrobiły na mnie piorunujące wrażenie.
- cichy - jest niemal bezszelestny. Wszystkie plastikowe konstrukcje mogą się schować
- blokowanie przednich kółek - mała rzecz, a cieszy. Bez przeszkód można powozić malca w przód i w tył stojąc w miejscu
- lekki. No może nie lekki ale nie jest ciężki. Opinie na temat dużej wagi wózka, można włożyć między bajki, a ten 1kg więcej niż jakieś tam 'extra' wózki to nic w zestawieniu ceny z jakością
Podsumowując. Firma DELTI, choć mało znana lub zwyczajnie niedoceniana, oferuje świetny produkt w bardzo przystępnej cenie. Jakością i trwałością przewyższa większość "markowych" wózków. Każdemu proponuję porównać na żywo DETLI CAT z innymi wózkami. Zróbcie to sami, bez pomocy innych. Wtedy wasza ocena będzie najbardziej obiektywną, a zakup najbardziej udany
maniana1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 22:19   #24
meganrosler1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wózki Deltim - opinie

Również mam ten wózek i jak każdy ma swoje zalety i wady. Zaletą jest na pewno duża przestronna gondola, nie martwię się że syn szybko z niej wyrośnie. Składa się w ciągu dosłownie kilku chwil i już jest w bagażniku, nawet małym. Prezentuje się świetnie, przyciąga uwagę, jest nie tylko wygodny ale i praktyczny. Wadą jest latająca rączka jednakże nie jest to jakiś większy problem. Jestem pewna że mojemu synkowi jest w nim wygodnie.
meganrosler1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 19:11   #25
ola2493
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 63
Dot.: Wózki Deltim - opinie

W tej chwili mam przyjemność (tak ,tak dokładnie) używać wózek gondolę Delti Cat i jak do tej pory jestem z niego mega zadowolona Nie mogę podzielić się jeszcze pełną opinią, gdyż jeździmy nim naprawdę krótko, ale powiem jakie są moje pierwsze spostrzeżenia.
Wózek jest bardzo ładny wizualnie, są świetne i niespotykane kolorki do wyboru. Ja mam granatowy. Materiał z którego wykonana jest gondola wygląda na bardzo wytrzymały i jest wodoodporny, co jest dla mnie ważne, gdyż nie używam folii przeciwdeszczowej. Z tyłu można odsłonić częściowo materiał budki, przez co dochodzi świeże powietrze.
Z przodu wózek ma dwa małe skrętne kółka (jak ktoś takich nie lubi, to jest możliwość ich zablokowania) a z tyłu duuuuże koła pompowane, które dobrze się spisują na spacerach, a wiadomo jakie u nas są chodniki. Wózek bardzo lekko się prowadzi i jest nie zwykle skrętny, mój synek uwielbia w nim jeździć. Wadą dla niektórych może być waga wózka około 15 kg, ale ja uważam, że wózeczek jest przez to bardziej stabilny, a że mieszkam na parterze to akurat nie muszę go wnosić.
Jedną z zalet tego wózia, którą bardzo doceniam, są jego wymiary po złożeniu, gdyż jestem mamą zmotoryzowaną, a on się mieści do mojego niedużego bagażnika w samochodzie. Bez problemu daję sobie radę ze złożeniem stelaża(można to zrobić jedną ręką). Gondola bardzo łatwo się wpina i wypina ze stelaża.
Acha wadą dla mnie jest brak wkładu dla niemowlaka, musiałam zakupić dodatkowy materacyk, gdyż myślę, że na "łączeniu" dna wózka (ze swględu na regulowane oparcie) byłoby dziecku niewygodnie.
Wózek nie posiada także folii, ja akurat i tak z takowej nie korzystam.
Jak do tej pory miałam tylko problem na samym początku jak przysłali mi wózek ze złożeniem gondoli, rysunki w instrukcji jak dla mnie mało czytelne.
W końcu poległam i poprosiłam o męskie wsparcie i z tego co widziałam, trzeba było użyć dosyć dużej siły aby wszystko zaskoczyło.
Teraz to tyle, zobaczymy jak będzie się sprawował po dłuższym użytkowaniu. Z chęcia odpowiem na Wasze pytania, jeżeli ktoś by się zainteresował akurat tym wózkiem. Miło mi będzie także jeżeli się wypowiedzą mamy, które już mają ten model
ola2493 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 13:03   #26
lovecatlove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: Wózki Deltim - opinie

tez mam gondolke Delti cat i zgadzam sie w kwestii problemow ze zlozeniem gondolki, instrukcja mi nie pomogla, mąz tak Zeby bylo ciekawie, masz pierwsze co powiedzial to "Bardzo intuicyjny montaz"
Wozek jest swietny, gondolka wewnatrz ma material w cudne kwiatki ( przynajmniej moja czerwona). Wozek bardzo solidny i stabilny, porzadnie wykonany, nic nie trzeszczy i nie skrzypi. Bardzo zwrotny i lekki w obsludze. Kolka super jezdza nawet po trawie, a manewrowanie wozkiem po domu jest bardzo łątwe. Ja jestem bardzo zadowolona, coreczka tez
Folia przeciwdeszczowa jest ale w wersji ze spacerówką, tutaj niestety nie a przydalaby sie. Co do łączenia na dnie gondolki, mnei sie wydaje ze nie jest to wyczuwalne przez dziecko, bo calosc jest miekka wiec pod ciezarem ciała sie wyrownuje.
lovecatlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 20:11   #27
ola2493
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 63
Dot.: Wózki Deltim - opinie

Właśnie z tym łączeniem gondolki to może jestem przewrażliwiona, ale wolałam dokupić materacyk. Tak się zastanawiam po co w gondolce regulowane siedzisko w ogóle? Jak dziecko zacznie siadać dobrze to raczej przesiądziemy się do spacerówki
ola2493 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 14:55   #28
lovecatlove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: Wózki Deltim - opinie

Zauwazylam dzis ze Ala ucieka mi zawsze na sama gore gondoli, nie wiem czy tak sie wierci czy moze jest spadek w tamta strone, głowką nizej? chyba nie mozliwe w sumie...
lovecatlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 20:41   #29
mar6
Raczkowanie
 
Avatar mar6
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 352
GG do mar6
Dot.: Wózki Deltim - opinie

Cytat:
Napisane przez lovecatlove Pokaż wiadomość
Zauwazylam dzis ze Ala ucieka mi zawsze na sama gore gondoli, nie wiem czy tak sie wierci czy moze jest spadek w tamta strone, głowką nizej? chyba nie mozliwe w sumie...

Ja tez mam gondolkę Deti CAT ale nie zauważyłam, żeby mój synek przesuwał się w górę
Też nie podoba mi się trochę to łączenie w podkładzie, dletgo położyłam dodatkowy podkład malcowi. Za to regulowana wysokość podkładu to bardzo dobry pomysł. Podoba mi się też odchylana budka - znaczy to okienko które powstaje po podniesieniu tylnego materiału gondoli. Poza tym gondolka jest naprawdę przestronna a wózek dobrze zachowuje się na chodnikach z kostki.

Brakuje mi natomiast moskitiery, szczególnie teraz latem. Co do stelażu to mój jest jakiś chwiejny ale już się przyzwyczaiłam i mi nie przeszkadza. No i składanie nie najlepiej mi idzie - zajmuje się tym mój mąż. Za to podoba mi się, że stelaż zamienia się w taką mała walizeczkę - duża zaleta dla tych, którzy często pakują wózek do samochodu tak jak my
__________________
ODPISUJCIE U MNIE!!!
Najchętniej wymienię wszystko na KSIĄŻKI

moje rzeczy na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post15269602
mar6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 09:50   #30
summersunset
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: Wózki Deltim - opinie

Od pewnego czasu ja i mój synek także użytkujemy wózeczek DELTI CAT -ale spacerówkę.
Firmę DELTI może większość kojarzyć z wózkami X-lander

Jak dla nas wózeczek ten ma w sumie same plusy.
Ma aluminiową konstrukcję i jest leciutki w prowadzeniu- to najważniejsze.
Mimo,iz wygląda delikatnie to na nierównościach radzi sobie naprawdę dobrze,jednak ta konstrukcja wtedy troche skrzypi ,co mnie irytuje - i tutaj minus ......
Na równym terenie tego nie ma
Z łatwością podjeżdża na chodniki i inne tego typu "wzniesienia".
Nie mam też zastrzeżeń do amortyzacji.
Z przodu ma skrętne kółka z mozliwością blokowania a z tyłu kółeczka są pompowane i większe niz z przodu.
Spaceróweczka świetnie rozkłada sie do spania- robimy to jednym ruchem ręki!
Tak samo szybko i sprawnie składamy stelaż - i to do malutkich rozmiarów! Naprawdę! W aucie zajmuje nam malutko miejsca!
Siedzisko (kubełkowe!!!) także łatwo demontujemy i montujemy- wciskamy tylko przyciski po bokach.
Można je przekładac przodem i tyłem do kier. jazdy.
Takze budka nie zasłania dziecku całego świata - i tutaj przewaga nad X-landerem
Plusem jest także łatwy dostęp do pakownego kosza na zakupy no i ta folia p/deszczowa sprytnie zamontowana w podnóżku .
Polecam serdecznie DELTI CAT każdemu ,kto szuka wózeczka na prawie każdy teren i zajmującego malutko miejsca w aucie.
summersunset jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.